Xenomorph_The_Real

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/10/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2487636130407
Gemiddelde tier9,169,839,889,58
Overwinningen1299152,22%1644,44%6046,15%19547,91%
Verloren1157846,54%1952,78%6953,08%20650,61%
Gelijkstand3071,23%12,78%10,77%61,47%
Gevechten overleefd775331,17%1233,33%4635,38%13833,91%
Tanks vernietigd236590,95511,421361,054081,00
Gedood / dood ratio1,382,131,621,52
Gezien268651,08401,111090,843730,92
Schade toegebracht1.999,803.206,862.667,612.521,46
Veroveringspunten70660,2800,0060,05910,22
Verdedigingspunten67190,27752,08750,58850,21
Ervaring800,651.039,31930,23931,98
WN71280,431782,461308,361296,27
WN81837,533251,732355,892169,73
Totaal
Gevechten24876
Gemiddelde tier9,16
Overwinningen1299152,22%
Verloren1157846,54%
Gelijkstand3071,23%
Gevechten overleefd775331,17%
Tanks vernietigd236590,95
Gedood / dood ratio1,38
Gezien268651,08
Schade toegebracht1.999,80
Veroveringspunten70660,28
Verdedigingspunten67190,27
Ervaring800,65
WN71280,43
WN81837,53
Voorbije 24u
Gevechten36
Gemiddelde tier9,83
Overwinningen1644,44%
Verloren1952,78%
Gelijkstand12,78%
Gevechten overleefd1233,33%
Tanks vernietigd511,42
Gedood / dood ratio2,13
Gezien401,11
Schade toegebracht3.206,86
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten752,08
Ervaring1.039,31
WN71782,46
WN83251,73
Voorbije 7 dagen
Gevechten130
Gemiddelde tier9,88
Overwinningen6046,15%
Verloren6953,08%
Gelijkstand10,77%
Gevechten overleefd4635,38%
Tanks vernietigd1361,05
Gedood / dood ratio1,62
Gezien1090,84
Schade toegebracht2.667,61
Veroveringspunten60,05
Verdedigingspunten750,58
Ervaring930,23
WN71308,36
WN82355,89
Voorbije 30 dagen
Gevechten407
Gemiddelde tier9,58
Overwinningen19547,91%
Verloren20650,61%
Gelijkstand61,47%
Gevechten overleefd13833,91%
Tanks vernietigd4081,00
Gedood / dood ratio1,52
Gezien3730,92
Schade toegebracht2.521,46
Veroveringspunten910,22
Verdedigingspunten850,21
Ervaring931,98
WN71296,27
WN82169,73
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten424000
Overwinningen23455,19%00,00%00,00%00,00%
Verloren18343,16%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand71,65%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd16338,44%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2960,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien2250,5300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.620,330,000,000,00
Veroveringspunten5161,2200,0000,0000,00
Verdedigingspunten1580,3700,0000,0000,00
Ervaring791,290,000,000,00
Totaal
Gevechten424
Overwinningen23455,19%
Verloren18343,16%
Gelijkstand71,65%
Gevechten overleefd16338,44%
Tanks vernietigd2960,70
Gedood / dood ratio1,13
Gezien2250,53
Schade toegebracht1.620,33
Veroveringspunten5161,22
Verdedigingspunten1580,37
Ervaring791,29
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen535,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren857,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand17,14%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd428,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,8600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,200,000,000,00
Gezien60,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.092,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten211,5000,0000,0000,00
Ervaring637,360,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen535,71%
Verloren857,14%
Gelijkstand17,14%
Gevechten overleefd428,57%
Tanks vernietigd120,86
Gedood / dood ratio1,20
Gezien60,43
Schade toegebracht1.092,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten211,50
Ervaring637,36
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten10000
Overwinningen220,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren880,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd220,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,1000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,130,000,000,00
Gezien10,1000,0000,0000,00
Schade toegebracht52,400,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring86,100,000,000,00
Totaal
Gevechten10
Overwinningen220,00%
Verloren880,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd220,00%
Tanks vernietigd10,10
Gedood / dood ratio0,13
Gezien10,10
Schade toegebracht52,40
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring86,10
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1839000
Overwinningen91449,70%00,00%00,00%00,00%
Verloren92350,19%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand20,11%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd74040,24%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd13500,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,230,000,000,00
Gezien12110,6600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.267,480,000,000,00
Veroveringspunten20501,1100,0000,0000,00
Verdedigingspunten82924,5100,0000,0000,00
Ervaring794,320,000,000,00
Totaal
Gevechten1839
Overwinningen91449,70%
Verloren92350,19%
Gelijkstand20,11%
Gevechten overleefd74040,24%
Tanks vernietigd13500,73
Gedood / dood ratio1,23
Gezien12110,66
Schade toegebracht1.267,48
Veroveringspunten20501,11
Verdedigingspunten82924,51
Ervaring794,32
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1445000
Overwinningen70949,07%00,00%00,00%00,00%
Verloren70548,79%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand312,15%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd53637,09%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd9600,6600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,060,000,000,00
Gezien9320,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.415,810,000,000,00
Veroveringspunten12060,8300,0000,0000,00
Verdedigingspunten19901,3800,0000,0000,00
Ervaring680,480,000,000,00
Totaal
Gevechten1445
Overwinningen70949,07%
Verloren70548,79%
Gelijkstand312,15%
Gevechten overleefd53637,09%
Tanks vernietigd9600,66
Gedood / dood ratio1,06
Gezien9320,64
Schade toegebracht1.415,81
Veroveringspunten12060,83
Verdedigingspunten19901,38
Ervaring680,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1050000
Overwinningen58555,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren45943,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand60,57%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd35834,10%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7220,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,040,000,000,00
Gezien5410,5200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.768,210,000,000,00
Veroveringspunten3730,3600,0000,0000,00
Verdedigingspunten4290,4100,0000,0000,00
Ervaring797,940,000,000,00
Totaal
Gevechten1050
Overwinningen58555,71%
Verloren45943,71%
Gelijkstand60,57%
Gevechten overleefd35834,10%
Tanks vernietigd7220,69
Gedood / dood ratio1,04
Gezien5410,52
Schade toegebracht1.768,21
Veroveringspunten3730,36
Verdedigingspunten4290,41
Ervaring797,94
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (332)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T95/FV4201 Chieftain 103053,58991135056,96%2456,16
Leopard 1102097,6872777448,19%1686,28
Object 260 102785,2591466652,40%2349,31
FV4005 Stage II102087,1571561651,79%1663,81
IS-38860,4252460243,52%796,31
IS-7102017,7179854549,36%1700,37
Jagdpanzer E 100102731,0286549660,69%2217,60
T34 8860,3960346547,31%861,58
Panhard EBR 10510957,9571946046,09%1030,41
Object 430U102028,5976245246,46%1622,87
Super Conqueror102079,0079244948,55%1710,74
E 100101999,3177240950,61%1537,74
AE Phase I 92548,18103837156,06%2879,22
T3092531,9393435957,38%2664,02
T110E5102639,8990235953,20%2295,69
Manticore10876,1677634852,30%969,22
Object 277102374,2783634052,35%2011,60
Object 279 early 103158,24110033663,39%2474,85
Leopard Prototyp A92375,8994831861,01%2626,93
T110E3102385,3683631356,87%1923,82
Vz. 55102689,7492828458,10%2260,31
Type 5 Heavy102914,2999727456,57%2229,47
Object 140101821,0776827450,36%1540,33
Kranvagn102590,1889026756,18%2262,45
FCM 36 Pak 40 3176,4726325549,02%323,31
AMX 50 B102367,2579224751,01%1981,76
114 SP2 102741,4981023952,72%2025,39
T110E4102685,2083623557,02%2098,69
WZ-111 model 5A102148,1075923043,04%1687,77
FV217 Badger102867,2096723059,13%2549,08
T-1091486,5471622848,68%1376,17
VK 72.01 (K) 102811,2293222757,71%2080,49
Taschenratte113333,70121122066,36%2390,18
Type 59 81115,6078920153,73%1526,99
AMX 50 Foch B102397,0084419453,61%1820,31
Strv 103B101774,8063719245,83%1118,41
Vz. 60S Dravec 103601,30116019258,85%2951,72
113101691,9072218844,68%1284,57
Controcarro 3 Minotauro102712,2494918660,75%2247,75
M54 Renegade 81948,66102118660,22%2415,55
AMX M4 mle. 54101920,9877418448,37%1468,61
Object 705A101879,6271618242,31%1354,22
T26E4 SuperPershing 8551,5544417346,24%494,54
Rheinmetall Skorpion G 81556,7878916356,44%1675,74
E 50 Ausf. M102402,4687016058,13%2289,43
60TP Lewandowskiego102592,2588115656,41%2250,94
leKpz M 41 90 mm 8660,5863315642,31%1057,96
Löwe 8828,0851415539,35%666,92
AMX M4 mle. 49 Liberté 81128,2174114943,62%1195,17
UDES 15/16102493,3780114747,62%2068,99
LT-432 8788,2573114654,11%1564,68
MBT-B 102625,5586714248,59%1958,85
Grille 15101888,1267314153,19%1438,53
Progetto M40 mod. 65102351,7478613949,64%1932,91
Tiger II8715,3154613844,93%639,50
E 75 TS 82113,25108713863,04%2955,49
Maus102014,9880013750,36%1605,31
Object 907 102465,1790112657,14%2065,83
Concept 1B 92802,51116512562,40%2814,59
AMX M4 mle. 5191534,0474112346,34%1270,49
StuG III Ausf. G5171,0722211936,13%110,41
Progetto M35 mod. 46 81227,4574911953,78%1457,76
KR-1113494,69112711957,98%2891,86
WZ-120-1G FT 81082,2473711553,91%1133,90
T-345186,1132611451,75%343,58
Conqueror92142,0494111258,04%2169,03
BZ-75102748,6493311154,05%2312,20
T57 Heavy102585,0382611048,18%1985,93
M53/M5591880,7380411049,09%1836,98
T803113355,57110210650,94%2567,76
E 7591901,5085210152,48%1775,36
STB-1102195,607649644,79%1736,92
IS-6 81223,377579350,54%1432,46
Object 252U 81636,138909350,54%1949,50
Lorraine 40 t 8932,536509351,61%1026,50
IS-4102296,938848956,18%1933,10
WZ-113G FT102854,118588949,44%2161,97
STK-2113492,0511158556,47%2523,66
FV4025 Contriver113335,0011048459,52%2306,04
Excelsior 5114,662038338,55%0,84
Centurion Action X102261,938048251,22%1813,08
M446657,905648048,75%1090,29
TVP T 50/51102083,727997956,96%1797,92
Object 268 Version 4102755,759107956,96%2209,51
Forest Spirit 82432,3610327558,67%2955,64
Progetto C50 mod. 6692537,1010557360,27%3195,17
Ho-Ri 3102692,949277269,44%2066,49
T-28442,102007152,11%115,33
KV-15147,252077139,44%21,04
ST-II102316,928847157,75%2059,05
T675180,713146947,83%210,87
Object 780 102654,799116852,94%2377,48
HWK 30 8840,247066857,35%1670,82
T-34-856228,143376645,45%213,91
M127786,836146651,52%892,07
M48A5 Patton102187,836996642,42%1635,05
Kpz. Erich Konzept I 92157,728956450,00%1901,02
Pz.Kpfw. T 25 5206,632956442,19%275,82
T26E5 81337,089366457,81%1843,39
Executor112899,087866336,51%1841,95
Kampfpanzer 67102733,8410386358,73%2430,37
Jagdtiger92454,509606256,45%2384,17
Leopard 120 Verbessert112621,639316261,29%2079,68
Pz.Kpfw. Neu113410,7911026150,82%2694,76
Bisonte C45 81784,849685850,00%2132,06
XM69 Hacker113340,689445747,37%2610,30
M40/M4381283,506575646,43%1236,13
Object 25791780,398795653,57%1798,04
XM57 82194,578965644,64%2025,70
Tortoise92571,8210595660,71%2425,99
Black Rock 113148,2910185650,00%2241,73
BZT-70 103026,6510275457,41%2355,84
Chrysler K 81768,5910055464,81%2441,47
SU-855190,512715350,94%265,10
M4A1 Revalorisé 8807,006885356,60%913,79
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81249,818455250,00%1838,54
Object 252U Defender 81630,648985058,00%1916,85
leKpz Borkenkäfer111416,848704953,06%1672,19
FV4202 8722,316514948,98%801,71
E 5092918,4412094870,83%3896,69
FV230 Canopener102778,6110094461,36%2321,04
FCM 50 t 8875,526464440,91%932,55
Type 71102697,429624358,14%2633,44
Kampfpanzer 07 P(E) 102255,098634344,19%1887,22
SFAC 105 81530,287194346,51%1341,74
VK 75.01 (K) 81516,207954143,90%1707,05
Object 43091662,659224067,50%1564,44
FV215b 102288,187913946,15%1930,55
Tiger-Maus 92250,7710783958,97%2173,18
Object 752 92203,059373850,00%1740,03
Object 268 Version V 102544,008703865,79%2214,28
Hirschkäfer112419,816823737,84%1546,93
STA-2 8543,705833751,35%559,24
Bat.-Châtillon 25 t102205,428733666,67%1946,31
Marder II3121,501783641,67%121,35
T-50517,941773644,44%50,52
SU-130PM 81432,397153655,56%1392,79
BZ-176 81737,1110373571,43%1763,64
Pz.Kpfw. VII102822,829553464,71%2482,61
Super Hellcat 71282,916833435,29%2009,87
AMX Chasseur de chars 8452,794203426,47%266,24
Jagdpanzer 38(t) Hetzer482,451643333,33%0,00
DBV-152 102268,307603360,61%1531,64
T-100 LT10948,766623336,36%873,63
T-34-85M 61051,187613354,55%1996,75
WZ-132-110920,036453246,88%874,08
E 25 71086,787313250,00%1599,18
TS-5 81882,1310483161,29%2307,10
T-46372,631933053,33%154,74
Škoda T 56 81520,509553066,67%1518,74
50TP prototyp 81389,287872948,28%1383,29
WZ-1328926,347332951,72%1852,74
Pz.Kpfw. III Ausf. E3105,282552951,72%191,91
CS-52 LIS 81700,977712934,48%1995,43
PTZ-78113231,5411592878,57%2331,50
WZ-111 Alpine Tiger 81481,828312853,57%1714,24
M3 Lee486,041282642,31%55,48
Controcarro 1 Mk. 292106,857102626,92%1679,76
Coccodrillo 102488,589372661,54%1909,03
T-54 first prototype 81173,317252634,62%1316,70
GSOR 1010 FB 81311,198232669,23%1564,10
FV3046466,044442556,00%762,25
Concept No. 5102470,647572540,00%2077,94
Bat.-Châtillon Bourrasque 81188,807672556,00%1334,16
Covenanter521,921142445,83%58,66
AMX 65 t8840,177232454,17%847,95
HWK 1281152,2112152475,00%2773,04
Object 703 Version II 81492,757652441,67%1527,81
Lion 102081,547052441,67%1667,21
ShPTK-TVP 100 81401,757422445,83%1372,18
Type 64 6526,834662441,67%1163,84
M18 Hellcat6119,682772236,36%0,11
Schwarzpanzer 58 8491,555172231,82%326,27
Turtle Mk. I 81583,828882254,55%1648,64
Tiger I71674,4310722176,19%2919,30
Object 452K 102162,627722142,86%1494,94
112 8951,147872152,38%1048,91
BZ-72-1 102096,909092060,00%1984,87
Char Mle. 75 91296,266791947,37%1972,97
Type 5 Ka-Ri 81850,589131963,16%1939,61
WZ-114 92298,688601936,84%2238,58
Kampfpanzer 50 t 92165,839351850,00%2093,27
Vz. 68 Squall 8719,006901838,89%1176,17
122 TM 82108,6710351861,11%2931,37
Strv S1 8944,415661752,94%808,58
T95E6 101809,126901747,06%1327,31
T92 8314,063861729,41%282,02
Rinoceronte102506,505851625,00%1639,40
Cruiser Mk. III335,881021650,00%75,29
Ares 90 C112511,319511656,25%1946,31
King Tiger (Captured) 71120,137371643,75%1293,63
DZT-159 92307,509131656,25%2438,39
IS7374,602991540,00%224,98
NC 70 Błyskawica102277,079461580,00%1622,71
Cruiser Mk. IV437,001291560,00%178,45
Schwertwal 102427,609631560,00%1913,64
ISU-152K 81498,537571560,00%1530,86
Lansen C 81001,335901533,33%850,99
Caernarvon Action X 8956,877901560,00%1169,66
TL-1 LPC 81362,807841560,00%1841,96
Chieftain Mk. 6 102427,6410561471,43%2294,61
WZ-111 8704,156381353,85%678,43
Crusader646,001141330,77%0,00
Cruiser Mk. I151,77911338,46%0,83
CS-63101980,087791353,85%1615,57
Projekt ION 81947,5410001353,85%1714,06
AMX 13 10510913,855591323,08%824,15
Jagdpanther II8526,674511233,33%216,84
SMV CC-64 Vipera 81351,178931275,00%1491,03
T-26244,451561154,55%121,80
SU-85B440,821631145,45%50,84
M8A14130,822401145,45%109,74
KV-261206,278751163,64%2449,69
Waffenträger auf Pz. IV91908,647041145,45%1497,93
T 55A 91868,458281154,55%1657,08
Vz. 71 Tesák10805,606481040,00%711,31
ST-I91939,6011201090,00%2137,35
Marder 38T4273,202491060,00%617,47
Pz.Kpfw. 5582544,3011971060,00%2771,05
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4213,504491080,00%543,97
T9591935,67949966,67%1802,04
MTLS-1G14 3198,22262922,22%614,29
S-517687,88643850,00%671,03
53TP Markowskiego81014,63687850,00%1132,40
AMX 50 10081648,13822862,50%1948,48
AMX 50 12092156,75744850,00%1872,27
FV225 Collector 91765,63642812,50%1284,68
GSOR 1008 81498,63756850,00%1462,53
WZ-111 model 1-49481,00427728,57%136,88
SU-76M446,29168728,57%0,00
Chieftain/T95 81767,29843742,86%2688,34
T-29 3237,14276714,29%672,69
T7 Combat Car 270,00126728,57%82,43
WZ-111 model 6 81997,571039742,86%2063,37
IS-3A 81154,57847757,14%1318,32
Durendal 102367,86866757,14%2404,55
Fauteur112643,5761670,00%1398,74
Matilda4850,17632683,33%2777,85
Cromwell6779,67539633,33%1230,36
T56 GMC377,83184633,33%1,73
Universal Carrier 2-pdr212,5046616,67%0,00
BZ-79111657,83721633,33%645,58
Pz.Sfl. IVb464,83186633,33%0,00
E 65 Zwilling 81630,83809650,00%1397,29
KV-220-2 5395,67752683,33%781,83
Bretagne Panther 61172,50884650,00%2664,57
M-V-Y102416,00825540,00%2140,67
Strv m/42-57 Alt A.2 6587,80523560,00%903,75
Prototipo 6 82100,801031540,00%2597,41
T-28E with F-30 4271,40385560,00%597,97
Gryphon 102471,40931560,00%1935,96
105 leFH18B2 5364,50361450,00%489,47
AMX M4 mle. 457511,50628475,00%661,63
Cruiser Mk. II2117,50122450,00%351,97
Vz. 63P112563,50848450,00%1290,55
Type 63 81252,00837450,00%1243,94
Ashigaru 102460,75947475,00%1768,59
Panther/M10 7618,50604450,00%792,32
Charioteer Nomad 8823,75421425,00%469,87
SPHT 91959,25989450,00%1525,97
Vickers Medium Mk. I1110,672243100,00%642,41
M4A3E8 Sherman6892,33629333,33%2061,30
D1226,331583100,00%261,00
Pz.Kpfw. II243,0085333,33%0,00
VK 36.01 (H)60,00170333,33%0,00
T1 Heavy5343,67153333,33%401,40
Caernarvon8393,33402333,33%125,72
AT-120,001830,00%0,00
K-91101112,00544333,33%540,92
Gorilla112544,33699333,33%1279,95
Pz.Kpfw. 38 (K) 51079,331031366,67%3211,34
Toro 92224,00948366,67%2287,58
T-127 3250,00337333,33%807,19
Predatore 92054,67693333,33%1464,59
Bofors Tornvagn 81244,33814366,67%1299,60
SU-122-44 7767,67702366,67%1041,76
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8636,00410333,33%376,44
Stridsyxa 82988,671310366,67%3532,38
Miel 81050,67672333,33%1007,20
IS-2 71609,33956366,67%2978,69
StuG IV 5243,33236333,33%293,56
Somua SM 81966,00752333,33%1719,84
Sentinelle 91559,33828366,67%1131,30
T14 5766,00753250,00%1887,45
11080,0028320,00%0,00
Leichttraktor1214,504912100,00%1375,61
MS-1190,008820,00%220,95
T297347,5022020,00%134,88
BV-111111712,00928250,00%1244,82
T404173,00156250,00%259,79
Waffenträger auf E 100102549,00835250,00%1699,35
Char Murat 9601,5028820,00%202,48
K-2 82279,0078120,00%2496,78
TS-54 81901,5012482100,00%2296,51
T-50-2 6371,00479250,00%913,85
MKA 2272,50530250,00%993,64
Kanonenjagdpanzer 105 8909,0030920,00%656,03
Caliban 8970,50658250,00%966,02
Škoda T 27 81530,009942100,00%2038,61
M16/43 Sahariano 3615,008872100,00%2142,61
Valentine II 4297,506842100,00%1082,08
AC 1 Sentinel 4111,50225250,00%187,31
Alembic 82316,5013212100,00%2742,02
AAT60 81027,0039220,00%698,44
Valiant 5429,5026520,00%608,26
Pudel 60,007210,00%0,00
Vickers Medium Mk. II20,001910,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 20,002710,00%0,00
4TP1149,004501100,00%843,69
Panzerjäger I265,004571100,00%261,00
T3 HMC2171,003571100,00%811,78
Renault UE 5730,001561100,00%261,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C3202,0022710,00%690,50
Pz.Kpfw. I250,002331100,00%261,00
Durchbruchswagen 240,001721100,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5650,006631100,00%1396,37
XM66F 81036,009771100,00%1065,36
AMX 67 Imbattable113363,0011811100,00%2460,47
M-IV-Y 81481,0010801100,00%1415,25
T-116 3187,0011910,00%482,45
Patton the Tank 93363,0092110,00%4395,88
56TP 82232,0078610,00%3266,41
SDP wz 66 Grom 81925,0039010,00%1438,57
Strv 81 81998,0014001100,00%2905,43
TOG II* 6646,007461100,00%1109,50
Object 168 German 81264,0010041100,00%1586,66
Sherman VC Firefly 6461,0025110,00%439,79
Excalibur 6557,0026410,00%661,60
BT-7 artillery 3338,0041010,00%1324,62
Turán III prototípus 5440,0024310,00%723,01
FV226 Contradictious 83336,0015261100,00%3916,05
Object Kust 8332,0024510,00%22,05

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/10/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/08/2026
Gestopt: 06/10/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/04/2026
Gestopt: 21/07/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 07/09/2025
Gestopt: 13/03/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/10/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/10/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/03/2024
Gestopt: 07/10/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/03/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 28/12/2023
Gestopt: 16/10/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 23/11/2023
Gestopt: 28/12/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/09/2021
Gestopt: 11/04/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/02/2023
Gestopt: 02/02/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/04/2021
Gestopt: 26/07/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/01/2021
Gestopt: 02/02/2021
Rol: Reservist
Toegetreden: 15/04/2022
Gestopt: 04/05/2022
Rol: Reservist
Toegetreden: 06/02/2021
Gestopt: 03/03/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/02/2020
Gestopt: 17/01/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/01/2020
Gestopt: 07/02/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/03/2023
Gestopt: 22/11/2023
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 06/05/2022
Gestopt: 01/02/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 09/11/2018
Gestopt: 28/04/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/07/2019
Gestopt: 24/07/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/04/2019
Gestopt: 01/07/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/07/2019
Gestopt: 31/10/2019
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 02/11/2019
Gestopt: 03/01/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/04/2018
Gestopt: 07/11/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 11/03/2018
Gestopt: 21/04/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/12/2017
Gestopt: 28/02/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/04/2015
Gestopt: 20/01/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 31/03/2015
Gestopt: 10/04/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/03/2014