_GACHI_MUCHI

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/04/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5285363955
Gemiddelde tier7,799,839,859,84
Overwinningen2734051,73%233,33%2461,54%3156,36%
Verloren2477246,87%466,67%1538,46%2443,64%
Gelijkstand7411,40%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1284224,30%00,00%923,08%1120,00%
Tanks vernietigd503340,9520,33290,74400,73
Gedood / dood ratio1,260,330,970,91
Gezien597231,1330,50401,03741,35
Schade toegebracht1.614,112.067,672.262,792.331,95
Veroveringspunten251090,4800,00230,59230,42
Verdedigingspunten181180,3400,0000,0000,00
Ervaring722,72710,50900,46890,65
WN71340,31578,231243,381241,93
WN81993,891231,771946,532268,48
Totaal
Gevechten52853
Gemiddelde tier7,79
Overwinningen2734051,73%
Verloren2477246,87%
Gelijkstand7411,40%
Gevechten overleefd1284224,30%
Tanks vernietigd503340,95
Gedood / dood ratio1,26
Gezien597231,13
Schade toegebracht1.614,11
Veroveringspunten251090,48
Verdedigingspunten181180,34
Ervaring722,72
WN71340,31
WN81993,89
Voorbije 24u
Gevechten6
Gemiddelde tier9,83
Overwinningen233,33%
Verloren466,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd20,33
Gedood / dood ratio0,33
Gezien30,50
Schade toegebracht2.067,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring710,50
WN7578,23
WN81231,77
Voorbije 7 dagen
Gevechten39
Gemiddelde tier9,85
Overwinningen2461,54%
Verloren1538,46%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd923,08%
Tanks vernietigd290,74
Gedood / dood ratio0,97
Gezien401,03
Schade toegebracht2.262,79
Veroveringspunten230,59
Verdedigingspunten00,00
Ervaring900,46
WN71243,38
WN81946,53
Voorbije 30 dagen
Gevechten55
Gemiddelde tier9,84
Overwinningen3156,36%
Verloren2443,64%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1120,00%
Tanks vernietigd400,73
Gedood / dood ratio0,91
Gezien741,35
Schade toegebracht2.331,95
Veroveringspunten230,42
Verdedigingspunten00,00
Ervaring890,65
WN71241,93
WN82268,48
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten113000
Overwinningen4136,28%00,00%00,00%00,00%
Verloren5447,79%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1815,93%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3833,63%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1181,0400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,570,000,000,00
Gezien670,5900,0000,0000,00
Schade toegebracht2.362,620,000,000,00
Veroveringspunten2201,9500,0000,0000,00
Verdedigingspunten370,3300,0000,0000,00
Ervaring729,420,000,000,00
Totaal
Gevechten113
Overwinningen4136,28%
Verloren5447,79%
Gelijkstand1815,93%
Gevechten overleefd3833,63%
Tanks vernietigd1181,04
Gedood / dood ratio1,57
Gezien670,59
Schade toegebracht2.362,62
Veroveringspunten2201,95
Verdedigingspunten370,33
Ervaring729,42
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten41000
Overwinningen512,20%00,00%00,00%00,00%
Verloren3687,80%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd512,20%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd190,4600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,530,000,000,00
Gezien431,0500,0000,0000,00
Schade toegebracht917,410,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten10,0200,0000,0000,00
Ervaring220,200,000,000,00
Totaal
Gevechten41
Overwinningen512,20%
Verloren3687,80%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd512,20%
Tanks vernietigd190,46
Gedood / dood ratio0,53
Gezien431,05
Schade toegebracht917,41
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten10,02
Ervaring220,20
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen857,14%00,00%00,00%00,00%
Verloren642,86%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd535,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd161,1400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,780,000,000,00
Gezien80,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.293,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten543,8600,0000,0000,00
Ervaring887,430,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen857,14%
Verloren642,86%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd535,71%
Tanks vernietigd161,14
Gedood / dood ratio1,78
Gezien80,57
Schade toegebracht1.293,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten543,86
Ervaring887,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten223000
Overwinningen9341,70%00,00%00,00%00,00%
Verloren12656,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand41,79%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7232,29%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1780,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,180,000,000,00
Gezien3291,4800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.887,530,000,000,00
Veroveringspunten1180,5300,0000,0000,00
Verdedigingspunten7503,3600,0000,0000,00
Ervaring665,530,000,000,00
Totaal
Gevechten223
Overwinningen9341,70%
Verloren12656,50%
Gelijkstand41,79%
Gevechten overleefd7232,29%
Tanks vernietigd1780,80
Gedood / dood ratio1,18
Gezien3291,48
Schade toegebracht1.887,53
Veroveringspunten1180,53
Verdedigingspunten7503,36
Ervaring665,53
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (596)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T25 Pilot Number 1 8930,27621115248,87%1175,22
Bat.-Châtillon Bourrasque 81944,8198476352,95%2626,84
BZ-176 82536,51117469858,17%3347,00
KV-261021,5366868753,71%2034,51
Strv S1 81880,6277260452,65%2413,49
SU-130PM 82018,6491058453,94%2477,08
Rhm.-Borsig Waffenträger81532,7860357650,69%1698,15
Rheinmetall Skorpion G 82023,2190956455,85%2595,57
FV4005 Stage II102304,6370055749,73%1984,00
WZ-120-1G FT 81789,1086354055,00%2230,98
Bat.-Châtillon 12 t8785,0760251152,05%1479,77
T3092156,8375049646,37%2009,82
M4A1 Revalorisé 81257,1671646347,30%1564,37
Jagdpanzer E 100103130,2186541656,25%2827,62
Grille 15102592,5571939951,88%2115,88
Type 4 Heavy91454,7761738946,27%1288,51
Škoda T 56 82352,38105637753,85%2636,88
Waffenträger auf Pz. IV91993,0265136850,54%1860,84
ISU-15281701,2668136253,59%1870,17
M53/M5591473,1459535946,80%1583,35
FV4202 81185,1373635850,56%1631,34
Löwe 81846,7694235450,28%2428,58
IS-381277,4059034945,27%1363,65
Kranvagn103090,1899333257,23%2979,36
SU-1527890,3247531346,01%1109,53
Object 70492511,6877231355,91%2433,41
S-517707,5439630451,32%762,07
ISU-152K 81999,9383630451,64%2690,46
T-4481080,5064130248,01%1458,61
KV-856536,8733429743,43%764,37
Sturer Emil7892,0842329748,15%1209,01
M54 Renegade 82128,20103328951,90%2729,63
VK 100.01 (P)81283,0658928850,35%1646,54
Rheinmetall Skorpion 82091,0093628558,95%2892,48
Tiger (P)71071,6059128253,55%1524,58
O-Ho81318,0457627450,73%1627,36
IS7846,3545726950,19%1078,36
WZ-1317553,7138926844,03%1031,51
M127883,1643126748,69%1099,52
Progetto M35 mod. 46 81907,2897126453,79%2550,72
T-1091552,0866726149,81%1569,27
60TP Lewandowskiego103191,6297324955,42%2870,19
CS-52 LIS 81939,2896024953,01%2742,51
Leo7760,4043624645,53%1115,46
SU-1006900,3650324649,59%1641,34
WZ-111G FT92797,5999424658,54%2787,03
M40/M438865,2150624445,08%766,39
Object 703 Version II 82001,28104424454,92%2477,00
Strv 103-092269,7364423956,90%2424,34
Bisonte C45 82017,16105323857,14%2501,64
UDES 0381309,2457322948,91%1461,91
T297890,9247622545,33%1079,16
O-Ni7973,2149122355,16%1259,68
ST-I92193,3091622355,61%2323,21
T28 Prototype81096,8650422348,43%1133,89
Somua SM 81888,7499822062,27%2334,14
Cromwell6389,2834121948,40%610,39
DBV-152 103501,7594821959,82%3215,98
AMX 50 10081172,6160521857,34%1392,12
T 55A 92192,2095921852,29%2391,91
T9592807,30101221656,94%2829,14
Emil I81263,8961420946,41%1399,47
Object 452K 103230,0896820852,88%2760,72
AMX 50 12091952,0868820655,34%1984,00
AMX 50 Foch (155) 102615,0879320553,17%2159,47
T92 HMC101938,4566920447,06%1640,07
T-345205,8427419949,25%381,70
DZT-159 92618,13111819861,11%2864,06
E 7592534,43101419754,82%2698,85
Object 252U Defender 81956,43101319658,16%2538,18
ARL 446442,8629719546,15%629,86
Konštrukta T-34/1007805,3644719450,00%1246,95
KV-15247,4828719447,94%328,40
AMX 13 757600,5244819251,56%1342,19
T25/27713,0738619044,21%934,26
Object 26392568,73102719058,42%2815,14
AMX M4 mle. 457868,5650518750,27%1210,51
E 77 92642,51109518654,30%3008,89
Ikv 90 Typ B7762,9940118446,74%972,76
Tiger I7770,4243417949,72%888,03
T110E4103182,4986917450,57%2732,15
AMBT 82237,26108417459,20%3184,10
BZT-70 104162,13113016957,99%3343,01
SDP wz 66 Grom 82232,74106016958,58%2712,42
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5230,0027016845,83%414,75
E 75 TS 81997,93104716659,04%2696,90
T3281199,4469416550,30%1343,42
Panhard EBR 75 (FL 10) 81007,2970716544,85%1806,27
IS-3A 82018,25106416554,55%2543,23
TS-5 82256,76107316557,58%2974,47
Type 5 Heavy102715,2186216455,49%2076,89
Controcarro 3 Minotauro103140,3297916455,49%2780,60
KV-481012,1563516451,83%1128,52
M446546,4732616346,63%813,34
T-5491789,7084416155,28%2023,61
M10391917,9683116150,93%1868,28
Emil II92030,0477616055,00%2041,62
Pz.Sfl. IVc5218,1322115943,40%268,60
SU-122-44 71650,0191015862,03%2790,12
Vz. 55103084,4696815752,23%2815,13
FV215b (183) 102385,7377015754,78%2086,87
Strv 746511,4332115640,38%803,67
AMX 12 t6469,2647915655,77%1288,69
T110E3102922,8082815645,51%2377,53
O-I6635,1140015546,45%956,38
VK 36.01 (H)6496,8038015451,95%744,90
IS-271001,4956315445,45%1271,46
M18 Hellcat6451,5834315454,55%691,12
Caliban 81685,9094815454,55%2185,10
59-166172,5925115341,18%211,94
Churchill I5381,5835815253,95%732,16
Ho-Ri 3103242,3792015255,26%2609,18
XM57 82493,99110115257,24%2848,49
IS-6 82044,70101715158,28%2759,63
VK 45.02 (P) Ausf. B91742,1778014948,32%1677,34
GSOR 1008 81975,3293814853,38%2548,14
122 TM 81989,36101114854,05%2728,22
VK 45.02 (P) Ausf. A81193,9363614743,54%1355,06
Object 268 Version V 102923,8083514753,74%2632,32
AMX ELC bis5358,7843914658,90%1325,09
Type T-345201,2129414447,22%360,01
T675241,5829414445,83%323,69
Object 268103060,1486314456,94%2587,13
Object 274a 81638,0397914454,86%2249,90
T77 82053,8599414352,45%2748,42
Char Futur 4 92446,9297714351,75%2676,54
WZ-114 92170,3991714047,86%2297,09
T-1506386,0532013949,64%486,07
Nashorn6471,5729113744,53%585,07
T-34-856453,7734413648,53%732,27
Type 63 82035,94108613656,62%2781,47
KV-37786,5642013543,70%860,10
A-447927,4753013548,89%1488,95
AMX 30 1er prototype91840,6974713443,28%1771,53
AMX M4 mle. 54102967,1292113447,76%2479,10
SMV CC-64 Vipera 82065,66101413463,43%3019,37
Tortoise93050,71117513458,96%3018,88
Mäuschen92370,6595913158,02%2683,25
Object 43091881,5386013154,96%1964,99
Type 5 Ka-Ri 82311,18102213059,23%2779,04
Object 41681129,0164912850,78%1376,78
M66480,0230512745,67%542,50
Ikv 65 Alt II6521,9432612749,61%890,86
WZ-111 model 1-492297,8287712548,80%2405,81
Charioteer81565,5676712555,20%1982,41
T-34-3 81870,07100212556,80%2765,79
114 SP2 103406,73100412464,52%2999,35
FV3046441,1627512348,78%645,53
T34 81582,4083812053,33%1927,08
Škoda T 256446,0634611848,31%763,20
1108972,5562611844,92%926,46
Leopard Prototyp A92450,7691111847,46%2810,64
KV-1S6270,2525811850,00%316,06
VK 30.01 (P)6561,0543011760,68%1009,28
Rinoceronte103079,8792511553,04%2681,29
O-I Experimental5218,5526311538,26%135,53
Challenger71038,7957511555,65%1518,10
Jagdpanzer E 90 92757,0398111353,10%2564,08
Crusader6142,6523411235,71%130,90
Churchill VII6670,0140511151,35%1146,33
SU-855243,3523811058,18%473,44
SU-14-281408,4579810962,39%1808,97
WZ-113G FT103487,1395510949,54%2702,94
Crusader 5.5-in. SP7804,7354210946,79%1156,00
IS-7102513,4290610854,63%2303,80
Type 59 81835,7599610750,47%2601,03
Comet7672,6449110748,60%971,89
Tiger 131 6957,3369510753,27%1675,01
BDR G1 B5197,3529010646,23%166,53
E 100103292,98100110658,49%3237,94
Object 268 Version 4102865,7888610649,06%2441,80
Kanonenjagdpanzer 105 81845,3585310653,77%2193,58
TVP VTU Koncept8853,1860510547,62%1013,57
Bat.-Châtillon 25 t102527,2084510557,14%2244,72
Strv 103B102726,3478910552,38%2123,55
Object 25791893,5076010450,00%2112,03
ST vz. 39484,1714610338,83%1,91
Object 261101706,0870410249,02%1498,21
VK 28.016408,2749910245,10%1059,73
FV230 Canopener103060,41101610259,80%2666,24
Leopard 1102499,2480910146,53%2158,65
VK 16.02 Leopard5307,8427910046,00%924,31
T54E192492,1091210050,00%3035,76
Concept 1B 92721,99116910063,00%2812,25
Škoda T 245179,212679947,47%281,79
BZ-75103311,1110129860,20%3098,84
FV217 Badger103132,9310429862,24%2652,95
Tiger-Maus 92693,5011069864,29%3073,13
Strv m/425258,362699753,61%576,07
M5A1 Stuart460,901659747,42%71,70
Bat.-Châtillon 25 t AP91609,238179753,61%1859,54
FV4004 Conway92148,047719748,45%2378,24
Ikv 1035286,022739647,92%533,58
Pz.Kpfw. VII103300,1010419655,21%2868,22
AMX 50 B102758,049429458,51%2525,48
NC 70 Błyskawica102773,658419448,94%2362,85
leKpz M 41 90 mm GF 81013,027229443,62%1905,64
XM66F 82031,198879346,24%2334,18
Panther7806,226129255,43%1304,32
T1 Heavy5338,653269142,86%472,04
M415340,362429145,05%379,79
Type 71102765,409029142,86%2097,10
AMX AC mle. 4881573,566949046,67%1767,80
VK 30.02 (M)6608,854288957,30%1129,95
LT-432 8878,218098956,18%1874,37
HWK 30 81060,208138957,30%2391,08
ARL V396845,455018854,55%1820,84
Object 752 92715,6611008854,55%2672,70
AMX 13 9091101,036728744,83%1665,06
212A91771,387158759,77%1750,78
Achilles6587,003968742,53%909,04
E 25 71873,8210698752,87%3405,67
Tiger II81686,488498644,19%2046,03
AMX 50 Foch92438,638398646,51%2656,41
Lansen C 81803,4010178659,30%2672,95
T-28430,661808544,71%48,48
Object 705A102720,749148455,95%2297,49
VK 168.01 (P) 81428,838698460,71%1856,53
AE Phase I 92556,459768446,43%2769,05
AMX M4 mle. 5192131,639208353,01%2001,26
GSOR 1010 FB 81732,087838337,35%2052,14
ShPTK-TVP 100 81953,659598257,32%2497,59
Black Prince71021,916868153,09%1541,53
VK 30.01 (H)5467,513248046,25%1143,82
Lorraine 40 t 81769,218238045,00%2291,13
Marder 38T4153,381817944,30%158,22
Škoda T 5092358,829287850,00%2448,30
M24 Chaffee5187,152247846,15%441,23
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81852,839227657,89%2497,14
AMX 13 57 71026,789517659,21%2183,74
Pz.Kpfw. III/IV5450,493057540,00%1097,35
T-437795,496317554,67%1363,70
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.458,512287541,33%13,39
Turtle Mk. I 82028,259607546,67%2446,58
AMX Canon d'assaut 105 81506,768247565,33%1843,16
AMX 404176,392707448,65%526,52
M5 Stuart4187,463187452,70%412,26
Bishop5428,183127456,76%944,79
T376399,474517447,30%1034,01
ASTRON Rex 105 mm 81968,589937455,41%2560,40
50TP prototyp 82121,9410727255,56%2802,59
Kampfpanzer 07 P(E) 102868,968957254,17%2680,29
B1473,872037146,48%68,17
Covenanter572,902077163,38%218,47
Valentine3285,612677055,71%1113,49
STG 81690,749177065,71%2396,59
Strv m/42-57 Alt A.2 61410,9810256657,58%3278,03
Bofors Tornvagn 81846,269006643,94%2241,59
VK 75.01 (K) 81738,8310586662,12%2574,40
FV226 Contradictious 82196,9111246555,38%2674,65
Ares 90102438,028206440,63%1934,12
Cobra 92611,728586446,88%2612,27
M8A1433,891426349,21%82,78
M-IV-Y 81930,789696350,79%2531,18
AMX 50 Foch B102902,548726157,38%2548,50
IS-5 (Object 730) 81815,978896144,26%2307,42
WZ-111-1G FT81728,137776048,33%2098,13
Object 70591975,338726050,00%2011,02
Type 95 Heavy4107,292035945,76%146,55
Jagdtiger91803,756775938,98%1405,14
T216516,645265944,07%1484,63
TVP T 50/51102403,558055850,00%2193,97
AMX 13 105 AM mle. 505414,982795841,38%677,27
EMIL 1951 81954,7810275855,17%2578,23
Conqueror92577,9610485757,89%2867,17
Maus103048,449565747,37%2645,29
KV-137601,024195752,63%894,29
IS-M81538,918055660,71%1882,99
IS-2M 71709,149485644,64%2225,36
Type 586598,655385550,91%1125,10
T4991165,408055556,36%1952,87
KR-1113436,1110815550,91%2494,96
Progetto C50 mod. 6692336,079475453,70%2591,92
UDES 15/16103232,0710475457,41%3031,91
Archer5401,072795444,44%713,75
Chimera 82165,2010405451,85%2761,70
T-34-85M 61158,638795451,85%2226,68
M3 Lee4155,261585335,85%277,48
UDES 1691922,897705339,62%1842,52
Ferdinand81513,366235341,51%1474,17
G.W. Tiger (P)81592,497445347,17%2070,46
M-V-Y103396,6510685253,85%3208,80
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31022,0212295276,92%4077,45
50TP Tyszkiewicza92054,847855139,22%1764,75
Type 6192217,888955150,98%2346,90
Škoda T 27 81892,2210695172,55%2959,36
AMX 13 105101733,447575040,00%1997,11
KV-5 81858,6210295054,00%2464,49
CS-63103030,6910074959,18%2858,58
SU-10181321,106794944,90%1535,51
Chrysler K 82053,7310844957,14%2935,68
SFAC 105 82090,767794932,65%1934,13
Sav m/434162,631894858,33%364,16
E 50 Ausf. M102710,929684858,33%2824,20
Super Conqueror102827,239364858,33%2410,55
Gonsalo 82352,0411474856,25%3057,69
T71 DA7710,067124759,57%1601,09
AMX 65 t81372,387324753,19%1889,12
Concept No. 5102279,498474757,45%1871,08
Kpz. Erich Konzept I 92406,898924748,94%2226,66
Pz.Kpfw. II Luchs4232,612754660,87%885,19
S35 CA5502,394084641,30%984,25
AMX 105 AM mle. 474357,332404654,35%1486,49
M60 102641,028194645,65%2356,71
121B 102934,047344647,83%2594,55
Hummel6862,564744540,00%1169,12
UDES 14 Alt 581867,208614548,89%3004,88
G.W. Panther7900,206174555,56%1072,08
SU-100M171077,515924540,00%1246,96
T-54 first prototype 81596,368424542,22%2070,45
AMX Chasseur de chars 81353,987944546,67%2092,69
Rambo 93013,5311654560,00%3404,23
M48A5 Patton103111,7710264454,55%2867,66
M4A3E2 Sherman Jumbo6623,265394341,86%1046,99
BZ-79113983,5311934358,14%3044,23
T82 HMC4220,792094341,86%520,72
Taschenratte113954,9110894341,86%2964,40
P.44 Pantera81795,058874245,24%2619,63
Pz.Kpfw. 38 (t)384,101544240,48%39,06
Pz.Kpfw. III Ausf. J4182,102094242,86%270,33
M75261,023584257,14%926,59
T110E5103563,9811764261,90%3643,67
HWK 1281325,199154261,90%2888,05
ELC EVEN 90 8920,627664250,00%1866,74
Type 64 61080,338884259,52%3463,61
T-34-2G FT71321,497214160,98%2435,01
T-29 3289,633454141,46%990,51
Carro da Combattimento 45 t 103313,3910864158,54%3392,40
MTLS-1G14 3301,413934143,90%1259,42
Lago4161,132104055,00%398,38
Grille5541,533784060,00%1159,08
AT 771421,389104070,00%2526,72
ST-II102625,609634057,50%2676,77
IS-2-II81801,008984045,00%2247,50
StuG IV 5471,503454047,50%1128,70
Matilda4112,672083948,72%113,13
Cruiser Mk. II2303,412843953,85%1650,29
AMX 30 B101728,856873946,15%1378,21
AT 1581679,247893842,11%1761,66
Durchbruchswagen 24402,323263844,74%1286,82
SU-100Y 61327,667593836,84%2703,04
M6A2E1 81741,549893756,76%2532,09
Vz. 68 Squall 81096,867923754,05%2230,35
Caernarvon81515,698463655,56%2050,00
E 65 Zwilling 82250,0011723663,89%2720,60
K-91-PT 92244,2510193666,67%2573,65
ISU-122-2 81975,319333554,29%2383,71
Object 777 Version II 92312,179543557,14%2267,21
T2071267,388993450,00%2367,06
AMX 13 F3 AM6887,476313452,94%1354,23
M2 Medium Tank349,531313438,24%0,00
E 5092373,2410553464,71%2848,89
Waffenträger auf E 100102884,478433458,82%2169,64
Strv m/40L372,881473336,36%1,32
FV215b 102353,157983336,36%1962,05
Somua SAu 404286,482703345,45%670,65
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41001,315973246,88%3481,54
Vickers Medium Mk. III377,411293243,75%55,61
Marder II3153,881713240,63%236,14
M4A1 Sherman5498,555883167,74%1659,00
WZ-111 model 5A103096,589233135,48%2723,63
STK-2113196,138513132,26%1996,64
AMX AC mle. 467794,034873138,71%942,27
Object 277103271,7410173151,61%3267,11
Kunze Panzer 92735,6110403148,39%3069,28
Churchill III 51063,9713233167,74%2654,76
T2881568,907333050,00%1608,65
BZ-58-2 92835,378443046,67%2831,22
T57 Heavy103250,679723056,67%2898,62
Prototipo Standard B92652,769862951,72%2877,90
IS-4103511,5210912962,07%3698,70
CS-5992302,149742951,72%2445,19
Spähpanzer SP I C7910,177342948,28%1992,68
Object 430U102624,939152948,28%2410,12
Hirschkäfer113488,008092941,38%2494,12
M10 RBFM 51184,839232965,52%2983,51
AMX M4 mle. 49 81385,798412948,28%1589,88
112 81696,179592951,72%1975,92
Progetto M40 mod. 65102721,008572846,43%2192,46
Type 91 Heavy351,291192839,29%9,84
FV20781167,576432842,86%1358,86
Sturmpanzer II4387,003402759,26%1540,58
WZ-131G FT61044,677012762,96%1983,60
G.W. Tiger92050,008842762,96%2059,64
IS-3-II92289,449502751,85%2554,31
Char Mle. 75 91591,229572759,26%2615,71
Kampfpanzer 50 t 92765,6711302751,85%2685,01
Jagdpanther II81866,278552653,85%2071,78
TNH T Vz. 5192502,8010552556,00%2494,86
113102859,569442552,00%2625,50
CC-46 Pancernik 92320,089412552,00%2286,67
Super Hellcat 71363,168822556,00%2684,69
Object Kust 82123,288892552,00%2861,61
STA-181488,389202454,17%2339,93
T71 CMCD7579,506992462,50%1400,04
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6744,926222445,83%1702,74
Caernarvon Action X 81462,549312445,83%1866,53
A-205130,572302365,22%429,03
Panhard AMD 178B6620,436932360,87%2029,56
Toro 92800,0011942365,22%3447,16
T-46394,001542231,82%126,13
T56 GMC397,911742245,45%113,56
SU-76G FT4333,142342240,91%607,66
Prototipo 6 82109,3210972268,18%2630,82
D2372,621682161,90%182,58
Centurion Mk. 7/192124,008832147,62%2034,63
Centurion Mk. I81076,527542152,38%1486,78
Cruiser Mk. IV465,381162138,10%0,36
SDT-58 Vlkodav 92973,5211462157,14%3226,98
KV-122 71313,768762157,14%1918,73
Strv K 92147,719312147,62%2265,63
LT vz. 38367,211751963,16%238,59
Progetto CC55 mod. 5481833,479851957,89%2495,76
SZDV Vz. 50 82506,0511091947,37%3169,30
Controcarro 1 Mk. 292491,3210181963,16%2839,72
T26E4 SuperPershing 81655,4210511968,42%2702,89
AMX 38355,391771850,00%91,43
Centurion Action X102891,229091861,11%2876,35
Object 283 92053,069001844,44%2238,79
Ashigaru 103016,507741838,89%1983,37
T28 Concept 71106,726131850,00%1792,52
Panther/M10 71333,6110201861,11%2635,08
BT-7 artillery 3493,836041844,44%1964,37
Krupp-Steyr Waffenträger 71383,567541844,44%1949,09
TKS z n.k.m. 20 mm 2219,003691752,94%1324,85
M46 Patton92627,1211171758,82%3443,82
T18 HMC3115,821791752,94%403,34
Kpz. 3 GST Turm 82072,359821758,82%2328,20
TS-60 92151,419731758,82%2151,11
T26E5 81784,358961729,41%2043,76
53TP Markowskiego82296,0610641662,50%2942,23
STB-1102903,5611301675,00%2873,28
Pz.Kpfw. III Ausf. E3113,251991650,00%190,09
Churchill Gun Carrier6350,753581656,25%514,91
Pz.Kpfw. II Ausf. G3240,192741662,50%972,37
GSOR the TANK 91754,317971643,75%2088,07
Jagdtiger Prototype 82143,6311241668,75%2720,52
T1 Cunningham1140,003761586,67%990,29
Ho-Ri Shugo112507,137271533,33%1481,06
AT-FV230 Breaker112706,739511553,33%1954,59
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4660,937131553,33%1589,69
Object 168 German 82329,339921553,33%3169,25
T26E3 Eagle 7 71681,6710341560,00%2814,33
T803114230,0712251566,67%3179,96
M3 Stuart354,141601435,71%3,10
BT-7463,502291471,43%261,70
Coccodrillo 103162,3610841464,29%2562,64
Conqueror Gun Carriage101392,936021442,86%910,09
XM551 Sheridan101442,367501450,00%1743,06
Rheinmetall Panzerwagen101655,079151457,14%2310,01
L-60 2175,294671478,57%1162,57
SU-85I 5811,297111442,86%1839,22
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81655,219421442,86%3036,08
Excalibur 61107,077171464,29%2075,00
T-34-171247,549001361,54%2244,07
Type 2597 Chi-Ha345,081651353,85%117,33
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3978,6214411369,23%3349,24
Dicker Max 61641,3810211361,54%3572,17
T698733,835101225,00%578,23
AMX 67 Imbattable113626,8310181250,00%3069,75
KV-4 KTTS 82079,4210801275,00%2913,71
Stinger 103580,1711421266,67%3543,65
Sentinelle 93372,3312551266,67%3855,92
Object 780 102964,918501136,36%1889,08
AS-XX 40 t112641,278101145,45%2043,57
Lätt Stridsfordon 120 92085,647271127,27%1790,87
Vz. 58 Medvěd 93060,829871136,36%2815,58
Cromwell B 61160,0011181163,64%3251,66
Durendal 102011,006281127,27%1203,07
Vickers Medium Mk. II263,40991030,00%45,37
Type 97 Chi-Ha3258,304381060,00%1055,85
CS-5381924,208431050,00%2703,00
SMV CC-5671643,908291050,00%2347,66
T3 HMC256,901131060,00%170,16
SDP 58 Kilana81146,206621040,00%1023,58
TL-7 92142,609401050,00%2038,72
MKA 2341,005181060,00%1722,18
T-103 82989,3011601040,00%3781,18
T2 Light Tank 2651,3010791060,00%4266,13
Charioteer Nomad 81882,808941060,00%2086,04
Pvlvv fm/42235,33131944,44%86,79
Lorraine 39L AM3152,44160955,56%419,78
Leichter Kpz. 70 (K) 81518,67868955,56%3170,58
M4-85 51039,56949955,56%3150,09
T-34 shielded 5539,00369922,22%1047,22
M41D 8969,78797966,67%1736,54
P26/404441,38457850,00%1215,11
Pz.Kpfw. II283,25158837,50%90,40
105 leFH18B2 5664,75532862,50%1288,58
Cruiser Mk. I1158,00166850,00%673,84
Matilda LVT 4921,63872850,00%2302,01
AAT60 82284,381178862,50%3037,64
KV-220-2 5867,50737825,00%1658,57
WZ-111 model 6 81701,381040862,50%2059,40
T78 61420,63947862,50%2735,44
Pz.Kpfw. 35 (t)285,14109728,57%183,38
M15/423327,00375757,14%1071,02
WZ-12091142,00598728,57%990,86
Ikv 723189,00293771,43%561,15
60G FT5603,00448771,43%1466,64
Vz. 60S Dravec 103218,711052757,14%2065,30
Lion 103082,86973742,86%3681,20
OCP Peacekeeper 92283,00703714,29%1912,15
LT vz. 352102,83164666,67%486,64
Strv m/382124,00230650,00%361,26
P.435566,33422616,67%1503,75
TNH 105/100082564,671232666,67%3702,52
Projekt ION 82773,171331683,33%3784,82
Cruiser Mk. III3125,17137633,33%333,94
FV229 Contender92483,501020650,00%2472,39
T-50-2 61204,67987666,67%4962,03
TBT 92754,33981633,33%2487,51
Type 1 Ho-Ni II 4943,33876683,33%2368,51
T92 8911,00813650,00%2023,05
IS-2 71129,50615650,00%1230,43
Vickers Medium Mk. I1155,80284560,00%864,30
BT-2283,40228560,00%319,30
D12133,20282540,00%386,86
Vickers Mk. E Type B261,40124560,00%167,12
121104242,401360560,00%5350,83
CS-447951,40568540,00%1447,94
T-26278,80219580,00%413,48
M3G FT3168,00288560,00%435,02
M4 Improved 5477,40667560,00%1441,26
K-2 82015,001241580,00%2604,65
Patton the Tank 92289,00873560,00%2831,32
56TP 8894,40425520,00%597,45
UDES 03 Alt 3 92450,20883540,00%1991,46
Tetrarch 2268,40199520,00%1273,98
Sherman VC Firefly 61381,801032560,00%2980,54
AMX 13 (FL 11) 5694,60775560,00%2731,14
14TP4324,25329450,00%1178,70
PTZ-78113827,501390475,00%2412,10
Chieftain/T95 81660,50722425,00%1881,31
T-34 with L-11 4319,25690425,00%794,59
Object 590 92457,2514144100,00%3298,31
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2859,001109450,00%3276,14
Stridsyxa 82363,251084450,00%2438,84
GSR 3301 Setter7274,5030340,00%284,29
Valiant 5824,25764450,00%1899,96
King Tiger (Captured) 71061,50642450,00%1234,12
Renault NC-31183,6787366,67%423,59
T1 HMC2139,67146333,33%590,81
25TP KSUST II593,67247333,33%3,10
Type 89 I-Go/Chi-Ro2248,673343100,00%1346,17
Bat.-Châtillon 155 58101591,6711153100,00%1441,22
Pz.Kpfw. I2103,67250366,67%451,94
FCM 362112,00215366,67%486,19
Gorilla114508,671404366,67%3592,67
AltProto AMX 30 83123,331514366,67%3978,45
KV-1 shielded 51519,3315963100,00%4813,03
KV-1SA 5536,3339230,00%816,26
Pz.Sfl. IC 4359,33337333,33%888,43
Strv fm/21120,505220,00%0,00
Chi-Ni295,50148250,00%300,07
45TP Habicha71940,5011822100,00%3971,85
MS-1191,00135250,00%304,06
Panzerjäger I2337,505212100,00%1596,71
T2 Medium Tank2251,00348250,00%1297,76
Windhund 83297,00930250,00%3907,38
ARMT 5626,50750250,00%1156,10
Lorraine 50 t 92444,501182250,00%3257,45
T-116 3262,5017720,00%788,92
M24E2 Super Chaffee 61193,0012812100,00%4846,96
STA-2 81794,00952250,00%2271,79
TOG II* 61687,501219250,00%3654,61
Projet Louis 92749,0015072100,00%4380,93
ISU-122S 71800,0057320,00%2838,30
Object 265T 93781,501237250,00%5896,66
Kolohousenka10,00881100,00%261,00
Renault FT1482,007721100,00%4710,11
Renault Otsu1402,006991100,00%3010,84
40TP Habicha61941,0012331100,00%5535,99
Leichttraktor1310,005211100,00%2021,22
T-26G FT2328,003101100,00%1282,65
Renault UE 573562,004741100,00%2248,00
Loyd Gun Carriage20,001001100,00%261,00
Bat.-Châtillon 155 5591038,007111100,00%943,10
M-III-Y83385,0015261100,00%3427,72
Gabler’s Destroyer 5478,0027610,00%1020,23
AM 39 Gendron-Somua 2168,0022210,00%456,97
M48A2 Räumpanzer 8205,008131100,00%261,00
M4A3(76)W Sherman 61015,009421100,00%1805,14
Matilda IV 5211,003741100,00%487,59
Mars 83057,0020181100,00%5813,46
Heavy Tank No. VI 62066,0015031100,00%5344,94
Strv 81 8236,006321100,00%261,00
Sexton I 362,002071100,00%261,00
M56 Scorpion 70,004521100,00%261,00
LTP 3706,0011901100,00%4369,08
Char de transition 6883,0046110,00%1440,57
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6852,0011641100,00%2006,28
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2620,0012231100,00%4535,60
Bretagne Panther 6801,0043110,00%1002,50
VCS 6x6 TS 90 91280,0010951100,00%1594,64
Fantôme 92540,0012661100,00%2137,73

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/04/2026
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 20/09/2022
Gestopt: 01/04/2026
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 20/09/2022
Gestopt: 24/12/2024