Vargvisyr

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/11/2024

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten23390000
Gemiddelde tier7,150,000,000,00
Overwinningen1153949,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren1157649,49%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand2751,18%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd466019,92%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd156010,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,830,000,000,00
Gezien294901,2600,0000,0000,00
Schade toegebracht825,240,000,000,00
Veroveringspunten139100,5900,0000,0000,00
Verdedigingspunten101220,4300,0000,0000,00
Ervaring534,280,000,000,00
WN7927,900,000,000,00
WN8998,240,000,000,00
Totaal
Gevechten23390
Gemiddelde tier7,15
Overwinningen1153949,33%
Verloren1157649,49%
Gelijkstand2751,18%
Gevechten overleefd466019,92%
Tanks vernietigd156010,67
Gedood / dood ratio0,83
Gezien294901,26
Schade toegebracht825,24
Veroveringspunten139100,59
Verdedigingspunten101220,43
Ervaring534,28
WN7927,90
WN8998,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten74000
Overwinningen5067,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren1722,97%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand79,46%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4560,81%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd751,0100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,590,000,000,00
Gezien140,1900,0000,0000,00
Schade toegebracht2.416,920,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten881,1900,0000,0000,00
Ervaring825,090,000,000,00
Totaal
Gevechten74
Overwinningen5067,57%
Verloren1722,97%
Gelijkstand79,46%
Gevechten overleefd4560,81%
Tanks vernietigd751,01
Gedood / dood ratio2,59
Gezien140,19
Schade toegebracht2.416,92
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten881,19
Ervaring825,09
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten60000
Overwinningen2948,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren2948,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand23,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2338,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd310,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,840,000,000,00
Gezien200,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.160,470,000,000,00
Veroveringspunten220,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten751,2500,0000,0000,00
Ervaring578,070,000,000,00
Totaal
Gevechten60
Overwinningen2948,33%
Verloren2948,33%
Gelijkstand23,33%
Gevechten overleefd2338,33%
Tanks vernietigd310,52
Gedood / dood ratio0,84
Gezien200,33
Schade toegebracht1.160,47
Veroveringspunten220,37
Verdedigingspunten751,25
Ervaring578,07
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten25000
Overwinningen1456,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1144,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd832,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd180,7200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,060,000,000,00
Gezien70,2800,0000,0000,00
Schade toegebracht530,880,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten80,3200,0000,0000,00
Ervaring390,360,000,000,00
Totaal
Gevechten25
Overwinningen1456,00%
Verloren1144,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd832,00%
Tanks vernietigd180,72
Gedood / dood ratio1,06
Gezien70,28
Schade toegebracht530,88
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten80,32
Ervaring390,36
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten498000
Overwinningen34569,28%00,00%00,00%00,00%
Verloren14929,92%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand40,80%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd21442,97%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2660,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,940,000,000,00
Gezien2830,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht805,080,000,000,00
Veroveringspunten3690,7400,0000,0000,00
Verdedigingspunten7651,5400,0000,0000,00
Ervaring673,090,000,000,00
Totaal
Gevechten498
Overwinningen34569,28%
Verloren14929,92%
Gelijkstand40,80%
Gevechten overleefd21442,97%
Tanks vernietigd2660,53
Gedood / dood ratio0,94
Gezien2830,57
Schade toegebracht805,08
Veroveringspunten3690,74
Verdedigingspunten7651,54
Ervaring673,09
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten141000
Overwinningen7754,61%00,00%00,00%00,00%
Verloren6344,68%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,71%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4834,04%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd570,4000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,610,000,000,00
Gezien1130,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht698,520,000,000,00
Veroveringspunten2301,6300,0000,0000,00
Verdedigingspunten5654,0100,0000,0000,00
Ervaring594,340,000,000,00
Totaal
Gevechten141
Overwinningen7754,61%
Verloren6344,68%
Gelijkstand10,71%
Gevechten overleefd4834,04%
Tanks vernietigd570,40
Gedood / dood ratio0,61
Gezien1130,80
Schade toegebracht698,52
Veroveringspunten2301,63
Verdedigingspunten5654,01
Ervaring594,34
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten673000
Overwinningen39758,99%00,00%00,00%00,00%
Verloren26739,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand91,34%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd26339,08%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3920,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,960,000,000,00
Gezien5400,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht714,380,000,000,00
Veroveringspunten4070,6000,0000,0000,00
Verdedigingspunten7761,1500,0000,0000,00
Ervaring556,460,000,000,00
Totaal
Gevechten673
Overwinningen39758,99%
Verloren26739,67%
Gelijkstand91,34%
Gevechten overleefd26339,08%
Tanks vernietigd3920,58
Gedood / dood ratio0,96
Gezien5400,80
Schade toegebracht714,38
Veroveringspunten4070,60
Verdedigingspunten7761,15
Ervaring556,46
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten25000
Overwinningen1144,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1456,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd936,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd140,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,880,000,000,00
Gezien301,2000,0000,0000,00
Schade toegebracht798,040,000,000,00
Veroveringspunten552,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten853,4000,0000,0000,00
Ervaring349,840,000,000,00
Totaal
Gevechten25
Overwinningen1144,00%
Verloren1456,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd936,00%
Tanks vernietigd140,56
Gedood / dood ratio0,88
Gezien301,20
Schade toegebracht798,04
Veroveringspunten552,20
Verdedigingspunten853,40
Ervaring349,84
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (177)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
G.W. Panther71263,42592146151,81%1914,94
G.W. E 100101930,4161484151,37%2033,99
Leopard 1101181,6356873843,50%730,67
Spähpanzer Ru 2519580,3961466151,44%732,02
Leichttraktor1180,3446165054,62%974,57
Tiger II8700,7860562354,41%698,56
IS-381042,2870359957,43%1225,61
Hummel6986,6950957950,60%1782,68
M18 Hellcat6793,0659954454,60%1499,53
Aufklärungspanzer Panther 7268,3649253046,42%356,14
Rhm.-Borsig Waffenträger81442,1170947247,03%1540,40
IS-5 (Object 730) 81013,2166843955,58%1180,72
Tiger (P)7488,2750941248,06%446,62
Lorraine 155 mle. 5181195,0659538552,73%1509,29
VK 30.02 (M)6535,0048635648,88%915,42
Indien-Panzer8527,5651734241,81%436,78
Leopard Prototyp A9712,2057233747,48%450,83
G.W. Tiger91228,6852132643,87%1201,68
M10391000,8160931344,73%722,64
T-109886,4558530744,95%645,78
E 100101302,0962629445,58%806,21
Marder II3169,7024429049,66%378,42
Ferdinand8958,3862328650,00%924,57
E 759920,9463028446,13%696,23
Jagdtiger91304,9362826943,87%925,36
Conqueror Gun Carriage101899,7659826748,31%1831,42
Waffenträger auf Pz. IV91264,1761526546,42%953,43
Maus101448,5168325449,21%1019,22
AMX 50 Foch91113,8357625443,70%735,90
FV20781412,3061725046,80%2054,69
AMX AC mle. 488981,5655623945,61%980,21
E 509794,2862023647,03%543,45
VK 45.02 (P) Ausf. B9800,8360721948,40%563,50
KV-48802,2360421747,00%744,78
Grille5525,5232621461,21%1370,39
Sturmpanzer I Bison3287,7628120549,27%1165,83
Waffenträger auf E 100101869,9963220244,55%1177,58
Panther II8559,5253819346,63%517,28
VK 28.016193,8333919237,50%253,77
O-Ho8963,6061318144,20%923,55
VK 45.02 (P) Ausf. A8735,2757218046,67%715,86
M1271107,0262417757,06%1710,64
VK 30.01 (P)6248,8127316245,06%194,27
Pz.Sfl. IVb4459,2638115454,55%1888,56
T297834,4663914952,35%970,90
Cromwell6461,9046514745,58%738,14
G.W. Tiger (P)81507,0073814761,90%2282,73
STA-18504,3252814548,97%476,18
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4278,9731314153,90%680,46
ST-I91127,7570014156,03%1024,88
T328774,2863113752,55%763,78
LTTB8401,9053713646,32%518,94
StuG IV 5435,4744712657,14%1198,95
Panther7489,9659812255,74%657,00
AT 86523,9849511844,92%854,73
Tiger I7396,6341711641,38%239,40
Type 5 Chi-Ri7415,7837711649,14%478,23
Type 619641,3857311250,89%446,80
KV-856530,6148111050,91%833,46
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5162,2725210940,37%158,58
M40/M4381075,6550210842,59%1036,82
T675435,3543810351,46%926,18
AMX 13 F3 AM6733,0345310242,16%1089,88
AMX AC mle. 467780,1849110247,06%1054,26
AMX M4 mle. 457757,2755510144,55%860,01
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2193,654529959,60%1042,16
Kampfpanzer 07 RH 8597,715719746,39%535,94
Jagdpanther7723,555129644,79%840,01
VK 16.02 Leopard591,612979639,58%20,60
O-Ni7824,576769556,84%1096,72
MT-256267,434689550,53%634,40
ARL V396480,693979447,87%753,10
StuG III Ausf. G5187,232449348,39%238,99
Type 689916,106649346,24%565,49
Matilda4468,474038654,65%1365,26
Pz.Kpfw. III Ausf. J4233,503668648,84%499,44
M66580,464918445,24%745,56
KV-15440,804668151,85%858,69
Pz.Sfl. IVc5464,683968045,00%1026,88
StuG III Ausf. B4322,343887956,96%823,59
Type 97 Te-Ke 2175,903137850,00%917,51
VK 30.01 (D)6396,674157541,33%517,43
Pz.Kpfw. III/IV5279,923837445,95%620,83
Jagdpanzer IV6573,614787152,11%1026,60
Type 4 Chi-To6423,492856944,93%588,38
O-I6680,915346939,13%1069,27
Nashorn6615,574566949,28%962,05
M4A3E2 Sherman Jumbo6457,745456847,06%757,15
FCM 36 Pak 40 3324,573626747,76%877,96
M3 Lee4263,433346355,56%922,26
KV-37829,226396350,79%1027,40
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.492,512096346,03%100,80
T-1506705,864276357,14%1264,18
Pz.Kpfw. II Luchs473,972396145,90%60,58
Type 71101110,877296055,00%699,73
IS-4101120,365785940,68%620,98
Leo7550,645185850,00%681,91
O-I Experimental5477,424895752,63%849,02
BDR G1 B5362,214345757,89%628,84
T-54 ltwt.9503,475825743,86%495,68
T-345345,764075462,96%1012,82
Sturmpanzer II4300,621905259,62%1034,10
IS-7101428,316115150,98%1021,38
AMX 404131,602795046,00%297,15
Type 95 Ji-Ro6612,464185038,00%777,18
Pz.Kpfw. I Ausf. C3128,563115034,00%405,02
T207255,622944729,79%73,91
T110E5101409,536644759,57%1054,00
Strv 746472,674484645,65%699,14
AMX 13 105 AM mle. 505512,462734652,17%1066,91
M4A1 Sherman5346,094384555,56%868,27
Type 578612,805084535,56%338,96
Crusader6354,914634358,14%1144,01
T1 Heavy5520,075124346,51%1031,15
AT 25393,604814348,84%909,82
Alecto4155,582654344,19%204,49
Škoda T 245312,953544242,86%671,56
Type 4 Ju-To7741,435694250,00%720,56
leKpz M 41 90 mm GF 8421,193604226,19%426,75
IS7475,885834163,41%610,58
Pz.Kpfw. 38 (t)3187,902793958,97%687,52
M3 Light 3117,411853948,72%395,77
VK 30.01 (H)5397,374253847,37%910,04
Covenanter5173,813403754,05%466,29
VK 36.01 (H)6614,765983452,94%1069,47
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3206,352793444,12%540,64
Pz.Kpfw. 35 (t)278,392633348,48%219,07
Strv m/425350,373743050,00%791,47
T-284162,432713050,00%317,86
B14199,413552951,72%435,40
Type 3 Chi-Nu5329,722672951,72%729,55
Pz.Kpfw. II2113,173532965,52%470,97
Marder 38T4270,903582948,28%591,92
Valentine AT4253,813642755,56%708,77
Type 3 Ho-Ni III5432,363602552,00%805,40
AT 77389,174442343,48%229,37
Rheinmetall Panzerwagen10524,004992236,36%255,57
Panzerjäger I242,241152152,38%98,47
M10 RBFM 5519,244732133,33%838,96
T28 Concept 7529,324301942,11%471,15
Bat.-Châtillon 155 559786,185971758,82%716,67
Lago4357,563231656,25%1115,96
Ikv 65 Alt II6400,944041650,00%555,63
Sav m/434400,863021435,71%882,86
Pz.Kpfw. II Ausf. G3176,622751315,38%529,99
AMX 38358,832541250,00%96,78
Type 3 Ju-Nu6379,505331275,00%509,15
Hotchkiss H35213,401341050,00%73,08
Type 1 Chi-He4408,903831050,00%1208,36
STB-1101081,44631944,44%701,62
T-26249,00215837,50%1,05
Pz.Kpfw. III Ausf. E3107,63241862,50%284,37
E 50 Ausf. M101403,25772862,50%1141,07
Pz.Kpfw. I237,75226862,50%228,27
T-463128,71283771,43%560,67
AMX 50 Foch (155) 10564,14433757,14%306,08
Grille 15101446,57378728,57%688,43
T2 Medium Tank298,17236666,67%510,13
Type 89 I-Go/Chi-Ro2170,67351666,67%768,02
Mitsu 1085308,60369540,00%267,98
Dicker Max 6365,00376540,00%364,07
BT-7 artillery 322,80103540,00%21,65
Universal Carrier 2-pdr2218,75368475,00%1044,50
Kolohousenka170,67185333,33%101,65
T1 HMC263,332733100,00%354,61
MS-1171,6710130,00%128,62
T1E6 229,6746333,33%0,00
Vickers Medium Mk. I160,00131250,00%141,72
M2 Medium Tank385,50211250,00%146,25
AMX ELC bis549,5013120,00%0,00
Renault FT10,001801100,00%261,00
Renault Otsu1208,004241100,00%1119,00
Cruiser Mk. III30,001721100,00%261,00
Loyd Gun Carriage224,003610,00%0,00
Birch Gun4129,006110,00%177,67
LTP 3150,003031100,00%734,92
43 M. Toldi III 30,005410,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/11/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/11/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/12/2014
Gestopt: 27/05/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/06/2015
Gestopt: 01/05/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/05/2016
Gestopt: 02/01/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/05/2015
Gestopt: 23/06/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 21/09/2021
Gestopt: 01/01/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/06/2014
Gestopt: 03/12/2014