TheELUSION

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/10/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten69446000
Gemiddelde tier8,310,000,000,00
Overwinningen3354548,30%00,00%00,00%00,00%
Verloren3496250,34%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand9391,35%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1456420,97%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd464230,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,850,000,000,00
Gezien655530,9400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.144,340,000,000,00
Veroveringspunten298030,4300,0000,0000,00
Verdedigingspunten164120,2400,0000,0000,00
Ervaring485,830,000,000,00
WN7883,000,000,000,00
WN81132,830,000,000,00
Totaal
Gevechten69446
Gemiddelde tier8,31
Overwinningen3354548,30%
Verloren3496250,34%
Gelijkstand9391,35%
Gevechten overleefd1456420,97%
Tanks vernietigd464230,67
Gedood / dood ratio0,85
Gezien655530,94
Schade toegebracht1.144,34
Veroveringspunten298030,43
Verdedigingspunten164120,24
Ervaring485,83
WN7883,00
WN81132,83
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten383000
Overwinningen22358,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren15239,69%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand82,09%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11229,24%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2350,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,870,000,000,00
Gezien10342,7000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.499,430,000,000,00
Veroveringspunten3700,9700,0000,0000,00
Verdedigingspunten630,1600,0000,0000,00
Ervaring810,190,000,000,00
Totaal
Gevechten383
Overwinningen22358,22%
Verloren15239,69%
Gelijkstand82,09%
Gevechten overleefd11229,24%
Tanks vernietigd2350,61
Gedood / dood ratio0,87
Gezien10342,70
Schade toegebracht1.499,43
Veroveringspunten3700,97
Verdedigingspunten630,16
Ervaring810,19
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten750000
Overwinningen39052,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren36048,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd26635,47%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6110,8100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,260,000,000,00
Gezien12291,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.156,890,000,000,00
Veroveringspunten9761,3000,0000,0000,00
Verdedigingspunten26843,5800,0000,0000,00
Ervaring711,350,000,000,00
Totaal
Gevechten750
Overwinningen39052,00%
Verloren36048,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd26635,47%
Tanks vernietigd6110,81
Gedood / dood ratio1,26
Gezien12291,64
Schade toegebracht1.156,89
Veroveringspunten9761,30
Verdedigingspunten26843,58
Ervaring711,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3443000
Overwinningen210761,20%00,00%00,00%00,00%
Verloren125936,57%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand772,24%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd132738,54%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd23750,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,120,000,000,00
Gezien67651,9600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.495,780,000,000,00
Veroveringspunten40961,1900,0000,0000,00
Verdedigingspunten40971,1900,0000,0000,00
Ervaring778,680,000,000,00
Totaal
Gevechten3443
Overwinningen210761,20%
Verloren125936,57%
Gelijkstand772,24%
Gevechten overleefd132738,54%
Tanks vernietigd23750,69
Gedood / dood ratio1,12
Gezien67651,96
Schade toegebracht1.495,78
Veroveringspunten40961,19
Verdedigingspunten40971,19
Ervaring778,68
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2540000
Overwinningen159962,95%00,00%00,00%00,00%
Verloren92936,57%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand120,47%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd91035,83%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd18610,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,140,000,000,00
Gezien53982,1300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.548,230,000,000,00
Veroveringspunten29431,1600,0000,0000,00
Verdedigingspunten17400,6900,0000,0000,00
Ervaring830,880,000,000,00
Totaal
Gevechten2540
Overwinningen159962,95%
Verloren92936,57%
Gelijkstand120,47%
Gevechten overleefd91035,83%
Tanks vernietigd18610,73
Gedood / dood ratio1,14
Gezien53982,13
Schade toegebracht1.548,23
Veroveringspunten29431,16
Verdedigingspunten17400,69
Ervaring830,88
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (217)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81113,80502644449,02%1219,27
T110E4101833,11560457748,90%1282,61
E 25 7808,80453426248,19%1065,09
IS-7101534,37504264145,89%1124,82
FV380591088,80388223248,57%1024,20
E 100101716,18501218651,46%1363,66
IS-38841,12425186047,53%778,79
Conqueror Gun Carriage101317,13415172445,71%1087,63
Bat.-Châtillon 25 t101339,99463166041,27%899,28
Panhard EBR 105101450,06734162951,57%1886,91
T110E5101767,92517139546,67%1315,95
WZ-12091116,15496120048,25%997,35
SU-14-17978,08390117049,49%1407,44
Object 430U102094,10771112050,36%1773,97
Type 6191233,8145292546,38%1042,47
SU-1527687,2239389945,83%804,08
FV201 (A45) 7839,9749988050,57%1142,18
Crusader 5.5-in. SP7636,0537984746,28%816,27
Panhard EBR 75 (FL 10) 81016,3674981056,17%2018,99
AMX 13 909510,7546177343,98%507,95
Spähpanzer Ru 2519572,0639277144,49%610,29
T-54 ltwt.9691,9346176045,79%807,67
Jagdtiger91609,9154062051,45%1391,44
T3091410,9350160251,50%1186,03
STA-18840,9541558244,16%930,82
Bat.-Châtillon 25 t AP91105,9547054445,59%937,30
Jagdpanther7661,2041052150,48%764,18
ISU-15281121,1346151250,98%1112,91
Jagdpanzer E 100101718,2753251254,49%1219,43
FV2078894,1536749645,56%988,14
Tiger II8820,7748448844,67%748,91
60TP Lewandowskiego103131,1588948655,97%2714,27
Škoda T 5091206,2744346446,77%949,70
Object 70491519,5448946350,32%1131,88
T-1091247,8059445450,22%1122,23
E 7591328,4257945049,33%1173,26
T297830,0954044050,91%931,99
M10391217,8150542649,53%1085,91
121101575,5658441247,57%1199,27
KV-856256,9621640340,20%154,94
IS7394,5628339946,62%315,43
Leopard 1102318,9175239652,27%1946,41
T-34-28751,0150639547,34%836,37
Progetto M40 mod. 65101797,2973339553,16%1450,53
T25/27664,3146939350,13%840,44
Object 907 102430,4085538954,50%2085,42
Ferdinand8975,5752038745,48%868,40
STB-1101864,7772537947,49%1499,86
Object 268101560,4343937947,76%1020,31
T328897,2057437044,59%895,02
FV4005 Stage II101725,8860036546,30%1246,74
Type 4 Heavy91316,9554336453,85%1195,70
Charioteer8863,4340935145,30%772,57
T-34-17636,5546933943,66%750,66
AMX 13 757282,5035632541,54%315,40
T 55A 91173,2557132448,15%987,84
VK 36.01 (H)6377,4527032243,79%406,13
Object 43091930,4881232160,44%2029,48
FV3046349,4022231143,09%395,94
T28 Prototype81131,0150429953,18%1199,60
T28 Concept 7815,6043429650,00%1071,00
Object 260 102081,3580428652,45%1621,60
Tiger I7655,8342527346,15%660,22
Type 5 Heavy102425,4278326759,55%2076,62
StuG IV 5319,5924626448,86%661,67
SU-1006461,1033626245,80%614,10
AMX 12 t6238,3627725345,06%403,07
Jagdpanzer IV6335,2323525241,67%358,17
Type 5 Chi-Ri7692,0950525047,20%983,22
TVP T 50/51101845,3264824643,50%1445,11
O-Ho81053,8350924145,64%1130,21
Challenger7661,3038722749,34%755,59
M66410,2127921942,47%390,91
SU-100M17749,4236121949,32%913,03
Type 586428,0037621745,16%646,13
KV-15168,8518721042,86%98,93
T1 Heavy5256,6420920939,71%242,09
TVP VTU Koncept8837,1644020842,79%957,61
SU-855304,4823420350,25%563,65
T-100 LT101110,4566519348,70%1235,56
Grille 15102074,2363018950,79%1567,22
Rhm.-Borsig Waffenträger8994,4245618847,34%857,91
Pz.Kpfw. II Luchs474,5117718748,13%80,58
LTTB8434,3938218744,39%557,38
Super Conqueror103894,25118617866,85%4068,45
VK 28.016111,9623417347,40%114,34
Aufklärungspanzer Panther 7384,1942117349,13%637,77
Object 277103003,5091117353,18%2823,62
O-Ni7875,6348417250,00%1175,10
Object 268 Version 4102019,7571616746,71%1405,47
Konštrukta T-34/1007707,9935816645,78%930,61
StuG III Ausf. G5222,1917416241,98%261,21
VK 16.02 Leopard564,6419616250,62%118,06
Škoda T 256477,8636615746,50%768,37
M18 Hellcat6317,2328715542,58%292,39
Bishop5187,4018315349,67%224,15
MT-256206,0331914841,89%341,22
T-4481210,7666014651,37%1817,56
Kranvagn103605,79109013966,19%4122,92
T-5491262,2464613749,64%1306,59
O-I6735,5340212948,84%1223,24
Type T-345255,4130312553,60%581,42
TS-5 81334,3875712451,61%1445,06
AMX ELC bis588,0218611544,35%62,59
Type 4 Chi-To6436,7837611148,65%672,76
Ikv 65 Alt II6485,4631011044,55%687,42
Achilles6502,1736910943,12%739,58
M10 Wolverine5350,4226210450,96%689,10
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.456,9316910352,43%112,35
Pz.Kpfw. III/IV5196,4620810256,86%418,59
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4115,591469954,55%161,99
T-28482,201609846,94%69,12
FV4004 Conway91739,377029551,58%1636,28
CS-538708,306409452,13%808,13
Panhard AML Lynx 6x68495,435299343,01%696,00
VK 20.01 (D)461,241639161,54%197,67
P.44 Pantera8849,645799043,33%865,17
M3 Lee4110,151388941,57%134,45
AMX 40484,601488549,41%135,51
SU-85B4201,361648538,82%268,13
Type 3 Chi-Nu5283,443308453,57%640,93
Archer5407,983388050,00%872,49
Vickers Medium Mk. I132,23947848,72%67,17
Pz.Kpfw. II Ausf. G336,001267648,68%78,13
Strv 746631,394687248,61%1075,27
Prototipo Standard B91393,856557139,44%1087,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5119,591857154,93%178,16
Hotchkiss EBR7532,235056642,42%959,83
T2 Medium Tank231,481316040,00%0,00
T2071371,108215957,63%2402,39
Sexton II351,051565945,76%63,45
Object 140101705,937075949,15%1263,43
Panhard AMD 178B6313,223985851,72%756,62
Birch Gun4103,631965756,14%259,20
Waffenträger auf Pz. IV9627,954525750,88%350,23
T404249,852375459,26%581,96
T-46331,371425150,98%105,11
T-50-2 6454,384474856,25%1259,46
AMX 38327,231214755,32%140,57
53TP Markowskiego81176,267524645,65%1292,02
Pz.Kpfw. 38 (t)334,241184632,61%1,38
Bat.-Châtillon 12 t8629,655984650,00%1030,08
Škoda T 245285,112604450,00%621,16
Loyd Gun Carriage239,531364358,14%161,34
Lago4264,502914257,14%853,08
SU-86407,983234254,76%465,13
Vickers Medium Mk. II228,46973943,59%33,50
CS-4471198,068023652,78%1909,31
M5 Stuart469,641143625,00%0,00
M5A1 Stuart4126,853293458,82%341,85
M2 Medium Tank326,711483461,76%190,62
Pz.Kpfw. II241,00943240,63%2,61
SU-76M490,501423246,88%69,69
Strv m/425320,822622835,71%574,63
Type 1 Chi-He4143,292402835,71%162,20
Pz.Kpfw. 35 (t)256,811042642,31%42,97
T26E4 SuperPershing 81142,386882646,15%1430,58
T1 Cunningham128,201002544,00%24,82
T-26248,881262544,00%29,62
Löwe 81064,085302556,00%1167,62
AT-1246,131102450,00%76,07
M4A3E8 Sherman6923,327212245,45%1897,16
Valentine3219,822872245,45%614,58
T56 GMC395,231152231,82%62,87
Type 97 Te-Ke 212,43862147,62%77,90
SU-1018563,764412133,33%314,83
M3 Stuart3101,301342040,00%144,15
Kolohousenka194,581621957,89%389,28
Caernarvon81476,339341872,22%2073,71
Leichttraktor132,191081656,25%137,56
Pz.Sfl. IVc5120,201381526,67%3,30
Sturer Emil7735,504451478,57%1096,88
BT-7 artillery 397,361931478,57%349,61
43 M. Toldi III 377,791321442,86%170,07
Emil II91343,006771346,15%1023,85
MS-1114,54761361,54%177,34
MTLS-1G14 3155,852411338,46%389,56
Hotchkiss H35233,00941250,00%74,50
Pz.Kpfw. I Ausf. C3389,756211258,33%2498,57
IS-6 8742,554611172,73%747,84
Marder 38T4458,273521154,55%1294,39
Ikv 90 Typ B7529,89253933,33%469,46
Nashorn6590,67396955,56%891,68
Object 26391983,22926966,67%2040,61
Pz.Kpfw. II Ausf. D 232,22213933,33%0,00
Strv m/40L3161,38318862,50%556,54
STA-2 8971,75620862,50%1302,46
M10 RBFM 5177,25256837,50%53,38
M4A1 Revalorisé 8283,63307837,50%52,12
Cruiser Mk. II259,29199757,14%158,87
Type 97 Chi-Ha3108,67206633,33%111,41
Leopard Prototyp A9751,83628650,00%536,06
T54E192692,501287683,33%3645,35
T-127 3301,00391666,67%1236,36
T95/FV4201 Chieftain 102522,83502633,33%1256,67
Ikv 723194,60202540,00%347,05
Cruiser Mk. III324,8059520,00%0,00
HWK 128333,2015150,00%264,93
AMR 35 2268,505254100,00%1495,07
MKA 2164,00231450,00%472,20
25TP KSUST II50,00161333,33%0,00
Universal Carrier 2-pdr271,338030,00%36,95
Strv fm/21197,00309250,00%356,38
ST vz. 394346,50353250,00%1083,99
M2 Light294,00112250,00%217,34
T3 HMC2179,00149250,00%672,76
Rheinmetall Panzerwagen101146,50599250,00%996,00
T-29 3320,005152100,00%1139,39
L-60 279,50305250,00%287,93
Chi-Ni2141,001591100,00%688,62
LT vz. 3520,001111100,00%261,00
P.43 bis6421,0032110,00%496,19
Pvlvv fm/422165,003051100,00%712,27
Churchill I558,0016710,00%0,00
T-45 20,00791100,00%261,00
Bretagne Panther 61495,0069510,00%3997,57
Super Hellcat 7730,006361100,00%954,10

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/10/2026