____TANATOS____

clanlogo
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 29/04/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten67619000
Gemiddelde tier8,270,000,000,00
Overwinningen3700454,72%00,00%00,00%00,00%
Verloren2978144,04%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand8341,23%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1839727,21%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd766001,1300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,560,000,000,00
Gezien1009151,4900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.781,120,000,000,00
Veroveringspunten783981,1600,0000,0000,00
Verdedigingspunten518090,7700,0000,0000,00
Ervaring802,500,000,000,00
WN71552,440,000,000,00
WN82315,120,000,000,00
Totaal
Gevechten67619
Gemiddelde tier8,27
Overwinningen3700454,72%
Verloren2978144,04%
Gelijkstand8341,23%
Gevechten overleefd1839727,21%
Tanks vernietigd766001,13
Gedood / dood ratio1,56
Gezien1009151,49
Schade toegebracht1.781,12
Veroveringspunten783981,16
Verdedigingspunten518090,77
Ervaring802,50
WN71552,44
WN82315,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1320000
Overwinningen77558,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren49137,20%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand544,09%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd54441,21%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10640,8100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,370,000,000,00
Gezien9820,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.825,910,000,000,00
Veroveringspunten18871,4300,0000,0000,00
Verdedigingspunten12910,9800,0000,0000,00
Ervaring816,280,000,000,00
Totaal
Gevechten1320
Overwinningen77558,71%
Verloren49137,20%
Gelijkstand544,09%
Gevechten overleefd54441,21%
Tanks vernietigd10640,81
Gedood / dood ratio1,37
Gezien9820,74
Schade toegebracht1.825,91
Veroveringspunten18871,43
Verdedigingspunten12910,98
Ervaring816,28
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten240000
Overwinningen14058,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren9640,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand41,67%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd9640,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1670,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,160,000,000,00
Gezien1850,7700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.140,180,000,000,00
Veroveringspunten2631,1000,0000,0000,00
Verdedigingspunten3561,4800,0000,0000,00
Ervaring759,310,000,000,00
Totaal
Gevechten240
Overwinningen14058,33%
Verloren9640,00%
Gelijkstand41,67%
Gevechten overleefd9640,00%
Tanks vernietigd1670,70
Gedood / dood ratio1,16
Gezien1850,77
Schade toegebracht1.140,18
Veroveringspunten2631,10
Verdedigingspunten3561,48
Ervaring759,31
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten59000
Overwinningen2542,37%00,00%00,00%00,00%
Verloren3355,93%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,69%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1525,42%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd260,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,590,000,000,00
Gezien490,8300,0000,0000,00
Schade toegebracht462,170,000,000,00
Veroveringspunten120,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten320,5400,0000,0000,00
Ervaring382,900,000,000,00
Totaal
Gevechten59
Overwinningen2542,37%
Verloren3355,93%
Gelijkstand11,69%
Gevechten overleefd1525,42%
Tanks vernietigd260,44
Gedood / dood ratio0,59
Gezien490,83
Schade toegebracht462,17
Veroveringspunten120,20
Verdedigingspunten320,54
Ervaring382,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten756000
Overwinningen35546,96%00,00%00,00%00,00%
Verloren37850,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand233,04%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd23631,22%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd4270,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,820,000,000,00
Gezien5180,6900,0000,0000,00
Schade toegebracht492,480,000,000,00
Veroveringspunten12151,6100,0000,0000,00
Verdedigingspunten6970,9200,0000,0000,00
Ervaring295,150,000,000,00
Totaal
Gevechten756
Overwinningen35546,96%
Verloren37850,00%
Gelijkstand233,04%
Gevechten overleefd23631,22%
Tanks vernietigd4270,56
Gedood / dood ratio0,82
Gezien5180,69
Schade toegebracht492,48
Veroveringspunten12151,61
Verdedigingspunten6970,92
Ervaring295,15
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten98000
Overwinningen6263,27%00,00%00,00%00,00%
Verloren3636,73%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3838,78%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd780,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,300,000,000,00
Gezien920,9400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.181,660,000,000,00
Veroveringspunten410,4200,0000,0000,00
Verdedigingspunten3463,5300,0000,0000,00
Ervaring837,180,000,000,00
Totaal
Gevechten98
Overwinningen6263,27%
Verloren3636,73%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd3838,78%
Tanks vernietigd780,80
Gedood / dood ratio1,30
Gezien920,94
Schade toegebracht1.181,66
Veroveringspunten410,42
Verdedigingspunten3463,53
Ervaring837,18
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4484000
Overwinningen302167,37%00,00%00,00%00,00%
Verloren143532,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand280,62%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd176539,36%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd35510,7900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,310,000,000,00
Gezien46541,0400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.026,320,000,000,00
Veroveringspunten72351,6100,0000,0000,00
Verdedigingspunten49341,1000,0000,0000,00
Ervaring749,170,000,000,00
Totaal
Gevechten4484
Overwinningen302167,37%
Verloren143532,00%
Gelijkstand280,62%
Gevechten overleefd176539,36%
Tanks vernietigd35510,79
Gedood / dood ratio1,31
Gezien46541,04
Schade toegebracht1.026,32
Veroveringspunten72351,61
Verdedigingspunten49341,10
Ervaring749,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1490000
Overwinningen90260,54%00,00%00,00%00,00%
Verloren58439,19%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand40,27%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd55937,52%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd12130,8100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,300,000,000,00
Gezien9680,6500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.844,370,000,000,00
Veroveringspunten16221,0900,0000,0000,00
Verdedigingspunten7010,4700,0000,0000,00
Ervaring830,940,000,000,00
Totaal
Gevechten1490
Overwinningen90260,54%
Verloren58439,19%
Gelijkstand40,27%
Gevechten overleefd55937,52%
Tanks vernietigd12130,81
Gedood / dood ratio1,30
Gezien9680,65
Schade toegebracht1.844,37
Veroveringspunten16221,09
Verdedigingspunten7010,47
Ervaring830,94
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (367)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Panhard EBR 75 (FL 10) 81890,021114275861,78%5237,62
CS-52 LIS 81790,42912269354,47%2460,34
Bat.-Châtillon Bourrasque 81928,10977224854,89%2674,21
T110E5102393,76827204254,75%2287,51
IS-7102804,61921170558,06%2958,56
T26E4 SuperPershing 81070,48709158452,08%1445,14
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81618,36885150354,82%2333,23
SU-122-44 71309,02725148158,07%2248,18
IS-381358,89647125053,68%1725,53
Leopard 1102290,89782107949,68%1916,35
E 100102508,14836100456,77%2409,33
Progetto M35 mod. 46 81765,0992396252,91%2358,82
AMX 50 B102687,7181088753,33%2707,04
WZ-1317538,6963486054,19%1108,99
T110E3102832,5585981160,17%2633,52
STB-1102503,4088480755,39%2440,38
M661157,1071467954,34%2190,53
T-34-85M 61277,3194063858,62%2628,57
TVP T 50/51102646,7788262955,64%2597,84
Bat.-Châtillon 25 t102764,6393062857,48%3379,57
G.W. Tiger91459,1853057353,40%1666,52
Škoda T 56 81869,0592256151,34%1983,46
E 25 71456,5588155154,08%2415,83
E 50 Ausf. M102652,1290054058,70%2883,03
T-1506428,1929452844,89%520,12
IS-4102553,1084250856,10%2468,91
Hummel6748,7031450046,80%1066,59
T-5491941,9991850054,80%2478,99
113102850,2591249755,33%3069,76
AMX 50 10081506,3678449553,33%2113,04
Object 252U Defender 82268,16112849563,03%3283,11
Object 140102759,5092248656,17%3042,99
AMX 13 909986,2062748253,94%1642,33
KV-15354,5529846846,58%589,54
T57 Heavy103166,5190545358,94%3142,28
T3281170,2259445052,00%1407,24
AMX Chasseur de chars 81610,9494245056,67%2649,10
G.W. Panther71165,5937343848,17%1514,18
M26 Pershing81150,7567441156,20%1652,27
WZ-111 model 1-492364,9094340758,48%2876,39
T-1091460,5276140353,85%1447,53
M10391211,4965840045,00%1065,65
Super Hellcat 71386,9581839555,70%2409,31
121102018,5164238648,45%1906,40
WZ-1328797,9169137648,94%1385,71
T110E4102614,4382237354,96%2230,46
T4991236,1179936955,56%2037,60
T95/FV4201 Chieftain 102832,9195436555,89%2307,20
FCM 50 t 81873,9099836055,56%2922,21
WZ-12091268,1964035452,26%1275,44
T9591769,1480934554,20%1631,43
Maus102804,2192034256,14%2606,43
Object 907 102840,4997233656,25%2907,17
WZ-111 model 5A103426,17103433562,69%3854,13
Strv 103B102888,5678333447,90%2419,55
E 7591812,9389433059,09%2030,99
Super Conqueror103226,20101133057,58%3395,69
Object 277103313,26104432762,08%3902,24
AMX 50 12091590,6376332250,00%1670,42
VK 45.02 (P) Ausf. B92077,7794231660,13%2452,25
Type 6191970,2687231556,19%2360,82
T34 82000,6499831463,38%2860,86
ISU-15281608,2774831250,64%1917,43
T-44-100 81574,7090931155,63%2247,16
Object 268102593,0271130050,67%2083,89
E 5092030,8181429958,19%2447,76
KV-48846,1259129846,98%866,21
Cromwell6829,8262929050,00%1915,26
AMX 13 57 71164,30100428862,50%2800,94
Object 70492416,7787328555,09%2322,71
Object 260 103285,61106328261,70%3258,26
T-62A102536,4190827658,33%2731,39
IS7751,2142627049,26%934,82
M48A5 Patton102508,2086326749,81%2420,48
Jagdpanzer E 100102898,8983926457,20%2576,85
FV215b 103082,5298725563,53%3389,90
UDES 0381095,7943625343,48%1119,50
T-54 ltwt.91862,09100225054,00%4027,41
FV4005 Stage II102842,6982324458,20%2796,93
E 75 TS 82313,45113324462,30%3429,92
T2881420,1974824348,15%1630,04
M4A1 Sherman5211,7428124243,39%331,36
AMX 13 757302,1732324250,41%490,97
Type 64 6830,8474923753,59%2440,14
T 55A 92040,4995423460,68%2322,61
Jagdtiger92535,1794723356,22%2810,10
Type 5 Ka-Ri 81983,1589623355,36%2173,43
T54E192379,3093622955,02%2770,22
Strv 103-092188,8661822744,05%2080,38
Object 279 early 102862,88103221960,73%2234,36
Kampfpanzer 50 t 91984,7490021851,83%1860,65
11081743,2994721660,19%2661,11
Marder II3119,4416721645,83%163,45
Tiger II81272,2777821546,51%1552,27
T-4481231,6678319857,58%1905,73
SU-263320,3920819353,37%1030,09
VK 36.01 (H)6494,2740619152,88%757,79
T297891,2459419154,45%1169,89
WZ-111 81794,9099919059,47%2577,03
AMX M4 mle. 49 81890,09104919055,26%2929,40
STA-181715,0895618958,73%2935,70
ST-I91836,4586918950,79%1893,47
Löwe 82132,20120418970,90%3382,80
Tiger (P)71230,6974818357,92%1967,41
AMX 50 Foch92110,7683418056,67%2134,42
FV217 Badger102384,0983618054,44%1899,60
T25 AT7995,1755717550,86%1409,63
Type 4 Heavy92150,5488617255,23%2505,55
M46 Patton91552,2981717055,29%1753,11
VK 45.02 (P) Ausf. A81280,5273016746,71%1594,91
Ferdinand81955,8977616549,70%2516,68
BT-22134,7024316153,42%606,65
Vz. 55102291,8179516149,07%1796,87
KV-856904,7060315658,33%1781,44
T2071007,3253315549,68%1722,35
Panther II81269,1277115552,90%1774,21
Object 430 Version II92245,40102315462,99%2997,55
M41 Walker Bulldog81018,2184315355,56%2253,05
AMX 12 t6155,3928115055,33%294,16
FV4004 Conway92269,0685815050,67%2418,40
T-4371016,5154714759,86%2048,94
Panhard EBR 105101891,7687214756,46%2835,53
T3 HMC2179,5532514555,17%789,94
G.W. E 100101921,7170114557,24%1713,49
M4A3E8 Sherman6712,7849213850,00%1609,18
Emil II92453,3596813754,01%2750,92
Conqueror92502,70102013657,35%3027,11
Bat.-Châtillon 25 t AP91849,3286813653,68%2297,95
T1 Cunningham179,0016013450,00%307,29
SU-855246,2219313339,85%298,91
AMX 13 105102468,5389513253,03%4041,30
M40/M4381457,3878313055,38%1740,29
Tiger I71050,2277412953,49%1496,75
KV-37778,3342512946,51%940,12
SU-1006638,0251512849,22%1060,94
Kranvagn102583,9586712653,97%2296,76
Panther71062,0679612456,45%1890,13
IS-271230,9273712056,67%1967,19
Type T-345487,0341612050,83%1471,62
ARL 446636,9352611748,72%1028,42
Škoda T 5092789,98107211655,17%3673,50
P.44 Pantera81768,9291611454,39%2853,70
Ikv 90 Typ B7813,5454611344,25%1048,42
SU-10181419,0471811351,33%1768,59
AMX AC mle. 4881799,0592711162,16%2801,32
T3092331,8187511050,91%2460,72
Object 263102899,5387111055,45%2666,57
LTTB8559,2873211055,45%974,52
T-100 LT101872,6692110965,14%3216,38
Bisonte C45 82103,49110710961,47%2877,10
Lansen C 81577,2178810941,28%1974,49
Spähpanzer Ru 25191180,7990010858,33%2144,05
SU-122-5491967,1284010757,01%2280,79
Object 268 Version 4102797,3392410659,43%2761,61
Type 5 Chi-Ri71067,5675910454,81%2018,69
T-284145,8321810344,66%227,62
AMX 13 F3 AM6802,0253910351,46%1263,50
Grille5263,2821410251,96%425,40
Pz.Kpfw. III/IV5132,1221610032,00%68,77
IS-M81865,939169858,16%2712,51
Type 5 Heavy103158,3910449760,82%2707,11
AMX M4 mle. 4571039,476729652,08%1469,09
59-166271,024789443,62%516,88
Caernarvon Action X 81868,4910579455,32%2955,38
Pz.Kpfw. III Ausf. J459,191279335,48%0,00
VK 30.02 (M)6804,756889255,43%1709,85
SU-15271280,097439060,00%2248,05
M3 Lee4118,291519045,56%218,27
Emil I82088,7310468864,77%3204,01
Charioteer81689,588108844,32%2096,70
SU-100M17621,534638654,65%745,86
ShPTK-TVP 100 81297,307998659,30%1467,65
Object 70592644,7610778564,71%3427,82
Comet71088,718208055,00%2140,86
XM551 Sheridan101819,287498045,00%2381,37
LT-432 81456,139207853,85%3470,28
Centurion Mk. I81277,557867656,58%1867,90
Lorraine 155 mle. 507735,514547635,53%759,33
WZ-120-1G FT 82094,2810147652,63%2814,21
Ikv 65 Alt II6639,274947448,65%1071,58
T28 Prototype81772,118247454,05%2171,06
GSOR 1008 81554,397997455,41%1710,21
O-Ho81774,1510307263,89%2461,10
Object 41681739,259257164,79%2653,10
M53/M5591854,188497159,15%2107,11
Panhard EBR 9091712,119527154,93%3900,49
M36 Jackson61026,877847064,29%2437,32
T376516,536767058,57%1514,05
Black Prince71190,468496860,29%1795,04
T25 Pilot Number 1 81576,879556860,29%2595,54
TVP VTU Koncept81436,128236749,25%2286,40
Strv S1 81961,948786755,22%2446,36
Wespe3167,191586357,14%578,92
T-50-2 6900,528826365,08%3092,14
114 SP2 102232,877626353,97%1602,82
AMX 13 105 AM mle. 505511,872756154,10%1174,71
BT-74110,101836056,67%283,58
Carro da Combattimento 45 t 102343,908486053,33%1934,71
leKpz M 41 90 mm GF 81331,477836046,67%2728,52
Sherman VC Firefly 61017,477776061,67%2002,24
UDES 15/16102824,639145750,88%2800,90
M5A1 Stuart4222,963115657,14%756,11
Type 586720,296045651,79%1556,68
CS-63102370,218535658,93%2144,60
A-4471289,349015660,71%2650,19
50TP Tyszkiewicza92846,6510865459,26%3366,29
IS-5 (Object 730) 81987,2310495358,49%3152,51
Strv K 91896,698415242,31%1857,05
M24 Chaffee5260,293665145,10%735,48
Conqueror Gun Carriage101692,457185154,90%1386,43
Prototipo Standard B92655,0210185058,00%3218,37
Rhm.-Borsig Waffenträger82205,488855050,00%2663,24
Konštrukta T-34/10071226,587634841,67%2029,41
60TP Lewandowskiego102508,088714852,08%2040,05
M127957,986524852,08%1252,89
Leopard Prototyp A93143,4010394858,33%3897,71
Object 430102838,719044843,75%3115,95
UDES 1692906,7412324778,72%3974,37
Schwarzpanzer 58 81350,988314751,06%1798,49
Progetto M40 mod. 65102753,678384647,83%2582,46
T-50578,962274658,70%182,10
VK 30.01 (P)6675,695714546,67%1114,75
Bat.-Châtillon 12 t81480,169754461,36%3718,91
T28 Concept 71265,508574264,29%2265,91
Object 430U103911,8011014158,54%4443,38
T26E5 Patriot 81800,3210004153,66%2840,33
M2 Medium Tank310,38864042,50%20,44
Pz.Kpfw. III Ausf. E349,561303951,28%111,65
M47 Iron Arnie 81246,267203847,37%1404,78
Object 705A102954,789733754,05%2975,01
Caernarvon81424,868183548,57%1848,32
IS-3-II93014,6011393548,57%4406,13
Leo71278,917613441,18%2367,76
Type 3 Chi-Nu5633,916083357,58%2114,18
Pz.Kpfw. II271,061383348,48%106,97
StuG IV 5645,064433345,45%1777,40
O-Ni71757,9110463256,25%3423,33
212A91721,077113043,33%1421,29
AMX 30 1er prototype92761,6310383053,33%3477,65
Spähpanzer SP I C7729,177173050,00%1535,55
T1 HMC276,761142958,62%366,17
Semovente M415365,593212948,28%626,67
M446701,385332944,83%1093,21
Kampfpanzer 07 P(E) 101898,488502951,72%1669,69
Concept 1B 91871,939252962,07%1510,22
40TP Habicha6970,466522846,43%2046,77
45TP Habicha71152,188422871,43%1817,86
T-832 81452,968722857,14%1576,64
Kampfpanzer 07 RH 81309,468452853,57%1603,58
AE Phase I 92513,3210252857,14%3167,16
P.43 bis61006,047672755,56%2277,54
53TP Markowskiego82621,8112242766,67%4592,43
M4A3E2 Sherman Jumbo6217,072212740,74%156,42
IS-2-II82094,0710072748,15%2948,97
Škoda T 40 61058,527542748,15%2611,47
Panhard AML Lynx 6x681886,7310482661,54%4708,28
IS-2M 71214,777972653,85%1557,74
Centurion Action X102024,208472564,00%1766,88
T-46325,631082441,67%21,05
LHMTV81676,6310312462,50%4060,55
AMX AC mle. 4671259,957992268,18%2048,95
T25/271075,737532268,18%1636,56
Renault NC-311236,522972161,90%1664,46
DBV-152 101849,955702133,33%960,41
CS-5381650,708382050,00%2750,23
Chi-To SP71771,6010252070,00%2595,10
AMX M4 mle. 54102283,258822055,00%1867,75
Kunze Panzer 91868,459252065,00%1981,16
Rheinmetall Skorpion G 82241,109552060,00%2648,50
122 TM 82059,379131942,11%2674,23
Churchill I5951,337951866,67%2626,05
Covenanter5391,004701844,44%1465,61
AMBT 81482,899221872,22%1954,95
D2322,00881729,41%1,36
Type 4 Chi-To61169,008211752,94%2448,73
Pz.Kpfw. 38 (t)312,651271741,18%4,93
M374413,943021758,82%1778,61
Ho-Ri 191786,538061758,82%1464,73
M18 Hellcat6587,885591764,71%1149,75
AMX M4 mle. 5193387,9412941770,59%4225,72
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4128,441431637,50%59,47
Leichttraktor110,50361643,75%28,10
VK 16.02 Leopard5619,448681675,00%2885,33
T92 HMC101741,814961631,25%1472,66
XM69 Hacker111554,567871650,00%947,58
M-IV-Y 81832,449571650,00%2218,77
VK 72.01 (K) 102794,258711643,75%1855,52
Type 1 Chi-He4614,875951546,67%2221,80
SU-18282,731391546,67%291,52
SU-14-281401,677301553,33%1626,38
M10 Wolverine5278,072711540,00%373,99
AMX 50 Foch (155) 102240,135621553,33%1505,78
Type 63 81469,938131546,67%1657,55
Matilda4485,145501464,29%1740,03
ARL V39668,212141450,00%119,00
S-517563,694251330,77%409,03
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6590,467011369,23%1682,75
Panther/M10 71291,779871376,92%2304,90
Turtle Mk. I 81171,008311369,23%1189,62
105 leFH18B2 5417,003911241,67%549,19
Sturmpanzer I Bison3118,251431266,67%400,36
Churchill VII6913,176951241,67%1589,91
CC-46 Pancernik 91234,006561241,67%742,27
Pz.Kpfw. 35 (t)249,73971127,27%1,41
K-91-PT 92090,649021154,55%2111,91
Panzerjäger I238,301271080,00%261,00
SU-76M440,301581040,00%4,07
Chieftain/T95 81153,78984977,78%1860,71
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5546,78674966,67%1473,62
Caliban 81486,331026977,78%1842,10
TOG II* 6708,67394933,33%836,43
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61160,67700944,44%2406,01
Char Futur 4 91926,33784933,33%1678,23
Type 2597 Chi-Ha3311,88328850,00%1312,02
Ho-Ri 28843,88580850,00%749,70
Object 780 101744,75731850,00%1299,47
T-345436,57652785,71%1433,38
M2 Light2409,43453757,14%1760,42
MS-114,2929757,14%140,17
KV-1SA 5871,17760650,00%1740,34
Großtraktor - Krupp 3233,00445633,33%598,69
B1455,60131540,00%7,98
Škoda T 256792,80576540,00%1357,08
Vickers Mk. E Type B2253,40232560,00%1224,78
T-26220,0073540,00%0,00
M5 Stuart4173,00247520,00%256,65
Panhard AMD 178B6641,40548560,00%1935,52
Object 777 Version II 91953,00924560,00%1698,73
Bofors Tornvagn 81560,80702540,00%1722,20
Dicker Max 61011,4041250,00%1475,67
Vickers Medium Mk. I168,25107450,00%180,09
Renault FT17,0044425,00%0,00
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.467,25201450,00%90,63
AMX 50 Foch B101956,5028440,00%1317,90
T-116 3488,75604450,00%2792,60
VK 168.01 Mauerbrecher 81340,25711475,00%1478,11
Chimera 81327,50736425,00%1112,47
Object 244 6580,25410425,00%510,30
Hotchkiss H35246,00164333,33%0,00
SU-85B484,00119333,33%0,00
Grille 1510987,00446333,33%349,33
T-34 with L-11 4789,00660333,33%3273,08
TS-5 82763,0013583100,00%3760,20
Cobra 91394,33551333,33%910,07
T2 Medium Tank245,50220250,00%82,83
SU-2-122 5123,00296250,00%133,28
Valentine II 4358,50723250,00%1485,75
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2649,0062120,00%2207,85
M22 Locust 3425,50578250,00%1972,28
Tetrarch 2171,00212250,00%822,34
Excalibur 6645,0029720,00%735,57
M10 RBFM 5520,00471250,00%899,24
D1249,001421100,00%261,00
Type 97 Chi-Ha3288,002701100,00%1135,31
AT-12454,0019910,00%2057,62
AMX 3830,0010610,00%0,00
T56 GMC335,002810,00%0,00
KV-2687,005710,00%0,00
Durchbruchswagen 24307,002691100,00%926,53
AMX 65 t81225,008301100,00%1249,04
Object 590 92059,0047310,00%1908,52
AMR 35 2182,0022510,00%756,28
Patton the Tank 91646,0041610,00%1215,18
M16/43 Sahariano 3698,0062010,00%2149,50
T-127 368,0011810,00%0,00
Somua SM 85510,0027961100,00%13180,05
43 M. Toldi III 3127,005061100,00%569,59

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 29/04/2023
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 29/04/2023
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 08/02/2021
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 20/06/2019
Gestopt: 30/01/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/11/2015
Gestopt: 04/05/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/09/2017
Gestopt: 29/09/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 26/09/2015
Gestopt: 27/09/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/10/2017
Gestopt: 01/11/2017
Rol: Reservist
Toegetreden: 18/02/2019
Gestopt: 26/05/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 27/05/2019
Gestopt: 18/06/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/11/2017
Gestopt: 24/01/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/01/2019
Gestopt: 17/02/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 11/07/2015
Gestopt: 28/08/2015
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 26/06/2014
Gestopt: 27/06/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 04/06/2014
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/12/2013