_DraftsMan_

clanlogo
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 21/10/2024

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten42006000
Gemiddelde tier8,080,000,000,00
Overwinningen2320755,25%00,00%00,00%00,00%
Verloren1825143,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand5481,30%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1145127,26%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd462141,1000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,510,000,000,00
Gezien599501,4300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.804,150,000,000,00
Veroveringspunten188000,4500,0000,0000,00
Verdedigingspunten255800,6100,0000,0000,00
Ervaring729,840,000,000,00
WN71556,890,000,000,00
WN82384,220,000,000,00
Totaal
Gevechten42006
Gemiddelde tier8,08
Overwinningen2320755,25%
Verloren1825143,45%
Gelijkstand5481,30%
Gevechten overleefd1145127,26%
Tanks vernietigd462141,10
Gedood / dood ratio1,51
Gezien599501,43
Schade toegebracht1.804,15
Veroveringspunten188000,45
Verdedigingspunten255800,61
Ervaring729,84
WN71556,89
WN82384,22
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten193000
Overwinningen11056,99%00,00%00,00%00,00%
Verloren7940,93%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand42,07%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6433,16%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1690,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,310,000,000,00
Gezien2261,1700,0000,0000,00
Schade toegebracht2.090,590,000,000,00
Veroveringspunten530,2700,0000,0000,00
Verdedigingspunten850,4400,0000,0000,00
Ervaring985,970,000,000,00
Totaal
Gevechten193
Overwinningen11056,99%
Verloren7940,93%
Gelijkstand42,07%
Gevechten overleefd6433,16%
Tanks vernietigd1690,88
Gedood / dood ratio1,31
Gezien2261,17
Schade toegebracht2.090,59
Veroveringspunten530,27
Verdedigingspunten850,44
Ervaring985,97
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten47000
Overwinningen2246,81%00,00%00,00%00,00%
Verloren2553,19%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1429,79%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd460,9800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,390,000,000,00
Gezien380,8100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.294,280,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten440,9400,0000,0000,00
Ervaring481,660,000,000,00
Totaal
Gevechten47
Overwinningen2246,81%
Verloren2553,19%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1429,79%
Tanks vernietigd460,98
Gedood / dood ratio1,39
Gezien380,81
Schade toegebracht1.294,28
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten440,94
Ervaring481,66
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring39,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring39,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten18000
Overwinningen422,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren1372,22%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand15,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd422,22%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,2200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,290,000,000,00
Gezien80,4400,0000,0000,00
Schade toegebracht928,780,000,000,00
Veroveringspunten965,3300,0000,0000,00
Verdedigingspunten70,3900,0000,0000,00
Ervaring217,110,000,000,00
Totaal
Gevechten18
Overwinningen422,22%
Verloren1372,22%
Gelijkstand15,56%
Gevechten overleefd422,22%
Tanks vernietigd40,22
Gedood / dood ratio0,29
Gezien80,44
Schade toegebracht928,78
Veroveringspunten965,33
Verdedigingspunten70,39
Ervaring217,11
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten163000
Overwinningen8350,92%00,00%00,00%00,00%
Verloren8049,08%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6439,26%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1370,8400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,380,000,000,00
Gezien2031,2500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.153,570,000,000,00
Veroveringspunten1620,9900,0000,0000,00
Verdedigingspunten6423,9400,0000,0000,00
Ervaring573,970,000,000,00
Totaal
Gevechten163
Overwinningen8350,92%
Verloren8049,08%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd6439,26%
Tanks vernietigd1370,84
Gedood / dood ratio1,38
Gezien2031,25
Schade toegebracht1.153,57
Veroveringspunten1620,99
Verdedigingspunten6423,94
Ervaring573,97
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten740000
Overwinningen41956,62%00,00%00,00%00,00%
Verloren31242,16%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand91,22%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd29840,27%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5650,7600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,280,000,000,00
Gezien8311,1200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.543,280,000,000,00
Veroveringspunten8671,1700,0000,0000,00
Verdedigingspunten7521,0200,0000,0000,00
Ervaring732,150,000,000,00
Totaal
Gevechten740
Overwinningen41956,62%
Verloren31242,16%
Gelijkstand91,22%
Gevechten overleefd29840,27%
Tanks vernietigd5650,76
Gedood / dood ratio1,28
Gezien8311,12
Schade toegebracht1.543,28
Veroveringspunten8671,17
Verdedigingspunten7521,02
Ervaring732,15
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten138000
Overwinningen7352,90%00,00%00,00%00,00%
Verloren6547,10%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6244,93%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd920,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,210,000,000,00
Gezien1641,1900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.417,930,000,000,00
Veroveringspunten210,1500,0000,0000,00
Verdedigingspunten250,1800,0000,0000,00
Ervaring503,640,000,000,00
Totaal
Gevechten138
Overwinningen7352,90%
Verloren6547,10%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd6244,93%
Tanks vernietigd920,67
Gedood / dood ratio1,21
Gezien1641,19
Schade toegebracht1.417,93
Veroveringspunten210,15
Verdedigingspunten250,18
Ervaring503,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (342)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Rheinmetall Skorpion G 82139,89889168957,96%2986,96
AMX Chasseur de chars 81577,17697165455,68%2564,92
IS-7102161,00598129750,89%1917,20
AMX 13 909920,16521127552,55%1563,73
Object 140102675,15679108455,54%2851,89
IS-381505,3057094650,95%1892,36
Bat.-Châtillon Bourrasque 82305,37115278960,33%3372,07
AMX 50 B103256,1287573259,02%3255,72
M4A1 Revalorisé 82100,2080560158,57%3509,16
T-5491642,1561059752,26%1924,91
Object 279 early 104252,02128857965,98%4009,01
Panhard EBR 105101925,5897657460,80%2974,93
T-1091307,2351557045,79%1178,50
Bat.-Châtillon 25 t102590,9067855153,36%2590,70
Škoda T 56 82701,01124755061,09%3353,34
T-345465,0233651350,29%1375,95
T4991086,3056548649,59%1720,02
Leopard 1103046,8693646556,13%3171,10
Object 268102861,3367641755,16%2455,03
ShPTK-TVP 100 82276,15111140761,67%3387,51
TVP T 50/51102611,2772839554,68%2561,14
Dicker Max 6967,0248837254,03%2075,43
T-4481085,8053937153,91%1670,98
Tiger (P)7581,9236337147,44%619,02
ISU-15281324,3944536751,50%1436,46
VK 45.02 (P) Ausf. A8779,8746034941,55%724,12
T26E5 81686,3887234653,47%2461,38
ELC EVEN 90 81282,78110834363,85%3613,20
Super Conqueror103413,98111531761,51%3494,00
T-34-3 82182,37116631759,62%3526,59
VK 45.02 (P) Ausf. B91900,8566229553,56%2088,10
FV4005 Stage II102975,0983428659,09%2910,70
T110E5103447,80116228466,90%3614,79
Object 260 103110,59100828057,50%2785,58
Object 703 Version II 82485,88126127959,50%3283,83
Object 70492149,5956927547,64%1821,16
AMX 50 12092429,7978627058,89%2956,13
Caliban 82213,37107626354,75%3161,71
Bat.-Châtillon 25 t AP91989,8061125955,21%2337,09
AMX 50 10081573,4064825356,52%2187,85
Object 268 Version 4102677,3081424457,79%2279,44
VK 30.01 (P)6337,5427623944,77%376,53
TVP VTU Koncept81500,1961423655,51%2396,43
AMBT 82580,72121823263,36%3692,87
AMX 13 105101979,1973923050,43%2690,10
SU-14-17625,3830422745,81%736,84
SU-1527666,2637922648,67%810,02
Object 430U102778,4690922255,86%2903,13
Progetto M40 mod. 65103183,73102022058,18%3300,13
SU-1006693,1038922052,27%1251,14
T-34-856413,9034721747,00%633,46
AMX 13 757378,6738420949,28%626,19
Grille 15102718,4077720853,37%2372,73
Object 277103451,27112420765,22%3577,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5221,3722520350,25%433,19
KV-15353,4128820149,75%649,18
M41 Walker Bulldog8798,6949620047,00%1431,23
M18 Hellcat6544,3534019248,44%885,10
M53/M5591517,7158218757,75%1702,11
SU-86632,5029618546,49%849,05
Strv S1 81942,4582818345,90%2387,84
Konštrukta T-34/10071127,2162618160,22%2100,03
M48A5 Patton102536,1168517852,25%2386,54
Škoda T 256825,0549817652,84%1808,43
Vz. 55103601,50108217658,52%3492,29
M46 Patton92334,8080517654,55%2864,49
Škoda T 5092754,5685817565,14%3421,95
AE Phase I 92599,57117317467,82%3194,77
T57 Heavy103415,92101617257,56%3159,92
Kranvagn103670,15113317065,29%3762,70
STB-1103126,50101017056,47%3090,06
Maus101993,1765617053,53%1620,50
Char Futur 4 92699,88110716759,88%3090,39
AMX M4 mle. 457919,7648716552,12%1267,32
KV-856426,8439716444,51%521,08
M40/M4381258,9159516150,93%1586,01
SMV CC-64 Vipera 82406,90117916158,39%3361,32
Löwe 81893,4199216056,88%2729,45
AMX 12 t6376,9735715347,71%885,84
T-437604,6144515354,25%916,46
T-50-2 6805,1181415169,54%3023,68
M26 Pershing81667,8666314760,54%2667,59
KV-261026,4659014557,93%2187,21
Somua SM 82709,70133414564,83%3993,21
O-I61268,9981114361,54%3045,63
T92 HMC101556,2867814353,15%1503,52
Jagdpanzer E 100102943,0288014358,74%2505,20
SU-122A5413,5225314148,23%878,81
Waffenträger auf Pz. IV92275,5465214151,06%2230,21
IS7811,9361213851,45%1075,54
ARL 446713,4943913648,53%1248,54
KV-4 KTTS 82186,44109113560,74%3108,29
Nashorn6804,9336313442,54%1360,22
M1271121,7954313356,39%1742,21
T376737,3053113152,67%2285,63
AMX 30 1er prototype92262,0591213060,77%2764,57
STG Guard 82009,26107812972,87%3116,54
M446741,7246412256,56%1490,06
Object 26392315,6889412166,94%2527,34
T 55A 92314,9580312163,64%2749,48
WZ-12092716,62111912060,83%3934,51
FV3046618,0832912052,50%1117,68
Pz.Kpfw. I Ausf. C3195,0527911948,74%924,96
Bishop5517,0028511741,88%1119,58
Conqueror92384,2390011554,78%2655,18
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4187,6016511447,37%305,87
Panhard EBR 9091166,6587311355,75%2140,90
CS-63103405,65110811065,45%3990,26
M4A3E2 Sherman Jumbo6793,5057111063,64%2021,76
IS-6 B 82544,55123011054,55%3912,86
T3092385,6096610160,40%2373,89
T-80487,6516310141,58%80,47
T675372,1828110050,00%717,66
T-54 ltwt.91277,0677010049,00%2043,47
Churchill I5532,853559956,57%1203,36
M24 Chaffee5335,073289947,47%1063,17
T-832 82385,6711499956,57%3063,76
Prototipo Standard B92249,129409758,76%2561,28
SU-10181670,139099561,05%2257,27
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.486,771809354,84%156,60
Type 6192675,4810449252,17%3400,61
FV4004 Conway92666,249149256,52%2905,62
M5 Stuart4100,022109143,96%57,01
M75196,922539139,56%436,02
SU-855212,422298952,81%340,48
Jagdtiger92795,7410038857,95%2834,44
T2971298,396048465,48%1869,50
CS-5992551,1811178465,48%3095,66
AMX M4 mle. 54103545,6710198455,95%3581,11
50TP Tyszkiewicza92927,3311258357,83%3566,35
Ikv 65 Alt II6873,614078354,22%1808,47
Char Mle. 75 91847,9610068260,98%3118,79
Churchill VII6715,264398145,68%1234,30
CS-5381520,498677962,03%2355,98
Pz.Sfl. IVc5706,963227843,59%1683,70
T9592637,5810607764,94%2585,96
Emil I82186,7110677554,67%2904,76
E 100102726,879357552,00%2522,39
Leopard Prototyp A92553,8410177552,00%3293,79
T2071466,006227455,41%2652,31
TNH T Vz. 5192471,2210637454,05%2630,70
AMX ELC bis5258,172937241,67%664,57
T-28447,411317142,25%26,40
SU-14-281248,287137149,30%1361,08
Sturer Emil7982,544047042,86%1229,10
AMX M4 mle. 5193324,1713066971,01%4197,68
SU-100M171311,326776864,71%2404,27
Object 43092394,249006857,35%2971,10
BDR G1 B5442,163116747,76%754,34
SU-85B4234,092036747,76%462,75
Hotchkiss EBR7857,527876755,22%2345,75
BZ-6893092,1411896567,69%3789,39
AMX 30 B102289,638076553,85%2132,72
leKpz M 41 90 mm GF 8727,377366552,31%1290,51
IS-5 (Object 730) 81568,008906454,69%2030,58
M4A1 Sherman5472,793286341,27%1205,35
Emil II92654,8110566358,73%2880,34
M3 Lee4281,712416344,44%973,01
60TP Lewandowskiego103911,7010816355,56%3695,55
Alecto4142,021796350,79%222,81
Strv 103-092798,7910196259,68%3302,77
T28 Prototype81653,038396251,61%1920,03
T28 Concept 71167,895336248,39%1842,49
Super Hellcat 71063,506156251,61%1610,10
M415400,643166160,66%673,27
O-I Experimental5763,305016163,93%1678,41
AMX 50 Foch (155) 102707,208016155,74%2281,55
M10392431,1810576056,67%2972,29
UDES 0381853,498895959,32%2542,47
T110E4103211,519495959,32%2993,85
T-34-281858,2810485754,39%3233,26
SU-54216,051785738,60%269,66
FV215b 102131,617415754,39%1811,65
Charioteer81887,058445752,63%2482,44
XM551 Sheridan101920,529455660,71%2858,19
E 7592356,3810705565,45%2602,93
Birch Gun4294,222455446,30%995,34
T-62A102219,435335442,59%1935,33
TNH 105/100081704,628065332,08%2512,21
VK 16.02 Leopard5434,683705048,00%1408,56
Tortoise93196,4013445072,00%3901,91
Pz.Kpfw. II Luchs4291,283454753,19%1076,08
T-29 3432,004284768,09%2216,93
IS-3-II93179,1713034673,91%4018,28
T1 Cunningham1118,162364557,78%696,05
Type 4 Heavy92639,0710854562,22%3341,22
AT 1581468,567424544,44%1477,92
P.44 Pantera81947,3410224463,64%3523,78
Ikv 1035716,934174456,82%2109,08
WZ-114 92087,648834443,18%2071,15
Škoda T 245542,404074362,79%1766,15
BZ-16681954,709394344,19%3014,86
Object 907 102861,4710354362,79%2479,39
Object 70592781,2111504360,47%3429,39
53TP Markowskiego82723,2913234269,05%4474,95
Tiger II81910,6711034273,81%2693,64
T2881776,389524264,29%2234,02
M8A14219,882044240,48%322,71
M374357,372414151,22%1230,01
113103576,3210644165,85%3851,11
VK 72.01 (K) 103669,5411294165,85%3069,12
Cobra 92815,9010544158,54%3127,28
FV217 Badger103118,839964070,00%2626,07
B14227,562293935,90%430,74
Marder II368,231123941,03%1,17
UDES 1692659,8911393860,53%3584,33
AT 25403,353373754,05%886,10
ST vz. 394357,192903652,78%1085,24
StuG III Ausf. G5562,563483647,22%1381,25
STA-181558,0010323669,44%2796,52
Covenanter543,461213537,14%1,22
Ferdinand82123,8010363577,14%2553,78
Waffenträger auf E 100104026,979633551,43%3401,27
Marder 38T4409,264373458,82%1216,72
T54E192246,069533467,65%2570,14
BZ-5872307,4812983360,61%4830,02
AMX 404111,381903253,13%272,32
E 5093722,0914523281,25%6195,60
Vz. 44-172057,1913023161,29%3955,99
T3282033,9710733154,84%2957,37
SU-76M4127,421303141,94%117,60
Cruiser Mk. IV445,90993145,16%46,08
StuG IV 5495,502963050,00%1271,20
T-34-171597,2811102972,41%3312,82
Type 5 Chi-Ri71363,078502941,38%2325,43
VK 30.02 (D)71596,7910982962,07%3370,26
ST-I93128,2412812968,97%4197,18
T-54 first prototype 82270,4812242962,07%4326,28
Rhm.-Borsig Waffenträger81492,217252850,00%1503,46
Panhard AML Lynx 6x68851,296962853,57%1559,09
Tiger I71174,156372740,74%1516,00
Pz.Kpfw. 38 (t)3189,482092751,85%593,48
Bretagne Panther 61029,488792770,37%2237,04
Matilda4242,852082642,31%428,77
M5A1 Stuart4499,425092673,08%2660,99
Leo71053,847442556,00%1771,39
Sav m/434427,683532556,00%1280,72
Caernarvon81670,688032552,00%2155,35
Valentine AT4127,801402552,00%201,53
Carro da Combattimento 45 t 103787,2811302560,00%3594,91
Black Prince71083,717442466,67%1746,38
Jagdpanther71338,888782475,00%2227,19
Renault UE 573141,382102450,00%305,03
T216161,962702445,83%213,90
M7 Priest3162,781862365,22%458,52
Indien-Panzer81524,228262347,83%2269,65
T3 HMC2130,821702259,09%522,76
Chi-To SP72504,3213882272,73%5148,27
T-100 LT101798,4510922272,73%3098,70
M3 Stuart373,381612152,38%139,20
D23105,001322142,86%155,03
P.43 bis6745,146942176,19%1674,30
Leichttraktor1173,672302161,90%948,88
T-26238,00642119,05%0,30
T110E3103437,6711592180,95%3522,53
Object 252U 81857,7610752166,67%2307,08
P.43 ter71050,357092060,00%1710,95
T-463109,851422045,00%250,82
AMX 38324,791451957,89%164,84
Renault FT AC2127,281331844,44%288,82
Cruiser Mk. III356,221151850,00%75,29
Spähpanzer SP I C71106,0611301877,78%3061,82
Type 4 Chi-To61403,2910171770,59%4095,76
UDES 14 Alt 581784,539141752,94%2673,36
SU-263114,001871758,82%250,60
AMX 50 Foch B102616,359131764,71%2424,84
GSR 3301 Setter7908,599501764,71%2841,93
Type 2597 Chi-Ha3162,002151643,75%353,02
Type 5861125,948771668,75%2601,36
Object 283 92480,0011771681,25%2868,04
T7 Combat Car 2140,311841637,50%490,31
MS-11113,131851573,33%653,31
Valentine3394,403621560,00%1734,19
Universal Carrier 2-pdr255,13821540,00%0,00
T-70373,872301586,67%268,65
LT vz. 383255,213061450,00%999,13
Panzerjäger I283,861111442,86%79,44
SU-182115,641261450,00%554,11
Crusader 5.5-in. SP7802,078021464,29%1185,66
SU-2-122 51501,2910271471,43%4444,17
Somua SAu 404123,621811330,77%55,23
VK 30.02 (M)61360,0010201376,92%3256,03
SU-100Y 61095,008441369,23%2052,11
M2 Light269,25981233,33%17,32
Sexton I 3142,502921275,00%473,56
Ikv 90 Typ B7892,706551060,00%1549,31
IS-6 81134,004721060,00%1146,34
Pz.Kpfw. 35 (t)292,44101933,33%225,65
D1253,33117944,44%37,06
Cruiser Mk. I1236,78203933,33%1277,85
LT vz. 352129,50170850,00%475,14
Renault FT 75 BS2156,00169875,00%1014,36
AT-1288,13108850,00%168,44
K-91-PT 91560,38769850,00%1419,43
M10 RBFM 5447,75486850,00%836,73
P26/404412,145897100,00%1261,15
P.435912,57920771,43%3784,64
Ikv 723392,71358757,14%1314,40
Lorraine 39L AM3169,00229771,43%579,18
T56 GMC3101,57121742,86%102,89
Cruiser Mk. II2349,86461785,71%2302,27
T-1506606,43577771,43%1107,33
Strv 81 81169,86602714,29%1079,34
LTP 3230,86212728,57%958,15
43 M. Toldi III 3255,14244728,57%1092,38
T1 HMC287,67126666,67%497,75
Vickers Medium Mk. III3194,83222666,67%755,05
M2 Medium Tank3209,67227666,67%803,75
Loyd Gun Carriage2151,00136650,00%868,54
Churchill III 5885,671190650,00%2118,04
AMX M4 mle. 49 Liberté 81484,83785650,00%1776,66
Hotchkiss H35262,80189580,00%287,03
Type T-3451413,6011345100,00%6755,20
NC 70 Błyskawica102300,80817540,00%1301,65
Pz.Kpfw. I2104,20187560,00%400,97
T-60218,2095520,00%0,00
AM 39 Gendron-Somua 274,20180560,00%213,74
L-60 2189,80487580,00%1305,38
M14/412301,50463425,00%1203,81
T2 Medium Tank297,00123425,00%244,62
Light Mk. VIC 2152,00319475,00%936,12
Valiant 5950,251052450,00%2583,83
Kolohousenka1136,33172366,67%666,04
TKS z n.k.m. 20 mm 265,33157333,33%66,90
M15/423415,00608366,67%1595,16
121101611,67728333,33%861,57
Renault FT172,00136250,00%232,26
BT-2225,501532100,00%261,00
O-Ni73477,0021952100,00%9961,09
Convert. Medium Tank T3 3198,50415250,00%473,92
MKA 2338,50326250,00%1557,76
BT-7 artillery 3457,006792100,00%1645,62
Vickers Medium Mk. I10,001591100,00%261,00
Fiat 30001325,006241100,00%2133,35
Vickers Medium Mk. II2130,001551100,00%634,51
4TP1530,008031100,00%4590,09
Type 97 Te-Ke 299,0012410,00%230,85
T-34 with L-11 4539,0038110,00%1428,54
M4-85 5867,008191100,00%2352,60
KV-1SA 51081,0012231100,00%2037,72
T-116 3657,0028710,00%3312,51
T-45 2133,004881100,00%699,57

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 21/10/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 21/10/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 05/06/2024
Gestopt: 17/10/2024
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 08/02/2023
Gestopt: 04/06/2024
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 23/11/2022
Gestopt: 30/11/2022
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 21/09/2022
Gestopt: 21/11/2022
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 01/12/2022
Gestopt: 10/01/2023
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 11/01/2023
Gestopt: 06/02/2023