| Naam tank | M | Type | Land | Rang | Gemiddelde schade | Gemiddelde ervaring | Gevechten | Overwinningen | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Type 64 | 6 | 465,22 | 491 | 3308 | 48,52% | 1105,53 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1501,71 | 680 | 2168 | 48,43% | 1113,89 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 616,41 | 581 | 1920 | 50,36% | 764,39 | |||||
| T-50-2 | 6 | 388,84 | 452 | 1887 | 52,15% | 1009,56 | |||||
| MT-25 | 6 | 331,64 | 387 | 1550 | 50,84% | 913,02 | |||||
| T-100 LT | 10 | 691,09 | 602 | 1497 | 48,43% | 673,85 | |||||
| M41D | 8 | 552,02 | 635 | 1459 | 49,14% | 852,00 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 533,65 | 652 | 1233 | 47,85% | 871,96 | |||||
| M60 | 10 | 1305,73 | 627 | 1145 | 46,55% | 891,05 | |||||
| IS | 7 | 892,01 | 459 | 1117 | 51,84% | 1261,84 | |||||
| E 75 TS | 8 | 1157,02 | 709 | 1108 | 50,36% | 1272,52 | |||||
| T-34-85M | 6 | 819,21 | 616 | 1108 | 52,71% | 1437,40 | |||||
| Object 430 | 9 | 1310,54 | 691 | 985 | 49,54% | 1151,28 | |||||
| STB-1 | 10 | 1407,70 | 686 | 868 | 46,20% | 969,37 | |||||
| ISU-152K | 8 | 1241,77 | 666 | 849 | 52,77% | 1415,29 | |||||
| T-10 | 9 | 1175,06 | 489 | 823 | 49,57% | 1055,33 | |||||
| 122 TM | 8 | 1311,30 | 792 | 798 | 53,26% | 1546,13 | |||||
| KV-1 | 5 | 555,07 | 375 | 777 | 53,54% | 1280,01 | |||||
| Object 140 | 10 | 1617,57 | 744 | 758 | 49,34% | 1282,47 | |||||
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 411,08 | 394 | 729 | 55,83% | 1037,95 | |||||
| Object 257 | 9 | 1340,71 | 617 | 706 | 51,42% | 1241,13 | |||||
| T-50 | 5 | 245,57 | 297 | 690 | 50,87% | 783,01 | |||||
| Object 430U | 10 | 1388,41 | 614 | 617 | 45,71% | 989,70 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1506,57 | 643 | 566 | 48,06% | 1074,44 | |||||
| Object 277 | 10 | 1513,45 | 586 | 566 | 46,47% | 1073,58 | |||||
| IS-7 | 10 | 1574,21 | 626 | 564 | 48,40% | 1203,11 | |||||
| IS-3 | 8 | 898,34 | 465 | 522 | 49,62% | 943,93 | |||||
| KV-85 | 6 | 776,83 | 406 | 459 | 52,51% | 1390,05 | |||||
| AMBT | 8 | 1261,47 | 740 | 392 | 49,23% | 1390,06 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 1435,71 | 850 | 380 | 51,58% | 1785,94 | |||||
| LT-432 | 8 | 684,82 | 716 | 368 | 51,36% | 1237,60 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1798,63 | 771 | 366 | 49,45% | 1351,41 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1450,19 | 744 | 363 | 47,66% | 1210,61 | |||||
| 121B | 10 | 1490,03 | 729 | 348 | 49,14% | 1136,05 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 659,79 | 617 | 334 | 46,71% | 582,95 | |||||
| Lorraine 50 t | 9 | 1470,83 | 757 | 329 | 50,15% | 1377,88 | |||||
| SU-85B | 4 | 402,97 | 269 | 309 | 48,87% | 1056,15 | |||||
| T-54 | 9 | 1275,54 | 800 | 304 | 52,96% | 1332,55 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1298,55 | 693 | 302 | 44,04% | 1125,84 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 1612,16 | 715 | 273 | 47,25% | 1201,74 | |||||
| Cobra | 9 | 1758,51 | 828 | 272 | 54,78% | 1707,12 | |||||
| Type 63 | 8 | 1222,09 | 798 | 255 | 49,41% | 1269,10 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1511,53 | 710 | 248 | 49,60% | 1115,39 | |||||
| T-103 | 8 | 1064,97 | 698 | 245 | 51,43% | 1101,96 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 1043,49 | 667 | 238 | 48,74% | 1282,39 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1429,94 | 736 | 236 | 45,34% | 1186,84 | |||||
| E 50 | 9 | 1349,02 | 754 | 222 | 51,35% | 1194,85 | |||||
| LTTB | 8 | 463,16 | 439 | 219 | 46,58% | 669,89 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1354,53 | 599 | 214 | 50,93% | 1267,53 | |||||
| SU-100 | 6 | 673,74 | 329 | 202 | 51,49% | 1247,15 | |||||
| SU-8 | 6 | 838,98 | 324 | 194 | 56,19% | 1356,48 | |||||
| T-34-85 | 6 | 588,63 | 370 | 191 | 53,93% | 1229,70 | |||||
| 212A | 9 | 1222,92 | 640 | 190 | 46,32% | 1127,29 | |||||
| Object 261 | 10 | 1155,66 | 571 | 189 | 41,27% | 876,56 | |||||
| LTG | 7 | 522,39 | 400 | 186 | 48,39% | 991,18 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 1756,67 | 736 | 184 | 50,54% | 1238,93 | |||||
| Nergal | 8 | 1425,11 | 824 | 184 | 48,91% | 1592,05 | |||||
| Obsidian | 8 | 1139,51 | 847 | 179 | 54,75% | 1460,39 | |||||
| SU-85 | 5 | 364,78 | 224 | 178 | 56,74% | 842,49 | |||||
| Vercingétorix | 9 | 1391,87 | 834 | 175 | 60,00% | 1363,85 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1442,93 | 764 | 167 | 50,30% | 1311,81 | |||||
| Type 62 | 7 | 607,62 | 637 | 163 | 55,21% | 1355,25 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 1533,79 | 721 | 157 | 47,13% | 1126,09 | |||||
| STG Guard | 8 | 1018,68 | 658 | 157 | 46,50% | 1100,42 | |||||
| T110E5 | 10 | 1774,90 | 749 | 156 | 46,79% | 1346,31 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1550,77 | 695 | 155 | 48,39% | 1203,64 | |||||
| KV-2 | 6 | 455,47 | 299 | 152 | 42,11% | 585,75 | |||||
| 113 Beijing Opera | 10 | 1725,66 | 830 | 150 | 54,00% | 1435,69 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 1857,30 | 747 | 147 | 47,62% | 1280,91 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1686,58 | 755 | 147 | 50,34% | 1148,26 | |||||
| T-43 | 7 | 533,77 | 403 | 147 | 50,34% | 735,71 | |||||
| E 77 | 9 | 1684,83 | 856 | 144 | 52,08% | 1496,24 | |||||
| XM66F | 8 | 1332,71 | 796 | 138 | 54,35% | 1484,26 | |||||
| SU-5 | 4 | 559,69 | 224 | 137 | 51,09% | 1479,18 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 202,33 | 278 | 135 | 47,41% | 956,80 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 1280,68 | 780 | 133 | 45,86% | 1380,11 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1290,09 | 734 | 127 | 50,39% | 1370,06 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1947,39 | 787 | 126 | 48,41% | 1376,60 | |||||
| T-44-100 | 8 | 1178,11 | 834 | 124 | 54,84% | 1496,69 | |||||
| T67 | 5 | 406,34 | 334 | 122 | 46,72% | 835,12 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1145,30 | 729 | 120 | 58,33% | 1349,40 | |||||
| T30 | 9 | 1570,24 | 714 | 118 | 50,00% | 1315,08 | |||||
| Miel | 8 | 1327,53 | 747 | 116 | 41,38% | 1382,03 | |||||
| Projet Louis | 9 | 750,34 | 670 | 116 | 48,28% | 823,28 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 1224,87 | 668 | 112 | 47,32% | 830,36 | |||||
| T95 | 9 | 1916,32 | 897 | 111 | 56,76% | 1653,91 | |||||
| SU-26 | 3 | 238,92 | 149 | 109 | 44,04% | 545,20 | |||||
| DZT-159 | 9 | 1501,81 | 765 | 107 | 46,73% | 1288,04 | |||||
| Charioteer Nomad | 8 | 1192,10 | 677 | 105 | 45,71% | 1120,60 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 1837,51 | 787 | 103 | 51,46% | 1424,23 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1502,35 | 581 | 103 | 45,63% | 942,97 | |||||
| Strv 81 | 8 | 958,61 | 732 | 101 | 45,54% | 1172,04 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1154,17 | 506 | 99 | 46,46% | 915,18 | |||||
| T110E3 | 10 | 1953,61 | 745 | 98 | 50,00% | 1326,92 | |||||
| KPz 3 Projekt 07 HK | 9 | 1111,65 | 639 | 95 | 48,42% | 870,40 | |||||
| TS-60 | 9 | 1599,67 | 813 | 95 | 51,58% | 1468,94 | |||||
| T-44 | 8 | 796,53 | 432 | 93 | 35,48% | 844,48 | |||||
| T-34 | 5 | 214,60 | 227 | 90 | 51,11% | 426,16 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 1017,17 | 721 | 88 | 47,73% | 934,26 | |||||
| T-150 | 6 | 536,16 | 340 | 87 | 50,57% | 832,74 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1423,59 | 809 | 85 | 56,47% | 1478,90 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 1501,66 | 861 | 85 | 55,29% | 1686,61 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 664,60 | 336 | 85 | 44,71% | 718,48 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 655,94 | 633 | 85 | 45,88% | 664,77 | |||||
| 56TP | 8 | 1474,80 | 796 | 82 | 41,46% | 1541,61 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 589,03 | 475 | 79 | 56,96% | 763,59 | |||||
| TT-130M | 9 | 1662,01 | 797 | 78 | 46,15% | 1457,67 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1682,32 | 927 | 76 | 55,26% | 1756,09 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 433,25 | 532 | 76 | 46,05% | 526,06 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 510,55 | 458 | 74 | 51,35% | 502,44 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1837,38 | 777 | 73 | 53,42% | 1344,03 | |||||
| M48A2 Räumpanzer | 8 | 1282,22 | 863 | 73 | 53,42% | 1743,83 | |||||
| K-91 | 10 | 1532,34 | 751 | 71 | 47,89% | 1135,10 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 2164,64 | 827 | 69 | 44,93% | 1547,06 | |||||
| KJPZ TIII Jäger | 9 | 1747,90 | 837 | 68 | 50,00% | 1403,09 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1173,45 | 539 | 67 | 43,28% | 723,61 | |||||
| SU-76M | 4 | 62,77 | 111 | 65 | 43,08% | 33,28 | |||||
| TS-54 | 8 | 1069,20 | 751 | 65 | 47,69% | 999,32 | |||||
| AAT60 | 8 | 1182,54 | 724 | 65 | 44,62% | 1131,50 | |||||
| XM57 | 8 | 1534,52 | 780 | 63 | 47,62% | 1344,42 | |||||
| Churchill III | 5 | 360,23 | 497 | 62 | 45,16% | 552,37 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 754,36 | 569 | 61 | 50,82% | 955,01 | |||||
| T-62A | 10 | 1129,43 | 613 | 61 | 36,07% | 688,76 | |||||
| Char Murat | 9 | 1157,44 | 656 | 61 | 44,26% | 957,27 | |||||
| STA-1 | 8 | 865,95 | 693 | 60 | 53,33% | 1056,40 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1682,12 | 860 | 60 | 55,00% | 1650,78 | |||||
| T-28 | 4 | 201,90 | 202 | 58 | 50,00% | 489,53 | |||||
| T-46 | 3 | 101,55 | 134 | 58 | 46,55% | 226,40 | |||||
| SU-101 | 8 | 856,48 | 602 | 58 | 44,83% | 755,60 | |||||
| T28 Concept | 7 | 921,12 | 661 | 58 | 51,72% | 1318,79 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 632,72 | 505 | 58 | 31,03% | 387,97 | |||||
| TS-5 | 8 | 1182,58 | 783 | 57 | 56,14% | 1131,83 | |||||
| Somua SM | 8 | 1411,07 | 832 | 55 | 50,91% | 1502,02 | |||||
| FV4202 | 8 | 1090,32 | 843 | 53 | 56,60% | 1581,84 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 1179,38 | 713 | 52 | 53,85% | 1109,72 | |||||
| BZT-70 | 10 | 1929,92 | 812 | 49 | 48,98% | 1200,24 | |||||
| BZ-72-1 | 10 | 1567,08 | 775 | 48 | 54,17% | 1179,58 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 1820,28 | 710 | 47 | 36,17% | 1161,34 | |||||
| FV215b | 10 | 1375,13 | 638 | 46 | 41,30% | 811,55 | |||||
| CS-63 | 10 | 1334,77 | 679 | 44 | 43,18% | 801,50 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 1147,70 | 669 | 44 | 38,64% | 958,67 | |||||
| Valiant | 5 | 603,80 | 598 | 44 | 52,27% | 1385,63 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 578,12 | 509 | 43 | 60,47% | 897,04 | |||||
| Stitch | 8 | 1448,88 | 811 | 42 | 50,00% | 1470,55 | |||||
| A-20 | 5 | 185,02 | 220 | 41 | 51,22% | 518,47 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 1214,15 | 615 | 41 | 34,15% | 828,94 | |||||
| Serpente | 9 | 1736,93 | 926 | 40 | 70,00% | 1402,75 | |||||
| Predatore | 9 | 1737,36 | 767 | 39 | 41,03% | 1364,55 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1415,87 | 796 | 38 | 36,84% | 1379,19 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 1583,08 | 748 | 37 | 51,35% | 1108,04 | |||||
| T-116 | 3 | 212,11 | 244 | 37 | 62,16% | 897,02 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1193,49 | 633 | 37 | 37,84% | 1025,31 | |||||
| Object 265T | 9 | 1511,22 | 785 | 37 | 48,65% | 1388,12 | |||||
| Rambo | 9 | 1494,30 | 733 | 37 | 37,84% | 1239,60 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1162,03 | 642 | 36 | 52,78% | 767,41 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1455,33 | 879 | 36 | 58,33% | 1521,23 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1530,69 | 993 | 36 | 61,11% | 1708,59 | |||||
| SU-18 | 2 | 128,59 | 118 | 34 | 52,94% | 742,36 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 130,62 | 154 | 34 | 35,29% | 368,98 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 450,91 | 312 | 32 | 37,50% | 1204,09 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 294,06 | 299 | 32 | 40,63% | 933,27 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 616,32 | 593 | 31 | 64,52% | 688,69 | |||||
| CS-53 | 8 | 911,90 | 635 | 31 | 48,39% | 1096,70 | |||||
| Toro | 9 | 1276,65 | 693 | 31 | 48,39% | 933,25 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1949,00 | 798 | 30 | 46,67% | 1200,92 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 564,23 | 526 | 30 | 60,00% | 1160,51 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 1691,60 | 713 | 30 | 53,33% | 1201,50 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 1239,33 | 636 | 30 | 36,67% | 838,53 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1187,17 | 706 | 30 | 53,33% | 960,76 | |||||
| Cromwell | 6 | 521,31 | 578 | 29 | 55,17% | 977,02 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1178,10 | 736 | 29 | 48,28% | 679,16 | |||||
| IS-4 | 10 | 1129,24 | 703 | 29 | 44,83% | 624,03 | |||||
| Kame | 9 | 1420,34 | 685 | 29 | 44,83% | 1055,18 | |||||
| T 54D | 9 | 1586,32 | 887 | 28 | 57,14% | 1637,80 | |||||
| BT-7 | 4 | 101,11 | 132 | 27 | 40,74% | 94,43 | |||||
| T-26 | 2 | 51,85 | 95 | 27 | 33,33% | 1,34 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1502,81 | 674 | 27 | 48,15% | 945,00 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1720,93 | 693 | 27 | 48,15% | 1086,08 | |||||
| Kpz. 3 GST Turm | 8 | 981,00 | 606 | 27 | 44,44% | 791,29 | |||||
| Caliban | 8 | 885,41 | 616 | 27 | 40,74% | 769,39 | |||||
| Ashigaru | 10 | 1223,15 | 633 | 27 | 48,15% | 665,47 | |||||
| Fantôme | 9 | 1238,48 | 724 | 27 | 51,85% | 1092,26 | |||||
| ST-66 | 8 | 1304,85 | 898 | 26 | 61,54% | 1835,32 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1242,48 | 652 | 25 | 44,00% | 787,34 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1049,72 | 661 | 25 | 40,00% | 901,73 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 95,33 | 203 | 24 | 54,17% | 390,88 | |||||
| Yong Bing | 9 | 1403,25 | 698 | 24 | 37,50% | 889,27 | |||||
| Nashorn | 6 | 795,39 | 555 | 23 | 56,52% | 1525,63 | |||||
| Object 283 | 9 | 1047,35 | 595 | 23 | 43,48% | 871,04 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 1256,35 | 875 | 23 | 56,52% | 1961,38 | |||||
| T110E4 | 10 | 1893,18 | 790 | 22 | 54,55% | 1334,04 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 1306,50 | 734 | 22 | 45,45% | 1147,47 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1104,70 | 752 | 20 | 45,00% | 1492,57 | |||||
| SZDV Vz. 50 | 8 | 995,60 | 546 | 20 | 35,00% | 702,62 | |||||
| VK 20.01 (D) | 4 | 402,45 | 354 | 20 | 60,00% | 1463,58 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 665,10 | 450 | 20 | 40,00% | 579,70 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 829,95 | 520 | 19 | 31,58% | 1515,73 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 727,21 | 588 | 19 | 31,58% | 488,59 | |||||
| Panther II | 8 | 1049,63 | 643 | 19 | 47,37% | 1120,37 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 116,67 | 163 | 18 | 66,67% | 500,30 | |||||
| MS-1 | 1 | 72,29 | 131 | 17 | 64,71% | 337,92 | |||||
| AMX 40 | 4 | 335,38 | 340 | 16 | 56,25% | 1598,29 | |||||
| AT-1 | 2 | 74,38 | 86 | 16 | 43,75% | 59,57 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 837,00 | 562 | 16 | 37,50% | 542,34 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 401,44 | 392 | 16 | 50,00% | 1543,61 | |||||
| KB-52 | 9 | 1899,38 | 795 | 16 | 43,75% | 1649,42 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1075,87 | 704 | 15 | 60,00% | 1643,21 | |||||
| SU-122A | 5 | 210,47 | 193 | 15 | 53,33% | 327,21 | |||||
| BT-2 | 2 | 67,07 | 119 | 14 | 42,86% | 80,86 | |||||
| Schwertwal | 10 | 1560,21 | 715 | 14 | 35,71% | 860,75 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 251,77 | 303 | 13 | 61,54% | 759,04 | |||||
| IS-6 B | 8 | 1418,00 | 831 | 13 | 46,15% | 1672,80 | |||||
| Chrysler MTC 2TC | 8 | 1329,31 | 895 | 13 | 69,23% | 1433,87 | |||||
| AS-XX 40 t | 11 | 737,58 | 487 | 12 | 25,00% | 206,18 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 86,18 | 134 | 11 | 63,64% | 375,01 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1124,18 | 529 | 11 | 27,27% | 753,63 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 859,36 | 512 | 11 | 36,36% | 527,67 | |||||
| SU-152 | 7 | 503,40 | 310 | 10 | 40,00% | 422,79 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 244,30 | 236 | 10 | 50,00% | 936,62 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 848,60 | 590 | 10 | 50,00% | 809,25 | |||||
| Windhund | 8 | 1399,80 | 777 | 10 | 70,00% | 1334,38 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 407,40 | 640 | 10 | 60,00% | 1186,64 | |||||
| StuG IV | 5 | 428,10 | 477 | 10 | 70,00% | 1161,42 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 35,56 | 109 | 9 | 55,56% | 131,48 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 67,78 | 129 | 9 | 55,56% | 139,66 | |||||
| T-70 | 3 | 271,00 | 254 | 9 | 33,33% | 1000,70 | |||||
| SU-14-1 | 7 | 508,89 | 258 | 9 | 33,33% | 435,70 | |||||
| T54 Heavy Tank | 9 | 510,00 | 573 | 9 | 44,44% | 263,87 | |||||
| Alembic | 8 | 1130,44 | 722 | 9 | 44,44% | 1036,96 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 530,00 | 600 | 9 | 55,56% | 988,18 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 55,63 | 101 | 8 | 50,00% | 145,69 | |||||
| Panther | 7 | 747,25 | 523 | 8 | 25,00% | 871,43 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 83,13 | 99 | 8 | 37,50% | 150,74 | |||||
| UDES 03 | 8 | 992,13 | 573 | 8 | 37,50% | 836,31 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 322,88 | 220 | 8 | 25,00% | 126,98 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 299,00 | 315 | 8 | 12,50% | 584,88 | |||||
| Matilda Black Prince | 5 | 302,75 | 352 | 8 | 37,50% | 461,73 | |||||
| Brennos | 8 | 1270,63 | 500 | 8 | 0,00% | 1072,45 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 111,29 | 202 | 7 | 71,43% | 620,19 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 170,71 | 219 | 7 | 71,43% | 941,04 | |||||
| CC-46 Pancernik | 9 | 2047,57 | 954 | 7 | 71,43% | 1830,05 | |||||
| T-80 | 4 | 193,00 | 205 | 7 | 42,86% | 478,74 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 64,00 | 154 | 7 | 71,43% | 304,57 | |||||
| SU-100I | 5 | 1024,29 | 821 | 7 | 42,86% | 2030,48 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 330,33 | 408 | 6 | 83,33% | 771,41 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 120,00 | 169 | 6 | 16,67% | 155,45 | |||||
| ERAC 105 Proto | 9 | 358,33 | 474 | 6 | 33,33% | 179,72 | |||||
| T-29 | 3 | 412,83 | 437 | 6 | 50,00% | 1401,47 | |||||
| Sentinelle | 9 | 1626,83 | 839 | 6 | 50,00% | 1456,90 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 130,40 | 121 | 5 | 40,00% | 438,32 | |||||
| T-60 | 2 | 104,40 | 145 | 5 | 40,00% | 212,25 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 128,25 | 114 | 4 | 25,00% | 444,51 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 802,75 | 738 | 4 | 75,00% | 872,40 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 70,00 | 31 | 4 | 0,00% | 1,50 | |||||
| ARMT | 5 | 964,25 | 887 | 4 | 50,00% | 3185,98 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 274,75 | 489 | 4 | 50,00% | 1192,81 | |||||
| MKA | 2 | 196,00 | 211 | 4 | 25,00% | 547,60 | |||||
| TBT | 9 | 500,50 | 567 | 4 | 50,00% | 215,96 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 107,67 | 144 | 3 | 66,67% | 551,20 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 54,33 | 155 | 3 | 33,33% | 29,96 | |||||
| Cromwell Applique | 5 | 926,00 | 963 | 3 | 100,00% | 2232,05 | |||||
| Black Prince II | 7 | 1012,67 | 949 | 3 | 66,67% | 1645,08 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. K | 5 | 172,00 | 297 | 3 | 66,67% | 413,00 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 114,00 | 176 | 2 | 50,00% | 438,16 | |||||
| Renault FT | 1 | 66,50 | 49 | 2 | 0,00% | 131,55 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 527,00 | 577 | 2 | 50,00% | 191,76 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 483,50 | 550 | 2 | 50,00% | 1529,96 | |||||
| LTP | 3 | 203,50 | 223 | 2 | 50,00% | 806,22 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 213,00 | 203 | 2 | 0,00% | 363,67 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 28,00 | 161 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 144,00 | 110 | 1 | 0,00% | 433,26 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 565,00 | 804 | 1 | 100,00% | 1612,71 | |||||
| AMR 35 | 2 | 160,00 | 74 | 1 | 0,00% | 455,05 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 503,00 | 359 | 1 | 0,00% | 493,89 | |||||
| T-45 | 2 | 357,00 | 229 | 1 | 0,00% | 1860,15 |
UA_Lex
Totale statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 48947 | 0 | 59 | 139 | ||||
| Gemiddelde tier | 7,99 | 0,00 | 8,85 | 8,99 | ||||
| Overwinningen | 24287 | 49,62% | 0 | 0,00% | 26 | 44,07% | 66 | 47,48% |
| Verloren | 24044 | 49,12% | 0 | 0,00% | 33 | 55,93% | 71 | 51,08% |
| Gelijkstand | 616 | 1,26% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 1,44% |
| Gevechten overleefd | 7643 | 15,61% | 0 | 0,00% | 7 | 11,86% | 23 | 16,55% |
| Tanks vernietigd | 31470 | 0,64 | 0 | 0,00 | 28 | 0,47 | 74 | 0,53 |
| Gedood / dood ratio | 0,76 | 0,00 | 0,54 | 0,64 | ||||
| Gezien | 100737 | 2,06 | 0 | 0,00 | 105 | 1,78 | 222 | 1,60 |
| Schade toegebracht | 985,46 | 0,00 | 1.231,36 | 1.207,07 | ||||
| Veroveringspunten | 23561 | 0,48 | 0 | 0,00 | 23 | 0,39 | 23 | 0,17 |
| Verdedigingspunten | 11395 | 0,23 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 597,10 | 0,00 | 695,29 | 707,47 | ||||
| WN7 | 999,88 | 0,00 | 787,65 | 826,73 | ||||
| WN8 | 1119,43 | 0,00 | 1116,34 | 1171,69 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 48947 | |
| Gemiddelde tier | 7,99 | |
| Overwinningen | 24287 | 49,62% |
| Verloren | 24044 | 49,12% |
| Gelijkstand | 616 | 1,26% |
| Gevechten overleefd | 7643 | 15,61% |
| Tanks vernietigd | 31470 | 0,64 |
| Gedood / dood ratio | 0,76 | |
| Gezien | 100737 | 2,06 |
| Schade toegebracht | 985,46 | |
| Veroveringspunten | 23561 | 0,48 |
| Verdedigingspunten | 11395 | 0,23 |
| Ervaring | 597,10 | |
| WN7 | 999,88 | |
| WN8 | 1119,43 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Gemiddelde tier | 0,00 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 59 | |
| Gemiddelde tier | 8,85 | |
| Overwinningen | 26 | 44,07% |
| Verloren | 33 | 55,93% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 7 | 11,86% |
| Tanks vernietigd | 28 | 0,47 |
| Gedood / dood ratio | 0,54 | |
| Gezien | 105 | 1,78 |
| Schade toegebracht | 1.231,36 | |
| Veroveringspunten | 23 | 0,39 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 695,29 | |
| WN7 | 787,65 | |
| WN8 | 1116,34 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 139 | |
| Gemiddelde tier | 8,99 | |
| Overwinningen | 66 | 47,48% |
| Verloren | 71 | 51,08% |
| Gelijkstand | 2 | 1,44% |
| Gevechten overleefd | 23 | 16,55% |
| Tanks vernietigd | 74 | 0,53 |
| Gedood / dood ratio | 0,64 | |
| Gezien | 222 | 1,60 |
| Schade toegebracht | 1.207,07 | |
| Veroveringspunten | 23 | 0,17 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 707,47 | |
| WN7 | 826,73 | |
| WN8 | 1171,69 | |
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:
Wereldkaart Tier X
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VIII
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VI
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Peleton statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 3 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 2 | 66,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 1 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 5 | 1,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 411,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 296,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 3 | |
| Overwinningen | 2 | 66,67% |
| Verloren | 1 | 33,33% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 5 | 1,67 |
| Schade toegebracht | 411,67 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 296,67 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Team statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Schermutselingen statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 1 | 1,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 472,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 140,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 1 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 1 | 100,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 1 | 1,00 |
| Schade toegebracht | 472,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 140,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Vesting verdediging statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen