Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten19763000
Gemiddelde tier6,610,000,000,00
Overwinningen967448,95%00,00%00,00%00,00%
Verloren986049,89%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand2291,16%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd455723,06%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd133200,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,880,000,000,00
Gezien197041,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht708,760,000,000,00
Veroveringspunten219111,1100,0000,0000,00
Verdedigingspunten64890,3300,0000,0000,00
Ervaring388,620,000,000,00
WN7867,840,000,000,00
WN8958,910,000,000,00
Totaal
Gevechten19763
Gemiddelde tier6,61
Overwinningen967448,95%
Verloren986049,89%
Gelijkstand2291,16%
Gevechten overleefd455723,06%
Tanks vernietigd133200,67
Gedood / dood ratio0,88
Gezien197041,00
Schade toegebracht708,76
Veroveringspunten219111,11
Verdedigingspunten64890,33
Ervaring388,62
WN7867,84
WN8958,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen112,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren787,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd112,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien101,2500,0000,0000,00
Schade toegebracht605,250,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring207,630,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen112,50%
Verloren787,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd112,50%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien101,25
Schade toegebracht605,25
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring207,63
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten12000
Overwinningen433,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren866,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd325,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd60,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien90,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht447,000,000,000,00
Veroveringspunten151,2500,0000,0000,00
Verdedigingspunten10,0800,0000,0000,00
Ervaring196,670,000,000,00
Totaal
Gevechten12
Overwinningen433,33%
Verloren866,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd325,00%
Tanks vernietigd60,50
Gedood / dood ratio0,67
Gezien90,75
Schade toegebracht447,00
Veroveringspunten151,25
Verdedigingspunten10,08
Ervaring196,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten367000
Overwinningen17948,77%00,00%00,00%00,00%
Verloren17748,23%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand113,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11230,52%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1130,3100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,440,000,000,00
Gezien3260,8900,0000,0000,00
Schade toegebracht361,250,000,000,00
Veroveringspunten21195,7700,0000,0000,00
Verdedigingspunten6341,7300,0000,0000,00
Ervaring315,600,000,000,00
Totaal
Gevechten367
Overwinningen17948,77%
Verloren17748,23%
Gelijkstand113,00%
Gevechten overleefd11230,52%
Tanks vernietigd1130,31
Gedood / dood ratio0,44
Gezien3260,89
Schade toegebracht361,25
Veroveringspunten21195,77
Verdedigingspunten6341,73
Ervaring315,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten33000
Overwinningen1236,36%00,00%00,00%00,00%
Verloren2163,64%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1133,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd190,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,860,000,000,00
Gezien230,7000,0000,0000,00
Schade toegebracht488,760,000,000,00
Veroveringspunten160,4800,0000,0000,00
Verdedigingspunten651,9700,0000,0000,00
Ervaring240,580,000,000,00
Totaal
Gevechten33
Overwinningen1236,36%
Verloren2163,64%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1133,33%
Tanks vernietigd190,58
Gedood / dood ratio0,86
Gezien230,70
Schade toegebracht488,76
Veroveringspunten160,48
Verdedigingspunten651,97
Ervaring240,58
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen266,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren133,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd266,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,000,000,000,00
Gezien62,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht936,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring241,000,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen266,67%
Verloren133,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd266,67%
Tanks vernietigd20,67
Gedood / dood ratio2,00
Gezien62,00
Schade toegebracht936,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring241,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (201)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
E 25 7998,0950596551,19%1583,51
KV-15402,3729576548,63%736,25
WZ-1328651,9246771448,04%1045,22
Churchill III 5546,0053067753,32%1202,50
KV-856487,4831257344,85%662,41
Pz.Kpfw. T 25 5490,9839456753,62%1406,03
G.W. Tiger (P)8916,9738151751,45%1047,80
IS-38962,2245448849,18%1001,72
T-1091074,7345447945,51%875,35
BDR G1 B5575,6434236450,00%1173,38
Jagdpanther II81181,5447734850,00%1290,57
WZ-1317342,1636432143,93%470,14
IS-7101587,9155529949,50%1212,34
ISU-15281238,0645628945,67%1241,33
AMX Canon d'assaut 105 81249,4055828854,17%1307,14
Jagdtiger91564,3754128253,19%1359,55
KV-48972,9545627950,18%1058,74
ST-I91411,4054925347,43%1266,94
IS7664,7142224549,80%778,47
G.W. Panther7769,1235624257,02%992,69
Excelsior 5520,6642424053,75%1079,83
Hummel6449,8424523842,02%469,30
FV201 (A45) 7838,9756723356,22%1243,72
Jagdpanzer E 100101889,5146823248,71%1360,35
Rhm.-Borsig Waffenträger8954,8640821948,86%865,47
Jagdpanther7833,8040421451,40%1068,23
M18 Hellcat6533,6433921047,14%799,79
StuG III Ausf. G5236,8619719447,42%350,50
Waffenträger auf Pz. IV91356,0650519151,83%1092,82
ARL 446647,6237719054,74%1161,78
T-1506381,1228518551,89%493,23
WZ-1209821,3143217847,19%659,19
Sturer Emil7730,6134517843,26%840,65
AMX M4 mle. 49 8897,1650417247,67%943,30
T2971040,5550717154,39%1311,08
G.W. Tiger91145,0238617142,69%909,37
SU-1527711,3040017047,65%819,94
Object 70491463,7350016657,23%1227,87
FV3046476,6931416647,59%734,16
Pz.Sfl. IVc5360,2326116549,09%726,51
M41 Walker Bulldog8458,3142416546,67%634,41
FV4202 8700,8543116145,34%711,31
SU-1006524,7432014845,95%767,19
KV-37717,1337214646,58%786,57
59-166166,4227314443,75%229,36
Grille5249,9419814450,69%399,79
T376374,0034914349,65%862,77
UDES 0381010,4848613951,80%1055,44
T328851,5149012552,80%876,69
Type T-345231,9825112350,41%481,44
IS-4101786,6656111947,06%1295,82
Nashorn6511,1729111742,74%730,15
KV-26351,8526111645,69%395,19
AMX 12 t6393,6133711445,61%875,77
T-28480,8813911339,82%4,97
Sturmpanzer II4153,9115311341,59%266,86
T1 Cunningham155,6713211242,86%88,72
Jagdpanzer IV6471,5332111154,95%806,03
T25 Pilot Number 1 8902,1950410851,85%1113,08
Pz.Kpfw. I Ausf. C360,2616010340,78%27,69
AMX ELC bis5304,0731510341,75%920,25
O-I6552,6335710250,00%796,09
LTP 3215,1626310252,94%1128,65
Ikv 65 Alt II6624,7133110052,00%1097,22
M5A1 Stuart478,921959946,46%64,28
M66558,713469551,58%809,11
Strv 103-091386,577009355,91%1182,63
T675454,833409256,52%1072,71
S35 CA5495,213029147,25%1049,64
Matilda IV 5471,784089058,89%1297,63
ARL V396366,472708845,45%478,86
Bishop5435,782638754,02%988,83
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4121,451718647,67%116,98
T1 Heavy5295,402398541,18%344,55
Marder II367,031198055,00%119,96
KV-1S6568,624447755,84%1124,98
AMX M4 mle. 457760,834127644,74%899,96
Marder 38T4126,391787648,68%130,82
T-34-85M 6827,075167350,68%1294,49
Type 3 Chi-Nu5247,382366949,28%497,26
B1498,311406847,06%72,03
M24 Chaffee5346,614026654,55%1198,74
Bat.-Châtillon 12 t8435,235876653,03%660,44
Durchbruchswagen 24147,371786543,08%187,40
Pz.Kpfw. III Ausf. J455,661356439,06%0,00
121101272,374786334,92%719,10
T-50-2 6317,873056339,68%615,09
SU-100M17608,403856250,00%679,13
Pz.Kpfw. III Ausf. E363,321176036,67%0,12
SU-855485,523035843,10%1032,41
Grille 15101786,595275846,55%1197,64
Object 277101381,075125540,00%822,20
SU-85B4419,173225261,54%1270,17
KV-137367,723005042,00%357,82
StuG IV 5513,693364951,02%1420,88
T71 DA7503,153224841,67%851,33
T28 Concept 7953,215474845,83%1293,07
M3 Lee4178,772174751,06%499,55
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5311,302804751,06%729,19
Ikv 1035367,002684652,17%875,68
Object 268101924,335164548,89%1207,89
Panhard AMD 178B6125,022214542,22%92,26
Pz.Kpfw. II Luchs4204,122914261,90%743,16
Cruiser Mk. III325,43884235,71%0,00
Škoda T 245408,553154055,00%1132,32
Tiger 131 6381,302914042,50%375,62
Alecto491,761733748,65%77,82
STG Guard 81142,115183641,67%1181,71
FV215b (183) 101685,636983554,29%1192,11
AT 25149,731833333,33%80,79
Birch Gun4164,211603342,42%395,11
O-I Experimental5517,724043259,38%1059,39
M1039785,714413141,94%476,20
T25/27541,713173138,71%506,88
AMX 13 F3 AM6329,232593043,33%266,59
ELC EVEN 90 8376,935883046,67%521,81
VK 30.01 (H)5108,312032958,62%199,07
Type 97 Te-Ke 2125,071602955,17%521,56
Type 1 Chi-He4297,042912867,86%989,46
Type 5 Heavy101882,548882857,14%1259,70
AMX 50 Foch (155) 101304,396062853,57%837,49
T-46368,621412650,00%107,73
Type 95 Heavy4277,043062669,23%1056,18
G.W. E 100101103,885272552,00%845,74
KV-220-2 5427,963592528,00%577,69
WZ-132A9526,223542343,48%536,11
SU-130PM 81336,007222347,83%1199,41
Pz.Kpfw. II233,641082245,45%45,21
Sturmpanzer I Bison388,641722259,09%216,20
Panzerjäger I217,00592245,45%38,21
Type 2597 Chi-Ha356,911102240,91%4,05
T-437348,323452250,00%358,89
T-26248,65872040,00%1,12
Valentine AT4185,352032035,00%266,71
Hotchkiss H35211,16581921,05%0,00
BT-7 artillery 396,221741844,44%148,60
T3 HMC296,941281643,75%219,38
T-62A10913,403631520,00%391,50
T499319,074771540,00%182,94
D23101,001371353,85%232,97
D1218,38701338,46%0,00
Sexton II391,081231353,85%252,73
Maus101662,237821353,85%1059,21
Vickers Medium Mk. II251,92621225,00%0,00
STA-18664,674931233,33%532,04
M2 Medium Tank366,921211241,67%13,08
T2 Medium Tank2109,09871118,18%317,92
G.Pz. Mk. VI (e)248,55881145,45%81,90
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2114,552341145,45%393,58
T698769,506081060,00%916,18
Löwe 8826,704891060,00%814,28
T1 HMC215,2262933,33%0,00
Vickers Medium Mk. III354,5670922,22%1,48
Somua SAu 404101,89127922,22%1,63
Škoda T 256220,00223837,50%112,59
SU-1827,1384875,00%261,00
Cruiser Mk. IV428,38125850,00%88,26
IS-6 81078,13475850,00%1218,31
IS-M8279,38296825,00%16,35
Pz.Kpfw. I210,0049742,86%44,04
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81082,43449742,86%1025,59
Fantôme 91025,29801771,43%905,31
Renault FT129,0072633,33%0,00
Leichttraktor155,00128666,67%230,33
Type 91 Heavy3101,67174683,33%338,97
AMX 38313,83102666,67%242,37
M10 RBFM 5236,50235633,33%189,45
Super Hellcat 7764,17414666,67%1042,59
Sav m/434264,00193540,00%500,36
MT-2563,80149520,00%0,00
Pawlack Tank6359,60296560,00%458,27
Vickers Mk. E Type B2171,75206450,00%655,29
AMX 40479,25130425,00%21,40
113101331,25630425,00%690,49
Universal Carrier 2-pdr223,50138475,00%264,10
M8A14158,00167450,00%226,59
IS-2-II8660,25502475,00%680,30
AMX ELC 901 6317,0017440,00%498,84
Chi-Ni226,6787333,33%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)240,3372333,33%0,00
P.435347,33182333,33%692,59
VK 16.02 Leopard5112,672723100,00%329,25
T-602119,00211366,67%536,29
AMX 65 t898,00249333,33%2,62
Black Prince II 7755,33760366,67%1086,45
Pz.Sfl. IC 4416,67299333,33%923,17
Somua SM 8790,33524333,33%444,68
MS-1138,004620,00%0,00
Loyd Gun Carriage248,006020,00%38,27
Object 25791659,0038620,00%1618,54
Gabler’s Destroyer 5369,5016420,00%835,07
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 651,5017920,00%0,00
T-45 2155,00288250,00%675,85
T26E5 8754,00598250,00%781,70
Valiant 5217,504492100,00%432,29
Vickers Medium Mk. I169,001731100,00%385,08
M2 Light234,006010,00%0,00
Cruiser Mk. I144,001041100,00%261,00
KV-1SA 5758,006191100,00%1843,44
Lorraine 40 t 8605,0018810,00%337,97
43 M. Toldi III 3230,005491100,00%1350,06

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis