Thom4S_SN

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/08/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten684680029
Gemiddelde tier7,240,000,008,21
Overwinningen3841556,11%00,00%00,00%1448,28%
Verloren2920342,65%00,00%00,00%1551,72%
Gelijkstand8501,24%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2246232,81%00,00%00,00%517,24%
Tanks vernietigd821371,2000,0000,00210,72
Gedood / dood ratio1,790,000,000,88
Gezien1375562,0100,0000,00772,66
Schade toegebracht1.204,450,000,001.038,55
Veroveringspunten1008491,4700,0000,00210,72
Verdedigingspunten775901,1300,0000,00150,52
Ervaring788,510,000,00757,34
WN71603,070,000,001120,79
WN82191,640,000,001568,42
Totaal
Gevechten68468
Gemiddelde tier7,24
Overwinningen3841556,11%
Verloren2920342,65%
Gelijkstand8501,24%
Gevechten overleefd2246232,81%
Tanks vernietigd821371,20
Gedood / dood ratio1,79
Gezien1375562,01
Schade toegebracht1.204,45
Veroveringspunten1008491,47
Verdedigingspunten775901,13
Ervaring788,51
WN71603,07
WN82191,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten29
Gemiddelde tier8,21
Overwinningen1448,28%
Verloren1551,72%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd517,24%
Tanks vernietigd210,72
Gedood / dood ratio0,88
Gezien772,66
Schade toegebracht1.038,55
Veroveringspunten210,72
Verdedigingspunten150,52
Ervaring757,34
WN71120,79
WN81568,42
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten275000
Overwinningen17061,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren9333,82%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand124,36%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10337,45%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2140,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,240,000,000,00
Gezien4941,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.431,230,000,000,00
Veroveringspunten1350,4900,0000,0000,00
Verdedigingspunten2600,9500,0000,0000,00
Ervaring827,560,000,000,00
Totaal
Gevechten275
Overwinningen17061,82%
Verloren9333,82%
Gelijkstand124,36%
Gevechten overleefd10337,45%
Tanks vernietigd2140,78
Gedood / dood ratio1,24
Gezien4941,80
Schade toegebracht1.431,23
Veroveringspunten1350,49
Verdedigingspunten2600,95
Ervaring827,56
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten194000
Overwinningen13167,53%00,00%00,00%00,00%
Verloren5829,90%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand52,58%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd9548,97%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1720,8900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,740,000,000,00
Gezien3801,9600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.057,480,000,000,00
Veroveringspunten2721,4000,0000,0000,00
Verdedigingspunten2531,3000,0000,0000,00
Ervaring834,870,000,000,00
Totaal
Gevechten194
Overwinningen13167,53%
Verloren5829,90%
Gelijkstand52,58%
Gevechten overleefd9548,97%
Tanks vernietigd1720,89
Gedood / dood ratio1,74
Gezien3801,96
Schade toegebracht1.057,48
Veroveringspunten2721,40
Verdedigingspunten2531,30
Ervaring834,87
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten52000
Overwinningen3975,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1121,15%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand23,85%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2344,23%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd510,9800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,760,000,000,00
Gezien300,5800,0000,0000,00
Schade toegebracht646,480,000,000,00
Veroveringspunten721,3800,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring716,580,000,000,00
Totaal
Gevechten52
Overwinningen3975,00%
Verloren1121,15%
Gelijkstand23,85%
Gevechten overleefd2344,23%
Tanks vernietigd510,98
Gedood / dood ratio1,76
Gezien300,58
Schade toegebracht646,48
Veroveringspunten721,38
Verdedigingspunten00,00
Ervaring716,58
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1696000
Overwinningen104361,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren62837,03%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand251,47%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd64337,91%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd17361,0200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,650,000,000,00
Gezien39762,3400,0000,0000,00
Schade toegebracht795,140,000,000,00
Veroveringspunten33061,9500,0000,0000,00
Verdedigingspunten29581,7400,0000,0000,00
Ervaring664,840,000,000,00
Totaal
Gevechten1696
Overwinningen104361,50%
Verloren62837,03%
Gelijkstand251,47%
Gevechten overleefd64337,91%
Tanks vernietigd17361,02
Gedood / dood ratio1,65
Gezien39762,34
Schade toegebracht795,14
Veroveringspunten33061,95
Verdedigingspunten29581,74
Ervaring664,84
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten392000
Overwinningen25264,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren13033,16%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand102,55%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17243,88%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3190,8100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,450,000,000,00
Gezien6371,6300,0000,0000,00
Schade toegebracht872,540,000,000,00
Veroveringspunten10652,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten8522,1700,0000,0000,00
Ervaring730,020,000,000,00
Totaal
Gevechten392
Overwinningen25264,29%
Verloren13033,16%
Gelijkstand102,55%
Gevechten overleefd17243,88%
Tanks vernietigd3190,81
Gedood / dood ratio1,45
Gezien6371,63
Schade toegebracht872,54
Veroveringspunten10652,72
Verdedigingspunten8522,17
Ervaring730,02
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten920000
Overwinningen63569,02%00,00%00,00%00,00%
Verloren27930,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand60,65%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd43447,17%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7150,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,470,000,000,00
Gezien14131,5400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.075,700,000,000,00
Veroveringspunten17581,9100,0000,0000,00
Verdedigingspunten17131,8600,0000,0000,00
Ervaring790,390,000,000,00
Totaal
Gevechten920
Overwinningen63569,02%
Verloren27930,33%
Gelijkstand60,65%
Gevechten overleefd43447,17%
Tanks vernietigd7150,78
Gedood / dood ratio1,47
Gezien14131,54
Schade toegebracht1.075,70
Veroveringspunten17581,91
Verdedigingspunten17131,86
Ervaring790,39
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten17000
Overwinningen1164,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren635,29%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd741,18%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd80,4700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien321,8800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.207,650,000,000,00
Veroveringspunten502,9400,0000,0000,00
Verdedigingspunten955,5900,0000,0000,00
Ervaring571,710,000,000,00
Totaal
Gevechten17
Overwinningen1164,71%
Verloren635,29%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd741,18%
Tanks vernietigd80,47
Gedood / dood ratio0,80
Gezien321,88
Schade toegebracht1.207,65
Veroveringspunten502,94
Verdedigingspunten955,59
Ervaring571,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (339)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
M18 Hellcat61258,14882388865,15%3525,48
Type 59 81338,77886209054,74%2239,92
AMX 13 9091069,58846185154,46%2019,16
Lorraine 40 t 81703,20904156754,63%2604,04
MT-256365,76669141455,59%1183,75
Type 62 7775,64843140655,62%2128,56
ELC EVEN 90 8787,16842124754,69%1862,32
M24 Chaffee5537,41802122957,20%2413,81
Bat.-Châtillon 25 t102014,95829103355,57%2131,18
T34 81514,79807101154,40%2186,10
Jagdpanther71422,9073394955,32%2516,26
WZ-111 81496,9294993257,08%2237,04
T-505186,4150787157,06%594,92
VK 28.016560,2673082453,28%1993,35
Löwe 81433,6179677252,72%1998,18
AMX ELC bis5566,9678874359,62%2875,01
T71 DA7912,0385970556,17%2464,59
Type 64 6806,9185770057,57%2866,92
KV-5 81529,4390367454,01%2222,49
AMX 13 57 GF 7916,2495965556,95%2419,66
T-5491595,9984565450,92%2039,79
SU-122-44 71457,1490162064,03%2693,80
KV-856940,4771159960,43%1885,47
Ferdinand81696,2173159953,92%2236,32
SU-855720,1551359256,76%2208,91
HWK 30 8951,7875154549,54%1888,64
Object 41681449,7185651751,64%2328,87
AMX 50 10081678,0583651352,05%2269,52
LT-432 8941,1279750953,83%2159,12
Centurion Mk. 7/191770,8787450354,67%2063,49
AMX 30 1er prototype91820,4087450053,60%2157,68
M10391931,5580249953,11%2345,13
T110E5102071,9180745855,24%1958,13
WZ-1328895,5079645750,77%1865,62
LTTB8881,4284545457,93%2084,26
T-345564,9454243253,70%1972,88
T-62A101923,6678941952,51%1978,03
AMX 50 12091933,3585540959,17%2148,04
Cromwell6994,6887540156,86%2897,11
T-54 ltwt.91176,8381638352,48%2123,29
leKpz M 41 90 mm GF 8983,4781338354,83%2314,44
M36 Jackson61234,7384236159,56%2920,22
Bat.-Châtillon 25 t AP91531,9871636050,83%1661,86
T92 8756,7173836050,00%1684,87
GSR 3301 Setter7827,5486535554,93%2598,48
AMX 50 B102332,4878435355,24%2062,23
A-436992,9482833058,18%2708,15
Alecto4575,9068832865,24%2367,01
T376870,1088432561,85%3522,34
Strv S1 81510,9473432550,15%1871,61
212A91413,9474232157,63%1479,92
Jagdtiger92139,9171931853,46%2150,61
T78 61298,7596131358,15%2643,07
WZ-111 model 1-491740,6687530559,02%1963,77
Type 6192097,8190529956,52%2641,20
Object 430 Version II91707,6390229659,80%2162,62
AMX Canon d'assaut 105 81530,5580129556,61%1914,42
G.W. Panther7882,4466229252,05%1088,29
E 25 71343,5884729253,77%2570,91
STA-181497,7487828356,18%2541,70
IS-4102086,3675628050,71%1841,35
Panther/M10 71112,9185328058,93%2223,97
Kanonenjagdpanzer 105 81458,7282527753,43%1815,19
Tetrarch 2256,7145227560,73%1748,94
IS-381507,3880527357,88%2076,88
IS71168,7474527051,48%1815,92
Object 70492463,4686627053,70%2593,06
KV-15676,5256526154,79%1562,88
Spähpanzer Ru 25191199,8185726154,02%2397,37
FCM 36 Pak 40 3505,7959126070,77%2033,03
T28 Concept 71247,2184225959,46%2221,36
T2 Light Tank 2155,4355225860,47%758,67
IS-6 81433,7587225653,91%1968,37
Panhard EBR 75 (FL 10) 8798,7573525354,94%1508,20
Conqueror91900,7687625154,58%1999,30
M4A1 FL 10 61278,9297725158,96%2945,45
A-205112,1633324850,81%219,99
T-34-856690,4457524056,67%1491,54
T-4481169,6079124060,42%2051,43
Somua SM 81554,8590223454,70%1860,94
WZ-120-1G FT 81692,2695923458,97%2298,98
M4A3E8 Sherman61036,6984523365,24%2921,37
Object 43091777,9189623354,51%1835,06
Object 140101796,2785723056,96%1702,00
Object 26391784,9783723053,48%1825,37
IS-7101912,3874522750,22%1703,22
Hotchkiss EBR7847,1176522551,56%2312,21
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2409,4066522560,89%1799,42
Škoda T 27 81294,2975522453,57%1930,16
SU-14-281380,8170722353,36%1741,00
E 50 Ausf. M101887,6079822054,09%1794,72
T-1091909,9779021850,00%2287,41
GSOR 1008 81740,7588721752,53%2202,56
FV4202 81411,8793421758,06%2244,73
M41 Walker Bulldog8971,8390321556,74%2366,93
T26E4 SuperPershing 81255,0483221452,80%1984,06
Bat.-Châtillon Bourrasque 81580,9493221354,93%2178,46
Jagdpanzer IV6800,6260321258,96%1807,88
STG 81341,0574420646,12%1818,11
T-284571,2859420156,72%2511,53
SU-122-5492098,0288820055,50%2647,61
T 55A 91629,3888619956,28%1868,74
SU-76M4436,8038419753,81%1376,30
T-100 LT101075,4173819749,24%1374,00
BT-22165,1325419648,98%779,35
FV3046734,3348919553,85%1318,55
T-54 first prototype 81165,3880219252,08%1690,20
Tiger II81638,4590919160,73%2535,77
Renault UE 573474,9254518962,43%2361,65
AMX AC mle. 4881672,7385718856,91%2423,17
Progetto M35 mod. 46 81532,8780518851,06%2020,14
WZ-132A91186,1982518655,91%2161,46
M127954,0862318545,95%1261,62
IS-3A 81482,2077518450,54%1712,84
T-44-100 81376,7989017956,42%1990,48
WZ-12091753,9590817753,67%2216,18
E 5091788,9486917455,75%2044,95
AMX 13 105101392,4273517451,72%1718,16
Leopard Prototyp A92039,3095616861,31%2636,47
Jagdpanther II81491,3473516550,30%1744,18
M2 Light2251,8148716253,70%1281,78
SU-15271240,4164116152,80%2309,26
SU-861069,6751916048,75%1759,55
SU-1006927,2464715861,39%2005,54
T-437748,4262915855,06%1290,77
STB-1101827,2279215751,59%1719,81
T54E192268,1095115559,35%2835,83
Object 907 102148,2189015455,84%2063,39
E 7591917,8585815352,94%2294,13
AMX 50 Foch91740,4685015060,67%1812,04
T6981491,6691914954,36%2486,36
T-50-2 6838,4493414957,72%3425,39
Char Futur 4 92101,5896814955,03%2384,95
AMX 13 F3 AM6810,7164414856,76%1451,72
Object 263102233,6073214751,70%1747,68
T57 Heavy102050,5772014746,26%1604,56
M26 Pershing81387,4089514458,33%2360,58
VK 36.01 (H)61057,5778214357,34%2402,62
AMX M4 mle. 4571111,2674914250,70%1708,02
ISU-15282200,7078113954,68%2931,82
Object 430U101777,4575213950,36%1490,57
Cromwell B 61009,5089913962,59%2615,25
AMX 12 t6499,8570613855,80%1509,70
Churchill Gun Carrier61152,3772713855,07%2906,27
M46 Patton92050,2393013557,78%2544,76
Panther II81302,0174513450,00%1905,86
AMX AC mle. 4671309,8979013353,38%2345,97
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6792,9479813364,66%2617,55
BT-74118,7321313251,52%270,19
T3281360,0388113253,03%1726,94
Panhard AMD 178B6677,8872013251,52%2526,82
Object 268 Version 4101727,1767213243,94%1214,72
Indien-Panzer81398,6180413050,77%2244,13
Jagdpanzer E 100102002,3373212952,71%1569,81
Object 268102536,7279712953,49%2100,84
Super Hellcat 71310,2789812955,81%2593,62
Centurion Mk. I81573,4895012865,63%2664,37
SU-263215,1918112851,56%520,20
VK 45.02 (P) Ausf. B91625,6382512650,79%1560,12
SU-10181631,3788512660,32%2621,42
Centurion Action X102088,4974712443,55%1937,39
IS-5 (Object 730) 81362,3481712253,28%1802,39
T-127 3443,5567112166,12%2579,85
T675900,9770511955,46%2815,80
VK 45.03 71215,8885111965,55%1966,46
Type 4 Chi-To61030,9084311861,86%2789,59
E 100101779,5583311162,16%1526,93
Object 252U Defender 81331,7282711056,36%1553,76
SU-54667,6741610955,05%1865,07
M46 Patton KR 81378,5991510854,63%2191,58
Leopard 1101546,1174510757,94%1294,85
SU-85B4415,5240410650,94%1159,71
Object 430101905,4586010662,26%1931,97
VK 30.02 (D)71176,3681910455,77%2297,11
11081567,5993610161,39%2410,28
Dicker Max 61022,2671910056,00%2301,27
WZ-1317724,419389763,92%1896,05
AT-12294,703149652,08%1415,92
Panzerjäger I2402,784559554,74%1957,70
Tiger I71390,508329454,26%2231,63
T-463216,863609450,00%991,04
Schwarzpanzer 58 81067,227419444,68%1485,56
Type 586890,568139362,37%2274,44
AMX 50 Foch (155) 101898,806539343,01%1387,92
T25/271389,1810019271,74%2754,43
Type 5 Chi-Ri71089,528199161,54%2191,44
Caernarvon81145,098619161,54%1540,56
T1 Cunningham191,473928965,17%531,03
Leichttraktor1166,783488950,56%838,73
T-34-85M 61129,859128862,50%2353,75
Chrysler K GF 81134,268058656,98%1451,59
Panther71208,287808551,76%2443,18
A-4471360,079548558,82%2774,90
Hummel6780,285168246,34%1236,21
121B 101376,907448155,56%1138,10
Comet71193,499108060,00%2619,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5443,434868060,00%1267,32
Bisonte C45 81662,469828060,00%1976,05
SU-182137,351157945,57%736,59
M-IV-Y 81372,838467856,41%1698,24
IS-271374,969177761,04%2293,85
O-I6854,656947755,84%1717,71
T-34-171235,369517660,53%2468,38
KV-261061,417497655,26%2286,19
ARL V3961121,997637663,16%2981,56
S-5171544,446297546,67%2225,91
Spähpanzer SP I C71177,349567456,76%3449,17
StuG III Ausf. G5441,323867350,68%943,58
T-262111,851967154,93%479,11
Black Prince71066,817957055,71%1717,20
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4309,433656963,77%852,58
Ares 7581191,538536854,41%1402,59
AMX M4 mle. 49 Liberté 81317,288356848,53%1744,37
T2071120,968416762,69%2085,98
VK 16.02 Leopard5111,044166758,21%262,57
Rheinmetall Panzerwagen10938,636546750,75%968,60
AMX 13 757552,916686659,09%1230,81
SU-100M171367,038896659,09%2519,31
ISU-152K 81292,147076550,77%1439,97
Heavy Tank No. VI 6854,317626560,00%1702,70
M4A3E8 Thunderbolt VII 61065,388816555,38%2345,01
MS-11153,443286464,06%952,34
T216532,807346450,00%1843,52
Matilda Black Prince 5575,065696456,25%1855,21
SU-100Y 61061,248246366,67%2409,47
KV-371133,538026061,67%1729,96
Churchill I5784,887615966,10%1982,76
Ikv 65 Alt II61025,956685949,15%2222,37
Škoda T 56 81685,669365962,71%1836,01
TOG II* 6967,226975950,85%1772,27
Caernarvon Action X 81067,317825952,54%1216,17
M48A5 Patton101963,127495749,12%1849,97
T-1506884,707005650,00%1678,80
Panzer 58 Mutz 81336,579555664,29%2155,66
M54 Renegade 81521,897535444,44%1642,51
59-166393,627365354,72%1155,39
M24E2 Super Chaffee 6685,798465352,83%2598,71
AMX 50 Foch B102172,568155257,69%1861,25
Excalibur 61248,477695154,90%2350,28
O-I Experimental51066,308995070,00%3180,61
Vz. 68 Squall 8784,606344839,58%1190,75
T-28E with F-30 4766,297814860,42%2536,21
M5 Stuart4335,915434751,06%1098,30
Type 3 Chi-Nu Kai 5734,727654759,57%2614,28
Object 703 Version II 81263,468554658,70%1512,17
105 leFH18B2 5705,385784560,00%1550,52
VK 30.02 (M)6945,538164560,00%2304,03
T-34-281226,709244362,79%1996,81
ARL 4461095,478074374,42%2665,97
M446710,746324355,81%1312,13
M415526,954844250,00%864,81
Grille5690,605644264,29%1753,41
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4527,636934165,85%1586,47
LHMTV81011,108664153,66%2101,48
Pz.Kpfw. 38 (t)3155,902694055,00%463,93
Churchill VII61017,328303863,16%2179,31
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4289,144683661,11%1155,74
ARMT 5941,899253666,67%3082,75
WZ-132-1101055,467743571,43%1171,51
T23E3 71069,547403551,43%1861,74
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3642,809773557,14%1998,86
AE Phase I 91596,149473568,57%1713,11
Pz.Kpfw. T 25 5831,708323363,64%2651,92
WZ-111 model 5A101717,036983243,75%1197,56
BDR G1 B51000,068623278,13%3063,86
Type 1 Chi-He4550,166323164,52%2580,47
M22 Locust 3444,776393148,39%2652,37
XM57 81617,908422955,17%1623,42
KV-220-2 5709,797712955,17%1421,34
Type T-345930,418502759,26%3869,57
M75565,897642774,07%3183,79
Pz.Kpfw. III Ausf. J4479,816502673,08%1872,32
Pz.Kpfw. T 15 3377,287532564,00%2499,89
LTP 3390,086002556,00%2902,00
StuG IV 5742,045512560,00%2383,10
Type 3 Chi-Nu5675,836962470,83%2562,02
SU-100I 5807,136712454,17%1733,04
Kranvagn102055,748102347,83%1513,41
Churchill III 5981,4311662360,87%2420,41
T1E6 2197,814372152,38%1027,01
Marder II3328,553902060,00%1163,87
Pz.Kpfw. III Ausf. E3176,633321963,16%562,41
Gabler’s Destroyer 5606,956821942,11%2032,47
Excelsior 5683,067991855,56%1603,15
BT-7 artillery 3452,136221560,00%2254,37
T14 5646,147901457,14%1482,54
Hotchkiss H352296,935091471,43%1806,40
T2971542,937771435,71%1867,95
113102051,938711464,29%2097,41
Kunze Panzer 91591,469041369,23%1751,14
MKA 2264,234701346,15%1044,14
Matilda IV 5518,315861353,85%1240,98
AMX ELC 901 6525,386781338,46%1490,81
Charioteer Nomad 8649,385041346,15%459,57
Somua SAu 404471,425071275,00%1622,61
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5524,835081233,33%1080,20
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3438,757721283,33%1601,22
T26E5 81230,256411250,00%1391,55
M4A1 Sherman5809,648481172,73%3192,62
121101303,737761163,64%1124,38
60TP Lewandowskiego101823,108641050,00%1129,03
AMX 38397,302191050,00%159,61
T25 Pilot Number 1 81385,706011050,00%1851,55
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5807,707711050,00%3020,10
T-22 medium 101116,608831070,00%959,83
Ikv 1035821,67715955,56%2925,15
T-45 2282,89531977,78%1716,00
Pz.Kpfw. 35 (t)2108,25233875,00%562,46
A25 Harry Hopkins I 4477,88733850,00%1442,07
43 M. Toldi III 3342,75486850,00%2382,00
Progetto M40 mod. 65101639,71616742,86%1073,03
M10 Wolverine5775,43823785,71%2181,79
Renault Otsu1118,334076100,00%588,04
Object 277101631,831019683,33%1400,66
Bofors Tornvagn 81230,83793650,00%1233,18
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2191,83693666,67%1092,58
Kolohousenka1251,80435560,00%1652,27
M4-85 5978,601086580,00%3145,01
AM 39 Gendron-Somua 2135,20267540,00%295,64
Patton the Tank 91106,40661540,00%799,52
AC 1 Sentinel 4555,60740580,00%2670,56
Light Mk. VIC 2307,0039050,00%2072,69
KV-1SA 5908,25857450,00%2315,97
Pz.Sfl. IC 4551,50696475,00%2108,86
Valentine II 4442,758334100,00%1974,03
T-29 3190,33294366,67%647,43
M3 Light 3192,67759366,67%1036,92
T7 Combat Car 2152,008453100,00%871,90
Pz.Kpfw. KW I (r) 5931,33763333,33%1595,95
Renault FT1118,003332100,00%727,27
Renault NC-311267,007702100,00%2034,72
Maus10942,0058020,00%427,61
M4 Improved 51527,0016472100,00%7595,36
Fiat 3000138,001851100,00%261,00
LPT-67 Šelma9874,009241100,00%1059,83
VK 20.01 (D)4665,009571100,00%2854,90
Kampfpanzer 07 P(E) 100,009571100,00%261,00
M24 Chaffee No. 594 51171,0010951100,00%4666,04
Fantôme 91141,009721100,00%1083,15

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/08/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/08/2023
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 05/12/2017
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 31/03/2017
Gestopt: 31/03/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/11/2014
Gestopt: 13/09/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/11/2016
Gestopt: 19/02/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/08/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/07/2014
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/05/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 30/08/2013