_Previt

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 27/01/2013

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten33768000
Gemiddelde tier7,940,000,000,00
Overwinningen1806853,51%00,00%00,00%00,00%
Verloren1542245,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand2780,82%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1162534,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd365381,0800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,650,000,000,00
Gezien461251,3700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.478,580,000,000,00
Veroveringspunten341331,0100,0000,0000,00
Verdedigingspunten273090,8100,0000,0000,00
Ervaring597,230,000,000,00
WN71431,090,000,000,00
WN82010,030,000,000,00
Totaal
Gevechten33768
Gemiddelde tier7,94
Overwinningen1806853,51%
Verloren1542245,67%
Gelijkstand2780,82%
Gevechten overleefd1162534,43%
Tanks vernietigd365381,08
Gedood / dood ratio1,65
Gezien461251,37
Schade toegebracht1.478,58
Veroveringspunten341331,01
Verdedigingspunten273090,81
Ervaring597,23
WN71431,09
WN82010,03
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen233,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren466,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd116,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd50,8300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien10,1700,0000,0000,00
Schade toegebracht878,000,000,000,00
Veroveringspunten61,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring294,000,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen233,33%
Verloren466,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd116,67%
Tanks vernietigd50,83
Gedood / dood ratio1,00
Gezien10,17
Schade toegebracht878,00
Veroveringspunten61,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring294,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13000
Overwinningen861,54%00,00%00,00%00,00%
Verloren538,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd753,85%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,9200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,000,000,000,00
Gezien70,5400,0000,0000,00
Schade toegebracht603,850,000,000,00
Veroveringspunten70,5400,0000,0000,00
Verdedigingspunten675,1500,0000,0000,00
Ervaring431,310,000,000,00
Totaal
Gevechten13
Overwinningen861,54%
Verloren538,46%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd753,85%
Tanks vernietigd120,92
Gedood / dood ratio2,00
Gezien70,54
Schade toegebracht603,85
Veroveringspunten70,54
Verdedigingspunten675,15
Ervaring431,31
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten44000
Overwinningen2250,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2250,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2147,73%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd240,5500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,040,000,000,00
Gezien561,2700,0000,0000,00
Schade toegebracht624,980,000,000,00
Veroveringspunten982,2300,0000,0000,00
Verdedigingspunten1052,3900,0000,0000,00
Ervaring404,020,000,000,00
Totaal
Gevechten44
Overwinningen2250,00%
Verloren2250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2147,73%
Tanks vernietigd240,55
Gedood / dood ratio1,04
Gezien561,27
Schade toegebracht624,98
Veroveringspunten982,23
Verdedigingspunten1052,39
Ervaring404,02
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten32000
Overwinningen2371,88%00,00%00,00%00,00%
Verloren928,13%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1753,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd270,8400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,800,000,000,00
Gezien310,9700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.086,280,000,000,00
Veroveringspunten10,0300,0000,0000,00
Verdedigingspunten642,0000,0000,0000,00
Ervaring656,970,000,000,00
Totaal
Gevechten32
Overwinningen2371,88%
Verloren928,13%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1753,13%
Tanks vernietigd270,84
Gedood / dood ratio1,80
Gezien310,97
Schade toegebracht1.086,28
Veroveringspunten10,03
Verdedigingspunten642,00
Ervaring656,97
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten12000
Overwinningen866,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren433,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd866,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd151,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio3,750,000,000,00
Gezien90,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.621,500,000,000,00
Veroveringspunten10,0800,0000,0000,00
Verdedigingspunten10,0800,0000,0000,00
Ervaring569,080,000,000,00
Totaal
Gevechten12
Overwinningen866,67%
Verloren433,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd866,67%
Tanks vernietigd151,25
Gedood / dood ratio3,75
Gezien90,75
Schade toegebracht1.621,50
Veroveringspunten10,08
Verdedigingspunten10,08
Ervaring569,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (119)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
E 5092057,58687321954,30%2487,49
Leopard Prototyp A91982,02659293954,44%2282,02
Tiger I71199,64541193354,53%1823,47
Leopard 1102127,47616151850,33%1919,53
WZ-111 model 1-491975,74668148658,01%2297,85
T-34-856981,57578127056,61%2464,14
Škoda T 5092049,52705120854,97%2381,09
T-4481333,03633117855,69%2088,70
Centurion Mk. 7/192020,73748108555,48%2486,69
Tiger II81405,0153793752,72%1833,75
T-34-171150,1057382454,49%2184,59
E 7591999,9165181454,05%2293,03
Primo Victoria 81286,5874378354,53%2046,14
VK 36.01 (H)6747,1841266252,87%1507,79
Panther II8981,7244059946,74%1328,14
Object 140101997,0669659952,42%1800,86
Progetto M35 mod. 46 81603,9178348153,85%2082,77
T-5491648,3761841145,50%1821,96
T-345546,4941936955,28%1872,94
Panther7775,9141336949,32%1280,45
TVP T 50/51101958,3660036446,15%1757,49
Jagdpanther71100,6439434350,73%1694,85
T-34-281112,6158733148,04%1651,02
Jagdpanther II81768,2956832756,27%2373,90
E 50 Ausf. M101958,1359632249,69%1688,36
Type 586662,9943531755,21%1458,07
WZ-12091719,4667131452,55%1852,12
M46 Patton91888,2272229552,20%2062,39
11081465,0869528653,50%2118,82
T-44-100 81408,3171528558,60%2056,73
113102044,9163526349,43%1878,09
StuG III Ausf. G5464,3027625752,92%1134,41
T34 81514,5571125254,37%2043,05
Škoda T 40 6838,1047524553,88%1879,70
Konštrukta T-34/10071170,7761424352,67%2280,92
Centurion Action X101771,0861223852,94%1504,72
T-4371000,7260923754,01%1898,13
T26E4 SuperPershing 81315,0974723053,91%2022,82
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4305,7820922848,68%737,22
Pz.Kpfw. III/IV5306,0726222853,95%797,96
KV-856885,1850622658,85%1844,98
AMX ELC bis5267,8432122551,11%894,97
IS-271304,8870422058,64%2129,51
Indien-Panzer81362,8359622053,64%2013,59
AMX 12 t6575,1645821553,95%1780,86
VK 30.02 (D)7791,2149620051,00%1346,18
59-166345,6441517150,29%960,41
Type T-345450,9936417059,41%1526,00
TVP VTU Koncept81114,1661516746,71%1516,68
IS-6 B 81484,6471016253,09%1927,14
Jagdpanzer IV6615,4929815548,39%1082,99
T25 Pilot Number 1 81376,3867115455,19%2051,61
Jagdtiger91701,9356815349,02%1438,51
Pz.Kpfw. II Luchs4314,8934812258,20%1415,70
E 100101894,7451711942,02%1414,10
Object 43091927,9585311751,28%2063,69
VK 16.02 Leopard5269,3432411645,69%785,98
Cromwell B 6783,7155611361,95%1727,42
AMX 13 757744,2159011252,68%1731,59
Pz.Kpfw. III Ausf. E3136,8120010558,10%375,96
IS-381459,187019654,17%1836,77
KV-15583,753799659,38%1366,96
AMX Chasseur de chars 81062,056769553,68%1519,61
SU-122-44 71275,566699154,95%2104,79
FCM 36 Pak 40 3480,404259062,22%1820,42
Škoda T 56 81733,037799050,00%1714,13
WZ-111 model 5A101951,356908554,12%1740,85
Marder II3201,802178258,54%586,20
Pz.Kpfw. III Ausf. J4126,941768037,50%78,28
A-436775,755517548,00%1853,79
M26 Pershing81114,907307352,05%1539,08
Comet71052,927127250,00%1907,81
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81416,236357156,34%2179,76
Bat.-Châtillon 12 t8860,745817054,29%1620,14
Cromwell6736,515196952,17%1528,78
IS7974,205886050,00%1278,15
A-447808,225595954,24%1399,17
T1 HMC2270,541725450,00%1805,41
M5A1 Stuart4201,702275440,74%499,85
AMX 404152,712145156,86%516,77
Object 277102076,637395147,06%1506,28
T6981037,406434748,94%1241,54
E 25 7812,264464742,55%1093,34
M48A5 Patton101826,206404658,70%1556,19
T-1091743,608384557,78%1990,85
A-205150,382343956,41%422,79
Pz.Kpfw. II243,471503842,11%16,06
leKpz M 41 90 mm GF 8998,006493661,11%2122,97
M374403,741923438,24%1335,40
M4A1 Sherman5414,604043050,00%1069,69
T71 DA7725,415522755,56%1492,17
Object 430U101585,007032748,15%1206,55
T54E191739,236582646,15%1654,11
Panzerjäger I267,421212470,83%257,75
Caernarvon Action X 81075,757182441,67%1207,50
Pudel 6676,355142045,00%1187,75
T216269,602632020,00%426,73
Pz.Kpfw. T 15 3206,853362065,00%979,32
Leichttraktor137,001261464,29%207,92
AMX 383144,141811450,00%362,21
Super Hellcat 7762,175291258,33%1153,78
BT-7473,911381154,55%146,32
Object 274a 81381,736001136,36%1585,78
BT-22165,401451010,00%679,29
Wespe3246,43137742,86%899,70
Pz.Kpfw. 35 (t)2111,33175650,00%438,10
ST vz. 394128,00268683,33%404,80
Rheinmetall Skorpion G 81308,33309633,33%1034,60
Vickers Medium Mk. III389,4092520,00%79,58
Universal Carrier 2-pdr2104,7584425,00%181,75
Heavy Tank No. VI 6846,75526450,00%1390,96
Panzer 58 Mutz 81047,33523333,33%986,65
Hotchkiss H35281,50224250,00%183,16
M7 Priest3399,50190250,00%1035,09
BDR G1 B5327,50229250,00%436,33
M3 Light 30,004810,00%0,00
TOG II* 6444,0014110,00%400,15
LTP 3104,001681100,00%465,59
112 8555,0055510,00%332,10

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 27/01/2013
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 26/01/2013
Gestopt: 24/12/2024