VOYAGEUR622

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 17/11/2015

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten55209047176
Gemiddelde tier7,320,008,578,24
Overwinningen2580446,74%00,00%2348,94%9352,84%
Verloren2871252,01%00,00%2246,81%8045,45%
Gelijkstand6931,26%00,00%24,26%31,70%
Gevechten overleefd1485126,90%00,00%1429,79%5933,52%
Tanks vernietigd346080,6300,00190,40910,52
Gedood / dood ratio0,860,000,580,78
Gezien305630,5500,00190,40660,38
Schade toegebracht793,030,00924,091.046,10
Veroveringspunten587741,0600,00801,701290,73
Verdedigingspunten126350,2300,0000,0000,00
Ervaring469,170,00497,47587,66
WN7730,250,00581,80760,47
WN8786,300,00711,00983,75
Totaal
Gevechten55209
Gemiddelde tier7,32
Overwinningen2580446,74%
Verloren2871252,01%
Gelijkstand6931,26%
Gevechten overleefd1485126,90%
Tanks vernietigd346080,63
Gedood / dood ratio0,86
Gezien305630,55
Schade toegebracht793,03
Veroveringspunten587741,06
Verdedigingspunten126350,23
Ervaring469,17
WN7730,25
WN8786,30
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten47
Gemiddelde tier8,57
Overwinningen2348,94%
Verloren2246,81%
Gelijkstand24,26%
Gevechten overleefd1429,79%
Tanks vernietigd190,40
Gedood / dood ratio0,58
Gezien190,40
Schade toegebracht924,09
Veroveringspunten801,70
Verdedigingspunten00,00
Ervaring497,47
WN7581,80
WN8711,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten176
Gemiddelde tier8,24
Overwinningen9352,84%
Verloren8045,45%
Gelijkstand31,70%
Gevechten overleefd5933,52%
Tanks vernietigd910,52
Gedood / dood ratio0,78
Gezien660,38
Schade toegebracht1.046,10
Veroveringspunten1290,73
Verdedigingspunten00,00
Ervaring587,66
WN7760,47
WN8983,75
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten62000
Overwinningen2235,48%00,00%00,00%00,00%
Verloren3759,68%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand34,84%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1320,97%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd260,4200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,530,000,000,00
Gezien300,4800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.296,270,000,000,00
Veroveringspunten480,7700,0000,0000,00
Verdedigingspunten1532,4700,0000,0000,00
Ervaring537,290,000,000,00
Totaal
Gevechten62
Overwinningen2235,48%
Verloren3759,68%
Gelijkstand34,84%
Gevechten overleefd1320,97%
Tanks vernietigd260,42
Gedood / dood ratio0,53
Gezien300,48
Schade toegebracht1.296,27
Veroveringspunten480,77
Verdedigingspunten1532,47
Ervaring537,29
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten230000
Overwinningen9039,13%00,00%00,00%00,00%
Verloren11047,83%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand3013,04%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7030,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd870,3800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,540,000,000,00
Gezien1500,6500,0000,0000,00
Schade toegebracht978,840,000,000,00
Veroveringspunten1670,7300,0000,0000,00
Verdedigingspunten3381,4700,0000,0000,00
Ervaring491,260,000,000,00
Totaal
Gevechten230
Overwinningen9039,13%
Verloren11047,83%
Gelijkstand3013,04%
Gevechten overleefd7030,43%
Tanks vernietigd870,38
Gedood / dood ratio0,54
Gezien1500,65
Schade toegebracht978,84
Veroveringspunten1670,73
Verdedigingspunten3381,47
Ervaring491,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht270,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring65,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht270,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring65,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten40000
Overwinningen615,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren3485,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd512,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd160,4000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,460,000,000,00
Gezien521,3000,0000,0000,00
Schade toegebracht262,180,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten50,1300,0000,0000,00
Ervaring104,530,000,000,00
Totaal
Gevechten40
Overwinningen615,00%
Verloren3485,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd512,50%
Tanks vernietigd160,40
Gedood / dood ratio0,46
Gezien521,30
Schade toegebracht262,18
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten50,13
Ervaring104,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten327000
Overwinningen14444,04%00,00%00,00%00,00%
Verloren18355,96%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11334,56%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1440,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien2270,6900,0000,0000,00
Schade toegebracht945,820,000,000,00
Veroveringspunten6602,0200,0000,0000,00
Verdedigingspunten19716,0300,0000,0000,00
Ervaring621,050,000,000,00
Totaal
Gevechten327
Overwinningen14444,04%
Verloren18355,96%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd11334,56%
Tanks vernietigd1440,44
Gedood / dood ratio0,67
Gezien2270,69
Schade toegebracht945,82
Veroveringspunten6602,02
Verdedigingspunten19716,03
Ervaring621,05
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4348000
Overwinningen205747,31%00,00%00,00%00,00%
Verloren180041,40%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand49111,29%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd207147,63%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd26740,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,170,000,000,00
Gezien26980,6200,0000,0000,00
Schade toegebracht736,760,000,000,00
Veroveringspunten58321,3400,0000,0000,00
Verdedigingspunten47181,0900,0000,0000,00
Ervaring469,910,000,000,00
Totaal
Gevechten4348
Overwinningen205747,31%
Verloren180041,40%
Gelijkstand49111,29%
Gevechten overleefd207147,63%
Tanks vernietigd26740,61
Gedood / dood ratio1,17
Gezien26980,62
Schade toegebracht736,76
Veroveringspunten58321,34
Verdedigingspunten47181,09
Ervaring469,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten239000
Overwinningen10644,35%00,00%00,00%00,00%
Verloren13054,39%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand31,26%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6728,03%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1320,5500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,770,000,000,00
Gezien1360,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.460,080,000,000,00
Veroveringspunten1740,7300,0000,0000,00
Verdedigingspunten840,3500,0000,0000,00
Ervaring642,960,000,000,00
Totaal
Gevechten239
Overwinningen10644,35%
Verloren13054,39%
Gelijkstand31,26%
Gevechten overleefd6728,03%
Tanks vernietigd1320,55
Gedood / dood ratio0,77
Gezien1360,57
Schade toegebracht1.460,08
Veroveringspunten1740,73
Verdedigingspunten840,35
Ervaring642,96
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (211)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Ferdinand81055,76574795046,98%938,57
O-I6690,89515775652,49%1173,03
Jagdpanzer E 100101342,69556300844,12%763,75
Crusader6293,61258297048,42%767,40
Jagdtiger91173,13551269644,18%762,82
Cromwell6409,64302207446,05%635,87
AT 15A 7774,81568181250,28%972,40
M446487,07347158147,31%682,32
M3G FT3319,14292144450,83%976,08
KV-856501,70335118246,62%678,74
Comet7426,07343115345,97%480,19
O-Ni7667,04472103148,98%701,54
Tortoise91318,8562494543,28%850,96
Ho-Ri 3101449,1958990945,32%791,38
Centurion Mk. I8545,8636085344,55%465,03
Centurion Mk. 7/19649,4335977638,92%323,80
IS7596,3636175745,31%606,82
WZ-111-1G FT81009,7157769446,69%952,70
DBV-152 101256,9351265141,32%567,87
AT-FV230 Breaker111596,8964662637,86%795,64
Hirschkäfer111247,7760154542,75%588,03
T28 Prototype8961,1261053448,13%913,66
T110E4101197,2658948745,38%636,46
Type 4 Heavy9852,8345445839,96%514,49
O-Ho8758,0354445645,18%650,54
KV-26714,7455943553,10%1187,82
M127534,2227337944,33%498,48
AMX 12 t6193,3034337446,52%295,98
FV217 Badger101163,5250636341,87%560,05
T9591288,0363434943,27%834,37
AT 86738,6356034953,87%1263,33
Centurion Action X10811,0443034235,38%320,56
IS-38660,5750232243,48%529,21
WZ-113G FT101299,2457727840,65%638,41
ISU-1528981,8156126443,56%828,22
M40/M438749,4941725545,88%668,90
Covenanter5182,8518624046,25%417,06
Jagdpanther7519,0039522844,30%460,74
Grille 15101136,7856821744,70%569,06
Jagdpanzer IV6367,4929021447,20%469,59
Object 2579978,9554721246,23%709,59
P.43 ter7505,8651420051,00%643,71
VK 100.01 (P)8896,8254718034,44%733,94
T1 Cunningham170,9415016744,91%206,69
Type 5 Heavy101201,6450915938,99%552,92
Strv 103B101187,8657915639,10%522,69
P.43 bis6396,5041514548,97%554,59
M415256,4617114539,31%166,05
FV215b (183) 101127,4649013846,38%651,84
Somua SAu 404515,5537313249,24%1437,73
Rhm.-Borsig Waffenträger8862,1155812949,61%703,38
KV-15422,2627812545,60%770,16
SU-100Y 6645,0650512549,60%937,98
StuG IV 5267,4431011647,41%465,73
Object 268101296,3760111546,09%713,68
Waffenträger auf Pz. IV9962,5651111540,00%524,66
M53/M559987,9658111442,11%814,33
Cruiser Mk. IV4148,2815711346,02%267,50
Object 70491003,2663911353,10%668,75
K-91-PT 91135,7562011246,43%832,25
Churchill I5332,6126011145,95%532,75
P.435290,5238310752,34%670,30
WZ-111G FT91101,7659710650,00%705,71
VK 30.01 (H)5295,3527410540,95%458,19
Object 4168610,8349310534,29%434,57
KPz 3 Projekt 07 HK 9924,2745410543,81%589,45
WZ-131G FT6584,985009955,56%956,09
Charioteer8731,564769840,82%512,93
Conqueror9899,096299643,75%585,56
StuG III Ausf. G5264,882259446,81%429,19
M-II-Y7668,485489339,78%574,48
Cruiser Mk. III3124,461519048,89%414,81
Matilda4298,902218743,68%706,08
Caernarvon8876,285618531,76%742,22
T309772,355178339,76%365,00
Ho-Ri 191490,456998349,40%1108,73
Grille5289,262608140,74%382,73
O-I Experimental5371,762487941,77%463,04
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4155,221717844,87%185,90
AMX ELC bis587,222017642,11%42,50
M374172,731717552,00%463,80
PTZ-78111695,257057343,84%744,67
T675209,962217031,43%184,88
T-284126,881656950,72%216,79
KV-137232,242606640,91%95,61
A-447581,705396349,21%725,90
AMX 404176,821936041,67%472,55
Type 95 Heavy4163,171955846,55%362,99
FV4004 Conway9964,825335642,86%590,80
Pz.Kpfw. I Ausf. C3206,483645446,30%942,59
Pawlack Tank6690,305785446,30%984,65
IS-7101146,095455335,85%550,60
SU-855318,712615234,62%459,83
Semovente M43 Bassotto6386,124075154,90%490,46
Object 777 Version II 9907,925355028,00%496,53
Mäuschen9811,225844944,90%459,02
Pz.Sfl. IVb4209,561944856,25%570,75
Škoda T 245212,873224555,56%447,54
VK 30.01 (P)6413,784154551,11%529,59
AMX 13 F3 AM6488,823994450,00%601,42
M8A14162,551734440,91%163,42
T-46398,431384242,86%178,69
FV4005 Stage II10724,024824143,90%317,97
P.44 Pantera8608,453854022,50%425,74
M3 Lee4127,442523943,59%238,44
Hotchkiss H35295,871223834,21%188,20
M18 Hellcat6254,323463839,47%154,50
LT vz. 383100,141833762,16%367,05
Object 277101072,766083745,95%636,83
Durchbruchswagen 24158,361933652,78%305,93
VK 20.01 (D)4167,632063565,71%483,98
ST vz. 394174,562433450,00%401,88
Pz.Kpfw. II Luchs473,412203444,12%43,89
T-109680,445813250,00%441,79
AT 158677,104793135,48%402,58
M-III-Y8585,485263138,71%371,38
Tiger (P)7508,075092944,83%432,19
M66654,005782857,14%1003,98
Pz.Kpfw. II Ausf. G367,541502842,86%27,34
M2 Light268,441172524,00%13,53
Sav m/43476,672182450,00%104,30
Fantôme 91032,136042441,67%737,49
SU-85B4273,873142352,17%577,41
MKA 2108,522062330,43%139,96
Ikv 1035287,412202227,27%442,89
M2 Medium Tank3128,761912152,38%334,31
SU-76M4177,293042171,43%510,52
Valentine II 4118,303842070,00%372,84
Semovente M415288,742801926,32%340,04
AMX 38386,791611963,16%226,32
SDP 44 Burza6563,054191942,11%734,19
T1 Heavy5195,442871855,56%249,43
T56 GMC3197,411551741,18%433,42
Super Conqueror101043,185371752,94%615,72
IS-M8210,243621735,29%0,00
Renault FT187,881281662,50%448,09
Type 91 Heavy3124,251561637,50%152,16
Wespe3134,061661668,75%479,22
VK 16.02 Leopard564,732231540,00%18,83
Type 578944,334641520,00%648,79
IS-2 shielded 7859,146671450,00%1012,64
Light Mk. VIC 274,361781457,14%296,53
M10 RBFM 5401,644111442,86%537,07
VK 36.01 (H)6366,694041346,15%384,51
AMX 50 Foch (155) 101023,155591346,15%538,81
43 M. Toldi III 365,381401346,15%134,55
AMX Chasseur de chars 8390,154541346,15%279,92
T7 Combat Car 280,081101241,67%161,04
G.Pz. Mk. VI (e)257,911061172,73%327,42
M7 Priest343,001241070,00%261,00
T-45 297,702191040,00%192,12
T-1506692,56514955,56%958,24
Pz.Sfl. IC 4174,56241933,33%227,28
Ashigaru 10746,22422933,33%186,03
T1 HMC259,6396850,00%166,33
T2 Medium Tank2162,25180850,00%848,41
Bishop572,507980,00%0,00
Somua S353133,25264850,00%202,88
Vickers Medium Mk. I197,43103742,86%306,42
M3 Stuart3189,14187728,57%572,13
Pz.Kpfw. II2123,29302785,71%550,27
Windhund 8832,57440742,86%606,85
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8435,57590757,14%457,02
Leichttraktor198,00195633,33%235,36
T110E510734,33471633,33%213,17
LTP 362,17126650,00%108,40
Panther/M10 7234,67349633,33%55,29
BT-7 artillery 3175,50253633,33%365,36
Fiat 30001212,00235580,00%1174,32
P26/404387,20567560,00%1224,06
MTLS-1G14 330,20106520,00%0,00
Super Hellcat 7407,80610580,00%565,81
TKS z n.k.m. 20 mm 2134,25223450,00%639,33
Type 97 Te-Ke 2147,00250450,00%602,66
Panzerjäger I225,7552425,00%0,00
T-262185,502564100,00%1090,36
Marder II3111,25148450,00%157,98
IS-2-II8277,00316425,00%8,09
T-29 3267,504174100,00%916,87
Kolohousenka137,0086333,33%1,68
Vz. 60S Dravec 101089,00857366,67%688,48
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5502,67459333,33%937,92
T-116 30,008430,00%0,00
L-60 215,678930,00%0,00
T-34-85M 6184,0012030,00%0,00
Strv fm/211215,50357250,00%1222,36
4TP10,0099250,00%79,03
Renault NC-31117,5083250,00%85,14
Ikv 723244,5021620,00%505,22
M16/43 Sahariano 3133,50524250,00%137,46
T1E6 215,5057250,00%94,64
Valiant 50,0017420,00%0,00
Char Futur 4 9379,5020220,00%17,18
M4A1 FL 10 6784,00701250,00%1410,54
King Tiger (Captured) 7951,00645250,00%959,43
WZ-120-1G FT 8467,50605250,00%297,80
T14 5109,004591100,00%261,00
Vickers Medium Mk. II2130,001741100,00%680,79
Renault Otsu143,001241100,00%261,00
Renault FT 75 BS20,00910,00%0,00
MS-110,001210,00%0,00
SU-1820,001131100,00%261,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,003031100,00%261,00
AMR 35 20,003081100,00%261,00
T-50-2 6164,009310,00%130,77
HWK 30 80,005791100,00%261,00
Patton the Tank 9790,007981100,00%701,08
Caernarvon Action X 8723,0036010,00%627,79
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 60,004410,00%0,00
Bretagne Panther 61409,0056710,00%2896,14
Krupp-Steyr Waffenträger 7761,0025210,00%678,77

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 17/11/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 17/11/2015
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 23/05/2013
Gestopt: 12/11/2015