___NeOnChIk___

clanlogo
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/12/2024

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten28801038
Gemiddelde tier7,170,009,009,75
Overwinningen1448150,28%00,00%266,67%450,00%
Verloren1394548,42%00,00%133,33%450,00%
Gelijkstand3751,30%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd601520,88%00,00%00,00%225,00%
Tanks vernietigd215810,7500,0010,3391,13
Gedood / dood ratio0,950,000,331,50
Gezien310931,0800,0041,3360,75
Schade toegebracht1.048,050,001.701,332.400,38
Veroveringspunten154760,5400,0000,00151,88
Verdedigingspunten66830,2300,0000,0000,00
Ervaring489,160,00955,33851,00
WN71038,860,001070,741289,09
WN81318,710,003046,7112652,30
Totaal
Gevechten28801
Gemiddelde tier7,17
Overwinningen1448150,28%
Verloren1394548,42%
Gelijkstand3751,30%
Gevechten overleefd601520,88%
Tanks vernietigd215810,75
Gedood / dood ratio0,95
Gezien310931,08
Schade toegebracht1.048,05
Veroveringspunten154760,54
Verdedigingspunten66830,23
Ervaring489,16
WN71038,86
WN81318,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten3
Gemiddelde tier9,00
Overwinningen266,67%
Verloren133,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd10,33
Gedood / dood ratio0,33
Gezien41,33
Schade toegebracht1.701,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring955,33
WN71070,74
WN83046,71
Voorbije 30 dagen
Gevechten8
Gemiddelde tier9,75
Overwinningen450,00%
Verloren450,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd225,00%
Tanks vernietigd91,13
Gedood / dood ratio1,50
Gezien60,75
Schade toegebracht2.400,38
Veroveringspunten151,88
Verdedigingspunten00,00
Ervaring851,00
WN71289,09
WN812652,30
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten22000
Overwinningen522,73%00,00%00,00%00,00%
Verloren1045,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand731,82%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd731,82%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd210,9500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,400,000,000,00
Gezien341,5500,0000,0000,00
Schade toegebracht2.450,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten160,7300,0000,0000,00
Ervaring356,270,000,000,00
Totaal
Gevechten22
Overwinningen522,73%
Verloren1045,45%
Gelijkstand731,82%
Gevechten overleefd731,82%
Tanks vernietigd210,95
Gedood / dood ratio1,40
Gezien341,55
Schade toegebracht2.450,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten160,73
Ervaring356,27
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien44,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht774,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring119,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien44,00
Schade toegebracht774,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring119,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten20000
Overwinningen420,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1680,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd50,2500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,250,000,000,00
Gezien251,2500,0000,0000,00
Schade toegebracht435,350,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten50,2500,0000,0000,00
Ervaring144,750,000,000,00
Totaal
Gevechten20
Overwinningen420,00%
Verloren1680,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd50,25
Gedood / dood ratio0,25
Gezien251,25
Schade toegebracht435,35
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten50,25
Ervaring144,75
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten97000
Overwinningen4142,27%00,00%00,00%00,00%
Verloren5657,73%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd4041,24%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd680,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,190,000,000,00
Gezien780,8000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.000,450,000,000,00
Veroveringspunten1241,2800,0000,0000,00
Verdedigingspunten2892,9800,0000,0000,00
Ervaring435,650,000,000,00
Totaal
Gevechten97
Overwinningen4142,27%
Verloren5657,73%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd4041,24%
Tanks vernietigd680,70
Gedood / dood ratio1,19
Gezien780,80
Schade toegebracht1.000,45
Veroveringspunten1241,28
Verdedigingspunten2892,98
Ervaring435,65
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten157000
Overwinningen4931,21%00,00%00,00%00,00%
Verloren10466,24%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand42,55%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3321,02%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd890,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,720,000,000,00
Gezien1671,0600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.335,960,000,000,00
Veroveringspunten2621,6700,0000,0000,00
Verdedigingspunten5443,4600,0000,0000,00
Ervaring427,060,000,000,00
Totaal
Gevechten157
Overwinningen4931,21%
Verloren10466,24%
Gelijkstand42,55%
Gevechten overleefd3321,02%
Tanks vernietigd890,57
Gedood / dood ratio0,72
Gezien1671,06
Schade toegebracht1.335,96
Veroveringspunten2621,67
Verdedigingspunten5443,46
Ervaring427,06
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen133,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren266,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd133,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd41,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,000,000,000,00
Gezien20,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht3.323,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring756,330,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen133,33%
Verloren266,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd133,33%
Tanks vernietigd41,33
Gedood / dood ratio2,00
Gezien20,67
Schade toegebracht3.323,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring756,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (329)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T675434,75332136650,66%956,85
T3091781,81571108752,16%1556,01
UDES 0381647,0958695553,82%2133,22
T-34-856560,9439789650,33%1083,86
T71 DA7632,2847477947,37%1291,79
Cruiser Mk. II2263,5828476054,87%1367,55
Strv 103B102391,5463672752,13%1926,70
G.W. Panther7802,0545269151,37%962,64
ST-I91284,1152961850,00%1157,21
FV4005 Stage II101626,9153954548,81%1168,28
G.W. Tiger (P)8853,3035752347,61%920,88
Jagdpanther II81310,0452150546,73%1319,77
Jagdpanzer E 100102328,2857048252,07%1736,67
SU-1527723,4938645148,56%884,86
SU-1006584,6234143345,73%912,70
Pz.Kpfw. I Ausf. C3187,2828036751,50%907,85
T28 Prototype81040,4542736046,39%1006,29
Strv 107-12113247,5496333857,10%2403,83
KV-48871,6545933047,27%953,28
T-1506429,6530932948,63%590,16
T110E4101993,7658631648,42%1359,76
M24 Chaffee5309,1535530150,83%1004,00
Strv 103-091851,3658928852,78%1721,83
T-448989,7350028347,35%1192,27
IS-4101874,7866927750,54%1427,48
M18 Hellcat6459,9532326250,76%721,82
M41 Walker Bulldog8406,2038725847,29%570,78
KV-37772,5239825646,09%951,68
Crusader6409,9731224751,01%1181,06
AMX 13 909629,3042524543,27%728,13
T25/27636,6835923753,59%814,07
Object 43091783,2075123557,02%1759,60
AMX 13 757433,4439623151,08%810,18
Jagdtiger91855,2059722550,22%1586,75
Object 430U101869,7554021950,68%1472,02
KV-15313,0324021741,01%409,89
UDES 15/16101842,8267121250,94%1394,68
Chrysler K GF 81017,6461321153,08%1133,66
AMX ELC bis5266,8529320250,99%809,08
ELC EVEN 90 8503,6059219247,40%825,40
ShPTK-TVP 100 81601,0282218252,75%1872,49
Emil II91815,4876417851,69%1833,03
KV-26475,9432217741,24%574,67
Hummel6442,9825717646,59%528,80
T-127 3331,1538217157,89%1424,64
AMX 12 t6283,3832116952,07%646,21
FV3046478,6329516350,92%733,35
T-284163,9618716051,25%365,90
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4271,0622615450,65%618,29
Ikv 90 Typ B7964,9952715251,97%1450,81
Rheinmetall Skorpion 81469,9667214954,36%1523,34
AMX 13 10510925,3367114555,86%992,82
Jagdpanzer IV6396,4230714452,78%625,39
T376417,4541113850,72%1123,48
UDES 1691624,7162013647,79%1649,92
T-345252,3026113553,33%575,76
T698849,4751813542,22%859,65
Emil I81297,2064213351,13%1377,75
T-437764,0350212947,29%1219,08
Cromwell6540,1040412356,10%1015,07
IS-M81129,5672512352,03%1329,04
M10 RBFM 5644,9148511958,82%1488,58
A-205138,7821711850,00%313,66
Object 70591517,4765411750,43%1345,84
KV-1S6240,9023711651,72%257,71
IS-3-II91734,7882911657,76%1672,38
Grille5280,4920811449,12%449,63
Hirschkäfer112956,9484511354,87%2314,83
IS-381225,8269611149,55%1349,52
SU-10181293,9461610948,62%1527,32
SU-855334,0726410756,07%726,29
Prototipo Standard B91652,5569310343,69%1423,34
P.44 Pantera8870,3344510250,00%949,20
T-34-85M 6954,1969710256,86%1794,06
Tiger-Maus 91839,3584710152,48%1656,59
StuG III Ausf. G5237,3921310044,00%333,70
Charioteer81245,0365210048,00%1341,37
BZ-79112909,928979941,41%1818,25
T28 Concept 7856,345019949,49%1155,83
Matilda4262,952289845,92%603,16
Bishop5383,802379846,94%747,02
Jagdpanther7821,073979642,71%1073,82
AT 25247,162459654,17%456,77
Forest Spirit 81651,827899350,54%1614,38
AMX 404137,512059145,05%330,47
Alecto4140,351869152,75%240,60
Ikv 65 Alt II6596,154428846,59%945,33
M8A14175,251808847,73%261,75
Grille 15102462,067068845,45%1695,54
Churchill I5285,443108745,98%431,22
UDES 14 Alt 581443,586528651,16%1907,59
Vz. 64 Blesk8657,456428349,40%1000,55
IS-2-II81253,346858251,22%1561,59
T-50-2 6358,542978038,75%633,49
STG Guard 81407,786608052,50%1702,09
Kranvagn102008,337337950,63%1518,68
XM57 81957,488687749,35%1896,87
S-517888,396037646,05%983,87
FV4004 Conway91463,336337251,39%1316,14
Object 705A102259,796577251,39%1736,08
AE Phase I 91843,968297051,43%1716,39
Super Hellcat 7901,914777045,71%1317,46
Tiger II81105,646256955,07%1206,99
FV215b (183) 102548,548566866,18%2019,23
E 7591636,478036855,88%1508,18
Archer5489,763706743,28%1072,51
Rhm.-Borsig Waffenträger81583,896826544,62%1443,44
MTLS-1G14 3258,253256457,81%1103,57
T 55A 91497,067326451,56%1422,12
Bat.-Châtillon Bourrasque 81285,237256251,61%1493,80
Vz. 60S Dravec 102841,3710466061,67%2080,16
G.W. Tiger91246,037166050,00%1060,31
SMV CC-6781337,226905942,37%1371,34
Birch Gun4197,121625942,37%502,72
Pz.Sfl. IVb4248,631855945,76%666,31
Cruiser Mk. III359,741195843,10%25,08
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5458,833595850,00%1267,72
P.43 ter7840,506555246,15%1257,05
Type 71102223,318425145,10%1690,11
Panhard AML Lynx 6x68502,045384951,02%735,86
T-34-2G FT7668,214664860,42%851,77
BZ-75102286,008534856,25%1747,10
Löwe 8882,445944852,08%899,35
LPT-67 Šelma9614,386954759,57%788,42
Cruiser Mk. IV4108,361644753,19%194,08
T3 HMC2118,071644641,30%306,77
T3281631,139144548,89%1921,90
M5 Stuart470,712044544,44%44,33
Waffenträger auf Pz. IV92328,808824564,44%2089,29
Lätt Stridsfordon 120 91661,077334544,44%1379,64
Coccodrillo 102419,369324459,09%1914,84
Covenanter5111,471774348,84%174,81
STK-2112510,938584245,24%1492,34
Sturer Emil7905,695514254,76%1256,36
T-1091521,318114259,52%1447,39
59-166480,685964158,54%1324,76
Valentine AT4129,681544151,22%208,40
Marder II3140,921593956,41%318,78
WZ-131G FT6697,084263951,28%1127,66
BZT-70 102740,3710233871,05%1910,59
Super Conqueror102183,009533860,53%1750,04
Leo7853,495903751,35%1405,62
Sav m/434231,542363740,54%438,44
SU-130PM 81700,277713748,65%1559,52
Turtle Mk. I 82024,3210353756,76%2426,85
E 100102267,258523655,56%1620,41
Hotchkiss EBR7447,145293644,44%744,55
KR-1112761,5010133652,78%1971,08
Achilles6733,743263537,14%1194,65
Object 277102148,248473452,94%1555,16
T-29 3272,712563447,06%846,31
VK 36.01 (H)6777,765133357,58%1373,90
Ikv 1035319,642483354,55%696,12
Maus102385,249993357,58%1946,91
60G FT5540,163913256,25%1120,77
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6490,974503250,00%1143,69
Strv 746663,873763135,48%1061,71
Marder 38T4320,272513046,67%707,64
Panhard AMD 178B6252,232733023,33%415,84
Tiger I71299,388032962,07%1917,01
Pz.Kpfw. II Luchs4233,762802951,72%808,78
SU-76G FT4268,792882968,97%657,18
Universal Carrier 2-pdr250,69912941,38%3,57
T-46396,181272842,86%179,06
Conqueror92129,329532850,00%1990,23
SU-100M17652,044462853,57%807,39
Wespe3164,591542748,15%444,72
Type 3 Ju-Nu6887,636082744,44%1168,06
Controcarro 3 Minotauro101848,776702630,77%1065,64
IS-7102601,1210012661,54%2354,05
AT 86170,312172653,85%134,27
IS7796,525862544,00%1080,61
SU-76M4166,381922450,00%317,21
Jagdpanzer E 90 92044,507652445,83%1503,20
Vickers Medium Mk. III3108,871382347,83%221,43
Type 91 Heavy3149,521492330,43%264,20
BT-7458,411222236,36%3,10
Škoda T 256756,186252250,00%1446,82
WZ-111-1G FT81434,057572250,00%1691,45
Taschenratte112522,3211372263,64%1629,07
VK 16.02 Leopard5390,334082157,14%1343,56
Panhard EBR 10510391,385522138,10%155,06
E 65 Zwilling 81750,819122142,86%1485,66
AAT60 81308,057862152,38%1313,24
Object 25792145,5510042055,00%2269,42
T 54D 91499,457892060,00%1396,14
M24E2 Super Chaffee 6179,902982035,00%173,56
GSR 3301 Setter7271,754942045,00%354,61
Caernarvon81134,007441942,11%1093,78
SDT-58 Vlkodav 91891,748041942,11%1629,12
Nashorn61069,795301952,63%1758,33
Kanonenjagdpanzer 2 81954,479271957,89%2325,63
T-26252,001061850,00%82,06
Bisonte C45 81267,289051866,67%1394,47
Ikv 723151,291881758,82%388,20
Challenger7732,473131729,41%682,27
AMX 30 B101759,297531752,94%1455,14
Object 252U 81607,888541758,82%1973,42
Somua SM 81512,888571752,94%1531,51
Lago4226,942201643,75%509,29
StuG IV 5179,882591650,00%272,69
M661041,736741540,00%1575,01
Type 5782050,939861546,67%2520,80
Excalibur 6812,806031566,67%1305,55
Kpz. Erich Konzept I 91315,434761414,29%900,93
GSOR the TANK 91122,086101338,46%840,57
ASTRON Rex 105 mm 8955,237941376,92%1062,00
MKA 2168,851881346,15%470,61
M3 Stuart3132,001631233,33%274,55
T1 Heavy5997,837611275,00%2357,14
SMV CC-567905,757431266,67%1292,82
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4269,333221258,33%869,58
K-2 81376,088621250,00%1428,24
Strv S1 81820,257831258,33%1907,16
P.43 bis6572,913661136,36%829,47
T1 HMC273,91971136,36%146,50
Type 95 Heavy4136,641511136,36%164,68
AT-1295,551021136,36%136,97
AMX 38352,911321154,55%131,14
ISU-1528246,093421154,55%183,99
SU-263136,181461136,36%125,89
G.Pz. Mk. VI (e)248,45731136,36%8,80
AMBT 81326,095941145,45%1213,62
BT-2239,401221080,00%261,00
T56 GMC383,701321050,00%96,45
Pz.Kpfw. I2125,101631040,00%343,51
Bat.-Châtillon 12 t8589,405791050,00%1048,04
ST-II102157,509411060,00%1707,41
Gorilla113864,8012741090,00%3388,72
Panzerjäger I2106,11112933,33%155,75
BV-111112088,67799944,44%1411,75
DBV-152 102463,11863955,56%1919,70
E 77 92232,44902944,44%2075,88
Object 703 Version II 81888,331022944,44%2168,38
T1 Cunningham147,8895837,50%20,73
Škoda T 245364,13358837,50%663,62
4TP1152,50267825,00%583,55
Hotchkiss H35289,00186875,00%430,94
M415274,88222862,50%410,94
T54E191106,63854887,50%878,42
Waffenträger auf E 100101869,38814875,00%1332,02
Windhund 81166,25641850,00%1111,77
EMIL 1951 8861,75566837,50%616,49
Stridsyxa 82699,631341875,00%3660,10
Buryan 91840,75608812,50%1016,83
D1232,5765728,57%0,00
Valentine395,29146728,57%66,31
G.W. E 100101052,00674742,86%703,81
Pz.Kpfw. 38 (K) 51162,571060771,43%3410,27
Char Mle. 75 9933,71462714,29%931,88
ISU-122-2 8549,29665785,71%501,63
Vickers Medium Mk. II240,6748616,67%0,05
T2971313,00865650,00%1530,88
Pz.Sfl. IVc585,67176683,33%261,60
LT vz. 38360,20141560,00%208,91
Pz.Kpfw. II266,80131520,00%17,59
MS-1140,0052540,00%0,00
Pz.Kpfw. 38 (t)3257,80366540,00%873,07
Semovente M415189,4016050,00%114,42
M3G FT3130,20133520,00%127,61
Mitsu 1085764,205615100,00%1330,98
M48A2 Räumpanzer 81121,20659540,00%1043,80
Gonsalo 81365,20798560,00%1237,88
FV226 Contradictious 81181,00561520,00%1111,43
Fiat 30001148,25183425,00%564,11
Strv m/40L3109,50226475,00%368,70
50TP prototyp 81009,75615450,00%1059,66
Type 1 Chi-He4462,00356450,00%1455,50
Pvlvv fm/422124,25224450,00%418,49
Semovente M43 Bassotto6714,258014100,00%1232,73
Type 4 Ju-To72054,001101475,00%2670,79
Object 752 91542,501019475,00%1287,01
Pz.Sfl. IC 4471,75469450,00%1680,75
Jagdtiger Prototype 81955,7567140,00%1986,59
T77 81109,7542940,00%822,20
M22 Locust 3236,25309425,00%780,62
Lansen C 8694,00512450,00%602,70
Object 168 German 81202,25659450,00%1389,89
Miel 8737,00523425,00%431,97
43 M. Toldi III 3206,50404475,00%1083,51
SU-100I 5558,50554450,00%852,72
Vickers Medium Mk. I138,33108366,67%223,11
LT vz. 352239,33344366,67%1480,25
Strv m/382251,6748130,00%1089,85
M15/423260,67330366,67%791,18
P26/404630,67629366,67%2123,56
P.435268,3320830,00%491,25
M2 Light2100,67203366,67%411,85
KV-856155,00106333,33%0,00
Leichttraktor13,6779366,67%228,77
Type 89 I-Go/Chi-Ro2113,67203333,33%214,30
BZ-6891598,33687333,33%1079,59
T18 HMC3117,33151366,67%496,27
ARMT 5739,6744330,00%1741,23
T-116 3142,00242333,33%364,30
Husarz 81959,3360730,00%1835,04
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6991,67727366,67%1833,11
Projet Louis 9880,33697333,33%894,72
Char Futur 4 91050,00734333,33%696,56
Strv fm/211224,00313250,00%1307,47
D2320,505620,00%0,00
Renault FT168,501612100,00%396,31
Renault Otsu1125,502382100,00%602,76
M14/412217,50308250,00%654,78
Renault FT 75 BS261,005720,00%86,83
Loyd Gun Carriage20,0061250,00%89,05
KV-1SA 5448,504842100,00%932,45
Škoda T 56 83280,0014362100,00%4182,52
TBT 91226,509062100,00%867,82
Char de transition 6476,007482100,00%710,22
Pz.Kpfw. II Ausf. D 247,506220,00%0,00
Kolohousenka1109,0012110,00%342,49
Sexton II30,001011100,00%261,00
SU-18245,001771100,00%261,00
AMX 13 105 AM mle. 505340,0012510,00%417,19
Cruiser Mk. I187,006210,00%175,56
O-I61068,0043810,00%1651,69
SU-85B4220,0013910,00%310,85
Chieftain/T95 8954,008031100,00%1097,03
Gabler’s Destroyer 588,0021610,00%0,00
Black Prince II 71041,0052210,00%985,49
Convert. Medium Tank T3 3236,0027310,00%452,19
TS-54 8569,0030310,00%262,83
AMR 35 20,001810,00%0,00
Patton the Tank 9969,0026010,00%798,05
Sexton I 3116,002751100,00%363,37
AMX 13 (FL 11) 50,0015510,00%0,00
Yong Bing 91735,009781100,00%1256,56
Fantôme 92259,0057310,00%1638,53

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/12/2024
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 02/02/2023
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 02/02/2023