WanTaver_007

clanlogo
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 17/01/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten523580036
Gemiddelde tier7,970,000,009,81
Overwinningen2505547,85%00,00%00,00%1438,89%
Verloren2658650,78%00,00%00,00%2158,33%
Gelijkstand7171,37%00,00%00,00%12,78%
Gevechten overleefd1360325,98%00,00%00,00%1027,78%
Tanks vernietigd374460,7200,0000,00260,72
Gedood / dood ratio0,970,000,001,00
Gezien481870,9200,0000,00391,08
Schade toegebracht1.138,150,000,001.684,44
Veroveringspunten356820,6800,0000,00180,50
Verdedigingspunten214050,4100,0000,0000,00
Ervaring498,310,000,00481,47
WN7940,740,000,00787,25
WN81162,990,000,001432,81
Totaal
Gevechten52358
Gemiddelde tier7,97
Overwinningen2505547,85%
Verloren2658650,78%
Gelijkstand7171,37%
Gevechten overleefd1360325,98%
Tanks vernietigd374460,72
Gedood / dood ratio0,97
Gezien481870,92
Schade toegebracht1.138,15
Veroveringspunten356820,68
Verdedigingspunten214050,41
Ervaring498,31
WN7940,74
WN81162,99
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten36
Gemiddelde tier9,81
Overwinningen1438,89%
Verloren2158,33%
Gelijkstand12,78%
Gevechten overleefd1027,78%
Tanks vernietigd260,72
Gedood / dood ratio1,00
Gezien391,08
Schade toegebracht1.684,44
Veroveringspunten180,50
Verdedigingspunten00,00
Ervaring481,47
WN7787,25
WN81432,81
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten422000
Overwinningen17541,47%00,00%00,00%00,00%
Verloren23555,69%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand122,84%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12028,44%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2450,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,810,000,000,00
Gezien3080,7300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.535,560,000,000,00
Veroveringspunten7391,7500,0000,0000,00
Verdedigingspunten1830,4300,0000,0000,00
Ervaring481,410,000,000,00
Totaal
Gevechten422
Overwinningen17541,47%
Verloren23555,69%
Gelijkstand122,84%
Gevechten overleefd12028,44%
Tanks vernietigd2450,58
Gedood / dood ratio0,81
Gezien3080,73
Schade toegebracht1.535,56
Veroveringspunten7391,75
Verdedigingspunten1830,43
Ervaring481,41
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht224,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring66,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht224,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring66,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren5100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien40,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht373,600,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring91,800,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen00,00%
Verloren5100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien40,80
Schade toegebracht373,60
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring91,80
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten848000
Overwinningen41949,41%00,00%00,00%00,00%
Verloren42950,59%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd36643,16%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6290,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,300,000,000,00
Gezien6190,7300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.186,550,000,000,00
Veroveringspunten18522,1800,0000,0000,00
Verdedigingspunten24662,9100,0000,0000,00
Ervaring560,930,000,000,00
Totaal
Gevechten848
Overwinningen41949,41%
Verloren42950,59%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd36643,16%
Tanks vernietigd6290,74
Gedood / dood ratio1,30
Gezien6190,73
Schade toegebracht1.186,55
Veroveringspunten18522,18
Verdedigingspunten24662,91
Ervaring560,93
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten183000
Overwinningen6837,16%00,00%00,00%00,00%
Verloren10456,83%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand116,01%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4625,14%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1100,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,800,000,000,00
Gezien1790,9800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.379,660,000,000,00
Veroveringspunten760,4200,0000,0000,00
Verdedigingspunten140,0800,0000,0000,00
Ervaring448,990,000,000,00
Totaal
Gevechten183
Overwinningen6837,16%
Verloren10456,83%
Gelijkstand116,01%
Gevechten overleefd4625,14%
Tanks vernietigd1100,60
Gedood / dood ratio0,80
Gezien1790,98
Schade toegebracht1.379,66
Veroveringspunten760,42
Verdedigingspunten140,08
Ervaring448,99
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten84000
Overwinningen3136,90%00,00%00,00%00,00%
Verloren5160,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand22,38%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2630,95%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd490,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,840,000,000,00
Gezien500,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.792,630,000,000,00
Veroveringspunten20,0200,0000,0000,00
Verdedigingspunten500,6000,0000,0000,00
Ervaring445,640,000,000,00
Totaal
Gevechten84
Overwinningen3136,90%
Verloren5160,71%
Gelijkstand22,38%
Gevechten overleefd2630,95%
Tanks vernietigd490,58
Gedood / dood ratio0,84
Gezien500,60
Schade toegebracht1.792,63
Veroveringspunten20,02
Verdedigingspunten500,60
Ervaring445,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (212)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
E 25 7969,94459344850,06%1420,61
AMX 50 B101859,61489260545,99%1432,62
Progetto M35 mod. 46 81477,36677236052,37%1781,34
Kampfpanzer 50 t 91845,49700167452,57%1621,62
Churchill III 5488,67508158852,08%1014,61
STG Guard 81248,49531146651,57%1545,67
KV-856459,52345137947,28%600,11
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81362,38737136053,01%1936,45
Object 252U Defender 81482,74696126152,74%1712,98
50TP prototyp 81577,06694120151,71%1840,16
Object 907 101801,92646120047,25%1305,16
T110E5101540,00487116244,49%1042,09
FV4202 81051,89542112548,09%1318,29
Bat.-Châtillon 25 t101637,93491107144,82%1309,30
IS-38767,2940790945,65%664,71
FV215b (183) 101354,2744989743,14%828,50
IS-4101343,9046488741,83%814,65
Panhard EBR 10510542,0647081640,81%372,91
T499730,7344478346,49%855,52
T-1091132,9950175243,62%876,73
IS-7101521,3256871344,60%1055,05
M66690,5945269849,71%1039,99
KR-1112814,9883768648,10%1977,92
Gryphon 102385,5973167050,30%1796,88
T57 Heavy101854,1748066845,66%1383,27
XM551 Sheridan10821,9744964042,50%732,36
M10391283,1252660150,08%1088,19
T92 HMC10958,0544556745,50%701,22
Progetto M40 mod. 65101774,7056454048,15%1356,29
T1 Cunningham186,5315451744,87%309,88
Concept 1B 92214,6076051450,19%1821,00
AMX 50 12091445,8148850248,21%1254,32
Object 277101619,8457848246,06%1100,26
AMX 50 10081274,6152347751,78%1433,21
T675230,4125647144,59%288,84
M415385,0526446652,79%564,14
M40/M438830,0835445447,80%757,68
T54E191561,7448742247,39%1399,19
T297832,1139941743,41%865,48
AMX 13 757342,2537840846,32%507,05
IS7433,2129534643,35%341,21
AMX 13 909686,0944534150,44%897,52
ST-I91373,7362232847,87%1159,48
VK 45.02 (P) Ausf. A8928,0055532348,30%925,95
M53/M5591045,0849731746,37%876,61
Bat.-Châtillon 25 t AP91505,8254930450,99%1473,22
Tiger (P)7798,1943829848,99%904,36
Object 777 Version II 91568,5462027949,82%1328,22
VK 45.02 (P) Ausf. B9960,2445327443,07%684,75
Bat.-Châtillon 12 t8640,9351827448,91%1106,26
TBT 91933,6473027048,89%1513,14
M127732,3032426450,00%886,01
Pz.Kpfw. VII101277,3252325440,55%718,25
AMX 12 t6358,6030624942,57%692,52
Pz.Sfl. IVc5143,8716324737,25%32,84
T328973,3761424654,47%1051,35
Object 430U101625,2858323841,18%1130,50
T 55A 91454,2567222844,74%1252,55
AMX 30 1er prototype91487,1967222648,67%1355,97
Durendal 102069,5074022250,45%1454,25
KV-48727,5553321851,38%698,03
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5123,8617321742,86%75,07
T-70371,7211321240,57%6,33
KV-15274,9025120949,28%403,60
T77 81297,3661320547,32%1350,54
T-1506494,7031020344,83%643,73
M41 Walker Bulldog8588,0546720352,22%974,07
T-345114,2016419146,60%86,60
KV-37860,3244919149,74%1002,78
AMX M4 mle. 457827,5858418748,13%990,81
T376317,8830817746,89%659,81
ARL 446637,9848117658,52%1118,54
Controcarro 3 Minotauro101193,1647817440,80%578,73
VK 30.01 (P)6281,1727717439,66%196,24
Maus101253,3752216937,87%640,16
Marder 38T478,5413014645,21%50,78
M24 Chaffee5180,2026314246,48%419,30
Bishop5346,4924914241,55%571,21
M446515,6628413643,38%693,22
Birch Gun4161,6019613444,03%385,39
Char Futur 4 91054,1349813447,01%759,32
T-602108,1514413342,11%252,67
T-28461,5512213240,91%14,43
Rheinmetall Skorpion G 8855,6552312946,51%734,22
ST-II101231,6757812639,68%674,34
Leichttraktor156,9312011246,43%60,63
K-91101780,0665010850,93%1319,11
FV3046389,5831710447,12%531,28
M8A1463,4713910347,57%68,25
T-34-856306,9427110245,10%349,41
60TP Lewandowskiego101503,236589855,10%1013,77
T-80484,551569742,27%64,41
Object 140101491,265559739,18%925,47
M3 Lee489,941638946,07%101,73
M75172,492778141,98%376,06
Sexton II3113,991328047,50%284,44
BDR G1 B5440,483187553,33%761,85
AMX ELC bis5192,852487548,00%451,21
T1 Heavy5392,993977445,95%626,57
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.442,522097339,73%0,00
Škoda T 27 8979,195867346,58%1040,98
Pz.Kpfw. III Ausf. J428,551297150,70%96,91
A-447753,735477152,11%1108,78
M2 Medium Tank338,671016947,83%68,25
AMX 30 B10881,064486939,13%440,53
Hotchkiss EBR7197,283216845,59%196,29
T28 Concept 7523,663266547,69%549,05
T2 Medium Tank222,341066448,44%69,15
T-54 first prototype 8982,747006251,61%1175,64
AMX 40493,901576045,00%126,15
BT-7 artillery 3253,543355949,15%821,81
M374230,092035752,63%651,41
Object 43091315,766545554,55%1123,87
Pz.Kpfw. III Ausf. E325,39925442,59%32,21
M5 Stuart470,172035442,59%26,14
KV-26367,812945356,60%514,14
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6324,552875345,28%590,20
Marder II350,461075054,00%111,32
B14173,152344757,45%388,80
T3 HMC282,511484555,56%232,84
M18 Hellcat6200,141874443,18%95,02
Panhard EBR 909306,145454447,73%245,11
Object 2579905,604054332,56%502,90
M3 Stuart388,291494238,10%83,46
T-50-2 6265,903314146,34%537,99
IS-3A 8781,904824040,00%558,99
Valiant 5555,346013847,37%1090,91
Renault FT144,75883650,00%83,60
T56 GMC341,09933450,00%77,53
T-46381,881233345,45%127,83
KV-1SA 5321,822813327,27%347,82
GSOR the TANK 91393,295872842,86%1177,16
Loyd Gun Carriage250,85962653,85%187,71
P.44 Pantera81218,766372532,00%1329,92
Panhard AML Lynx 6x68219,834922450,00%217,61
M16/43 Sahariano 3429,755492470,83%1268,87
Super Hellcat 7448,463222433,33%321,55
Vickers Medium Mk. I177,001142263,64%360,63
M7 Priest3174,252222075,00%471,17
Prototipo Standard B9987,846011947,37%677,63
Type 97 Te-Ke 2234,533731968,42%1242,36
KV-137402,114031952,63%509,01
M24E2 Super Chaffee 6324,114171952,63%727,33
AMX 38391,831141833,33%35,18
Type 63 8552,654641758,82%494,07
Pz.Kpfw. II241,751191631,25%0,49
T-26244,80851540,00%0,42
Patton the Tank 9768,205251560,00%639,86
A46 6131,872731546,67%176,60
Bretagne Panther 6463,003821546,67%543,17
AMX 67 Imbattable111815,508161457,14%1096,25
Convert. Medium Tank T3 3181,142821450,00%372,39
AMX 13 (FL 11) 5464,214791457,14%1471,42
Panzerjäger I248,581341266,67%223,89
S-517341,361851118,18%111,11
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4344,642571145,45%833,44
Pz.Kpfw. 38 (t)382,731441163,64%232,55
Valentine AT4117,552001145,45%115,44
Crusader 5.5-in. SP7222,272761136,36%24,75
T-29 3273,274071163,64%981,15
Churchill Crocodile 61064,828771172,73%1677,99
105 leFH18B2 5500,204101060,00%1008,26
SU-122A5148,201021010,00%49,45
SU-855308,67234933,33%492,71
D23285,11355988,89%1359,10
Pz.Kpfw. 35 (t)280,11116955,56%281,04
P.43 ter7639,89531966,67%937,88
Universal Carrier 2-pdr271,63141875,00%301,09
StuG IV 5428,50276850,00%1120,21
Strv m/40L363,29122742,86%33,20
Pz.Kpfw. I213,8682742,86%44,04
Pz.Kpfw. 35 R 2167,86253742,86%239,80
MTLS-1G14 3214,43214742,86%618,32
T-62A10417,00347616,67%28,54
T110E3101686,00739650,00%981,73
AEC Armoured Car5270,83219616,67%324,93
Fiat 30001128,40184520,00%382,41
Panzerwagen 39 357,60257580,00%263,65
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5267,80322540,00%324,94
T-116 3206,40350560,00%791,95
T-45 2184,2019450,00%686,71
Kolohousenka1107,75203450,00%410,72
SU-15270,0097425,00%0,00
Vickers Mk. E Type B20,00894100,00%261,00
MS-110,001840,00%0,00
4TP17,674330,00%0,00
Hotchkiss H35214,0085333,33%0,00
SU-1006815,33332333,33%1162,01
Gabler’s Destroyer 527,33316366,67%261,00
AM 39 Gendron-Somua 217,00137366,67%261,00
KV-220-2 5329,67384333,33%315,67
TKS z n.k.m. 20 mm 2302,00415250,00%1425,39
D1276,5072250,00%167,29
T1 HMC20,001202100,00%261,00
Valentine3160,50224250,00%459,32
Sturer Emil7130,5011720,00%0,00
Object 283 9366,00419250,00%184,74
Valentine II 4278,50275250,00%746,05
LTP 30,007620,00%0,00
Type 95 Heavy40,001291100,00%261,00
Strv m/31 3159,002331100,00%408,59
Nashorn60,006010,00%0,00
Archer5312,003841100,00%655,98
Waffenträger auf E 100100,003210,00%0,00
FV230 Canopener100,0018010,00%0,00
L-60 211,001271100,00%261,00
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4216,0014710,00%249,85
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8627,009181100,00%715,59
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2123,0011210,00%312,59
Turán III prototípus 5460,0046710,00%930,29
43 M. Toldi III 396,008310,00%165,11
Fantôme 90,004041100,00%261,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 17/01/2026
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 06/08/2025
Gestopt: 14/01/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 14/03/2025
Gestopt: 19/05/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/11/2024
Gestopt: 13/03/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/11/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 05/11/2024
Gestopt: 19/11/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/07/2023
Gestopt: 11/04/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 17/02/2023
Gestopt: 19/02/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 10/02/2023
Gestopt: 12/02/2023
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 27/11/2022
Gestopt: 27/11/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/02/2023
Gestopt: 16/02/2023
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 28/02/2023
Gestopt: 07/03/2023
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 13/03/2023
Gestopt: 30/06/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/02/2023
Gestopt: 14/02/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/10/2022
Gestopt: 10/10/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/10/2022
Gestopt: 20/11/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/12/2022
Gestopt: 27/12/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/09/2022