Tank1sta

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/09/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3668500861
Gemiddelde tier7,660,000,008,95
Overwinningen1839750,15%00,00%00,00%44251,34%
Verloren1781948,57%00,00%00,00%40346,81%
Gelijkstand4691,28%00,00%00,00%161,86%
Gevechten overleefd891424,30%00,00%00,00%24328,22%
Tanks vernietigd301510,8200,0000,006800,79
Gedood / dood ratio1,090,000,001,10
Gezien402731,1000,0000,0013991,62
Schade toegebracht1.184,960,000,001.451,35
Veroveringspunten218780,6000,0000,00890,10
Verdedigingspunten146880,4000,0000,00670,08
Ervaring602,310,000,00807,54
WN71098,270,000,001098,68
WN81418,080,000,001519,55
Totaal
Gevechten36685
Gemiddelde tier7,66
Overwinningen1839750,15%
Verloren1781948,57%
Gelijkstand4691,28%
Gevechten overleefd891424,30%
Tanks vernietigd301510,82
Gedood / dood ratio1,09
Gezien402731,10
Schade toegebracht1.184,96
Veroveringspunten218780,60
Verdedigingspunten146880,40
Ervaring602,31
WN71098,27
WN81418,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten861
Gemiddelde tier8,95
Overwinningen44251,34%
Verloren40346,81%
Gelijkstand161,86%
Gevechten overleefd24328,22%
Tanks vernietigd6800,79
Gedood / dood ratio1,10
Gezien13991,62
Schade toegebracht1.451,35
Veroveringspunten890,10
Verdedigingspunten670,08
Ervaring807,54
WN71098,68
WN81519,55
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten12000
Overwinningen975,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren325,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd866,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd50,4200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,250,000,000,00
Gezien60,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.270,250,000,000,00
Veroveringspunten544,5000,0000,0000,00
Verdedigingspunten171,4200,0000,0000,00
Ervaring697,500,000,000,00
Totaal
Gevechten12
Overwinningen975,00%
Verloren325,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd866,67%
Tanks vernietigd50,42
Gedood / dood ratio1,25
Gezien60,50
Schade toegebracht1.270,25
Veroveringspunten544,50
Verdedigingspunten171,42
Ervaring697,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten25000
Overwinningen1144,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1456,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd728,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,2800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,390,000,000,00
Gezien80,3200,0000,0000,00
Schade toegebracht872,480,000,000,00
Veroveringspunten491,9600,0000,0000,00
Verdedigingspunten140,5600,0000,0000,00
Ervaring330,200,000,000,00
Totaal
Gevechten25
Overwinningen1144,00%
Verloren1456,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd728,00%
Tanks vernietigd70,28
Gedood / dood ratio0,39
Gezien80,32
Schade toegebracht872,48
Veroveringspunten491,96
Verdedigingspunten140,56
Ervaring330,20
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren150,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand150,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht118,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring94,500,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren150,00%
Gelijkstand150,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht118,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring94,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten67000
Overwinningen4262,69%00,00%00,00%00,00%
Verloren2435,82%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,49%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3247,76%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd470,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,340,000,000,00
Gezien400,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht612,520,000,000,00
Veroveringspunten1702,5400,0000,0000,00
Verdedigingspunten260,3900,0000,0000,00
Ervaring479,930,000,000,00
Totaal
Gevechten67
Overwinningen4262,69%
Verloren2435,82%
Gelijkstand11,49%
Gevechten overleefd3247,76%
Tanks vernietigd470,70
Gedood / dood ratio1,34
Gezien400,60
Schade toegebracht612,52
Veroveringspunten1702,54
Verdedigingspunten260,39
Ervaring479,93
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten398000
Overwinningen16641,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren22757,04%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand51,26%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12030,15%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2470,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,890,000,000,00
Gezien4231,0600,0000,0000,00
Schade toegebracht889,200,000,000,00
Veroveringspunten9032,2700,0000,0000,00
Verdedigingspunten6241,5700,0000,0000,00
Ervaring450,250,000,000,00
Totaal
Gevechten398
Overwinningen16641,71%
Verloren22757,04%
Gelijkstand51,26%
Gevechten overleefd12030,15%
Tanks vernietigd2470,62
Gedood / dood ratio0,89
Gezien4231,06
Schade toegebracht889,20
Veroveringspunten9032,27
Verdedigingspunten6241,57
Ervaring450,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten324003
Overwinningen15648,15%00,00%00,00%266,67%
Verloren16651,23%00,00%00,00%133,33%
Gelijkstand20,62%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10632,72%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1900,5900,0000,0010,33
Gedood / dood ratio0,870,000,000,33
Gezien2750,8500,0000,0020,67
Schade toegebracht1.600,900,000,00684,33
Veroveringspunten5801,7900,0000,0000,00
Verdedigingspunten12473,8500,0000,0000,00
Ervaring733,040,000,00698,33
Totaal
Gevechten324
Overwinningen15648,15%
Verloren16651,23%
Gelijkstand20,62%
Gevechten overleefd10632,72%
Tanks vernietigd1900,59
Gedood / dood ratio0,87
Gezien2750,85
Schade toegebracht1.600,90
Veroveringspunten5801,79
Verdedigingspunten12473,85
Ervaring733,04
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten3
Overwinningen266,67%
Verloren133,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd10,33
Gedood / dood ratio0,33
Gezien20,67
Schade toegebracht684,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring698,33

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1070033
Overwinningen5652,34%00,00%00,00%1751,52%
Verloren4844,86%00,00%00,00%1442,42%
Gelijkstand32,80%00,00%00,00%26,06%
Gevechten overleefd3734,58%00,00%00,00%1236,36%
Tanks vernietigd620,5800,0000,00170,52
Gedood / dood ratio0,890,000,000,81
Gezien460,4300,0000,0070,21
Schade toegebracht1.942,160,000,001.737,61
Veroveringspunten970,9100,0000,00220,67
Verdedigingspunten480,4500,0000,0000,00
Ervaring881,640,000,00851,58
Totaal
Gevechten107
Overwinningen5652,34%
Verloren4844,86%
Gelijkstand32,80%
Gevechten overleefd3734,58%
Tanks vernietigd620,58
Gedood / dood ratio0,89
Gezien460,43
Schade toegebracht1.942,16
Veroveringspunten970,91
Verdedigingspunten480,45
Ervaring881,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten33
Overwinningen1751,52%
Verloren1442,42%
Gelijkstand26,06%
Gevechten overleefd1236,36%
Tanks vernietigd170,52
Gedood / dood ratio0,81
Gezien70,21
Schade toegebracht1.737,61
Veroveringspunten220,67
Verdedigingspunten00,00
Ervaring851,58
Anzeigen

Tanks (401)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81263,67587177449,15%1483,52
Manticore101225,09766101049,41%1457,29
IS-7101839,3567691049,67%1470,52
T-62A101799,6262789747,05%1547,91
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4457,0441784256,29%1490,59
Object 268102119,4255178846,07%1638,49
T57 Heavy102048,8861965448,32%1629,25
KV-15565,5737963653,93%1241,61
ISU-15281207,6547763550,08%1274,35
IS-381378,8570658850,34%1799,52
T-1091503,7066553948,05%1471,60
SU-1527676,8630453744,32%815,33
SU-1006768,1742348449,79%1465,59
T-5491525,9379048253,53%1686,25
T-448954,9267147654,20%1354,64
M54 Renegade 81666,5587444651,57%1868,49
T2971019,3456841848,80%1347,13
Tiger II81024,6861140151,62%1125,26
Rheinmetall Skorpion G 81234,4266439047,44%1218,39
E 7591370,7166138945,76%1174,98
Object 70491817,4870438449,74%1473,35
Bat.-Châtillon Bourrasque 81317,6175238346,48%1473,97
SU-855385,7225937951,19%846,85
T54E191653,5066337349,33%1702,11
Vz. 55101994,4872634843,97%1407,10
Tiger I7960,6354531351,44%1249,67
M66594,1833831344,09%848,69
IS7940,3761429551,53%1326,94
M10391534,7767329448,64%1468,64
Object 261101459,5773028555,44%1196,52
Waffenträger auf Pz. IV91733,6969828449,30%1433,43
StuG III Ausf. G5428,8025427746,57%913,93
T71 DA7465,3446226942,75%733,68
T698966,1554726643,61%1165,72
Bat.-Châtillon 25 t102174,6977125946,72%1928,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5296,0524725945,17%651,18
FV4005 Stage II101641,8765925452,36%1220,63
Object 43091584,3272024845,16%1433,07
ELC EVEN 90 8561,6869824747,77%986,81
Forest Spirit 81653,7181324552,24%1733,89
Rhm.-Borsig Waffenträger81215,8665424453,69%1173,91
CS-52 LIS 81537,5182122056,82%1872,53
TVP T 50/51101751,1071521149,29%1351,98
KV-856699,3646219849,49%1153,44
Bat.-Châtillon 12 t8575,5460819651,02%948,18
VK 36.01 (H)6553,7839819056,32%964,45
TNH T Vz. 5191622,5976619045,79%1334,22
T-345298,4425718848,40%689,09
Leopard 1102060,3070618146,96%1498,70
BZ-176 81682,0694518154,70%1726,85
Škoda T 256633,9547117751,98%1241,49
T1 Heavy5536,5438317653,98%1187,02
Progetto CC55 mod. 5481064,9271417450,00%1136,02
Grille5454,1422017445,98%939,51
Cromwell6634,8438617347,98%1351,41
AMX M4 mle. 54102316,1282017248,84%1806,29
Super Conqueror103011,15101016953,85%2715,21
Škoda T 56 81652,4990916856,55%1691,67
G.W. Tiger (P)8756,2954416446,34%717,76
AMX 13 105101166,6674316453,05%1357,03
Lorraine 40 t 81263,9871916448,17%1558,72
T3281323,2881216254,94%1701,60
M18 Hellcat6584,6837816148,45%957,55
T216296,1332616154,66%709,26
Pz.Kpfw. T 25 5555,2053815756,69%1783,75
Škoda T 5091412,2868515648,08%1252,71
AMX 13 757497,5959315451,95%990,48
T-437743,9067715257,24%1238,22
Centurion Mk. I81283,4682315054,00%1842,97
Object 703 Version II 81355,6981614748,30%1433,25
Hummel6467,5231114644,52%527,29
Progetto M35 mod. 46 81465,4480914651,37%1766,17
Crusader6332,4827914550,34%975,88
Progetto C50 mod. 6691644,9677214452,08%1475,12
AMX 67 Imbattable112617,7789114452,08%1883,67
UDES 14 Alt 581035,7863814142,55%1075,27
Kampfpanzer 50 t 92096,2097514156,03%1869,91
M56 Scorpion 71000,3366714154,61%1435,16
Leopard Prototyp A92044,1480413953,24%2043,47
E 5091948,1683313849,28%1971,47
Object 268 Version 4101869,6078113053,08%1395,63
GSOR 3301 AVR FS9611,3370212843,75%753,90
M10 Wolverine5390,5530112745,67%765,19
SU-122-44 71234,5766412552,80%1856,96
T-34-856593,5740912250,82%1176,23
AMX 13 909627,9865712148,76%804,00
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4204,5227111947,06%600,16
Emil II92131,4295511856,78%2247,20
Strv 103-091546,1868311850,85%1257,66
G.W. Panther7771,8057811850,85%944,01
T92 HMC101431,8961611544,35%1047,25
Object 752 91897,7088611348,67%1540,27
T-284282,0026911058,18%946,95
TNH 105/10008967,6767710948,62%1006,66
T404293,1422010953,21%680,26
STB-1102123,0571910741,12%1570,29
AMX 12 t6460,9540310751,40%1157,49
BT-22147,7126310150,50%637,83
M415365,5224510056,00%548,18
Concept 1B 92050,599459953,54%1661,03
SFAC 105 81748,167789946,46%1671,69
Char Futur 4 91462,077049847,96%1156,35
60TP Lewandowskiego102121,418369659,38%1656,15
M75356,283239552,63%1367,09
M40/M4381138,847479458,51%1356,84
T110E3102340,618809457,45%1790,42
ShPTK-TVP 100 81534,568309460,64%1798,77
Sturmpanzer II4282,871679143,96%869,62
DZT-159 91798,428039045,56%1590,18
AMX 50 B102528,018898853,41%2025,94
Sturer Emil7761,485258644,19%887,84
SU-85B4348,902668457,14%987,26
T-703230,832998447,62%862,57
M3 Lee4224,062118346,99%690,32
T26E5 Patriot 81572,899908357,83%2018,63
TVP VTU Koncept8794,226168247,56%917,30
Comet71000,207948153,09%1839,56
Centurion Mk. 7/191675,568508155,56%1833,75
Nashorn6479,303868045,00%626,97
GSOR 1008 81645,978747963,29%1994,13
AMX ELC bis5534,403807846,15%1982,59
Covenanter5235,562407751,95%703,99
WZ-131G FT61160,386777647,37%2206,18
Super Hellcat 7958,476607554,67%1504,55
Centurion Action X101510,776467448,65%1185,15
FV1066 Senlac 8565,426547353,42%942,99
A-205152,042227251,39%390,83
Pz.Sfl. IVc5462,503667248,61%992,56
ARL V396667,344127147,89%1186,11
Emil I81615,548877057,14%1946,03
Conqueror92362,4710747067,14%2495,98
Konštrukta T-34/1007730,646396957,97%1099,89
P.43 bis6631,935316949,28%1022,17
KV-481476,578586855,88%1939,31
T-50-2 6451,165316860,29%1365,94
WZ-120-1G FT 81318,967836758,21%1438,57
Panther II81293,787836556,92%1679,23
M4A3E8 Sherman6636,095076448,44%1262,91
Carro d'assalto P.887998,807716453,13%1375,10
Object 26391919,478706457,81%1684,78
M127811,956516352,38%1016,68
G.W. Tiger9938,795936147,54%724,32
UDES 0381154,086815957,63%1189,74
Wespe3288,811535935,59%1072,81
SU-10181282,647055940,68%1296,74
Indien-Panzer81246,176065944,07%1466,70
S35 CA5558,863155841,38%1204,11
STA-181209,047155743,86%1533,97
M5A1 Stuart4284,092795540,00%884,19
UDES 15/16101855,007385545,45%1462,45
T9592289,3310175560,00%2369,56
M5 Stuart4190,503625464,81%546,73
ST-I91897,969295457,41%1870,94
121B 101771,336165440,74%1299,19
WZ-132A9803,097775349,06%1057,29
T675643,575425347,17%1739,25
T25/271076,346325352,83%1537,86
Pz.Kpfw. 38 (t)3170,831945251,92%537,79
AT-12146,081385143,14%379,74
E 100101547,656495141,18%985,83
WZ-1317639,927305048,00%1326,27
Panzerjäger I284,021054944,90%99,99
AE Phase I 91768,208744961,22%1774,21
AMX M4 mle. 4571007,887874866,67%1425,70
Spähpanzer Ru 25191010,818634850,00%1713,17
Object 277102097,928324854,17%1780,84
Lorraine 155 mle. 5181049,387814759,57%1259,33
Caliban 81245,027454759,57%1448,87
Spähpanzer SP I C7883,637684650,00%1781,59
CS-5991782,298954564,44%1910,71
Object 430U101116,625804537,78%624,96
ASTRON Rex 105 mm 81242,646934540,00%1251,71
AMX 13 F3 AM6659,845824452,27%957,95
AT 25521,615624463,64%1478,99
T1 Cunningham182,211554341,86%273,83
T-463159,581524334,88%478,19
CS-5381384,846984332,56%1776,20
Škoda T 245364,264654254,76%1002,84
SU-76M4139,571474245,24%176,80
Charioteer81496,057454252,38%1671,73
Leichttraktor1106,901744153,66%418,92
M374203,881814153,66%609,43
Pz.Kpfw. I Ausf. C3148,853254156,10%662,65
T92 8498,856764136,59%733,50
IS-4102306,157514052,50%1788,68
T3 HMC2175,181754037,50%629,74
HWK 128742,957174052,50%1294,23
Panther71162,778363958,97%2054,52
Kpz. Erich Konzept I 91776,878653961,54%1579,41
Kampfpanzer 67101493,856783941,03%805,66
MS-11179,182453850,00%1021,80
Caernarvon81425,638263844,74%1518,69
Pz.Kpfw. III/IV5297,393693844,74%654,21
T-1506861,536603860,53%1631,27
SMV CC-64 Vipera 81570,039473863,16%1902,27
KR-1112291,618453839,47%1378,13
Leox 92097,818413743,24%1757,72
Jagdpanzer IV6535,723823655,56%908,38
T1 HMC2127,631153542,86%574,85
Object 140101532,146943540,00%1054,07
FV224 Chopper71308,468283548,57%1539,17
Husarz 81465,547483548,57%1342,17
Type 64 6464,835363548,57%1024,21
Kranvagn101816,097043438,24%1202,66
Ikv 65 Alt II6761,855533450,00%1555,45
T2881688,799623470,59%2009,45
Lorraine 155 mle. 507686,785983256,25%781,78
T-34-2G FT71340,347763250,00%2011,77
FV4004 Conway91255,695713237,50%934,84
Strv 746645,265663164,52%1249,78
Matilda4346,833543053,33%997,85
T207811,305963050,00%1046,17
CS-4471074,806303026,67%1398,02
UDES 1691094,806933053,33%944,86
T110E5102314,2710553070,00%1971,44
GSOR 1010 FB 81301,736633036,67%1389,01
BT-7496,901582941,38%87,91
T25 AT71144,006572951,72%1502,54
Ares 90101862,318332955,17%1538,17
E 50 Ausf. M101971,256432842,86%1493,59
Grille 15101560,046822853,57%1150,13
WZ-111 model 1-491494,857282748,15%1235,40
T56 GMC3170,191902762,96%577,30
SU-100M171039,446672737,04%1384,20
Bat.-Châtillon 155 5810888,157332759,26%727,76
XM57 81694,009352766,67%1710,93
T7 Combat Car 2110,351832653,85%475,83
Ambassador 91936,358862657,69%1526,23
T-34-85M 6894,087212669,23%1591,76
VK 30.02 (D)7964,806682576,00%1671,40
Birch Gun4224,363442572,00%845,05
Pz.Kpfw. 5582061,3211242560,00%2134,44
FV4201 Chieftain Proto 91461,047192540,00%1324,20
ST vz. 394168,793462454,17%418,04
Pz.Kpfw. II2128,831722429,17%319,85
WZ-13281136,888522454,17%2099,51
53TP Markowskiego81755,918802347,83%2230,19
Strv 103B101792,006552343,48%1095,71
M2 Medium Tank3158,961932347,83%459,34
WZ-111-1G FT82355,359992360,87%3274,03
Leo7660,777562277,27%1073,75
Type 2597 Chi-Ha3200,232312250,00%671,89
Cruiser Mk. IV4242,502512259,09%792,70
Universal Carrier 2-pdr2174,711482157,14%706,15
Bat.-Châtillon 155 5591357,435752119,05%1107,77
Gonsalo 81431,149132157,14%1558,25
AMX 404258,102542065,00%1093,73
Pz.Kpfw. II Luchs4263,953122040,00%762,66
50TP prototyp 8960,266031936,84%877,81
Churchill I5414,893931926,32%679,17
Black Prince71220,217681947,37%1764,01
Type 6191462,637521952,63%1413,40
SU-182220,891501963,16%1572,75
M-II-Y71055,168081957,89%1547,50
Lorraine 50 t 91738,797291936,84%1738,75
Sexton II3158,282491866,67%724,40
Pz.Kpfw. III Ausf. J4233,442601855,56%569,74
O-I6704,065961861,11%1167,48
SU-263178,391641855,56%441,65
Alecto4400,503731844,44%1199,62
Vz. 68 Squall 8597,176911855,56%1009,42
Sherman VC Firefly 61270,8910141877,78%3111,52
VK 30.01 (P)6504,823351723,53%659,09
M10 RBFM 5923,006761741,18%1845,38
M3 Stuart3204,562481668,75%933,72
Sturmpanzer I Bison3170,251261643,75%415,54
Sav m/434230,692971650,00%511,29
T-262127,881961656,25%615,23
T 55A 91572,816891637,50%1341,77
Ikv 723145,731571553,33%313,84
Marder II3289,402371540,00%828,40
Renault UE 573158,601611553,33%399,96
Marder 38T4181,932621540,00%196,15
LT vz. 383101,502101457,14%318,35
Churchill VII6965,506411471,43%2112,62
AMX 383243,572631442,86%724,53
BZ-75101624,147031442,86%914,14
Pz.Kpfw. T 15 3207,862041442,86%777,00
M2 Light2118,461871338,46%252,34
Ikv 90 Typ B71048,696451361,54%1482,70
M47 Iron Arnie 81480,319051361,54%2117,51
Strv m/42-57 Alt A.2 6765,237661369,23%1632,01
Bretagne Panther 6537,925291346,15%706,04
Renault FT 75 BS2176,331501266,67%1168,13
M4A1 Sherman5287,083901250,00%579,75
WZ-111G FT91285,087891266,67%1040,79
Type T-345351,553721136,36%810,52
KV-37786,555541145,45%779,36
Cruiser Mk. III3186,552481163,64%981,63
Valentine AT4207,091801154,55%475,95
BZ-5871328,738101145,45%1794,80
Type 5 Heavy102499,0010381070,00%2031,16
SZDV Vz. 50 81731,308721050,00%1776,88
M36 Jackson61119,306491050,00%1887,27
Crusader 5.5-in. SP71067,605131040,00%1195,31
Pawlack Tank61115,507761050,00%1732,03
Jagdpanzer E 90 91591,909401080,00%1207,48
Vz. 62 Jasan 92270,209001040,00%1780,41
StuG IV 5242,102691050,00%444,69
Strv m/425549,56495966,67%1418,00
M24 Chaffee5199,00321944,44%446,31
VK 28.016452,78571955,56%1479,47
M446411,11440944,44%432,08
FV225 Collector 91767,56656922,22%1129,82
Tiger-Maus 91406,67576922,22%1030,08
T-29 3332,22349966,67%1355,38
GSR 3301 Setter7305,22542933,33%427,19
FV226 Contradictious 81250,67590922,22%1001,65
CS-63101630,25791850,00%1161,98
T-602102,25191850,00%304,57
AMX 65 t8782,25614837,50%624,40
HWK 30 8800,00662850,00%1320,55
T1E6 2106,88209850,00%374,88
Stridsyxa 81112,38673850,00%909,71
T-54 first prototype 8966,38742850,00%1205,01
T14 5521,43597742,86%1044,23
P26/4041011,71846785,71%4005,96
Semovente M415751,29504742,86%1543,35
Cruiser Mk. II267,43166742,86%58,68
Object 590 92475,57905728,57%3014,09
H3 91673,71861742,86%1402,78
SDP wz 66 Grom 81000,57748771,43%1075,87
Pz.Kpfw. 35 (t)271,8398633,33%104,30
Ikv 1035176,17190666,67%388,10
Loyd Gun Carriage269,00197666,67%417,27
Pz.Kpfw. II Ausf. G3300,00456650,00%1281,73
M53/M5591187,00727666,67%1171,40
MT-256302,83420650,00%661,06
WZ-111 model 6 81231,50624633,33%928,92
D120,00132540,00%0,00
14TP4288,60303520,00%928,83
SU-54120,402065100,00%265,92
Renault FT AC2223,60207560,00%1001,73
AT 86188,60284540,00%40,79
Somua SAu 404246,80200560,00%596,47
AMBT 81755,401014560,00%2216,02
AM 39 Gendron-Somua 296,20252560,00%301,95
Vickers Mk. E Type B2122,7511340,00%307,18
Vickers Medium Mk. III390,25203475,00%341,75
KV-26441,255334100,00%688,72
Tiger (P)71010,75687450,00%1053,51
SU-122A5110,75117450,00%110,55
Staghound Mk. III61207,0011064100,00%2863,48
IS-M8220,257434100,00%264,10
AltProto AMX 30 81924,50910450,00%1979,78
XM66F 81045,00808475,00%1069,74
STA-2 8884,00478425,00%898,20
Strv S1 81067,25566425,00%835,14
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5504,00650450,00%1321,22
AMX M4 mle. 49 8933,0047640,00%871,84
WZ-120G FT 91699,75961475,00%1434,07
Vickers Medium Mk. I194,3382333,33%251,44
Vickers Medium Mk. II227,33110333,33%2,21
Type 3 Chi-Nu5368,67313366,67%1111,86
10TP3197,00246333,33%625,31
Pz.Kpfw. III Ausf. E3350,334413100,00%1454,14
SDP 44 Burza61107,337973100,00%2202,66
SDP 40 Zadymka5879,336913100,00%2185,12
Pz.Kpfw. I2116,33327366,67%524,93
Lätt Stridsfordon 120 91477,67873366,67%1350,08
MTLS-1G14 3369,33447333,33%1458,81
T28 Concept 7310,33331333,33%117,97
D23138,50253250,00%337,22
Chi-Ni2114,0019320,00%310,30
Strv m/40L3296,0027120,00%861,82
Renault NC-3110,002120,00%0,00
7TP20,001012100,00%261,00
Type 1 Chi-He4134,00161250,00%224,64
T309679,5023720,00%236,64
Lorraine 39L AM377,0082250,00%123,01
Cruiser Mk. I1325,00357250,00%1840,35
T-50586,503262100,00%272,76
FV3046111,007620,00%0,00
Kunze Panzer 91014,50650250,00%799,72
Light Mk. VIC 2138,00428250,00%623,54
LTP 3496,508452100,00%3670,55
43 M. Toldi III 3182,50266250,00%711,96
Buryan 91424,5051620,00%799,55
Kolohousenka157,004110,00%16,21
TKS z n.k.m. 20 mm 2123,004131100,00%630,90
Renault FT1228,006910,00%1225,42
4TP10,001310,00%0,00
P.435348,0014410,00%592,88
Type 97 Te-Ke 20,001651100,00%261,00
T2 Medium Tank2332,003611100,00%2015,95
SDT-58 Vlkodav 91147,0029410,00%620,41
G.Pz. Mk. VI (e)20,00271100,00%261,00
StuG III Ausf. B4116,008010,00%9,96
Pz.Kpfw. 38 (K) 5678,008061100,00%1229,18
SU-2-122 5354,0013210,00%457,50
Char Mle. 75 9976,005961100,00%1135,04
AMR 35 2122,0019410,00%310,02
Kanonenjagdpanzer 105 8390,007551100,00%364,56
Patton the Tank 9376,0035610,00%64,55
T-45 241,0012310,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 60,0022110,00%0,00
M16/43 Sahariano 3437,006231100,00%1187,69
TBT 9191,005341100,00%261,00
AMX ELC 901 60,0018010,00%0,00
Projet Louis 91221,0012231100,00%2082,27
BT-7 artillery 3563,008211100,00%3382,14

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/09/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 06/08/2025
Gestopt: 13/11/2025
Rol: Reservist
Toegetreden: 25/11/2024
Gestopt: 02/03/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/11/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/11/2024
Gestopt: 24/11/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 04/09/2021
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/12/2023
Gestopt: 03/03/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/12/2023
Gestopt: 17/12/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/12/2022
Gestopt: 29/01/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/12/2015
Gestopt: 24/12/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/02/2015
Gestopt: 12/07/2015