_Makingos_

clanlogo
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 17/11/2024

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten459960345
Gemiddelde tier7,750,008,008,51
Overwinningen2492254,18%00,00%133,33%3066,67%
Verloren2049944,57%00,00%133,33%1328,89%
Gelijkstand5751,25%00,00%133,33%24,44%
Gevechten overleefd1721437,42%00,00%133,33%2555,56%
Tanks vernietigd538011,1700,0031,00611,36
Gedood / dood ratio1,870,001,503,05
Gezien471871,0300,0020,67440,98
Schade toegebracht1.602,670,001.233,002.648,56
Veroveringspunten272480,5900,0000,00230,51
Verdedigingspunten353090,7700,0000,0000,00
Ervaring709,380,00493,67762,62
WN71508,390,00853,561885,15
WN82215,520,002123,293446,64
Totaal
Gevechten45996
Gemiddelde tier7,75
Overwinningen2492254,18%
Verloren2049944,57%
Gelijkstand5751,25%
Gevechten overleefd1721437,42%
Tanks vernietigd538011,17
Gedood / dood ratio1,87
Gezien471871,03
Schade toegebracht1.602,67
Veroveringspunten272480,59
Verdedigingspunten353090,77
Ervaring709,38
WN71508,39
WN82215,52
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten3
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen133,33%
Verloren133,33%
Gelijkstand133,33%
Gevechten overleefd133,33%
Tanks vernietigd31,00
Gedood / dood ratio1,50
Gezien20,67
Schade toegebracht1.233,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring493,67
WN7853,56
WN82123,29
Voorbije 30 dagen
Gevechten45
Gemiddelde tier8,51
Overwinningen3066,67%
Verloren1328,89%
Gelijkstand24,44%
Gevechten overleefd2555,56%
Tanks vernietigd611,36
Gedood / dood ratio3,05
Gezien440,98
Schade toegebracht2.648,56
Veroveringspunten230,51
Verdedigingspunten00,00
Ervaring762,62
WN71885,15
WN83446,64
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten563000
Overwinningen32357,37%00,00%00,00%00,00%
Verloren22339,61%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand173,02%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd23541,74%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4940,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,510,000,000,00
Gezien3490,6200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.960,830,000,000,00
Veroveringspunten8051,4300,0000,0000,00
Verdedigingspunten5570,9900,0000,0000,00
Ervaring837,590,000,000,00
Totaal
Gevechten563
Overwinningen32357,37%
Verloren22339,61%
Gelijkstand173,02%
Gevechten overleefd23541,74%
Tanks vernietigd4940,88
Gedood / dood ratio1,51
Gezien3490,62
Schade toegebracht1.960,83
Veroveringspunten8051,43
Verdedigingspunten5570,99
Ervaring837,59
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten69000
Overwinningen3753,62%00,00%00,00%00,00%
Verloren3144,93%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,45%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2840,58%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd400,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,980,000,000,00
Gezien1652,3900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.120,200,000,000,00
Veroveringspunten1502,1700,0000,0000,00
Verdedigingspunten340,4900,0000,0000,00
Ervaring746,740,000,000,00
Totaal
Gevechten69
Overwinningen3753,62%
Verloren3144,93%
Gelijkstand11,45%
Gevechten overleefd2840,58%
Tanks vernietigd400,58
Gedood / dood ratio0,98
Gezien1652,39
Schade toegebracht1.120,20
Veroveringspunten1502,17
Verdedigingspunten340,49
Ervaring746,74
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten32000
Overwinningen1443,75%00,00%00,00%00,00%
Verloren1753,13%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand13,13%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1443,75%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd321,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,780,000,000,00
Gezien331,0300,0000,0000,00
Schade toegebracht716,090,000,000,00
Veroveringspunten441,3800,0000,0000,00
Verdedigingspunten722,2500,0000,0000,00
Ervaring422,160,000,000,00
Totaal
Gevechten32
Overwinningen1443,75%
Verloren1753,13%
Gelijkstand13,13%
Gevechten overleefd1443,75%
Tanks vernietigd321,00
Gedood / dood ratio1,78
Gezien331,03
Schade toegebracht716,09
Veroveringspunten441,38
Verdedigingspunten722,25
Ervaring422,16
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten11000
Overwinningen19,09%00,00%00,00%00,00%
Verloren1090,91%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd19,09%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,700,000,000,00
Gezien70,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.071,820,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring285,550,000,000,00
Totaal
Gevechten11
Overwinningen19,09%
Verloren1090,91%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd19,09%
Tanks vernietigd70,64
Gedood / dood ratio0,70
Gezien70,64
Schade toegebracht1.071,82
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring285,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten168000
Overwinningen8349,40%00,00%00,00%00,00%
Verloren8550,60%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7947,02%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1640,9800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,840,000,000,00
Gezien2191,3000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.337,770,000,000,00
Veroveringspunten2131,2700,0000,0000,00
Verdedigingspunten12627,5100,0000,0000,00
Ervaring749,510,000,000,00
Totaal
Gevechten168
Overwinningen8349,40%
Verloren8550,60%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd7947,02%
Tanks vernietigd1640,98
Gedood / dood ratio1,84
Gezien2191,30
Schade toegebracht1.337,77
Veroveringspunten2131,27
Verdedigingspunten12627,51
Ervaring749,51
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2181000
Overwinningen111951,31%00,00%00,00%00,00%
Verloren102747,09%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand351,60%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd84138,56%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd19220,8800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,430,000,000,00
Gezien21140,9700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.457,180,000,000,00
Veroveringspunten22441,0300,0000,0000,00
Verdedigingspunten29031,3300,0000,0000,00
Ervaring697,470,000,000,00
Totaal
Gevechten2181
Overwinningen111951,31%
Verloren102747,09%
Gelijkstand351,60%
Gevechten overleefd84138,56%
Tanks vernietigd19220,88
Gedood / dood ratio1,43
Gezien21140,97
Schade toegebracht1.457,18
Veroveringspunten22441,03
Verdedigingspunten29031,33
Ervaring697,47
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2412000
Overwinningen131254,39%00,00%00,00%00,00%
Verloren107344,49%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand271,12%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd91537,94%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd21630,9000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,440,000,000,00
Gezien16030,6600,0000,0000,00
Schade toegebracht2.171,800,000,000,00
Veroveringspunten16750,6900,0000,0000,00
Verdedigingspunten21280,8800,0000,0000,00
Ervaring832,800,000,000,00
Totaal
Gevechten2412
Overwinningen131254,39%
Verloren107344,49%
Gelijkstand271,12%
Gevechten overleefd91537,94%
Tanks vernietigd21630,90
Gedood / dood ratio1,44
Gezien16030,66
Schade toegebracht2.171,80
Veroveringspunten16750,69
Verdedigingspunten21280,88
Ervaring832,80
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (457)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
LTTB8966,42574115655,54%2133,08
ShPTK-TVP 100 82258,49921114853,48%2988,97
Object 252U Defender 82145,37109398861,84%3146,55
SU-130PM 82106,8392097958,94%2723,30
Cromwell6525,3940186850,35%1039,03
Centurion Action X102798,5989878352,87%2847,12
T-54 ltwt.91191,7666374452,42%2056,59
KV-856701,3339871149,23%1167,53
Object 261101735,1172968556,93%1606,26
T-1091647,5768855550,81%1627,93
FV4005 Stage II102507,5876053153,30%2320,89
IS-381188,2951851649,03%1390,11
Centurion Mk. 7/191763,9962348849,59%1774,66
T95/FV4201 Chieftain 103364,06102048057,92%2920,78
Škoda T 2561024,1962447453,80%2702,05
IS7863,2145847351,80%1205,01
Centurion Mk. I8886,7044245048,00%1079,64
A-436614,9239342550,59%1271,02
SU-10181281,4350741846,65%1470,21
LT-432 81336,8895341857,42%3299,44
AMX Chasseur de chars 81436,3277341053,17%2192,48
Comet7442,1833639542,28%503,65
KV-481120,3648438851,55%1335,87
T3092167,6373136453,02%2163,90
Vz. 55103720,11107935860,34%3694,45
CS-52 LIS 82128,81109135759,94%3297,44
IS-7102789,9192834956,45%2639,80
FV217 Badger103055,7394933358,26%2842,09
FV3046749,9036232652,76%1514,48
T-100 LT101762,1686632357,28%2896,22
BZ-176 82470,54111132162,31%3109,46
ST-I91591,9157730452,96%1496,45
Concept No. 5103027,6176629950,50%2727,88
T-34-85M 61301,1795729662,50%2751,41
AMX 50 10081675,6976229153,26%2253,99
Conqueror Gun Carriage101849,7470128951,21%1728,31
KV-15440,6732528451,76%875,43
AMX 50 B103142,9593728253,55%3119,02
WZ-111 model 1-492483,55101727359,34%3195,68
Rinoceronte103354,41104527061,48%3418,42
SU-100M17872,2641126450,00%1145,70
A-447623,2940425444,49%788,12
SU-1006658,8836025052,80%1159,98
T25 Pilot Number 1 81650,74107325066,00%2728,51
Pz.Kpfw. I Ausf. C3187,0929424752,63%962,68
Object 41681165,0848324751,42%1546,26
FV20781159,9152624454,92%1416,32
Pz.Kpfw. II Luchs4567,6274123566,38%3189,43
Somua SM 82230,80110823557,02%3030,44
WZ-111 model 5A102943,0694323455,98%2983,66
T-34-856480,4732822746,70%807,13
G.W. Panther7904,4437822251,35%1127,19
Panhard EBR 105101393,6678722152,94%1957,81
IS-4102264,0478322051,82%1913,22
TVP T 50/51102880,1289021754,84%2809,96
Crusader 5.5-in. SP7956,6339021754,84%1509,66
O-I61126,1666721560,93%2361,41
AT 86457,1134521053,81%720,74
Škoda T 56 82371,52111621060,00%2905,30
FV380591447,1270920952,63%1451,82
K-91102898,2690020951,67%2953,31
M18 Hellcat6491,7031320747,34%743,28
SU-122-5491744,5765020752,17%1831,79
MT-256279,7832520745,41%627,69
AMX 13 105101957,1379020555,61%2787,30
BT-7 artillery 3311,7640120351,23%1377,15
T25/27913,6843519646,43%1277,63
Object 430U102988,0297719657,65%3358,77
T28 Prototype81427,1554019551,79%1595,82
T-345242,1224919253,13%543,58
VK 72.01 (K) 103577,9586318961,90%3272,48
Object 705A103194,8899918563,24%3084,21
Char Futur 4 92596,88102718459,78%2952,49
Manticore101882,5183718356,83%2858,93
ARL 446832,2540518240,11%1467,26
GSOR 1010 FB 82257,5396817854,49%3318,82
Super Conqueror103133,2698117757,63%3197,02
Strv m/42-57 Alt A.2 61035,5162817150,29%2294,54
Bat.-Châtillon 25 t102762,6492816958,58%2744,82
T675211,0721816942,60%249,37
Lion 103146,1091616960,36%3421,28
T71 DA71270,5594316659,64%4036,34
Object 260 102889,4292516654,22%2809,44
Object 430 Version II92273,3899416353,37%2819,20
T376866,2577216150,93%3181,28
T-5492087,1895416054,38%2557,66
Object 263103022,6493516059,38%2952,47
SU-855407,5924715844,94%849,38
Emil I81937,03100215758,60%2802,78
T-437767,9545115550,32%1122,46
Emil II92188,8296515358,82%2294,37
T28 Concept 71273,8659415248,03%2084,25
T-1506582,4335215054,67%952,91
113103021,00102814962,42%3142,59
Konštrukta T-34/10071069,9952614746,94%1915,83
AMX 13 757678,9047314652,05%1396,23
AMX 13 9091690,1985814255,63%3188,15
Matilda4473,5536014155,32%1566,77
Chimera 82121,67114013764,96%3135,49
Hummel6629,9630913657,35%996,30
VK 36.01 (H)6528,6833313643,38%772,61
AMX M4 mle. 4571221,9755513647,79%1782,71
Kranvagn102894,7896313457,46%3199,22
Object 780 103359,7996513452,99%3085,54
KV-371001,0555913252,27%1394,61
leKpz M 41 90 mm GF 81082,9176713256,82%2276,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5350,3431413147,33%846,27
Leo71184,4676313053,85%2297,56
T110E4102578,5378012950,39%2361,84
AMX 50 12092629,74100112859,38%3448,11
Kampfpanzer 50 t 92602,55111312863,28%3039,22
Panhard EBR 75 (FL 10) 81211,0888712760,63%2578,65
Cruiser Mk. III3157,5615612445,97%576,32
T-50-2 6843,4480612360,16%3262,54
Object 703 Version II 81967,69103712252,46%2709,28
FV4202 81749,52103012255,74%2925,43
122 TM 81985,1999612257,38%2588,64
UDES 0381771,5378312051,67%2296,00
Object 268 Version 4102762,3790911957,14%2505,58
Strv 7461094,9674711852,54%2704,33
Škoda T 5092447,8198711858,47%3069,14
Bat.-Châtillon 25 t AP92060,2096411860,17%2934,57
Crusader6333,1525411748,72%888,47
AT-FV230 Breaker114140,03124111569,57%3902,60
StuG III Ausf. G5373,9326311347,79%789,59
Strv 103-092422,5083111353,98%2382,58
AMX ELC bis5494,1145611347,79%1896,44
Type 3 Chi-Nu5350,8027411147,75%859,94
Alecto4205,5420511146,85%391,09
AMX 12 t6702,2249010947,71%2113,06
Tiger I71042,9054410754,21%1485,89
Vickers MBT Mk. 3 103120,5277410759,81%3170,65
Object 140102719,0296610660,38%2777,75
Miel 81812,5689810553,33%2323,70
Bat.-Châtillon 12 t81167,7081210449,04%2855,68
Concept 1B 92774,0710869853,06%2843,92
Pz.Sfl. IVc5396,892399746,39%762,84
Panhard EBR 9091177,968459656,25%2102,69
Charioteer81918,968699454,26%2391,89
Object 907 103189,1610249454,26%3491,28
T-28491,551359341,94%24,23
Covenanter5225,302009349,46%625,44
BDR G1 B5421,693069352,69%743,96
CS-5992289,299129351,61%2678,27
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4247,662298959,55%635,80
Conqueror92456,539678949,44%2780,32
Object 268 Version V 102754,808218956,18%2401,11
FV1066 Senlac 81022,408578862,50%2456,54
Ikv 90 Typ B71126,476458749,43%1765,84
Type 586998,918088758,62%2328,40
M40/M4381527,767048741,38%1631,44
AT 25257,703448650,00%449,85
Grille5496,812908454,76%1043,50
G.W. Tiger91555,307288453,57%1511,65
Char Mle. 75 91528,488838454,76%2561,93
Challenger71479,148738359,04%2710,57
Object 70592777,5511378363,86%3981,24
T 55A 92208,889048361,45%2479,12
VK 100.01 (P)81913,8410318260,98%2873,29
M54 Renegade 82114,669988262,20%2730,56
KR-1113824,0012638268,29%3690,42
Progetto C50 mod. 6692878,8511188156,79%3758,06
Churchill VII6550,304638148,15%916,40
11081821,609818056,25%2557,77
FV215b 102596,168228046,25%2523,15
AE Phase I 92215,459178052,50%2353,33
O-Ho81516,198877858,97%1864,90
GSOR 1008 82266,4610017862,82%3114,86
Churchill I5365,233077742,86%560,62
Caernarvon81558,999777763,64%2275,76
T92 HMC102057,077097648,68%2061,06
AMX 67 Imbattable113851,5511597664,47%3108,67
UDES 15/16103071,239207557,33%3333,90
Bishop5597,753197553,33%1479,20
STB-1102678,268937364,38%2766,12
M5 Stuart4107,892287354,79%173,19
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.477,861917346,58%62,32
Object 277102922,109327349,32%2782,64
Type 5 Ke-Ho4216,762307156,34%652,77
FV4004 Conway92538,108807150,70%2970,87
Carro da Combattimento 45 t 103081,0310567167,61%3036,76
Panhard AML Lynx 6x68914,617096949,28%1879,62
CS-5381618,578556851,47%2651,17
O-Ni71613,5010856870,59%3152,07
Škoda T 245432,603866553,85%1315,53
M48A5 Patton102861,2010026561,54%2736,41
Black Prince71019,917576453,13%1404,50
E 75 TS 82057,9810916371,43%3111,17
VK 45.02 (P) Ausf. B92436,689686248,39%2765,53
SMV CC-64 Vipera 81979,3110336259,68%2562,42
Ikv 65 Alt II61074,706926159,02%2401,29
Marder II3168,301626147,54%369,21
Executor113283,618416162,30%2489,69
Cobra 92341,879166163,93%2458,92
G.W. Tiger (P)81347,307166050,00%1833,55
M53/M5591958,509266068,33%2152,57
Ares 7581966,0511006061,67%3128,75
VK 75.01 (K) 81890,689956056,67%2580,42
Pudel 61186,959425763,16%2855,34
Controcarro 1 Mk. 292623,9310595757,89%2936,13
SU-85B4283,562635749,12%572,38
M8A14154,492085756,14%284,66
Mäuschen92919,9611985775,44%3734,33
M24 Chaffee5298,683275651,79%923,23
T1 Heavy5498,333335550,91%883,82
IS-271470,969145558,18%2474,21
UDES 1692648,5811075565,45%3490,87
VK 45.02 (P) Ausf. A81557,678235549,09%1938,98
AMX 50 Foch (155) 102704,277165543,64%2036,88
Hotchkiss EBR7979,718595563,64%3074,06
Progetto CC55 mod. 5482144,8910705455,56%3051,59
T54E192638,5911155468,52%3110,61
FV601 Saladin81620,198445444,44%2393,96
Strv K 92413,8010145461,11%2728,51
Lansen C 81937,1710825362,26%2977,98
GSOR 3301 AVR FS91233,237635350,94%2055,08
AMX 404139,522005251,92%398,29
G.W. E 100101873,416955149,02%1644,21
Marder 38T4238,372385158,82%582,02
AMBT 81940,639465154,90%2464,82
T-448839,684485054,00%1029,26
UDES 14 Alt 582172,447775042,00%3311,73
M446619,085125046,00%979,39
Object 279 early 103440,3010355058,00%2702,06
Sherman Firefly6890,636864955,10%1896,27
LPT-67 Šelma9980,738554967,35%1602,79
B14213,232894843,75%436,66
SMV CC-6781871,909594856,25%2376,87
M5A1 Stuart4151,942324746,81%343,71
TNH T Vz. 5192552,349914746,81%2588,28
CS-63102934,178894746,81%2932,19
Type T-345457,804784665,22%1523,73
Ares 8592035,679934654,35%2372,71
A-20594,731984531,11%32,66
Type 4 Heavy92076,497594537,78%2084,21
Tiger (P)71274,568144555,56%1868,89
Caernarvon Action X 81915,0411024562,22%2819,31
Nashorn6333,302404447,73%383,42
LHMTV81347,168884468,18%2899,45
StuG IV 5491,753784463,64%1441,31
Grant4309,882754344,19%928,04
M3 Lee4217,371884332,56%605,94
M-III-Y81935,3010564351,16%2699,20
M-VI-Y92203,9510344358,14%2608,90
Dicker Max 6799,104934254,76%1473,97
Type 4 Chi-To6758,204494141,46%1330,91
Vz. 64 Blesk8848,446204151,22%1545,21
Löwe 82076,389923956,41%3082,01
Object 432U113460,0510733852,63%3025,45
GSR 3301 Setter7862,117483855,26%2091,49
AT 771127,436673751,35%1559,30
Pz.Sfl. IVb4305,162243756,76%1007,82
GSOR 1006 Scheme 792383,848813745,95%2554,82
IS-3-II92535,899713748,65%3089,31
M3 Stuart3226,942263644,44%875,88
Controcarro 3 Minotauro103061,679213650,00%2617,84
Super Hellcat 71342,508093655,56%2228,08
M1271056,297303551,43%1387,01
Type 95 Heavy4285,182893429,41%740,14
O-I Experimental5850,825993435,29%1748,27
Valentine AT4241,262123447,06%523,58
Type 6192890,3311363363,64%3832,59
Ikv 1035699,975703354,55%1964,06
T3 HMC2146,791593342,42%453,08
Cruiser Mk. IV4260,332213351,52%709,02
T6981550,399013360,61%2173,15
P.43 bis61125,196763240,63%2320,37
Semovente M43 Bassotto61082,137373259,38%2305,36
M374300,252403243,75%954,24
Strv 103B102384,286323234,38%1493,91
Škoda T 27 81705,818443243,75%2534,97
Ashigaru 102870,389383265,63%2102,30
CS-4471493,619023151,61%3071,23
M415435,103933050,00%648,20
Renault UE 573129,901773063,33%383,98
KV-1371727,4711143066,67%3849,46
AMX 13 105 AM mle. 505478,214932951,72%1084,08
IS-2-II81908,3810502968,97%2572,60
Type 5 Chi-Ri71109,326822842,86%2046,55
Type 2597 Chi-Ha3110,391722860,71%320,58
Wespe3171,641652846,43%485,12
SU-263185,711832860,71%519,85
ST-II102389,528302751,85%2035,22
Object 452K 102987,678872751,85%2601,08
P26/404541,735572657,69%1905,03
SU-1527729,273532646,15%889,98
AMX 105 AM mle. 474354,423762653,85%1197,41
Panhard AMD 178B6787,006602653,85%2856,02
105 leFH18B2 5877,924752564,00%1903,76
Pz.Kpfw. 38 (t)378,281632572,00%274,37
Turtle Mk. I 82287,649252552,00%2896,03
53TP Markowskiego81491,718402445,83%1716,91
T-46363,461182445,83%58,29
SU-76M4234,582512479,17%732,78
Somua SAu 404188,882192458,33%450,41
Excalibur 61389,139442470,83%2959,79
BT-7492,871512343,48%91,55
STA-181767,0910142373,91%3007,18
Sav m/434477,484702343,48%1521,46
Leopard 1102765,488562360,87%2524,90
Leopard Prototyp A92280,228362347,83%2230,91
Sexton II376,68812231,82%42,22
Tiger II81026,504212236,36%922,28
Pz.Kpfw. VII102454,778832263,64%2139,47
121B 102516,738752254,55%2175,38
S-5171073,057422161,90%1547,08
SU-182143,191232157,14%809,99
Škoda T 1771016,629132161,90%2858,96
Semovente M415637,334892152,38%1573,57
BZ-6891806,678502152,38%1698,59
FSV Scheme A71353,298322142,86%2184,17
ELC EVEN 90 8622,957862161,90%1345,99
WZ-120-1G FT 81815,249262157,14%2209,40
M2 Light2185,902712045,00%696,85
Type 98 Ke-Ni3163,801712030,00%506,29
Object 430102672,059602055,00%2452,30
D23268,532701973,68%1181,99
Valentine3198,002161963,16%665,03
T2 Medium Tank269,841131936,84%92,88
AT 1581886,119791952,63%2724,81
ISU-122-2 82180,0010271968,42%2934,03
T-832 82332,5310231947,37%2698,26
Caliban 81807,749991973,68%2226,78
Heavy Tank No. VI 6947,167531968,42%1731,14
T56 GMC3218,442021844,44%693,64
Sherman III5593,564841833,33%1562,44
Object 274a 82190,9412311866,67%3249,00
T-29 3506,226461872,22%2834,95
Pz.Kpfw. II2214,822921747,06%914,54
50TP Tyszkiewicza92566,1811201764,71%3107,74
Panzerjäger I271,881011752,94%114,03
M7 Priest3241,411881747,06%583,63
VK 16.02 Leopard5585,296581776,47%2527,86
M75350,533191758,82%1318,56
EMIL 1951 82715,6513221770,59%4571,64
ST vz. 394271,942861656,25%798,51
K-91-PT 92425,319641656,25%2727,09
AMX ELC 901 6567,255291656,25%1666,40
Maus102173,737771553,33%1630,71
Universal Carrier 2-pdr2100,271351546,67%222,23
T25 AT71658,478381540,00%2456,33
S35 CA5633,274071526,67%1385,28
45TP Habicha72128,7112031464,29%4770,85
SMV CC-5671451,939351457,14%2282,53
T-26249,86771428,57%0,00
Type 91 Heavy3230,141861421,43%566,79
BZ-75102713,219461464,29%2421,70
ISU-152K 81965,438141450,00%2221,51
43 M. Toldi III 3136,791791435,71%440,51
Vickers Medium Mk. I127,00801346,15%44,58
Pz.Kpfw. 35 (t)241,08831346,15%49,15
TVP VTU Koncept8781,545191346,15%851,70
Vickers Medium Mk. III3244,852211353,85%949,98
M36 Jackson61161,387601353,85%2887,13
Pz.Kpfw. I271,311561338,46%49,43
T92 81160,468271346,15%2860,08
Jagdpanzer IV6619,833891250,00%1159,88
25TP KSUST II5724,256571250,00%2179,91
AMX 38359,171361225,00%2,86
M10 Wolverine51087,587531258,33%3073,11
Renault FT AC290,671551266,67%319,93
M-II-Y72056,5814081283,33%3915,44
IS-2 shielded 71285,009361283,33%2071,98
M-IV-Y 81890,758891241,67%2003,47
SU-100Y 61388,008661258,33%2710,95
Chrysler K GF 81580,509961266,67%2157,45
Krupp-Steyr Waffenträger 71493,177831250,00%2383,63
Vickers Mk. E Type B261,551371136,36%1,88
Loyd Gun Carriage295,731601154,55%531,89
Sentinelle 93100,8213361190,91%3349,86
Renault FT146,101201050,00%83,60
B.U.G.I.61541,0010571080,00%3692,62
Vz. 71 Tesák101496,307591070,00%2110,68
M41 Walker Bulldog8677,105921060,00%1270,75
Lorraine 50 t 91860,009111070,00%1977,80
T1 Cunningham1109,22234977,78%712,64
LT vz. 383135,78174955,56%455,94
Sturmpanzer I Bison336,3353922,22%0,00
Leichttraktor167,33133944,44%95,89
DS PZInż5972,67712955,56%3125,15
SU-5480,33144944,44%80,73
Cruiser Mk. II2342,56336922,22%1819,44
BZ-5872016,221413977,78%4174,61
T57 Heavy103056,44931944,44%2602,08
Light Mk. VIC 299,67208944,44%355,27
T7 Combat Car 280,56141922,22%131,48
P.435570,13596862,50%2038,48
Carro d'assalto P.8871096,00782862,50%1740,15
M2 Medium Tank3112,63123837,50%151,34
AT-12154,75153837,50%444,56
BZ-16681543,501086887,50%1987,29
Durchbruchswagen 24269,00279837,50%528,62
K-2 81646,001069875,00%2311,65
40TP Habicha6950,29891785,71%2459,50
Lorraine 39L AM3157,29212728,57%265,10
Pawlack Tank6908,86881771,43%1802,19
Kanonenjagdpanzer 2 81433,00678757,14%1396,79
M4A1 Revalorisé 81659,571005771,43%2203,63
Hotchkiss H35259,83161633,33%9,19
G.Pz. Mk. VI (e)269,17130650,00%262,91
Windhund 81743,67807666,67%2418,21
AAT60 82475,171323683,33%3926,71
Type 95 Ha-Go293,00234580,00%422,19
M15/423370,00457540,00%1131,69
Stuart I-IV3385,60564580,00%2084,29
D1270,00117520,00%50,93
MS-11105,80147540,00%342,38
60TP Lewandowskiego102995,00962560,00%2543,75
Cruiser Mk. I1242,80219540,00%1273,00
VK 30.02 (M)61242,20829560,00%2561,32
GSOR the TANK 91973,00671580,00%1891,87
KPz 3 Projekt 07 HK 91273,40612540,00%943,33
T-45 2306,80524560,00%1825,57
LTP 3236,80213540,00%1058,52
TKS z n.k.m. 20 mm 2128,25164425,00%496,52
SU-14-281574,50944475,00%1700,36
VK 30.01 (P)61023,75600450,00%1674,07
VK 28.016700,25665450,00%2061,66
KV-220-2 5538,50598450,00%876,47
T1 HMC2137,332453100,00%902,34
Pz.Kpfw. III Ausf. E385,33122333,33%0,00
StuG III Ausf. B4433,333113100,00%1182,21
T82 HMC4139,004830,00%162,99
Pz.Sfl. IC 4735,67758366,67%2953,99
M24E2 Super Chaffee 6868,0010753100,00%3172,10
Lätt Stridsfordon 120 92513,67817366,67%2484,11
MTLS-1G14 3319,334843100,00%1319,32
A46 6630,007483100,00%2368,34
AMX 13 (FL 11) 5738,331052366,67%3087,46
Fiat 3000157,0010920,00%20,27
Renault FT 75 BS2144,50263250,00%863,24
Renault NC-31142,5047250,00%85,14
TNH 105/100082632,0014382100,00%4164,94
AMX 65 t81530,00689250,00%1895,30
AM 39 Gendron-Somua 2179,50323250,00%589,64
Kunze Panzer 91440,50834250,00%1203,93
56TP 81824,5011112100,00%1976,17
Matilda LVT 41325,0014682100,00%5071,24
T1E6 270,002082100,00%322,86
T95E6 103739,001000250,00%3696,06
Vickers Medium Mk. II2188,001931100,00%1023,37
M14/412159,006381100,00%658,70
M66432,005361100,00%690,25
BT-2250,002111100,00%264,10
Ikv 723108,008310,00%44,78
ARL V396304,0019110,00%257,52
FV230 Canopener103292,0014431100,00%2773,34
M47 Iron Arnie 81932,007981100,00%2402,54
T-116 3669,0053310,00%2437,00
T-34 shielded 5450,005071100,00%1005,18
VK 168.01 Mauerbrecher 81676,0011511100,00%2633,23
Patton the Tank 93225,0064110,00%2648,10
Churchill III 51049,0018301100,00%3362,61
Tetrarch 2266,002371100,00%1467,96
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81168,0014511100,00%1833,12
Valiant 5326,007591100,00%707,17
Turán III prototípus 5410,004521100,00%1037,70

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 17/11/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 17/11/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 24/07/2024
Gestopt: 25/08/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/07/2024
Gestopt: 21/07/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 23/01/2024
Gestopt: 15/07/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 21/02/2021
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 06/09/2020
Gestopt: 03/10/2020
Rol: Reservist
Toegetreden: 19/10/2020
Gestopt: 20/02/2021
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 30/07/2020
Gestopt: 26/08/2020
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 21/03/2020
Gestopt: 16/06/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 04/10/2020
Gestopt: 18/10/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/02/2023
Gestopt: 03/03/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/04/2023
Gestopt: 01/12/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/03/2023
Gestopt: 06/04/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 17/06/2020
Gestopt: 29/07/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 20/01/2019
Gestopt: 08/05/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 14/05/2019
Gestopt: 20/03/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/07/2018
Gestopt: 11/08/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/08/2018
Gestopt: 31/08/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/07/2018
Gestopt: 27/07/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/02/2018
Gestopt: 10/07/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/12/2017
Gestopt: 31/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/07/2017
Gestopt: 27/12/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 21/07/2017
Gestopt: 22/07/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 11/05/2017
Gestopt: 08/07/2017
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 16/01/2017
Gestopt: 09/05/2017
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 09/11/2016
Gestopt: 17/01/2017
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 25/07/2016
Gestopt: 07/11/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/05/2016
Gestopt: 21/07/2016
Rol: Rekruut
Toegetreden: 05/02/2016
Gestopt: 26/04/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/04/2014
Gestopt: 03/02/2016