| Naam tank | M | Type | Land | Rang | Gemiddelde schade | Gemiddelde ervaring | Gevechten | Overwinningen | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SU-122-44 | 7 | 959,09 | 521 | 1129 | 52,08% | 1339,10 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 686,59 | 490 | 1122 | 43,76% | 570,58 | |||||
| T-103 | 8 | 1115,34 | 569 | 1019 | 48,18% | 1135,20 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 457,19 | 548 | 946 | 48,63% | 732,09 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 953,84 | 561 | 818 | 49,02% | 1011,73 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1474,29 | 540 | 801 | 47,19% | 1032,22 | |||||
| Grille 15 | 10 | 1595,35 | 572 | 648 | 47,22% | 1033,42 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 981,67 | 533 | 619 | 46,69% | 988,21 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1318,13 | 652 | 611 | 52,21% | 1311,75 | |||||
| Object 430U | 10 | 1374,65 | 553 | 591 | 44,33% | 900,93 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 467,30 | 435 | 579 | 50,95% | 695,61 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 649,77 | 497 | 531 | 47,27% | 781,50 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1406,09 | 667 | 470 | 45,53% | 1105,06 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 975,59 | 687 | 442 | 49,10% | 1156,23 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 970,53 | 476 | 437 | 40,96% | 1050,66 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1429,87 | 544 | 377 | 46,95% | 1208,53 | |||||
| NC 70 Błyskawica | 10 | 1280,18 | 612 | 376 | 44,95% | 735,94 | |||||
| Object 430 | 9 | 1157,51 | 586 | 376 | 47,61% | 905,55 | |||||
| IS-7 | 10 | 1493,40 | 672 | 350 | 46,00% | 1053,06 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1390,09 | 609 | 343 | 44,61% | 989,15 | |||||
| DZT-159 Dragon's Soul | 9 | 1262,38 | 622 | 343 | 49,85% | 942,54 | |||||
| T-44 | 8 | 779,85 | 447 | 335 | 47,76% | 870,04 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1291,40 | 551 | 314 | 52,23% | 1157,70 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 406,40 | 418 | 295 | 56,61% | 776,64 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 1746,60 | 688 | 280 | 45,71% | 1095,78 | |||||
| Type 71 | 10 | 1460,51 | 614 | 256 | 47,27% | 872,12 | |||||
| T110E4 | 10 | 1543,33 | 592 | 253 | 54,15% | 1067,59 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1440,10 | 633 | 243 | 52,67% | 1276,86 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1348,78 | 630 | 236 | 43,22% | 1063,51 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1107,78 | 546 | 221 | 50,68% | 1122,82 | |||||
| M40/M43 | 8 | 897,41 | 460 | 211 | 48,34% | 830,05 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 1524,63 | 586 | 197 | 42,13% | 950,69 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 601,79 | 527 | 196 | 47,45% | 821,33 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1362,40 | 629 | 187 | 40,64% | 921,12 | |||||
| Object 257 | 9 | 1279,55 | 575 | 183 | 42,08% | 991,80 | |||||
| M53/M55 | 9 | 932,43 | 541 | 180 | 43,33% | 714,12 | |||||
| Vercingétorix | 9 | 1211,05 | 708 | 177 | 45,20% | 906,48 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1589,88 | 671 | 176 | 46,02% | 970,80 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 960,98 | 577 | 173 | 43,35% | 802,69 | |||||
| T54E1 | 9 | 1484,70 | 603 | 167 | 47,90% | 1281,94 | |||||
| Rambo | 9 | 1170,73 | 583 | 164 | 45,12% | 906,89 | |||||
| M12 | 7 | 591,01 | 412 | 163 | 47,85% | 632,51 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1253,34 | 659 | 163 | 50,92% | 1104,50 | |||||
| IS | 7 | 824,13 | 497 | 156 | 47,44% | 1045,30 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1541,52 | 665 | 154 | 52,60% | 1036,99 | |||||
| Charioteer | 8 | 954,13 | 522 | 154 | 44,16% | 900,30 | |||||
| Challenger | 7 | 1000,67 | 505 | 152 | 48,68% | 1335,82 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 976,65 | 683 | 152 | 42,11% | 966,23 | |||||
| T67 | 5 | 469,05 | 321 | 145 | 42,76% | 892,61 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1857,40 | 666 | 144 | 46,53% | 1590,16 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1283,08 | 550 | 144 | 50,00% | 1186,56 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1251,64 | 535 | 143 | 50,35% | 1038,07 | |||||
| Type 57 | 8 | 1121,46 | 594 | 136 | 39,71% | 983,62 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1446,35 | 720 | 135 | 38,52% | 769,76 | |||||
| SDP 60 Gonkiewicza | 9 | 1256,82 | 660 | 133 | 47,37% | 910,39 | |||||
| T37 | 6 | 365,77 | 365 | 133 | 43,61% | 785,30 | |||||
| IS-3 | 8 | 816,10 | 518 | 126 | 46,83% | 714,46 | |||||
| P.43 bis | 6 | 740,77 | 430 | 124 | 45,16% | 1289,16 | |||||
| P.43 ter | 7 | 741,36 | 523 | 123 | 44,72% | 990,55 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 550,29 | 563 | 120 | 40,00% | 477,39 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 877,48 | 638 | 116 | 52,59% | 835,20 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 665,35 | 635 | 113 | 55,75% | 1363,71 | |||||
| T30 | 9 | 1478,82 | 731 | 109 | 53,21% | 1260,60 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 809,51 | 561 | 108 | 43,52% | 865,59 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 304,79 | 466 | 108 | 46,30% | 423,79 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 1277,79 | 746 | 106 | 52,83% | 1419,67 | |||||
| Nashorn | 6 | 675,71 | 329 | 104 | 51,92% | 1028,53 | |||||
| Type 68 | 9 | 1362,53 | 685 | 103 | 50,49% | 1099,67 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 338,06 | 403 | 103 | 54,37% | 898,82 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1443,03 | 638 | 99 | 48,48% | 910,44 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1359,97 | 717 | 97 | 48,45% | 1180,84 | |||||
| T25/2 | 7 | 720,98 | 596 | 95 | 57,89% | 977,59 | |||||
| Tortoise | 9 | 1337,14 | 673 | 95 | 40,00% | 917,00 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 989,41 | 699 | 93 | 49,46% | 1293,73 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 920,47 | 691 | 93 | 54,84% | 1058,96 | |||||
| M44 | 6 | 540,15 | 359 | 93 | 43,01% | 763,80 | |||||
| T20 | 7 | 1054,84 | 729 | 92 | 54,35% | 1613,51 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1329,78 | 572 | 90 | 44,44% | 982,88 | |||||
| T-43 | 7 | 694,34 | 504 | 88 | 51,14% | 1043,60 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1023,48 | 523 | 83 | 56,63% | 688,12 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1098,59 | 528 | 79 | 53,16% | 823,89 | |||||
| T-62A | 10 | 1135,48 | 679 | 79 | 53,16% | 859,75 | |||||
| Primo Victoria | 8 | 807,56 | 617 | 78 | 39,74% | 841,39 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1356,08 | 633 | 77 | 55,84% | 946,02 | |||||
| AAT60 | 8 | 990,71 | 428 | 76 | 40,79% | 771,15 | |||||
| Maus | 10 | 1628,81 | 833 | 74 | 56,76% | 1232,59 | |||||
| FV4025 Contriver | 11 | 1419,39 | 707 | 72 | 44,44% | 697,60 | |||||
| T69 | 8 | 1131,67 | 728 | 69 | 57,97% | 1487,51 | |||||
| KV-2 | 6 | 793,54 | 575 | 68 | 52,94% | 1466,71 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1233,71 | 843 | 66 | 57,58% | 1698,49 | |||||
| M60 | 10 | 1283,85 | 517 | 65 | 47,69% | 855,82 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 513,52 | 460 | 64 | 46,88% | 702,93 | |||||
| Sentinelle | 9 | 1203,94 | 657 | 64 | 40,63% | 759,81 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1712,17 | 683 | 63 | 46,03% | 919,81 | |||||
| T110E5 | 10 | 1360,52 | 594 | 63 | 38,10% | 683,03 | |||||
| Achilles | 6 | 695,16 | 572 | 62 | 53,23% | 1326,75 | |||||
| Saryuda | 9 | 1149,52 | 596 | 62 | 48,39% | 802,12 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 610,39 | 561 | 61 | 47,54% | 823,61 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 301,28 | 300 | 60 | 48,33% | 820,18 | |||||
| BZ-58 | 7 | 774,53 | 587 | 55 | 43,64% | 784,82 | |||||
| T-34-85M | 6 | 793,31 | 523 | 54 | 53,70% | 1277,10 | |||||
| WZ-114 | 9 | 1357,41 | 667 | 54 | 55,56% | 1155,51 | |||||
| M41 | 5 | 384,09 | 264 | 53 | 54,72% | 542,23 | |||||
| S-51 | 7 | 579,48 | 488 | 52 | 51,92% | 561,50 | |||||
| SU-8 | 6 | 613,71 | 455 | 52 | 50,00% | 747,43 | |||||
| Ares 75 | 8 | 918,08 | 575 | 51 | 47,06% | 913,55 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 1116,56 | 798 | 50 | 58,00% | 1813,65 | |||||
| AT 2 | 5 | 461,32 | 415 | 47 | 51,06% | 1018,96 | |||||
| Strv 81 | 8 | 708,02 | 537 | 46 | 32,61% | 671,67 | |||||
| AT 8 | 6 | 623,18 | 512 | 45 | 62,22% | 1063,56 | |||||
| T-34-85 | 6 | 574,95 | 478 | 44 | 43,18% | 882,53 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 625,58 | 509 | 43 | 55,81% | 1113,15 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 2 | 8 | 1221,84 | 651 | 43 | 53,49% | 1191,43 | |||||
| P26/40 | 4 | 410,30 | 279 | 40 | 42,50% | 978,40 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 955,00 | 597 | 38 | 42,11% | 833,25 | |||||
| AT 7 | 7 | 643,51 | 443 | 37 | 43,24% | 568,81 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1208,19 | 739 | 36 | 41,67% | 823,16 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 506,67 | 742 | 36 | 55,56% | 918,91 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 265,74 | 239 | 35 | 57,14% | 1005,90 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 631,51 | 523 | 35 | 60,00% | 1499,75 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 939,45 | 702 | 33 | 63,64% | 1388,12 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 580,63 | 380 | 32 | 50,00% | 1325,18 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 766,22 | 540 | 32 | 56,25% | 1006,29 | |||||
| T6 Medium | 4 | 419,65 | 300 | 31 | 54,84% | 910,09 | |||||
| BT-7 | 4 | 261,63 | 313 | 30 | 56,67% | 855,93 | |||||
| P.43 | 5 | 739,10 | 526 | 30 | 73,33% | 2423,85 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1058,50 | 720 | 30 | 40,00% | 1370,14 | |||||
| AT 15 | 8 | 1165,13 | 756 | 30 | 46,67% | 1080,91 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 859,83 | 605 | 30 | 46,67% | 729,03 | |||||
| KV-85 | 6 | 554,69 | 417 | 29 | 48,28% | 744,26 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 980,24 | 696 | 29 | 62,07% | 1592,54 | |||||
| KV-1S | 6 | 625,45 | 486 | 29 | 37,93% | 942,43 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 565,52 | 479 | 27 | 44,44% | 980,93 | |||||
| KR-1 | 11 | 1488,30 | 751 | 27 | 44,44% | 725,11 | |||||
| Type 58 | 6 | 790,80 | 600 | 25 | 56,00% | 1465,36 | |||||
| KV-1 | 5 | 742,08 | 550 | 25 | 56,00% | 1713,60 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 714,27 | 468 | 22 | 45,45% | 1041,75 | |||||
| 121B | 10 | 1112,32 | 527 | 22 | 31,82% | 558,97 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1187,43 | 827 | 21 | 57,14% | 2209,81 | |||||
| T-34 | 5 | 490,75 | 455 | 20 | 65,00% | 1369,17 | |||||
| BZ-166 | 8 | 827,58 | 727 | 19 | 63,16% | 983,68 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1507,79 | 797 | 19 | 52,63% | 1282,66 | |||||
| Windhund | 8 | 986,00 | 593 | 19 | 52,63% | 903,72 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 986,11 | 433 | 19 | 47,37% | 1353,40 | |||||
| Type T-34 | 5 | 660,94 | 493 | 18 | 44,44% | 1884,10 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 196,31 | 266 | 16 | 31,25% | 306,77 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 960,25 | 714 | 16 | 56,25% | 1138,79 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 199,71 | 284 | 14 | 50,00% | 466,27 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 248,00 | 260 | 14 | 57,14% | 526,47 | |||||
| 60G FT | 5 | 342,46 | 336 | 13 | 61,54% | 665,85 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 736,75 | 610 | 12 | 58,33% | 2116,36 | |||||
| M8A1 | 4 | 339,92 | 281 | 12 | 50,00% | 751,99 | |||||
| BT-5 | 3 | 342,09 | 327 | 11 | 63,64% | 849,42 | |||||
| AT-FV230 Breaker | 11 | 687,55 | 558 | 11 | 45,45% | 219,84 | |||||
| Fantôme | 9 | 1185,09 | 712 | 11 | 54,55% | 1167,85 | |||||
| T-28 | 4 | 214,30 | 206 | 10 | 20,00% | 382,91 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1322,30 | 618 | 10 | 50,00% | 996,67 | |||||
| M-VII-Y | 9 | 1245,00 | 749 | 10 | 50,00% | 736,78 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 133,67 | 185 | 9 | 44,44% | 209,43 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 689,33 | 597 | 9 | 66,67% | 1920,47 | |||||
| T-50-2 | 6 | 316,22 | 458 | 9 | 55,56% | 823,03 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 262,13 | 292 | 8 | 62,50% | 500,59 | |||||
| AMX 38 | 3 | 207,63 | 206 | 8 | 37,50% | 445,34 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 440,75 | 352 | 8 | 37,50% | 737,28 | |||||
| T-29 | 3 | 511,71 | 573 | 7 | 71,43% | 1771,18 | |||||
| M6A2E1 | 8 | 824,86 | 852 | 7 | 71,43% | 1049,29 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 770,00 | 717 | 7 | 100,00% | 1431,63 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 950,17 | 834 | 6 | 66,67% | 2161,60 | |||||
| Black Prince II | 7 | 865,00 | 662 | 6 | 33,33% | 864,32 | |||||
| T28 Concept | 7 | 818,17 | 340 | 6 | 33,33% | 1013,55 | |||||
| M15/42 | 3 | 251,80 | 131 | 5 | 40,00% | 493,77 | |||||
| FCM 36 Pak 40 | 3 | 324,80 | 550 | 5 | 100,00% | 957,08 | |||||
| AMX 40 | 4 | 57,40 | 143 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 20,75 | 200 | 4 | 100,00% | 261,00 | |||||
| M2 Light | 2 | 197,00 | 238 | 4 | 25,00% | 589,06 | |||||
| T71 CMCD | 7 | 267,25 | 262 | 4 | 0,00% | 270,97 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 87,00 | 291 | 4 | 75,00% | 261,00 | |||||
| Tiger I | 7 | 646,33 | 391 | 3 | 0,00% | 538,22 | |||||
| SU-122A | 5 | 400,33 | 278 | 3 | 33,33% | 601,21 | |||||
| FCM 36 | 2 | 194,50 | 298 | 2 | 50,00% | 757,30 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 239,50 | 334 | 2 | 50,00% | 527,25 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 656,00 | 335 | 2 | 0,00% | 1329,00 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 931,50 | 420 | 2 | 0,00% | 1054,51 | |||||
| T-34-3 | 8 | 497,50 | 256 | 2 | 0,00% | 295,12 | |||||
| Renault FT | 1 | 0,00 | 59 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 547,00 | 575 | 1 | 100,00% | 2805,78 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 530,00 | 972 | 1 | 100,00% | 1422,72 | |||||
| KV-1SA | 5 | 655,00 | 702 | 1 | 100,00% | 1228,14 | |||||
| Pz.Kpfw. B2 740 (f) | 4 | 162,00 | 432 | 1 | 100,00% | 379,26 | |||||
| T-127 | 3 | 426,00 | 594 | 1 | 100,00% | 1946,90 | |||||
| Sexton I | 3 | 229,00 | 134 | 1 | 0,00% | 459,17 | |||||
| FCM 2C | 3 | 1006,00 | 701 | 1 | 0,00% | 4702,30 | |||||
| T78 | 6 | 1076,00 | 470 | 1 | 0,00% | 1164,27 | |||||
| Chi-Go | 7 | 1422,00 | 1184 | 1 | 100,00% | 1602,80 |
VISIONDI
Totale statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 25263 | 0 | 189 | 454 | ||||
| Gemiddelde tier | 8,40 | 0,00 | 8,94 | 9,23 | ||||
| Overwinningen | 12120 | 47,98% | 0 | 0,00% | 100 | 52,91% | 235 | 51,76% |
| Verloren | 12828 | 50,78% | 0 | 0,00% | 86 | 45,50% | 216 | 47,58% |
| Gelijkstand | 315 | 1,25% | 0 | 0,00% | 3 | 1,59% | 3 | 0,66% |
| Gevechten overleefd | 5066 | 20,05% | 0 | 0,00% | 46 | 24,34% | 96 | 21,15% |
| Tanks vernietigd | 13826 | 0,55 | 0 | 0,00 | 118 | 0,62 | 239 | 0,53 |
| Gedood / dood ratio | 0,68 | 0,00 | 0,83 | 0,67 | ||||
| Gezien | 30713 | 1,22 | 0 | 0,00 | 283 | 1,50 | 690 | 1,52 |
| Schade toegebracht | 1.045,75 | 0,00 | 1.170,23 | 1.116,69 | ||||
| Veroveringspunten | 18294 | 0,72 | 0 | 0,00 | 51 | 0,27 | 212 | 0,47 |
| Verdedigingspunten | 7210 | 0,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 562,13 | 0,00 | 739,08 | 694,35 | ||||
| WN7 | 817,48 | 0,00 | 936,21 | 837,15 | ||||
| WN8 | 996,59 | 0,00 | 1064,43 | 968,62 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 25263 | |
| Gemiddelde tier | 8,40 | |
| Overwinningen | 12120 | 47,98% |
| Verloren | 12828 | 50,78% |
| Gelijkstand | 315 | 1,25% |
| Gevechten overleefd | 5066 | 20,05% |
| Tanks vernietigd | 13826 | 0,55 |
| Gedood / dood ratio | 0,68 | |
| Gezien | 30713 | 1,22 |
| Schade toegebracht | 1.045,75 | |
| Veroveringspunten | 18294 | 0,72 |
| Verdedigingspunten | 7210 | 0,29 |
| Ervaring | 562,13 | |
| WN7 | 817,48 | |
| WN8 | 996,59 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Gemiddelde tier | 0,00 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 189 | |
| Gemiddelde tier | 8,94 | |
| Overwinningen | 100 | 52,91% |
| Verloren | 86 | 45,50% |
| Gelijkstand | 3 | 1,59% |
| Gevechten overleefd | 46 | 24,34% |
| Tanks vernietigd | 118 | 0,62 |
| Gedood / dood ratio | 0,83 | |
| Gezien | 283 | 1,50 |
| Schade toegebracht | 1.170,23 | |
| Veroveringspunten | 51 | 0,27 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 739,08 | |
| WN7 | 936,21 | |
| WN8 | 1064,43 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 454 | |
| Gemiddelde tier | 9,23 | |
| Overwinningen | 235 | 51,76% |
| Verloren | 216 | 47,58% |
| Gelijkstand | 3 | 0,66% |
| Gevechten overleefd | 96 | 21,15% |
| Tanks vernietigd | 239 | 0,53 |
| Gedood / dood ratio | 0,67 | |
| Gezien | 690 | 1,52 |
| Schade toegebracht | 1.116,69 | |
| Veroveringspunten | 212 | 0,47 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 694,35 | |
| WN7 | 837,15 | |
| WN8 | 968,62 | |
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:
Wereldkaart Tier X
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VIII
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VI
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Peleton statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Team statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Schermutselingen statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 6 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 1 | 16,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 5 | 83,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 1 | 16,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 1 | 0,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 1 | 0,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 631,67 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 31 | 5,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 182,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 6 | |
| Overwinningen | 1 | 16,67% |
| Verloren | 5 | 83,33% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 1 | 16,67% |
| Tanks vernietigd | 1 | 0,17 |
| Gedood / dood ratio | 0,20 | |
| Gezien | 1 | 0,17 |
| Schade toegebracht | 631,67 | |
| Veroveringspunten | 31 | 5,17 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 182,50 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Vesting verdediging statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen