VeB

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten28134000
Gemiddelde tier6,770,000,000,00
Overwinningen1547755,01%00,00%00,00%00,00%
Verloren1232943,82%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand3281,17%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd965434,31%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd355131,2600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,920,000,000,00
Gezien424711,5100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.144,790,000,000,00
Veroveringspunten423341,5000,0000,0000,00
Verdedigingspunten422771,5000,0000,0000,00
Ervaring587,460,000,000,00
WN71619,730,000,000,00
WN82034,370,000,000,00
Totaal
Gevechten28134
Gemiddelde tier6,77
Overwinningen1547755,01%
Verloren1232943,82%
Gelijkstand3281,17%
Gevechten overleefd965434,31%
Tanks vernietigd355131,26
Gedood / dood ratio1,92
Gezien424711,51
Schade toegebracht1.144,79
Veroveringspunten423341,50
Verdedigingspunten422771,50
Ervaring587,46
WN71619,73
WN82034,37
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten44000
Overwinningen3068,18%00,00%00,00%00,00%
Verloren1022,73%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand49,09%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2761,36%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd360,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,120,000,000,00
Gezien170,3900,0000,0000,00
Schade toegebracht2.102,320,000,000,00
Veroveringspunten430,9800,0000,0000,00
Verdedigingspunten1062,4100,0000,0000,00
Ervaring741,930,000,000,00
Totaal
Gevechten44
Overwinningen3068,18%
Verloren1022,73%
Gelijkstand49,09%
Gevechten overleefd2761,36%
Tanks vernietigd360,82
Gedood / dood ratio2,12
Gezien170,39
Schade toegebracht2.102,32
Veroveringspunten430,98
Verdedigingspunten1062,41
Ervaring741,93
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten10000
Overwinningen550,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren550,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd440,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,2000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien70,7000,0000,0000,00
Schade toegebracht641,500,000,000,00
Veroveringspunten222,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring295,000,000,000,00
Totaal
Gevechten10
Overwinningen550,00%
Verloren550,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd440,00%
Tanks vernietigd20,20
Gedood / dood ratio0,33
Gezien70,70
Schade toegebracht641,50
Veroveringspunten222,20
Verdedigingspunten00,00
Ervaring295,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten11000
Overwinningen1090,91%00,00%00,00%00,00%
Verloren19,09%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd654,55%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd111,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,200,000,000,00
Gezien70,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht617,820,000,000,00
Veroveringspunten100,9100,0000,0000,00
Verdedigingspunten494,4500,0000,0000,00
Ervaring607,450,000,000,00
Totaal
Gevechten11
Overwinningen1090,91%
Verloren19,09%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd654,55%
Tanks vernietigd111,00
Gedood / dood ratio2,20
Gezien70,64
Schade toegebracht617,82
Veroveringspunten100,91
Verdedigingspunten494,45
Ervaring607,45
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten186000
Overwinningen9551,08%00,00%00,00%00,00%
Verloren8947,85%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7640,86%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1300,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,180,000,000,00
Gezien2041,1000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.120,370,000,000,00
Veroveringspunten2701,4500,0000,0000,00
Verdedigingspunten8954,8100,0000,0000,00
Ervaring551,350,000,000,00
Totaal
Gevechten186
Overwinningen9551,08%
Verloren8947,85%
Gelijkstand21,08%
Gevechten overleefd7640,86%
Tanks vernietigd1300,70
Gedood / dood ratio1,18
Gezien2041,10
Schade toegebracht1.120,37
Veroveringspunten2701,45
Verdedigingspunten8954,81
Ervaring551,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten94000
Overwinningen7680,85%00,00%00,00%00,00%
Verloren1819,15%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5457,45%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd840,8900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,100,000,000,00
Gezien470,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht922,210,000,000,00
Veroveringspunten961,0200,0000,0000,00
Verdedigingspunten1081,1500,0000,0000,00
Ervaring494,440,000,000,00
Totaal
Gevechten94
Overwinningen7680,85%
Verloren1819,15%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd5457,45%
Tanks vernietigd840,89
Gedood / dood ratio2,10
Gezien470,50
Schade toegebracht922,21
Veroveringspunten961,02
Verdedigingspunten1081,15
Ervaring494,44
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen457,14%00,00%00,00%00,00%
Verloren342,86%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd228,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien81,1400,0000,0000,00
Schade toegebracht603,290,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring193,860,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen457,14%
Verloren342,86%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd228,57%
Tanks vernietigd30,43
Gedood / dood ratio0,60
Gezien81,14
Schade toegebracht603,29
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring193,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (189)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T675911,99595271763,23%3177,47
Type 59 81160,60732232954,44%1772,90
M18 Hellcat61165,35643140959,69%2995,28
Bat.-Châtillon 25 t102040,69642129350,58%1966,11
SU-263798,4841394462,50%3862,94
T71 DA7813,2362280052,00%1900,80
Cromwell6879,0263569258,38%2352,19
ISU-15282036,2176065656,55%2769,18
AMX 13 909881,3461561450,98%1398,92
T3 HMC2332,6251950558,61%2151,45
T2971440,2084150057,60%2330,51
T57 Heavy Tank102170,5155648651,03%1871,13
212A91957,5449542849,77%2200,36
BT-22270,0248240161,60%2101,15
SU-14-281663,2542539551,39%2489,44
T-5491509,0457938554,81%1801,70
Object 261101966,8952338551,95%1936,71
E 25 71318,2167537456,68%2495,15
AMX 50 12091629,6255132755,05%1781,39
Object 268102432,5261831754,89%2143,78
AMX 12 t6379,7554528649,65%962,54
AMX 50 10081409,6458928454,58%1766,26
Jagdpanzer E 100102213,8353327653,99%1772,73
KV-856938,3766826149,04%1893,94
Object 70492568,2281725857,36%2485,24
E 7591877,4870325856,59%2217,07
Rhm.-Borsig Waffenträger81766,5460824355,14%2147,82
T54E191763,0469523954,39%1900,69
Bat.-Châtillon 25 t AP91311,3070423648,31%1307,29
SU-861441,3342522557,33%2783,34
Waffenträger auf Pz. IV91787,1753421853,67%1659,67
FV3046825,1342421756,68%1793,97
Hummel61219,4460621654,63%2364,67
T-4481037,5365020052,00%1579,96
MT-256157,3338219951,26%300,19
Jagdpanther71054,6659519252,60%1603,10
T-505118,8428919156,54%281,55
G.W. Panther71501,3463518547,57%1975,50
T-1091467,6060818248,35%1389,51
Jagdtiger91958,7277217355,49%2019,23
IS-381287,1479816757,49%1673,13
E 100101763,2854716350,92%1444,73
VK 36.01 (H)6761,4964616057,50%1625,12
Tiger II81248,5579016058,75%1631,80
Jagdpanther II81561,5273815848,10%1874,53
KV-15517,5742015852,53%1215,96
ARL 446829,1063414750,34%1699,93
Jagdpanzer IV6483,7331313846,38%810,28
Type 586827,2278313665,44%2323,74
IS71132,6873713342,11%1614,73
AMX ELC bis5532,5342913347,37%2336,75
Lorraine 155 mle. 5071683,3668713151,91%2569,55
Type 4 Chi-To6785,1569212853,13%1810,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5326,2727112847,66%758,12
StuG III Ausf. G5266,0321812652,38%488,77
T6981238,2979712658,73%1788,19
Tiger I7789,3860612249,18%955,49
Grille 15102161,0845912243,44%1638,60
Type 5 Chi-Ri71031,8360812157,02%1955,41
SU-54711,7226411949,58%2213,51
Grille5771,1828711347,79%1930,44
AMX 13 757319,2257911255,36%526,23
SU-15271099,4665610756,07%1807,68
KV-481226,5062810650,94%1573,79
SU-855503,9438110045,00%1170,44
T1 Heavy Tank5430,733539953,54%934,86
M4 Sherman5582,635169460,64%1915,65
M41 HMC51338,256279358,06%2588,92
T25/27915,406589260,87%1469,02
T-345502,875379157,14%1738,49
T-34-171108,716179158,24%2082,92
Comet7983,235849160,44%1942,42
SU-10061026,436468855,68%2405,34
T3281250,198308665,12%1752,62
T207899,206688450,00%1253,22
VK 16.02 Leopard5108,273158354,22%228,54
SU-100M17948,126128349,40%1302,44
M66608,385028047,50%959,07
Panther7777,436418048,75%1134,87
VK 30.01 (P)6801,166318052,50%1820,85
M75370,384547948,10%1417,25
AMX M4 mle. 4571173,066847855,13%2031,96
Pz.Kpfw. III Ausf. J4117,432147745,45%207,63
KV-26947,325277650,00%1836,38
Type T-345524,755087347,95%1629,20
AT 25673,226397261,11%2215,49
STA-181091,255497152,11%1583,39
M3 Lee4279,382707143,66%919,14
BDR G1 B5497,964857145,07%1034,47
T-437860,967537055,71%1616,61
T-34-856552,285646946,38%1058,15
M10391451,046046959,42%1631,16
M4A3E8 Sherman6577,215716852,94%1200,81
AT 86746,496416857,35%1567,15
M10 Wolverine5557,744586549,23%1382,40
Tiger (P)71135,407576552,31%1682,22
M7 Priest3583,363796155,74%1850,84
M1271123,335835756,14%1738,80
Sturer Emil71175,565325750,88%1909,28
T216373,756285364,15%1201,18
T-284145,461955255,77%362,86
KV-371067,667105054,00%1442,71
T-1506392,203235036,00%420,41
Churchill VII6924,676424961,22%2005,18
M26 Pershing81032,967344850,00%1339,40
Type 3 Chi-Nu5488,464944647,83%1529,69
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4333,913284440,91%817,54
M36 Jackson6864,486334463,64%1982,71
Bishop5698,704464360,47%2067,87
AMX 40467,691474247,62%102,44
Churchill I5521,225514158,54%1069,02
VK 28.016301,785974165,85%910,30
Sturmpanzer II4526,032533946,15%2425,09
Leichttraktor1109,951623847,37%439,42
T404400,694073557,14%1064,10
T-463148,582163351,52%599,61
B14277,974373158,06%1088,81
A-204108,103113148,39%260,06
Pz.Kpfw. III/IV5494,725642958,62%1541,71
Covenanter4211,613252842,86%679,86
SU-85B4270,253162857,14%642,70
BT-7342,301042733,33%1,18
M374380,562372762,96%1705,72
Pz.Sfl. IVc5627,704652733,33%1635,67
Crusader5220,314062657,69%564,75
M5A1 Stuart4220,153992642,31%705,25
SU-76M3110,001532650,00%179,71
Marder 38T4335,234012642,31%774,20
Lorraine 155 mle. 5181154,083992520,00%1144,29
IS-6 81678,966482548,00%1978,94
M8A14276,843692544,00%692,18
Lorraine 39L AM3447,632992450,00%1707,33
M5 Stuart4139,003202356,52%524,86
Pz.Kpfw. II Luchs462,132232343,48%30,59
T56 GMC3105,781402343,48%118,70
Nashorn61493,617122360,87%4018,69
Pz.Kpfw. 38 (t)376,451752060,00%190,30
Somua SAu 404262,352842050,00%602,80
M2 Medium Tank3160,421751942,11%472,92
Valentine4231,162891942,11%788,66
T7 Combat Car 2153,633361968,42%1059,99
S35 CA5781,115521866,67%2275,87
LTTB8514,224321844,44%736,60
LTP 3370,285081866,67%2542,33
Alecto4425,604751546,67%1293,96
T28 Prototype8846,294461442,86%705,34
T1 HMC2184,381391338,46%932,50
M3 Stuart3205,272441163,64%1175,77
Ikv 1035616,553611145,45%1677,41
SU-182125,911121136,36%588,79
AMX 383106,642601172,73%536,62
Type 1 Chi-He4230,903551040,00%679,51
Pz.Kpfw. III Ausf. E342,10991020,00%3,62
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4341,404261070,00%1748,55
Pz.Kpfw. II2104,89192966,67%525,50
Valentine AT3273,89318966,67%985,01
Renault UE 573229,11343966,67%858,19
VK 30.02 (D)7462,63576850,00%604,29
AT-1251,13124875,00%261,00
Cruiser Mk. II3178,38340875,00%842,48
Cruiser Mk. IV3158,88261825,00%409,06
Hotchkiss H35251,57166771,43%254,53
D1270,71139742,86%137,19
Renault FT130,3396633,33%0,00
Renault FT 75 BS2148,83180666,67%900,18
MS-1176,67124633,33%183,87
VK 45.02 (P) Ausf. A8109,17385666,67%261,00
AMX 13 105 AM mle. 505604,00369560,00%1435,05
Tetrarch 2189,00243560,00%965,89
D2342,75110425,00%0,00
Vickers Medium Mk. II211,00124475,00%261,00
Pz.Kpfw. 35 (t)2130,00173425,00%466,44
T-262258,25234425,00%1484,36
Renault FT AC2125,00286475,00%531,07
Cruiser Mk. III2239,75315450,00%1077,84
Cruiser Mk. I2135,673243100,00%659,69
Universal Carrier 2-pdr2199,67235333,33%710,15
T2 Light Tank 2187,00255333,33%1007,91
Vickers Medium Mk. I1232,50401250,00%1503,13
T1 Cunningham177,00181250,00%306,65
T1E6 2107,50347250,00%530,80
Renault NC-31155,007010,00%36,06
M2 Light Tank263,001471100,00%300,28
Sturmpanzer I Bison317,001101100,00%261,00
Black Prince71999,0011231100,00%4119,56
T2 Medium Tank287,002321100,00%445,03
TOG II* 6328,0033510,00%266,30
T28 Concept 71929,0029010,00%2099,52
StuG IV 5114,002341100,00%261,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/05/2017
Gestopt: 24/01/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/03/2014
Gestopt: 07/02/2016
Cookies help delivering this services. Leer meer  Close