TrEchY

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/01/2022

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten30374002
Gemiddelde tier8,860,000,0010,00
Overwinningen1759557,93%00,00%00,00%150,00%
Verloren1241040,86%00,00%00,00%150,00%
Gelijkstand3691,21%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1164238,33%00,00%00,00%150,00%
Tanks vernietigd412561,3600,0000,0052,50
Gedood / dood ratio2,200,000,005,00
Gezien393471,3000,0000,0031,50
Schade toegebracht2.053,600,000,003.172,00
Veroveringspunten295480,9700,0000,0000,00
Verdedigingspunten260010,8600,0000,0000,00
Ervaring840,160,000,001.165,50
WN71688,890,000,002177,29
WN82493,580,000,000,00
Totaal
Gevechten30374
Gemiddelde tier8,86
Overwinningen1759557,93%
Verloren1241040,86%
Gelijkstand3691,21%
Gevechten overleefd1164238,33%
Tanks vernietigd412561,36
Gedood / dood ratio2,20
Gezien393471,30
Schade toegebracht2.053,60
Veroveringspunten295480,97
Verdedigingspunten260010,86
Ervaring840,16
WN71688,89
WN82493,58
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten2
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen150,00%
Verloren150,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd150,00%
Tanks vernietigd52,50
Gedood / dood ratio5,00
Gezien31,50
Schade toegebracht3.172,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.165,50
WN72177,29
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten841000
Overwinningen56867,54%00,00%00,00%00,00%
Verloren25029,73%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand232,73%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd45754,34%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6320,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,650,000,000,00
Gezien5350,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.870,710,000,000,00
Veroveringspunten8401,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten10321,2300,0000,0000,00
Ervaring886,400,000,000,00
Totaal
Gevechten841
Overwinningen56867,54%
Verloren25029,73%
Gelijkstand232,73%
Gevechten overleefd45754,34%
Tanks vernietigd6320,75
Gedood / dood ratio1,65
Gezien5350,64
Schade toegebracht1.870,71
Veroveringspunten8401,00
Verdedigingspunten10321,23
Ervaring886,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten155000
Overwinningen10869,68%00,00%00,00%00,00%
Verloren4327,74%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand42,58%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7447,74%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1060,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,310,000,000,00
Gezien1450,9400,0000,0000,00
Schade toegebracht969,230,000,000,00
Veroveringspunten2051,3200,0000,0000,00
Verdedigingspunten300,1900,0000,0000,00
Ervaring827,090,000,000,00
Totaal
Gevechten155
Overwinningen10869,68%
Verloren4327,74%
Gelijkstand42,58%
Gevechten overleefd7447,74%
Tanks vernietigd1060,68
Gedood / dood ratio1,31
Gezien1450,94
Schade toegebracht969,23
Veroveringspunten2051,32
Verdedigingspunten300,19
Ervaring827,09
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten102000
Overwinningen7068,63%00,00%00,00%00,00%
Verloren3130,39%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,98%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5654,90%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd770,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,670,000,000,00
Gezien760,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht605,330,000,000,00
Veroveringspunten1741,7100,0000,0000,00
Verdedigingspunten340,3300,0000,0000,00
Ervaring668,920,000,000,00
Totaal
Gevechten102
Overwinningen7068,63%
Verloren3130,39%
Gelijkstand10,98%
Gevechten overleefd5654,90%
Tanks vernietigd770,75
Gedood / dood ratio1,67
Gezien760,75
Schade toegebracht605,33
Veroveringspunten1741,71
Verdedigingspunten340,33
Ervaring668,92
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten367000
Overwinningen20054,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren16244,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand51,36%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14840,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3030,8300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,380,000,000,00
Gezien3140,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.132,290,000,000,00
Veroveringspunten8762,3900,0000,0000,00
Verdedigingspunten2350,6400,0000,0000,00
Ervaring634,330,000,000,00
Totaal
Gevechten367
Overwinningen20054,50%
Verloren16244,14%
Gelijkstand51,36%
Gevechten overleefd14840,33%
Tanks vernietigd3030,83
Gedood / dood ratio1,38
Gezien3140,86
Schade toegebracht1.132,29
Veroveringspunten8762,39
Verdedigingspunten2350,64
Ervaring634,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten490000
Overwinningen34971,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren13928,37%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,41%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd26153,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4110,8400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,790,000,000,00
Gezien4730,9700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.278,480,000,000,00
Veroveringspunten11672,3800,0000,0000,00
Verdedigingspunten14342,9300,0000,0000,00
Ervaring910,810,000,000,00
Totaal
Gevechten490
Overwinningen34971,22%
Verloren13928,37%
Gelijkstand20,41%
Gevechten overleefd26153,27%
Tanks vernietigd4110,84
Gedood / dood ratio1,79
Gezien4730,97
Schade toegebracht1.278,48
Veroveringspunten11672,38
Verdedigingspunten14342,93
Ervaring910,81
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7117000
Overwinningen516872,61%00,00%00,00%00,00%
Verloren184225,88%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1071,50%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd361950,85%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60280,8500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,720,000,000,00
Gezien70500,9900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.270,970,000,000,00
Veroveringspunten66440,9300,0000,0000,00
Verdedigingspunten51410,7200,0000,0000,00
Ervaring889,700,000,000,00
Totaal
Gevechten7117
Overwinningen516872,61%
Verloren184225,88%
Gelijkstand1071,50%
Gevechten overleefd361950,85%
Tanks vernietigd60280,85
Gedood / dood ratio1,72
Gezien70500,99
Schade toegebracht1.270,97
Veroveringspunten66440,93
Verdedigingspunten51410,72
Ervaring889,70
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1927000
Overwinningen89946,65%00,00%00,00%00,00%
Verloren101552,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand130,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd58630,41%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd13750,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,030,000,000,00
Gezien17800,9200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.796,510,000,000,00
Veroveringspunten16210,8400,0000,0000,00
Verdedigingspunten14060,7300,0000,0000,00
Ervaring705,910,000,000,00
Totaal
Gevechten1927
Overwinningen89946,65%
Verloren101552,67%
Gelijkstand130,67%
Gevechten overleefd58630,41%
Tanks vernietigd13750,71
Gedood / dood ratio1,03
Gezien17800,92
Schade toegebracht1.796,51
Veroveringspunten16210,84
Verdedigingspunten14060,73
Ervaring705,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (213)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
E 50 Ausf. M102604,03914138858,57%2879,80
Bat.-Châtillon 25 t102541,63940124963,89%2999,55
Object 140102463,29936110559,73%2744,24
IS-7102685,31942103760,66%2984,41
T-62A102410,91905101457,20%2686,80
FV215b (183) 102780,5582499254,64%2679,38
Panhard EBR 105101734,6086686054,53%2619,05
Waffenträger auf E 100103453,6192384861,56%3168,58
Conqueror Gun Carriage102170,0868879055,44%2408,41
AMX 50 B102807,7789076258,01%2933,70
IS-4101950,2575675547,68%1721,90
Maus102618,2797771264,75%2731,92
Object 261101831,6259864648,14%1989,54
ST-I91449,5572263649,69%1432,68
IS-381642,2592261461,56%2364,20
T95/FV4201 Chieftain 103050,71101253561,12%2612,33
Bat.-Châtillon Bourrasque 82391,85120850469,44%3532,39
Löwe 81155,1677046555,70%1482,26
Object 907 102716,68106144867,41%2704,90
AMX 13 9091271,0487740763,88%2467,36
Object 268102982,0584236754,22%2828,56
212A91455,2558534246,20%1511,52
T110E5102750,1394830856,17%2837,33
T110E4102894,8689629861,41%2558,40
Progetto M35 mod. 46 81913,90103728964,01%2746,94
VK 72.01 (K) 103037,8697727962,01%2694,89
T-5491217,0673927447,08%1269,49
KV-15396,2627727149,08%698,24
Grille 15102927,6381726757,30%2767,85
BT-22201,7031626355,89%1266,36
E 100103076,5796826259,92%3229,35
T34 81182,2168625151,00%1485,85
T-100 LT101644,7887425057,60%2597,13
Prototipo Standard B92566,19107124764,78%3081,24
Centurion Action X102450,0888424756,28%2453,54
Object 263102694,5988124457,79%2562,25
KV-856913,1768924356,38%1918,41
TVP T 50/51102652,7188823953,14%2642,54
Rheinmetall Skorpion 81886,8996323164,50%2601,25
A-205629,8371422667,26%4023,97
AMX ELC bis5428,4552122147,06%1677,87
Object 268 Version 4102832,7697421769,12%2719,32
VK 45.02 (P) Ausf. B92253,00103519768,53%2878,42
T4991440,1186419654,08%2517,24
Cromwell6967,8383619063,16%2394,14
KV-481016,9861317850,00%1171,21
T57 Heavy Tank103035,4497717859,55%2941,99
Object 70492447,0486616649,40%2336,63
T-1506595,3432916446,95%884,22
Panther II8865,5665416152,80%1190,38
AMX 50 12092168,1390516061,25%2398,27
E 5091842,6685715552,90%2078,12
Panhard EBR 75 (FL 10) 81507,97105815366,67%3501,24
T-448766,8663015049,33%1028,30
ISU-15281808,1977515051,33%2274,91
E 25 71227,6185714863,51%2161,46
FV217 Badger103059,6797214665,75%3083,64
AMX 30 1er prototype92316,2699014459,03%2912,62
T-54 ltwt.91519,35103613464,18%3025,84
T26E4 SuperPershing 8946,5770312651,59%1149,82
Progetto M40 mod. 65102745,4591112460,48%2636,17
FCM 50 t 81722,45105812364,23%2927,70
Object 277102651,5991012055,83%2606,74
AMX 13 757402,3159611951,26%764,24
SU-54544,1032911539,13%1376,67
WZ-111 model 1-492534,26109811369,91%3036,53
Pz.Kpfw. I Ausf. C3186,1145811060,91%1008,40
Škoda T 5092476,03101610959,63%2952,77
T-284240,2522610851,85%657,08
SU-14-281300,0954710643,40%1327,62
Bat.-Châtillon 25 t AP91862,5692210361,17%2483,47
60TP Lewandowskiego102859,549599860,20%2489,21
KV-37959,124289753,61%1295,79
Waffenträger auf Pz. IV92467,419119757,73%2718,99
T-262165,881839048,89%833,81
Tortoise92377,249289055,56%2577,55
T-1092110,258978749,43%2543,24
M18 Hellcat6998,227548762,07%2450,25
FV380591895,997268253,66%2385,23
Object 252U Defender 82095,8711468271,95%2955,01
T-463117,151938160,49%455,63
AMX 50 10081353,797788155,56%1686,02
StuG III Ausf. G5532,214647749,35%1398,57
Comet7928,578097564,00%1947,07
Rhm.-Borsig Waffenträger81802,778587357,53%2169,90
Carro da Combattimento 45 t 103300,9511547365,75%3165,23
T2971754,2110957263,89%2970,13
AT 1581818,359267156,34%2473,28
Object 703 Version II 82100,4311466968,12%3035,60
UDES 1692249,058806553,85%2441,64
T25/271547,588896550,77%3284,55
Leopard 1103526,2710306464,06%3775,73
KV-26577,685246258,06%941,41
M41 Walker Bulldog8973,929195966,10%2211,02
Panther7643,245935853,45%1038,71
E 7592476,5311355875,86%3227,86
WZ-111 model 5A102565,399875764,91%2359,94
SU-263473,652375754,39%1773,96
Konštrukta T-34/10071388,579665667,86%3050,92
T23E3 71206,578635662,50%2551,64
SU-15271231,677055552,73%1905,69
IS71037,748095472,22%1705,71
Tiger I71346,119325462,96%2128,84
BT-74123,071665451,85%450,02
M10392037,509085457,41%2499,63
LTTB81258,2210075461,11%3166,37
Panther/M10 71073,628515062,00%2207,56
T3281479,988314953,06%1918,45
T-437693,356174948,98%1167,04
Centurion Mk. I81203,837844854,17%1675,85
AE Phase I 92609,3311234877,08%2918,92
SU-86698,854534757,45%1004,97
AT 771344,707974650,00%2008,53
UDES 14 Alt 581973,539704560,00%3167,74
M60 102476,609554573,33%2290,08
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3236,773994456,82%631,96
Marder II3240,423504362,79%815,03
T95E6 102487,708244346,51%2261,82
P.44 Pantera81909,6310514168,29%2956,63
Strv 103B103185,597844139,02%2595,75
AMX 30 B102262,208114151,22%2225,16
Pz.Kpfw. III Ausf. J4104,082554057,50%217,88
GSOR 1008 81984,159114052,50%2466,68
IS-5 (Object 730) 82086,3811234062,50%3777,07
121B 102228,187154040,00%1993,78
leKpz M 41 90 mm GF 81146,299143871,05%2396,81
T14 5594,977253764,86%1601,58
ELC EVEN 90 8943,928693756,76%1988,22
Leichttraktor1174,143163647,22%781,37
MS-1166,311233647,22%160,59
AMBT 82228,4210763655,56%2874,50
SU-122-5491840,667653545,71%1881,98
Pz.Kpfw. III Ausf. E3147,061593438,24%230,84
T-345284,903543132,26%582,62
M4A1 Sherman5700,876713080,00%2294,69
SU-182156,00993033,33%819,22
Crusader6240,554022951,72%551,78
Pz.Kpfw. III/IV5277,614012860,71%778,76
T 55A 92327,8210342860,71%2748,76
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4335,893352751,85%806,17
UDES 15/16102684,079492759,26%2274,77
AMX 12 t6240,634702751,85%497,43
Leo71281,0010282669,23%2762,69
Škoda T 56 82318,6012522572,00%2668,48
T376606,756322466,67%1819,40
SU-130PM 82024,2910572475,00%2688,52
Kranvagn102971,9610282365,22%2732,28
VK 30.01 (H)5448,355062356,52%873,36
Type 59 81945,8611652281,82%2869,30
Centurion Mk. 7/191383,829442277,27%1478,66
XM551 Sheridan101428,147342259,09%1710,30
AMX M4 mle. 49 Liberté 81811,8210642268,18%2997,85
Sturer Emil71245,247522152,38%1788,33
Dicker Max 61510,5710742176,19%4131,13
T-34-856428,553902030,00%639,73
SU-10181490,378281963,16%2132,33
T28 Prototype82054,479901957,89%2622,65
T54E192312,3710361973,68%2898,64
M-III-Y81897,5610081855,56%2695,69
T-34-85 Rudy 61033,067671838,89%2177,77
Škoda T 2561084,138571662,50%2655,19
VK 45.02 (P) Ausf. A81554,509631656,25%2490,61
T26E5 Patriot 81861,8812191675,00%3159,67
Nashorn6852,876171560,00%1887,64
T-50-2 6828,0710441573,33%3556,17
M4A1 FL 10 61453,4711931580,00%3532,93
Object 274a 81902,5710141442,86%2576,84
AT 86714,155781338,46%1282,08
M-II-Y72308,3812691361,54%4431,89
Bisonte C45 82020,1511551369,23%2250,20
CS-63102611,678871250,00%2192,08
M4461252,508641275,00%2593,47
Type 64 6838,258011258,33%2457,63
Pawlack Tank61365,368591145,45%2402,60
T110E3103638,1010431060,00%3073,61
T1 Cunningham184,33183944,44%294,73
Covenanter5309,78334922,22%1174,00
M-IV-Y 81634,00996955,56%2124,80
Caliban 81630,89695922,22%1793,76
Strv 7461023,75852850,00%2393,33
T-22 medium 101605,38701837,50%1116,14
M3 Lee4293,71448771,43%1160,11
FV3046742,57564771,43%1471,20
Strv m/42-57 Alt A.2 61354,86930742,86%3080,87
TOG II* 6874,00706757,14%1517,31
IS-3A 81860,71869742,86%2216,87
Super Hellcat 71315,29886771,43%2216,30
LT-432 81236,33868650,00%2692,33
BZ-176 8919,17587650,00%697,42
122 TM 81727,671016666,67%1981,29
Crusader 5.5-in. SP7791,80471560,00%1144,32
FV2078555,20416540,00%393,11
ISU-152K 81554,80858560,00%1634,75
T1E6 2122,20305580,00%663,29
Renault FT1124,7517640,00%573,12
Pz.Kpfw. II2221,00290475,00%1136,39
Renault UE 573250,25212450,00%641,43
Somua SAu 40452,25155425,00%0,00
SU-100Y 6978,25536425,00%1636,27
Object 260 104317,2514424100,00%5298,01
Valiant 51131,50762425,00%3446,66
TVP VTU Koncept8806,00775366,67%980,41
Kunze Panzer 92184,6712563100,00%2515,73
Bofors Tornvagn 82218,67961366,67%2247,09
BT-7 artillery 3365,336623100,00%1693,92
FCM 36 Pak 40 359,50128250,00%81,30
M5A1 Stuart4257,004842100,00%957,87
KV-220-2 5830,0011402100,00%2076,88
LTP 3295,5026020,00%1266,96
Tiger II81505,0011101100,00%1905,18
Tetrarch 2909,0014521100,00%9760,41
T7 Combat Car 249,0018610,00%3,10
AMX 13 57 71665,0013341100,00%2793,83

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/01/2022
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 11/10/2019
Gestopt: 28/12/2019
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 28/04/2020
Gestopt: 12/05/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/06/2020
Gestopt: 22/06/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/05/2020
Gestopt: 12/06/2020
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 17/07/2019
Gestopt: 07/10/2019
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 02/02/2021
Gestopt: 23/06/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/06/2020
Gestopt: 01/02/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/01/2020
Gestopt: 26/04/2020
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 25/06/2021
Gestopt: 10/01/2022
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 14/05/2020
Gestopt: 26/05/2020
Rol: Reservist
Toegetreden: 21/05/2019
Gestopt: 15/07/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 26/01/2019
Gestopt: 19/05/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 22/01/2019
Gestopt: 24/01/2019
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 31/03/2018
Gestopt: 05/01/2019
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 08/01/2018
Gestopt: 26/03/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 31/12/2017
Gestopt: 06/01/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/12/2017
Gestopt: 28/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/11/2017
Gestopt: 02/12/2017
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 10/10/2017
Gestopt: 27/11/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/10/2017
Gestopt: 06/10/2017
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 25/12/2015
Gestopt: 30/09/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/11/2015
Gestopt: 21/12/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/06/2015
Gestopt: 15/11/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/06/2015
Gestopt: 06/06/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/03/2015
Gestopt: 28/05/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 18/08/2014
Gestopt: 17/03/2015
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 18/06/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/01/2014