_Akkermanec

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/09/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten689302297323
Gemiddelde tier7,808,148,388,29
Overwinningen3463050,24%1150,00%4950,52%17152,94%
Verloren3328548,29%1045,45%4546,39%14344,27%
Gelijkstand10151,47%14,55%33,09%92,79%
Gevechten overleefd2017929,27%836,36%3637,11%11836,53%
Tanks vernietigd620540,90311,41880,913010,93
Gedood / dood ratio1,272,211,441,47
Gezien657400,95140,64490,511880,58
Schade toegebracht1.151,301.630,951.457,111.511,68
Veroveringspunten283870,4190,41200,21810,25
Verdedigingspunten341150,4900,0000,001290,40
Ervaring640,19583,18576,73664,59
WN71099,841389,171054,981183,83
WN81391,351838,191372,791581,80
Totaal
Gevechten68930
Gemiddelde tier7,80
Overwinningen3463050,24%
Verloren3328548,29%
Gelijkstand10151,47%
Gevechten overleefd2017929,27%
Tanks vernietigd620540,90
Gedood / dood ratio1,27
Gezien657400,95
Schade toegebracht1.151,30
Veroveringspunten283870,41
Verdedigingspunten341150,49
Ervaring640,19
WN71099,84
WN81391,35
Voorbije 24u
Gevechten22
Gemiddelde tier8,14
Overwinningen1150,00%
Verloren1045,45%
Gelijkstand14,55%
Gevechten overleefd836,36%
Tanks vernietigd311,41
Gedood / dood ratio2,21
Gezien140,64
Schade toegebracht1.630,95
Veroveringspunten90,41
Verdedigingspunten00,00
Ervaring583,18
WN71389,17
WN81838,19
Voorbije 7 dagen
Gevechten97
Gemiddelde tier8,38
Overwinningen4950,52%
Verloren4546,39%
Gelijkstand33,09%
Gevechten overleefd3637,11%
Tanks vernietigd880,91
Gedood / dood ratio1,44
Gezien490,51
Schade toegebracht1.457,11
Veroveringspunten200,21
Verdedigingspunten00,00
Ervaring576,73
WN71054,98
WN81372,79
Voorbije 30 dagen
Gevechten323
Gemiddelde tier8,29
Overwinningen17152,94%
Verloren14344,27%
Gelijkstand92,79%
Gevechten overleefd11836,53%
Tanks vernietigd3010,93
Gedood / dood ratio1,47
Gezien1880,58
Schade toegebracht1.511,68
Veroveringspunten810,25
Verdedigingspunten1290,40
Ervaring664,59
WN71183,83
WN81581,80
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten213000
Overwinningen9645,07%00,00%00,00%00,00%
Verloren10850,70%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand94,23%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6430,05%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1210,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,810,000,000,00
Gezien2291,0800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.409,670,000,000,00
Veroveringspunten3551,6700,0000,0000,00
Verdedigingspunten2431,1400,0000,0000,00
Ervaring594,950,000,000,00
Totaal
Gevechten213
Overwinningen9645,07%
Verloren10850,70%
Gelijkstand94,23%
Gevechten overleefd6430,05%
Tanks vernietigd1210,57
Gedood / dood ratio0,81
Gezien2291,08
Schade toegebracht1.409,67
Veroveringspunten3551,67
Verdedigingspunten2431,14
Ervaring594,95
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten129000
Overwinningen5945,74%00,00%00,00%00,00%
Verloren6651,16%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand43,10%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3829,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd860,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,950,000,000,00
Gezien2191,7000,0000,0000,00
Schade toegebracht928,320,000,000,00
Veroveringspunten1471,1400,0000,0000,00
Verdedigingspunten280,2200,0000,0000,00
Ervaring641,640,000,000,00
Totaal
Gevechten129
Overwinningen5945,74%
Verloren6651,16%
Gelijkstand43,10%
Gevechten overleefd3829,46%
Tanks vernietigd860,67
Gedood / dood ratio0,95
Gezien2191,70
Schade toegebracht928,32
Veroveringspunten1471,14
Verdedigingspunten280,22
Ervaring641,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten48000
Overwinningen1837,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren2960,42%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,08%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1122,92%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd260,5400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,700,000,000,00
Gezien701,4600,0000,0000,00
Schade toegebracht577,810,000,000,00
Veroveringspunten1362,8300,0000,0000,00
Verdedigingspunten300,6300,0000,0000,00
Ervaring422,380,000,000,00
Totaal
Gevechten48
Overwinningen1837,50%
Verloren2960,42%
Gelijkstand12,08%
Gevechten overleefd1122,92%
Tanks vernietigd260,54
Gedood / dood ratio0,70
Gezien701,46
Schade toegebracht577,81
Veroveringspunten1362,83
Verdedigingspunten300,63
Ervaring422,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten39000
Overwinningen1538,46%00,00%00,00%00,00%
Verloren2358,97%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd410,26%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd130,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,370,000,000,00
Gezien210,5400,0000,0000,00
Schade toegebracht698,920,000,000,00
Veroveringspunten270,6900,0000,0000,00
Verdedigingspunten140,3600,0000,0000,00
Ervaring472,260,000,000,00
Totaal
Gevechten39
Overwinningen1538,46%
Verloren2358,97%
Gelijkstand12,56%
Gevechten overleefd410,26%
Tanks vernietigd130,33
Gedood / dood ratio0,37
Gezien210,54
Schade toegebracht698,92
Veroveringspunten270,69
Verdedigingspunten140,36
Ervaring472,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1526000
Overwinningen77250,59%00,00%00,00%00,00%
Verloren71646,92%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand382,49%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd52734,53%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd9690,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,970,000,000,00
Gezien14960,9800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.070,410,000,000,00
Veroveringspunten16941,1100,0000,0000,00
Verdedigingspunten39242,5700,0000,0000,00
Ervaring696,250,000,000,00
Totaal
Gevechten1526
Overwinningen77250,59%
Verloren71646,92%
Gelijkstand382,49%
Gevechten overleefd52734,53%
Tanks vernietigd9690,63
Gedood / dood ratio0,97
Gezien14960,98
Schade toegebracht1.070,41
Veroveringspunten16941,11
Verdedigingspunten39242,57
Ervaring696,25
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten927000
Overwinningen47050,70%00,00%00,00%00,00%
Verloren44047,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand171,83%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd35938,73%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6500,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,140,000,000,00
Gezien8690,9400,0000,0000,00
Schade toegebracht736,180,000,000,00
Veroveringspunten12001,2900,0000,0000,00
Verdedigingspunten11711,2600,0000,0000,00
Ervaring496,450,000,000,00
Totaal
Gevechten927
Overwinningen47050,70%
Verloren44047,46%
Gelijkstand171,83%
Gevechten overleefd35938,73%
Tanks vernietigd6500,70
Gedood / dood ratio1,14
Gezien8690,94
Schade toegebracht736,18
Veroveringspunten12001,29
Verdedigingspunten11711,26
Ervaring496,45
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten46000
Overwinningen2145,65%00,00%00,00%00,00%
Verloren2554,35%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1839,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd300,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,070,000,000,00
Gezien280,6100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.476,720,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten691,5000,0000,0000,00
Ervaring555,890,000,000,00
Totaal
Gevechten46
Overwinningen2145,65%
Verloren2554,35%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1839,13%
Tanks vernietigd300,65
Gedood / dood ratio1,07
Gezien280,61
Schade toegebracht1.476,72
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten691,50
Ervaring555,89
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (434)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
E 25 71058,05721363151,83%1754,67
Object 261101444,15605226050,93%1395,35
SU-130PM 81473,72654198751,53%1532,34
Löwe 81290,55765159952,35%1590,46
ELC EVEN 90 8731,11680157852,66%1544,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5604,47609131757,40%1944,45
KV-856530,0743084746,64%812,52
T26E4 SuperPershing 81136,8875883248,08%1515,16
Škoda T 40 6835,0565880254,74%1791,75
IS-7101727,1372675749,01%1367,55
FV215b (183) 101882,7967773050,27%1431,20
T110E4101994,8964870847,88%1516,47
T34 81291,3370767851,47%1554,75
Waffenträger auf E 100102067,2964567045,07%1487,76
E 100101947,2473265352,99%1634,70
Grille 15102048,0364062848,57%1593,52
Object 140101587,5766861643,18%1303,41
T-54 ltwt.9951,1772460453,15%1548,45
105 leFH18B2 5596,2448960353,73%1236,43
Jagdpanzer E 100101905,1764757844,98%1377,95
M18 Hellcat6482,8640954343,46%693,68
AMX 13 909912,7671153650,93%1469,78
Šotek 81567,0180253448,88%1689,32
KV-15360,1629953148,21%616,67
212A91329,0057952345,51%1279,02
IS-381049,9365051645,74%1105,45
KV-26868,1067244351,69%1745,12
FV4005 Stage II101835,5261544247,96%1338,50
WZ-111 81268,1381043255,56%1688,87
T-100 LT101072,6668642446,23%1285,06
AMX 13 105101268,4467839550,38%1529,57
Strv 103B101942,9866136949,86%1466,33
S-517784,1448136044,44%910,82
T-5491024,2766836046,11%923,70
IS7659,1646934948,42%762,74
Bat.-Châtillon 25 t101613,5472034150,73%1439,36
T-1091107,2464133944,54%927,57
T-448896,8965933249,40%1187,02
T-34-85 Rudy 6813,2465132456,17%1590,44
Lorraine 40 t 81229,4962932451,23%1481,31
T3091691,6677231353,04%1589,57
Waffenträger auf Pz. IV91575,8168030945,63%1382,64
O-Ho81441,7889830262,58%1998,32
Char Futur 4 91636,4068829453,40%1491,20
SU-14-281221,3759329246,58%1342,35
Rhm.-Borsig Waffenträger81403,5971129253,42%1570,91
Type 64 6608,7663728551,93%1720,57
T54E191299,7968228345,23%1099,88
Type 6191465,0074928253,55%1547,67
Type 4 Heavy91567,4975628248,94%1415,99
WZ-120-1G FT 81372,0368928052,86%1481,39
Rheinmetall Skorpion 81390,4072127950,54%1387,01
Object 268101977,7263327246,32%1303,45
M4A1 Sherman5619,1167227160,15%2070,33
T-34 shielded 5723,4956427061,48%2160,86
WZ-1328843,5767726650,00%1578,14
Strv 103-091831,8382026654,14%1751,31
STA-181077,0270026553,96%1603,63
Ho-Ri 3102023,7267226049,23%1258,52
M40/M4381214,3759425650,00%1461,85
WZ-111 model 1-491749,5679425548,63%1705,85
FV2078934,3552425548,24%1118,18
VK 45.02 (P) Ausf. B91646,9684925357,71%1781,41
T57 Heavy101857,3971124848,39%1487,08
E 7591470,2377224752,23%1496,27
Chrysler K GF 81217,1471524746,96%1407,58
Emil II91686,0177924548,16%1644,61
Progetto C50 mod. 6691350,3075424552,24%1216,26
Krupp-Steyr Waffenträger 71051,1162624553,47%1515,77
IS-271187,2978624456,56%1834,34
T28 Prototype81113,0364224446,72%1178,65
Jagdpanther II81248,3167423751,05%1384,48
Škoda T 5091673,4482123649,58%1748,46
Leopard Prototyp A91522,9677423551,91%1516,34
T-103 81303,0865922951,53%1412,96
AMX 30 1er prototype91606,6075322848,25%1507,03
STB-1101696,1066622643,81%1299,41
T92 HMC101298,3466721849,08%1063,18
Strv m/42-57 Alt A.2 6815,4467021650,46%1559,18
Lorraine 155 mle. 518983,1159221553,02%1193,57
SU-10181183,1566621447,66%1400,63
T6981051,7274621152,61%1495,28
G.W. Panther7780,8349620949,28%942,99
M127849,2451320646,60%1143,68
Tiger II81153,6969820346,31%1319,84
Jagdtiger91706,3276420353,69%1552,17
ST-I91736,9083320053,00%1798,78
T376450,7559420051,50%1172,94
AT 1581283,6171319952,26%1438,45
Ho-Ri 191627,8869619857,58%1363,11
BZ-79112276,6685819748,73%1339,31
UDES 0381423,5979019555,38%1866,19
AMX 50 12091534,8568819445,36%1376,85
KV-481111,9873019452,06%1398,85
Sturer Emil7881,7556419347,15%1240,16
Spähpanzer Ru 2519757,9262719345,60%976,32
VK 45.02 (P) Ausf. A81245,8474219251,56%1503,60
T675140,6316219243,23%68,98
M53/M5591197,0263919251,04%1109,14
Bat.-Châtillon 25 t AP91253,1972118956,61%1266,03
Conqueror91587,9780918856,91%1540,80
Lorraine 155 mle. 507713,9049718552,43%863,55
Kranvagn101627,5964418448,37%1171,26
M46 Patton91756,9282918253,85%1972,74
T3281109,2675417756,50%1264,20
Tortoise91411,5063917741,81%963,59
SU-1006698,7852317644,89%1183,27
E 5091523,2876417650,00%1400,67
ISU-15281276,0665717550,29%1370,33
Progetto M40 mod. 65101613,7764217348,55%1168,03
AMX 13 757493,1359717347,98%895,25
Type 5 Heavy102216,0677217247,09%1535,60
Object 70491691,7171217147,95%1313,80
T499801,6166816845,24%1030,15
Type 586581,1159516755,69%1217,65
11081134,1870516349,69%1313,03
SMV CC-6781105,1652716346,01%1112,41
Konštrukta T-34/1007858,3867716254,32%1461,60
TVP VTU Koncept81159,6569716247,53%1649,75
IS-4101885,8479516151,55%1582,76
Super Hellcat 7994,5854716150,93%1530,10
Tiger I71000,1371116051,88%1329,39
M75305,1142015954,72%1090,62
T-28E with F-30 4531,2356415955,35%1538,79
T-34-856432,0140915540,00%600,06
T71 DA7453,4356615546,45%758,31
Type 5 Chi-Ri7906,0466415453,90%1592,08
T-1506377,8032915341,83%400,65
T-345257,7828015146,36%513,80
SU-1527864,2452814939,60%1147,43
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4153,1016814844,59%192,20
FV4004 Conway91676,9170214847,30%1560,89
AMX 65 t81163,5366514842,57%1309,70
Panther II8969,4263914748,98%1190,12
T2971000,4877714562,07%1394,81
AMX 50 10081243,2872414450,00%1512,13
Charioteer81288,3773414454,17%1498,79
M41 Walker Bulldog8594,1664314450,00%1012,31
Vz. 64 Blesk8485,4547414346,85%639,91
WZ-113G FT102023,0871414244,37%1177,40
FV3046484,1940914248,59%796,02
M10391405,7966914139,01%1180,88
TVP T 50/51101664,7971714056,43%1408,87
M26 Pershing81254,2375414044,29%1511,25
T110E3101832,6970214051,43%1291,25
Type 3 Chi-Nu5335,8038513848,55%824,60
M-III-Y81042,9060913844,20%1119,96
Jagdpanther71004,3563313750,36%1494,28
AMX M4 mle. 457961,3269313755,47%1379,89
T25/27748,2160013756,93%1069,20
IS-M81234,5178913657,35%1493,37
Hummel6543,6240513540,00%679,57
O-I6833,6962613549,63%1515,92
Crusader 5.5-in. SP7868,4751613545,19%1310,03
Type 4 Chi-To6607,5952913440,30%1100,49
Object 260 101602,7875613350,38%1122,99
Škoda T 256660,0960813253,79%1327,89
Object 26392051,0582913151,15%2073,31
Leo71008,1273713054,62%1718,31
Maus101976,8074213056,92%1784,52
T1 Heavy5296,9930312849,22%440,69
Object 70591868,2090212860,16%2071,63
Tiger 131 6810,8866312856,25%1494,84
T207787,9464112750,39%1168,22
T1 Cunningham177,3221512550,40%311,69
ARL 446690,9257012452,42%1228,51
T3 HMC290,7317712450,81%242,16
Black Prince7918,6767012355,28%1366,31
Caernarvon81197,7171212351,22%1396,52
Centurion Mk. I81152,5572412350,41%1605,85
AMX AC mle. 467816,2057012346,34%1169,96
Emil I81563,6786212250,00%2198,85
Type T-345399,3344312143,80%1058,46
O-Ni71227,8082412157,02%1806,89
G.W. Tiger (P)8884,9856012045,00%952,17
Comet7806,6667211953,78%1441,35
T-50-2 6483,2660011752,14%1469,05
AMX 12 t6253,4644811645,69%466,90
Controcarro 3 Minotauro101894,1171411560,87%1393,38
StuG III Ausf. G5249,1626711443,86%362,61
T-34-17840,1266811352,21%1333,17
T-437675,3964111253,57%1091,17
ARL V396752,7457011252,68%1568,36
T-284106,6315711151,35%159,10
Spähpanzer SP I C7854,7675011154,95%1796,71
Jagdpanzer E 90 91896,9980611150,45%1637,98
Cromwell6711,1060411046,36%1412,80
BDR G1 B5456,4644810947,71%820,69
Controcarro 1 Mk. 291182,7461810847,22%883,49
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.432,7517510848,15%74,13
Object 43091736,0985610856,48%1854,23
LTTB8712,7767110750,47%1355,39
AMX 13 F3 AM6652,3045510648,11%961,00
SU-855282,2331010452,88%555,11
P.44 Pantera81123,8271610452,88%1374,96
M-II-Y71025,2769110449,04%1313,11
VK 36.01 (H)6400,5645010348,54%517,70
KV-371073,5868610354,37%1488,95
M48A5 Patton101763,8368810345,63%1360,18
60TP Lewandowskiego101947,4477010251,96%1349,04
AMX M4 mle. 5191982,4988110254,90%1904,14
BT-7 artillery 3196,0935110256,86%750,98
T9592460,8188310150,50%2370,26
BZ-75102075,0889110153,47%1649,69
Ares 90101602,5774310150,50%1119,26
Ho-Ri 281052,6653510050,00%1024,92
Object 705A101668,7161510045,00%1191,20
Progetto CC55 mod. 5481033,635959946,46%977,88
Pz.Sfl. IVb4353,723529955,56%1262,12
Panhard AML Lynx 6x68356,444449947,47%435,23
Panther7896,026629652,08%1537,00
AT 771063,806389642,71%1328,13
Type 5781299,587359556,84%1395,69
AT 86568,435309450,00%964,38
T216234,914639346,24%412,48
SU-100M17876,456029245,65%1150,81
FV227 Conceiver81112,487449247,83%1319,34
Ikv 90 Typ B7954,246559142,86%1376,23
AMX M4 mle. 49 Liberté 81172,006899051,11%1439,51
Jagdpanzer IV6600,975248955,06%1127,74
Prototipo Standard B91598,307238943,82%1451,74
Vz. 71 Tesák10989,486608836,36%901,30
Type 6891526,238388857,95%1516,85
Challenger71224,527448852,27%1988,42
Object 430U101809,436808852,27%1409,17
T110E5101630,618468551,76%1232,57
VK 30.02 (M)6542,485468548,24%1039,28
Object 268 Version V 101812,746948554,12%1285,62
Type 3 Ju-Nu6801,075498452,38%1120,61
Leopard 1101635,246418345,78%1284,09
SMV CC-567785,466128251,22%995,96
MTLS-1G14 3333,875158254,88%1718,39
VK 30.01 (P)6448,194528141,98%566,83
Nashorn6876,495818145,68%1667,78
Super Conqueror101848,496038133,33%1304,60
T28 Concept 71026,576788149,38%1532,07
KR-1112095,948338042,50%1263,35
M8A14143,551627846,15%160,13
Tiger (P)71142,787457857,69%1948,84
GSOR the TANK 91447,216807847,44%1338,80
FV201 (A45) 7813,766677855,13%1153,91
P.43 ter7999,257307754,55%1906,22
113101854,747867750,65%1573,10
Excalibur 61085,256127754,55%1917,53
T-46375,121127648,68%124,64
LPT-67 Šelma9874,897537660,53%1237,41
M4A3E2 Sherman Jumbo6632,335917650,00%1307,44
MT-256401,545127650,00%1242,17
AMX 50 B101739,356667550,67%1275,70
AMX M4 mle. 54101640,956367541,33%1023,81
Tiger-Maus 91699,038627556,00%1448,90
T7 Combat Car 263,041227546,67%119,96
Type 4 Ju-To71029,246507452,70%1333,95
AMX AC mle. 488719,145347443,24%589,66
Hotchkiss EBR7450,155007443,24%807,74
FV601 Saladin81154,666117456,76%1514,77
Pz.Kpfw. VII101884,566687349,32%1417,58
M3 Lee4134,001597243,06%242,84
Sherman Firefly6650,085817250,00%1297,26
TKS z n.k.m. 20 mm 2169,583487154,93%978,59
M446708,114997149,30%1284,86
Škoda T 245504,965387047,14%1523,73
VK 30.01 (H)5367,014587042,86%724,68
T 55A 91550,717807047,14%1576,81
M10 RBFM 5704,975497052,86%1597,21
M66584,685376852,94%834,21
T-50550,961796844,12%48,49
Grille5351,763336755,22%739,82
WZ-131G FT6904,116606657,58%1918,02
P.43 bis6929,447566353,97%2208,40
WZ-111 model 5A101861,107586350,79%1419,59
T-34-2G FT7903,955796347,62%1372,89
AMX ELC bis5108,003596349,21%171,93
AMX 30 B101265,136506353,97%1016,02
TS-6 91421,987316346,03%1203,04
Ikv 1035452,584756246,77%1203,25
S35 CA5700,035906253,23%1834,13
Churchill VII6641,855596145,90%1046,67
Škoda T 177589,156126157,38%1262,08
SU-85B4133,851616142,62%98,31
Pz.Sfl. IVc5431,203836144,26%964,06
FV230 Canopener101855,118056140,98%1171,30
T25 Pilot Number 1 81067,077346152,46%1403,63
M5A1 Stuart4236,174356050,00%696,08
Caernarvon Action X 81127,707076040,00%1156,70
UDES 14 Alt 581038,516275944,07%1119,42
59-166525,095775858,62%1658,83
O-I Experimental5796,886415850,00%1697,06
Panhard EBR 909528,226415855,17%710,76
Pz.Kpfw. 5581527,026695846,55%1344,68
T-34-281009,886585644,64%1155,59
60G FT5531,454505648,21%1100,59
PTZ-78112315,207715646,43%1305,36
45TP Habicha71069,007345552,73%1455,93
FSV Scheme A71203,857895540,00%2104,68
Matilda4247,423405349,06%589,89
Strv 746686,795855343,40%1314,66
WZ-1317731,086855350,94%1710,33
Ikv 65 Alt II6883,686335347,17%1892,67
Pz.Kpfw. 38 (t)359,601045234,62%0,72
FV217 Badger102073,586655251,92%1757,65
Ares 8591342,297585250,00%1137,67
Vz. 60S Dravec 102208,909515158,82%1376,82
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4476,635955154,90%1413,77
Churchill I5416,724335050,00%748,17
Type 5 Ke-Ho4185,533304951,02%495,25
Semovente M43 Bassotto6662,315244948,98%966,70
FV4025 Contriver111691,575834922,45%747,89
Strv m/425497,296194864,58%1657,01
TNH 105/10008656,984954837,50%509,83
Bishop5514,813014850,00%1206,30
E 50 Ausf. M101671,085744850,00%1257,54
AT 25415,454904757,45%1070,76
Crusader6419,285384658,70%1482,84
25TP KSUST II5460,535144551,11%1182,35
Vz. 44-17929,937164557,78%1338,12
Panhard EBR 10510667,824624537,78%535,31
GSOR 1006 Scheme 791557,735454537,78%1168,08
Kunze Panzer 91500,367054548,89%1476,22
VK 168.01 (P) 81304,567954551,11%1649,68
121B 101547,475324546,67%1142,49
BZ-1668845,594444427,27%629,55
M415481,124224355,81%802,90
A-436751,887274367,44%1823,73
FV224 Chopper71047,887994261,90%1376,52
Sav m/434339,124334151,22%935,41
AMX 13 105 AM mle. 505306,903184143,90%444,65
Pawlack Tank6839,955804148,78%1331,85
FV215b 101531,155854032,50%955,45
T2881492,838154060,00%1861,96
53TP Markowskiego81096,565153935,90%1074,60
VK 28.016420,795883958,97%1256,50
Object 268 Version 4102058,647433946,15%1466,12
P.435570,955883855,26%1860,60
Panhard AMD 178B6278,163203847,37%592,66
Sherman III5538,465653756,76%1715,58
Mitsu 1085812,924513652,78%1528,52
Somua SAu 404373,394073658,33%1191,76
40TP Habicha6727,296553464,71%1584,36
M2 Medium Tank370,291143438,24%0,45
Marder 38T4284,063663357,58%723,84
B14229,163243250,00%536,06
SU-76M493,501073231,25%3,10
Valentine AT4124,311403237,50%74,00
Ho-Ri Shugo111907,325293138,71%1052,62
M-VI-Y9854,525253135,48%512,83
AMX 105 AM mle. 474301,373452762,96%1126,67
Sexton II3151,081282634,62%413,78
VK 16.02 Leopard5317,884772646,15%916,88
M374268,162502540,00%685,91
M5 Stuart451,762502544,00%38,56
T56 GMC394,901252142,86%77,51
Alecto4211,053292161,90%526,38
Type 95 Heavy4313,153472050,00%979,25
SU-76G FT4330,253522045,00%601,41
T-26223,32791957,89%151,07
AT-1231,84661942,11%6,73
Covenanter5297,374831968,42%1175,69
Birch Gun4254,582071931,58%754,19
T-45 2125,333441872,22%650,01
Grant4261,653401747,06%721,58
Semovente M415521,593301747,06%964,30
A-447933,125581741,18%1489,09
Durchbruchswagen 24410,064971752,94%1327,81
OCP Peacekeeper 91629,417691741,18%1339,33
AMX 383114,132641553,33%240,33
Vickers Medium Mk. III3209,643131450,00%790,15
Renault UE 573297,003531450,00%977,85
Toro 91422,936591450,00%1323,28
Pz.Kpfw. 35 (t)275,691071338,46%132,51
T1 HMC2123,461821330,77%458,27
Type 98 Ke-Ni3135,922661369,23%578,47
AE Phase I 91025,546461338,46%605,15
Carro d'assalto P.887963,176511241,67%1093,09
M3G FT3189,003041266,67%591,06
Black Rock 111033,584571233,33%370,74
CS-63101179,557611154,55%788,76
LTP 3177,912931154,55%792,35
StuG IV 5472,364341145,45%1086,87
AMX ELC 901 6413,704291030,00%958,57
M3 Stuart3158,22290955,56%572,77
D2379,44215955,56%155,02
Vickers Medium Mk. II244,3374933,33%0,00
Renault NC-31126,2254911,11%0,00
AMX 40459,89231955,56%155,62
Leichttraktor119,8978944,44%36,49
T2 Medium Tank239,0085944,44%34,18
Renault FT123,0062837,50%0,00
P26/404652,38486837,50%1694,31
Pz.Kpfw. III Ausf. E3249,00385850,00%731,04
Pz.Kpfw. I Ausf. C3145,00254850,00%597,01
Staghound Mk. III6876,38851862,50%1724,43
M22274,71502757,14%1480,07
Hotchkiss H35220,5782742,86%11,93
Stuart I-IV3234,67475666,67%1036,63
D1274,17224650,00%160,15
Universal Carrier 2-pdr2102,33150666,67%400,94
T-116 3255,00372650,00%1159,32
Tetrarch 2163,17276650,00%786,93
Vickers Medium Mk. I17,0059540,00%0,00
MS-1111,2036520,00%0,00
Wespe3131,00192540,00%225,96
Marder II3169,60244540,00%308,25
ARMT 51297,201129520,00%4295,12
M3 Light 316,2097540,00%25,23
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81418,40874560,00%2052,11
Turán III prototípus 5631,00541560,00%1547,83
IS-6 8782,00611450,00%658,90
T-29 3287,00288425,00%798,09
Light Mk. VIC 243,50184425,00%1,31
Pz.Kpfw. II Ausf. D 278,2514840,00%100,59
Fantôme 91105,0036340,00%708,26
50TP Tyszkiewicza91054,67648366,67%964,18
Somua S353146,3314430,00%158,12
AEC Armoured Car5870,00757366,67%2492,33
KV-220-2 5450,67595366,67%791,26
Cobra 92386,00880366,67%2402,42
Type 97 Te-Ke 2236,503522100,00%1313,41
M4 Improved 5822,00760250,00%2488,27
G.Pz. Mk. VI (e)20,0095250,00%114,04
Gabler’s Destroyer 5782,00488250,00%3054,00
K-91-PT 92174,5010312100,00%1910,54
KV-1SA 5688,5033220,00%1418,25
AMR 35 211,5080250,00%115,81
Pz.Sfl. IC 4292,50322250,00%679,92
Renault Otsu177,0011110,00%85,66
Pvlvv fm/422124,003441100,00%492,10
Ikv 723283,004501100,00%920,75
Pz.Kpfw. II Luchs4270,0021310,00%918,56
SU-2630,001801100,00%261,00
Black Prince II 7288,0017910,00%72,68
Windhund 81337,0010651100,00%1474,93
SMV CC-64 Vipera 80,005101100,00%261,00
43 M. Toldi III 30,003610,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/09/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/09/2023
Gestopt: 24/12/2024