_Pes__Duke

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 09/12/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten464015138528
Gemiddelde tier8,0510,009,569,73
Overwinningen2254848,59%480,00%7554,35%29054,92%
Verloren2301949,61%120,00%6144,20%23043,56%
Gelijkstand8341,80%00,00%21,45%81,52%
Gevechten overleefd1372729,58%360,00%5439,13%21340,34%
Tanks vernietigd318140,6910,201180,864790,91
Gedood / dood ratio0,970,501,401,52
Gezien461660,9930,601160,843600,68
Schade toegebracht1.069,381.403,401.615,831.783,44
Veroveringspunten399350,86448,802281,656541,24
Verdedigingspunten144480,3100,00790,571730,33
Ervaring565,64894,20764,88809,95
WN7904,51770,461113,041127,69
WN81111,141095,861430,221444,43
Totaal
Gevechten46401
Gemiddelde tier8,05
Overwinningen2254848,59%
Verloren2301949,61%
Gelijkstand8341,80%
Gevechten overleefd1372729,58%
Tanks vernietigd318140,69
Gedood / dood ratio0,97
Gezien461660,99
Schade toegebracht1.069,38
Veroveringspunten399350,86
Verdedigingspunten144480,31
Ervaring565,64
WN7904,51
WN81111,14
Voorbije 24u
Gevechten5
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen480,00%
Verloren120,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd360,00%
Tanks vernietigd10,20
Gedood / dood ratio0,50
Gezien30,60
Schade toegebracht1.403,40
Veroveringspunten448,80
Verdedigingspunten00,00
Ervaring894,20
WN7770,46
WN81095,86
Voorbije 7 dagen
Gevechten138
Gemiddelde tier9,56
Overwinningen7554,35%
Verloren6144,20%
Gelijkstand21,45%
Gevechten overleefd5439,13%
Tanks vernietigd1180,86
Gedood / dood ratio1,40
Gezien1160,84
Schade toegebracht1.615,83
Veroveringspunten2281,65
Verdedigingspunten790,57
Ervaring764,88
WN71113,04
WN81430,22
Voorbije 30 dagen
Gevechten528
Gemiddelde tier9,73
Overwinningen29054,92%
Verloren23043,56%
Gelijkstand81,52%
Gevechten overleefd21340,34%
Tanks vernietigd4790,91
Gedood / dood ratio1,52
Gezien3600,68
Schade toegebracht1.783,44
Veroveringspunten6541,24
Verdedigingspunten1730,33
Ervaring809,95
WN71127,69
WN81444,43
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten74000
Overwinningen3445,95%00,00%00,00%00,00%
Verloren3952,70%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,35%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2736,49%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd460,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,980,000,000,00
Gezien600,8100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.852,580,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten650,8800,0000,0000,00
Ervaring826,240,000,000,00
Totaal
Gevechten74
Overwinningen3445,95%
Verloren3952,70%
Gelijkstand11,35%
Gevechten overleefd2736,49%
Tanks vernietigd460,62
Gedood / dood ratio0,98
Gezien600,81
Schade toegebracht1.852,58
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten650,88
Ervaring826,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen133,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren266,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien10,3300,0000,0000,00
Schade toegebracht2,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring341,670,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen133,33%
Verloren266,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien10,33
Schade toegebracht2,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring341,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten610000
Overwinningen33554,92%00,00%00,00%00,00%
Verloren27444,92%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,16%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd27344,75%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4250,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,260,000,000,00
Gezien6461,0600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.922,290,000,000,00
Veroveringspunten11231,8400,0000,0000,00
Verdedigingspunten20203,3100,0000,0000,00
Ervaring894,210,000,000,00
Totaal
Gevechten610
Overwinningen33554,92%
Verloren27444,92%
Gelijkstand10,16%
Gevechten overleefd27344,75%
Tanks vernietigd4250,70
Gedood / dood ratio1,26
Gezien6461,06
Schade toegebracht1.922,29
Veroveringspunten11231,84
Verdedigingspunten20203,31
Ervaring894,21
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten57000
Overwinningen2849,12%00,00%00,00%00,00%
Verloren2849,12%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,75%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2035,09%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd400,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,080,000,000,00
Gezien470,8200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.767,770,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten130,2300,0000,0000,00
Ervaring830,350,000,000,00
Totaal
Gevechten57
Overwinningen2849,12%
Verloren2849,12%
Gelijkstand11,75%
Gevechten overleefd2035,09%
Tanks vernietigd400,70
Gedood / dood ratio1,08
Gezien470,82
Schade toegebracht1.767,77
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten130,23
Ervaring830,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (269)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
VK 45.02 (P) Ausf. B91231,27549308049,71%1113,62
VK 30.01 (P)6480,97329278048,60%706,00
Strv S1 81130,68457273446,53%1075,99
Kunze Panzer 91740,69831207352,87%1818,02
T-54 first prototype 8795,26491152744,99%870,00
ELC EVEN 90 8544,95682141551,59%1013,78
WZ-120-1G FT 81074,78570110846,57%1037,16
Bat.-Châtillon Bourrasque 81322,5978994052,02%1578,75
Centurion Mk. 7/191140,2158686948,79%954,01
Ashigaru 101976,0772885549,12%1399,79
VK 45.02 (P) Ausf. A8768,6539379148,55%718,89
TVP T 50/51101840,4472868946,44%1539,90
Strv 103B101696,1260964745,44%1043,80
Tiger (P)7569,5835363645,91%572,16
Kanonenjagdpanzer 105 8967,4550861644,16%866,77
Kampfpanzer 50 t 91739,2987859854,01%1553,66
Cromwell6450,7934459149,92%769,01
Grille5366,1122456449,47%723,21
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8741,2754155449,82%815,04
Centurion Action X101363,8459054944,44%916,26
Strv 103-091298,8244354145,84%980,57
Rheinmetall Skorpion G 81223,7563454152,31%1252,14
G.W. Panther7632,4834753746,93%683,03
Object 140101593,6476146750,11%1285,78
Grille 15101916,3567546648,28%1324,34
Rhm.-Borsig Waffenträger81144,9861545246,68%1023,63
HWK 30 8732,2859343848,63%1240,17
Waffenträger auf Pz. IV91544,7066241544,34%1161,40
KPz 3 Projekt 07 HK 91603,7569641247,57%1386,27
Bat.-Châtillon 12 t8601,8253338748,06%987,11
Manticore101173,5381138654,92%1447,18
ShPTK-TVP 100 81021,7458937149,33%971,01
FV4202 8730,9345636246,69%775,45
Char Futur 4 91462,1676635552,39%1269,90
UDES 0381190,5759335348,73%1240,18
AMBT 81093,7567334647,98%1099,30
SMV CC-64 Vipera 8978,7656033850,89%983,58
UDES 15/16101871,3177330953,72%1508,86
M24 Chaffee5129,9226229546,10%218,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5175,2619928048,57%279,22
VCS 6x6 TS 90 9998,6674927951,25%1399,19
Leopard 1101727,8767027644,57%1212,81
AMX 13 105101078,6368826944,98%1176,61
Progetto M35 mod. 46 81124,6670426846,64%1232,66
SU-130PM 81352,4573225850,39%1382,43
Hummel6460,1325325443,70%528,75
Jagdtiger Prototype 81297,8176125050,40%1243,66
Škoda T 5091277,0067024342,80%1010,84
DBV-152 102016,9969324347,74%1236,27
AMX 12 t6249,8427723846,64%466,64
KV-856311,1926022847,81%326,55
VK 16.02 Leopard5193,2926122646,46%442,17
AMX 13 757378,3832721544,19%580,70
Pz.Sfl. IVc5277,1620019844,44%420,49
WZ-120G FT 91999,5583019549,23%1489,93
AMX 30 1er prototype91417,8270718744,92%1238,86
Crusader6260,4632218451,63%677,65
Leopard Prototyp A91692,0376918448,37%1646,70
T-22 medium 101548,5777117451,72%1193,50
AMX 13 909634,0656317142,69%736,48
Rheinmetall Panzerwagen101361,6678316953,25%1559,63
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.468,2815116747,31%66,69
Maus101485,1867616547,27%1020,99
KV-15251,4524616445,73%308,21
Concept 1B 91732,7389116456,71%1381,10
Bat.-Châtillon 25 t AP91384,4071615847,47%1301,08
SDP wz 66 Grom 81115,6968515651,92%1028,68
GSOR 3301 AVR FS9779,7680115556,13%1278,16
M48A5 Patton101591,5873915345,75%1144,45
Jagdpanzer IV6420,0926215040,67%560,49
Durendal 101824,5967914842,57%1147,76
SU-10181072,3467614348,25%1104,15
Panhard EBR 105101294,6675113442,54%1500,05
Pz.Kpfw. II Luchs494,2622613247,73%146,66
Ferdinand8708,2141412941,09%480,67
Lansen C 8999,9256012941,09%990,97
IS-7101822,6588212757,48%1546,83
T-1506418,2131712653,97%580,21
AMX 13 57 7470,1257512548,80%773,84
LHMTV8560,2263012346,34%856,09
M46 Patton91486,3474612048,33%1321,23
Black Rock 111780,1580811744,44%1054,83
G.W. Tiger (P)8765,1656011455,26%800,10
Turtle Mk. I 81227,9473411453,51%1164,67
HWK 128605,7162711235,71%839,12
T-28473,5011011136,94%0,03
Covenanter548,1514410962,39%208,46
Pz.Kpfw. Neu112060,0480010739,25%1148,30
Vercingétorix 91621,8985910658,49%1678,16
M40/M438967,0959010347,57%947,97
T-34-3 8862,3050710346,60%854,57
UDES 14 Alt 581338,3278110253,92%1789,29
IS-4101907,0989610256,86%1535,62
Ikv 90 Typ B7597,8039410039,00%581,79
SMV CC-6781026,0273010057,00%1118,07
AMX ELC bis5227,0032910044,00%602,22
IS-3A 81357,4378710044,00%1425,62
Bat.-Châtillon 25 t101989,998419556,84%1719,87
Panhard EBR 909955,147399548,42%1510,95
StuG III Ausf. G5268,532559453,19%507,32
Pz.Kpfw. VII101511,435689140,66%853,41
Sturmpanzer II4172,151308944,94%357,23
VK 28.016100,182368840,91%39,88
Type 6191497,627448650,00%1374,68
Panhard AML Lynx 6x68587,146038448,81%952,03
Object 268 Version 4101732,267228448,81%1178,44
M47 Iron Arnie 81260,217938257,32%1531,00
121B 101642,917458250,00%1261,85
CS-538870,215638135,80%920,89
Spähpanzer Ru 2519950,097688149,38%1356,59
Coccodrillo 102153,678447955,70%1572,96
Cobra 91814,758297948,10%1753,48
VK 36.01 (H)6375,042707846,15%429,91
ST-I91329,537557846,15%1064,26
TL-7 91363,536577833,33%972,70
KR-1112103,269007746,75%1289,64
AMX 50 Foch B102087,098367452,70%1506,75
AE Phase I 91512,228087259,72%1448,82
Cruiser Mk. III3100,751347154,93%328,62
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4163,481756944,93%205,97
UDES 1691421,137536851,47%1445,33
DZT-159 91545,497456845,59%1233,14
Indien-Panzer81000,915956746,27%1110,19
Projet Louis 9973,748066657,58%1379,98
K-91-PT 91049,456096446,88%818,51
GSR 3301 Setter7513,526476454,69%1136,74
FV215b (183) 101291,976456353,97%801,02
Hotchkiss EBR7347,686286256,45%667,48
XM57 81456,458356261,29%1337,56
Caliban 8932,006316154,10%968,21
STA-181107,036476045,00%1270,48
M26 Pershing81171,107716058,33%1649,89
Marder 38T4186,272096048,33%289,54
Ikv 65 Alt II6579,273045940,68%858,81
Object 430U101840,627265844,83%1281,61
M4A1 Sherman5257,842835750,88%530,09
Alembic 81318,667785653,57%1343,83
Kampfpanzer 67101836,458295556,36%1327,00
CS-52 LIS 81115,607575556,36%1308,61
Wz. 64GC Bzyg 101757,227435545,45%1067,67
Lorraine 40 t 8898,655675242,31%795,26
Pz.Kpfw. 38 (t)369,671155141,18%6,75
Controcarro 3 Minotauro102020,337785143,14%1399,43
Jagdpanzer E 90 91511,907314852,08%1266,76
T-448888,366744757,45%1148,25
T110E5101833,117704751,06%1353,45
Leichttraktor177,691344540,00%125,29
Jagdtiger91152,536594546,67%775,99
GSOR 1010 FB 81526,737384452,27%1810,12
STB-1101697,148054358,14%1405,32
Object 703 Version II 81180,217284353,49%1166,82
CS-4471050,277594146,34%1655,79
Strv 107-12112284,688564153,66%1391,83
NC 70 Błyskawica101630,986824141,46%932,40
Cruiser Mk. IV497,951394153,66%157,06
Object 277101569,036874040,00%1003,57
Carro da Combattimento 45 t 101452,356044040,00%816,70
Chieftain Mk. 6 101935,267583943,59%1221,61
T-46353,971143847,37%72,38
T404148,842063842,11%134,13
Pz.Kpfw. II Ausf. G373,511763762,16%214,81
Panhard AMD 178B6376,815273751,35%1037,24
TS-60 91318,437283745,95%1035,12
Toro 91389,867743652,78%1188,91
Sturmpanzer I Bison3102,89953545,71%145,07
Controcarro 1 Mk. 291230,867103545,71%882,07
Vz. 60S Dravec 101148,037293551,43%583,01
Leo7804,886573455,88%1251,42
AMX 30 B101522,977123450,00%1227,10
Strv fm/21187,912623357,58%374,04
VK 30.02 (D)7631,675743339,39%719,11
Spähpanzer SP I C7685,527183351,52%1425,08
Pz.Kpfw. II237,251223262,50%195,18
Object 752 91772,919133256,25%1503,31
BZT-70 102026,718933161,29%1304,94
Vickers Medium Mk. I124,60793056,67%135,20
M5 Stuart4100,532183050,00%108,04
M53/M559910,206473056,67%853,79
M3 Lee493,071452958,62%222,25
T-549849,907592965,52%803,45
Object 43091451,219042875,00%1447,69
Pz.Kpfw. III Ausf. E345,161302536,00%0,00
Type 5 Ka-Ri 81258,837412462,50%1166,62
Stinger 101712,588652458,33%1172,72
T-26237,78842347,83%63,06
T56 GMC3124,091402343,48%190,67
VK 30.02 (M)6736,525072334,78%1144,18
Ikv 72391,141572254,55%148,18
Stridsyxa 81458,738652259,09%1499,68
Kampfpanzer 07 RH 81110,145582128,57%1222,23
SFAC 105 8998,455512040,00%703,89
CS-63101392,216021931,58%871,46
Durchbruchswagen 2464,531961942,11%30,18
Ares 7581019,797171957,89%1118,71
Nashorn6324,832051827,78%241,97
Pz.Kpfw. 35 (t)258,471161752,94%142,52
AMX 38386,531311735,29%15,19
Udarniy 81051,006911741,18%703,83
Ikv 103589,381421643,75%44,91
Sentinelle 91548,877371546,67%1164,85
MT-256787,008471457,14%2921,37
Sav m/43467,151221353,85%136,30
FV230 Canopener101657,927041330,77%781,59
Lorraine 120 Alby 81306,237411346,15%1002,74
M2 Light217,75541225,00%0,00
SU-86544,255151266,67%766,58
Centurion Mk. I8214,582441225,00%0,00
T-50537,001701154,55%142,68
L-60 274,643101145,45%215,50
T1E6 232,27831145,45%53,76
AMX 404103,602351080,00%361,06
MS-1114,00641040,00%0,00
SMV CC-567888,406681070,00%1282,15
T7 Combat Car 272,701401050,00%201,82
Strv m/38273,89188922,22%59,24
LT vz. 383178,894469100,00%799,87
Semovente M415400,44370944,44%730,79
T3 HMC230,1180944,44%33,79
LTG7485,89594944,44%850,14
Object 265T 91003,11669944,44%703,27
T1 Cunningham134,88128875,00%261,00
Renault Otsu112,5037825,00%0,00
ST vz. 39462,756780,00%0,00
M2 Medium Tank350,88139875,00%261,00
Ashbringer 102417,00906850,00%1780,36
KV-37388,00395742,86%227,47
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81188,43529728,57%985,71
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8820,43327728,57%634,06
Hotchkiss H35268,67101616,67%51,85
D120,0099683,33%261,00
Pvlvv fm/42264,50175650,00%142,34
Comet7195,50354650,00%124,61
WZ-111 Qilin 102698,501152666,67%2466,04
Strv m/40L397,60152520,00%75,16
Pz.Kpfw. 38 (K) 5717,80792580,00%1462,34
EMIL 1951 8871,40808580,00%939,52
Löwe 8667,60273520,00%415,37
M3 Stuart3118,752674100,00%474,96
Renault FT126,5073425,00%0,00
Renault FT 75 BS20,0012425,00%0,00
T-34-856296,50398450,00%369,46
FV225 Collector 91334,75793475,00%924,89
E 65 Zwilling 8606,75638450,00%343,14
T-50-2 6333,25416450,00%806,07
Pz.Kpfw. II Ausf. D 28,25167475,00%261,00
TS-5 81383,251034475,00%1595,85
T-437223,33391366,67%316,01
Windhund 81039,67725366,67%995,63
TBT 91892,00797333,33%1433,33
43 M. Toldi III 3149,67137333,33%486,66
T-70324,5076250,00%89,05
T376111,503232100,00%261,00
Kpz. Erich Konzept I 9668,50599250,00%374,52
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51103,509332100,00%2718,09
Light Mk. VIC 24,501402100,00%261,00
StuG IV 5174,50144250,00%243,26
Churchill Crocodile 6415,50483250,00%404,01
TKS z n.k.m. 20 mm 2106,003811100,00%541,36
Type 97 Te-Ke 297,001241100,00%462,37
GSOR the TANK 92424,0068110,00%2536,31
KV-1SA 5322,005881100,00%595,59
Prototipo 6 82405,0013861100,00%2475,37
Type 1 Ho-Ni II 496,003561100,00%261,00
Saryuda 9897,0031210,00%382,81
FCM 2C 3803,0049110,00%2475,35
AMX 13 (FL 11) 5346,0021910,00%763,71
Super Hellcat 7455,0019210,00%327,91
Yong Bing 91129,0011611100,00%980,67
KB-52 91168,0061810,00%700,61

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 09/12/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/12/2023
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/09/2022
Gestopt: 22/11/2022
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 07/07/2023
Gestopt: 27/11/2023