_PD_gold

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/02/2024

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13558000
Gemiddelde tier7,690,000,000,00
Overwinningen675149,79%00,00%00,00%00,00%
Verloren657648,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand2311,70%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd398129,36%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd109790,8100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,150,000,000,00
Gezien126500,9300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.097,200,000,000,00
Veroveringspunten121030,8900,0000,0000,00
Verdedigingspunten35520,2600,0000,0000,00
Ervaring644,250,000,000,00
WN71013,470,000,000,00
WN81263,870,000,000,00
Totaal
Gevechten13558
Gemiddelde tier7,69
Overwinningen675149,79%
Verloren657648,50%
Gelijkstand2311,70%
Gevechten overleefd398129,36%
Tanks vernietigd109790,81
Gedood / dood ratio1,15
Gezien126500,93
Schade toegebracht1.097,20
Veroveringspunten121030,89
Verdedigingspunten35520,26
Ervaring644,25
WN71013,47
WN81263,87
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten95000
Overwinningen4547,37%00,00%00,00%00,00%
Verloren4648,42%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand44,21%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3536,84%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd560,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,930,000,000,00
Gezien710,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.228,520,000,000,00
Veroveringspunten860,9100,0000,0000,00
Verdedigingspunten260,2700,0000,0000,00
Ervaring686,120,000,000,00
Totaal
Gevechten95
Overwinningen4547,37%
Verloren4648,42%
Gelijkstand44,21%
Gevechten overleefd3536,84%
Tanks vernietigd560,59
Gedood / dood ratio0,93
Gezien710,75
Schade toegebracht1.228,52
Veroveringspunten860,91
Verdedigingspunten260,27
Ervaring686,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen133,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren266,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3100,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien20,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten134,3300,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring66,330,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen133,33%
Verloren266,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3100,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien20,67
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten134,33
Verdedigingspunten00,00
Ervaring66,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten662000
Overwinningen27241,09%00,00%00,00%00,00%
Verloren37556,65%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand152,27%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17626,59%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3530,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,730,000,000,00
Gezien4710,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.095,330,000,000,00
Veroveringspunten5760,8700,0000,0000,00
Verdedigingspunten5160,7800,0000,0000,00
Ervaring588,590,000,000,00
Totaal
Gevechten662
Overwinningen27241,09%
Verloren37556,65%
Gelijkstand152,27%
Gevechten overleefd17626,59%
Tanks vernietigd3530,53
Gedood / dood ratio0,73
Gezien4710,71
Schade toegebracht1.095,33
Veroveringspunten5760,87
Verdedigingspunten5160,78
Ervaring588,59
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten68000
Overwinningen2841,18%00,00%00,00%00,00%
Verloren4058,82%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1826,47%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd270,4000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,540,000,000,00
Gezien480,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.140,710,000,000,00
Veroveringspunten911,3400,0000,0000,00
Verdedigingspunten650,9600,0000,0000,00
Ervaring617,650,000,000,00
Totaal
Gevechten68
Overwinningen2841,18%
Verloren4058,82%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1826,47%
Tanks vernietigd270,40
Gedood / dood ratio0,54
Gezien480,71
Schade toegebracht1.140,71
Veroveringspunten911,34
Verdedigingspunten650,96
Ervaring617,65
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (232)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
SU-130PM 81599,65795169452,30%1853,59
Progetto M35 mod. 46 81507,4780598050,10%1865,05
Bat.-Châtillon Bourrasque 81621,6486343252,78%1976,05
Strv S1 81247,7361540144,64%1243,10
M40/M4381272,2870727651,45%1470,33
ELC EVEN 90 8806,3274927653,99%1667,85
Object 252U Defender 8934,3864927450,00%896,12
T-34-856328,5829624546,94%430,98
Panhard EBR 75 (FL 10) 8584,8863224249,17%847,62
WZ-120-1G FT 81293,9268123743,04%1317,37
Jagdpanzer E 100101737,8269020550,24%1221,35
Object 140101483,2368018242,31%1102,16
T-448674,3560616848,81%747,86
LT-432 8645,4265015754,14%1147,91
Object 705A101515,1374515653,85%1124,20
T-34-85M 6763,0757115451,95%1222,76
IS-38914,2867914048,57%970,75
Object 261101311,4756714047,14%992,04
Panhard EBR 105101160,5676713751,82%1439,74
FV4202 8692,4560813143,51%714,55
Jagdpanther II8985,1154512242,62%861,17
T-549763,9866711952,94%642,92
Jagdtiger91369,9561611443,86%959,57
FV4005 Stage II101499,5057911045,45%1032,22
Somua SM 81659,0388211053,64%1953,81
AMX 13 57 7779,2071110248,04%1426,18
112 81011,5976910250,00%1184,52
T-1091001,386609848,98%908,35
Char Futur 4 91791,208459656,25%1818,90
M53/M5591388,916869347,31%1320,13
Object 70591114,957278648,84%917,41
AMX 13 757349,614558336,14%488,08
IS7812,486538248,78%1092,36
O-I6674,605808153,09%1077,73
KV-15274,942838151,85%427,85
Bat.-Châtillon 25 t AP91095,496187943,04%948,60
AMX 12 t6331,244517953,16%809,26
StuG III Ausf. G5240,412347844,87%325,66
Škoda T 56 81645,408727855,13%1741,93
Bat.-Châtillon 12 t8518,325947753,25%851,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5157,252007740,26%148,54
Panhard AML Lynx 6x68488,416157651,32%732,66
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.485,441737550,67%114,35
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4175,581637444,59%239,49
UDES 038763,075487452,70%704,53
Strv 103-091585,667377455,41%1496,47
ISU-1528915,825397440,54%724,54
Lansen C 81178,727537451,35%1381,19
T-437514,345187352,05%706,70
G.W. Tiger (P)81267,066987153,52%1659,44
SU-1006627,134956749,25%1028,68
SU-10181100,157216662,12%1337,95
O-Ni7676,225996549,23%731,60
Object 277101392,066566442,19%934,15
T-28490,381496349,21%89,10
M3 Lee4157,221636344,44%353,82
Object 430U101753,277756350,79%1452,90
T1 Heavy5230,132506142,62%202,50
Caernarvon Action X 81085,438026159,02%1334,82
AMX 404118,101865841,38%206,50
50TP Tyszkiewicza91601,767655844,83%1423,40
T110E4101593,107415858,62%1212,04
ISU-152K 81625,676925839,66%1555,31
O-Ho8758,636485752,63%700,81
GSOR 1008 81423,397995761,40%1593,90
T 55A 92024,989245752,63%2163,52
60TP Lewandowskiego101683,357445549,09%1229,75
STB-1101288,566725547,27%858,24
Object 70491194,856585556,36%862,11
AMX ELC bis5182,152515552,73%493,99
M127842,896195444,44%927,71
M446698,065935251,92%1149,55
M2 Medium Tank3168,782635145,10%493,39
Konštrukta T-34/1007665,145385046,00%872,77
212A91747,169075064,00%1764,78
Super Conqueror101726,987285048,00%1253,80
UDES 15/16101886,026334936,73%1314,69
T110E3101650,317354959,18%1233,53
T9591416,237124847,92%1017,86
Object 268 Version 4101870,298074858,33%1438,83
M415317,943624746,81%349,70
50TP prototyp 81169,657664652,17%1332,04
UDES 1691596,717284553,33%1516,18
Panhard EBR 909727,717274557,78%1013,94
SU-100Y 6891,877244564,44%1813,90
Jagdpanzer IV6349,434434461,36%575,73
B.U.G.I.6932,897364463,64%2191,23
Strv 103B102209,168344465,91%1840,69
KV-1S6222,122834348,84%192,02
FV4004 Conway91885,278134156,10%1929,52
Pz.Kpfw. 38 (t)3113,851434045,00%201,60
M374172,631714047,50%414,57
AE Phase I 91337,586764037,50%1057,36
Type 59 G 81197,628393951,28%1554,19
Object 703 Version II 81291,447833946,15%1218,28
KV-856475,504873847,37%648,19
Hummel6589,815103650,00%772,41
Bat.-Châtillon 25 t101151,606553554,29%883,70
Marder II3187,741603551,43%450,71
Object 260 101560,638173557,14%1126,55
Jagdpanther7776,355913450,00%999,88
T110E5101475,037283450,00%1020,39
Object 43091136,657813458,82%968,66
Type 6191575,828053354,55%1541,58
SU-14-281327,707873351,52%1429,45
T3281201,527403345,45%1310,09
M1039952,066193342,42%669,98
E 75 TS 81100,916743339,39%1208,71
IS-M8749,505593237,50%585,39
T77 8986,476953253,13%965,38
10TP3118,741283141,94%252,62
SU-1527870,355503145,16%1079,01
E 100101533,327033151,61%955,02
S35 CA5523,944323145,16%1078,85
Škoda T 256467,794602951,72%750,82
S-517956,768172965,52%1280,38
T-463148,281612944,83%458,15
Type 586432,524862944,83%672,83
T92 HMC101549,286612944,83%1297,97
SU-100M171149,796462955,17%1714,57
Škoda T 27 8992,245512944,83%1058,32
Pz.Kpfw. I Ausf. C3276,074722850,00%1723,38
Object 26391268,076402846,43%909,08
M66513,445032744,44%641,24
WZ-111 model 1-49712,705602740,74%406,08
AMX 383136,782232766,67%469,53
G.W. Panther7883,856162737,04%886,21
T28 Prototype8633,154732737,04%388,44
O-I Experimental5352,504772661,54%640,51
Pz.Sfl. IVb4194,122072657,69%532,31
M7 Priest3147,281222528,00%129,12
IS-27945,206392552,00%1213,25
T2971332,258652462,50%1935,63
Grille5336,253822458,33%646,14
Object 268101465,386552450,00%932,89
VK 36.01 (H)6617,655942356,52%1048,50
14TP4131,951982227,27%203,52
Object 777 Version II 91423,767662152,38%1220,98
SU-855266,502492020,00%329,92
UDES 14 Alt 58980,106682050,00%1108,09
T2881180,957682060,00%1368,50
11081074,747331963,16%1417,29
T2 Medium Tank293,952331957,89%394,69
BZT-70 102018,748651947,37%1318,55
Lorraine 50 t 91545,686541942,11%1321,50
Conqueror9919,946381844,44%648,06
Type 95 Heavy4185,002401861,11%592,13
Type T-345261,443651855,56%604,66
Wespe3131,891201822,22%230,62
HWK 30 8618,286131850,00%904,27
STG 8910,895961838,89%909,77
VK 168.01 (P) 81041,507491866,67%1141,33
T25/27825,194811637,50%917,23
T26E4 SuperPershing 81213,637631643,75%1474,49
Type 91 Heavy357,001411560,00%201,59
AC 4 Experimental 6689,606031560,00%1338,69
Leichttraktor1146,713841471,43%874,23
E 7591242,437511457,14%1027,42
T-1506223,433451442,86%114,82
AMX 50 Foch B101124,006151464,29%815,11
Panzerjäger I2118,541111346,15%249,72
Heavy Tank No. VI 6657,385531338,46%816,56
Vickers Medium Mk. II255,36891127,27%1,01
Renault FT 75 BS267,45741136,36%124,04
T1 HMC250,64811154,55%157,42
T-26287,091011118,18%193,46
SU-85B4420,093661136,36%884,74
Vickers Medium Mk. III3154,901971050,00%433,55
FV215b (183) 10916,603861030,00%325,11
IS-3A 81579,608751060,00%1649,08
IS-7102733,441164988,89%2655,88
M18 Hellcat6772,67514944,44%1236,98
P26/404146,00180825,00%114,36
M5A1 Stuart4446,13525862,50%2028,13
Lorraine 39L AM3130,7587825,00%151,33
Coccodrillo 101274,63593837,50%667,31
M3G FT3203,25286850,00%466,32
M8A14231,88261837,50%338,13
Hotchkiss EBR7392,00582850,00%735,93
Stridsyxa 81625,13922875,00%1747,71
Tiger I7375,14310714,29%195,52
AT-1289,43146728,57%107,62
SU-86585,00360714,29%579,48
Pz.Kpfw. 35 (t)284,33153633,33%183,43
Panhard AMD 178B6580,00481633,33%1737,28
Caliban 8849,1743360,00%688,61
40TP Habicha61098,809985100,00%3274,08
G.Pz. Mk. VI (e)29,6085560,00%206,80
FCM 362149,20200520,00%518,32
Fantôme 91458,60883560,00%1570,39
Renault FT173,00146450,00%249,69
M14/41264,75126450,00%71,62
M15/423250,50350475,00%887,75
7TP293,75262475,00%354,59
Leopard 1101287,75739450,00%854,36
MKA 2238,75308450,00%825,12
Matilda410,33108333,33%1,89
ST vz. 394256,67342333,33%689,27
Type 89 I-Go/Chi-Ro293,33309366,67%344,91
Cobra 9905,33748366,67%802,06
MS-11187,0031020,00%1025,26
SU-76M437,502102100,00%261,00
T-26G FT283,50171250,00%103,74
M10 Wolverine5354,0024420,00%532,12
T675147,006620,00%36,38
ARL V39611,5015620,00%0,00
Taschenratte111390,00902250,00%635,78
T-45 2158,00302250,00%565,12
Bisonte C45 8808,508502100,00%804,72
Excelsior 5270,50416250,00%362,26
Bretagne Panther 6595,5050020,00%802,71
M10 RBFM 5455,006002100,00%891,56
Vickers Medium Mk. I1195,003271100,00%1237,68
Strv fm/21178,003571100,00%446,97
Fiat 300010,001461100,00%261,00
Renault Otsu1157,0038910,00%538,29
Škoda T 245331,007071100,00%1021,65
4TP157,001641100,00%270,58
Renault NC-311190,003981100,00%1186,62
Vickers Mk. E Type B2265,004581100,00%1306,59
Type 2597 Chi-Ha30,009310,00%0,00
Tiger II80,0013410,00%0,00
CS-63100,0036910,00%0,00
Pz.Kpfw. II Luchs4465,0032410,00%1750,59
T3 HMC2111,001911100,00%488,85
T56 GMC30,003610,00%0,00
T-116 3131,0013210,00%254,86
AC 1 Sentinel 4214,003111100,00%683,69
T-54 first prototype 8662,0043110,00%625,49
StuG IV 51554,0065410,00%4215,85
AMX Canon d'assaut 105 80,0020610,00%0,00
Lorraine 40 t 8358,006561100,00%353,64

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/02/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/02/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 10/06/2019
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/04/2019
Gestopt: 19/05/2019