Tiger_HU1

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/09/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten153384635
Gemiddelde tier6,487,507,177,77
Overwinningen664943,35%250,00%350,00%1542,86%
Verloren851155,49%250,00%350,00%2057,14%
Gelijkstand1781,16%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd316420,63%00,00%00,00%411,43%
Tanks vernietigd52190,3410,2510,1760,17
Gedood / dood ratio0,430,250,170,19
Gezien98200,6441,0050,83240,69
Schade toegebracht354,68448,00431,33555,17
Veroveringspunten184761,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten33430,2200,0000,0000,00
Ervaring285,90547,00510,17501,77
WN7390,30481,06427,98324,05
WN8303,17502,49514,62411,66
Totaal
Gevechten15338
Gemiddelde tier6,48
Overwinningen664943,35%
Verloren851155,49%
Gelijkstand1781,16%
Gevechten overleefd316420,63%
Tanks vernietigd52190,34
Gedood / dood ratio0,43
Gezien98200,64
Schade toegebracht354,68
Veroveringspunten184761,20
Verdedigingspunten33430,22
Ervaring285,90
WN7390,30
WN8303,17
Voorbije 24u
Gevechten4
Gemiddelde tier7,50
Overwinningen250,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd10,25
Gedood / dood ratio0,25
Gezien41,00
Schade toegebracht448,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring547,00
WN7481,06
WN8502,49
Voorbije 7 dagen
Gevechten6
Gemiddelde tier7,17
Overwinningen350,00%
Verloren350,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd10,17
Gedood / dood ratio0,17
Gezien50,83
Schade toegebracht431,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring510,17
WN7427,98
WN8514,62
Voorbije 30 dagen
Gevechten35
Gemiddelde tier7,77
Overwinningen1542,86%
Verloren2057,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd411,43%
Tanks vernietigd60,17
Gedood / dood ratio0,19
Gezien240,69
Schade toegebracht555,17
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring501,77
WN7324,05
WN8411,66
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren7100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd114,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,2900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht913,710,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten456,4300,0000,0000,00
Ervaring101,290,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen00,00%
Verloren7100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd114,29%
Tanks vernietigd20,29
Gedood / dood ratio0,33
Gezien00,00
Schade toegebracht913,71
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten456,43
Ervaring101,29
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4000
Overwinningen125,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren375,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd125,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien10,2500,0000,0000,00
Schade toegebracht517,250,000,000,00
Veroveringspunten287,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten4511,2500,0000,0000,00
Ervaring177,500,000,000,00
Totaal
Gevechten4
Overwinningen125,00%
Verloren375,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien10,25
Schade toegebracht517,25
Veroveringspunten287,00
Verdedigingspunten4511,25
Ervaring177,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten413000
Overwinningen9723,49%00,00%00,00%00,00%
Verloren31175,30%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand51,21%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4310,41%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd460,1100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,120,000,000,00
Gezien3870,9400,0000,0000,00
Schade toegebracht91,480,000,000,00
Veroveringspunten1520,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten530,1300,0000,0000,00
Ervaring116,370,000,000,00
Totaal
Gevechten413
Overwinningen9723,49%
Verloren31175,30%
Gelijkstand51,21%
Gevechten overleefd4310,41%
Tanks vernietigd460,11
Gedood / dood ratio0,12
Gezien3870,94
Schade toegebracht91,48
Veroveringspunten1520,37
Verdedigingspunten530,13
Ervaring116,37
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten606000
Overwinningen29648,84%00,00%00,00%00,00%
Verloren30850,83%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd22136,47%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2570,4200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien5910,9800,0000,0000,00
Schade toegebracht739,550,000,000,00
Veroveringspunten14882,4600,0000,0000,00
Verdedigingspunten26954,4500,0000,0000,00
Ervaring442,730,000,000,00
Totaal
Gevechten606
Overwinningen29648,84%
Verloren30850,83%
Gelijkstand20,33%
Gevechten overleefd22136,47%
Tanks vernietigd2570,42
Gedood / dood ratio0,67
Gezien5910,98
Schade toegebracht739,55
Veroveringspunten14882,46
Verdedigingspunten26954,45
Ervaring442,73
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3872003
Overwinningen168343,47%00,00%00,00%133,33%
Verloren204652,84%00,00%00,00%266,67%
Gelijkstand1433,69%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd110228,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd13940,3600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien25510,6600,0000,0031,00
Schade toegebracht599,930,000,00131,00
Veroveringspunten69661,8000,0000,0000,00
Verdedigingspunten40411,0400,0000,0000,00
Ervaring366,510,000,00329,00
Totaal
Gevechten3872
Overwinningen168343,47%
Verloren204652,84%
Gelijkstand1433,69%
Gevechten overleefd110228,46%
Tanks vernietigd13940,36
Gedood / dood ratio0,50
Gezien25510,66
Schade toegebracht599,93
Veroveringspunten69661,80
Verdedigingspunten40411,04
Ervaring366,51
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten3
Overwinningen133,33%
Verloren266,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien31,00
Schade toegebracht131,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring329,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten106000
Overwinningen3432,08%00,00%00,00%00,00%
Verloren6965,09%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand32,83%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1615,09%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd190,1800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,210,000,000,00
Gezien860,8100,0000,0000,00
Schade toegebracht764,610,000,000,00
Veroveringspunten460,4300,0000,0000,00
Verdedigingspunten580,5500,0000,0000,00
Ervaring340,600,000,000,00
Totaal
Gevechten106
Overwinningen3432,08%
Verloren6965,09%
Gelijkstand32,83%
Gevechten overleefd1615,09%
Tanks vernietigd190,18
Gedood / dood ratio0,21
Gezien860,81
Schade toegebracht764,61
Veroveringspunten460,43
Verdedigingspunten580,55
Ervaring340,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (177)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T-1506426,24311102546,34%517,77
IS-38648,4539273243,58%506,29
T-34-856147,4417972734,66%1,45
T-448398,1633763741,29%272,19
KV-15298,2226862551,04%474,99
Rhm.-Borsig Waffenträger8680,7634657144,48%469,81
M18 Hellcat6369,1628355849,10%463,36
T-549529,7335852637,64%244,43
T-34585,6715144938,53%0,86
M41 Walker Bulldog8297,2032543042,33%274,31
T-437196,5926942642,25%51,70
IS7431,2931633046,06%355,75
Waffenträger auf Pz. IV9638,6732831633,23%217,53
Sturer Emil7538,8430029442,18%544,47
Nashorn6434,7427728243,26%532,86
T-109575,9740423740,08%271,23
KV-856185,6423123041,30%44,21
Škoda T 40 6351,4828419540,00%389,24
T54E19457,9341018237,36%111,95
SU-85B4105,5914318142,54%25,00
T-62A10587,9938618032,78%166,02
SU-1527357,8327817744,63%253,86
T376220,2228717448,28%383,58
Cromwell6331,5331516353,99%501,83
T675135,0317516346,63%88,62
SU-1006401,3925815743,31%466,08
Pz.Sfl. IVc5236,3219015639,10%261,30
KV-1S6282,5927315043,33%268,93
Excelsior 5236,2824615044,67%238,48
Object 2579758,4439114740,14%423,90
T-80461,0314814649,32%88,77
VK 30.01 (H)5233,5822214443,75%315,65
T698412,1538013745,26%290,03
Comet7356,4331812945,74%336,89
SU-855129,5215412245,08%65,20
VK 36.01 (H)6425,1331812042,50%500,03
T-28486,9715811553,04%124,89
M24 Chaffee5147,3226311350,44%326,91
Leo7311,1629911146,85%272,58
IS-6 B 8678,7545610248,04%534,32
Centurion Mk. I8280,973279941,41%92,10
T216196,042529945,45%312,45
Type 3 Chi-Nu5222,782309349,46%449,35
M8A14106,701649346,24%59,43
Emil I8578,444918852,27%479,58
Tiger II8408,483558742,53%203,01
T1 Cunningham152,541108441,67%55,60
Type 5 Chi-Ri7265,352528339,76%128,39
IS-710644,844468237,80%202,63
O-I6334,013098151,85%382,24
ISU-1528477,123518141,98%230,61
Type 4 Ju-To7501,843748040,00%331,24
SU-76M461,551047841,03%16,19
Type 578643,885607842,31%416,21
Škoda T 245156,132027751,95%262,36
Strv m/425217,162127440,54%307,94
Archer5228,851747238,89%239,81
Marder 38T488,821447143,66%36,67
Super Hellcat 7435,913596653,03%480,73
Crusader6197,691936543,08%324,79
T-70360,941086338,10%1,59
Sexton II379,931196152,46%185,02
Valentine3145,171905944,07%334,66
STA-18324,183985541,82%156,11
Covenanter5136,312135448,15%263,71
FV215b 10632,324725341,51%239,13
M5 Stuart432,501625036,00%0,26
AMX 50 1008490,754044820,83%217,63
Durchbruchswagen 2489,401614753,19%127,68
Strv 746266,202414443,18%237,22
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4217,391974454,55%452,55
O-I Experimental5282,453144259,52%461,41
AMX M4 mle. 457643,124724250,00%734,56
Type 5 Ke-Ho496,081714047,50%110,45
T71 DA7236,102484037,50%164,07
LTP 376,531203647,22%152,88
Pz.Kpfw. I Ausf. C332,211153429,41%0,00
Grille 1510954,564273432,35%347,58
T7 Combat Car 212,65723432,35%0,00
M5A1 Stuart4125,001643339,39%161,20
Centurion Mk. 7/19430,154793348,48%211,85
T-46353,971113250,00%96,15
ARL 446432,973783151,61%648,63
T56 GMC341,321353158,06%149,10
M3 Stuart368,871013026,67%0,89
Controcarro 3 Minotauro10771,906713053,33%373,75
Type 95 Heavy4204,852202748,15%512,55
Birch Gun4142,241892552,00%370,57
GSOR the TANK 9531,003582532,00%182,32
LT-432 8314,922862532,00%240,87
Type 4 Chi-To6241,962162433,33%157,42
Object 268 Version V 10900,385312433,33%315,10
M24E2 Super Chaffee 6199,713262450,00%341,41
SU-26353,131112347,83%91,78
Patton the Tank 9399,744012343,48%163,73
Loyd Gun Carriage292,051202157,14%538,50
ST vz. 394149,251782060,00%378,83
SU-54210,372511942,11%311,58
Type 98 Ke-Ni385,671221833,33%83,75
Marder II3131,671431844,44%182,66
D2340,821211752,94%100,54
Lago4118,821751764,71%324,06
Pz.Kpfw. III Ausf. E388,591171741,18%28,65
T57 Heavy101178,067221741,18%633,93
Cruiser Mk. III328,31771631,25%0,00
Tiger I7197,532351520,00%0,00
Pz.Kpfw. II Luchs434,871551546,67%66,94
LT vz. 38377,081751369,23%293,79
SDP 44 Burza6346,003801361,54%506,84
Type 689577,694081323,08%168,88
T-60231,62761338,46%0,00
T-29 3180,382121353,85%514,34
TS-54 8745,506401233,33%498,65
43 M. Toldi III 369,331451250,00%198,88
Cruiser Mk. II284,271111127,27%100,59
Lorraine 40 t 8445,092291127,27%175,83
B1441,301281040,00%7,32
14TP4107,502071060,00%312,25
M75185,801671030,00%367,82
Strv m/40L3116,89130933,33%138,04
AMX 12 t6369,00521966,67%926,74
Pz.Kpfw. I247,33114933,33%0,00
D1215,3866825,00%0,00
T-26281,88121850,00%231,13
FV230 Canopener10897,50603837,50%350,05
AMX 13 (FL 11) 5250,88307837,50%477,80
Vickers Medium Mk. I19,0093757,14%140,17
Matilda4145,57144742,86%145,18
M15/423138,86161742,86%167,66
SU-18232,4356728,57%0,00
T3 HMC242,00107757,14%144,50
FV227 Conceiver8218,00567771,43%261,00
Valiant 5285,43301728,57%355,86
P.43 bis6240,17219633,33%129,99
SMV CC-678291,17572683,33%273,26
T-50-2 6381,67369666,67%1056,20
Type 95 Ha-Go29,2036520,00%0,00
P26/404242,60279560,00%631,64
Pz.Kpfw. II293,40269560,00%311,61
Type 91 Heavy3136,80134540,00%218,10
Gabler’s Destroyer 581,60286560,00%225,02
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 64,60173540,00%24,51
M2 Light248,5070425,00%0,00
AMX 13 757406,50498450,00%619,96
Cruiser Mk. IV481,75200475,00%264,10
Object 27710375,50539475,00%261,00
SMV CC-64 Vipera 8422,50417475,00%388,17
Prototipo 6 8291,00473450,00%133,24
Renault Otsu18,6755333,33%0,00
Leichttraktor112,67111366,67%228,77
Panzerjäger I220,0048333,33%0,00
Type 3 Ju-Nu6460,00446366,67%642,80
Type 63 8293,6727930,00%4,73
Fantôme 9377,0019430,00%43,17
TKS z n.k.m. 20 mm 280,0011220,00%167,75
Semovente M43 Bassotto6627,506642100,00%1070,04
Cruiser Mk. I1247,00212250,00%1316,79
FV229 Contender9718,50579250,00%398,07
Black Prince II 7402,00597250,00%316,84
MTLS-1G14 3186,50331250,00%600,92
Kolohousenka180,001611100,00%395,45
Strv fm/21141,001041100,00%261,00
Renault FT10,00821100,00%261,00
50TP prototyp 8470,005521100,00%439,69
BT-22150,003691100,00%722,06
4TP1110,002501100,00%563,13
Renault NC-31127,001091100,00%261,00
P.435291,0020010,00%514,01
MS-1111,00771100,00%261,00
FV224 Chopper7915,008821100,00%976,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5104,0015810,00%0,00
Vz. 58 Medvěd 9401,0034210,00%15,14
Type 5 Ka-Ri 80,0010510,00%0,00
T1E6 20,001610,00%0,00
Light Mk. VIC 20,002810,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,007610,00%0,00
BT-7 artillery 3276,0026910,00%914,28

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/09/2026
Rol: Reservist
Toegetreden: 14/02/2025
Gestopt: 27/08/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/11/2024
Gestopt: 13/02/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/11/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 20/09/2023
Gestopt: 26/11/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 18/01/2021
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 21/12/2017
Gestopt: 08/12/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/12/2020
Gestopt: 17/01/2021
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 27/11/2015
Gestopt: 27/01/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/08/2023
Gestopt: 13/09/2023
Rol: Reservist
Toegetreden: 29/01/2016
Gestopt: 04/05/2016
Rol: Reservist
Toegetreden: 25/05/2016
Gestopt: 17/04/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/06/2017
Gestopt: 18/07/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 29/07/2017
Gestopt: 24/08/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 29/08/2017
Gestopt: 19/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/09/2014
Gestopt: 08/09/2015