__MasterPiece__

clanlogo
Rol: Reservist
Toegetreden: 21/09/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5863000
Gemiddelde tier7,750,000,000,00
Overwinningen292649,91%00,00%00,00%00,00%
Verloren284748,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand901,54%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd127421,73%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd44720,7600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,970,000,000,00
Gezien55680,9500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.347,260,000,000,00
Veroveringspunten16460,2800,0000,0000,00
Verdedigingspunten9630,1600,0000,0000,00
Ervaring712,230,000,000,00
WN71081,760,000,000,00
WN81538,720,000,000,00
Totaal
Gevechten5863
Gemiddelde tier7,75
Overwinningen292649,91%
Verloren284748,56%
Gelijkstand901,54%
Gevechten overleefd127421,73%
Tanks vernietigd44720,76
Gedood / dood ratio0,97
Gezien55680,95
Schade toegebracht1.347,26
Veroveringspunten16460,28
Verdedigingspunten9630,16
Ervaring712,23
WN71081,76
WN81538,72
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten143000
Overwinningen7351,05%00,00%00,00%00,00%
Verloren6948,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,70%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3625,17%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd810,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,760,000,000,00
Gezien310,2200,0000,0000,00
Schade toegebracht2.007,240,000,000,00
Veroveringspunten820,5700,0000,0000,00
Verdedigingspunten200,1400,0000,0000,00
Ervaring768,870,000,000,00
Totaal
Gevechten143
Overwinningen7351,05%
Verloren6948,25%
Gelijkstand10,70%
Gevechten overleefd3625,17%
Tanks vernietigd810,57
Gedood / dood ratio0,76
Gezien310,22
Schade toegebracht2.007,24
Veroveringspunten820,57
Verdedigingspunten200,14
Ervaring768,87
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen960,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren640,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd533,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,4000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,600,000,000,00
Gezien90,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht968,070,000,000,00
Veroveringspunten473,1300,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring729,270,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen960,00%
Verloren640,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd533,33%
Tanks vernietigd60,40
Gedood / dood ratio0,60
Gezien90,60
Schade toegebracht968,07
Veroveringspunten473,13
Verdedigingspunten00,00
Ervaring729,27
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1926000
Overwinningen99951,87%00,00%00,00%00,00%
Verloren89646,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand311,61%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd61531,93%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd13230,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,010,000,000,00
Gezien18020,9400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.714,330,000,000,00
Veroveringspunten19271,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten26031,3500,0000,0000,00
Ervaring793,480,000,000,00
Totaal
Gevechten1926
Overwinningen99951,87%
Verloren89646,52%
Gelijkstand311,61%
Gevechten overleefd61531,93%
Tanks vernietigd13230,69
Gedood / dood ratio1,01
Gezien18020,94
Schade toegebracht1.714,33
Veroveringspunten19271,00
Verdedigingspunten26031,35
Ervaring793,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten189000
Overwinningen9349,21%00,00%00,00%00,00%
Verloren9449,74%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand21,06%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5629,63%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1470,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,110,000,000,00
Gezien1200,6300,0000,0000,00
Schade toegebracht2.107,690,000,000,00
Veroveringspunten1110,5900,0000,0000,00
Verdedigingspunten1300,6900,0000,0000,00
Ervaring780,400,000,000,00
Totaal
Gevechten189
Overwinningen9349,21%
Verloren9449,74%
Gelijkstand21,06%
Gevechten overleefd5629,63%
Tanks vernietigd1470,78
Gedood / dood ratio1,11
Gezien1200,63
Schade toegebracht2.107,69
Veroveringspunten1110,59
Verdedigingspunten1300,69
Ervaring780,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (194)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Rheinmetall Skorpion G 81677,5079445453,30%1823,83
ELC EVEN 90 8542,1060435143,59%848,51
Leopard 1102501,9281434052,94%2039,19
Progetto M35 mod. 46 81734,4789228053,57%2128,67
Bat.-Châtillon Bourrasque 81521,5084021652,31%1786,11
Strv 103B102266,2180615254,61%1814,68
UDES 038684,3549514946,31%520,16
ShPTK-TVP 100 81774,7586513847,10%2159,07
CS-52 LIS 81718,0794413461,19%2281,16
T-448526,8250013339,85%404,80
SU-130PM 81969,5985710450,00%2129,37
T-5491030,386759142,86%814,64
AltProto AMX 30 81476,988338944,94%1797,97
Ikv 65 Alt II6307,223028737,93%266,31
Strv 103-091355,746728450,00%1029,10
Kampfpanzer 07 RH 81559,309027655,26%2200,63
ISU-152K 81233,896607450,00%1251,25
Kranvagn102309,619537263,89%1966,16
GSOR 1010 FB 81695,588166952,17%2167,11
Object 252U Defender 8906,726816448,44%799,98
CS-5991600,236806240,32%1283,95
Ikv 90 Typ B7498,255355964,41%721,53
IS-381679,908845947,46%1842,86
CS-5381260,266815440,74%1545,44
Leopard Prototyp A91805,288265455,56%1754,54
Škoda T 56 81456,267845450,00%1295,80
T-34-856347,533735330,19%364,14
Pz.Kpfw. III Ausf. J492,922075141,18%12,97
Indien-Panzer81089,766774948,98%1255,64
Hummel6624,984994742,55%763,87
G.W. Panther7897,175974641,30%908,90
T-1091804,488044645,65%1763,26
Emil II91881,688574447,73%1687,32
STA-181280,147314344,19%1572,63
M10392139,288954346,51%2062,95
Sav m/43461,881594139,02%1,91
UDES 14 Alt 581715,129434163,41%2244,27
VK 30.02 (D)7453,705764050,00%535,57
T-437476,255324047,50%565,95
Strv S1 82081,139134055,00%2439,81
Pz.Kpfw. III/IV5185,862923647,22%291,92
T3282076,9410283548,57%2815,10
Leo7887,185523438,24%1077,82
STB-1102023,038833458,82%1859,12
Caernarvon81392,887393438,24%1370,72
Grille5337,713133441,18%484,86
Type 6191553,007453351,52%1441,66
Emil I81071,477063246,88%1050,56
T25/271318,847773262,50%1994,86
P.43 bis6391,103433132,26%445,63
Pz.Kpfw. III Ausf. E3155,322742842,86%294,32
Marder II3120,852052744,44%150,93
Object 25792812,0711872762,96%3314,25
ISU-122-2 82122,049722766,67%2508,09
T-345286,652952630,77%504,38
Bat.-Châtillon 12 t8831,566762552,00%1515,91
Forest Spirit 81666,328802564,00%1870,96
P26/404222,962262429,17%331,56
P.435261,633772454,17%584,25
T2971470,839452454,17%2117,30
M18 Hellcat6718,295932470,83%1199,28
AMX 13 57 71014,548372454,17%1923,44
AT 1581297,968582356,52%1420,70
Object 140101844,746982347,83%1350,49
Strv 746635,274592240,91%912,70
Kanonenjagdpanzer 105 8685,735722254,55%632,49
Tortoise92854,0512362166,67%3082,05
TS-54 81689,909042045,00%1745,45
60TP Lewandowskiego102828,009561952,63%2309,53
AT 86615,426101957,89%1095,59
AT 771089,377091952,63%1277,33
E 5093197,6813071973,68%3979,70
E 65 Zwilling 82551,7911971957,89%2633,78
Object 780 102120,118391947,37%1488,68
Charioteer Nomad 81809,328961957,89%2256,90
Strv m/425416,784001850,00%1000,93
P.43 ter7663,896111850,00%879,27
CS-63102224,947601844,44%1682,86
M8A14275,333051850,00%540,69
M3 Stuart3167,182271741,18%406,73
CS-4471724,659591764,71%3613,72
T6981720,007911747,06%2055,00
ISU-122S 7355,063581741,18%193,46
IS71658,8110311656,25%2936,92
T-284120,632391650,00%183,89
SU-86626,444501637,50%631,19
AE Phase I 91838,509001656,25%1748,57
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4165,071481533,33%152,58
122 TM 82395,0711361560,00%3355,14
BT-74135,642501457,14%358,61
Ikv 723151,072211457,14%370,87
Conqueror91634,507471435,71%1229,60
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81528,148391464,29%1935,26
Lago4185,002511338,46%304,17
45TP Habicha71631,629951369,23%2803,53
T6 Medium4128,852031346,15%89,40
Object 703 Version II 81563,468891346,15%1477,07
GSOR 1008 81804,087951346,15%1803,95
53TP Markowskiego81405,007651241,67%1370,52
UDES 1691898,089361258,33%1874,00
VK 30.02 (M)61315,428501258,33%3013,53
BT-53218,922191233,33%263,50
Bofors Tornvagn 81306,677971250,00%1273,83
Black Prince71490,189611154,55%2313,41
Panther II82120,7310551163,64%3279,49
Lansen C 82092,7311451163,64%3026,26
M15/423265,802451030,00%550,61
Panther71278,4010441080,00%2266,76
B.U.G.I.61066,507371040,00%2009,20
Coccodrillo 102570,6010261070,00%2414,26
BZT-70 102899,009931060,00%2267,11
KV-15401,003431030,00%524,24
T54E191468,807301050,00%1120,82
Object 277102168,807741040,00%1829,71
M415361,89313933,33%282,00
AMX 38395,89182933,33%48,88
S35 CA5457,00364944,44%760,70
SU-122A5240,56294955,56%425,76
Projet Louis 91226,8910969100,00%1791,96
Pz.Kpfw. II2186,38358837,50%728,34
VK 30.01 (D)6216,13341837,50%110,87
G.Pz. Mk. VI (e)225,2597837,50%0,00
E 75 TS 81521,00994875,00%1855,04
Panzerjäger I2120,00209742,86%245,38
Valentine AT4325,86296742,86%738,33
Pz.Sfl. IVb4115,57212757,14%254,09
FV217 Badger101247,14580728,57%624,68
Tiger-Maus 92614,001122757,14%2968,38
Löwe 81076,14802742,86%1118,32
WZ-120-1G FT 81160,29574742,86%1073,18
Pvlvv fm/42240,67139650,00%142,02
Churchill VII61132,00882650,00%2253,07
Wespe3227,67182616,67%662,55
T110E5102747,67817633,33%1668,81
KV-1S6824,83744666,67%1615,80
Kampfpanzer 50 t 92577,001132666,67%2391,76
Bisonte C45 81318,50941683,33%1208,86
Caliban 8577,83594633,33%310,06
50TP prototyp 81951,201022560,00%2569,72
AMX 13 7571405,601063560,00%4430,61
Maus102166,201142580,00%1561,47
Rheinmetall Panzerwagen101605,60541520,00%1938,80
Object 752 93109,001369580,00%3276,02
Tetrarch 2516,206495100,00%4771,91
Concept 1B 91929,40915540,00%1423,20
Matilda4704,50720475,00%2438,06
M2 Light2145,00243450,00%433,99
DS PZInż51220,25746450,00%3629,58
Type 586554,00357425,00%714,82
UDES 15/16101387,75631425,00%737,41
Panhard AMD 178B6292,25334425,00%610,24
Primo Victoria 81167,25838475,00%1421,86
Stridsyxa 82572,001237475,00%3361,95
Strv fm/21114,676130,00%0,00
AMX 404166,0020830,00%326,81
T28 Prototype82148,67948366,67%2209,67
XM66F 81724,001010366,67%2302,57
Strv K 92119,33919333,33%2001,98
Char Futur 4 9650,00768366,67%510,07
T1 Cunningham156,00172250,00%154,85
M14/412146,002762100,00%565,27
BT-22325,50262250,00%1407,77
Crusader6435,00558250,00%1034,30
Leichttraktor1215,004642100,00%1125,08
M10 Wolverine5374,004942100,00%785,04
AT 251364,5011382100,00%4465,47
FV3046507,505352100,00%875,61
T57 Heavy102668,0012582100,00%2589,08
Type 63 82000,00939250,00%2394,11
SU-122-44 71375,509992100,00%2145,72
T-54 first prototype 8311,00517250,00%211,28
TS-5 8229,5017520,00%0,00
43 M. Toldi III 3183,50275250,00%716,42
Fiat 30001279,004321100,00%1654,98
Renault FT173,001351100,00%415,42
Renault Otsu1241,0025710,00%960,13
Type 95 Ha-Go2157,0015910,00%499,23
4TP168,002661100,00%324,80
7TP20,002410,00%0,00
Type 4 Chi-To61345,009081100,00%2802,68
MS-11407,005571100,00%3653,58
Somua SAu 4040,002101100,00%261,00
E 50 Ausf. M101689,0053110,00%903,63
Chieftain/T95 8250,005941100,00%276,11
Cavalier50,004710,00%0,00
Windhund 83679,00127110,00%5447,82
Convert. Medium Tank T3 381,004561100,00%261,00
HWK 30 8818,0038610,00%998,45
56TP 8787,009081100,00%854,20
Valentine II 4727,0010891100,00%3302,93
Cromwell B 6224,0019210,00%102,53
Caernarvon Action X 8493,0031810,00%245,83
M54 Renegade 8577,0039610,00%308,09
FCM 50 t 8235,0018010,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Reservist
Toegetreden: 21/09/2025
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 27/07/2025
Gestopt: 09/09/2025
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 17/07/2022
Gestopt: 13/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/01/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/10/2019
Gestopt: 02/02/2020
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 14/07/2022
Gestopt: 16/07/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/05/2021
Gestopt: 20/10/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/04/2021
Gestopt: 01/05/2021
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 21/10/2021
Gestopt: 04/01/2022