absint1

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 23/03/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6407808106
Gemiddelde tier8,320,0011,0010,21
Overwinningen3132348,88%00,00%225,00%5047,17%
Verloren3200049,94%00,00%675,00%5652,83%
Gelijkstand7551,18%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1340120,91%00,00%00,00%1514,15%
Tanks vernietigd423220,6600,0060,75960,91
Gedood / dood ratio0,840,000,751,05
Gezien703661,1000,00121,50870,82
Schade toegebracht1.143,330,001.693,381.866,44
Veroveringspunten594190,9300,0000,001791,69
Verdedigingspunten218560,3400,0000,0000,00
Ervaring589,820,00679,38797,42
WN7917,240,00663,33963,48
WN81180,560,001260,131460,08
Totaal
Gevechten64078
Gemiddelde tier8,32
Overwinningen3132348,88%
Verloren3200049,94%
Gelijkstand7551,18%
Gevechten overleefd1340120,91%
Tanks vernietigd423220,66
Gedood / dood ratio0,84
Gezien703661,10
Schade toegebracht1.143,33
Veroveringspunten594190,93
Verdedigingspunten218560,34
Ervaring589,82
WN7917,24
WN81180,56
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten8
Gemiddelde tier11,00
Overwinningen225,00%
Verloren675,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd60,75
Gedood / dood ratio0,75
Gezien121,50
Schade toegebracht1.693,38
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring679,38
WN7663,33
WN81260,13
Voorbije 30 dagen
Gevechten106
Gemiddelde tier10,21
Overwinningen5047,17%
Verloren5652,83%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1514,15%
Tanks vernietigd960,91
Gedood / dood ratio1,05
Gezien870,82
Schade toegebracht1.866,44
Veroveringspunten1791,69
Verdedigingspunten00,00
Ervaring797,42
WN7963,48
WN81460,08
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten318000
Overwinningen13442,14%00,00%00,00%00,00%
Verloren17454,72%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand103,14%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd9228,93%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1570,4900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,690,000,000,00
Gezien1080,3400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.526,950,000,000,00
Veroveringspunten3100,9700,0000,0000,00
Verdedigingspunten2030,6400,0000,0000,00
Ervaring593,670,000,000,00
Totaal
Gevechten318
Overwinningen13442,14%
Verloren17454,72%
Gelijkstand103,14%
Gevechten overleefd9228,93%
Tanks vernietigd1570,49
Gedood / dood ratio0,69
Gezien1080,34
Schade toegebracht1.526,95
Veroveringspunten3100,97
Verdedigingspunten2030,64
Ervaring593,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten77000
Overwinningen4254,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren3545,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2228,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd430,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,780,000,000,00
Gezien380,4900,0000,0000,00
Schade toegebracht863,190,000,000,00
Veroveringspunten180,2300,0000,0000,00
Verdedigingspunten100,1300,0000,0000,00
Ervaring615,210,000,000,00
Totaal
Gevechten77
Overwinningen4254,55%
Verloren3545,45%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2228,57%
Tanks vernietigd430,56
Gedood / dood ratio0,78
Gezien380,49
Schade toegebracht863,19
Veroveringspunten180,23
Verdedigingspunten100,13
Ervaring615,21
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten36000
Overwinningen822,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren2775,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand12,78%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd38,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd100,2800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,300,000,000,00
Gezien340,9400,0000,0000,00
Schade toegebracht685,060,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten140,3900,0000,0000,00
Ervaring222,860,000,000,00
Totaal
Gevechten36
Overwinningen822,22%
Verloren2775,00%
Gelijkstand12,78%
Gevechten overleefd38,33%
Tanks vernietigd100,28
Gedood / dood ratio0,30
Gezien340,94
Schade toegebracht685,06
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten140,39
Ervaring222,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten743000
Overwinningen35247,38%00,00%00,00%00,00%
Verloren37350,20%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand182,42%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd18224,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3680,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,660,000,000,00
Gezien8691,1700,0000,0000,00
Schade toegebracht842,790,000,000,00
Veroveringspunten16942,2800,0000,0000,00
Verdedigingspunten14771,9900,0000,0000,00
Ervaring444,840,000,000,00
Totaal
Gevechten743
Overwinningen35247,38%
Verloren37350,20%
Gelijkstand182,42%
Gevechten overleefd18224,50%
Tanks vernietigd3680,50
Gedood / dood ratio0,66
Gezien8691,17
Schade toegebracht842,79
Veroveringspunten16942,28
Verdedigingspunten14771,99
Ervaring444,84
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2146000
Overwinningen99546,37%00,00%00,00%00,00%
Verloren109350,93%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand582,70%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd49523,07%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd9710,4500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,590,000,000,00
Gezien17730,8300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.003,120,000,000,00
Veroveringspunten36711,7100,0000,0000,00
Verdedigingspunten25641,1900,0000,0000,00
Ervaring600,640,000,000,00
Totaal
Gevechten2146
Overwinningen99546,37%
Verloren109350,93%
Gelijkstand582,70%
Gevechten overleefd49523,07%
Tanks vernietigd9710,45
Gedood / dood ratio0,59
Gezien17730,83
Schade toegebracht1.003,12
Veroveringspunten36711,71
Verdedigingspunten25641,19
Ervaring600,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4916000
Overwinningen251051,06%00,00%00,00%00,00%
Verloren237148,23%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand350,71%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd149630,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd26260,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,770,000,000,00
Gezien38490,7800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.477,310,000,000,00
Veroveringspunten35330,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten46690,9500,0000,0000,00
Ervaring686,920,000,000,00
Totaal
Gevechten4916
Overwinningen251051,06%
Verloren237148,23%
Gelijkstand350,71%
Gevechten overleefd149630,43%
Tanks vernietigd26260,53
Gedood / dood ratio0,77
Gezien38490,78
Schade toegebracht1.477,31
Veroveringspunten35330,72
Verdedigingspunten46690,95
Ervaring686,92
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (442)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Bat.-Châtillon 155 58101426,64637497948,24%1271,09
T92 HMC101554,41661330550,74%1406,40
ISU-15281306,30613180350,75%1393,43
ShPTK-TVP 100 81641,62863145254,20%1956,59
Object 261101475,50708125051,92%1277,83
IS-38953,31547114246,58%930,93
Progetto M35 mod. 46 81330,14753112449,02%1524,96
E 100101488,66692107446,93%1025,20
ELC EVEN 90 8545,91630107449,81%953,24
G.W. E 100101474,8569799351,36%1272,45
SU-130PM 81517,8073697949,85%1658,31
Conqueror Gun Carriage101508,0765496646,17%1167,03
AMX 13 909464,4750895242,44%431,19
Leopard 1101833,8468090448,12%1389,50
Rheinmetall Skorpion 81569,8079085253,64%1788,75
M40/M4381366,8659784854,25%1777,57
Bat.-Châtillon 12 t8468,2153773248,91%660,99
Grille 15101433,2957672944,17%890,71
T110E4101613,8965165148,54%1038,69
Rhm.-Borsig Waffenträger81314,0762359945,91%1347,07
TVP T 50/51101827,7869157448,78%1455,14
Progetto M40 mod. 65101755,1867056045,18%1299,01
Bat.-Châtillon 25 t AP9954,5260053545,61%777,25
Type 5 Heavy101493,5771752246,17%855,81
KV-48965,2451649846,99%1028,38
Panhard EBR 10510519,7156649241,26%339,36
SU-14-17965,7734649050,20%1383,86
FV4005 Stage II101386,6257946245,67%917,26
Tiger II81040,3157344551,69%1150,58
LT-432 8538,9062044247,74%809,14
Strv 103B101942,6469443649,31%1365,70
T-109972,1555441947,26%738,96
FV215b (183) 102008,4671041654,57%1609,66
Tiger (P)7741,7644941050,00%841,68
T92 8421,8158440143,64%548,46
ST-I91408,3273638555,06%1310,52
Lion 102211,6375738350,91%1847,08
P.44 Pantera8868,5958836445,33%948,60
Lorraine 155 mle. 5181182,7351636149,31%1355,29
T297943,1954035853,07%1125,49
Bat.-Châtillon 155 5591578,5262334452,33%1717,75
GSOR 1008 81599,3379534452,62%1731,93
AMX 50 B102125,0973331849,06%1565,10
Strv 103-091375,7563631648,73%1119,37
Panhard EBR 75 (FL 10) 8498,3558430947,90%630,82
Type 4 Heavy91355,7471830248,01%1155,88
Bat.-Châtillon Bourrasque 81099,3869430248,68%1200,18
KV-856425,7530630050,00%562,45
HWK 30 8462,1457729948,16%616,44
Waffenträger auf Pz. IV91246,1361429344,71%898,30
Hummel61010,0433728651,05%1598,93
M53/M5591326,0167528548,07%1243,63
M1271055,7437528349,47%1549,86
Type 5 Ka-Ri 81881,8883228051,07%1863,20
M41 Walker Bulldog8472,6256427847,12%653,08
Tiger I7831,0945427549,45%1003,97
E 7591127,7763325852,33%937,58
AMX 50 Foch B102058,7171425851,55%1494,81
Churchill I5353,2427325550,59%623,16
Strv S1 81607,0277825556,47%1925,48
KV-37544,3636925447,24%508,84
SU-86955,8332524652,03%1478,63
T3091440,9268924552,24%1237,98
T-34-856402,7238424449,18%610,51
IS7560,6038224350,21%594,96
Lorraine 155 mle. 507966,6434424245,87%1242,80
G.W. Panther71134,5537224249,59%1522,78
Panhard EBR 909467,2459524242,98%444,52
T499337,7650224045,00%245,21
StuG III Ausf. G5290,6320823447,44%507,64
AMX 13 757343,3146223049,13%516,83
Object 279 early 102086,2382022648,23%1226,50
212A91507,5175922256,76%1511,64
Panhard AML Lynx 6x68261,7947021939,73%177,82
SU-14-281221,9468121849,54%1310,20
T28 Prototype81101,5860421848,17%1120,52
Cromwell6322,7527921239,62%355,64
M7 Priest3556,0725220451,96%1770,33
Controcarro 3 Minotauro102212,5184120458,33%1732,68
SU-1527673,3635720344,83%739,58
M446823,8332420150,25%1583,84
KV-15405,9530419848,99%767,05
SU-54546,4524719453,61%1496,86
Conqueror91096,1665719346,11%783,44
T-1506438,0931119152,36%616,81
Churchill VII6445,3732718645,70%632,03
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4229,7118118051,11%478,63
Kranvagn101476,7269917950,28%1028,32
UDES 038901,8752517943,02%792,28
T-448956,5765717746,89%1257,64
BZ-176 81354,2485617557,14%1317,13
Ho-Ri 3102144,9568617346,24%1369,34
T110E3102001,3170916851,19%1434,48
VK 30.01 (P)6297,3728116749,70%328,53
AMX 13 105 AM mle. 505632,7525616345,40%1432,52
Object 140101675,4274716351,53%1418,27
Grille5556,5625816157,14%1259,80
IS-4101297,4766915942,77%773,43
Lorraine 40 t 81295,9869415850,00%1427,67
O-Ho8693,0258715545,16%534,94
CS-52 LIS 81156,4672215553,55%1334,97
Manticore10501,4355015545,16%339,60
SU-1006480,7131315445,45%686,47
AT 158956,3972115258,55%992,68
Char Mle. 75 9537,0455714843,92%488,62
Indien-Panzer8903,5261014747,62%1064,59
T25/27790,2454014648,63%1059,57
Object 777 Version II 91343,1072814450,00%1123,49
M4151001,0033714350,35%1976,88
AMX 13 F3 AM6900,5133714358,74%1440,87
AMX 12 t6254,4132614252,11%515,01
T-345241,6523314051,43%520,59
Leo7411,2841613844,93%404,49
STB-1101639,4673313651,47%1310,77
SMV CC-64 Vipera 81348,5672513448,51%1439,31
Škoda T 5091011,0956913142,75%691,98
VK 30.01 (D)6435,1143513148,85%697,68
T-100 LT10732,7654013140,46%615,60
Object 274a 81193,5475012848,44%1452,43
Jagdpanzer E 100102167,7573512655,56%1730,60
Prototipo Standard B9869,2552412543,20%558,89
SU-855347,6224212346,34%647,11
UDES 15/16101504,7665512347,97%1090,76
Object 268 Version 4101742,8471312251,64%1163,20
Vz. 55101897,6972712147,11%1246,82
Sturer Emil7761,8152112047,50%951,70
T-703140,6018411849,15%373,68
IS-7101691,4174611749,57%1223,82
M3 Lee4133,2715711544,35%252,65
Alecto4205,7618711547,83%389,77
Black Prince7377,9531011443,86%268,40
Maus101860,1675911347,79%1346,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5280,6824411146,85%578,70
Bisonte C45 81183,8077011153,15%1161,52
M66269,2025011047,27%203,92
M18 Hellcat6504,3533111052,73%771,51
G.W. Tiger (P)81153,7066611046,36%1445,49
Sherman Firefly6595,9348810643,40%974,05
Ikv 90 Typ B7504,4143610445,19%511,61
T803111776,8576710443,27%977,84
60TP Lewandowskiego101978,8175110348,54%1330,16
O-Ni71160,2478410356,31%1722,30
Pz.Kpfw. III/IV5182,8320510347,57%306,52
Somua SM 81436,5078310151,49%1435,22
Konštrukta T-34/1007602,565299844,90%762,08
M5A1 Stuart4101,621669850,00%168,45
T404278,272119852,04%603,35
G.W. Tiger91433,237659856,12%1395,83
Škoda T 56 81260,787639748,45%1056,52
Pz.Kpfw. III Ausf. J468,411469650,00%90,63
Löwe 81226,298359556,84%1371,81
AT 25310,402849457,45%687,45
Hotchkiss EBR7221,904149443,62%220,20
AMX 50 10081094,576149244,57%1114,47
Crusader6192,802228949,44%383,72
Marder II3114,131308944,94%139,96
TS-5 81419,258088953,93%1552,97
CS-5991149,746428644,19%905,28
Kanonenjagdpanzer 105 81081,135858541,18%977,07
53TP Markowskiego8710,185548445,24%576,80
A-20559,571678350,60%114,71
Ikv 65 Alt II6626,105038350,60%1054,55
ASTRON Rex 105 mm 81506,128278351,81%1758,20
Super Hellcat 7813,405768345,78%1120,58
Matilda4125,061708246,34%131,40
TVP VTU Koncept8555,845328245,12%520,06
CS-538698,465538046,25%740,37
VK 45.02 (P) Ausf. A8762,515488038,75%598,55
T95/FV4201 Chieftain 101606,917628052,50%932,83
Bat.-Châtillon 25 t101408,276727843,59%1028,18
SU-263298,231597844,87%747,22
Škoda T 27 8812,876327857,69%991,58
VK 30.02 (D)7620,396397761,04%930,88
AMX AC mle. 467632,715077651,32%772,79
Charioteer81020,265997648,68%975,12
AMBT 81107,376777550,67%1116,98
Taschenratte112556,259917552,00%1537,36
FV4202 8969,197037549,33%1211,34
T1 Heavy5354,622817441,89%533,37
ARL V396597,614817450,00%1098,03
Nashorn6621,013397349,32%1007,75
VK 100.01 (P)81119,617547250,00%1274,58
Caernarvon Action X 8871,506777244,44%834,09
UDES 14 Alt 58730,465987157,75%851,61
T376275,085097156,34%583,41
Strv 746422,004376844,12%569,95
T328771,535566841,18%655,65
Ares 90102101,657966850,00%1665,18
Škoda T 256419,344776752,24%668,58
E 25 71342,137836752,24%2043,82
VK 20.01 (D)4147,402016544,62%240,43
AMX ELC bis5136,233766556,92%339,39
Ares 8591524,318386558,46%1518,87
Sherman III5398,284246450,00%1002,90
Sturmpanzer II4503,382646353,97%2040,76
M10 Wolverine5330,083146344,44%558,26
Pz.Sfl. IVc5375,572266341,27%675,25
CS-63101328,956836251,61%903,63
Covenanter5115,021776246,77%172,65
Leopard 120 Verbessert111809,876206232,26%1022,29
Charlemagne 81278,277006238,71%929,33
Strv 107-12112263,216826139,34%1193,06
ST-II101291,826596048,33%834,76
Object 703 Version II 8940,106536041,67%771,25
Emil I81054,516535944,07%971,54
AMX 13 10510787,416115949,15%691,73
M54 Renegade 8983,366485940,68%754,81
O-I6656,415315843,10%1033,08
50TP prototyp 81088,306965749,12%1075,51
Lorraine 39L AM3325,421725745,61%1011,96
FV215b 101334,056045738,60%816,00
T-284102,271555657,14%192,85
T-437575,965175637,50%663,33
Comet7470,354635538,18%441,20
Vickers Medium Mk. I178,651285450,00%259,12
Škoda T 245328,533785347,17%816,97
M60 101447,446305246,15%1003,49
Ares 7581350,008355261,54%1573,62
E 75 TS 8933,966135248,08%881,62
LHMTV8391,426475261,54%642,36
Caernarvon8715,926205152,94%643,42
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.496,761885147,06%119,10
Super Conqueror101585,907235152,94%1117,93
M374361,221705042,00%1262,44
Chrysler K GF 81045,446755040,00%1015,20
Bishop5503,492164936,73%929,79
Ares 90 C111643,716884940,82%926,17
AMX 67 Imbattable112732,968654948,98%1692,05
50TP Tyszkiewicza9721,335884847,92%424,89
Type T-345200,082114847,92%376,30
BT-7438,491064742,55%35,40
FV20781037,916964744,68%1110,78
VK 168.01 (P) 81063,626094736,17%1081,62
T26E5 Patriot 8848,536544740,43%839,57
WZ-120-1G FT 81370,838004759,57%1532,82
45TP Habicha7692,025524647,83%740,59
M41D 8430,785324645,65%521,48
SU-85B4219,362024548,89%393,12
B14110,071484443,18%69,23
Vickers Medium Mk. III381,951184450,00%135,41
Gorilla111929,847054440,91%990,57
Object 252U 81192,347914459,09%1266,05
Ikv 1035379,673894346,51%755,31
D2359,171234247,62%55,15
Controcarro 1 Mk. 291463,766754245,24%1179,56
AMX Canon d'assaut 105 81561,327204143,90%1690,68
Concept 1B 91471,108324165,85%1126,19
M2 Medium Tank370,101254052,50%110,11
UDES 169627,434614032,50%268,59
Panhard AMD 178B6154,583454045,00%192,83
AMX M4 mle. 49 Liberté 8932,456634040,00%922,16
Pz.Kpfw. III Ausf. E395,231153938,46%36,51
Birch Gun4219,081953966,67%810,60
XM57 81396,447253946,15%1247,93
AT 86215,922713852,63%206,39
FV3046364,163653844,74%406,65
Vickers Medium Mk. II257,221103756,76%160,32
T1 Cunningham143,95953735,14%0,00
IS-2-II81043,956073740,54%1007,43
M-V-Y101808,746893540,00%1228,99
Valentine AT4124,031493354,55%220,46
Type 71101776,038383357,58%1216,01
Strv m/425244,163383256,25%536,89
STK-2111959,477953246,88%1097,26
AE Phase I 91246,416463243,75%957,46
Emil II9793,875613145,16%466,61
IS-3A 8942,457333154,84%851,52
T2 Medium Tank291,171153040,00%211,95
S35 CA5578,834273043,33%1192,96
T698997,736303036,67%1034,70
Lansen C 81056,247932958,62%1375,30
XM66F 81426,048002860,71%1428,33
P.43 bis6344,564352755,56%505,67
Pz.Kpfw. II262,001352751,85%101,44
STA-18750,115552748,15%757,51
AMX 404182,372372755,56%594,85
Kunze Panzer 91385,307632762,96%1417,71
EMIL 1951 8924,626252646,15%769,95
P.43 ter7522,764922556,00%693,87
O-I Experimental5532,925242548,00%1011,52
M24 Chaffee5157,443522544,00%282,02
T26E4 SuperPershing 81051,717732454,17%1193,48
Kampfpanzer 07 P(E) 101620,255992433,33%869,08
Turtle Mk. I 8761,215782441,67%458,74
AMX 13 57 7428,755642454,17%678,38
Pz.Kpfw. II Ausf. G355,261142334,78%0,19
HWK 128468,576712347,83%631,39
Strv 81 8775,005822334,78%735,08
Bofors Tornvagn 81024,786142343,48%904,84
Object 260 101649,966552339,13%941,58
Projet Louis 9425,045422339,13%282,27
SU-182149,141162245,45%797,03
T3 HMC266,681002240,91%29,89
Type 2597 Chi-Ha370,051072133,33%0,50
KV-261071,387582157,14%2275,20
Pz.Kpfw. 5581124,246732138,10%784,08
Type 1 Chi-He4127,151692045,00%158,64
SMV CC-678800,005572045,00%637,35
SU-76M4107,601202035,00%29,92
FV4004 Conway91054,005022040,00%659,33
KR-1111696,057402040,00%866,89
BT-2286,501201844,44%201,80
Sturmpanzer I Bison3153,501551866,67%541,12
BZ-75101851,067511844,44%1255,44
T1 HMC257,94891752,94%183,99
Panzerjäger I246,94881735,29%0,92
DBV-152 101534,416431747,06%778,95
Object 705A101593,357041752,94%1113,39
Schwarzpanzer 58 8831,005811735,29%887,06
T28 Concept 7772,945961752,94%1035,96
Marder 38T4241,003251662,50%566,22
Object 277101574,386641643,75%1072,05
122 TM 81719,8110481675,00%2393,18
MS-1192,331451553,33%369,09
Sexton II3160,131491560,00%628,36
Coccodrillo 101818,406991546,67%1087,86
T56 GMC3213,001761540,00%557,61
FV230 Canopener101460,406841540,00%791,92
Universal Carrier 2-pdr2123,641211457,14%427,93
AT 77455,145871471,43%555,25
T-60237,501341457,14%132,57
M-IV-Y 8909,646291442,86%745,52
P.435178,232351330,77%177,89
Centurion Mk. I8397,834351241,67%244,06
T-804213,422301266,67%838,40
M47 Iron Arnie 8930,175651233,33%791,68
Object 452K 101346,008001258,33%896,06
14TP478,823021172,73%261,00
BDR G1 B5123,912421145,45%55,94
XM551 Sheridan10607,456711154,55%520,83
AltProto AMX 30 81447,558141154,55%1753,39
Wz. 64GC Bzyg 101362,457141154,55%811,55
VK 75.01 (K) 8889,827001163,64%968,06
Jagdpanzer IV6152,402071040,00%21,41
T-46373,101351050,00%132,52
Ho-Ri 281053,107671070,00%1173,84
ISU-152K 81179,405441030,00%1116,85
TL-7 92519,709161050,00%2292,87
FV201 (A45) 7918,605601030,00%966,41
Ashigaru 101830,507341050,00%1277,45
WZ-111 81024,78767955,56%1182,41
Leichttraktor123,8970944,44%34,18
SMV CC-567902,00596955,56%1096,95
Cruiser Mk. IV4100,78121944,44%88,16
Vz. 63P111640,56543922,22%735,99
KPz 3 Projekt 07 HK 91663,00582944,44%1207,82
Husarz 81217,22725966,67%1088,85
ST vz. 394187,88357875,00%574,33
Vz. 60S Dravec 101853,50829850,00%1062,83
Somua SAu 404217,88366875,00%601,94
AMX M4 mle. 54101789,38932875,00%1317,13
TS-54 81438,88838850,00%1555,75
SDP wz 66 Grom 8842,38609850,00%664,57
59-Patton 8831,50705862,50%1115,27
Grant4242,29333771,43%811,71
CAV mod. 71111322,57495714,29%706,37
Cruiser Mk. III381,71149771,43%388,51
M-III-Y8999,86601714,29%876,68
SU-100Y 6541,00288714,29%668,82
T-54 first prototype 8253,86374728,57%18,00
Strv m/40L3148,50293650,00%363,31
Renault FT 75 BS2285,33200666,67%2297,55
Vickers Mk. E Type B236,50134683,33%263,04
40TP Habicha675,17183616,67%0,00
Rinoceronte101917,00800650,00%1537,22
T57 Heavy102388,33642633,33%1605,03
Chieftain/T95 8828,50477633,33%746,99
56TP 8952,83455616,67%622,10
StuG IV 5518,17370650,00%1372,54
Bretagne Panther 6886,00554633,33%1549,24
GSOR 1010 FB 8425,50312616,67%161,87
D12124,20146580,00%579,74
Ikv 723226,60249540,00%415,19
M5 Stuart4105,20345560,00%209,46
IS-2 shielded 71169,40579520,00%1577,47
T77 81138,80749580,00%1302,46
Type 63 8966,20757560,00%985,97
AT 15A 71066,60726540,00%1716,78
LT vz. 352109,75193450,00%343,52
Renault FT153,00117450,00%120,85
Leopard Prototyp A9321,75603475,00%261,00
GSOR 1006 Scheme 79395,5033840,00%43,61
ISU-122-2 8925,75480425,00%620,49
T-45 2196,75352475,00%1043,76
Gonsalo 8603,00509450,00%400,25
T 55A 9990,00494425,00%722,52
T-22 medium 101259,25573425,00%641,74
Renault NC-31129,007930,00%0,00
25TP KSUST II566,33177333,33%0,00
Progetto C50 mod. 669932,67539333,33%483,11
Type 578448,33527366,67%407,28
Object 752 91310,67698333,33%796,03
T-832 8742,0037030,00%438,93
116-F3 101514,00504333,33%756,88
M10 RBFM 5538,33570366,67%1205,46
Krupp-Steyr Waffenträger 7667,00423333,33%604,48
M4A1 Revalorisé 81244,67785366,67%1744,72
Kolohousenka1138,00240250,00%568,87
Strv m/38228,501862100,00%261,00
Renault Otsu1135,0013620,00%446,76
LT vz. 38382,00169250,00%161,37
M14/41267,502502100,00%261,00
P26/40494,50268250,00%103,47
Pvlvv fm/42273,50191250,00%165,86
Sav m/434113,5014220,00%25,84
VK 16.02 Leopard5213,0018220,00%374,95
Renault UE 57331,001922100,00%261,00
Waffenträger auf E 100102549,00639250,00%1582,62
FV601 Saladin80,006212100,00%261,00
Windhund 81121,50711250,00%1061,58
K-91-PT 92130,00738250,00%2155,37
STG 8523,007632100,00%584,27
T-29 3147,00264250,00%359,13
MTLS-1G14 3174,503702100,00%714,73
Vz. 58 Medvěd 9904,50628250,00%517,75
TOG II* 6524,5027820,00%605,31
Excelsior 5693,509522100,00%1827,89
Chimera 81215,50472250,00%924,39
BT-7 artillery 390,502732100,00%313,44
Type 59 81804,0038610,00%2193,10
Strv fm/211124,004131100,00%781,20
Fiat 3000198,002601100,00%487,18
Chi-Ni2164,001561100,00%802,05
Lago455,009310,00%0,00
M15/423149,003301100,00%440,51
IS-6 8765,0040810,00%480,82
Tiger-Maus 91672,0010671100,00%1249,76
FV227 Conceiver8630,008461100,00%615,63
Forest Spirit 8550,008551100,00%464,98
Ram II 5443,0029910,00%1016,47
Valentine II 4309,0024310,00%864,90
AAT60 81054,0043510,00%991,26
Ashbringer 101568,0010711100,00%1135,67
T7 Combat Car 20,00710,00%0,00
Stridsyxa 82257,0011431100,00%2347,51
LTP 3264,0016410,00%1241,25
ISU-122S 70,0015610,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,002461100,00%261,00
Char Futur 4 93356,0014571100,00%4171,30
Cobra 91878,009091100,00%1675,34
43 M. Toldi III 30,002410,00%0,00
FV226 Contradictious 82149,0014301100,00%2993,23

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 23/03/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/12/2025
Gestopt: 22/03/2026
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 07/08/2025
Gestopt: 21/12/2025
Rol: Rekruut
Toegetreden: 08/08/2021
Gestopt: 01/08/2025
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 08/08/2021
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/05/2021
Gestopt: 30/05/2021
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 16/04/2021
Gestopt: 23/05/2021
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 20/10/2019
Gestopt: 12/02/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/02/2020
Gestopt: 19/02/2020
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 31/05/2021
Gestopt: 17/07/2021
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 06/10/2020
Gestopt: 06/12/2020
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 10/09/2020
Gestopt: 04/10/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 18/07/2021
Gestopt: 05/08/2021
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 20/02/2020
Gestopt: 08/03/2020
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 10/03/2020
Gestopt: 16/08/2020
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 05/09/2019
Gestopt: 19/10/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/08/2019
Gestopt: 04/09/2019
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 10/09/2020
Gestopt: 04/10/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 25/03/2019
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 16/07/2014
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 08/05/2014