Yosef_Sohn

clanlogo
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 31/08/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten28169269265
Gemiddelde tier7,7411,009,879,66
Overwinningen1305446,34%150,00%3449,28%11944,91%
Verloren1473152,30%150,00%3550,72%14554,72%
Gelijkstand3841,36%00,00%00,00%10,38%
Gevechten overleefd308610,96%00,00%57,25%176,42%
Tanks vernietigd117420,4221,00380,55990,37
Gedood / dood ratio0,471,000,590,40
Gezien336311,1910,501181,713501,32
Schade toegebracht786,991.039,001.318,571.286,54
Veroveringspunten247900,8800,00170,251330,50
Verdedigingspunten39260,1400,0000,0000,00
Ervaring531,63748,50749,41673,41
WN7664,77779,47840,28645,77
WN8720,33475,20914,51798,31
Totaal
Gevechten28169
Gemiddelde tier7,74
Overwinningen1305446,34%
Verloren1473152,30%
Gelijkstand3841,36%
Gevechten overleefd308610,96%
Tanks vernietigd117420,42
Gedood / dood ratio0,47
Gezien336311,19
Schade toegebracht786,99
Veroveringspunten247900,88
Verdedigingspunten39260,14
Ervaring531,63
WN7664,77
WN8720,33
Voorbije 24u
Gevechten2
Gemiddelde tier11,00
Overwinningen150,00%
Verloren150,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd21,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien10,50
Schade toegebracht1.039,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring748,50
WN7779,47
WN8475,20
Voorbije 7 dagen
Gevechten69
Gemiddelde tier9,87
Overwinningen3449,28%
Verloren3550,72%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd57,25%
Tanks vernietigd380,55
Gedood / dood ratio0,59
Gezien1181,71
Schade toegebracht1.318,57
Veroveringspunten170,25
Verdedigingspunten00,00
Ervaring749,41
WN7840,28
WN8914,51
Voorbije 30 dagen
Gevechten265
Gemiddelde tier9,66
Overwinningen11944,91%
Verloren14554,72%
Gelijkstand10,38%
Gevechten overleefd176,42%
Tanks vernietigd990,37
Gedood / dood ratio0,40
Gezien3501,32
Schade toegebracht1.286,54
Veroveringspunten1330,50
Verdedigingspunten00,00
Ervaring673,41
WN7645,77
WN8798,31
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten92000
Overwinningen3436,96%00,00%00,00%00,00%
Verloren5559,78%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand33,26%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2426,09%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd370,4000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,540,000,000,00
Gezien510,5500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.369,390,000,000,00
Veroveringspunten450,4900,0000,0000,00
Verdedigingspunten870,9500,0000,0000,00
Ervaring572,150,000,000,00
Totaal
Gevechten92
Overwinningen3436,96%
Verloren5559,78%
Gelijkstand33,26%
Gevechten overleefd2426,09%
Tanks vernietigd370,40
Gedood / dood ratio0,54
Gezien510,55
Schade toegebracht1.369,39
Veroveringspunten450,49
Verdedigingspunten870,95
Ervaring572,15
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten96000
Overwinningen3839,58%00,00%00,00%00,00%
Verloren5658,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand22,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2627,08%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd420,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien600,6300,0000,0000,00
Schade toegebracht884,740,000,000,00
Veroveringspunten1011,0500,0000,0000,00
Verdedigingspunten170,1800,0000,0000,00
Ervaring456,520,000,000,00
Totaal
Gevechten96
Overwinningen3839,58%
Verloren5658,33%
Gelijkstand22,08%
Gevechten overleefd2627,08%
Tanks vernietigd420,44
Gedood / dood ratio0,60
Gezien600,63
Schade toegebracht884,74
Veroveringspunten1011,05
Verdedigingspunten170,18
Ervaring456,52
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten144040174287
Overwinningen819356,88%00,00%11063,22%18865,51%
Verloren599841,64%00,00%6436,78%9934,49%
Gelijkstand2131,48%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd463332,16%00,00%7341,95%12443,21%
Tanks vernietigd79700,5500,00980,561920,67
Gedood / dood ratio0,820,000,971,18
Gezien145581,0100,001500,862370,83
Schade toegebracht1.355,630,001.886,991.832,99
Veroveringspunten291792,0300,005223,008673,02
Verdedigingspunten364652,5300,006873,9511203,90
Ervaring796,810,00973,17993,48
Totaal
Gevechten14404
Overwinningen819356,88%
Verloren599841,64%
Gelijkstand2131,48%
Gevechten overleefd463332,16%
Tanks vernietigd79700,55
Gedood / dood ratio0,82
Gezien145581,01
Schade toegebracht1.355,63
Veroveringspunten291792,03
Verdedigingspunten364652,53
Ervaring796,81
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten174
Overwinningen11063,22%
Verloren6436,78%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd7341,95%
Tanks vernietigd980,56
Gedood / dood ratio0,97
Gezien1500,86
Schade toegebracht1.886,99
Veroveringspunten5223,00
Verdedigingspunten6873,95
Ervaring973,17
Voorbije 30 dagen
Gevechten287
Overwinningen18865,51%
Verloren9934,49%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd12443,21%
Tanks vernietigd1920,67
Gedood / dood ratio1,18
Gezien2370,83
Schade toegebracht1.832,99
Veroveringspunten8673,02
Verdedigingspunten11203,90
Ervaring993,48

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten287407130
Overwinningen183263,74%00,00%571,43%8968,46%
Verloren101535,32%00,00%228,57%4030,77%
Gelijkstand270,94%00,00%00,00%10,77%
Gevechten overleefd92432,15%00,00%228,57%4736,15%
Tanks vernietigd16230,5600,0050,71820,63
Gedood / dood ratio0,830,001,000,99
Gezien20450,7100,0010,14450,35
Schade toegebracht1.799,460,001.860,571.801,71
Veroveringspunten26430,9200,0000,001621,25
Verdedigingspunten15850,5500,0000,00640,49
Ervaring961,020,001.095,001.038,32
Totaal
Gevechten2874
Overwinningen183263,74%
Verloren101535,32%
Gelijkstand270,94%
Gevechten overleefd92432,15%
Tanks vernietigd16230,56
Gedood / dood ratio0,83
Gezien20450,71
Schade toegebracht1.799,46
Veroveringspunten26430,92
Verdedigingspunten15850,55
Ervaring961,02
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten7
Overwinningen571,43%
Verloren228,57%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd228,57%
Tanks vernietigd50,71
Gedood / dood ratio1,00
Gezien10,14
Schade toegebracht1.860,57
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.095,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten130
Overwinningen8968,46%
Verloren4030,77%
Gelijkstand10,77%
Gevechten overleefd4736,15%
Tanks vernietigd820,63
Gedood / dood ratio0,99
Gezien450,35
Schade toegebracht1.801,71
Veroveringspunten1621,25
Verdedigingspunten640,49
Ervaring1.038,32
Anzeigen

Tanks (435)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 8747,1956383145,37%631,49
IS-38754,0245567345,47%648,74
Somua SM 81015,1467163051,75%926,90
STG Guard 8832,4061661148,12%857,56
Object 252U Defender 81009,8662955345,39%939,41
ELC EVEN 90 8342,6348351643,80%406,77
P.44 Pantera8664,3451350845,67%619,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5194,3719550646,25%298,99
HWK 30 8322,0644348342,65%305,48
IS-3A 81134,8874144748,55%1079,84
TS-5 81089,3371644052,27%1036,10
BZ-176 81134,6673941647,84%940,82
Rheinmetall Skorpion 8931,4958339342,75%733,68
IS-2-II8699,6640438643,26%572,98
T-34-856362,2227835650,56%530,52
E 75 TS 8941,2267434748,13%891,32
Škoda T 56 81159,2671933652,38%974,34
LT-432 8371,8849727241,18%393,06
Rhm.-Borsig Waffenträger8754,1042025345,06%530,36
50TP prototyp 8936,7969124753,85%906,08
M18 Hellcat6383,1625924645,12%436,22
Kampfpanzer 07 RH 8544,9758323650,42%511,90
T-345189,8519722650,44%336,98
Progetto M35 mod. 46 8834,8064022448,66%775,56
SU-1018823,7160022047,73%746,86
Jagdpanzer E 100101627,7668822051,82%1073,46
Panther II8520,7135421942,01%420,06
KV-15338,2524921747,47%529,49
T-437413,1930621645,37%436,05
Panhard AML Lynx 6x68180,4946021144,55%90,40
Prototipo Standard B9825,8755320242,08%506,10
AMBT 8987,8463620143,28%860,77
T-448539,5241519639,29%436,68
IS7622,4935519142,93%626,37
T-109950,2859518948,15%737,11
Object 2579919,3654516845,24%674,50
AMX 50 1209912,2657116646,99%632,60
T675198,6917116641,57%189,17
M54 Renegade 81052,9070416450,00%947,16
KV-1S6310,8725716349,08%378,84
T-54 first prototype 8674,0060316244,44%669,35
SU-130PM 8952,3559115841,77%726,76
AE Phase I 91281,9572715851,90%1073,17
XM57 81304,3071015545,81%1090,77
TS-54 8895,3564115042,67%726,83
122 TM 8874,1562115040,67%728,28
Sturer Emil7528,0530014945,64%529,43
E 509982,0160314643,15%694,39
E 100101563,5773214551,72%1074,78
Object 705A101435,7066813850,72%994,98
Object 2639941,6964413754,74%718,43
AMX 50 1008796,9053713441,04%608,21
Object 4309949,6857513440,30%611,30
VK 30.01 (H)5236,5721713246,21%350,57
Char Futur 4 91116,0966913050,77%824,45
T110E4101623,7869212551,20%989,01
G.W. Tiger (P)8764,6650812544,00%709,82
Panhard EBR 909289,6051712445,16%182,23
A-205108,9316012347,15%172,30
BZT-70 101803,1477512351,22%1060,19
Nashorn6522,7828812243,44%694,68
Leopard Prototyp A9874,7558012245,90%578,71
SDP wz 66 Grom 81026,1159412241,80%778,91
IS-3-II91083,7864012045,00%785,50
Progetto C50 mod. 6691209,3568511847,46%993,33
Object 430U101251,7963311541,74%745,24
Object 274a 8847,6367211447,37%886,85
Kranvagn101258,6470411153,15%811,90
VK 30.02 (M)6407,9429010947,71%584,58
IS-2 shielded 7614,0436810840,74%500,39
Tiger I7750,9848910748,60%800,03
Chrysler K 8873,6360610641,51%716,85
Progetto CC55 mod. 548950,8466410552,38%938,96
AMX 50 B101262,5066510546,67%768,24
Bisonte C45 81046,7171010348,54%907,84
VK 75.01 (K) 8976,2368710346,60%943,15
Emil II91160,936659944,44%836,98
Leopard 1101025,716099948,48%636,30
TNH T Vz. 5191265,986779642,71%1004,55
Bofors Tornvagn 8846,556129647,92%714,54
T3091144,236099544,21%766,07
Pz.Sfl. IVc5274,142199552,63%479,92
Tiger II8968,435829243,48%862,81
Turtle Mk. I 8969,086799243,48%726,11
Kanonenjagdpanzer 105 8837,366179150,55%748,75
KV-856297,792059031,11%203,95
Conqueror91400,347328942,70%1103,73
Caernarvon Action X 8795,476218939,33%704,20
T-1506460,393608544,71%560,98
T25/27456,313208446,43%431,66
ASTRON Rex 105 mm 81132,396818446,43%1066,74
T-34-17644,125808344,58%847,21
Strv S1 8821,924808337,35%583,72
Vz. 55101253,786368242,68%644,91
VK 16.02 Leopard5124,381728245,12%172,63
BZ-75101754,187778250,00%1146,06
BZ-6891096,216448141,98%737,75
E 50 Ausf. M101176,866028140,74%671,50
Hummel6365,963108043,75%332,87
IS-7101281,226617944,30%833,05
Ferdinand81008,346217951,90%946,93
FV215b (183) 101190,646097846,15%678,54
GSOR 1008 81005,685907842,31%821,34
Jagdtiger91410,767097653,95%1103,45
M47 Iron Arnie 8763,045967646,05%662,60
T-34-28491,685157546,67%434,58
Pz.Kpfw. II Luchs4154,681957447,30%373,52
Object 277101212,505647435,14%664,21
T54E191216,816087338,36%865,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4122,531767347,95%174,52
Carro da Combattimento 45 t 101146,325907136,62%551,68
E 7591235,946337038,57%864,86
Emil I8946,416896953,62%967,99
VK 30.01 (P)6315,682196931,88%245,14
FV4004 Conway91061,945886947,83%758,69
Bat.-Châtillon 25 t10999,245246830,88%485,71
Strv 103-091070,655206835,29%637,03
SU-85B4137,681656651,52%187,02
ST-I91201,896916547,69%896,82
AMX 50 Foch B101437,377056552,31%895,72
Hotchkiss EBR7211,493956550,77%263,31
UDES 14 Alt 58635,084726434,38%487,54
T-832 8880,116926450,00%708,27
Lorraine 40 t 8813,915346437,50%681,42
SU-1006619,974776353,97%1022,32
60TP Lewandowskiego101400,776236238,71%742,83
MT-256212,613596256,45%508,50
Panhard AMD 178B6148,263636248,39%208,93
IS-3A Peregrine 81095,897696154,10%983,13
IS-4101631,927526045,00%1089,68
T288842,486006046,67%666,61
Panhard EBR 10510253,234986036,67%3,77
Carro d'assalto P.887676,155375940,68%645,67
Pz.Kpfw. III/IV5233,082175945,76%433,12
G.W. Panther7682,255925952,54%714,96
SU-100M17660,974475942,37%734,53
Object 703 Version II 81160,007535949,15%1098,40
Manticore10567,885955846,55%428,77
Indien-Panzer8672,355245742,11%638,13
Škoda T 27 8708,285645742,11%635,74
T9591425,847245646,43%996,64
Mäuschen91403,047845651,79%1146,47
Object 268 Version 4101271,606955550,91%745,40
Vz. 68 Squall 8498,225015543,64%637,87
Ares 758892,726625448,15%856,56
EMIL 1951 81250,267155448,15%1193,69
T-28482,112105352,83%122,02
M446602,925365343,40%789,15
SU-855337,552435145,10%571,69
AT 158866,456075145,10%700,57
KV-37777,744695066,00%1052,64
GSOR 3301 AVR FS9297,784945042,00%165,90
BZ-1668879,396774948,98%848,44
Durchbruchswagen 24158,611944957,14%343,09
FV229 Contender91593,008394957,14%1263,92
E 65 Zwilling 81125,226824938,78%733,95
Lago4142,881814837,50%168,16
CS-599902,255974843,75%603,23
P26/404229,321974748,94%462,94
Grille5295,772414751,06%473,65
VK 20.01 (D)477,871784746,81%65,84
Strv 81 8698,836204742,55%692,35
Type 5 Ka-Ri 81095,326874759,57%941,12
FV226 Contradictious 8872,495804738,30%559,08
P.435257,833034641,30%422,09
Rinoceronte101261,395904636,96%692,54
Object 7059957,336364654,35%720,46
VK 36.01 (H)6230,402384551,11%206,22
LHMTV8279,695744553,33%358,33
T110E3101367,186754452,27%825,10
Gonsalo 8751,685974443,18%511,02
Jagdpanther7575,953964337,21%479,04
Jagdpanzer E 90 91649,058644362,79%1450,74
Leo7623,935234250,00%783,18
Type 586274,763594254,76%384,78
Object 777 Version II 91303,986784235,71%946,11
AMX 50 Foch91300,397634163,41%1080,80
T-34-85M 6561,005404158,54%804,84
Marder 38T4280,482154055,00%630,56
Object 4168507,514623938,46%328,40
UDES 1691235,638283865,79%1162,95
M8A14144,291613844,74%144,73
T-804116,391973834,21%177,14
M-V-Y101659,058073844,74%1128,04
M-IV-Y 8919,376203836,84%817,56
SMV CC-64 Vipera 81011,346823852,63%970,76
T28 Prototype8784,955233740,54%534,34
FV4005 Stage II101021,385203737,84%496,86
T57 Heavy101530,326463735,14%839,37
P.43 bis6406,643893655,56%633,74
53TP Markowskiego8624,754963636,11%375,36
Type 4 Heavy91512,088433658,33%1464,23
CS-538284,393683630,56%61,35
M1039977,897043650,00%774,99
M-VI-Y91365,816903641,67%1087,60
Jagdpanzer IV6463,463343557,14%721,81
WZ-1209509,095413545,71%268,36
50TP Tyszkiewicza91236,837203548,57%906,70
Bat.-Châtillon 25 t AP9688,315143534,29%353,39
T110E5101474,917183545,71%920,39
Pz.Kpfw. VII101869,378043551,43%1219,69
Ares 8591141,607443551,43%930,98
Versuchspanzer 5791198,976773540,00%733,22
SU-1527449,033943447,06%411,72
B.U.G.I.6399,713653435,29%413,06
Pz.Kpfw. 5581178,037603450,00%899,64
VK 30.02 (D)7768,676633351,52%1104,80
Pz.Kpfw. III Ausf. E3140,851803345,45%256,41
CS-6310429,724543231,25%21,44
VK 100.01 (P)8778,637393265,63%869,02
IS-M8734,476103253,13%687,16
Strv m/425189,942163151,61%337,80
T698996,457983164,52%1275,60
T-70392,291703129,03%82,80
M-II-Y7927,136593141,94%1015,80
T-103 8809,235203036,67%566,83
Panther7431,834072955,17%546,49
T3281129,247042944,83%1124,21
AMX ELC bis5118,902572962,07%326,24
Caernarvon8605,615502846,43%444,96
Pz.Sfl. IVb4132,711372846,43%212,83
M4A1 FL 10 6425,463822842,86%437,57
Maus101507,856472737,04%846,40
Progetto M40 mod. 6510834,814572638,46%343,06
T34 81226,087972657,69%1524,38
Pz.Kpfw. II Ausf. G3120,381622642,31%237,49
Charioteer81110,816302650,00%1118,04
M15/423166,401582540,00%260,75
Vz. 64 Blesk8531,645322536,00%540,32
AMX 13 909742,006742556,00%966,06
GSR 3301 Setter7186,003882544,00%177,26
Strv m/40L3148,001382433,33%265,38
STA-18377,385062450,00%300,36
LPT-67 Šelma9571,836202458,33%667,44
M127322,214422454,17%284,20
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3207,082622441,67%520,40
Bat.-Châtillon 12 t8346,505042441,67%360,36
Super Hellcat 7631,385352454,17%855,97
KV-26317,872592365,22%494,42
AMX AC mle. 488894,785182330,43%712,92
MKA 2144,482912352,17%433,51
T-463145,912442245,45%466,85
O-Ho81611,598872254,55%1885,39
Wespe3117,001352263,64%406,69
VK 45.02 (P) Ausf. B91692,828782263,64%1635,70
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.486,002042250,00%108,82
UDES 038640,525112152,38%528,06
Super Conqueror101348,527422157,14%963,22
Kunze Panzer 91172,056122138,10%840,07
Caliban 8590,624422119,05%319,09
Tortoise91889,489182161,90%1649,27
AAT60 8600,244202128,57%293,42
Pz.Kpfw. 38 (t)381,851792035,00%26,78
T2971011,507292065,00%1250,20
AMX M4 mle. 5191384,556962040,00%1033,69
Windhund 81040,555622035,00%797,28
Char Mle. 75 9614,604232025,00%453,17
AMX 67 Imbattable111736,708492050,00%1052,02
56TP 8776,605782040,00%577,73
KR-1111527,658232045,00%820,77
Black Prince7906,428531978,95%1308,82
A-436478,004631942,11%717,57
FV224 Chopper7978,795811926,32%916,88
Kpz. 3 GST Turm 81130,115871936,84%758,85
ST-66 8915,896201947,37%859,45
Type 2597 Chi-Ha3115,061661855,56%286,41
ISU-1528394,174101833,33%100,47
T-5491273,898031861,11%1395,45
Challenger7788,395651844,44%1013,83
M-III-Y81012,566671844,44%1011,12
Ares 9010810,445591833,33%284,55
Strv 746427,004121741,18%505,37
M5A1 Stuart488,351401741,18%40,70
SMV CC-567530,594661741,18%446,31
T56 GMC3102,351111729,41%85,30
AT 86748,766921770,59%1391,93
Waffenträger auf Pz. IV9598,885241758,82%404,09
CS-53/56 Wojtek 81383,298761758,82%1582,89
BT-7468,811581618,75%3,10
Crusader635,942541631,25%0,44
Leichttraktor1133,442311650,00%499,31
12110987,565891637,50%484,51
Centurion Mk. I8856,256271650,00%930,76
STA-2 8668,756871662,50%834,21
ShPTK-TVP 100 8460,134681643,75%247,06
T-44-100 8849,886411656,25%837,59
Semovente M43 Bassotto6335,934151560,00%462,79
AT-12101,601331533,33%154,12
Vz. 63P111385,606771540,00%597,48
BZ-587952,477001553,33%1184,74
BZ-79111308,075981520,00%502,56
G.Pz. Mk. VI (e)24,40761560,00%208,31
CS-52 C 8610,206911553,33%674,35
CS-52 LIS 8608,404831540,00%412,97
Strv 103B10991,644561428,57%379,10
Type 3 Ju-Nu6833,436551457,14%1168,64
BZ-74-1 8588,364541428,57%261,44
M2 Medium Tank388,691491361,54%250,12
Vz. 71 Tesák10681,007591361,54%728,45
FV227 Conceiver81117,627891361,54%1290,38
Patton the Tank 9556,544551330,77%228,37
Škoda T 177398,334521241,67%533,99
T25 AT7568,334611258,33%661,94
T-62A10464,834161233,33%63,54
AMX 65 t8934,005511233,33%742,79
Pz.Kpfw. T 15 3148,172521241,67%371,17
SFAC 105 8889,335061241,67%610,79
Rambo 9900,507121266,67%774,73
Fantôme 9654,755111233,33%278,64
StuG III Ausf. G5419,183681163,64%926,36
Pz.Kpfw. II274,181261127,27%46,12
Type 5 Heavy10980,187301145,45%430,10
Type T-345343,732701154,55%899,02
Semovente M415516,823891145,45%895,94
SU-76M4270,092821145,45%664,67
AMX M4 mle. 457725,735381127,27%658,92
A-447565,734901154,55%764,03
VK 168.01 Mauerbrecher 81106,276961145,45%1025,06
S-517176,403321050,00%135,20
P.43 ter7691,205481060,00%902,82
AMX 12 t6361,303041020,00%644,18
NC 70 Błyskawica101143,307231060,00%733,00
Tiger (P)71150,107691060,00%1629,25
AMX M4 mle. 54101327,207871060,00%920,38
Object 430 Version II91082,706051040,00%732,91
ST-II101053,907411060,00%680,24
Rheinmetall Skorpion G 8379,803311070,00%343,28
TBT 91291,309731080,00%1024,12
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6196,901861040,00%79,70
M415363,67466966,67%605,39
AMX 13 F3 AM6168,33236933,33%0,00
Churchill VII61013,56715933,33%1996,57
LTG7390,33362922,22%490,94
T78 6266,44300944,44%140,97
M10 RBFM 5649,33565955,56%1288,07
IMT 8563,78339911,11%290,04
10TP3161,63219862,50%570,96
Ikv 65 Alt II6275,75384862,50%417,37
T-26280,63201862,50%331,72
VK 45.02 (P) Ausf. A8951,509218100,00%1024,61
Crusader 5.5-in. SP7635,75448837,50%629,73
BT-2282,71149742,86%151,78
Panzerjäger I292,86125742,86%115,81
Lorraine 155 mle. 518625,29572757,14%623,03
Type 578555,43540742,86%315,94
T-50514,29125728,57%0,00
Pz.Sfl. IC 4195,71280757,14%496,90
Matilda Black Prince 5343,00471771,43%856,92
Udarniy 8786,14606742,86%470,89
leKpz M 41 90 mm 8351,14404742,86%347,93
Strv m/38255,17109650,00%83,60
Konštrukta T-34/1007547,17582666,67%770,78
Vickers Mk. E Type B233,5087650,00%80,67
Sav m/434511,83260616,67%1166,40
SU-122A5329,33326650,00%595,30
GSOR the TANK 9682,00562666,67%579,15
K-91101343,00756650,00%920,06
K-91-PT 91053,50631633,33%772,69
M22 Locust 347,1791616,67%0,00
Char de transition 6616,67654683,33%940,36
Panther mit 8,8 cm L/71 8884,50429616,67%766,85
DS PZInż5408,00309580,00%831,46
Covenanter5168,4013950,00%276,30
Lorraine 155 mle. 507200,80481580,00%261,00
Centurion Action X101548,20609540,00%848,07
G.W. Tiger91096,40716560,00%944,84
FCM 36265,80161580,00%286,87
Object 14010756,60584540,00%322,79
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6131,60316540,00%40,82
T 54D 91192,40565540,00%833,14
Kanonenjagdpanzer 2 8533,20684580,00%471,96
M66756,0036740,00%951,14
14TP496,75187425,00%65,70
45TP Habicha7638,7536440,00%584,57
Comet7602,00654475,00%905,65
Type 89 I-Go/Chi-Ro20,0082450,00%76,03
Cruiser Mk. IV4150,50164475,00%470,20
FV217 Badger10849,50412425,00%259,03
T-34 with L-11 4300,00435450,00%791,46
Object 283 9411,25478450,00%216,63
Stridsyxa 8361,75525450,00%166,13
Leox 9751,50612450,00%416,56
Pz.Kpfw. 35 (t)262,00169333,33%61,33
4TP125,3383333,33%0,00
TVP VTU Koncept8168,3322030,00%0,00
MS-1191,00219333,33%235,71
Ikv 1035191,67265366,67%420,43
O-Ni72049,3313673100,00%2951,27
AMX 38365,00110333,33%0,00
T3 HMC214,331253100,00%261,00
Strv m/31 3472,00591366,67%1557,28
T-116 3107,67207366,67%421,54
StuG IV 5310,67340333,33%535,47
AMX M4 mle. 49 Liberté 81145,67856366,67%1315,58
Churchill Crocodile 6721,33542333,33%817,82
Strv fm/21169,501822100,00%377,89
T1 Cunningham171,50147250,00%241,28
Renault NC-31156,0072250,00%119,60
M3 Lee484,501692100,00%277,60
Ikv 90 Typ B7484,00330250,00%477,22
SDP 58 Kilana81519,00702250,00%1278,10
Type 689748,50666250,00%478,50
T-602186,00261250,00%652,27
AEC Armoured Car5484,006282100,00%1003,09
FV230 Canopener10824,00584250,00%369,56
Lorraine 50 t 91903,5049220,00%1706,41
M24E2 Super Chaffee 6207,5021720,00%242,62
KV-5 8299,00545250,00%154,51
Projet Louis 9369,0031920,00%164,53
Renault FT189,003371100,00%558,17
Renault Otsu155,001611100,00%261,00
7TP2377,003261100,00%1419,13
AMX 4040,001681100,00%261,00
SMV CC-6780,0016810,00%0,00
AMX 13 7570,004351100,00%261,00
UDES 15/16101552,0034510,00%1061,44
Type 4 Ju-To72020,0012571100,00%2261,74
IS-6 8796,007231100,00%772,60
KV-48677,0036310,00%429,81
Somua S3530,006010,00%0,00
Gabler’s Destroyer 5321,0033510,00%785,33
AM 39 Gendron-Somua 2168,0021010,00%368,69
AMR 35 232,006310,00%0,00
T-50-2 670,0013510,00%0,00
M48A2 Räumpanzer 82456,00153610,00%4481,52
Lago M38 3554,007291100,00%1696,69
Lätt Stridsfordon 120 92194,0058210,00%1902,64
Škoda T 40 6232,005271100,00%382,50
Primo Victoria 80,0012510,00%0,00
Löwe 80,0010810,00%0,00
AMX ELC 901 60,0013510,00%0,00
T26E5 80,0048210,00%0,00
Valiant 50,008910,00%0,00
AMX Canon d'assaut 105 8818,0035310,00%493,10
AMX M4 mle. 49 8596,007161100,00%609,02

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 31/08/2026
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 16/11/2025
Gestopt: 30/08/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/10/2025
Gestopt: 16/11/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 06/10/2025
Gestopt: 11/10/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 03/07/2025
Gestopt: 27/09/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/06/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 01/06/2025
Gestopt: 19/06/2025
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 12/05/2025
Gestopt: 01/06/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 15/03/2025
Gestopt: 12/05/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/03/2025
Gestopt: 15/03/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 02/12/2024
Gestopt: 07/03/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 02/12/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 09/07/2024
Gestopt: 01/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 05/07/2024
Gestopt: 09/07/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 11/06/2024
Gestopt: 04/07/2024
Rol: Commandant
Toegetreden: 01/04/2024
Gestopt: 11/06/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/08/2023
Gestopt: 01/04/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/01/2023
Gestopt: 12/02/2023
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 17/04/2022
Gestopt: 23/04/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/01/2023
Gestopt: 28/01/2023
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 15/02/2023
Gestopt: 22/08/2023
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 24/04/2022
Gestopt: 25/01/2023
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 15/10/2020
Gestopt: 10/04/2022
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 15/10/2020
Gestopt: 10/04/2022