| Naam tank | M | Type | Land | Rang | Gemiddelde schade | Gemiddelde ervaring | Gevechten | Overwinningen | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-34-85M | 6 | 507,05 | 513 | 2117 | 48,28% | 673,35 | |||||
| Tiger I | 7 | 791,42 | 635 | 1059 | 50,80% | 933,86 | |||||
| Panther mit 8,8 cm L/71 | 8 | 569,21 | 523 | 695 | 39,86% | 472,35 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1003,64 | 569 | 610 | 41,80% | 545,89 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 876,41 | 562 | 599 | 43,24% | 571,08 | |||||
| VK 45.03 | 7 | 626,90 | 556 | 504 | 46,63% | 634,09 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 529,42 | 476 | 462 | 41,34% | 397,52 | |||||
| Cromwell | 6 | 415,96 | 462 | 441 | 47,17% | 624,35 | |||||
| P.43 ter | 7 | 355,25 | 437 | 416 | 43,99% | 306,11 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 538,79 | 466 | 368 | 52,45% | 1226,01 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 815,23 | 592 | 334 | 36,83% | 579,87 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 472,47 | 397 | 302 | 56,95% | 1251,00 | |||||
| M15/42 | 3 | 155,25 | 221 | 257 | 47,47% | 276,87 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 478,95 | 471 | 253 | 49,41% | 525,39 | |||||
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 469,83 | 572 | 226 | 53,98% | 1166,83 | |||||
| P.43 bis | 6 | 310,00 | 418 | 202 | 50,99% | 403,57 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 622,21 | 518 | 192 | 56,25% | 1084,89 | |||||
| P26/40 | 4 | 179,74 | 252 | 190 | 43,68% | 279,17 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 363,67 | 420 | 186 | 45,16% | 495,63 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 660,42 | 583 | 184 | 47,28% | 714,22 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 698,45 | 540 | 181 | 43,65% | 547,89 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 870,41 | 603 | 172 | 42,44% | 713,51 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 528,05 | 483 | 130 | 51,54% | 604,37 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 228,54 | 449 | 124 | 50,00% | 445,53 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 705,53 | 573 | 122 | 56,56% | 926,38 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 902,98 | 615 | 121 | 52,89% | 931,42 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 529,03 | 524 | 120 | 46,67% | 706,45 | |||||
| KV-1 | 5 | 660,70 | 518 | 118 | 43,22% | 1326,46 | |||||
| T78 | 6 | 528,97 | 520 | 118 | 53,39% | 635,15 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 503,05 | 480 | 117 | 43,59% | 799,19 | |||||
| P.43 | 5 | 177,07 | 298 | 114 | 45,61% | 250,38 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 456,72 | 375 | 112 | 38,39% | 572,23 | |||||
| E 100 | 10 | 1172,24 | 630 | 101 | 48,51% | 723,84 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 577,17 | 557 | 100 | 59,00% | 665,96 | |||||
| Churchill I | 5 | 496,91 | 431 | 95 | 50,53% | 925,37 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 139,30 | 273 | 92 | 50,00% | 650,79 | |||||
| StuG IV | 5 | 424,20 | 430 | 92 | 45,65% | 918,52 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 348,10 | 364 | 90 | 44,44% | 729,64 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 129,97 | 203 | 89 | 56,18% | 565,37 | |||||
| UDES 03 | 8 | 830,74 | 492 | 89 | 41,57% | 629,90 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 356,30 | 381 | 88 | 51,14% | 821,60 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 963,61 | 518 | 83 | 37,35% | 447,37 | |||||
| Grille | 5 | 296,56 | 351 | 72 | 44,44% | 439,99 | |||||
| T-50-2 | 6 | 135,57 | 414 | 70 | 51,43% | 188,32 | |||||
| M46 Patton | 9 | 637,21 | 506 | 67 | 34,33% | 301,85 | |||||
| Tiger II | 8 | 711,98 | 522 | 63 | 36,51% | 543,80 | |||||
| M14/41 | 2 | 110,73 | 211 | 60 | 46,67% | 205,93 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 343,86 | 347 | 59 | 52,54% | 1686,02 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 141,19 | 171 | 53 | 41,51% | 428,54 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 694,15 | 677 | 53 | 62,26% | 735,25 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 454,71 | 455 | 52 | 44,23% | 470,11 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 242,69 | 376 | 49 | 61,22% | 1011,62 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 482,29 | 518 | 49 | 46,94% | 408,86 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 549,02 | 539 | 44 | 45,45% | 360,86 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 684,67 | 592 | 43 | 46,51% | 717,91 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 194,86 | 262 | 43 | 39,53% | 564,55 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 159,27 | 295 | 41 | 56,10% | 753,47 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 155,15 | 280 | 40 | 35,00% | 289,32 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 228,30 | 295 | 40 | 35,00% | 344,27 | |||||
| AE Phase I | 9 | 969,48 | 489 | 40 | 25,00% | 551,86 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 147,18 | 264 | 39 | 48,72% | 473,14 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 357,50 | 385 | 38 | 39,47% | 859,12 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 468,08 | 459 | 38 | 52,63% | 643,58 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 480,54 | 479 | 35 | 51,43% | 689,53 | |||||
| Hummel | 6 | 310,79 | 335 | 34 | 38,24% | 203,80 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 205,57 | 287 | 30 | 53,33% | 559,59 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 219,17 | 359 | 30 | 56,67% | 552,59 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 447,93 | 453 | 29 | 48,28% | 331,72 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 46,86 | 106 | 28 | 39,29% | 0,00 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 1010,30 | 591 | 27 | 44,44% | 541,50 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 137,19 | 301 | 27 | 51,85% | 616,09 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 607,00 | 434 | 27 | 33,33% | 413,10 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 52,21 | 149 | 24 | 45,83% | 62,82 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 314,61 | 440 | 23 | 47,83% | 207,99 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 609,87 | 601 | 23 | 47,83% | 773,13 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 93,45 | 201 | 22 | 45,45% | 280,76 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 411,77 | 378 | 22 | 54,55% | 885,21 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 616,43 | 476 | 21 | 38,10% | 540,00 | |||||
| SU-100Y | 6 | 432,24 | 504 | 21 | 57,14% | 657,46 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 47,89 | 146 | 19 | 52,63% | 102,62 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 104,53 | 161 | 19 | 31,58% | 4,10 | |||||
| Nashorn | 6 | 674,74 | 490 | 19 | 42,11% | 954,38 | |||||
| 122 TM | 8 | 745,21 | 665 | 19 | 68,42% | 785,66 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 335,67 | 482 | 18 | 44,44% | 1038,88 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 735,82 | 499 | 17 | 35,29% | 492,70 | |||||
| T92 | 8 | 195,71 | 305 | 17 | 17,65% | 52,76 | |||||
| T-28 | 4 | 228,38 | 253 | 16 | 56,25% | 565,36 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 868,69 | 551 | 16 | 43,75% | 455,71 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 517,73 | 398 | 15 | 33,33% | 230,31 | |||||
| Renault FT | 1 | 86,43 | 116 | 14 | 50,00% | 321,66 | |||||
| Valentine | 3 | 454,29 | 336 | 14 | 42,86% | 1703,79 | |||||
| Wespe | 3 | 43,71 | 83 | 14 | 57,14% | 191,67 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 890,21 | 577 | 14 | 42,86% | 721,07 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 409,71 | 441 | 14 | 35,71% | 108,69 | |||||
| AMR 35 | 2 | 82,31 | 185 | 13 | 38,46% | 128,17 | |||||
| T-116 | 3 | 69,31 | 176 | 13 | 46,15% | 80,93 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 181,83 | 309 | 12 | 50,00% | 248,78 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 425,25 | 499 | 12 | 66,67% | 641,89 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 255,73 | 464 | 11 | 54,55% | 1315,19 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 45,70 | 115 | 10 | 40,00% | 7,97 | |||||
| M3 Lee | 4 | 395,40 | 346 | 10 | 50,00% | 1272,51 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 62,33 | 150 | 9 | 22,22% | 83,18 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 315,78 | 425 | 9 | 66,67% | 1099,96 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 64,56 | 165 | 9 | 44,44% | 55,86 | |||||
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 541,67 | 382 | 9 | 22,22% | 295,70 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 175,43 | 226 | 7 | 28,57% | 611,04 | |||||
| Matilda | 4 | 491,17 | 375 | 6 | 33,33% | 1184,37 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 44,83 | 79 | 6 | 16,67% | 0,00 | |||||
| MS-1 | 1 | 38,83 | 129 | 6 | 50,00% | 78,28 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 27,00 | 88 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 19,83 | 54 | 6 | 16,67% | 0,00 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 0,00 | 116 | 6 | 83,33% | 261,00 | |||||
| T-45 | 2 | 218,50 | 407 | 6 | 83,33% | 1060,05 | |||||
| Valiant | 5 | 375,50 | 522 | 6 | 50,00% | 667,00 | |||||
| L6/40 | 2 | 78,80 | 190 | 5 | 80,00% | 273,82 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 101,00 | 167 | 5 | 40,00% | 220,47 | |||||
| 4TP | 1 | 48,60 | 134 | 5 | 60,00% | 164,98 | |||||
| Tetrarch | 2 | 192,60 | 269 | 5 | 60,00% | 1050,76 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 61,00 | 229 | 4 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 0,00 | 81 | 3 | 66,67% | 237,07 | |||||
| Churchill VII | 6 | 77,00 | 122 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 959,67 | 547 | 3 | 33,33% | 646,07 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 664,33 | 334 | 3 | 0,00% | 482,47 | |||||
| Ferdinand | 8 | 0,00 | 167 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T69 | 8 | 126,50 | 292 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 129,00 | 100 | 2 | 0,00% | 122,53 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 484,00 | 569 | 2 | 100,00% | 1159,70 | |||||
| T-29 | 3 | 79,50 | 312 | 2 | 50,00% | 100,37 | |||||
| M22 Locust | 3 | 272,00 | 429 | 2 | 50,00% | 1036,43 | |||||
| Pz.Kpfw. T 15 | 3 | 146,00 | 197 | 2 | 0,00% | 344,95 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 0,00 | 144 | 2 | 50,00% | 115,81 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 0,00 | 71 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 0,00 | 182 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| ARL 44 | 6 | 167,00 | 143 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 44,00 | 134 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 0,00 | 381 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 0,00 | 113 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 0,00 | 80 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 0,00 | 842 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| BT-5 | 3 | 209,00 | 348 | 1 | 100,00% | 516,88 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 0,00 | 36 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 272,00 | 54 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 756,00 | 785 | 1 | 100,00% | 1629,83 |
Valhalla69
Totale statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 14022 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Gemiddelde tier | 6,46 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Overwinningen | 6557 | 46,76% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 7268 | 51,83% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 197 | 1,40% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 2850 | 20,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 6904 | 0,49 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,62 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 12601 | 0,90 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 552,17 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 11885 | 0,85 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 2577 | 0,18 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 486,35 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 648,87 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 636,65 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 14022 | |
| Gemiddelde tier | 6,46 | |
| Overwinningen | 6557 | 46,76% |
| Verloren | 7268 | 51,83% |
| Gelijkstand | 197 | 1,40% |
| Gevechten overleefd | 2850 | 20,33% |
| Tanks vernietigd | 6904 | 0,49 |
| Gedood / dood ratio | 0,62 | |
| Gezien | 12601 | 0,90 |
| Schade toegebracht | 552,17 | |
| Veroveringspunten | 11885 | 0,85 |
| Verdedigingspunten | 2577 | 0,18 |
| Ervaring | 486,35 | |
| WN7 | 648,87 | |
| WN8 | 636,65 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Gemiddelde tier | 0,00 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Gemiddelde tier | 0,00 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Gemiddelde tier | 0,00 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:
Wereldkaart Tier X
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VIII
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VI
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Peleton statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Team statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Schermutselingen statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Vesting verdediging statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen