_Engineer_89

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/09/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten85556053312
Gemiddelde tier8,130,008,558,44
Overwinningen4770055,75%00,00%2750,94%18458,97%
Verloren3666942,86%00,00%2649,06%12640,38%
Gelijkstand11871,39%00,00%00,00%20,64%
Gevechten overleefd2521629,47%00,00%1630,19%9028,85%
Tanks vernietigd939541,1000,00611,153691,18
Gedood / dood ratio1,560,001,651,66
Gezien1422861,6600,00921,745571,79
Schade toegebracht1.699,760,001.764,091.866,62
Veroveringspunten845540,9900,00961,812920,94
Verdedigingspunten435340,5100,00110,21250,08
Ervaring744,000,00729,00880,48
WN71534,920,001435,561600,75
WN82193,700,002861,872572,34
Totaal
Gevechten85556
Gemiddelde tier8,13
Overwinningen4770055,75%
Verloren3666942,86%
Gelijkstand11871,39%
Gevechten overleefd2521629,47%
Tanks vernietigd939541,10
Gedood / dood ratio1,56
Gezien1422861,66
Schade toegebracht1.699,76
Veroveringspunten845540,99
Verdedigingspunten435340,51
Ervaring744,00
WN71534,92
WN82193,70
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten53
Gemiddelde tier8,55
Overwinningen2750,94%
Verloren2649,06%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1630,19%
Tanks vernietigd611,15
Gedood / dood ratio1,65
Gezien921,74
Schade toegebracht1.764,09
Veroveringspunten961,81
Verdedigingspunten110,21
Ervaring729,00
WN71435,56
WN82861,87
Voorbije 30 dagen
Gevechten312
Gemiddelde tier8,44
Overwinningen18458,97%
Verloren12640,38%
Gelijkstand20,64%
Gevechten overleefd9028,85%
Tanks vernietigd3691,18
Gedood / dood ratio1,66
Gezien5571,79
Schade toegebracht1.866,62
Veroveringspunten2920,94
Verdedigingspunten250,08
Ervaring880,48
WN71600,75
WN82572,34
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1023000
Overwinningen53852,59%00,00%00,00%00,00%
Verloren46145,06%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand242,35%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd41340,37%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd7210,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,180,000,000,00
Gezien9310,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.902,910,000,000,00
Veroveringspunten8480,8300,0000,0000,00
Verdedigingspunten5420,5300,0000,0000,00
Ervaring643,970,000,000,00
Totaal
Gevechten1023
Overwinningen53852,59%
Verloren46145,06%
Gelijkstand242,35%
Gevechten overleefd41340,37%
Tanks vernietigd7210,70
Gedood / dood ratio1,18
Gezien9310,91
Schade toegebracht1.902,91
Veroveringspunten8480,83
Verdedigingspunten5420,53
Ervaring643,97
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten94522880397
Overwinningen509353,88%1242,86%4252,50%21353,65%
Verloren424344,89%1553,57%3746,25%18145,59%
Gelijkstand1161,23%13,57%11,25%30,76%
Gevechten overleefd367038,83%517,86%2733,75%15739,55%
Tanks vernietigd64900,69150,54510,642540,64
Gedood / dood ratio1,120,650,961,06
Gezien114521,21441,571101,384691,18
Schade toegebracht1.871,271.556,611.945,232.007,54
Veroveringspunten170581,80883,142843,5512753,21
Verdedigingspunten259582,75351,252032,5413343,36
Ervaring767,62503,25739,05793,76
Totaal
Gevechten9452
Overwinningen509353,88%
Verloren424344,89%
Gelijkstand1161,23%
Gevechten overleefd367038,83%
Tanks vernietigd64900,69
Gedood / dood ratio1,12
Gezien114521,21
Schade toegebracht1.871,27
Veroveringspunten170581,80
Verdedigingspunten259582,75
Ervaring767,62
Voorbije 24u
Gevechten28
Overwinningen1242,86%
Verloren1553,57%
Gelijkstand13,57%
Gevechten overleefd517,86%
Tanks vernietigd150,54
Gedood / dood ratio0,65
Gezien441,57
Schade toegebracht1.556,61
Veroveringspunten883,14
Verdedigingspunten351,25
Ervaring503,25
Voorbije 7 dagen
Gevechten80
Overwinningen4252,50%
Verloren3746,25%
Gelijkstand11,25%
Gevechten overleefd2733,75%
Tanks vernietigd510,64
Gedood / dood ratio0,96
Gezien1101,38
Schade toegebracht1.945,23
Veroveringspunten2843,55
Verdedigingspunten2032,54
Ervaring739,05
Voorbije 30 dagen
Gevechten397
Overwinningen21353,65%
Verloren18145,59%
Gelijkstand30,76%
Gevechten overleefd15739,55%
Tanks vernietigd2540,64
Gedood / dood ratio1,06
Gezien4691,18
Schade toegebracht2.007,54
Veroveringspunten12753,21
Verdedigingspunten13343,36
Ervaring793,76

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2579000
Overwinningen117745,64%00,00%00,00%00,00%
Verloren136853,04%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand341,32%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd74829,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd17030,6600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,930,000,000,00
Gezien26741,0400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.868,350,000,000,00
Veroveringspunten16200,6300,0000,0000,00
Verdedigingspunten13200,5100,0000,0000,00
Ervaring651,520,000,000,00
Totaal
Gevechten2579
Overwinningen117745,64%
Verloren136853,04%
Gelijkstand341,32%
Gevechten overleefd74829,00%
Tanks vernietigd17030,66
Gedood / dood ratio0,93
Gezien26741,04
Schade toegebracht1.868,35
Veroveringspunten16200,63
Verdedigingspunten13200,51
Ervaring651,52
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (171)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 82011,539202324860,27%2981,22
Progetto M40 mod. 65102393,907461096454,60%2242,38
Miel 81970,86966281659,52%2586,89
Strv S1 81600,40714276555,30%1858,65
T-34-85M 61396,24880257861,56%3178,27
Caernarvon Action X 81215,43692212753,08%1595,71
Panhard EBR 75 (FL 10) 8901,78627206553,41%1649,82
EMIL 1951 81572,09686191053,19%1977,05
SU-130PM 81585,28630174253,04%1790,59
Somua SM 81924,32923146656,34%2482,30
60TP Lewandowskiego102608,21789133455,77%2351,08
S-517906,69509125152,20%1167,50
Kranvagn102514,87768118153,60%2317,61
M446939,32566100556,02%1765,77
TS-5 81623,8880796455,29%1953,81
KV-15379,6227992051,30%656,11
FV4202 81155,1969484753,48%1666,83
IS71001,6453383754,00%1497,51
M18 Hellcat6601,4638473052,19%1004,76
T-345362,6427967352,15%905,59
MT-256221,9327963748,67%464,07
T 55A 91750,4478662755,02%1951,83
SU-1006772,4843162251,93%1430,06
50TP prototyp 81745,5289362154,91%2248,12
Object 261101728,6975757556,70%1537,80
AMX 13 757635,8843654550,64%1306,90
AE Phase I 91854,0578054255,72%1982,20
Vz. 55102815,0677653754,75%2526,99
M40/M4381503,5367853556,45%1842,13
Object 25791756,9673549755,53%1920,77
VK 30.02 (M)6655,9649448956,65%1322,81
Bat.-Châtillon 12 t8664,3146848849,18%1150,33
M54 Renegade 81615,4080848856,97%2047,51
VK 100.01 (P)81361,0569448253,53%1724,39
T95/FV4201 Chieftain 102622,4486944751,90%1970,33
T-448928,0752542950,35%1202,07
Tiger (P)71066,6765042056,67%1600,34
Jagdpanzer E 100102296,5366841257,52%1863,91
T-284304,2225041154,26%928,36
BZ-75102347,0182139853,27%1930,50
AMX 12 t6431,4232039546,84%1077,88
Object 43091669,7067038148,56%1557,28
IS-381156,1852335147,29%1296,01
Conqueror Gun Carriage101612,5465933753,71%1508,30
Maus102346,7189532657,98%2001,10
AMX 13 105101525,6580632550,77%1809,09
FV380591241,5651132448,15%1250,89
112 81455,3880932054,38%1935,82
ELC EVEN 90 8856,2975631947,02%1629,18
Panhard EBR 10510968,8358731745,43%1037,40
KV-26400,7329531245,83%493,80
Panther7813,4751830753,09%1297,19
Chimera 81833,4882629353,58%2299,13
AMX 13 909889,5249529047,93%1279,26
E 100102473,3189628455,28%2120,22
Strv 103B102225,1572628256,03%1786,82
AMX AC mle. 4881328,4157827454,74%1661,73
AMX 50 Foch B102330,4283527354,21%1874,22
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4527,2448026858,58%1930,37
KV-856519,0633126647,37%731,50
IS-7102074,8860226050,38%1758,42
TVP T 50/51102304,9771125350,20%1940,39
IS-3A Peregrine 81796,9790224355,97%2163,93
T-437715,0042824153,11%1141,79
FV215b (183) 102179,6970522552,44%1825,78
Object 279 early 102909,6587621855,50%2078,90
T-34-856436,4131621545,12%648,56
Panhard EBR 909763,0863220950,24%1082,87
Hotchkiss EBR7587,1643119956,78%1326,23
FV3046527,7026119346,63%733,59
Bat.-Châtillon 25 t AP91868,8080618154,70%2271,85
Ferdinand81550,7162617058,24%1859,75
MKA 2288,8133616155,90%1253,47
Bat.-Châtillon 25 t102186,0981015953,46%1957,67
Type 5 Heavy102967,8999415953,46%2346,04
Crusader 5.5-in. SP7720,7443115847,47%898,71
Jagdtiger92070,9573415151,66%1946,15
Mäuschen91880,2477514459,72%2095,26
SU-1527665,9535213946,76%744,69
AMX 50 Foch91866,7469813950,36%1744,69
T92 8499,5353613953,24%858,60
Birch Gun4215,8016813849,28%679,73
T675353,5625612743,31%597,29
Taschenratte112475,13104212755,12%1576,65
Ashigaru 101896,3575612453,23%1335,49
SU-855351,0626011849,15%625,03
T28 Prototype81585,6271411758,97%2012,77
FV20781117,6049911447,37%1213,79
AMX 50 B102584,0089111252,68%2201,07
M1271024,1659211254,46%1530,89
T-804130,4916411141,44%252,68
Object 277102103,9977011056,36%1917,37
Bishop5390,5322410948,62%717,68
Object 260 102369,2778510951,38%1927,93
Panhard AMD 178B6579,2041610550,48%1846,97
KV-1S6275,9324010445,19%268,57
DBV-152 102490,767839852,04%1774,86
AMX ELC bis5255,012729448,94%709,17
T110E3102090,387088748,28%1447,50
Leopard 1101974,887758562,35%1709,59
Obsidian 81214,1610088361,45%1610,68
VK 30.01 (P)6444,492938245,12%560,22
VK 30.01 (H)5460,553098041,25%952,59
Durchbruchswagen 24258,932437648,68%610,41
Cobra 91896,079467261,11%1879,85
Object 430U101876,105976851,47%1659,80
AMX M4 mle. 49 81263,547586747,76%1549,92
M8A14241,292185850,00%492,89
Panhard AML Lynx 6x68836,565995756,14%1558,71
Lorraine 155 mle. 5181466,276655650,00%1795,16
T-100 LT101021,254865149,02%1218,99
Sexton II3113,151164852,08%326,08
WZ-132-1101676,717954845,83%1953,73
Bat.-Châtillon 155 5591469,007434751,06%1689,43
White Dragon 81394,269274654,35%2081,28
SU-85B4325,052284459,09%788,85
AMX 404123,571834245,24%266,06
Bat.-Châtillon 155 58101482,627634242,86%1188,53
G.W. Panther7926,935254060,00%1215,14
SU-76M4134,571623060,00%296,70
Jagdpanther II81478,554892951,72%1557,18
Pz.Kpfw. III Ausf. E3161,431952860,71%471,61
T-703106,641962835,71%132,56
IMT 81472,737472646,15%1718,86
T-463149,002192437,50%380,22
King Tiger (Captured) 71714,8111052171,43%2698,21
M-V-Y102288,958952050,00%1845,76
Marder II3257,112321942,11%646,61
Cruiser Mk. II2195,532141952,63%814,86
E 65 Zwilling 82042,3710821968,42%2081,31
Object 274a 81600,379341978,95%2488,33
105 leFH18B2 5880,354691747,06%2035,80
Super Hellcat 71492,258991650,00%2699,69
Vickers Medium Mk. I1152,332371540,00%773,05
ISU-15281430,075451540,00%1507,41
M56 Scorpion 71653,799021450,00%3002,91
Kampfpanzer 07 P(E) 101992,238241353,85%1752,68
Valentine3338,732051118,18%1064,64
Loyd Gun Carriage279,911541145,45%317,36
T110E5102603,781093955,56%2421,40
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81380,56709955,56%1993,60
T-832 81496,11901955,56%1785,41
Object 268 Version 4102914,751062875,00%2204,45
Kunze Panzer 91229,00837862,50%1277,07
122 TM 81452,38711837,50%1440,45
T-262209,86338757,14%1344,80
CS-63102294,00867757,14%2249,85
Vz. 60S Dravec 102062,71810757,14%1290,55
T56 GMC3126,17114650,00%245,14
AMX 38366,0090520,00%0,00
T-60255,80198540,00%0,00
Panzerjäger I2423,00342475,00%1791,89
Cruiser Mk. I194,75254475,00%479,93
Super Conqueror103248,251035450,00%2348,44
Stinger 101503,75936475,00%1045,37
M22154,674053100,00%764,58
Carro da Combattimento 45 t 101984,67940366,67%1684,93
TKS z n.k.m. 20 mm 222,0099250,00%114,92
Stuart I-IV367,0016120,00%3,10
Excelsior 5212,5016920,00%151,25
T28 Concept 70,00200250,00%107,96
114 SP2 102122,5051020,00%1439,50
Leichttraktor111,002710,00%0,00
MS-11103,003211100,00%616,55
Ares 7582137,0060010,00%1917,04
T-34 shielded 5208,001931100,00%456,63
Lion 103446,0039210,00%4462,60
Object 268 Version V 101428,009241100,00%1016,48
Object 452K 10549,005731100,00%337,41
Excalibur 6873,0027510,00%959,76
StuG IV 5324,002931100,00%726,24

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/09/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 30/06/2026
Gestopt: 01/09/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 20/04/2026
Gestopt: 28/06/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 22/03/2026
Gestopt: 20/04/2026
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 12/01/2026
Gestopt: 21/03/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/12/2025
Gestopt: 14/01/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 06/07/2025
Gestopt: 02/12/2025
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 20/08/2023
Gestopt: 05/07/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 20/08/2023
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 17/05/2023
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/04/2023
Gestopt: 15/05/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/02/2023
Gestopt: 19/02/2023
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 07/10/2022
Gestopt: 09/02/2023
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 17/05/2023
Gestopt: 10/08/2023
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 24/02/2023
Gestopt: 13/04/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/02/2023
Gestopt: 23/02/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/08/2023
Gestopt: 19/08/2023