Vitos20021983

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 22/09/2022

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5046808080
Gemiddelde tier7,550,0010,0410,04
Overwinningen2492549,39%00,00%4151,25%4151,25%
Verloren2497549,49%00,00%3746,25%3746,25%
Gelijkstand5681,13%00,00%22,50%22,50%
Gevechten overleefd938618,60%00,00%2328,75%2328,75%
Tanks vernietigd352810,7000,00630,79630,79
Gedood / dood ratio0,860,001,111,11
Gezien693301,3700,00720,90720,90
Schade toegebracht925,990,001.455,581.455,58
Veroveringspunten464110,9200,001041,301041,30
Verdedigingspunten160370,3200,0000,0000,00
Ervaring459,870,00488,60488,60
WN7958,120,00901,79901,79
WN81099,670,001153,391153,39
Totaal
Gevechten50468
Gemiddelde tier7,55
Overwinningen2492549,39%
Verloren2497549,49%
Gelijkstand5681,13%
Gevechten overleefd938618,60%
Tanks vernietigd352810,70
Gedood / dood ratio0,86
Gezien693301,37
Schade toegebracht925,99
Veroveringspunten464110,92
Verdedigingspunten160370,32
Ervaring459,87
WN7958,12
WN81099,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten80
Gemiddelde tier10,04
Overwinningen4151,25%
Verloren3746,25%
Gelijkstand22,50%
Gevechten overleefd2328,75%
Tanks vernietigd630,79
Gedood / dood ratio1,11
Gezien720,90
Schade toegebracht1.455,58
Veroveringspunten1041,30
Verdedigingspunten00,00
Ervaring488,60
WN7901,79
WN81153,39
Voorbije 30 dagen
Gevechten80
Gemiddelde tier10,04
Overwinningen4151,25%
Verloren3746,25%
Gelijkstand22,50%
Gevechten overleefd2328,75%
Tanks vernietigd630,79
Gedood / dood ratio1,11
Gezien720,90
Schade toegebracht1.455,58
Veroveringspunten1041,30
Verdedigingspunten00,00
Ervaring488,60
WN7901,79
WN81153,39
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten466000
Overwinningen18239,06%00,00%00,00%00,00%
Verloren26356,44%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand214,51%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12426,61%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2610,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,760,000,000,00
Gezien5881,2600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.504,860,000,000,00
Veroveringspunten3200,6900,0000,0000,00
Verdedigingspunten2340,5000,0000,0000,00
Ervaring457,900,000,000,00
Totaal
Gevechten466
Overwinningen18239,06%
Verloren26356,44%
Gelijkstand214,51%
Gevechten overleefd12426,61%
Tanks vernietigd2610,56
Gedood / dood ratio0,76
Gezien5881,26
Schade toegebracht1.504,86
Veroveringspunten3200,69
Verdedigingspunten2340,50
Ervaring457,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten40000
Overwinningen1332,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren2767,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd820,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd240,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien531,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht467,330,000,000,00
Veroveringspunten1022,5500,0000,0000,00
Verdedigingspunten1042,6000,0000,0000,00
Ervaring328,080,000,000,00
Totaal
Gevechten40
Overwinningen1332,50%
Verloren2767,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd820,00%
Tanks vernietigd240,60
Gedood / dood ratio0,75
Gezien531,33
Schade toegebracht467,33
Veroveringspunten1022,55
Verdedigingspunten1042,60
Ervaring328,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3181000
Overwinningen157749,58%00,00%00,00%00,00%
Verloren160450,42%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd104932,98%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd17800,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,830,000,000,00
Gezien43811,3800,0000,0000,00
Schade toegebracht859,350,000,000,00
Veroveringspunten66492,0900,0000,0000,00
Verdedigingspunten104093,2700,0000,0000,00
Ervaring491,650,000,000,00
Totaal
Gevechten3181
Overwinningen157749,58%
Verloren160450,42%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd104932,98%
Tanks vernietigd17800,56
Gedood / dood ratio0,83
Gezien43811,38
Schade toegebracht859,35
Veroveringspunten66492,09
Verdedigingspunten104093,27
Ervaring491,65
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000000
Overwinningen100050,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren88244,10%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1185,90%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd65732,85%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd13340,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,990,000,000,00
Gezien21851,0900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.124,350,000,000,00
Veroveringspunten23231,1600,0000,0000,00
Verdedigingspunten19540,9800,0000,0000,00
Ervaring472,990,000,000,00
Totaal
Gevechten2000
Overwinningen100050,00%
Verloren88244,10%
Gelijkstand1185,90%
Gevechten overleefd65732,85%
Tanks vernietigd13340,67
Gedood / dood ratio0,99
Gezien21851,09
Schade toegebracht1.124,35
Veroveringspunten23231,16
Verdedigingspunten19540,98
Ervaring472,99
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten786000
Overwinningen40751,78%00,00%00,00%00,00%
Verloren37147,20%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand81,02%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd27134,48%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5800,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien6070,7700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.585,920,000,000,00
Veroveringspunten3640,4600,0000,0000,00
Verdedigingspunten4650,5900,0000,0000,00
Ervaring557,590,000,000,00
Totaal
Gevechten786
Overwinningen40751,78%
Verloren37147,20%
Gelijkstand81,02%
Gevechten overleefd27134,48%
Tanks vernietigd5800,74
Gedood / dood ratio1,13
Gezien6070,77
Schade toegebracht1.585,92
Veroveringspunten3640,46
Verdedigingspunten4650,59
Ervaring557,59
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (275)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T675597,72418382453,82%1559,80
T71 DA7691,82467298551,56%1503,40
Charioteer81251,63491195650,46%1411,67
Grille 15101654,42510180150,58%1149,47
Progetto M40 mod. 65101630,86557169050,41%1262,02
WZ-1328809,15459145949,97%1466,76
TVP T 50/51101526,95530129147,79%1145,19
Nashorn6753,36383113549,43%1332,19
KV-5 81036,13660110850,18%1179,80
M18 Hellcat6616,8037789351,74%1051,55
T28 Prototype81147,9952379151,45%1277,30
FV3046474,3429668746,72%734,24
AMX 13 909566,0443868644,46%644,13
Bat.-Châtillon 25 t AP91107,6647167247,92%1031,25
IS-381064,9256464252,02%1192,78
Rhm.-Borsig Waffenträger81189,4345162546,72%1194,63
KV-856552,9537861850,16%855,88
Bat.-Châtillon 25 t101396,3254661147,30%1032,45
STG Guard 81094,4858961052,13%1288,54
Super Hellcat 7866,0347456652,12%1257,11
Jagdtiger91504,4455556246,26%1216,52
Dicker Max 6714,8439555149,55%1259,27
T92 8484,6447254343,46%700,26
T3091313,2444953748,04%1049,40
STB-1101312,0450253245,11%860,99
59-166376,0940051656,98%1093,25
SU-130PM 81503,1773643953,99%1623,24
P.44 Pantera81062,4151043749,43%1370,00
T-1091087,3653441145,74%872,43
Strv 103B101683,4156540549,63%1126,41
Ferdinand81076,9157240151,37%1086,89
Hirschkäfer111672,6855339545,32%945,33
Panhard EBR 10510742,2345839242,86%625,08
T698940,7247139052,31%1127,95
Object 140101427,3153937748,28%1053,20
CS-63101449,0756337448,40%1052,46
Sturer Emil7908,4749737348,53%1240,90
IS-7101462,2661936345,73%1030,07
Waffenträger auf Pz. IV91164,7241336248,62%857,02
Škoda T 256572,0138835049,43%1073,04
Jagdpanzer IV6542,9832834748,70%905,04
IS7784,0249034650,87%963,83
Prototipo Standard B91404,4349434447,67%1243,79
T25/27732,4941432451,23%988,73
SU-1527738,5240631846,23%920,42
Jagdpanther71020,2444931453,18%1499,53
T110E4101403,1549326048,46%855,11
Object 277101529,5157625545,49%1080,02
T-448931,0749225346,64%1139,65
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4123,9914625240,87%68,15
T25 Pilot Number 1 8870,8951925149,80%1081,88
T376454,6536124748,18%1200,76
Ares 90 C111481,1869524543,67%894,02
T54E191417,8648423044,35%1216,31
STA-18791,1043222446,88%902,69
WZ-1209962,7350222246,40%844,22
Ares 8591172,3452622247,30%959,97
T-103 8986,5954622249,55%975,25
Ares 7581184,0457321954,79%1373,00
T57 Heavy101551,5453221846,33%1039,06
FV4004 Conway91405,5649221452,34%1238,49
Type 5 Chi-Ri7602,0136621345,54%837,41
WZ-1317475,6639121346,48%786,29
AMX 12 t6305,0637021145,97%611,58
Churchill I5265,9023121035,71%290,29
M56 Scorpion 7825,5743520543,90%1017,27
Hotchkiss EBR7434,9538120047,50%779,69
Panhard AML Lynx 6x68515,2242319450,52%800,69
Challenger7574,4135918246,15%581,18
Cromwell6562,5141717852,25%1095,80
KV-15299,4024617848,31%452,60
Valentine II 4128,5321217350,87%279,73
AMX 13 757288,3646117045,29%376,44
VK 16.02 Leopard5398,1734317054,71%1358,59
Leopard 1101316,8151616745,51%838,23
Ares 90101663,0565216752,69%1363,65
StuG III Ausf. G5231,6019816448,17%343,55
CS-538871,9548516143,48%918,49
Škoda T 509961,8445315944,03%695,71
FV4005 Stage II101270,2653215655,13%923,22
Lorraine 40 t 8940,7855515154,97%1070,67
ARL V396513,7630214448,61%823,74
Pz.Sfl. IVc5399,2025514346,15%820,57
Ikv 90 Typ B7861,0539614249,30%1291,37
O-I6534,8342613959,71%881,89
Indien-Panzer8901,3051013953,24%1044,12
Achilles6346,6326713943,88%399,25
Vz. 71 Tesák101068,0061413647,79%1045,68
Kranvagn101550,0162013555,56%1160,51
Ikv 65 Alt II6640,5434313250,00%1131,04
60TP Lewandowskiego101728,3470712854,69%1260,94
Churchill Gun Carrier6407,5027412741,73%507,25
T216264,4937712646,83%555,44
53TP Markowskiego8978,0748112550,40%978,68
50TP Tyszkiewicza91271,9565512446,77%990,08
Universal Carrier 2-pdr252,779712444,35%29,88
AMX ELC bis5105,5631812455,65%225,41
Crusader 5.5-in. SP7612,9438612347,15%771,26
AMX M4 mle. 49 Liberté 8866,6055712148,76%860,00
Type 4 Chi-To6486,1538512046,67%785,26
SU-1006657,4048311850,85%1114,62
T-284157,3918211449,12%310,18
Archer5398,7525010645,28%785,14
SU-855366,2032210446,15%693,31
FV215b (183) 101373,515859951,52%884,33
King Tiger (Captured) 71036,775629455,32%1439,08
T28 Concept 7833,864549343,01%1052,75
B.U.G.I.6510,323339250,00%734,92
Panhard AMD 178B6290,473099138,46%557,16
AT 771032,744899048,89%1341,86
Marder II396,941338944,94%73,91
Type 3 Chi-Nu5226,362658847,73%430,25
SU-182118,491048845,45%568,77
Jagdpanzer E 100101362,024438848,86%832,44
Vz. 64 Blesk8995,736798557,65%1915,32
KV-26666,854218454,76%1195,37
CS-5991003,354468343,37%753,01
T95/FV4201 Chieftain 101418,956228253,66%848,04
Bishop5410,222978145,68%803,02
Panhard EBR 909547,794488145,68%615,92
Type T-345350,892747542,67%811,84
Manticore10936,035797541,33%837,38
Leichttraktor124,381207458,11%153,83
M75246,163617452,70%791,09
Matilda4124,611687032,86%62,97
113 Beijing Opera 101298,575507040,00%774,22
Panzerjäger I276,181306857,35%171,37
Vickers Medium Mk. III362,841196750,75%90,41
P.43 ter7862,956596555,38%1447,85
Type 5 Ke-Ho4188,942906550,77%489,89
Bat.-Châtillon 12 t8456,913836546,15%630,13
Emil I8745,734196446,88%648,51
SU-122A5302,702796346,03%546,67
AMX 404176,092215855,17%604,26
M5A1 Stuart4113,902475856,90%274,67
SU-54196,211775839,66%251,08
Škoda T 177453,794195827,59%657,27
LPT-67 Šelma9758,225925839,66%804,97
S35 CA5437,282715745,61%875,96
Caernarvon8996,646245660,71%1170,58
Škoda T 245313,532685545,45%692,57
121101336,455365543,64%872,93
AMX 50 Foch (155) 101560,645225339,62%926,15
T-46381,741255038,00%80,25
DS PZInż5465,782784948,98%869,49
Vickers Medium Mk. II238,67914854,17%126,91
M24 Chaffee5247,773274748,94%675,11
ST vz. 394158,701814639,13%264,83
Marder 38T4311,782334636,96%664,08
M5 Stuart4139,802564546,67%201,23
Strv 103-091144,986274261,90%1023,29
O-I Experimental5360,322844148,78%519,37
Char Futur 4 91181,375434143,90%853,03
Type 6191056,804164037,50%780,40
Ikv 1035233,252604057,50%485,06
Type 95 Heavy4183,282144052,50%515,91
CS-447808,264993966,67%1262,82
StuG IV 5376,412823943,59%796,13
Crusader6221,182813850,00%508,80
Type 2597 Chi-Ha389,841263844,74%93,17
KV-37830,305503748,65%937,15
Leo7805,924673652,78%1209,01
SU-85B4244,442513636,11%407,97
T-549878,004813548,57%759,92
M8A14255,173323548,57%525,99
IS-M8988,265433540,00%921,79
IS-2-II8664,034713551,43%602,61
AT 158660,414623455,88%624,97
Vickers Mk. E Type B259,181703342,42%17,01
Valentine3317,822963366,67%1364,84
Object 705A101515,616463348,48%1071,23
T2 Light Tank 2227,423453357,58%1034,93
AT-1239,69753240,63%0,00
Maus101535,008753161,29%1169,54
T-50-2 6384,903112937,93%772,58
TVP VTU Koncept8771,643862842,86%870,74
Type 98 Ke-Ni3154,071982860,71%617,45
T-15061228,695982657,69%2801,37
T56 GMC3147,641632548,00%329,09
Pz.Kpfw. I Ausf. C3129,322502564,00%580,69
Super Conqueror101232,835802441,67%685,16
T-34-856514,783472347,83%877,41
Carro d'assalto P.8871102,356262352,17%1616,21
LHMTV8644,915612343,48%991,05
UDES 038667,234462259,09%661,11
SU-86328,362572250,00%300,21
MS-1119,901012142,86%15,74
AMX 383165,382122161,90%553,15
AMX AC mle. 467858,716442157,14%1256,91
Vickers Medium Mk. I147,25942045,00%37,40
Emil II91162,955162050,00%924,41
Type 97 Te-Ke 2118,721831844,44%404,70
Pz.Sfl. IC 4339,942811850,00%1025,40
T1 Cunningham114,29911770,59%252,47
Somua SAu 404258,181971729,41%485,28
45TP Habicha7883,006841656,25%1246,62
T3 HMC2151,131911637,50%514,58
BZ-75101418,887811656,25%1003,66
SARL 424263,132221650,00%720,86
ISU-1528839,573011421,43%516,18
SU-26396,861161421,43%2,37
T-26276,081431338,46%123,42
Strv 107-12111800,696771353,85%1110,47
GSOR the TANK 91014,696761361,54%981,37
GSOR 3301 AVR FS9786,696891346,15%935,39
Object 70591472,086071233,33%1215,54
M3 Stuart3254,272831163,64%1233,33
P26/404345,643881163,64%1043,32
Pz.Kpfw. III Ausf. J4430,093031163,64%1243,51
Patton the Tank 9998,455281163,64%983,15
Cruiser Mk. II2256,501961050,00%1089,22
Renault UE 573133,001271040,00%166,48
GSR 3301 Setter7136,303601040,00%26,51
Black Prince7680,22335922,22%576,98
Churchill VII6755,67380955,56%1406,37
Covenanter5167,56244944,44%353,98
Hotchkiss H352138,63187837,50%439,42
M24E2 Super Chaffee 6342,63315862,50%816,21
Valiant 5442,88461837,50%719,96
BT-7 artillery 3141,13173850,00%366,90
AMX AC mle. 488456,57343742,86%239,20
T-29 3412,43299757,14%1570,56
Tortoise91015,43509728,57%478,29
T7 Combat Car 232,5764728,57%0,00
AMX 13 (FL 11) 5449,71462742,86%1703,68
Fantôme 9948,86543757,14%772,99
Type 95 Ha-Go2197,17152650,00%747,06
Type 91 Heavy3250,50270666,67%1012,48
T-437459,17467666,67%759,95
Birch Gun4169,00161650,00%443,71
AMX ELC 901 6458,83375666,67%1137,12
Strv m/382199,20175540,00%664,34
Renault FT145,805450,00%0,00
LT vz. 38379,80127540,00%65,56
Ikv 723225,60340560,00%652,32
Windhund 8454,60534560,00%382,34
Object 283 9933,00305520,00%703,16
Sexton II389,50138425,00%100,47
Conqueror92634,25944450,00%2989,64
Cruiser Mk. I145,2574450,00%86,24
M41 Walker Bulldog8356,00269425,00%332,00
ARMT 5512,25389450,00%1069,61
T-116 3351,25344475,00%1616,76
T-45 2321,504224100,00%1510,85
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6841,50751475,00%1742,61
Sav m/434130,33371366,67%334,83
Pz.Kpfw. II Luchs4309,00379366,67%1181,44
SU-76M4221,67224333,33%343,41
Convert. Medium Tank T3 3659,33809366,67%2920,32
KV-1SA 5494,00499366,67%1106,04
Object 268 Version V 10480,67456333,33%31,81
FCM 2C 3147,67209366,67%412,83
Pz.Kpfw. II Ausf. D 283,3311630,00%133,72
Strv m/40L3344,50237250,00%1093,50
M15/423505,504922100,00%2118,38
Gabler’s Destroyer 5193,5020420,00%248,58
Black Prince II 7700,0034220,00%668,33
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6386,00257250,00%701,50
M16/43 Sahariano 3351,50395250,00%979,21
Primo Victoria 8416,5015420,00%215,39
M3 Light 353,002692100,00%261,00
AE Phase I 9808,00504250,00%499,19
Churchill Crocodile 6584,0021320,00%531,85
Fiat 3000198,0011710,00%268,64
Renault NC-31136,002410,00%0,00
Panzerwagen 39 3185,008810,00%470,96
Renault FT AC20,00831100,00%261,00
Loyd Gun Carriage276,0010210,00%260,97
Tiger (P)71024,0033410,00%1370,07
T3E2 Medium Tank 3176,003181100,00%692,02
T-34 with L-11 4203,0023610,00%449,12
Tiger 131 6213,003421100,00%299,59
T1E6 226,002710,00%0,00
LTP 3145,0010310,00%394,44
43 M. Toldi III 398,0017310,00%174,28

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 22/09/2022
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 22/09/2022
Gestopt: 24/12/2024