ZodRend

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/03/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3167910116555
Gemiddelde tier8,519,109,839,63
Overwinningen1593750,31%660,00%6152,59%28851,89%
Verloren1526048,17%440,00%5345,69%25746,31%
Gelijkstand4821,52%00,00%21,72%101,80%
Gevechten overleefd861627,20%550,00%3227,59%14826,67%
Tanks vernietigd246380,78131,301080,934920,89
Gedood / dood ratio1,072,601,291,21
Gezien365111,15171,701511,308091,46
Schade toegebracht1.576,623.112,302.429,612.464,22
Veroveringspunten156470,4900,00300,261920,35
Verdedigingspunten139920,4400,00140,12360,06
Ervaring738,331.211,00971,59967,29
WN71142,641932,641317,241336,87
WN81611,693152,942027,382098,67
Totaal
Gevechten31679
Gemiddelde tier8,51
Overwinningen1593750,31%
Verloren1526048,17%
Gelijkstand4821,52%
Gevechten overleefd861627,20%
Tanks vernietigd246380,78
Gedood / dood ratio1,07
Gezien365111,15
Schade toegebracht1.576,62
Veroveringspunten156470,49
Verdedigingspunten139920,44
Ervaring738,33
WN71142,64
WN81611,69
Voorbije 24u
Gevechten10
Gemiddelde tier9,10
Overwinningen660,00%
Verloren440,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd550,00%
Tanks vernietigd131,30
Gedood / dood ratio2,60
Gezien171,70
Schade toegebracht3.112,30
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.211,00
WN71932,64
WN83152,94
Voorbije 7 dagen
Gevechten116
Gemiddelde tier9,83
Overwinningen6152,59%
Verloren5345,69%
Gelijkstand21,72%
Gevechten overleefd3227,59%
Tanks vernietigd1080,93
Gedood / dood ratio1,29
Gezien1511,30
Schade toegebracht2.429,61
Veroveringspunten300,26
Verdedigingspunten140,12
Ervaring971,59
WN71317,24
WN82027,38
Voorbije 30 dagen
Gevechten555
Gemiddelde tier9,63
Overwinningen28851,89%
Verloren25746,31%
Gelijkstand101,80%
Gevechten overleefd14826,67%
Tanks vernietigd4920,89
Gedood / dood ratio1,21
Gezien8091,46
Schade toegebracht2.464,22
Veroveringspunten1920,35
Verdedigingspunten360,06
Ervaring967,29
WN71336,87
WN82098,67
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen116,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren583,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd233,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien40,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.481,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring269,170,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen116,67%
Verloren583,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd233,33%
Tanks vernietigd30,50
Gedood / dood ratio0,75
Gezien40,67
Schade toegebracht1.481,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring269,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen1100,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht414,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring321,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1100,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht414,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring321,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht911,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring214,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht911,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring214,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren3100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien10,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.100,670,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring57,670,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen00,00%
Verloren3100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien10,33
Schade toegebracht1.100,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring57,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten67000
Overwinningen2537,31%00,00%00,00%00,00%
Verloren4262,69%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2638,81%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd460,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,120,000,000,00
Gezien711,0600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.196,180,000,000,00
Veroveringspunten2033,0300,0000,0000,00
Verdedigingspunten2854,2500,0000,0000,00
Ervaring500,900,000,000,00
Totaal
Gevechten67
Overwinningen2537,31%
Verloren4262,69%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2638,81%
Tanks vernietigd460,69
Gedood / dood ratio1,12
Gezien711,06
Schade toegebracht1.196,18
Veroveringspunten2033,03
Verdedigingspunten2854,25
Ervaring500,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten19000
Overwinningen736,84%00,00%00,00%00,00%
Verloren1263,16%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd842,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd110,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien341,7900,0000,0000,00
Schade toegebracht2.069,110,000,000,00
Veroveringspunten150,7900,0000,0000,00
Verdedigingspunten1236,4700,0000,0000,00
Ervaring622,680,000,000,00
Totaal
Gevechten19
Overwinningen736,84%
Verloren1263,16%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd842,11%
Tanks vernietigd110,58
Gedood / dood ratio1,00
Gezien341,79
Schade toegebracht2.069,11
Veroveringspunten150,79
Verdedigingspunten1236,47
Ervaring622,68
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (269)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Leopard 1102088,86758108248,80%1671,91
T-103 81384,02773103848,46%1503,31
Bat.-Châtillon 25 t102109,9978098150,56%1826,56
Object 70491618,1365587449,54%1265,14
Centurion Action X102047,1377371847,91%1703,12
Lorraine 40 t 81266,3774166051,21%1488,66
T-1091332,0371665049,69%1246,79
IS-381120,2464761251,31%1219,30
SU-130PM 81885,4690161153,52%2145,34
Char Futur 4 91737,1781858551,45%1617,84
212A91513,3751756845,07%1556,91
T3092294,0589952855,68%2253,09
Vz. 55102495,2090044254,98%2069,25
ELC EVEN 90 8691,8979540553,83%1359,19
T26E5 Patriot 81005,9375539448,98%1142,58
IS-7101974,4178138552,47%1534,09
AMX 13 105101356,8479037349,06%1498,47
SU-14-17908,1249737047,57%1301,45
STB-1102048,5981636953,39%1786,22
Object 268101860,9563535549,30%1220,18
Super Conqueror102238,5886035450,56%1773,85
KV-856595,9451135349,01%909,78
FV215b (183) 102015,6770233149,24%1484,04
Buryan 92324,8298733054,24%1941,46
Object 261101344,6661132949,54%1021,28
SU-14-281330,0756632549,54%1612,30
SU-1527841,2453431949,22%1162,28
ISU-15281283,6158631845,91%1283,99
T110E5102097,1291531158,20%1732,11
Object 430U102273,2586031051,94%1934,23
M10391373,0174130849,68%1223,82
G.W. Tiger (P)81003,3642027350,92%1186,96
E 65 Zwilling 81886,4599727253,31%1907,38
KV-26941,0664527055,19%1879,83
Leopard Prototyp A91782,3876425045,20%1626,20
Rheinmetall Panzerwagen101375,8881024052,92%1542,34
IS7771,8757723950,21%972,48
Strv 103B102449,5780223748,52%1770,88
Prototipo 6 81840,3191323653,39%1861,65
T-62A101281,5462623545,11%902,98
Bat.-Châtillon 12 t8494,7361623046,09%705,62
Leox 92146,9788621947,49%1950,19
M-VII-Y 92499,46109720257,92%2160,80
Object 277101940,7377419149,21%1445,71
Ares 90102265,1388918254,95%1959,73
Super Hellcat 7653,0654318246,70%793,24
AMX 13 909675,6763918145,86%828,89
Conqueror91753,2784917954,19%1661,68
CS-52 LIS 81510,9783317951,40%1810,20
AMX 13 105 AM mle. 505500,0233017646,59%1103,10
AE Phase I 91567,8878917548,00%1359,74
T110E4103220,7097117256,98%2622,09
Progetto CC55 mod. 5481405,8478917147,37%1612,89
Gorilla112862,1585217047,06%1996,26
E 50 Ausf. M102206,8285416454,88%1962,18
G.W. Panther7914,1950816354,60%1222,29
Bat.-Châtillon Bourrasque 81579,3992016354,60%1968,96
KV-15373,6837416140,99%558,12
Kpz. Erich Konzept I 92152,4589215754,78%1962,40
122 TM 81589,7383715553,55%1866,83
AMX 13 F3 AM6731,3837915451,95%1100,56
Centurion Mk. 7/191540,1179115246,05%1505,40
T54E191825,2176715143,71%1675,80
UDES 0381152,2861214445,83%1178,05
T328976,1663614442,36%891,91
CS-63102052,8578913946,04%1542,07
E 7591948,4187813851,45%1941,91
SU-86605,7244413351,88%842,21
SU-1006742,7454813158,78%1348,14
Lorraine 155 mle. 507832,1652612652,38%1026,53
AMX M4 mle. 54102604,4790612649,21%2075,24
STK-2113090,18103412555,20%2231,15
XM69 Hacker112886,26100312556,00%2315,11
T57 Heavy102395,2782612147,93%1882,17
FV230 Canopener102563,1391112146,28%1885,71
SMV CC-6781300,9173411647,41%1377,82
SU-122A5314,4629511643,97%560,59
Fauteur112978,4997911644,83%2069,51
M26 Pershing8980,7264911450,88%1132,42
E 100102604,2095511454,39%2087,87
M-IV-Y 81844,84100911358,41%2348,73
AMX 13 757511,9664211258,93%1082,18
Caernarvon81076,7572511045,45%1039,66
Vz. 62 Jasan 92187,1192610954,13%1980,73
Type 71102783,12100710859,26%2328,85
T1 Heavy5548,0451910741,12%1014,49
Ho-Ri 281194,9770810742,99%1247,03
Hummel6732,2943510243,14%1105,74
T6981230,8076010250,98%1513,60
Object 43091603,6579210146,53%1437,95
Progetto C50 mod. 6691160,3265010040,00%852,57
Bat.-Châtillon 25 t AP91210,807329951,52%1094,47
AMX 50 B102764,457789833,67%2106,02
Vz. 60S Dravec 102681,499579852,04%1867,47
M66649,855399750,52%920,62
T-4481544,628739755,67%2281,58
Type 6191499,547959652,08%1573,85
Kampfpanzer 67102811,3110129552,63%2364,60
SU-855488,154039349,46%1082,66
Tiger I71304,988139245,65%1737,28
T297701,345809240,22%647,42
T-34-856627,644969052,22%1100,65
Durendal 102802,108528943,82%2171,09
TNH T Vz. 5191733,138718854,55%1652,21
60TP Lewandowskiego102456,878178644,19%1724,84
Lorraine 155 mle. 518932,556268644,19%866,20
T2071069,248228562,35%1864,48
M48A5 Patton102155,278788551,76%1698,21
Type 6892305,399958349,40%2170,76
BZ-75102590,368768346,99%1966,57
Pz.Kpfw. 5582313,5911398351,81%2469,92
BZ-6892374,728578137,04%1998,84
T675363,642998134,57%582,13
FV225 Collector 92382,7410898162,96%2116,57
SFAC 105 81635,337687951,90%1606,17
E 5091749,538607860,26%1717,61
T-284167,362467741,56%272,49
Tiger II81242,627147738,96%1294,28
HWK 128889,037387745,45%1458,25
50TP Tyszkiewicza91658,128127552,00%1510,29
Rhm.-Borsig Waffenträger81555,717247548,00%1533,79
T803112768,7411117467,57%2058,34
Maus102823,399517047,14%2117,28
Versuchspanzer 5792250,2710617060,00%2130,77
Chi-To SP71169,556866943,48%1254,86
P.43 bis6711,536256854,41%1381,33
T25/271131,196736750,75%1637,68
AMX M4 mle. 5192320,269706653,03%2033,93
Pz.Kpfw. Neu113171,1811456659,09%2213,45
FV229 Contender92273,009356544,62%2284,91
Centurion Mk. I81071,397616453,13%1376,65
Carro d'assalto P.887832,427076254,84%1062,13
Vz. 63P112673,278796241,94%1647,85
Ares 8592067,559886256,45%2189,30
TNH 105/100081196,257936155,74%1437,25
AMX ELC bis5150,313496131,15%210,60
M18 Hellcat6675,735086051,67%1047,71
Škoda T 256649,745445740,35%1087,27
45TP Habicha71186,148295759,65%1597,35
53TP Markowskiego81326,797645743,86%1464,29
AMX 12 t6241,074255648,21%463,76
T-437597,056045653,57%822,25
T-1506759,385625650,00%1339,31
SU-54191,292135560,00%432,02
Grille5498,534285563,64%1216,04
M8A14409,874385549,09%1174,02
Spähpanzer Ru 2519853,697175540,00%1052,73
Type 5781435,299015253,85%1646,83
AMX 50 10081908,929725062,00%2370,86
T-5492122,009585054,00%2392,77
KR-1112913,6610395058,00%2016,02
Vz. 44-171371,888874953,06%1868,26
SMV CC-567956,226994953,06%1316,00
T-345294,683934753,19%691,58
BZ-16681839,238714738,30%2233,07
Black Prince71018,438044643,48%1415,11
Panther II81175,277654551,11%1587,25
VK 30.02 (M)6649,295764551,11%1128,55
Waffenträger auf Pz. IV92225,808154540,00%1934,68
Taschenratte113157,6411464562,22%2222,50
Indien-Panzer8894,956084440,91%910,50
P.435425,954054341,86%941,64
AMX 50 12092212,708904355,81%2168,15
VK 30.02 (D)7863,166614344,19%1279,19
IS-6 B 8929,005684344,19%824,66
Semovente M43 Bassotto6920,556284250,00%1597,65
Object 274a 81419,559154259,52%1820,38
M3 Lee4263,853314156,10%998,96
T-804214,243084143,90%640,03
AMX 105 AM mle. 474351,583834072,50%1511,79
Type 5 Ka-Ri 81607,457374040,00%1470,93
Comet7874,417043951,28%1414,85
FV224 Chopper71463,219843956,41%2225,15
LTP 3125,032083754,05%443,77
Kunze Panzer 91872,918783551,43%2091,63
Ikv 90 Typ B71077,157213461,76%1707,78
Type 586723,565873444,12%1270,91
FV227 Conceiver81583,268293444,12%1874,06
Ikv 65 Alt II6916,415373237,50%1508,57
SU-85B4380,743523145,16%915,57
Type 4 Ju-To71400,298463145,16%1777,96
M46 Patton91661,338602755,56%1691,06
VK 36.01 (H)61010,238162669,23%1988,15
T-463104,422212650,00%277,46
Strv 103-092001,819632669,23%1947,77
Object 703 Version II 81680,048802642,31%1639,13
TS-6 91862,508752653,85%1650,57
Churchill VII6789,215912433,33%1229,46
AMX M4 mle. 4571790,9611042470,83%2750,67
STA-18991,876632352,17%1079,30
Marder 38T4237,572912343,48%418,12
Cromwell6538,275922250,00%926,48
Lätt Stridsfordon 120 92267,098432254,55%2002,33
Type 95 Heavy4309,482522152,38%977,95
LTG7518,056482166,67%1013,81
Tiger-Maus 91732,958542152,38%1417,63
SDP 40 Zadymka5586,853672050,00%1082,60
SU-263167,802232060,00%434,73
Black Rock 112256,538891952,63%1465,33
P26/404508,614701861,11%1524,96
40TP Habicha6562,675221861,11%1075,69
AMX 65 t81186,448481866,67%1338,95
D23105,761211741,18%144,59
AMX 67 Imbattable112430,658081747,06%1547,95
VK 30.01 (H)5806,565961656,25%2183,70
KV-371215,317721643,75%1650,02
T-703244,693941650,00%920,92
Type 1 Chi-He4380,334221566,67%1170,42
O-I61265,539221573,33%2248,53
Object 140102537,277431533,33%1904,75
Birch Gun4304,463461361,54%1125,28
Pz.Kpfw. 35 (t)218,92651225,00%0,00
Type 5 Chi-Ri71117,757911241,67%1647,20
121B 101835,338661250,00%1466,41
Carro da Combattimento 45 t 101900,098491163,64%1332,83
Chrysler MTC 2TC 8980,607101060,00%915,19
P.43 ter71018,00639944,44%1587,22
T-262122,22182944,44%392,38
VCS 6x6 TS 90 9694,00856955,56%868,04
Type 5 Ke-Ho4253,25395862,50%749,21
Lorraine 39L AM3153,75200837,50%261,13
IS-27779,25527837,50%721,32
Patton the Tank 9605,25644862,50%545,61
M415485,14406757,14%708,07
M2 Medium Tank3212,14336742,86%676,99
Ashbringer 102079,29914757,14%1448,03
Hotchkiss H35252,50133650,00%73,08
AMX 404205,83307650,00%674,82
M374230,33202650,00%600,38
Durchbruchswagen 24215,67438683,33%621,01
T-50-2 6864,0045460,00%2891,79
Cobra 92013,50770633,33%1821,70
SU-1820,00114580,00%261,00
G.W. Tiger9901,40654560,00%754,85
Tiger (P)71205,75724450,00%1516,38
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8764,00538425,00%736,09
AMX 383111,67279366,67%338,80
T3 HMC2215,0017430,00%773,95
SU-76M4171,33207366,67%472,68
KV-48498,00516333,33%243,11
GSOR the TANK 91226,67692366,67%1093,12
Saryuda 91777,67818366,67%1383,25
BT-2230,00167250,00%84,37
Leichttraktor114,00972100,00%261,00
KV-137643,00479250,00%799,41
Object 283 9348,00479250,00%160,17
T7 Combat Car 292,50357250,00%327,45
Caernarvon Action X 8796,50826250,00%696,82
Strv fm/211170,003361100,00%1026,86
TKS z n.k.m. 20 mm 2237,0040710,00%1415,08
Renault FT10,00921100,00%261,00
4TP10,002211100,00%261,00
MS-11394,0046610,00%3008,62
FV3046855,006961100,00%1727,99
TS-54 81130,0010111100,00%1227,51
KV-1SA 50,007501100,00%261,00
Object 777 Version II 9853,0019810,00%404,13
T-116 30,006510,00%0,00
Pz.Sfl. IC 4143,0014710,00%135,37
M16/43 Sahariano 30,001971100,00%261,00
Light Mk. VIC 20,003710,00%0,00
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8718,0027110,00%460,54
AMX ELC 901 6155,004831100,00%364,20
AMX 13 (FL 11) 5113,008391100,00%330,76
Chrysler K 80,0029410,00%0,00
StuG IV 5345,004771100,00%774,17
BT-7 artillery 3458,0033010,00%1871,38
Fantôme 91169,008871100,00%975,43
KB-52 9946,0030610,00%431,18

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/03/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/02/2026
Gestopt: 17/03/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 07/02/2025
Gestopt: 13/02/2026
Rol: Reservist
Toegetreden: 28/12/2024
Gestopt: 05/02/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/09/2024
Gestopt: 28/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/09/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/09/2024
Gestopt: 08/09/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/07/2024
Gestopt: 02/09/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 24/01/2024
Gestopt: 22/07/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/01/2024
Gestopt: 24/01/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 29/12/2022
Gestopt: 30/03/2023