_DITEC_

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 06/11/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3992203077
Gemiddelde tier7,400,008,778,57
Overwinningen2011950,40%00,00%1240,00%3140,26%
Verloren1932348,40%00,00%1860,00%4355,84%
Gelijkstand4801,20%00,00%00,00%33,90%
Gevechten overleefd1079127,03%00,00%413,33%1316,88%
Tanks vernietigd309330,7700,00120,40560,73
Gedood / dood ratio1,060,000,460,88
Gezien387400,9700,00511,701001,30
Schade toegebracht972,500,001.066,171.140,57
Veroveringspunten282680,7100,0000,0000,00
Verdedigingspunten165120,4100,0000,0040,05
Ervaring624,180,00590,20650,01
WN71001,500,00640,39791,05
WN81190,550,00822,221133,19
Totaal
Gevechten39922
Gemiddelde tier7,40
Overwinningen2011950,40%
Verloren1932348,40%
Gelijkstand4801,20%
Gevechten overleefd1079127,03%
Tanks vernietigd309330,77
Gedood / dood ratio1,06
Gezien387400,97
Schade toegebracht972,50
Veroveringspunten282680,71
Verdedigingspunten165120,41
Ervaring624,18
WN71001,50
WN81190,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten30
Gemiddelde tier8,77
Overwinningen1240,00%
Verloren1860,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd413,33%
Tanks vernietigd120,40
Gedood / dood ratio0,46
Gezien511,70
Schade toegebracht1.066,17
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring590,20
WN7640,39
WN8822,22
Voorbije 30 dagen
Gevechten77
Gemiddelde tier8,57
Overwinningen3140,26%
Verloren4355,84%
Gelijkstand33,90%
Gevechten overleefd1316,88%
Tanks vernietigd560,73
Gedood / dood ratio0,88
Gezien1001,30
Schade toegebracht1.140,57
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten40,05
Ervaring650,01
WN7791,05
WN81133,19
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten86000
Overwinningen3540,70%00,00%00,00%00,00%
Verloren4956,98%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand22,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2326,74%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd670,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,060,000,000,00
Gezien330,3800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.446,840,000,000,00
Veroveringspunten600,7000,0000,0000,00
Verdedigingspunten540,6300,0000,0000,00
Ervaring663,590,000,000,00
Totaal
Gevechten86
Overwinningen3540,70%
Verloren4956,98%
Gelijkstand22,33%
Gevechten overleefd2326,74%
Tanks vernietigd670,78
Gedood / dood ratio1,06
Gezien330,38
Schade toegebracht1.446,84
Veroveringspunten600,70
Verdedigingspunten540,63
Ervaring663,59
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13000
Overwinningen753,85%00,00%00,00%00,00%
Verloren538,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand17,69%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd430,77%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,5400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,780,000,000,00
Gezien60,4600,0000,0000,00
Schade toegebracht713,460,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring650,920,000,000,00
Totaal
Gevechten13
Overwinningen753,85%
Verloren538,46%
Gelijkstand17,69%
Gevechten overleefd430,77%
Tanks vernietigd70,54
Gedood / dood ratio0,78
Gezien60,46
Schade toegebracht713,46
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring650,92
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten78000
Overwinningen2937,18%00,00%00,00%00,00%
Verloren4861,54%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,28%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2430,77%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd450,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,830,000,000,00
Gezien460,5900,0000,0000,00
Schade toegebracht850,860,000,000,00
Veroveringspunten480,6200,0000,0000,00
Verdedigingspunten340,4400,0000,0000,00
Ervaring469,910,000,000,00
Totaal
Gevechten78
Overwinningen2937,18%
Verloren4861,54%
Gelijkstand11,28%
Gevechten overleefd2430,77%
Tanks vernietigd450,58
Gedood / dood ratio0,83
Gezien460,59
Schade toegebracht850,86
Veroveringspunten480,62
Verdedigingspunten340,44
Ervaring469,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1715000
Overwinningen81047,23%00,00%00,00%00,00%
Verloren90552,77%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd55232,19%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd8550,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,740,000,000,00
Gezien17281,0100,0000,0000,00
Schade toegebracht837,060,000,000,00
Veroveringspunten25981,5100,0000,0000,00
Verdedigingspunten67453,9300,0000,0000,00
Ervaring695,900,000,000,00
Totaal
Gevechten1715
Overwinningen81047,23%
Verloren90552,77%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd55232,19%
Tanks vernietigd8550,50
Gedood / dood ratio0,74
Gezien17281,01
Schade toegebracht837,06
Veroveringspunten25981,51
Verdedigingspunten67453,93
Ervaring695,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5470000
Overwinningen239043,69%00,00%00,00%00,00%
Verloren294853,89%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1322,41%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd153228,01%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30930,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,790,000,000,00
Gezien47070,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.004,860,000,000,00
Veroveringspunten65231,1900,0000,0000,00
Verdedigingspunten64531,1800,0000,0000,00
Ervaring602,160,000,000,00
Totaal
Gevechten5470
Overwinningen239043,69%
Verloren294853,89%
Gelijkstand1322,41%
Gevechten overleefd153228,01%
Tanks vernietigd30930,57
Gedood / dood ratio0,79
Gezien47070,86
Schade toegebracht1.004,86
Veroveringspunten65231,19
Verdedigingspunten64531,18
Ervaring602,16
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten132000
Overwinningen3929,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren9370,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2216,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd610,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,550,000,000,00
Gezien880,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.127,090,000,000,00
Veroveringspunten650,4900,0000,0000,00
Verdedigingspunten240,1800,0000,0000,00
Ervaring446,790,000,000,00
Totaal
Gevechten132
Overwinningen3929,55%
Verloren9370,45%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2216,67%
Tanks vernietigd610,46
Gedood / dood ratio0,55
Gezien880,67
Schade toegebracht1.127,09
Veroveringspunten650,49
Verdedigingspunten240,18
Ervaring446,79
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (425)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
M18 Hellcat6608,19523134649,78%1022,19
T675625,29587122956,14%1639,06
Tiger I7810,33478112249,20%981,86
Waffenträger auf Pz. IV91592,06679106548,08%1343,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5520,41578100756,70%1632,21
IS-381116,1269376750,07%1234,40
AMX 12 t6767,3971075960,08%2582,50
G.W. Panther7858,0452675249,20%1099,69
Rhm.-Borsig Waffenträger81120,3462069447,69%1123,43
T-5491133,2867765847,57%1040,30
T-54 first prototype 8866,3968064947,77%1023,55
O-I Experimental5760,5763563452,68%1693,53
Progetto M35 mod. 46 81048,5172559054,92%1180,24
Tiger II8788,9451558648,98%759,44
FV215b (183) 101410,6954652140,88%882,99
VK 36.01 (H)6563,9644146746,90%834,43
Rheinmetall Skorpion G 81199,1069745650,22%1244,88
Type 64 6503,3355545550,99%1327,43
E 25 7818,5663244452,70%1124,93
T2971124,5477944154,65%1475,78
G.W. E 100101477,8460544050,00%1359,65
AMX 13 757732,0666243848,17%1634,86
IS7833,0062743649,31%1089,85
Waffenträger auf E 100101408,0352743239,81%740,52
E 7591165,3166642345,15%925,60
Bat.-Châtillon Bourrasque 81307,9079841552,53%1507,98
IS-7101285,1863239941,10%820,31
Hummel6613,6829737548,80%882,38
Cruiser Mk. IV4227,9829337550,40%649,36
ShPTK-TVP 100 81441,4082835656,74%1703,65
SU-1006993,8268134058,24%1924,45
IS-6 8959,7467033949,85%978,05
T499648,9762833446,11%802,25
G.W. Tiger91010,9249330341,25%865,69
E 5091398,2472730248,34%1239,51
GSOR 1008 81339,7977229659,12%1458,65
Object 140101194,8560127240,44%763,95
Leopard Prototyp A91524,1576927154,24%1452,52
Object 70491667,7075527052,96%1292,82
KV-856659,6754026447,73%1032,07
FV4004 Conway91378,3265126145,98%1064,15
G.W. Tiger (P)8941,9352925847,29%1018,04
VK 100.01 (P)81031,7872124350,21%1108,50
T-34-85M 6777,0166524052,08%1286,03
Jagdpanzer E 100101506,8964223650,42%1009,96
T28 Concept 7965,6367223650,85%1364,85
Cromwell B 6627,4563722648,23%1140,46
Churchill VII6775,7864522351,12%1438,90
E 100101420,2163721842,66%942,39
T-1091101,7169021353,05%958,14
T-1506664,0053620845,67%999,81
Kampfpanzer 07 RH 81095,3077019852,53%1367,66
VK 30.01 (H)5255,1523419650,00%453,18
T110E4101578,0970819556,41%1049,78
AMX 13 57 7721,5177619254,69%1480,73
Dicker Max 6701,5554718949,21%1214,58
Grille5522,7139218447,28%1080,86
VK 30.02 (M)6901,7872918260,44%1967,69
UDES 0381188,9162118143,09%1245,60
Tortoise91454,8473917651,14%1209,26
Chi-To SP71371,4480917455,17%1760,03
Type 59 8995,4175717255,23%1210,43
FSV Scheme A71000,4772117244,19%1526,66
T25/271068,1670017051,76%1716,37
T-448770,8665416149,07%930,44
T3091262,8664115945,91%916,83
Prototipo Standard B92255,9696615754,14%2496,27
ELC EVEN 90 8573,7175515658,33%1122,47
Panther7890,2266715547,74%1390,11
T-100 LT101101,0278715550,97%1318,47
M4A1 FL 10 6850,7070415462,99%1515,54
Škoda T 5091812,3083115353,59%1770,28
AMX 13 909851,5668815345,10%1164,05
AMX 50 Foch91577,9069814942,28%1179,71
Grille 15101529,6257914641,78%933,16
Ho-Ri 191590,9475114351,75%1244,75
Comet7889,0669414247,89%1447,23
SU-100M171007,3167614049,29%1418,16
T-34-3 8793,1665014047,86%820,65
Škoda T 256782,9367613563,70%1724,42
M40/M4381179,1668813450,00%1229,65
Pz.Sfl. IVb4369,6536313452,24%1350,48
SU-130PM 81275,9668813450,00%1254,88
leKpz M 41 90 mm GF 8557,1255913444,03%831,78
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4273,5627513154,20%670,42
59-166674,0069812961,24%2205,45
AT 771087,4774112958,91%1543,87
Object 252U 81163,0977612959,69%1219,13
AT 1581061,9367212352,85%1094,98
AMX 50 1008997,1663312151,24%996,96
T1 Heavy5517,3653212057,50%1129,46
Char Futur 4 91364,1878312055,83%1196,86
AMX 30 1er prototype91285,0874011955,46%1161,30
Conqueror91533,9482011855,08%1374,63
Semovente M43 Bassotto6985,2967011659,48%1826,98
Leopard 1102023,5878411552,17%1660,44
T25 AT71040,7767211256,25%1466,29
T54E191118,1864711240,18%858,11
AMX 13 105101073,7969711147,75%1116,70
Bat.-Châtillon 12 t8693,2766811050,00%1186,07
T328938,6164310841,67%872,42
Panther II8918,3160610840,74%983,66
BZ-176 81766,6790110549,52%1852,47
Durchbruchswagen 24141,521799939,39%128,35
ISU-15281672,687569848,98%1722,94
Challenger7946,346569853,06%1318,48
WZ-1317634,576789551,58%1284,27
ASTRON Rex 105 mm 81133,667499458,51%1117,80
Black Prince7773,996379246,74%901,84
105 leFH18B2 5636,925069058,89%1344,06
T-437717,146019046,67%973,80
Kampfpanzer 50 t 91582,698079050,00%1280,19
T110E3101467,656578950,56%911,98
CS-63101560,058328861,36%1218,84
Excalibur 6965,677468565,88%1721,84
Vickers Medium Mk. I171,501248453,57%240,82
VK 30.02 (D)7967,577128446,43%1586,79
Cobra 91690,437958452,38%1507,88
AMX ELC bis5221,283458345,78%566,31
Spähpanzer Ru 2519818,736768344,58%1059,84
T376389,784908144,44%915,34
Lorraine 155 mle. 507681,485187953,16%754,71
KV-1S6428,084657748,05%635,67
LT-432 8613,816397742,86%986,36
Jagdpanther7964,716337653,95%1312,86
TOG II* 6543,915157653,95%818,17
T78 6942,846337648,68%1251,66
Matilda4386,664497456,76%1123,13
T34 8730,165497343,84%623,38
M41 Walker Bulldog8509,865917147,89%773,59
Emil I81182,837117044,29%1182,14
Škoda T 56 81192,798027062,86%1172,21
AMX AC mle. 4881145,656896957,97%1269,70
T110E5101313,917326851,47%900,92
T57 Heavy102125,367236744,78%1501,64
Charioteer81060,177106660,61%1161,72
Škoda T 40 6611,495356550,77%1068,19
E 50 Ausf. M101522,117256454,69%1167,71
XM57 81414,737726456,25%1252,37
Strv m/42-57 Alt A.2 6873,986646353,97%1383,39
E 77 91643,067876245,16%1292,71
AMX 13 F3 AM6561,364406155,74%797,02
Pz.Kpfw. III Ausf. E3136,481656041,67%197,75
Nashorn6581,404516043,33%908,40
Pz.Sfl. IVc5432,034046045,00%869,88
M10391132,366475843,10%858,18
AT 86560,884915846,55%826,88
AMX 50 12091435,796745740,35%1180,56
Strv K 91336,637795752,63%1199,70
M53/M5591208,786195545,45%995,53
LTG7663,696745550,91%1434,15
Ferdinand81407,007165250,00%1421,26
M10 RBFM 5752,406885261,54%1694,86
WZ-111G FT91642,456715143,14%1119,70
Type 5 Chi-Ri7653,625475046,00%869,69
Sturer Emil7807,684755036,00%923,10
Object 777 Version II 91380,008865070,00%1341,25
UDES 14 Alt 58762,396114948,98%789,05
M127834,296064953,06%1121,92
FV217 Badger101859,297444948,98%1204,11
StuG III Ausf. G5241,813254847,92%370,26
Object 268 Version 4101307,026984854,17%825,26
A-436875,176034742,55%1730,55
SDP 57 Gowika7945,175814639,13%1147,18
SU-10181191,808064461,36%1456,85
KJPZ TIII Jäger 91634,527264452,27%1301,02
P.43 bis6742,076354351,16%1421,74
Strv 103-091450,237044355,81%1251,56
O-I6546,955094346,51%760,24
Forest Spirit 81328,846384337,21%1079,68
FV4202 8825,677024348,84%1015,10
M8A14201,193044254,76%385,15
FV4005 Stage II102146,546834146,34%1589,89
Object 26391488,636834146,34%1205,23
Object 277101214,936704146,34%749,07
Strv 746842,466333958,97%1578,90
ARL 446497,053833925,64%632,97
Strv 103B101884,956243938,46%1142,13
Super Conqueror101381,157553953,85%956,98
E 75 TS 81067,136953951,28%1078,34
WZ-1328585,346363852,63%897,66
Bat.-Châtillon 25 t AP91290,717723855,26%1319,24
Sherman VC Firefly 6877,977213865,79%1638,73
Pz.Kpfw. II Ausf. D 299,503723863,16%450,84
A-447778,686243745,95%1147,49
FV224 Chopper71119,817943762,16%1433,31
Caernarvon Action X 81048,737743748,65%1191,98
Churchill I5654,585803650,00%1445,65
Jagdtiger91571,426793644,44%1279,77
ARL V396707,814873647,22%1138,77
T71 DA7607,615863641,67%1133,88
STB-1101193,895863537,14%654,26
Char Mle. 75 9996,117033551,43%1265,86
T-284129,122283432,35%131,34
UDES 1691352,917033455,88%1240,43
T-34-2G FT7812,856633455,88%1130,51
KPz 3 Projekt 07 HK 92060,918573464,71%2188,22
M415377,673673345,45%429,35
Somua SM 81088,888083363,64%1142,22
AMX AC mle. 467807,475853253,13%1109,00
FV601 Saladin81050,037773256,25%1279,88
Kanonenjagdpanzer 2 81326,447233250,00%1331,46
Object 703 Version II 81068,887283253,13%1085,99
GSR 3301 Setter7580,476433243,75%1302,21
KV-37593,425763148,39%554,04
IS-3A 8964,977023148,39%927,36
KV-2 (R) 6513,455203154,84%651,15
VK 30.01 (P)6402,304163043,33%452,04
Škoda T 177587,285662941,38%1071,74
Ho-Ri 3101579,796802944,83%888,74
T28 Prototype81017,457192965,52%1069,78
Jagdpanzer E 90 91222,556242941,38%744,86
Emil II91517,217842839,29%1265,33
Type 95 Ji-Ro6847,686292875,00%1487,48
M4A3E2 Sherman Jumbo6621,685922846,43%1195,35
M-II-Y71147,757482839,29%1446,84
Kunze Panzer 91008,936272748,15%813,94
Panther mit 8,8 cm L/71 8827,306202748,15%958,81
Progetto M40 mod. 65101423,626762650,00%955,33
Panzerjäger I281,851912669,23%296,10
Ikv 90 Typ B7764,385602646,15%898,44
SMV CC-64 Vipera 81081,356442646,15%977,50
VK 45.03 71198,968272653,85%1761,91
M36 Jackson6874,686552552,00%1591,72
KR-1111483,287572544,00%782,94
M66816,256952462,50%1407,36
Pz.Kpfw. II2262,583682475,00%1239,53
Wespe3103,331312441,67%142,87
KV-15417,524842347,83%716,25
SFAC 105 81123,525702339,13%825,58
SDP 44 Burza6699,274992250,00%1023,40
Cruiser Mk. III364,321342245,45%70,67
Marder 38T4417,144552236,36%1074,50
Object 268101315,918112272,73%873,36
T-50-2 6758,648422263,64%2482,58
Škoda T 27 81136,827222254,55%1300,48
Type 63 81037,236462240,91%882,58
Achilles6741,525002142,86%1087,14
Kpz. Erich Konzept I 91175,296642152,38%830,86
DZT-159 91230,717012147,62%928,87
P.435459,254752055,00%1333,01
Kranvagn101537,608502065,00%1122,01
T-463169,202882060,00%669,30
Bat.-Châtillon 25 t101608,326221936,84%1121,45
Progetto CC55 mod. 5481412,848081952,63%1588,35
FV3046388,054681957,89%635,29
T-832 8935,796831947,37%782,31
BT-SV 3497,586681957,89%1911,81
A46 6426,115711963,16%1299,43
SU-1527929,335611850,00%1164,40
Rheinmetall Panzerwagen10593,225671838,89%369,59
K-91-PT 91523,507881861,11%1402,99
M54 Renegade 81197,006391833,33%984,25
STA-18728,944581717,65%642,28
Ho-Ri 281166,476481747,06%1246,43
Tiger-Maus 91663,887481747,06%1362,92
B14132,503261656,25%258,14
Cromwell6527,814741643,75%814,26
Škoda T 245366,133661643,75%900,55
Leo7713,445721650,00%876,62
M2 Medium Tank390,062481656,25%216,05
M75159,502401631,25%272,63
Kampfpanzer 07 P(E) 101488,447661656,25%1145,61
Object 260 101177,636751643,75%583,06
T-22 medium 101020,695911637,50%495,73
TVP VTU Koncept81293,878281560,00%1924,30
Object 26110884,805041546,67%576,25
Object 43091298,276151526,67%1062,07
K-91101429,076881540,00%853,93
Bisonte C45 81108,277531553,33%1015,01
EMIL 1951 8895,606381546,67%823,32
LPT-67 Šelma9741,296131457,14%840,79
Maus101352,797081435,71%709,39
M48A5 Patton10842,575821435,71%337,32
Ares 859572,936701457,14%404,62
Type 3 Chi-Nu5542,315231361,54%1615,66
Type 1 Chi-He4271,542991338,46%596,75
AMX 404119,312901361,54%373,63
T56 GMC387,542341353,85%145,19
SDP 40 Zadymka5575,694531361,54%1363,59
Type 3 Ju-Nu6814,856481353,85%1179,48
M47 Iron Arnie 8817,776701353,85%832,15
SDP wz 66 Grom 8700,465671353,85%556,61
Leox 91106,626961361,54%905,45
Carro d'assalto P.887700,926321258,33%887,94
T2 Medium Tank2105,081841250,00%397,73
G.Pz. Mk. VI (e)295,17761216,67%295,83
Chieftain Mk. 6 10998,837901275,00%697,45
Versuchspanzer 5791733,9210981283,33%1738,23
StuG IV 5309,082711233,33%500,03
53TP Markowskiego81028,456071127,27%816,38
Marder II3265,182271127,27%653,10
Object 4168401,364371127,27%197,53
Taschenratte111130,007951145,45%413,15
Panhard EBR 75 (FL 10) 8263,735221136,36%143,63
Super Hellcat 7752,457131154,55%1159,33
43 M. Toldi III 3188,362821136,36%693,74
T803111774,4510271181,82%1078,30
S-517747,203771010,00%611,26
M3 Lee4133,202891060,00%397,78
UDES 15/16101393,207451060,00%974,09
AMX 383159,102781050,00%367,21
M10 Wolverine5697,805091060,00%1598,28
AMX M4 mle. 457611,504891050,00%639,03
Vz. 60S Dravec 101627,507851050,00%993,07
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4267,002981030,00%626,65
Spähpanzer SP I C7386,505171050,00%554,91
KV-1SA 5536,106271060,00%1128,52
Lätt Stridsfordon 120 91348,705641040,00%836,01
P.44 Pantera8892,78722966,67%993,60
CS-447787,00596944,44%1030,98
T-262126,67168933,33%428,23
MBT-B 101381,56667955,56%803,56
T-45 2222,22418955,56%1070,49
T26E5 8668,00593933,33%458,35
TVP T 50/51102662,501145875,00%2358,25
CS-538700,50506837,50%648,63
Centurion Mk. I81204,75755850,00%1431,21
DBV-152 10842,75333812,50%250,66
M446642,2532080,00%845,94
T77 8738,75698875,00%737,46
Caliban 81115,88516825,00%1024,65
Pz.Kpfw. KW I (r) 5896,00984875,00%1726,14
M15/423286,14268771,43%895,97
T3 HMC2104,43172742,86%223,08
Type 3 Ho-Ni III5603,14403728,57%1278,08
WZ-131G FT6633,86596771,43%1199,49
S35 CA5488,57387757,14%968,23
Object 430U101638,86780757,14%1353,81
XM66F 81208,00839771,43%1217,42
Bofors Tornvagn 8846,29646742,86%623,94
KV-4 KTTS 81131,43676742,86%1166,01
60TP Lewandowskiego101081,33733650,00%575,16
Centurion Mk. 7/191422,83908683,33%1420,32
Covenanter5184,00216650,00%415,34
SDP 58 Kilana81261,83593633,33%1039,59
Type 4 Ju-To7552,33522650,00%535,12
BZT-70 102206,83966666,67%1405,73
Pz.Kpfw. 558696,33444616,67%278,19
L-60 2108,83364650,00%452,20
Vz. 68 Squall 8548,33737666,67%1009,80
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8794,83573633,33%766,49
MS-1167,401305100,00%357,11
Caernarvon8917,209635100,00%1052,82
AMX 50 B102070,00889560,00%1895,07
Pz.Kpfw. I Ausf. C3158,00335520,00%530,17
FV4201 Chieftain Proto 91017,40597540,00%603,51
Projet Louis 9659,80747560,00%785,84
Gonsalo 81175,20953580,00%1287,59
Rambo 91045,20663520,00%752,04
D23286,00534475,00%1288,26
Pz.Kpfw. 35 (t)2104,25215450,00%367,14
Renault NC-311127,506940,00%431,57
Leichttraktor1275,75263450,00%1406,91
CC-46 Pancernik 91529,00567425,00%910,45
Vz. 71 Tesák10661,25767450,00%558,01
CS-67 Szakal111105,50731450,00%614,08
MT-256405,25353425,00%941,73
SU-2-122 5443,00405450,00%940,59
IS-2 shielded 7842,50508425,00%879,96
AS-XX 40 t112233,25954475,00%1496,53
TS-54 8621,25494425,00%324,35
XM69 Hacker111872,25593425,00%1027,80
M22 Locust 3656,50959475,00%3928,15
T 55A 91051,00605425,00%791,47
GSOR 1010 FB 8605,50529450,00%559,31
14TP4242,6715030,00%614,29
Type 97 Te-Ke 2194,00335366,67%980,21
Type 5 Heavy10479,67707366,67%278,58
Type 95 Heavy4218,67314366,67%671,81
Coccodrillo 10518,00693366,67%319,51
BDR G1 B5261,67277333,33%235,51
Ho-Ri Shugo11745,67598333,33%151,03
E 65 Zwilling 8371,0034230,00%24,38
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 8960,00545333,33%826,18
IT-3 4887,67831333,33%3901,92
Leopard 120 Verbessert11410,0027030,00%0,00
AMR 35 2411,6731630,00%2062,33
M24E2 Super Chaffee 6957,00891366,67%3366,88
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3702,67889366,67%2088,02
AE Phase I 92380,00786333,33%2048,71
Vickers Medium Mk. II2151,50166250,00%642,63
Chi-Ni2149,50351250,00%606,65
T1 Cunningham1175,502632100,00%1110,01
Type 97 Chi-Ha3309,506182100,00%1385,99
Sexton II3558,0023120,00%2457,45
Panzerwagen 39 3428,0035120,00%1451,95
BZ-58-2 9740,50529250,00%426,81
Object 2579683,50546250,00%421,53
Object 752 91320,00579250,00%793,95
Object 274a 8773,00528250,00%682,74
Obsidian 81027,0052920,00%935,09
MKA 2553,50643250,00%1997,58
M16/43 Sahariano 3640,00819250,00%2073,16
TBT 91396,50600250,00%1193,35
AMX ELC 901 6387,5020220,00%672,62
AMX 13 (FL 11) 51138,5091320,00%3743,12
Bretagne Panther 6436,00522250,00%603,86
BT-7 artillery 3159,50338250,00%418,88
A25 Harry Hopkins I 4233,50420250,00%462,73
122 TM 81284,50673250,00%1207,75
OCP Peacekeeper 91756,00797250,00%1188,52
T-34-17506,008061100,00%748,25
P26/404228,006081100,00%663,87
D12313,006071100,00%1805,27
M2 Light2697,007371100,00%3296,94
Vz. 55103023,0013681100,00%2539,00
Cruiser Mk. I1777,006571100,00%5913,37
Cruiser Mk. II2573,005941100,00%4243,47
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6597,0051210,00%1569,68
Kpz. 3 GST Turm 81242,008071100,00%1080,99
Windhund 8821,0038710,00%560,48
Kampfpanzer 67101658,0011131100,00%1362,73
Jagdtiger Prototype 80,0014610,00%0,00
Carro da Combattimento 45 t 101966,009571100,00%1282,87
Heavy Tank No. VI 63276,0020571100,00%11944,33
Vz. 58 Medvěd 91669,0058410,00%937,10
Wz. 64GC Bzyg 101456,0043410,00%603,22
AT 15A 7628,008191100,00%800,63
Sexton I 3603,0036810,00%2276,65
Vickers 6 ton 2692,008631100,00%2875,16
Turtle Mk. I 82588,0013191100,00%2308,70
Krupp-Steyr Waffenträger 7953,0035610,00%1122,17
FV226 Contradictious 8731,0037710,00%363,77
Nergal 8743,0028510,00%418,06

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 06/11/2020
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 06/11/2020
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 03/12/2019
Gestopt: 10/04/2020
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 08/09/2014
Gestopt: 19/01/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 29/06/2020
Gestopt: 05/11/2020
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 27/01/2018
Gestopt: 09/02/2019
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 02/03/2019
Gestopt: 30/11/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 11/04/2020
Gestopt: 28/06/2020