| Naam tank | M | Type | Land | Rang | Gemiddelde schade | Gemiddelde ervaring | Gevechten | Overwinningen | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1920,13 | 1116 | 2636 | 66,16% | 2906,46 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 2052,71 | 634 | 2428 | 49,75% | 1551,72 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1734,75 | 716 | 2326 | 53,65% | 1896,92 | |||||
| E 25 | 7 | 1096,62 | 580 | 2298 | 54,09% | 1779,83 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1537,95 | 527 | 1579 | 50,16% | 1441,45 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 665,24 | 877 | 1555 | 58,59% | 1518,50 | |||||
| Object 268 | 10 | 2013,72 | 539 | 1440 | 47,29% | 1410,76 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2420,66 | 689 | 1331 | 52,14% | 1790,10 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1788,44 | 885 | 1313 | 54,91% | 2153,19 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1272,49 | 456 | 1280 | 50,78% | 1563,48 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 792,44 | 545 | 1127 | 54,48% | 1270,24 | |||||
| IS-3 | 8 | 1100,76 | 524 | 1070 | 49,53% | 1226,29 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 2452,98 | 1014 | 1036 | 64,00% | 2795,95 | |||||
| Manticore | 10 | 1154,20 | 805 | 1020 | 54,31% | 1546,67 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1954,32 | 876 | 947 | 57,87% | 2288,38 | |||||
| Strv 103B | 10 | 2272,67 | 708 | 883 | 54,93% | 1671,30 | |||||
| T54E1 | 9 | 1654,14 | 591 | 878 | 52,62% | 1655,56 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 2308,35 | 1035 | 846 | 60,17% | 2700,47 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1301,73 | 431 | 845 | 46,98% | 1340,29 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 1590,76 | 654 | 785 | 52,48% | 1761,07 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 1221,02 | 665 | 689 | 52,39% | 1695,07 | |||||
| SU-152 | 7 | 605,31 | 335 | 643 | 48,52% | 723,11 | |||||
| T49 | 9 | 756,39 | 500 | 605 | 49,26% | 1025,15 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1735,16 | 572 | 600 | 50,17% | 1868,27 | |||||
| SU-100 | 6 | 593,10 | 344 | 599 | 49,08% | 972,69 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 2110,82 | 585 | 590 | 51,02% | 1532,64 | |||||
| T-34-85 | 6 | 477,24 | 334 | 584 | 48,12% | 815,21 | |||||
| T-54 | 9 | 1053,82 | 521 | 572 | 51,05% | 1023,41 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 2135,83 | 952 | 548 | 58,39% | 2529,13 | |||||
| Churchill III | 5 | 440,35 | 471 | 528 | 49,43% | 830,24 | |||||
| ISU-152 | 8 | 908,56 | 379 | 521 | 47,41% | 816,39 | |||||
| O-I | 6 | 787,48 | 463 | 518 | 50,77% | 1384,88 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 277,11 | 334 | 502 | 51,00% | 908,41 | |||||
| T-34 | 5 | 230,20 | 224 | 467 | 44,33% | 411,60 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2548,82 | 860 | 463 | 55,08% | 2342,43 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 2494,26 | 815 | 442 | 55,88% | 1952,76 | |||||
| Ashigaru | 10 | 3013,90 | 926 | 427 | 59,95% | 2623,81 | |||||
| Object 704 | 9 | 1367,97 | 450 | 426 | 45,31% | 1000,68 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 2876,17 | 1037 | 425 | 64,71% | 2517,35 | |||||
| FV201 (A45) | 7 | 734,50 | 464 | 421 | 48,69% | 962,90 | |||||
| T 55A | 9 | 1482,52 | 633 | 389 | 50,90% | 1454,31 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2011,65 | 613 | 377 | 47,75% | 1533,14 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1981,00 | 924 | 376 | 60,64% | 2327,10 | |||||
| Lätt Stridsfordon 120 | 9 | 2234,44 | 864 | 358 | 56,42% | 2198,50 | |||||
| T-103 | 8 | 1466,45 | 669 | 350 | 53,71% | 1555,79 | |||||
| KV-1 | 5 | 486,40 | 339 | 347 | 42,65% | 903,97 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 979,55 | 606 | 333 | 46,25% | 1061,84 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 2008,66 | 581 | 332 | 54,52% | 2131,93 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 2087,81 | 997 | 332 | 60,84% | 2402,49 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1974,93 | 1051 | 331 | 63,14% | 2886,36 | |||||
| T-44 | 8 | 821,81 | 549 | 326 | 51,84% | 1110,84 | |||||
| Saryuda | 9 | 2555,30 | 932 | 321 | 55,14% | 2403,62 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1439,76 | 501 | 317 | 50,16% | 1742,42 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1017,29 | 545 | 311 | 55,95% | 1482,55 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1967,63 | 542 | 310 | 50,32% | 1710,75 | |||||
| T-10 | 9 | 1343,67 | 541 | 306 | 49,35% | 1238,12 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 648,20 | 659 | 305 | 57,38% | 1008,45 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2434,88 | 1004 | 283 | 61,84% | 2509,99 | |||||
| M12 | 7 | 777,39 | 357 | 282 | 51,06% | 989,37 | |||||
| Char Murat | 9 | 2048,02 | 902 | 278 | 55,04% | 2164,69 | |||||
| Strv S1 | 8 | 2013,77 | 870 | 275 | 54,91% | 2502,24 | |||||
| KPz 3 Projekt 07 HK | 9 | 2271,03 | 896 | 273 | 54,21% | 2547,02 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 438,24 | 274 | 264 | 43,18% | 544,95 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 2238,84 | 1122 | 260 | 63,08% | 2732,66 | |||||
| IS | 7 | 766,74 | 421 | 258 | 49,22% | 984,66 | |||||
| IS-7 | 10 | 2107,61 | 789 | 256 | 50,00% | 1796,41 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1951,11 | 667 | 255 | 55,69% | 1761,18 | |||||
| Charioteer Nomad | 8 | 1727,35 | 787 | 255 | 55,29% | 1892,11 | |||||
| SU-85 | 5 | 224,77 | 188 | 238 | 45,80% | 303,67 | |||||
| XM57 | 8 | 1844,00 | 830 | 238 | 52,52% | 1696,94 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 500,21 | 534 | 237 | 46,41% | 787,31 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 2974,21 | 837 | 232 | 54,31% | 2171,55 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1944,30 | 734 | 227 | 51,54% | 1566,09 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 762,16 | 379 | 227 | 49,34% | 1091,16 | |||||
| T37 | 6 | 385,25 | 405 | 217 | 48,85% | 1017,86 | |||||
| Predatore | 9 | 2472,42 | 1029 | 204 | 58,33% | 2521,47 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 1657,32 | 636 | 198 | 51,52% | 1168,39 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 847,42 | 465 | 197 | 41,62% | 899,56 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 1479,12 | 669 | 196 | 54,59% | 1426,34 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1525,75 | 638 | 189 | 56,08% | 1470,82 | |||||
| FV304 | 6 | 557,27 | 292 | 187 | 48,66% | 915,11 | |||||
| T-43 | 7 | 595,01 | 399 | 186 | 50,00% | 856,06 | |||||
| leKpz Borkenkäfer | 11 | 2080,99 | 996 | 186 | 53,23% | 2833,55 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 556,32 | 481 | 184 | 50,00% | 1190,67 | |||||
| T-62A | 10 | 1709,47 | 614 | 182 | 47,80% | 1331,56 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 1007,87 | 516 | 178 | 49,44% | 1083,76 | |||||
| Durendal | 10 | 2847,58 | 967 | 177 | 58,76% | 2494,25 | |||||
| SDT-58 Vlkodav | 9 | 2299,65 | 980 | 173 | 58,38% | 2486,00 | |||||
| KV-85 | 6 | 439,79 | 316 | 165 | 44,24% | 538,48 | |||||
| Black Rock | 11 | 3078,82 | 1090 | 165 | 59,39% | 2620,18 | |||||
| O-Ni | 7 | 798,21 | 489 | 164 | 54,27% | 961,89 | |||||
| LHMTV | 8 | 335,77 | 644 | 164 | 44,51% | 387,13 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1001,06 | 515 | 159 | 49,69% | 969,44 | |||||
| SU-8 | 6 | 533,69 | 303 | 159 | 47,80% | 617,47 | |||||
| T-80 | 4 | 107,28 | 175 | 156 | 48,72% | 219,89 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 1005,50 | 433 | 151 | 50,33% | 1345,33 | |||||
| SU-14-1 | 7 | 665,63 | 348 | 150 | 42,67% | 740,02 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1359,26 | 704 | 149 | 47,65% | 1111,62 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1980,06 | 886 | 149 | 59,06% | 2070,12 | |||||
| XM66F | 8 | 1968,34 | 878 | 149 | 55,70% | 2168,75 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 696,75 | 811 | 147 | 52,38% | 1018,06 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1058,26 | 583 | 145 | 52,41% | 1028,01 | |||||
| Object 260 | 10 | 1840,76 | 645 | 144 | 40,28% | 1184,95 | |||||
| WZ-113G FT | 10 | 2860,94 | 867 | 143 | 55,94% | 2124,14 | |||||
| T25/2 | 7 | 581,51 | 325 | 140 | 44,29% | 599,90 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 2640,26 | 878 | 140 | 55,00% | 2197,83 | |||||
| T67 | 5 | 335,37 | 251 | 135 | 42,96% | 581,45 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 1229,17 | 739 | 135 | 54,81% | 1213,17 | |||||
| Lansen C | 8 | 1644,22 | 1049 | 134 | 57,46% | 2369,67 | |||||
| E 75 | 9 | 1529,03 | 807 | 133 | 51,13% | 1334,41 | |||||
| KJPZ TIII Jäger | 9 | 2393,91 | 885 | 132 | 49,24% | 2261,48 | |||||
| T110E4 | 10 | 3163,34 | 907 | 131 | 56,49% | 2767,63 | |||||
| Charioteer | 8 | 1314,86 | 670 | 130 | 52,31% | 1483,61 | |||||
| M44 | 6 | 570,27 | 288 | 130 | 46,92% | 888,94 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1735,28 | 766 | 129 | 47,29% | 1169,22 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1157,52 | 620 | 128 | 56,25% | 1732,41 | |||||
| Object 261 | 10 | 1433,54 | 701 | 126 | 48,41% | 1209,69 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 736,21 | 675 | 126 | 47,62% | 1361,65 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1152,80 | 580 | 125 | 48,00% | 1255,82 | |||||
| STB-1 | 10 | 2284,45 | 948 | 125 | 62,40% | 2114,10 | |||||
| 212A | 9 | 1362,99 | 719 | 125 | 56,00% | 1239,72 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 630,02 | 413 | 124 | 54,84% | 1165,55 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 645,03 | 368 | 122 | 53,28% | 1267,07 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 2433,01 | 806 | 122 | 56,56% | 1948,18 | |||||
| Object 257 | 9 | 1570,64 | 618 | 122 | 53,28% | 1576,81 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1654,60 | 828 | 121 | 50,41% | 1520,85 | |||||
| AAT60 | 8 | 1806,26 | 926 | 121 | 59,50% | 2154,09 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 1535,21 | 870 | 120 | 55,00% | 2128,78 | |||||
| T-150 | 6 | 714,93 | 432 | 115 | 46,96% | 1228,55 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 621,15 | 402 | 114 | 50,00% | 1132,77 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 286,18 | 390 | 111 | 54,95% | 675,94 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1826,01 | 1004 | 110 | 60,91% | 2161,00 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 736,03 | 490 | 109 | 47,71% | 1119,73 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 2220,00 | 992 | 109 | 66,97% | 2631,30 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1634,25 | 756 | 106 | 40,57% | 1354,45 | |||||
| DBV-152 | 10 | 2590,73 | 817 | 106 | 60,38% | 1849,27 | |||||
| Ferdinand | 8 | 1438,11 | 536 | 106 | 56,60% | 1640,07 | |||||
| LTTB | 8 | 229,96 | 434 | 105 | 51,43% | 249,21 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1037,10 | 791 | 105 | 56,19% | 1327,81 | |||||
| Bishop | 5 | 433,64 | 257 | 104 | 50,96% | 884,37 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1991,89 | 781 | 102 | 43,14% | 1342,09 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 1547,89 | 787 | 102 | 41,18% | 1354,87 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1403,78 | 571 | 100 | 44,00% | 1120,36 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 596,43 | 729 | 99 | 47,47% | 782,03 | |||||
| SU-85B | 4 | 196,72 | 201 | 96 | 52,08% | 378,37 | |||||
| SU-122A | 5 | 431,58 | 255 | 96 | 53,13% | 1033,21 | |||||
| HWK 12 | 8 | 495,15 | 677 | 96 | 54,17% | 806,53 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1744,03 | 947 | 96 | 63,54% | 1791,14 | |||||
| T28 Concept | 7 | 818,69 | 460 | 93 | 52,69% | 1118,63 | |||||
| DZT-159 | 9 | 1899,40 | 962 | 93 | 62,37% | 1971,26 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 1305,99 | 750 | 92 | 48,91% | 1365,10 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 304,33 | 223 | 90 | 38,89% | 416,76 | |||||
| Caernarvon | 8 | 990,60 | 650 | 89 | 51,69% | 1022,79 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 901,72 | 454 | 88 | 45,45% | 1262,50 | |||||
| Object 590 | 9 | 2085,08 | 1075 | 87 | 68,97% | 2215,82 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 797,92 | 441 | 86 | 51,16% | 1011,35 | |||||
| Taschenratte | 11 | 2444,55 | 1003 | 85 | 47,06% | 1522,66 | |||||
| T 54D | 9 | 1766,96 | 874 | 84 | 55,95% | 1849,26 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1973,54 | 918 | 84 | 51,19% | 2053,95 | |||||
| SU-5 | 4 | 159,02 | 183 | 83 | 57,83% | 313,08 | |||||
| Nashorn | 6 | 455,04 | 311 | 83 | 53,01% | 668,24 | |||||
| Vz. 62 Jasan | 9 | 2380,18 | 1011 | 82 | 60,98% | 2298,29 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 246,85 | 562 | 82 | 48,78% | 379,11 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 399,63 | 576 | 81 | 41,98% | 502,15 | |||||
| WZ-111G FT | 9 | 2627,86 | 897 | 80 | 47,50% | 2298,04 | |||||
| KV-1S | 6 | 317,35 | 262 | 79 | 48,10% | 389,53 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1452,77 | 663 | 79 | 56,96% | 1380,66 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 812,08 | 432 | 78 | 51,28% | 1584,17 | |||||
| Lorraine 120 Alby | 8 | 1981,19 | 968 | 77 | 63,64% | 1951,81 | |||||
| Cromwell | 6 | 541,04 | 406 | 76 | 52,63% | 1051,26 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 2654,47 | 863 | 76 | 56,58% | 2034,54 | |||||
| BZT-70 | 10 | 2753,99 | 974 | 76 | 60,53% | 1941,77 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 881,20 | 640 | 75 | 58,67% | 1001,66 | |||||
| Kame | 9 | 2302,82 | 992 | 73 | 58,90% | 2378,27 | |||||
| A-43 | 6 | 382,69 | 291 | 71 | 45,07% | 539,61 | |||||
| Executor | 11 | 2664,23 | 820 | 71 | 42,25% | 1797,20 | |||||
| Leopard 120 Verbessert | 11 | 2453,51 | 847 | 71 | 56,34% | 2009,23 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2354,59 | 812 | 70 | 50,00% | 2046,68 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2347,79 | 932 | 70 | 55,71% | 1839,06 | |||||
| T30 | 9 | 1842,94 | 767 | 69 | 55,07% | 1628,25 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 277,06 | 462 | 69 | 40,58% | 337,73 | |||||
| IMT | 8 | 1729,77 | 977 | 69 | 60,87% | 2130,73 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 1059,93 | 742 | 68 | 63,24% | 1281,94 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 3298,58 | 910 | 67 | 49,25% | 2764,30 | |||||
| T-28 | 4 | 170,35 | 187 | 66 | 39,39% | 265,80 | |||||
| Type 61 | 9 | 1872,36 | 833 | 66 | 48,48% | 2048,73 | |||||
| Conqueror | 9 | 1528,34 | 842 | 65 | 55,38% | 1352,24 | |||||
| leKpz M 41 90 mm GF | 8 | 447,71 | 517 | 65 | 40,00% | 570,33 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 1354,77 | 691 | 64 | 46,88% | 1311,57 | |||||
| FV207 | 8 | 740,52 | 435 | 64 | 45,31% | 727,24 | |||||
| M41 | 5 | 438,38 | 266 | 63 | 46,03% | 558,98 | |||||
| ISU-152K | 8 | 1794,89 | 778 | 63 | 46,03% | 1966,65 | |||||
| AT 2 | 5 | 378,42 | 332 | 62 | 50,00% | 813,40 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 150,06 | 267 | 62 | 43,55% | 262,83 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1415,15 | 818 | 61 | 52,46% | 1895,63 | |||||
| Ho-Ri 1 | 9 | 2086,02 | 830 | 60 | 51,67% | 1716,37 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1346,63 | 844 | 60 | 55,00% | 1432,84 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2243,56 | 852 | 59 | 54,24% | 1668,31 | |||||
| IS-2-II | 8 | 965,92 | 691 | 59 | 50,85% | 930,29 | |||||
| Chimera | 8 | 1255,29 | 755 | 59 | 52,54% | 1224,56 | |||||
| Projet Louis | 9 | 1239,14 | 867 | 59 | 52,54% | 1990,27 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1800,39 | 971 | 59 | 54,24% | 1981,38 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 1185,14 | 941 | 58 | 63,79% | 2074,00 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1090,04 | 694 | 57 | 45,61% | 1160,17 | |||||
| Birch Gun | 4 | 271,33 | 229 | 55 | 45,45% | 1039,42 | |||||
| Challenger | 7 | 1342,38 | 800 | 55 | 67,27% | 2072,73 | |||||
| E 100 | 10 | 1770,59 | 675 | 54 | 37,04% | 1087,40 | |||||
| LTG | 7 | 540,98 | 591 | 54 | 51,85% | 1133,38 | |||||
| SPHT | 9 | 2911,67 | 1130 | 54 | 62,96% | 2626,37 | |||||
| M37 | 4 | 330,09 | 221 | 53 | 50,94% | 1061,30 | |||||
| Maus | 10 | 1769,88 | 818 | 52 | 46,15% | 1226,75 | |||||
| Alecto | 4 | 330,47 | 244 | 51 | 47,06% | 822,49 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2838,64 | 1038 | 50 | 60,00% | 2256,31 | |||||
| Grille | 5 | 519,02 | 325 | 50 | 58,00% | 1188,14 | |||||
| TBT | 9 | 2156,12 | 929 | 49 | 55,10% | 1944,34 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1849,40 | 863 | 48 | 56,25% | 1761,36 | |||||
| Object 274a | 8 | 1230,80 | 803 | 46 | 50,00% | 1466,13 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 1915,87 | 985 | 46 | 60,87% | 1729,04 | |||||
| Crusader | 6 | 177,05 | 317 | 44 | 43,18% | 287,13 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 2024,73 | 985 | 44 | 63,64% | 2405,93 | |||||
| Jagdtiger Prototype | 8 | 1920,18 | 968 | 44 | 56,82% | 1941,85 | |||||
| Panther mit 8,8 cm L/71 | 8 | 1596,73 | 1014 | 44 | 68,18% | 2453,25 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 492,44 | 356 | 43 | 62,79% | 1314,98 | |||||
| AT 8 | 6 | 496,74 | 419 | 43 | 44,19% | 701,96 | |||||
| SU-101 | 8 | 1735,63 | 842 | 43 | 58,14% | 2212,17 | |||||
| M8A1 | 4 | 255,21 | 242 | 43 | 46,51% | 551,14 | |||||
| MT-25 | 6 | 279,95 | 398 | 43 | 51,16% | 666,46 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1719,67 | 914 | 43 | 46,51% | 2062,92 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 215,67 | 290 | 42 | 52,38% | 522,52 | |||||
| Vercingétorix | 9 | 2005,90 | 884 | 42 | 45,24% | 1994,50 | |||||
| STA-1 | 8 | 1133,17 | 663 | 41 | 46,34% | 1432,82 | |||||
| Strv 107-12 | 11 | 2904,78 | 1000 | 41 | 56,10% | 2164,06 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1344,88 | 702 | 41 | 58,54% | 1356,59 | |||||
| Object 279 early | 10 | 1895,32 | 764 | 41 | 41,46% | 997,19 | |||||
| VK 168.01 (P) | 8 | 1015,22 | 551 | 41 | 51,22% | 1070,73 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1506,44 | 812 | 41 | 60,98% | 1549,95 | |||||
| WZ-120G FT | 9 | 2389,37 | 919 | 41 | 53,66% | 1861,28 | |||||
| WZ-132 | 8 | 1081,15 | 983 | 40 | 62,50% | 2479,28 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 935,36 | 606 | 39 | 51,28% | 1123,02 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 1143,36 | 989 | 39 | 69,23% | 2689,75 | |||||
| AMX 50 Foch | 9 | 2554,08 | 961 | 39 | 56,41% | 2354,38 | |||||
| Marder 38T | 4 | 260,74 | 318 | 39 | 56,41% | 576,06 | |||||
| T-70 | 3 | 104,67 | 184 | 39 | 66,67% | 360,74 | |||||
| SU-26 | 3 | 75,29 | 108 | 38 | 47,37% | 85,23 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1119,58 | 630 | 38 | 34,21% | 1058,02 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 360,35 | 280 | 37 | 45,95% | 895,80 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 548,84 | 318 | 37 | 48,65% | 903,92 | |||||
| SU-76M | 4 | 99,35 | 147 | 37 | 54,05% | 134,67 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 331,57 | 334 | 37 | 43,24% | 750,48 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 142,50 | 189 | 36 | 36,11% | 96,77 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 1739,33 | 866 | 36 | 58,33% | 2243,32 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1316,50 | 777 | 36 | 52,78% | 1207,64 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 822,86 | 701 | 35 | 57,14% | 1301,24 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1111,97 | 645 | 35 | 42,86% | 1267,87 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 2108,31 | 1060 | 35 | 57,14% | 2090,26 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 1712,24 | 958 | 34 | 58,82% | 2527,59 | |||||
| Gorilla | 11 | 2939,03 | 914 | 33 | 57,58% | 1928,82 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 2398,94 | 1001 | 33 | 69,70% | 2301,18 | |||||
| Comet | 7 | 750,63 | 505 | 32 | 59,38% | 1156,95 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1170,41 | 758 | 32 | 53,13% | 1612,93 | |||||
| Panzer 58 Mutz | 8 | 1436,59 | 869 | 32 | 53,13% | 2009,64 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 1810,90 | 763 | 31 | 41,94% | 1959,37 | |||||
| M60 | 10 | 1475,26 | 645 | 31 | 48,39% | 999,44 | |||||
| 122 TM | 8 | 1561,90 | 919 | 31 | 64,52% | 1936,04 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 1372,07 | 705 | 30 | 43,33% | 757,92 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 377,60 | 281 | 30 | 43,33% | 1254,65 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1491,90 | 859 | 30 | 53,33% | 1324,90 | |||||
| Object 263 | 9 | 1904,07 | 822 | 30 | 43,33% | 1578,61 | |||||
| M7 Priest | 3 | 180,79 | 158 | 29 | 51,72% | 395,53 | |||||
| GSOR 1006 Scheme 7 | 9 | 2288,72 | 926 | 29 | 55,17% | 2408,80 | |||||
| Toro | 9 | 1492,59 | 852 | 29 | 65,52% | 1372,43 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 823,26 | 595 | 27 | 44,44% | 895,12 | |||||
| Ares 90 | 10 | 2471,89 | 985 | 27 | 66,67% | 2212,64 | |||||
| PTZ-78 | 11 | 3368,92 | 950 | 26 | 50,00% | 2344,70 | |||||
| MBT-B | 10 | 2480,96 | 909 | 26 | 57,69% | 1861,19 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 1702,64 | 868 | 25 | 64,00% | 1885,80 | |||||
| Valentine AT | 4 | 222,16 | 185 | 25 | 48,00% | 465,97 | |||||
| Achilles | 6 | 889,80 | 501 | 25 | 32,00% | 1517,98 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1617,60 | 750 | 25 | 36,00% | 1239,06 | |||||
| Sexton II | 3 | 89,00 | 117 | 24 | 37,50% | 109,86 | |||||
| Object 430U | 10 | 2266,08 | 882 | 24 | 45,83% | 1817,07 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 1377,96 | 859 | 23 | 39,13% | 1723,70 | |||||
| TS-54 | 8 | 1542,96 | 927 | 23 | 47,83% | 1621,30 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1382,09 | 891 | 22 | 72,73% | 1864,42 | |||||
| WZ-132A | 9 | 1367,18 | 1011 | 22 | 63,64% | 2547,88 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2432,64 | 842 | 22 | 40,91% | 1517,65 | |||||
| T-60 | 2 | 59,50 | 99 | 22 | 40,91% | 0,00 | |||||
| XM551 Sheridan | 10 | 680,45 | 394 | 22 | 36,36% | 468,26 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 990,14 | 556 | 21 | 52,38% | 1610,08 | |||||
| IS-3-II | 9 | 2364,76 | 1082 | 21 | 66,67% | 2402,59 | |||||
| Obsidian | 8 | 1229,05 | 869 | 21 | 57,14% | 1520,20 | |||||
| STG Guard | 8 | 1473,00 | 774 | 21 | 52,38% | 1740,25 | |||||
| AMX 40 | 4 | 115,45 | 166 | 20 | 45,00% | 208,93 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 97,70 | 175 | 20 | 40,00% | 116,48 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1595,40 | 625 | 20 | 40,00% | 1044,33 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 1448,75 | 1009 | 20 | 70,00% | 1575,16 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 73,30 | 220 | 20 | 70,00% | 263,32 | |||||
| P.43 | 5 | 421,68 | 380 | 19 | 57,89% | 1133,17 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 1179,21 | 820 | 19 | 52,63% | 1420,71 | |||||
| Black Prince | 7 | 958,72 | 724 | 18 | 38,89% | 1247,99 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 786,33 | 617 | 18 | 50,00% | 834,09 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 87,00 | 231 | 17 | 58,82% | 220,26 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 149,71 | 327 | 17 | 76,47% | 494,79 | |||||
| Kampfpanzer 67 | 10 | 2301,41 | 778 | 17 | 29,41% | 1476,58 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 1485,88 | 806 | 17 | 52,94% | 1585,19 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 1231,47 | 781 | 17 | 58,82% | 1588,04 | |||||
| T-22 medium | 10 | 1823,88 | 807 | 16 | 50,00% | 1426,76 | |||||
| KV-3 | 7 | 626,40 | 347 | 15 | 40,00% | 506,14 | |||||
| Fantôme | 9 | 2240,00 | 1041 | 15 | 66,67% | 2849,58 | |||||
| Hummel | 6 | 728,21 | 413 | 14 | 50,00% | 1219,53 | |||||
| P.43 bis | 6 | 598,93 | 426 | 14 | 35,71% | 803,89 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 183,86 | 210 | 14 | 50,00% | 577,42 | |||||
| T56 GMC | 3 | 111,14 | 133 | 14 | 42,86% | 142,12 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1426,14 | 641 | 14 | 42,86% | 1006,48 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 1583,64 | 784 | 14 | 64,29% | 1207,43 | |||||
| Chrysler MTC 2TC | 8 | 1752,36 | 1043 | 14 | 71,43% | 2125,65 | |||||
| Excalibur | 6 | 1135,43 | 494 | 14 | 50,00% | 1776,78 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 816,43 | 363 | 14 | 28,57% | 891,00 | |||||
| Tiger I | 7 | 1137,23 | 735 | 13 | 46,15% | 1445,73 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 1399,85 | 901 | 13 | 61,54% | 1757,95 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 104,46 | 383 | 13 | 61,54% | 220,13 | |||||
| Wz. 64GC Bzyg | 10 | 2254,15 | 763 | 13 | 38,46% | 1448,43 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 125,00 | 196 | 12 | 75,00% | 407,72 | |||||
| M-III-Y | 8 | 1126,33 | 715 | 12 | 41,67% | 1142,73 | |||||
| TS-6 | 9 | 1936,75 | 1071 | 12 | 75,00% | 1839,71 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 2121,08 | 1036 | 12 | 66,67% | 2105,52 | |||||
| StuG IV | 5 | 376,00 | 313 | 12 | 58,33% | 849,11 | |||||
| AE Phase I | 9 | 2229,82 | 1076 | 11 | 63,64% | 2406,87 | |||||
| CS-63 | 10 | 1658,40 | 801 | 10 | 60,00% | 1425,89 | |||||
| Covenanter | 5 | 100,00 | 130 | 10 | 20,00% | 44,15 | |||||
| AT 7 | 7 | 1159,80 | 627 | 10 | 40,00% | 1262,93 | |||||
| Chieftain Mk. 6 | 10 | 1700,70 | 793 | 10 | 50,00% | 1218,48 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 926,40 | 782 | 10 | 70,00% | 1982,64 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 2218,60 | 1019 | 10 | 50,00% | 2464,97 | |||||
| Stone Sentinel | 8 | 849,40 | 723 | 10 | 60,00% | 726,26 | |||||
| Yong Bing | 9 | 1543,70 | 694 | 10 | 30,00% | 998,01 | |||||
| Sentinelle | 9 | 2392,40 | 855 | 10 | 30,00% | 1895,58 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 1063,56 | 790 | 9 | 55,56% | 1331,95 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 97,56 | 167 | 9 | 66,67% | 394,31 | |||||
| AMBT | 8 | 1352,44 | 1008 | 9 | 88,89% | 1582,57 | |||||
| Strv 81 | 8 | 1442,56 | 1040 | 9 | 77,78% | 1994,15 | |||||
| AMX 38 | 3 | 54,75 | 93 | 8 | 37,50% | 0,00 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 1290,13 | 418 | 8 | 12,50% | 829,65 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 83,43 | 178 | 7 | 57,14% | 239,26 | |||||
| T-46 | 3 | 162,29 | 207 | 7 | 42,86% | 537,58 | |||||
| SU-18 | 2 | 103,29 | 166 | 7 | 85,71% | 633,16 | |||||
| Tiger II | 8 | 427,14 | 447 | 7 | 28,57% | 161,76 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 26,43 | 189 | 7 | 57,14% | 156,12 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 761,00 | 462 | 7 | 57,14% | 1543,30 | |||||
| Windhund | 8 | 1858,00 | 804 | 7 | 57,14% | 2375,07 | |||||
| Šotek | 8 | 2168,86 | 930 | 7 | 42,86% | 2565,56 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 777,86 | 489 | 7 | 42,86% | 1233,04 | |||||
| KR-1 | 11 | 1686,71 | 784 | 7 | 42,86% | 918,07 | |||||
| Grant | 4 | 133,17 | 200 | 6 | 66,67% | 416,20 | |||||
| T1 HMC | 2 | 171,83 | 188 | 6 | 50,00% | 988,92 | |||||
| MS-1 | 1 | 33,00 | 66 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 96,00 | 76 | 6 | 16,67% | 104,75 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 1464,00 | 915 | 6 | 66,67% | 1771,62 | |||||
| Marder II | 3 | 337,67 | 198 | 6 | 33,33% | 972,45 | |||||
| E 77 | 9 | 1829,83 | 952 | 6 | 66,67% | 1525,29 | |||||
| Ambassador | 9 | 2418,33 | 1145 | 6 | 66,67% | 2327,04 | |||||
| KB-52 | 9 | 2615,67 | 1295 | 6 | 83,33% | 2298,93 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 81,60 | 138 | 5 | 40,00% | 57,38 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 25,00 | 183 | 5 | 40,00% | 4,71 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 127,20 | 94 | 5 | 20,00% | 225,40 | |||||
| KV-2 | 6 | 156,80 | 209 | 5 | 0,00% | 1,22 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 208,00 | 216 | 4 | 50,00% | 491,02 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 40,25 | 135 | 4 | 75,00% | 261,00 | |||||
| AT 15 | 8 | 683,50 | 787 | 4 | 50,00% | 579,11 | |||||
| Ho-Ri Shugo | 11 | 1551,75 | 808 | 4 | 50,00% | 816,09 | |||||
| FV225 Collector | 9 | 744,75 | 389 | 4 | 0,00% | 298,48 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 537,50 | 377 | 4 | 50,00% | 1435,92 | |||||
| T-45 | 2 | 148,75 | 209 | 4 | 25,00% | 541,83 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 573,75 | 437 | 4 | 25,00% | 1776,97 | |||||
| Excelsior | 5 | 257,50 | 307 | 4 | 50,00% | 345,18 | |||||
| Cromwell B | 6 | 476,00 | 870 | 4 | 50,00% | 718,89 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 60,00 | 169 | 3 | 66,67% | 255,27 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 37,00 | 92 | 3 | 66,67% | 218,72 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 13,33 | 59 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 230,00 | 325 | 3 | 33,33% | 4,20 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 114,00 | 140 | 3 | 33,33% | 536,30 | |||||
| T77 | 8 | 2217,33 | 794 | 3 | 33,33% | 2081,95 | |||||
| Löwe | 8 | 538,67 | 439 | 3 | 66,67% | 532,03 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 84,67 | 249 | 3 | 0,00% | 128,22 | |||||
| Buryan | 9 | 1961,67 | 1048 | 3 | 66,67% | 1722,21 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 145,00 | 181 | 2 | 50,00% | 720,16 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 354,00 | 505 | 2 | 100,00% | 2458,69 | |||||
| P26/40 | 4 | 397,00 | 317 | 2 | 100,00% | 1149,37 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 20,50 | 160 | 2 | 50,00% | 73,08 | |||||
| T-26 | 2 | 174,00 | 185 | 2 | 50,00% | 808,81 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 507,00 | 160 | 2 | 0,00% | 435,68 | |||||
| UDES 16 | 9 | 2209,00 | 1401 | 2 | 100,00% | 2867,05 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 140,50 | 305 | 2 | 100,00% | 795,39 | |||||
| T3 HMC | 2 | 268,50 | 182 | 2 | 50,00% | 1072,69 | |||||
| M-II-Y | 7 | 645,00 | 742 | 2 | 100,00% | 840,13 | |||||
| T-50-2 | 6 | 44,00 | 80 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| MTLS-1G14 | 3 | 218,00 | 275 | 2 | 100,00% | 816,42 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 712,00 | 428 | 2 | 50,00% | 1786,54 | |||||
| Rambo | 9 | 933,00 | 562 | 2 | 50,00% | 611,20 | |||||
| Brennos | 8 | 1156,00 | 396 | 2 | 0,00% | 872,40 | |||||
| Renault FT | 1 | 0,00 | 211 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 0,00 | 83 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 9,00 | 293 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Type T-34 | 5 | 0,00 | 124 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AT-1 | 2 | 0,00 | 77 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Wespe | 3 | 150,00 | 95 | 1 | 0,00% | 260,98 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 47,00 | 132 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| IS-6 | 8 | 758,00 | 168 | 1 | 0,00% | 474,00 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 2269,00 | 468 | 1 | 0,00% | 1680,54 | |||||
| H3 | 9 | 2759,00 | 1149 | 1 | 100,00% | 2488,79 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1211,00 | 887 | 1 | 100,00% | 1083,09 | |||||
| L-60 | 2 | 197,00 | 196 | 1 | 0,00% | 963,94 | |||||
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 727,00 | 828 | 1 | 100,00% | 730,86 | |||||
| Dicker Max | 6 | 777,00 | 663 | 1 | 100,00% | 1409,26 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 226,00 | 534 | 1 | 100,00% | 1183,60 | |||||
| OCP Peacekeeper | 9 | 3455,00 | 878 | 1 | 0,00% | 4644,72 | |||||
| Leox | 9 | 2761,00 | 1211 | 1 | 0,00% | 2185,24 |
_ZeroEmotion_
Totale statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 66743 | 16 | 189 | 1065 | ||||
| Gemiddelde tier | 8,28 | 8,00 | 9,34 | 9,19 | ||||
| Overwinningen | 35430 | 53,08% | 9 | 56,25% | 104 | 55,03% | 609 | 57,18% |
| Verloren | 30460 | 45,64% | 6 | 37,50% | 84 | 44,44% | 441 | 41,41% |
| Gelijkstand | 853 | 1,28% | 1 | 6,25% | 1 | 0,53% | 15 | 1,41% |
| Gevechten overleefd | 22106 | 33,12% | 3 | 18,75% | 62 | 32,80% | 384 | 36,06% |
| Tanks vernietigd | 64962 | 0,97 | 18 | 1,13 | 254 | 1,34 | 1241 | 1,17 |
| Gedood / dood ratio | 1,46 | 1,38 | 2,00 | 1,82 | ||||
| Gezien | 66100 | 0,99 | 3 | 0,19 | 260 | 1,38 | 1459 | 1,37 |
| Schade toegebracht | 1.486,52 | 1.900,38 | 2.331,54 | 2.049,95 | ||||
| Veroveringspunten | 54602 | 0,82 | 0 | 0,00 | 41 | 0,22 | 733 | 0,69 |
| Verdedigingspunten | 39447 | 0,59 | 0 | 0,00 | 122 | 0,65 | 331 | 0,31 |
| Ervaring | 669,22 | 886,69 | 956,19 | 938,84 | ||||
| WN7 | 1267,36 | 1413,67 | 1648,85 | 1498,87 | ||||
| WN8 | 1728,80 | 1953,69 | 2551,27 | 2258,36 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 66743 | |
| Gemiddelde tier | 8,28 | |
| Overwinningen | 35430 | 53,08% |
| Verloren | 30460 | 45,64% |
| Gelijkstand | 853 | 1,28% |
| Gevechten overleefd | 22106 | 33,12% |
| Tanks vernietigd | 64962 | 0,97 |
| Gedood / dood ratio | 1,46 | |
| Gezien | 66100 | 0,99 |
| Schade toegebracht | 1.486,52 | |
| Veroveringspunten | 54602 | 0,82 |
| Verdedigingspunten | 39447 | 0,59 |
| Ervaring | 669,22 | |
| WN7 | 1267,36 | |
| WN8 | 1728,80 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 16 | |
| Gemiddelde tier | 8,00 | |
| Overwinningen | 9 | 56,25% |
| Verloren | 6 | 37,50% |
| Gelijkstand | 1 | 6,25% |
| Gevechten overleefd | 3 | 18,75% |
| Tanks vernietigd | 18 | 1,13 |
| Gedood / dood ratio | 1,38 | |
| Gezien | 3 | 0,19 |
| Schade toegebracht | 1.900,38 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 886,69 | |
| WN7 | 1413,67 | |
| WN8 | 1953,69 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 189 | |
| Gemiddelde tier | 9,34 | |
| Overwinningen | 104 | 55,03% |
| Verloren | 84 | 44,44% |
| Gelijkstand | 1 | 0,53% |
| Gevechten overleefd | 62 | 32,80% |
| Tanks vernietigd | 254 | 1,34 |
| Gedood / dood ratio | 2,00 | |
| Gezien | 260 | 1,38 |
| Schade toegebracht | 2.331,54 | |
| Veroveringspunten | 41 | 0,22 |
| Verdedigingspunten | 122 | 0,65 |
| Ervaring | 956,19 | |
| WN7 | 1648,85 | |
| WN8 | 2551,27 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 1065 | |
| Gemiddelde tier | 9,19 | |
| Overwinningen | 609 | 57,18% |
| Verloren | 441 | 41,41% |
| Gelijkstand | 15 | 1,41% |
| Gevechten overleefd | 384 | 36,06% |
| Tanks vernietigd | 1241 | 1,17 |
| Gedood / dood ratio | 1,82 | |
| Gezien | 1459 | 1,37 |
| Schade toegebracht | 2.049,95 | |
| Veroveringspunten | 733 | 0,69 |
| Verdedigingspunten | 331 | 0,31 |
| Ervaring | 938,84 | |
| WN7 | 1498,87 | |
| WN8 | 2258,36 | |
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:
Wereldkaart Tier X
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VIII
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 14 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 4 | 28,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 9 | 64,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 1 | 7,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 5 | 35,71% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 11 | 0,79 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 1,22 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 17 | 1,21 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 1.101,14 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 29 | 2,07 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 327,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 14 | |
| Overwinningen | 4 | 28,57% |
| Verloren | 9 | 64,29% |
| Gelijkstand | 1 | 7,14% |
| Gevechten overleefd | 5 | 35,71% |
| Tanks vernietigd | 11 | 0,79 |
| Gedood / dood ratio | 1,22 | |
| Gezien | 17 | 1,21 |
| Schade toegebracht | 1.101,14 | |
| Veroveringspunten | 29 | 2,07 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 327,86 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VI
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 35 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 21 | 60,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 14 | 40,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 14 | 40,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 21 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 26 | 0,74 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 658,40 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 128 | 3,66 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 78 | 2,23 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 465,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 35 | |
| Overwinningen | 21 | 60,00% |
| Verloren | 14 | 40,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 14 | 40,00% |
| Tanks vernietigd | 21 | 0,60 |
| Gedood / dood ratio | 1,00 | |
| Gezien | 26 | 0,74 |
| Schade toegebracht | 658,40 | |
| Veroveringspunten | 128 | 3,66 |
| Verdedigingspunten | 78 | 2,23 |
| Ervaring | 465,20 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Peleton statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Team statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 405 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 204 | 50,37% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 201 | 49,63% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 146 | 36,05% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 340 | 0,84 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 1,31 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 354 | 0,87 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 1.271,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 482 | 1,19 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 2974 | 7,34 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 657,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 405 | |
| Overwinningen | 204 | 50,37% |
| Verloren | 201 | 49,63% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 146 | 36,05% |
| Tanks vernietigd | 340 | 0,84 |
| Gedood / dood ratio | 1,31 | |
| Gezien | 354 | 0,87 |
| Schade toegebracht | 1.271,60 | |
| Veroveringspunten | 482 | 1,19 |
| Verdedigingspunten | 2974 | 7,34 |
| Ervaring | 657,50 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Schermutselingen statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 925 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 503 | 54,38% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 415 | 44,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 7 | 0,76% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 393 | 42,49% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 702 | 0,76 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 1,32 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 935 | 1,01 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 763,11 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 1714 | 1,85 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 839 | 0,91 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 427,97 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 925 | |
| Overwinningen | 503 | 54,38% |
| Verloren | 415 | 44,86% |
| Gelijkstand | 7 | 0,76% |
| Gevechten overleefd | 393 | 42,49% |
| Tanks vernietigd | 702 | 0,76 |
| Gedood / dood ratio | 1,32 | |
| Gezien | 935 | 1,01 |
| Schade toegebracht | 763,11 | |
| Veroveringspunten | 1714 | 1,85 |
| Verdedigingspunten | 839 | 0,91 |
| Ervaring | 427,97 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Vesting verdediging statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 13 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 7 | 53,85% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 6 | 46,15% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 5 | 38,46% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 5 | 0,38 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,63 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 9 | 0,69 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 1.020,31 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 76 | 5,85 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 298,38 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 13 | |
| Overwinningen | 7 | 53,85% |
| Verloren | 6 | 46,15% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 5 | 38,46% |
| Tanks vernietigd | 5 | 0,38 |
| Gedood / dood ratio | 0,63 | |
| Gezien | 9 | 0,69 |
| Schade toegebracht | 1.020,31 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 76 | 5,85 |
| Ervaring | 298,38 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen