Univ83

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/03/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5741353124250
Gemiddelde tier7,118,438,178,28
Overwinningen2862149,85%2750,94%6250,00%12750,80%
Verloren2810048,94%2547,17%6048,39%11947,60%
Gelijkstand6921,21%11,89%21,61%41,60%
Gevechten overleefd1269222,11%1324,53%2822,58%5321,20%
Tanks vernietigd418440,73400,75940,761800,72
Gedood / dood ratio0,941,000,980,91
Gezien798861,39971,831901,533951,58
Schade toegebracht789,201.186,251.110,811.109,64
Veroveringspunten359900,6300,00640,522971,19
Verdedigingspunten247620,4300,0000,0000,00
Ervaring494,66731,72712,02713,98
WN7968,181056,411002,40993,66
WN81140,861289,351236,271210,61
Totaal
Gevechten57413
Gemiddelde tier7,11
Overwinningen2862149,85%
Verloren2810048,94%
Gelijkstand6921,21%
Gevechten overleefd1269222,11%
Tanks vernietigd418440,73
Gedood / dood ratio0,94
Gezien798861,39
Schade toegebracht789,20
Veroveringspunten359900,63
Verdedigingspunten247620,43
Ervaring494,66
WN7968,18
WN81140,86
Voorbije 24u
Gevechten53
Gemiddelde tier8,43
Overwinningen2750,94%
Verloren2547,17%
Gelijkstand11,89%
Gevechten overleefd1324,53%
Tanks vernietigd400,75
Gedood / dood ratio1,00
Gezien971,83
Schade toegebracht1.186,25
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring731,72
WN71056,41
WN81289,35
Voorbije 7 dagen
Gevechten124
Gemiddelde tier8,17
Overwinningen6250,00%
Verloren6048,39%
Gelijkstand21,61%
Gevechten overleefd2822,58%
Tanks vernietigd940,76
Gedood / dood ratio0,98
Gezien1901,53
Schade toegebracht1.110,81
Veroveringspunten640,52
Verdedigingspunten00,00
Ervaring712,02
WN71002,40
WN81236,27
Voorbije 30 dagen
Gevechten250
Gemiddelde tier8,28
Overwinningen12750,80%
Verloren11947,60%
Gelijkstand41,60%
Gevechten overleefd5321,20%
Tanks vernietigd1800,72
Gedood / dood ratio0,91
Gezien3951,58
Schade toegebracht1.109,64
Veroveringspunten2971,19
Verdedigingspunten00,00
Ervaring713,98
WN7993,66
WN81210,61
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten31000
Overwinningen825,81%00,00%00,00%00,00%
Verloren2064,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand39,68%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd929,03%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,3900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,550,000,000,00
Gezien220,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht992,350,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten170,5500,0000,0000,00
Ervaring395,940,000,000,00
Totaal
Gevechten31
Overwinningen825,81%
Verloren2064,52%
Gelijkstand39,68%
Gevechten overleefd929,03%
Tanks vernietigd120,39
Gedood / dood ratio0,55
Gezien220,71
Schade toegebracht992,35
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten170,55
Ervaring395,94
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten37000
Overwinningen1745,95%00,00%00,00%00,00%
Verloren1745,95%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand38,11%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1335,14%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd250,6800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,040,000,000,00
Gezien160,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht856,700,000,000,00
Veroveringspunten401,0800,0000,0000,00
Verdedigingspunten210,5700,0000,0000,00
Ervaring407,950,000,000,00
Totaal
Gevechten37
Overwinningen1745,95%
Verloren1745,95%
Gelijkstand38,11%
Gevechten overleefd1335,14%
Tanks vernietigd250,68
Gedood / dood ratio1,04
Gezien160,43
Schade toegebracht856,70
Veroveringspunten401,08
Verdedigingspunten210,57
Ervaring407,95
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten12000
Overwinningen325,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren975,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,580,000,000,00
Gezien110,9200,0000,0000,00
Schade toegebracht431,750,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring216,080,000,000,00
Totaal
Gevechten12
Overwinningen325,00%
Verloren975,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd70,58
Gedood / dood ratio0,58
Gezien110,92
Schade toegebracht431,75
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring216,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten150000
Overwinningen8254,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren6845,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5536,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1170,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,230,000,000,00
Gezien1060,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.360,470,000,000,00
Veroveringspunten2631,7500,0000,0000,00
Verdedigingspunten5543,6900,0000,0000,00
Ervaring589,690,000,000,00
Totaal
Gevechten150
Overwinningen8254,67%
Verloren6845,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd5536,67%
Tanks vernietigd1170,78
Gedood / dood ratio1,23
Gezien1060,71
Schade toegebracht1.360,47
Veroveringspunten2631,75
Verdedigingspunten5543,69
Ervaring589,69
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten689000
Overwinningen38355,59%00,00%00,00%00,00%
Verloren29342,53%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand131,89%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd30544,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4730,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,230,000,000,00
Gezien3660,5300,0000,0000,00
Schade toegebracht573,140,000,000,00
Veroveringspunten6881,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten7271,0600,0000,0000,00
Ervaring361,040,000,000,00
Totaal
Gevechten689
Overwinningen38355,59%
Verloren29342,53%
Gelijkstand131,89%
Gevechten overleefd30544,27%
Tanks vernietigd4730,69
Gedood / dood ratio1,23
Gezien3660,53
Schade toegebracht573,14
Veroveringspunten6881,00
Verdedigingspunten7271,06
Ervaring361,04
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten27000
Overwinningen1244,44%00,00%00,00%00,00%
Verloren1555,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd933,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd100,3700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,560,000,000,00
Gezien170,6300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.094,300,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten30,1100,0000,0000,00
Ervaring348,410,000,000,00
Totaal
Gevechten27
Overwinningen1244,44%
Verloren1555,56%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd933,33%
Tanks vernietigd100,37
Gedood / dood ratio0,56
Gezien170,63
Schade toegebracht1.094,30
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten30,11
Ervaring348,41
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (469)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T-345391,31314388153,83%1137,64
T-34-856537,29371328451,34%1017,63
Rheinmetall Skorpion G 81345,30586222049,10%1492,01
ELC EVEN 90 8650,43634173648,68%1297,49
T376503,69455161653,34%1582,68
T92 8662,68541130949,89%1354,28
T-448581,59403106146,94%591,19
T-50-2 6552,0956978751,59%1699,97
O-Ni71104,6358373855,69%1581,16
AMX 13 757828,8953773656,79%2225,56
T-437342,4228871941,72%282,39
T-1506807,9546668850,00%1480,23
Bat.-Châtillon 12 t8681,4153062251,13%1241,78
TS-5 81224,0763262252,25%1282,56
T-54 ltwt.9950,6251160851,32%1473,16
T-549970,5248058248,63%880,12
KV-26727,9548156951,14%1253,87
Object 430 Version II91230,2362054946,99%1228,01
Type 64 6590,5155152550,29%1569,22
Cromwell B 6724,4361346151,63%1412,52
Churchill I5310,2026143145,01%462,96
Type 586354,5930842351,30%545,58
Object 430U101751,3059441648,32%1530,25
T-1091532,4365640947,68%1514,52
IS7923,8355539654,80%1369,48
T-54 first prototype 8999,9866839651,26%1374,55
Hotchkiss EBR7572,2043838951,93%1284,25
WZ-111 model 1-491337,0651738548,57%1205,47
Type T-345324,3226638148,29%786,26
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6502,9053037449,20%1296,01
T499887,7858437248,12%1250,45
A-436470,8436636148,48%875,61
T-100 LT101213,9256034648,55%1491,19
T25 Pilot Number 1 8925,0758133251,81%1247,67
ARL 446545,7832932849,39%840,44
1108812,2144732251,55%865,48
O-Ho81131,8957431843,40%1179,19
IS-27678,8239931343,77%704,15
Panhard EBR 10510731,2357230248,68%708,50
T-62A101562,7953129645,27%1315,98
STG Guard 81089,2859429648,65%1334,63
Conqueror91396,4154229248,29%1214,69
T-34-85 Rudy 6754,2558728956,06%1548,88
AMX 13 F3 AM6525,5629928550,53%674,90
Caernarvon8883,3745528445,77%890,81
Churchill VII6430,6035028252,13%635,33
Panhard AML Lynx 6x68520,1544427945,16%741,66
FCM 50 t 81026,0555827745,49%1204,14
AMX 50 10081029,1147027651,09%1136,89
Tiger I7901,8148027251,84%1197,31
VK 36.01 (H)6477,2636327251,84%741,04
Char Futur 4 91618,6770026049,23%1447,81
T297916,6647925854,65%1169,77
Object 4168911,6243125448,43%1091,38
IS-6 B 81194,7360925050,40%1354,90
Panhard EBR 909649,3054824949,80%859,94
T-127 3498,6849024649,19%2102,10
T26E5 81079,4562624649,59%1366,04
KV-15496,4037524252,48%1110,82
Nashorn6609,6631624245,45%942,79
IS-M8969,8948923549,79%1150,18
AMX 13 57 GF 7653,4073923250,43%1324,46
T-34-17829,5848122657,08%1384,32
Type 4 Chi-To6499,8536322648,23%903,47
A-447629,0839122648,23%874,00
E 7591246,7051422048,18%1006,31
AMX 13 909855,4559821853,21%1295,21
IS-381270,8353521746,08%1467,68
Tiger (P)7866,6554421553,49%1201,66
AMX M4 mle. 457716,3543520948,33%876,02
Black Prince7576,5438219442,27%579,62
Sturer Emil7749,4136519448,97%982,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5292,1027718951,85%692,37
Leo7863,4446518552,97%1459,94
Type 2597 Chi-Ha3158,5319218451,63%450,40
Škoda T 245316,0828518150,83%804,42
M41 Walker Bulldog8671,5150218053,33%1236,99
FV201 (A45) 7738,0148917751,41%980,42
Tiger II81094,7459917653,41%1277,75
LHMTV8609,0351117648,86%1054,46
Tiger 131 6795,7759517250,58%1402,89
M24 Chaffee5254,7732316847,02%732,13
T1 Heavy5431,6333716448,17%794,24
KV-371005,7653416158,39%1434,84
Type 3 Chi-Nu5318,1627215649,36%789,45
T-80478,0312115335,95%14,27
Lorraine 155 mle. 507637,1234115246,05%681,44
112 81244,9366215045,33%1461,78
CS-538898,2047214942,28%1017,48
VK 100.01 (P)81038,8257114951,01%1182,58
T78 6913,9259114952,35%1418,11
AMX 50 12091074,7151414750,34%882,86
E 100101748,6766114348,95%1410,06
KV-137528,7238413946,76%718,98
Type 4 Heavy91027,6254113849,28%837,68
DBV-152 102102,2871913847,10%1437,04
BDR G1 B5282,3522413641,18%309,09
M18 Hellcat6813,7953013351,13%1434,45
M24E2 Super Chaffee 6545,9353413148,85%1614,75
Lorraine 155 mle. 518741,8051113047,69%650,01
Panhard AMD 178B6354,9738013058,46%1029,03
WZ-1317720,2067312648,41%1652,83
Pz.Sfl. IVc5357,2623612643,65%635,16
AMX M4 mle. 49 8916,6763912654,76%1054,87
Type 6191274,8164212552,00%1209,89
MT-256265,9933812552,80%647,41
Ares 8591180,5273212442,74%928,23
Vz. 71 Tesák101060,6670412350,41%1147,21
KV-48639,1141012250,00%600,79
LTTB8632,8644512247,54%1123,92
T-34-3 81181,7763512243,44%1386,98
CS-5991228,9165611650,86%1139,95
Lorraine 40 t 81142,9065811544,35%1232,08
45TP Habicha7985,9953211460,53%1423,11
O-I6727,6342111448,25%1228,09
Grille 15101659,2861310842,59%1062,26
Progetto C50 mod. 6691300,3573710645,28%1097,46
AMX 13 105 AM mle. 505261,2720810647,17%366,12
T-70396,7914310352,43%210,64
Object 70591221,1159310345,63%1097,19
GSR 3301 Setter7427,5646610346,60%838,38
T698920,5457410156,44%1167,82
IS-2-II8957,3658010148,51%984,48
A46 6345,4643110155,45%1043,08
Tortoise91009,6563710051,00%707,30
Konštrukta T-34/1007749,094489953,54%1199,67
GSOR 3301 AVR FS9772,106479955,56%1140,58
Rhm.-Borsig Waffenträger81018,304369851,02%897,19
TNH T Vz. 5191172,977079744,33%946,01
Matilda4173,271909645,83%263,41
Vz. 64 Blesk8636,386429453,19%1084,88
SU-100M17775,324439350,54%994,17
IS-3-II91126,256019339,78%819,88
IS-2 7889,025839347,31%1056,75
Ho-Ri 191362,996949248,91%1125,62
UDES 14 Alt 58984,115799048,89%1111,00
Leopard Prototyp A91025,326008846,59%800,21
Kunze Panzer 91542,827138842,05%1427,80
AMX 12 t6597,245368757,47%1922,89
SU-1018733,345128748,28%658,58
Bat.-Châtillon 25 t101552,076898547,06%1141,00
Jagdtiger91432,745988557,65%1270,67
VK 28.016492,144668555,29%1589,04
STA-18832,365468344,58%899,54
M5 Stuart4140,172278340,96%150,52
Mäuschen91535,596678351,81%1463,43
Škoda T 256513,023818160,49%1016,14
Spähpanzer SP I C7604,964707946,84%1195,42
53TP Markowskiego8982,945497851,28%1042,52
VK 30.02 (M)6647,595477851,28%1230,96
Object 140101634,776847851,28%1491,74
M3 Lee4202,391787742,86%532,81
O-I Experimental5502,193207748,05%873,17
GSOR 1006 Scheme 791170,137107751,95%1054,83
Prototipo Standard B91227,006657643,42%984,30
M5A1 Stuart492,432257550,67%142,93
UDES 1691177,167137552,00%1033,87
M10 RBFM 5576,055757450,00%1140,72
Renault NC-31185,341277343,84%259,18
UDES 038949,054737345,21%907,82
Strv 746653,205827147,89%1230,22
Chi-To SP7911,946917150,70%1057,22
Panther II8792,065697156,34%966,63
SU-130PM 81331,087487156,34%1297,95
IS-2 shielded 71020,665877048,57%1353,99
Super Hellcat 7766,235517045,71%1060,38
T3091225,917186953,62%977,63
T25/27892,936646959,42%1434,70
Strv m/42-57 Alt A.2 6734,655276946,38%1248,85
BT-7 artillery 3353,254446959,42%1471,31
T-34-28806,464726841,18%853,70
SU-1527598,434366857,35%773,57
59-166587,515076852,94%1731,87
Type 3 Ju-Nu6847,785766851,47%1266,60
M446500,913706852,94%793,91
Char Mle. 75 9670,215976841,18%668,41
T675667,284676738,81%1395,03
Spähpanzer Ru 2519673,396206749,25%887,37
Tiger-Maus 91298,007216746,27%984,45
FV4202 8881,235706653,03%1176,04
IS-5 (Object 730) 81119,596096646,97%1300,38
M66537,293716558,46%860,11
WZ-1328464,915966451,56%647,33
ST-I91362,136616443,75%1131,68
Marder 38T4260,882316453,13%587,44
HWK 128606,924596243,55%952,96
ISU-1528663,264956142,62%475,47
VK 45.02 (P) Ausf. A81116,526556152,46%1271,23
M10391367,808276061,67%1401,62
Cobra 91394,777186050,00%1244,25
Progetto CC55 mod. 5481113,386855851,72%1233,64
105 leFH18B2 5554,914535757,89%1057,80
Vz. 44-17871,965325743,86%1099,62
Controcarro 1 Mk. 29928,986015743,86%584,58
Achilles6771,266175763,16%1461,39
Ares 7581185,957905747,37%1337,17
113101740,715955648,21%1511,07
AMX 65 t8813,825075639,29%665,26
Chrysler K GF 81064,825885646,43%1246,49
P.43 ter7888,565165552,73%1303,47
Strv 103-091329,256555545,45%1109,03
Type 6891233,856605538,18%830,69
Staghound Mk. III6640,764735549,09%1246,71
Waffenträger auf Pz. IV91517,784695450,00%1220,80
FSV Scheme A7614,594495444,44%844,32
WZ-131G FT6572,264965341,51%803,49
Object 26391468,437955358,49%1354,97
T-34 shielded 5764,967135347,17%2193,41
Object 26110948,385935240,38%591,81
BZ-587904,526255240,38%939,29
Ho-Ri 281024,066315150,98%1209,19
Ferdinand8901,295385147,06%750,46
G.W. Tiger (P)8796,436335156,86%831,08
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5705,227525160,78%1983,81
Emil I8892,125105034,00%713,36
40TP Habicha6640,345265058,00%1369,45
SU-1006725,845295044,00%1174,23
Bat.-Châtillon 155 5810915,946385052,00%680,85
Ares 90101473,187305048,00%1008,24
Bat.-Châtillon Bourrasque 81133,126985042,00%1127,29
T 55A 91269,626575046,00%1141,30
Cromwell6787,736614959,18%1885,43
SU-100I 5850,126674946,94%1591,75
TNH 105/10008546,774994835,42%328,83
CS-447825,406674862,50%1293,10
Centurion Mk. 7/191009,006264833,33%670,40
M46 Patton9933,606154839,58%679,56
FV215b (183) 101625,025514847,92%1060,80
Indien-Panzer8780,295974841,67%784,32
AMX 105 AM mle. 474177,331584845,83%399,79
Pawlack Tank6592,944344845,83%894,75
M-VI-Y91341,467894854,17%1277,41
WZ-114 91193,636704847,92%1056,13
B14140,021824740,43%142,11
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4134,002724755,32%338,72
T2 Light Tank 2289,345724753,19%1454,02
P.43 bis6683,525564658,70%1450,71
Crusader6467,414604656,52%1446,70
Škoda T 509740,595834654,35%551,81
SMV CC-678730,505414636,96%555,60
LPT-67 Šelma9552,895424636,96%450,72
IS-7101930,398004658,70%1688,23
Charioteer8700,164404533,33%465,71
KV-1SA 5681,136304535,56%1488,47
AMX M4 mle. 5191590,188904465,91%1463,33
Ikv 65 Alt II6616,284274341,86%1042,41
M127656,404094348,84%715,91
FV3046333,562844341,86%340,83
Aufklärungspanzer Panther 7483,164524344,19%913,51
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6851,026904353,49%1799,53
WZ-1209861,715684245,24%672,26
Carro d'assalto P.887828,696154254,76%1052,90
FV38059645,445624143,90%427,30
FV601 Saladin8714,326014148,78%693,14
Vickers Mk. E Type B280,951124040,00%90,94
VK 30.01 (P)6845,057084052,50%1578,94
FV4005 Stage II101125,936094052,50%766,74
Turán III prototípus 5627,686044050,00%1632,99
S-517584,973703946,15%530,10
P.44 Pantera8841,085343943,59%863,85
B.U.G.I.6775,384593956,41%1383,64
Windhund 8906,596413951,28%884,79
50TP Tyszkiewicza91167,055383842,11%877,97
AT 158932,297193852,63%893,42
Type 5781537,457133828,95%1453,97
Lätt Stridsfordon 120 91449,586333839,47%1066,57
SMV CC-567733,244843743,24%812,51
SDP 44 Burza6681,415553756,76%1189,46
FV224 Chopper7994,146763743,24%1060,69
Durendal 101831,848253759,46%1341,73
Type 5 Chi-Ri7633,254213652,78%961,74
T207917,006523644,44%1270,32
WZ-111-1G FT8800,425263638,89%603,13
King Tiger (Captured) 7976,316083644,44%1369,90
G.W. E 10010921,796663450,00%608,77
M-III-Y8835,795903441,18%770,60
Object 252U 81171,976653432,35%1094,27
Manticore101066,356643438,24%1118,23
StuG IV 5512,764433450,00%1293,18
SDP 40 Zadymka5552,944323363,64%1180,02
Type 4 Ju-To7671,885233342,42%583,08
E 509979,186523345,45%716,80
BZ-6891050,946883250,00%814,52
FV229 Contender9999,506823246,88%649,93
Rheinmetall Begleitwagen 3558,887583259,38%1160,10
T328700,775643151,61%675,04
T28 Prototype8563,804733043,33%357,92
AE Phase I 91214,836333046,67%968,85
BZ-16681264,217402955,17%1505,84
AMX AC mle. 488659,624982941,38%468,15
56TP 8947,626372951,72%919,34
MTLS-1G14 3436,764502937,93%1738,20
Challenger7701,685522842,86%816,40
IS-2M 7864,185432835,71%817,92
Ikv 90 Typ B7637,564302729,63%690,41
T-34-2G FT71038,266682762,96%1613,21
CS-52 LIS 8895,376092740,74%849,62
Chaffee Camouflaged 5389,854932737,04%816,61
Emil II91292,316672657,69%1095,05
STB-1101702,357422650,00%1302,82
Semovente M43 Bassotto6472,694152634,62%486,25
TS-60 91588,697732642,31%1250,74
Char de transition 6960,047002657,69%1436,24
AMX 13 (FL 11) 5435,275092638,46%1492,02
T-60259,721332564,00%193,91
FV227 Conceiver8860,766382548,00%839,82
Type 1 Chi-He4276,582522445,83%771,09
Type 71101475,426462429,17%838,01
Object 777 Version II 91364,387292445,83%1237,59
Pz.Sfl. IC 4383,635082454,17%1320,01
Kampfpanzer 50 t 91581,636822437,50%1058,11
Vz. 55101518,178302360,87%1103,79
VK 30.02 (D)7713,485262356,52%1128,40
FV4004 Conway9955,136962365,22%868,72
T-34 with L-11 4342,003632317,39%966,47
AMX 30 B101357,736052250,00%1058,56
T-103 8907,325852236,36%776,74
Škoda T 45 71120,685562240,91%1374,46
Concept 1B 91678,097532240,91%1138,16
UDES 15/16101680,627922147,62%1179,37
NC 70 Błyskawica10926,435502138,10%338,60
SDP 58 Kilana8959,716172142,86%827,96
T92 HMC101009,715352138,10%571,88
BZ-75101953,957812147,62%1229,69
Object 277101374,145392147,62%991,93
LTP 3262,293232147,62%1097,15
122 TM 81157,196132138,10%1060,18
VK 45.02 (P) Ausf. B91073,557152045,00%850,99
SU-100Y 6919,306052035,00%1343,30
WZ-132A9849,797291957,89%1189,10
Conqueror Gun Carriage10794,685821952,63%506,73
Panther7829,336521872,22%1394,41
M415349,942481861,11%556,20
VK 16.02 Leopard5305,443451872,22%928,57
T288605,944521822,22%333,07
Ho-Ri 3101421,565771838,89%736,45
GSOR the TANK 91312,117691850,00%1242,05
M4A3(76)W Sherman 6794,897681866,67%1509,65
Churchill III 5699,069431850,00%1485,95
Centurion Mk. I8491,535571752,94%455,56
SDP 57 Gowika7961,186551758,82%1215,00
AMX 50 Foch (155) 101224,535141729,41%593,98
Concept No. 5101116,825891741,18%612,93
ST-II101888,479191764,71%1458,44
STA-2 81123,417221747,06%1301,29
Type 1 Ho-Ni II 4469,416121770,59%1135,73
Vickers Medium Mk. III349,50701618,75%0,00
Progetto M40 mod. 65101447,197601662,50%1172,38
Pz.Kpfw. 38 (t)3214,812021643,75%601,80
FV217 Badger101445,066791656,25%1003,83
Rheinmetall Panzerwagen10670,636661656,25%632,30
TVP VTU Koncept8588,203271513,33%499,94
Maus102025,338601553,33%1549,67
Bat.-Châtillon 155 559787,607451573,33%775,66
XM551 Sheridan10856,334711526,67%697,45
Type 97 Chi-Ha3228,212631464,29%886,08
T54E191214,644131428,57%871,83
M-II-Y71013,507101442,86%1376,23
FV230 Canopener101529,647451450,00%971,78
Object 265T 91258,938721471,43%1151,34
D23116,002171361,54%371,99
Renault FT162,23831323,08%101,72
M26 Pershing8755,775481369,23%899,95
WZ-132-110581,315631338,46%382,56
T110E5101653,237771353,85%1131,62
Pz.Kpfw. 35 R 2389,005581361,54%1257,51
MKA 2525,856231346,15%2307,11
SU-85I 5676,157431369,23%1795,44
Saryuda 9984,856331338,46%585,41
AMX ELC 901 6551,926471353,85%1571,20
T-34-85M 6840,626991346,15%1229,02
Churchill Crocodile 6759,926991361,54%1212,21
Rambo 91083,696051338,46%685,02
121101411,927561241,67%992,94
Type 95 Ji-Ro6328,674101266,67%486,20
WZ-113G FT102198,677961258,33%1493,01
Leopard 1101347,004961216,67%824,22
K-91101426,754561241,67%863,49
Gryphon 101319,676741241,67%692,03
Fantôme 91353,756211250,00%1193,45
WZ-111 8908,188401163,64%1116,59
MS-1120,55671154,55%116,85
Strv 103B102412,918461163,64%1929,32
Controcarro 3 Minotauro101466,186701145,45%768,17
T2 Medium Tank291,00921127,27%206,78
AMX 50 B101789,369051181,82%1517,80
Covenanter5295,642881118,18%809,20
T110E4101362,366881154,55%905,24
M-V-Y101653,648111154,55%1261,57
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5427,824421136,36%766,24
Excalibur 6476,364181145,45%543,99
Vickers Medium Mk. II2104,501241060,00%455,87
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3734,0010091080,00%2585,91
Jagdpanzer E 100101315,33561933,33%719,20
Matilda LVT 4383,22443944,44%697,58
Großtraktor - Krupp 3368,56508955,56%1495,59
E 50 Ausf. M101317,88628837,50%710,69
M48A5 Patton10820,88490837,50%306,15
P.435294,71269757,14%667,59
D1240,0095728,57%0,00
25TP KSUST II5542,86387771,43%1615,31
Rinoceronte101918,00990771,43%1673,16
Ikv 103599,57184771,43%263,63
Super Conqueror101873,00749757,14%1368,01
FV225 Collector 91536,57798742,86%1178,33
T-116 3343,71399757,14%1567,68
T28 Concept 7770,43582742,86%873,53
Hummel6324,67337650,00%333,80
Lago4409,67316650,00%1221,07
60TP Lewandowskiego102055,50502633,33%1291,84
M2 Medium Tank329,3375633,33%0,18
SU-76M465,50119666,67%243,53
AMX M4 mle. 5410878,33545633,33%348,47
AMX 50 Foch B101931,83806650,00%1489,58
Object 268 Version 410871,67439616,67%289,67
K-91-PT 91179,67469616,67%803,45
M16/43 Sahariano 3393,00551650,00%936,09
FCM 2C 3343,17658683,33%1246,86
TVP T 50/51101967,40738540,00%1621,09
Kranvagn10844,40528520,00%338,84
CS-63101414,20898580,00%1093,80
WZ-111 model 5A10870,40702560,00%610,81
Centurion Action X10957,40468520,00%408,78
Renault FT AC2112,80176580,00%459,44
Object 268102303,00481520,00%1446,46
Object 430101212,40671540,00%650,83
Object 283 91209,20751560,00%1218,39
Ram II 5380,40432520,00%694,33
Light Mk. VIC 221,20167580,00%261,00
TT-130M 91293,60862560,00%1242,94
T1 Cunningham114,5064450,00%76,03
50TP prototyp 8716,007224100,00%784,75
Waffenträger auf E 10010857,00622450,00%417,50
Pz.Kpfw. VII101800,50923475,00%1209,03
Object 705A10561,25690450,00%255,94
Black Prince II 7629,75758475,00%885,74
ARMT 5571,00492450,00%1348,10
T-45 2232,00386450,00%936,13
Valentine II 4409,75766475,00%1565,29
T26E3 Eagle 7 71102,25893475,00%1566,50
Valiant 5883,5053140,00%1866,28
Kolohousenka10,0075333,33%0,00
Renault FT 75 BS2107,678130,00%398,68
Leichttraktor134,0079333,33%0,00
T110E3102436,33727333,33%1555,90
T57 Heavy101468,3342030,00%900,93
AMX 13 10510929,33574333,33%844,90
Gabler’s Destroyer 5294,33363333,33%611,97
M24 Chaffee No. 594 5537,00511366,67%1495,58
Renault R35/FCM 36 2508,67872366,67%1572,96
IS-4102291,00880250,00%1997,23
Vz. 60S Dravec 102897,00882250,00%1510,76
Renault UE 573108,5098250,00%165,31
Tetrarch 2397,5030420,00%1808,59
Pz.Kpfw. II Ausf. D 211,002502100,00%261,00
Strv fm/211147,003141100,00%804,47
Renault Otsu1166,0011310,00%571,30
Type 5 Heavy103082,0028810,00%1965,43
Panzerwagen 39 3154,003331100,00%606,95
Strv m/31 3437,005931100,00%1150,25
Convert. Medium Tank T3 3213,0036010,00%474,44
AM 39 Gendron-Somua 2352,008211100,00%1676,24
T-29 3244,005181100,00%905,86
Patton the Tank 91208,0021310,00%818,59
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8674,0039910,00%415,46
43 M. Toldi III 3140,002661100,00%629,18
Straussler V–4/40 3684,008391100,00%4217,27
AMR P.103 253,003351100,00%261,00
Chi-Go 71548,009771100,00%2291,69

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/03/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/03/2023
Gestopt: 24/12/2024