_Darth_Sidious

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 02/05/2024

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten481591968478
Gemiddelde tier8,6710,009,828,89
Overwinningen2664555,33%842,11%3754,41%26455,23%
Verloren2074243,07%1157,89%3145,59%20843,51%
Gelijkstand7721,60%00,00%00,00%61,26%
Gevechten overleefd1343627,90%526,32%1927,94%15632,64%
Tanks vernietigd551191,14201,05891,316221,30
Gedood / dood ratio1,591,431,821,93
Gezien799771,6670,37721,065541,16
Schade toegebracht1.974,242.564,322.779,932.541,35
Veroveringspunten324710,6700,0000,002440,51
Verdedigingspunten258330,54351,84460,681280,27
Ervaring836,96437,21799,12920,99
WN71574,261273,981634,611703,90
WN82407,832025,772780,512868,18
Totaal
Gevechten48159
Gemiddelde tier8,67
Overwinningen2664555,33%
Verloren2074243,07%
Gelijkstand7721,60%
Gevechten overleefd1343627,90%
Tanks vernietigd551191,14
Gedood / dood ratio1,59
Gezien799771,66
Schade toegebracht1.974,24
Veroveringspunten324710,67
Verdedigingspunten258330,54
Ervaring836,96
WN71574,26
WN82407,83
Voorbije 24u
Gevechten19
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen842,11%
Verloren1157,89%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd526,32%
Tanks vernietigd201,05
Gedood / dood ratio1,43
Gezien70,37
Schade toegebracht2.564,32
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten351,84
Ervaring437,21
WN71273,98
WN82025,77
Voorbije 7 dagen
Gevechten68
Gemiddelde tier9,82
Overwinningen3754,41%
Verloren3145,59%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1927,94%
Tanks vernietigd891,31
Gedood / dood ratio1,82
Gezien721,06
Schade toegebracht2.779,93
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten460,68
Ervaring799,12
WN71634,61
WN82780,51
Voorbije 30 dagen
Gevechten478
Gemiddelde tier8,89
Overwinningen26455,23%
Verloren20843,51%
Gelijkstand61,26%
Gevechten overleefd15632,64%
Tanks vernietigd6221,30
Gedood / dood ratio1,93
Gezien5541,16
Schade toegebracht2.541,35
Veroveringspunten2440,51
Verdedigingspunten1280,27
Ervaring920,99
WN71703,90
WN82868,18
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten445000
Overwinningen26158,65%00,00%00,00%00,00%
Verloren16637,30%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand184,04%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd18341,12%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3550,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,350,000,000,00
Gezien3670,8200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.650,760,000,000,00
Veroveringspunten6461,4500,0000,0000,00
Verdedigingspunten2030,4600,0000,0000,00
Ervaring819,300,000,000,00
Totaal
Gevechten445
Overwinningen26158,65%
Verloren16637,30%
Gelijkstand184,04%
Gevechten overleefd18341,12%
Tanks vernietigd3550,80
Gedood / dood ratio1,35
Gezien3670,82
Schade toegebracht1.650,76
Veroveringspunten6461,45
Verdedigingspunten2030,46
Ervaring819,30
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen457,14%00,00%00,00%00,00%
Verloren342,86%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd228,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,2900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,400,000,000,00
Gezien30,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht895,290,000,000,00
Veroveringspunten344,8600,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring597,290,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen457,14%
Verloren342,86%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd228,57%
Tanks vernietigd20,29
Gedood / dood ratio0,40
Gezien30,43
Schade toegebracht895,29
Veroveringspunten344,86
Verdedigingspunten00,00
Ervaring597,29
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten49000
Overwinningen2551,02%00,00%00,00%00,00%
Verloren2448,98%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2346,94%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd290,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,120,000,000,00
Gezien250,5100,0000,0000,00
Schade toegebracht937,550,000,000,00
Veroveringspunten410,8400,0000,0000,00
Verdedigingspunten220,4500,0000,0000,00
Ervaring675,650,000,000,00
Totaal
Gevechten49
Overwinningen2551,02%
Verloren2448,98%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2346,94%
Tanks vernietigd290,59
Gedood / dood ratio1,12
Gezien250,51
Schade toegebracht937,55
Veroveringspunten410,84
Verdedigingspunten220,45
Ervaring675,65
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1019000
Overwinningen51450,44%00,00%00,00%00,00%
Verloren48147,20%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand242,36%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd34133,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7220,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,060,000,000,00
Gezien9390,9200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.275,590,000,000,00
Veroveringspunten9800,9600,0000,0000,00
Verdedigingspunten5680,5600,0000,0000,00
Ervaring650,750,000,000,00
Totaal
Gevechten1019
Overwinningen51450,44%
Verloren48147,20%
Gelijkstand242,36%
Gevechten overleefd34133,46%
Tanks vernietigd7220,71
Gedood / dood ratio1,06
Gezien9390,92
Schade toegebracht1.275,59
Veroveringspunten9800,96
Verdedigingspunten5680,56
Ervaring650,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten376000
Overwinningen16543,88%00,00%00,00%00,00%
Verloren20855,32%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand30,80%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd9525,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2640,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,940,000,000,00
Gezien4531,2000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.485,570,000,000,00
Veroveringspunten6811,8100,0000,0000,00
Verdedigingspunten1650,4400,0000,0000,00
Ervaring644,420,000,000,00
Totaal
Gevechten376
Overwinningen16543,88%
Verloren20855,32%
Gelijkstand30,80%
Gevechten overleefd9525,27%
Tanks vernietigd2640,70
Gedood / dood ratio0,94
Gezien4531,20
Schade toegebracht1.485,57
Veroveringspunten6811,81
Verdedigingspunten1650,44
Ervaring644,42
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (280)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Panhard EBR 105101845,08850196857,67%2710,09
Bat.-Châtillon 25 t102258,83789177951,43%2195,29
AMX 13 909972,49741118151,23%1602,63
T95/FV4201 Chieftain 103216,481002111559,01%2619,43
Bat.-Châtillon Bourrasque 82309,571128107259,70%3267,89
SU-130PM 82012,3988599254,13%2353,11
Panhard EBR 75 (FL 10) 81479,0495292461,69%3411,10
AMX 13 105102056,8284391756,27%3121,48
Progetto M40 mod. 65103100,9192391553,55%2976,72
Object 252U Defender 81676,2290079558,49%2116,28
Grille 15102434,8870678352,62%2018,39
CS-52 LIS 82032,27100975058,53%2853,33
M4A1 Revalorisé 81686,0889973954,67%2529,02
T110E3102425,6979169353,25%1985,82
Object 430U102848,9292168254,11%2750,40
T-100 LT101717,6984766954,11%2538,59
T71 DA71149,6491555758,35%3629,25
Škoda T 56 82421,02112754459,93%2810,55
Leopard 1103203,8890353453,93%3044,97
T-5491490,5675652649,81%1720,42
T34 81208,2767152346,08%1423,74
Vz. 55103595,58106051362,38%3234,52
AMX 12 t6267,6232647047,87%543,78
IS-7102468,9885846652,15%2422,12
Bat.-Châtillon 155 5591433,8059345953,16%1618,43
E 100103025,6394044553,93%2718,79
Object 277102951,6691843553,33%2815,77
Manticore101875,3588643357,97%2872,89
60TP Lewandowskiego103262,7798143258,56%2910,60
TVP T 50/51102959,3588243153,83%2936,88
121B 103126,8299841459,18%3098,78
AMX ELC bis5344,4242038550,65%1145,10
STB-1102742,0389937554,67%2588,53
Object 907 102876,91100637459,09%2556,63
ASTRON Rex 105 mm 82547,48119837160,38%3432,26
T-1091887,4981336050,28%2086,39
Object 140101946,5869035847,77%1707,03
Super Conqueror103207,2099135560,00%3079,70
T57 Heavy Tank102968,0290935254,26%2747,25
T-62A101918,6075434248,25%1694,82
T-4481106,0174133953,98%1691,46
AMX 50 B102978,3683533951,92%2708,19
T110E4103024,2890033260,84%2601,29
IS-381411,3977731954,23%1802,99
FV4005 Stage II102531,9872731056,77%2426,28
E 50 Ausf. M102955,8395029756,57%2851,50
Leopard Prototyp A92866,7399629663,85%3454,96
Object 705A102736,4283029551,86%2511,35
T4991518,9586029153,26%2935,56
Object 268 Version 4102919,1796028264,18%2668,89
M36 Jackson6491,9038227352,38%786,73
Lorraine 155 mle. 5181056,0057527254,04%1278,19
T9591803,6477826050,38%1524,85
Bat.-Châtillon 25 t AP91442,4469824648,78%1634,54
M48A5 Patton102562,0484524658,13%2398,49
T2881078,9666224553,88%1111,85
Object 279 early 103658,64112824360,91%2691,76
Waffenträger auf Pz. IV91772,3070723350,64%1624,27
WZ-111 model 5A103189,2198823259,05%2802,23
EMIL 1951 81879,2594423064,35%2373,64
XM551 Sheridan101977,4182622855,26%2700,08
Progetto M35 mod. 46 82291,38107622460,27%3530,33
AMX 50 10081631,2083022052,73%1895,20
T110E5103085,66103521662,04%3013,28
E 5092431,5297020961,24%2816,57
T-345422,8949020755,07%1234,39
Kranvagn103362,96102220458,33%3260,91
Rhm.-Borsig Waffenträger81768,6383820255,45%2297,81
T25 AT7730,4555919146,60%899,63
T-34-856470,8743518938,10%685,27
Panhard EBR 9091445,2294318759,89%2855,80
T54E192051,7088818655,38%2224,64
T-44-100 Igrovoy 81829,25106918567,03%2720,55
CS-63103107,2595418355,19%3263,20
M53/M5591473,4767918243,96%1307,32
T 55A 92194,4789318248,35%2465,26
AMX 50 12092000,2482117954,75%2088,81
Sturer Emil7915,5252217844,38%1323,83
M10 Wolverine5261,9822917650,00%441,92
M40/M4381286,1464417649,43%1328,31
KV-261242,8474217355,49%2587,28
Object 260 102815,0591416655,42%2543,69
IS71030,3869116446,95%1511,12
AMX 13 757451,1560116152,80%817,56
M41 Walker Bulldog81095,5684615953,46%2729,69
M24 Chaffee5621,5581115459,74%3246,27
Lorraine 155 mle. 507955,2456215356,21%1337,80
T6981397,9183115157,62%1910,93
Conqueror92631,75100915055,33%2955,57
SU-10061069,6771314854,05%2481,23
Object 43092208,9399214763,95%2714,96
Object 261101675,2767314250,70%1463,68
T-437778,9663314141,84%1191,09
IS-4103349,92108213857,97%3262,75
Concept 1B 92835,64115413859,42%2794,04
Emil II92560,84105513562,96%2927,41
Caernarvon81779,5795213554,07%2360,02
M127976,6065513449,25%1267,00
T-54 ltwt.91349,2579013255,30%2083,26
Jagdpanzer E 100103413,7791113160,31%3257,54
AMX 50 Foch B103195,6997813167,18%3019,07
Škoda T 5092436,2896412958,91%2748,38
T3281348,1784812753,54%1606,27
LTTB8901,9276412750,39%1883,45
O-Ni71362,8581712561,60%2108,66
AMX M4 mle. 54103445,17103812457,26%2984,94
T376707,6069612350,41%2644,98
IS-M81352,4577812250,00%1672,95
M4A3E2 Sherman Jumbo6748,1672311863,56%1720,64
SU-1527902,6858511545,22%1217,07
T28 Concept 71172,1778011562,61%2055,76
T2971221,5883711354,87%1735,14
Strv 103B102821,5280111152,25%2339,06
Nashorn6675,0852211150,45%1161,49
Prototipo Standard B92567,3290110963,30%3213,84
M46 Patton92135,7298110964,22%2565,48
M26 Pershing81371,2589310658,49%2009,74
FV4202 81331,1875510649,06%2080,51
ST-I92538,35108710564,76%3131,12
Konštrukta T-34/10071211,4985210462,50%2453,56
Panther II81305,0776310452,88%1810,91
Pz.Sfl. IVc5398,3639510450,00%836,62
T3092229,2273910259,80%2354,07
AMX 13 F3 AM6656,1446810248,04%964,20
Object 70592268,0690010247,06%2431,38
TVP VTU Koncept81174,5976610156,44%1777,36
Char Futur 4 92559,07100510162,38%2709,06
STA-181462,926269848,98%2050,47
Centurion Mk. 7/192714,039669652,08%2950,09
Object 274a 81915,6810339657,29%2894,16
HWK 30 81248,718099358,06%2813,35
M18 Hellcat61032,907389261,96%2153,16
M446816,876559261,96%1621,26
VK 30.01 (H)5589,746158758,62%1373,50
KV-15451,554908750,57%922,96
KV-856698,076088656,98%1258,26
AMX 40492,161598643,02%153,85
LTG71074,099738565,88%3381,80
Centurion Action X102761,878608452,38%2635,11
T404173,121958451,19%279,93
AT 771062,447898260,98%1657,64
Panhard AML Lynx 6x681202,119038262,20%2801,14
Object 26392195,998748259,76%2307,52
Kampfpanzer 50 t 92934,7712358164,20%3358,10
ELC EVEN 90 8987,358998060,00%2173,25
Type 6192282,919867967,09%2550,59
M7 Priest3153,231487941,77%223,23
AMX 50 Foch92347,367697550,67%2308,54
KV-1S6576,165977554,67%1322,19
GSOR3301 AVR FS91146,338597556,00%1926,39
AE Phase I 92526,689947358,90%2616,31
Emil I81543,978347254,17%1958,67
AT 86833,786947256,94%1633,07
LHMTV81235,638817255,56%2705,92
K-91102638,808707052,86%2376,68
50TP prototyp 82014,0410296965,22%2588,84
Ho-Ri 3103349,778096952,17%2793,18
AT 1581283,148196956,52%1425,85
M4A1 Sherman5515,165436851,47%1537,76
T2071300,158736756,72%2477,94
50TP Tyszkiewicza92454,7410456564,62%2757,82
T675832,056806561,54%2480,45
O-Ho81572,597436450,00%1832,49
Škoda T 27 81808,448976251,61%2747,26
O-I6903,146985863,79%1735,20
SU-100M171553,577175843,10%2399,28
FV201 (A45) 71049,917155846,55%1592,86
Caernarvon Action X 81627,9111315875,86%2353,92
Panther71112,117645747,37%2223,77
CS-5992723,4910905763,16%3212,32
MT-256642,326985750,88%2121,03
WZ-120-1G FT 82131,199855754,39%3037,60
SU-855492,234385648,21%1155,52
WZ-111 model 1-492935,2711065657,14%3573,31
Strv S1 81812,208225561,82%2070,81
Tiger II81957,549925459,26%2510,57
T56 GMC352,481175446,30%45,62
TNH T Vz. 5192325,989665350,94%2188,25
Bat.-Châtillon 12 t81201,608955253,85%2540,17
Tortoise92541,8010135166,67%2827,51
SU-10181899,489295054,00%2897,23
Spähpanzer SP I C71165,429325066,00%2931,09
A-20576,121734938,78%16,73
AT 25531,985204856,25%1348,09
Panhard AMD 178B6788,677904860,42%3162,23
T28 Prototype81566,727794748,94%1741,24
VK 30.02 (M)6934,477544753,19%2146,96
Kunze Panzer 92627,839674748,94%3014,20
Churchill VII6842,586904553,33%1528,88
FV217 Badger102095,387044551,11%1451,72
Rheinmetall Skorpion G 82385,649994555,56%3114,67
M41 HMC5424,524514456,82%661,87
TS-54 82371,1412744468,18%3250,53
Somua SM 81924,3910074454,55%2173,19
IS-2-II81800,639034351,16%2257,48
ARL V3961011,606814245,24%2442,53
AMX 38328,681274163,41%224,66
IS-3A 82027,0510644057,50%2369,30
M54 Renegade 82551,5512824075,00%3324,20
TNH 105/100081863,8711603974,36%2657,41
S35 CA5988,216093935,90%2788,46
Controcarro 3 Minotauro103210,219963865,79%2532,44
Cobra 92563,349603852,63%2593,18
Škoda T 256863,226823745,95%2005,64
FV3046592,144223764,86%1032,83
E 7592336,3610013661,11%2912,18
AMX AC mle. 4881650,588243652,78%1892,58
BT-7432,891133545,71%61,42
O-I Experimental5654,096933470,59%1606,38
Bat.-Châtillon 155 58101308,746553452,94%1144,08
Indien-Panzer81462,388183450,00%2021,17
P.43 ter71070,278343369,70%2064,78
Ikv 90 Typ B71353,977283342,42%2393,15
T25/271365,068033360,61%2225,32
AMX AC mle. 467957,696303253,13%1528,36
Cromwell6836,716733158,06%1841,70
Controcarro 1 Mk. 292079,3910233174,19%2191,34
Bishop5632,004633148,39%1532,69
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4265,233733056,67%663,51
Strv 103-091996,537953050,00%1814,95
BZ-75102452,007493043,33%1642,11
T-50-2 6749,977803056,67%2788,45
Marder 38T4403,414662958,62%1166,30
T-29 3352,284002944,83%1308,17
King Tiger (Captured) 71371,529552962,07%2245,98
SMV CC-64 Vipera 81927,649092853,57%2360,04
P.43 bis61116,467532642,31%2443,62
Kanonenjagdpanzer 105 81891,589382669,23%2488,44
T1 HMC250,56952552,00%127,59
Valentine AT4218,483132548,00%614,50
BT-2251,831202462,50%196,27
Alecto4267,214322462,50%787,29
Löwe 81363,638672458,33%1684,84
Ikv 65 Alt II61199,047212369,57%2569,23
Chi-To SP72018,0911272365,22%2977,29
Waffenträger auf E 100102274,096392254,55%1525,50
P.435534,005812157,14%1586,10
P.44 Pantera82153,7110502157,14%3682,94
UDES 0382161,718852142,86%2923,64
AMX M4 mle. 5192402,299982161,90%497,65
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4479,105532152,38%1329,74
114 SP2 102069,906392152,38%1321,83
Churchill I5881,108492060,00%2516,10
VK 28.016885,357142045,00%3256,24
Black Prince71073,957301942,11%1588,39
FV1066 Senlac 81222,758441662,50%2497,11
Tiger I72212,1311901566,67%4830,56
T3 HMC2102,931371450,00%287,69
IS-6 81291,158041361,54%1566,37
Conqueror Gun Carriage101411,005561361,54%1105,60
VK 36.01 (H)61382,427251258,33%2748,45
StuG III Ausf. G5272,824041172,73%646,56
53TP Markowskiego82479,0012941080,00%4034,10
Pz.Kpfw. III Ausf. E3476,904971030,00%1852,72
VK 16.02 Leopard5914,708681060,00%4608,31
Renault UE 573358,303461050,00%1415,94
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3444,608201080,00%1266,14
Pz.Kpfw. II Luchs4656,75806850,00%3613,22
Chimera 81371,25891862,50%1415,32
T26E5 81386,75969850,00%1836,64
Renault FT135,00118771,43%261,00
Strv fm/211199,17367633,33%1163,39
Hotchkiss H35256,67156650,00%76,92
Excalibur 61070,33802633,33%1868,33
AMX 13 57 71517,1712496100,00%3544,77
StuG IV 5266,2019250,00%436,95
P26/404851,00845450,00%3685,53
KV-220-2 5848,75907475,00%2175,27
M10 RBFM 51191,2581040,00%3090,71
MS-1158,0084366,67%271,37
Renault NC-311175,00313250,00%920,51
T-262169,50115250,00%688,32
Valentine II 4119,50257250,00%225,57
Fiat 3000188,002001100,00%428,44
TKS z n.k.m. 20 mm 20,001321100,00%261,00
L6/402114,002611100,00%397,43
T1 Cunningham121,006010,00%0,00
Leichttraktor10,00971100,00%261,00
MTLS-1G14 3847,0014511100,00%5416,12
Pz.Kpfw. II Ausf. D 211,004210,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 02/05/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 01/12/2023
Gestopt: 26/04/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/10/2022
Gestopt: 03/10/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/09/2022
Gestopt: 12/10/2022