TrimplecsX

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/10/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten171105560
Gemiddelde tier6,098,008,007,78
Overwinningen794046,41%120,00%120,00%2643,33%
Verloren900552,63%480,00%480,00%3355,00%
Gelijkstand1650,96%00,00%00,00%11,67%
Gevechten overleefd449126,25%120,00%120,00%1220,00%
Tanks vernietigd101520,5920,4020,40310,52
Gedood / dood ratio0,800,500,500,65
Gezien89290,5210,2010,20170,28
Schade toegebracht454,31911,80911,80687,55
Veroveringspunten176221,0300,0000,00560,93
Verdedigingspunten89550,5200,0000,0020,03
Ervaring300,35321,80321,80384,55
WN7644,42345,73345,73497,03
WN8588,03601,57585,88513,69
Totaal
Gevechten17110
Gemiddelde tier6,09
Overwinningen794046,41%
Verloren900552,63%
Gelijkstand1650,96%
Gevechten overleefd449126,25%
Tanks vernietigd101520,59
Gedood / dood ratio0,80
Gezien89290,52
Schade toegebracht454,31
Veroveringspunten176221,03
Verdedigingspunten89550,52
Ervaring300,35
WN7644,42
WN8588,03
Voorbije 24u
Gevechten5
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen120,00%
Verloren480,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd120,00%
Tanks vernietigd20,40
Gedood / dood ratio0,50
Gezien10,20
Schade toegebracht911,80
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring321,80
WN7345,73
WN8601,57
Voorbije 7 dagen
Gevechten5
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen120,00%
Verloren480,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd120,00%
Tanks vernietigd20,40
Gedood / dood ratio0,50
Gezien10,20
Schade toegebracht911,80
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring321,80
WN7345,73
WN8585,88
Voorbije 30 dagen
Gevechten60
Gemiddelde tier7,78
Overwinningen2643,33%
Verloren3355,00%
Gelijkstand11,67%
Gevechten overleefd1220,00%
Tanks vernietigd310,52
Gedood / dood ratio0,65
Gezien170,28
Schade toegebracht687,55
Veroveringspunten560,93
Verdedigingspunten20,03
Ervaring384,55
WN7497,03
WN8513,69
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren8100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,250,000,000,00
Gezien30,3800,0000,0000,00
Schade toegebracht651,250,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten192,3800,0000,0000,00
Ervaring94,250,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen00,00%
Verloren8100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd20,25
Gedood / dood ratio0,25
Gezien30,38
Schade toegebracht651,25
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten192,38
Ervaring94,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten27000
Overwinningen518,52%00,00%00,00%00,00%
Verloren2281,48%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd518,52%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,550,000,000,00
Gezien200,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht503,520,000,000,00
Veroveringspunten431,5900,0000,0000,00
Verdedigingspunten80,3000,0000,0000,00
Ervaring155,740,000,000,00
Totaal
Gevechten27
Overwinningen518,52%
Verloren2281,48%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd518,52%
Tanks vernietigd120,44
Gedood / dood ratio0,55
Gezien200,74
Schade toegebracht503,52
Veroveringspunten431,59
Verdedigingspunten80,30
Ervaring155,74
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten32000
Overwinningen1134,38%00,00%00,00%00,00%
Verloren1959,38%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand26,25%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1134,38%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd180,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,860,000,000,00
Gezien230,7200,0000,0000,00
Schade toegebracht976,340,000,000,00
Veroveringspunten321,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1284,0000,0000,0000,00
Ervaring390,440,000,000,00
Totaal
Gevechten32
Overwinningen1134,38%
Verloren1959,38%
Gelijkstand26,25%
Gevechten overleefd1134,38%
Tanks vernietigd180,56
Gedood / dood ratio0,86
Gezien230,72
Schade toegebracht976,34
Veroveringspunten321,00
Verdedigingspunten1284,00
Ervaring390,44
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten168000
Overwinningen5733,93%00,00%00,00%00,00%
Verloren10763,69%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand42,38%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5230,95%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd720,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,620,000,000,00
Gezien860,5100,0000,0000,00
Schade toegebracht458,860,000,000,00
Veroveringspunten2841,6900,0000,0000,00
Verdedigingspunten230,1400,0000,0000,00
Ervaring220,070,000,000,00
Totaal
Gevechten168
Overwinningen5733,93%
Verloren10763,69%
Gelijkstand42,38%
Gevechten overleefd5230,95%
Tanks vernietigd720,43
Gedood / dood ratio0,62
Gezien860,51
Schade toegebracht458,86
Veroveringspunten2841,69
Verdedigingspunten230,14
Ervaring220,07
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren3100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien41,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht799,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring49,000,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen00,00%
Verloren3100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien41,33
Schade toegebracht799,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring49,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (226)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T297772,8941668847,24%861,87
IS-38846,5140958447,43%835,46
Tiger (P)7697,4738748546,60%808,67
Super Hellcat 7464,2229946641,63%413,79
T25/27590,4733945845,85%675,70
IS7627,4836340147,88%718,28
IS-27616,9237138948,59%655,20
T-448577,6437035842,74%571,63
SU-1527635,8333535747,06%702,73
Panther7588,5737733547,16%789,49
KV-37711,3237133544,48%767,17
T-34-856445,5529131346,65%709,34
Grille5335,7324030149,17%639,87
SU-14-17481,7827830041,67%467,37
ARL 446510,1932428950,52%796,88
FV3046354,9825328349,82%446,75
Nashorn6452,1125527041,11%517,62
KV-48597,5837425843,41%459,32
AT 86429,1132524752,23%649,80
Lorraine 40 t 8768,0138624536,33%589,72
Type 586409,3829423641,53%563,29
T1 Heavy5382,9829923450,00%661,04
VK 30.02 (D)7508,5835123145,89%594,30
KV-856545,9732021351,64%806,69
Pz.Kpfw. III/IV5181,0019720750,24%315,33
KV-15365,7925720445,10%566,67
SU-54410,1222220352,71%1009,98
ISU-1528596,6434320340,39%342,37
VK 30.01 (P)6387,0229220250,50%518,90
Cromwell6419,2131719945,73%669,83
M18 Hellcat6533,9827619543,08%779,23
T-549433,7831519035,26%122,96
SU-1006463,2927717943,02%573,50
T-437472,8834617745,76%553,16
VK 30.01 (D)6437,4031917648,86%715,11
T-345230,9521617145,61%422,47
Churchill VII6447,2633017149,12%619,97
VK 30.01 (H)5435,2229716546,06%963,13
Panther II8505,8734516145,34%423,85
AMX 105 AM mle. 474193,7317715248,68%546,90
M66382,5925214632,88%329,82
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5201,8420314052,86%377,88
T675331,0121213841,30%522,79
Type T-345252,7922213150,38%552,79
SU-86438,7527313044,62%467,17
T71 DA7357,6834213050,77%554,55
M374221,0017112842,19%558,93
O-I6461,3033012548,00%605,56
SU-130PM 8711,9240512238,52%399,92
T216160,5927212144,63%213,07
T-1506454,8631211851,69%662,40
SU-263112,9511111338,94%59,29
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4131,0416411241,96%201,24
SU-1018750,8142310845,37%623,10
Pz.Kpfw. III Ausf. E3112,0914210749,53%189,60
SU-855280,9221210345,63%455,16
AT 25293,4026810055,00%629,92
BDR G1 B5461,453049656,25%844,25
A-20587,241479444,68%68,12
M3 Lee4204,531969254,35%638,91
Pz.Sfl. IVc5341,052489138,46%539,16
T-50567,932168946,07%67,05
AMX M4 mle. 457481,763238737,93%338,42
M75232,802488651,16%769,10
T-103 8735,524628448,81%613,42
AMX ELC bis5108,002128345,78%143,79
T-50-2 6198,963208253,66%407,69
Churchill I5319,052548144,44%466,46
VK 45.02 (P) Ausf. A8523,173937844,87%362,35
M8A14198,931757554,67%406,01
Pz.Kpfw. III Ausf. J4129,561727250,00%169,51
T-284213,461996854,41%561,38
AMX 12 t6234,412816844,12%406,86
B14155,431876744,78%218,10
M5A1 Stuart4156,272186464,06%514,93
Crusader6173,322276350,79%353,83
AT 77589,943956358,73%662,20
Type 3 Chi-Nu5291,242365841,38%607,67
M415269,672015742,11%211,57
T-463100,581205540,00%167,78
Bishop5311,821825532,73%419,36
T28 Prototype8347,333335448,15%174,14
Type 1 Chi-He4238,002375350,94%633,48
M5 Stuart499,201915044,00%49,69
Hummel6410,122914955,10%503,32
Crusader 5.5-in. SP7472,353224948,98%521,02
M2 Medium Tank361,711054843,75%33,75
Pz.Sfl. IVb4292,272434850,00%913,28
Covenanter5148,692014548,89%314,73
T56 GMC380,401134238,10%11,10
AMX 404176,591974146,34%511,90
SU-76G FT4311,121594136,59%444,09
Marder 38T4337,052504148,78%792,41
Alecto4279,702684057,50%722,50
KV-1SA 5434,853153930,77%634,17
Pz.Kpfw. 38 (t)377,371373860,53%184,63
Valentine AT4237,242263857,89%636,48
Somua SAu 404222,731473748,65%419,21
BT-7462,781403655,56%154,68
O-Ni7386,124243464,71%426,92
SU-18289,561053237,50%291,79
M10 Wolverine5349,582173141,94%548,68
T7 Combat Car 277,671173043,33%163,70
KV-26641,074012944,83%875,24
M24E2 Super Chaffee 6165,002932948,28%244,58
AT 158690,793832839,29%453,73
Chrysler K GF 8661,855322748,15%553,63
SU-100M17667,735532653,85%818,66
Tiger II8505,583342437,50%267,28
Sturer Emil7272,292332441,67%117,09
M3 Stuart3195,782402365,22%871,77
60G FT5320,832322352,17%552,42
S35 CA5314,522002352,17%517,55
Marder II3215,761862133,33%544,01
Matilda4344,952662040,00%812,92
Ikv 65 Alt II6318,003312075,00%558,18
ARL V396106,951482025,00%0,00
Pz.Kpfw. II246,471191931,58%0,02
T-26252,531181963,16%197,08
T2 Medium Tank252,891141936,84%4,13
Comet7431,443421855,56%581,54
AMX 38368,331571822,22%1,50
Type 97 Chi-Ha391,241531747,06%108,25
VK 100.01 (P)8568,824541752,94%495,29
Škoda T 245177,002181662,50%420,20
Vickers Medium Mk. III383,131321631,25%52,76
O-I Experimental5499,503701668,75%958,80
T3 HMC2101,191401637,50%197,22
MKA 2162,561771637,50%345,22
D2377,401331566,67%242,53
Type 2597 Chi-Ha3239,072461566,67%965,94
Renault UE 57388,87911533,33%13,63
Pz.Kpfw. I Ausf. C3137,871881533,33%415,64
Object 283 9752,934031546,67%540,96
Vickers Mk. E Type B274,93931442,86%82,50
Black Prince7696,794711450,00%756,75
AMX 13 105 AM mle. 505170,861721450,00%188,84
Lorraine 39L AM3120,772351376,92%387,97
Pz.Kpfw. II Luchs469,151631346,15%64,89
T288629,853921330,77%364,48
Universal Carrier 2-pdr241,311031353,85%112,00
Ferdinand8918,424761241,67%671,60
IS-2-II8206,673241241,67%47,97
Pz.Kpfw. 35 (t)273,551701154,55%254,18
Strv m/40L3185,302571030,00%467,09
Renault NC-31143,70681030,00%0,00
Sav m/434261,301891040,00%484,46
ST-I9507,404751050,00%268,38
T-29 3208,602371070,00%763,83
Heavy Tank No. VI 6729,603431040,00%931,17
Cromwell B 6356,402601040,00%361,83
Dicker Max 6434,603311050,00%588,82
TKS z n.k.m. 20 mm 290,44212955,56%366,68
BT-2271,44156955,56%218,49
M7 Priest3145,67156944,44%227,46
T-116 3181,56212922,22%541,82
LTP 3119,56177944,44%348,34
Type 95 Heavy465,13148850,00%113,16
Wespe383,75189850,00%152,10
Valiant 5302,63272850,00%445,39
FV227 Conceiver8421,57416742,86%204,53
Convert. Medium Tank T3 3262,29255714,29%578,92
43 M. Toldi III 397,00162757,14%418,74
40TP Habicha6189,00246633,33%51,19
Panzerjäger I2318,17247650,00%1412,89
T328730,17580666,67%729,31
ST vz. 394168,40207560,00%453,91
Hotchkiss H352110,40155560,00%441,12
D1290,20192540,00%169,19
Ikv 723212,60281560,00%609,07
MS-11123,80162560,00%595,01
Ikv 1035238,20141520,00%278,09
AMR 35 244,60147560,00%209,97
Pz.Sfl. IC 4114,80272580,00%315,13
Somua SM 8362,20219520,00%57,42
4TP183,25139450,00%229,42
P26/404185,00198450,00%334,44
25TP KSUST II5285,75295450,00%477,58
FV230 Canopener10516,00654475,00%305,74
Patton the Tank 9561,00644475,00%530,64
Kolohousenka149,0090333,33%1,05
T1 Cunningham142,0061333,33%0,00
14TP4107,33188366,67%354,88
Pvlvv fm/42277,00123333,33%40,49
GSOR the TANK 9927,33589366,67%818,26
FV224 Chopper7611,67456333,33%386,44
BT-7 artillery 3478,336033100,00%1918,65
Straussler V–4/40 374,00150366,67%261,00
Vickers Medium Mk. II2104,0098250,00%334,05
Chi-Ni271,00158250,00%167,30
Renault FT113,0069250,00%84,37
Lago4106,002122100,00%310,97
T1 HMC260,501482100,00%329,71
Leichttraktor1145,00137250,00%572,49
Type 97 Te-Ke 243,002012100,00%261,00
Cruiser Mk. IV4105,001582100,00%316,63
Pz.Kpfw. I217,001522100,00%261,00
Gabler’s Destroyer 5212,50373250,00%458,36
FV229 Contender91154,50750250,00%837,06
Black Prince II 7651,5032420,00%513,34
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6372,006722100,00%902,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5166,003662100,00%345,13
T3E2 Medium Tank 3118,009520,00%198,30
L-60 256,00220250,00%132,52
AMX ELC 901 60,0013620,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 211,001602100,00%261,00
A7E3 3239,5014420,00%607,28
Fantôme 9970,506512100,00%895,94
Vickers Medium Mk. I154,005610,00%22,71
Fiat 30001115,003341100,00%608,54
LT vz. 383200,0010010,00%510,74
M14/4120,001510,00%0,00
Renault FT 75 BS2298,0019510,00%1977,42
Strv m/425468,003441100,00%1154,90
VK 16.02 Leopard572,007810,00%0,00
Strv m/31 3524,0024510,00%1121,26
VK 45.02 (P) Ausf. B9711,0022310,00%313,77
T25 AT70,008210,00%0,00
T698372,004921100,00%398,21
G.Pz. Mk. VI (e)2164,004931100,00%1072,66
Waffenträger auf E 100100,004911100,00%261,00
M16/43 Sahariano 3269,0016410,00%464,37
T1E6 20,001361100,00%261,00
Light Mk. VIC 242,002121100,00%261,00
FCM 2C 3230,004231100,00%651,63
M4A1 Revalorisé 81257,0028410,00%1352,67

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/10/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/03/2024
Gestopt: 08/05/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/03/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 22/09/2022
Gestopt: 28/04/2023