__Badkiller__

clanlogo
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 17/05/2014

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6261912254729
Gemiddelde tier8,778,009,309,66
Overwinningen3377953,94%1083,33%13653,54%39554,18%
Verloren2801344,74%216,67%11846,46%32344,31%
Gelijkstand8271,32%00,00%00,00%111,51%
Gevechten overleefd1757128,06%541,67%6826,77%20427,98%
Tanks vernietigd600370,96252,082190,865820,80
Gedood / dood ratio1,333,571,181,11
Gezien667201,0730,252430,9610321,42
Schade toegebracht1.644,972.279,921.760,521.613,36
Veroveringspunten339820,5400,00960,381290,18
Verdedigingspunten163810,2600,0080,03130,02
Ervaring784,151.262,67854,70830,30
WN71245,462132,311133,471090,52
WN81695,742384,781539,321460,47
Totaal
Gevechten62619
Gemiddelde tier8,77
Overwinningen3377953,94%
Verloren2801344,74%
Gelijkstand8271,32%
Gevechten overleefd1757128,06%
Tanks vernietigd600370,96
Gedood / dood ratio1,33
Gezien667201,07
Schade toegebracht1.644,97
Veroveringspunten339820,54
Verdedigingspunten163810,26
Ervaring784,15
WN71245,46
WN81695,74
Voorbije 24u
Gevechten12
Gemiddelde tier8,00
Overwinningen1083,33%
Verloren216,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd541,67%
Tanks vernietigd252,08
Gedood / dood ratio3,57
Gezien30,25
Schade toegebracht2.279,92
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.262,67
WN72132,31
WN82384,78
Voorbije 7 dagen
Gevechten254
Gemiddelde tier9,30
Overwinningen13653,54%
Verloren11846,46%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd6826,77%
Tanks vernietigd2190,86
Gedood / dood ratio1,18
Gezien2430,96
Schade toegebracht1.760,52
Veroveringspunten960,38
Verdedigingspunten80,03
Ervaring854,70
WN71133,47
WN81539,32
Voorbije 30 dagen
Gevechten729
Gemiddelde tier9,66
Overwinningen39554,18%
Verloren32344,31%
Gelijkstand111,51%
Gevechten overleefd20427,98%
Tanks vernietigd5820,80
Gedood / dood ratio1,11
Gezien10321,42
Schade toegebracht1.613,36
Veroveringspunten1290,18
Verdedigingspunten130,02
Ervaring830,30
WN71090,52
WN81460,47
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten64000
Overwinningen2031,25%00,00%00,00%00,00%
Verloren4164,06%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand34,69%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1523,44%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd260,4100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,530,000,000,00
Gezien410,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.475,250,000,000,00
Veroveringspunten951,4800,0000,0000,00
Verdedigingspunten10,0200,0000,0000,00
Ervaring494,700,000,000,00
Totaal
Gevechten64
Overwinningen2031,25%
Verloren4164,06%
Gelijkstand34,69%
Gevechten overleefd1523,44%
Tanks vernietigd260,41
Gedood / dood ratio0,53
Gezien410,64
Schade toegebracht1.475,25
Veroveringspunten951,48
Verdedigingspunten10,02
Ervaring494,70
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten39000
Overwinningen1846,15%00,00%00,00%00,00%
Verloren2153,85%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1230,77%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd150,3800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,560,000,000,00
Gezien611,5600,0000,0000,00
Schade toegebracht842,560,000,000,00
Veroveringspunten1523,9000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring521,770,000,000,00
Totaal
Gevechten39
Overwinningen1846,15%
Verloren2153,85%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1230,77%
Tanks vernietigd150,38
Gedood / dood ratio0,56
Gezien611,56
Schade toegebracht842,56
Veroveringspunten1523,90
Verdedigingspunten00,00
Ervaring521,77
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen116,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren583,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien71,1700,0000,0000,00
Schade toegebracht446,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring252,830,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen116,67%
Verloren583,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd30,50
Gedood / dood ratio0,50
Gezien71,17
Schade toegebracht446,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring252,83
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13000
Overwinningen430,77%00,00%00,00%00,00%
Verloren969,23%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd538,46%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd90,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien40,3100,0000,0000,00
Schade toegebracht786,620,000,000,00
Veroveringspunten201,5400,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring417,380,000,000,00
Totaal
Gevechten13
Overwinningen430,77%
Verloren969,23%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd538,46%
Tanks vernietigd90,69
Gedood / dood ratio1,13
Gezien40,31
Schade toegebracht786,62
Veroveringspunten201,54
Verdedigingspunten00,00
Ervaring417,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten574000
Overwinningen28349,30%00,00%00,00%00,00%
Verloren29050,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,17%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd20635,89%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4340,7600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,180,000,000,00
Gezien4060,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.221,110,000,000,00
Veroveringspunten7511,3100,0000,0000,00
Verdedigingspunten10501,8300,0000,0000,00
Ervaring737,750,000,000,00
Totaal
Gevechten574
Overwinningen28349,30%
Verloren29050,52%
Gelijkstand10,17%
Gevechten overleefd20635,89%
Tanks vernietigd4340,76
Gedood / dood ratio1,18
Gezien4060,71
Schade toegebracht1.221,11
Veroveringspunten7511,31
Verdedigingspunten10501,83
Ervaring737,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1138000
Overwinningen52345,96%00,00%00,00%00,00%
Verloren57750,70%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand383,34%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd34730,49%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd8480,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,070,000,000,00
Gezien10310,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.325,280,000,000,00
Veroveringspunten15271,3400,0000,0000,00
Verdedigingspunten20741,8200,0000,0000,00
Ervaring689,600,000,000,00
Totaal
Gevechten1138
Overwinningen52345,96%
Verloren57750,70%
Gelijkstand383,34%
Gevechten overleefd34730,49%
Tanks vernietigd8480,75
Gedood / dood ratio1,07
Gezien10310,91
Schade toegebracht1.325,28
Veroveringspunten15271,34
Verdedigingspunten20741,82
Ervaring689,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten450000
Overwinningen22149,11%00,00%00,00%00,00%
Verloren22349,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand61,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd12427,56%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3310,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,020,000,000,00
Gezien2710,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht2.070,460,000,000,00
Veroveringspunten1590,3500,0000,0000,00
Verdedigingspunten4340,9600,0000,0000,00
Ervaring773,100,000,000,00
Totaal
Gevechten450
Overwinningen22149,11%
Verloren22349,56%
Gelijkstand61,33%
Gevechten overleefd12427,56%
Tanks vernietigd3310,74
Gedood / dood ratio1,02
Gezien2710,60
Schade toegebracht2.070,46
Veroveringspunten1590,35
Verdedigingspunten4340,96
Ervaring773,10
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (362)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T110E4102511,53846558156,69%2127,97
FV4005 Stage II102099,47727422852,32%1701,63
T34 81273,33710384451,48%1585,29
Rheinmetall Skorpion G 81485,33805349753,82%1776,53
Bat.-Châtillon Bourrasque 81649,80961296059,80%2214,74
IS-7101909,62723259149,13%1602,90
Object 140101776,33778170252,17%1557,34
IS-381430,45739129153,52%1878,82
Jagdpanzer E 100102159,14758105753,07%1670,03
AMX 50 B102242,1084791455,14%1923,83
SU-130PM 81529,8680978454,34%1702,00
T110E5101890,6981977753,28%1641,39
T26E5 Patriot 81239,1692076256,30%1735,12
Somua SM 81670,4599676258,92%2070,72
Škoda T 56 81958,35100174757,43%2085,42
E 50 Ausf. M101825,0080073054,11%1548,38
Valentine II 4479,5671165573,13%2301,73
BZ-176 81741,0296562653,83%1836,01
TVP T 50/51101699,9073161847,09%1332,01
Type 5 Ka-Ri 82047,0495059357,34%2260,61
T57 Heavy102182,2485557555,30%1820,40
Progetto M35 mod. 46 81247,4584455957,78%1538,73
T92 HMC101579,8465354849,45%1497,06
Vz. 55102391,5486151951,64%1845,89
T-54 ltwt.9882,8769848750,92%1238,75
Lorraine 40 t 81339,9080348754,21%1766,80
T499790,7266447850,42%1026,64
XM57 82070,8798847457,38%2200,28
M54 Renegade 81575,8296047361,95%2034,92
Bat.-Châtillon 25 t101940,6078946851,28%1728,62
T-1091477,0660946247,40%1467,84
FV215b (183) 102060,9375946053,48%1620,83
M41 Walker Bulldog8658,3161244448,65%1094,84
T-100 LT101038,1978842656,10%1291,97
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4567,5277042272,27%1956,40
Ho-Ri 3102416,7880541553,73%1813,43
Grille 15102076,9770139149,36%1446,90
STB-1101623,3878538952,44%1310,20
Panhard EBR 10510705,7269337548,80%682,10
AMX Chasseur de chars 81067,1177537554,40%1488,17
Leopard 1101982,6977737051,08%1672,21
T-5491566,5081836351,79%1842,63
Progetto M40 mod. 65101967,0882835855,59%1638,97
E 100102053,3182033452,69%1615,45
T110E3102162,7883732657,98%1681,38
Super Conqueror102031,1489931756,47%1810,00
60TP Lewandowskiego102182,2383229550,51%1760,80
ShPTK-TVP 100 81216,3076629050,00%1364,38
Object 430U101899,5182726752,43%1562,56
Object 277101932,9983826054,62%1660,90
WZ-111 model 5A102042,0683224353,91%1729,19
FV230 Canopener102365,4593322853,07%1869,33
T26E4 SuperPershing 81143,5684322754,19%1575,04
AMX M4 mle. 54101999,5585222655,75%1612,30
Type 5 Heavy102364,6989721855,50%1790,66
DBV-152 102265,9178221554,42%1559,69
Löwe 81271,5691421359,15%1609,62
T-448774,2459220451,47%925,87
CS-52 LIS 81325,0588020161,69%1813,98
M46 Patton91872,8389520059,50%2004,06
M53/M5591450,7474619955,28%1629,29
GSOR 1008 81684,4388419756,35%1964,96
Škoda T 5091944,1292419359,07%2136,57
Lion 101918,9676219349,22%1570,42
ASTRON Rex 105 mm 81696,7799418159,12%2194,12
Caernarvon Action X 81174,4593818061,11%1640,71
Manticore10935,4482617753,67%1101,52
Excelsior 5143,2820017244,77%44,43
ELC EVEN 90 8623,0477517258,72%1366,00
KV-856505,7140316449,39%725,52
T25 Pilot Number 1 81149,7480615648,08%1568,25
T-345493,9348215449,35%1421,54
KV-137775,6164415054,67%1291,84
T376411,3541714341,96%915,13
T-22 medium 101657,0187314357,34%1446,05
Covenanter540,2812514048,57%83,37
T-44-100 81279,3983414052,14%1852,92
Kranvagn101949,9382813749,64%1471,94
Cromwell6315,5835513647,79%442,12
M48A5 Patton101636,4972113445,52%1174,70
AMX 50 Foch B102050,8280413153,44%1673,43
Object 261101380,2876313058,46%1206,14
Pz.Kpfw. T 25 596,0217813048,46%90,46
E 7591798,2990012755,91%1871,41
121B 101760,2877512748,03%1421,02
Centurion Action X101609,8976612653,17%1270,15
M40/M438990,9463912646,03%931,89
T-437741,1062812549,60%1136,24
Object 252U Defender 81607,3392712355,28%1923,62
Conqueror92147,5891312050,00%2333,90
CS-63101810,9181612055,00%1484,11
UDES 15/16101714,2067911539,13%1274,72
T28 Prototype81360,4577911457,89%1556,74
50TP prototyp 81354,4585411256,25%1626,79
Crusader640,1511811237,50%0,00
T25/27875,8168210959,63%1297,78
BZ-75102039,6879310840,74%1342,64
E 5091820,5786510752,34%1966,54
Tiger II81240,0578610559,05%1564,42
KV-15424,2243710256,86%863,19
Object 452K 102107,1487010155,45%1756,33
E 25 71048,9578110060,00%1594,84
Stridsyxa 81505,299089758,76%1577,80
Type 71102242,029319557,89%1756,12
E 75 TS 81306,248709457,45%1674,10
Cruiser Mk. IV431,19939341,94%17,43
M127753,996069351,61%898,92
Maus101739,779149261,96%1373,53
Object 268101876,467088949,44%1361,68
Panther II81109,097938655,81%1606,03
LT-432 8876,797908656,98%1788,30
Controcarro 3 Minotauro102039,368208550,59%1394,09
Object 43091632,248828557,65%1659,38
AMX 67 Imbattable112739,758588542,35%1777,72
AMX 65 t81071,427638451,19%1281,17
AMX 30 1er prototype91508,547498345,78%1401,86
Bat.-Châtillon 12 t8731,177308159,26%1472,78
Object 705A101862,388098148,15%1478,03
M4A1 Revalorisé 81055,007908158,02%1305,15
Matilda4516,855218048,75%1663,66
Škoda T 256707,616328053,75%1437,35
M18 Hellcat6509,704508046,25%734,26
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81215,699318061,25%1771,45
O-Ho81205,617917954,43%1350,33
Tiger I7986,387027851,28%1296,73
Type 5 Ke-Ho4406,325677758,44%1725,72
K-2 81293,109157758,44%1698,55
Object 260 101994,479377764,94%1608,73
Type 59 81096,367817656,58%1407,62
VK 30.02 (M)6574,785617651,32%1049,68
LTTB8618,727017657,89%1123,47
M47 Iron Arnie 81388,238817454,05%1746,34
KR-1112266,978877444,59%1507,92
M446631,345587354,79%1006,67
M-V-Y101982,6110297273,61%1627,39
Panther7737,896417152,11%1195,45
Caernarvon81370,139537061,43%1771,43
AMX 13 757624,596507050,00%1192,90
Mäuschen92092,509366858,82%2171,69
Konštrukta T-34/1007937,497056752,24%1565,42
BZ-79112310,638656446,88%1288,84
Comet7590,765756344,44%750,40
T-284401,905456274,19%1578,64
Strv 103B102077,066826240,32%1279,24
IS7732,745536144,26%835,28
Bisonte C45 81544,729995863,79%1789,71
T-54 first prototype 81378,9110485870,69%2351,25
T-34-856781,186625754,39%1547,00
Conqueror Gun Carriage101431,266845752,63%1245,70
VK 100.01 (P)81410,448805750,88%1826,95
Vz. 60S Dravec 102051,368285644,64%1192,42
Ares 90101883,327755644,64%1339,43
Kampfpanzer 07 RH 81026,137745550,91%1323,43
M10 Wolverine5468,354015462,96%1212,17
TVP VTU Koncept81114,257525250,00%1524,23
VK 36.01 (H)6720,506025255,77%1262,60
M6A2E1 81314,928005240,38%1461,41
Kunze Panzer 91670,378735154,90%1749,53
O-Ni71438,989615058,00%2150,22
53TP Markowskiego81342,148664961,22%1787,04
GSOR 1010 FB 81344,108114957,14%1623,93
AMX M4 mle. 49 Liberté 81359,869224957,14%1826,58
WZ-120-1G FT 81033,536354940,82%967,24
UDES 1691536,947334843,75%1505,23
Centurion Mk. 7/191761,429484862,50%2105,22
Type 586687,307234768,09%1640,79
FV217 Badger102044,657864647,83%1383,34
Cruiser Mk. III39,69944557,78%142,23
Type 64 6484,225824557,78%1218,74
IS-4102032,828944450,00%1586,16
M24 Chaffee5282,684784447,73%896,89
AMBT 81554,439024456,82%1942,09
leKpz M 41 90 mm GF 8768,417224461,36%1478,22
Turtle Mk. I 81547,618574438,64%1572,96
AMX 50 12091789,608204346,51%1710,29
SU-14-281314,148104362,79%1811,89
T77 81619,408864252,38%1784,29
T2971410,688684170,73%2068,69
Object 274a 81273,908584141,46%1643,36
AMX 13 10510878,245573834,21%731,59
Durendal 102027,137403847,37%1433,11
Panhard EBR 75 (FL 10) 8514,465783745,95%738,16
Type 63 81122,548603756,76%1312,06
Carro da Combattimento 45 t 102120,537153641,67%1553,21
Škoda T 245523,665673560,00%1671,65
AMX 12 t6529,776413551,43%1472,68
AMX 50 Foch (155) 101886,856863447,06%1251,99
T-62A101582,527223345,45%1260,85
Taschenratte112266,848423234,38%1160,23
Object 703 Version II 81261,888623250,00%1308,55
Renault G15452,395003141,94%1217,86
AMX M4 mle. 457974,677653066,67%1444,93
T-832 81361,978533050,00%1322,61
Lansen C 81147,737103043,33%1201,77
AMX 13 57 7659,106663043,33%1123,38
VK 30.01 (H)5375,553762948,28%789,59
Centurion Mk. I81058,247912948,28%1305,36
ISU-152K 81447,246832941,38%1474,00
T54E191425,897422842,86%1276,89
AMX 404231,853282737,04%729,84
50TP Tyszkiewicza91428,337512744,44%1081,33
Pz.Kpfw. III Ausf. J4141,223042755,56%258,83
Type T-345470,305662751,85%1302,66
AMX ELC bis5310,894322762,96%1033,11
FV227 Conceiver81579,308772740,74%1967,57
T-34-85M 6724,377092759,26%1220,04
Char Futur 4 91798,079042755,56%1818,34
M5A1 Stuart4262,653902657,69%887,26
TNH 105/100081320,157972650,00%1596,17
SU-1006652,425372650,00%1059,67
T404370,733902646,15%930,35
T-505258,235072657,69%870,52
Object 252U 81190,357862653,85%1289,91
Cobra 91768,818122646,15%1457,86
IS-6 81608,208832544,00%1955,42
ST-II101728,246922528,00%1096,84
M4A1 Sherman5375,174152445,83%831,91
SMV CC-64 Vipera 81702,969982466,67%2012,10
AMX 13 909387,525962347,83%388,95
M5 Stuart4151,483702347,83%256,43
Universal Carrier 2-pdr25,70612339,13%0,00
SU-100M17823,395492339,13%947,16
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81318,528432356,52%1531,35
T-50-2 6447,176012369,57%1218,37
Strv S1 81196,526382347,83%1175,71
Vickers Medium Mk. III3127,452062231,82%249,00
IS-3-II91912,328992245,45%2226,70
Caliban 81616,417822236,36%1658,01
TBT 91986,9511472281,82%1884,66
WZ-113G FT102136,577752161,90%1450,12
T 55A 91705,0510212176,19%1914,04
M4A3E8 Sherman6689,606242055,00%1321,12
Type 3 Chi-Nu5466,454802040,00%1321,98
SU-10181360,757252040,00%1463,36
Vickers Medium Mk. I14,63561936,84%0,00
Strv m/425480,325161952,63%1432,15
11081052,217831963,16%1279,70
Kampfpanzer 67101220,217461952,63%728,43
NC 70 Błyskawica101300,716351747,06%802,55
Char Mle. 75 91155,126781741,18%1436,49
Chimera 81267,418131747,06%1223,41
Rhm.-Borsig Waffenträger8797,506121656,25%743,44
Type 59 G 81004,078271553,33%1085,41
Type 4 Chi-To6605,535491546,67%1031,81
Ikv 1035346,803151533,33%566,32
XM66F 81531,009601580,00%1551,56
Object 268 Version V 101969,536571546,67%1219,01
Bofors Tornvagn 81375,679181566,67%1479,80
FV226 Contradictious 81598,078451553,33%1450,99
BZT-70 101455,866781442,86%709,15
AltProto AMX 30 81342,868771457,14%1588,47
Obsidian 81123,0710501478,57%1568,92
HWK 30 8432,004601435,71%461,17
Kanonenjagdpanzer 105 8889,716771457,14%961,69
Vz. 68 Squall 8692,437811471,43%1334,52
O-I Experimental5436,625481361,54%839,26
VK 75.01 (K) 81135,929461376,92%1401,21
Pz.Kpfw. III/IV5207,173221241,67%302,47
SU-122-44 7979,835391225,00%1220,46
AE Phase I 92312,9210531258,33%2285,51
Lago4356,184001136,36%962,79
StuG III Ausf. G5367,553261127,27%550,49
Semovente M43 Bassotto6744,364761136,36%1004,68
Type 91 Heavy3192,822381118,18%466,72
Coccodrillo 101598,188631172,73%1195,01
Vz. 71 Tesák10936,278101163,64%979,67
Durchbruchswagen 24314,733491145,45%717,43
VK 30.01 (D)6721,916101136,36%1503,74
Achilles6517,453351127,27%594,03
Object 752 92006,369991154,55%1798,27
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81038,558691172,73%1302,31
IS-3A 81294,737891136,36%1156,25
T1 Cunningham129,20931040,00%0,00
Type 2597 Chi-Ha3123,302711070,00%437,46
Panhard EBR 909628,106601060,00%921,58
T92 8646,007101050,00%1264,84
Strv 746471,00540955,56%847,16
T309945,11560933,33%479,44
Pz.Kpfw. III Ausf. E3256,11309955,56%798,46
UDES 14 Alt 58556,89500944,44%467,57
SDP 57 Gowika7909,00621933,33%1078,40
Ferdinand8995,67526922,22%771,23
M-IV-Y 81178,33736944,44%1043,28
FV4202 81196,33879955,56%1732,75
DZT-159 91579,56909955,56%1298,54
ST vz. 394229,88375862,50%733,84
Emil I81357,00692837,50%1193,43
AS-XX 40 t111587,13881862,50%1099,66
STG 81308,00661825,00%1495,58
AC 1 Sentinel 4560,38700887,50%2584,99
P.435262,43436757,14%603,88
ARL 446532,14516742,86%674,71
VK 30.02 (D)7980,14706728,57%1468,29
FV2078817,71448714,29%817,47
LT vz. 35273,67183666,67%311,81
Type 98 Ke-Ni3174,83355666,67%725,22
113101357,83934683,33%1085,08
AMX 383118,67359650,00%240,54
M60 101558,33773650,00%1283,44
StuG III Ausf. B4202,67347650,00%362,84
XM551 Sheridan10331,33596650,00%203,49
Jagdpanzer E 90 91778,001012666,67%1762,24
Cromwell B 6504,17609650,00%858,07
Projet Louis 9654,33627650,00%745,09
SU-855324,80489580,00%749,79
Hotchkiss H352296,40480560,00%1864,09
O-I6648,40597560,00%1069,50
G.W. Tiger9824,00387520,00%447,76
Marder 38T4320,80430520,00%696,38
Chieftain/T95 81038,40693540,00%1026,27
IS-2 shielded 7883,8044250,00%1010,58
43 M. Toldi III 350,40181560,00%251,06
Fantôme 91182,80543520,00%832,62
Churchill I5315,00329425,00%384,02
T-463175,25267450,00%577,79
M3 Lee4136,00354475,00%491,95
Type 95 Heavy4355,00533475,00%1127,62
Bishop5172,25216450,00%187,60
Archer5235,00301450,00%348,79
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5317,00387450,00%616,66
GSOR the TANK 91162,50748450,00%973,45
Tiger-Maus 91023,00500425,00%622,81
T42 81173,50998475,00%1802,51
Chrysler K 81626,25875450,00%1948,93
Bretagne Panther 6705,75608475,00%1192,22
122 TM 81382,50896475,00%1632,56
Type 62 7191,006723100,00%349,28
Vickers Medium Mk. II20,00853100,00%261,00
40TP Habicha6269,00421366,67%472,84
T-26285,00137333,33%167,11
Semovente M41597,67149333,33%0,00
Object 268 Version 4101018,6712153100,00%729,12
KV-122 71170,67861366,67%1548,83
Škoda T 27 8801,67459333,33%600,76
AMX Canon d'assaut 105 8479,67444333,33%193,93
Fiat 3000114,002520,00%0,00
Type 95 Ha-Go2185,00367250,00%797,39
4TP116,505320,00%0,00
Renault NC-3110,0052250,00%84,37
25TP KSUST II5524,508662100,00%1590,97
Rinoceronte102050,50663250,00%1214,06
Ikv 65 Alt II61050,00472250,00%1774,92
Lorraine 155 mle. 5180,00314250,00%135,20
Lorraine 50 t 9399,5025320,00%57,94
M24E2 Super Chaffee 6854,50822250,00%2927,14
M56 Scorpion 7342,00484250,00%305,03
Sherman VC Firefly 6986,00610250,00%1775,30
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5487,00540250,00%993,03
KV-4 KTTS 80,00469250,00%126,70
TKS z n.k.m. 20 mm 211,007210,00%0,00
WZ-111 81647,0011991100,00%2133,19
P26/404935,0011371100,00%4520,59
MS-110,001511100,00%261,00
Pz.Kpfw. I2268,004651100,00%1175,50
Object 283 9316,0041310,00%5,84
TS-54 8572,009481100,00%526,66
AMR 35 2310,006651100,00%2004,22
Churchill III 5780,0010791100,00%2052,93
SU-100Y 640,0012910,00%0,00
T28 Concept 7806,0037510,00%1031,35
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2116,0038410,00%332,62
T-28E with F-30 41631,0011301100,00%5067,71

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 17/05/2014
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 17/05/2014
Gestopt: 24/12/2024