andydj4you

clanlogo
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 23/03/2020

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten22434000
Gemiddelde tier6,440,000,000,00
Overwinningen1111549,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren1111349,54%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand2060,92%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd594226,49%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd159560,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,970,000,000,00
Gezien176550,7900,0000,0000,00
Schade toegebracht710,960,000,000,00
Veroveringspunten126050,5600,0000,0000,00
Verdedigingspunten122110,5400,0000,0000,00
Ervaring379,690,000,000,00
WN7904,100,000,000,00
WN81021,070,000,000,00
Totaal
Gevechten22434
Gemiddelde tier6,44
Overwinningen1111549,55%
Verloren1111349,54%
Gelijkstand2060,92%
Gevechten overleefd594226,49%
Tanks vernietigd159560,71
Gedood / dood ratio0,97
Gezien176550,79
Schade toegebracht710,96
Veroveringspunten126050,56
Verdedigingspunten122110,54
Ervaring379,69
WN7904,10
WN81021,07
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd11,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien11,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht651,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring171,000,000,000,00
Totaal
Gevechten1
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd11,00
Gedood / dood ratio1,00
Gezien11,00
Schade toegebracht651,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring171,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten236000
Overwinningen12151,27%00,00%00,00%00,00%
Verloren11548,73%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10243,22%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1940,8200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,450,000,000,00
Gezien2351,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.126,680,000,000,00
Veroveringspunten6042,5600,0000,0000,00
Verdedigingspunten9474,0100,0000,0000,00
Ervaring559,670,000,000,00
Totaal
Gevechten236
Overwinningen12151,27%
Verloren11548,73%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd10243,22%
Tanks vernietigd1940,82
Gedood / dood ratio1,45
Gezien2351,00
Schade toegebracht1.126,68
Veroveringspunten6042,56
Verdedigingspunten9474,01
Ervaring559,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten117000
Overwinningen3731,62%00,00%00,00%00,00%
Verloren7463,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand65,13%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3328,21%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd660,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,790,000,000,00
Gezien1321,1300,0000,0000,00
Schade toegebracht657,740,000,000,00
Veroveringspunten1681,4400,0000,0000,00
Verdedigingspunten90,0800,0000,0000,00
Ervaring264,020,000,000,00
Totaal
Gevechten117
Overwinningen3731,62%
Verloren7463,25%
Gelijkstand65,13%
Gevechten overleefd3328,21%
Tanks vernietigd660,56
Gedood / dood ratio0,79
Gezien1321,13
Schade toegebracht657,74
Veroveringspunten1681,44
Verdedigingspunten90,08
Ervaring264,02
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5000
Overwinningen360,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren240,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd120,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd20,4000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien10,2000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.587,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten112,2000,0000,0000,00
Ervaring489,000,000,000,00
Totaal
Gevechten5
Overwinningen360,00%
Verloren240,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd120,00%
Tanks vernietigd20,40
Gedood / dood ratio0,50
Gezien10,20
Schade toegebracht1.587,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten112,20
Ervaring489,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (222)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
IS-381060,1447678649,24%1181,05
Rhm.-Borsig Waffenträger81384,9443769748,78%1306,35
WZ-1317675,0046743851,83%1455,88
WZ-1328746,0044242647,89%1251,19
KV-15443,3431137848,94%830,33
M127725,1832537644,95%884,43
M41 HMC5437,3426236451,37%648,94
Rheinmetall Skorpion 81527,3367135049,43%1634,05
Waffenträger auf Pz. IV91676,1346734446,51%1370,22
SU-1006593,7734433450,30%960,97
Pz.Kpfw. T 25 5386,3234832651,23%1007,05
Cromwell6549,0238232352,94%1073,33
IS7523,5832731443,95%492,80
Nashorn6590,0228231242,31%841,28
Sturer Emil7733,1133030546,23%876,68
T675507,5834530350,17%1171,62
Hummel6487,8527029250,00%641,41
KV-856340,7526228943,25%341,13
Tiger I7706,5239128551,23%820,06
Type 3 Chi-Nu5395,7028427648,55%1082,00
T376421,9537427651,45%1099,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5396,3729927549,09%1044,15
T-437702,8843027351,28%1122,93
VK 30.01 (D)6417,8032427051,48%703,06
M4A1 Sherman5332,8329826550,19%792,86
Grille 15101762,3147025948,65%1218,21
Jagdpanther II8829,2536125246,43%707,57
KV-26644,0836023246,98%961,45
T-448983,4451923151,52%1319,32
SU-1527802,4937422454,02%1105,06
T2971030,3255622355,16%1320,80
T-345178,1420722251,35%320,91
Lorraine 155 mle. 507778,8341222246,85%901,71
Comet7531,2143722147,06%706,68
M24 Chaffee5248,7333821757,14%865,83
Object 430U101482,3853421449,07%1081,90
T-34-856399,0031420947,37%616,46
T-34-2G FT71134,3345020352,71%1752,67
Charioteer81173,4046819746,70%1272,75
59-166213,9229419646,43%394,33
Type T-345305,8029219556,41%822,13
SU-10181288,7258619250,00%1517,80
T71 DA7776,0643318753,48%1825,38
Object 705A101877,6967618754,01%1455,34
M4A3E2 Sherman Jumbo6489,2235817942,46%774,00
VK 30.02 (D)71040,3055917657,39%1892,80
Challenger71055,4347517058,24%1680,24
M446551,2929717046,47%859,86
VK 36.01 (H)6504,5035716749,10%753,30
Jagdpanzer IV6483,9730716549,70%805,09
Jagdpanther7742,3240516151,55%924,81
Ikv 65 Alt II6708,9635915856,33%1305,79
M18 Hellcat6469,4230315847,47%672,92
IS-7101756,6464215651,92%1504,47
AMX 12 t6613,0247214756,46%2045,13
FV4005 Stage II101329,2348814553,10%932,13
Pz.Kpfw. III/IV5235,3821014341,96%439,65
T25/27420,2732314348,25%408,42
Object 26391513,3362813944,60%1167,43
SU-855251,7622013650,74%440,10
Leopard Prototyp A91372,0461913650,00%1145,72
Object 43091598,3764113449,25%1468,51
Grille5382,0524713051,54%756,35
AMX ELC bis5338,8529912451,61%1245,05
AMX 105 AM mle. 474283,2322012457,26%1009,88
FV4004 Conway91553,6955611952,94%1363,71
Covenanter570,7715611747,01%72,35
Object 268 Version 4101689,0766411760,68%1249,91
Lorraine 155 mle. 5181089,7161811550,43%1171,54
Pz.Sfl. IVc5462,0427611455,26%1129,00
Tiger (P)7899,9148811359,29%1188,44
StuG III Ausf. G5262,0523711147,75%455,36
AMX 13 F3 AM6625,1536211154,95%835,13
Archer5522,5427511145,05%1093,54
WZ-131G FT6759,0035210944,04%1197,18
Type 4 Chi-To6443,4732010850,00%723,74
AMX 13 105 AM mle. 505314,0622310450,00%529,77
VK 30.01 (P)6777,0641610346,60%1465,47
WZ-120-1G FT 81423,1968610146,53%1429,49
Type 64 6642,1752210147,52%1556,31
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4119,4613710037,00%34,72
Crusader6157,2418110040,00%174,29
G.W. Panther7728,743179950,51%833,98
Churchill III 5255,132999748,45%344,45
Pz.Kpfw. III Ausf. J461,771369348,39%71,70
Panther7755,245539145,05%1041,68
Object 25791390,345369048,89%1219,79
Leopard 1101418,005138951,69%1001,97
M374170,841438646,51%390,83
Super Hellcat 71005,854968654,65%1587,21
T-62A101356,916177945,57%991,31
SU-100M171177,366857850,00%1921,21
Indien-Panzer81070,936947550,67%1330,00
Škoda T 245329,962737445,95%788,73
60G FT5487,542787454,05%1021,76
M8A14141,491747445,95%166,33
Ikv 1035270,232387352,05%539,19
IS-M81037,966627343,84%1061,19
Type 1 Chi-He4238,582577154,93%747,15
Matilda4148,801987057,14%303,57
O-I Experimental5711,154146653,03%1453,99
Object 70591570,488216657,58%1482,50
M10 Wolverine5433,262756547,69%880,08
M3 Lee4143,171866450,00%342,17
Rheinmetall Skorpion G 81234,906016342,86%1058,14
A-20570,971526144,26%49,59
Sturmpanzer II4211,411855950,85%617,78
Type 586480,973275945,76%842,23
Marder 38T4310,222255944,07%635,13
T1 HMC2144,621245856,90%726,27
T328623,954455848,28%505,47
Churchill I5305,612805750,88%470,90
AT 25363,463905754,39%867,34
M40/M4381030,234415650,00%1028,21
Dicker Max 6380,552455642,86%441,12
Alecto4198,852055549,09%392,72
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.446,101805152,94%109,40
Marder II3113,421215034,00%91,75
T404379,302545044,00%883,84
Type 5 Chi-Ri7680,024394847,92%910,42
O-I6731,814004852,08%1190,01
M5A1 Stuart4145,263234656,52%433,43
S-517710,073474537,78%594,50
BT-7436,701204454,55%140,29
Valentine3306,642894463,64%1229,86
M10 RBFM 5880,575894465,91%2106,76
Birch Gun4170,531644355,81%535,54
AMX M4 mle. 49 Liberté 8987,495934346,51%1008,99
Churchill VII6408,983134153,66%650,28
M5 Stuart454,781794143,90%35,33
ST vz. 394252,632344050,00%836,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E345,181064045,00%46,79
IS-2-II8879,665893844,74%741,80
BT-2227,03713548,57%73,32
Sav m/434207,832943548,57%440,00
SU-54196,401773548,57%339,02
Cruiser Mk. III336,94813450,00%83,60
VK 30.02 (M)61021,448003458,82%2471,41
T-1506382,822743327,27%333,60
Pz.Kpfw. I Ausf. C3157,812363148,39%641,82
Leichttraktor139,831052951,72%93,22
AMX 38378,311492941,38%78,30
LT vz. 38395,141792860,71%315,37
KV-37965,077102860,71%1205,78
SU-76G FT4535,713102857,14%1279,47
Vickers Medium Mk. III350,151222759,26%167,43
Sexton II3121,331552759,26%445,86
Jagdtiger9905,486102755,56%690,65
M4A3E8 Sherman6338,773262626,92%356,19
Type 95 Heavy4152,521682540,00%268,16
SU-263103,161172540,00%37,83
Cruiser Mk. IV428,751072445,83%49,17
Valentine AT4179,001892454,17%457,15
Pz.Kpfw. 38 (t)3183,832382360,87%654,13
WZ-132A9521,644402231,82%408,75
T-28470,761252142,86%30,41
Lorraine 39L AM3122,381282142,86%187,79
Vickers Medium Mk. II230,50732050,00%88,00
M2 Medium Tank3177,001692045,00%493,84
Progetto M35 mod. 46 8877,304762050,00%863,09
M3G FT3206,001791952,63%508,18
KV-48850,215791942,11%812,53
Achilles6717,633631963,16%1330,73
M3 Stuart3133,502111855,56%483,87
Ikv 90 Typ B7501,822751747,06%527,46
T1 Cunningham1113,251701637,50%501,50
Type 97 Chi-Ha3176,441921656,25%520,11
T28 Concept 7775,563711625,00%966,25
Strv fm/21133,60811546,67%47,99
Sturmpanzer I Bison3126,271401553,33%300,45
SU-18255,73911540,00%72,71
Type 91 Heavy3163,801781553,33%448,49
T3 HMC29,6732156,67%0,00
Renault UE 57367,07971533,33%1,33
T-109326,004111566,67%261,00
AMX 40499,792331471,43%422,63
Universal Carrier 2-pdr2113,211111428,57%245,95
D23118,921201233,33%207,16
Renault FT 75 BS289,671021233,33%287,89
Hotchkiss H35222,83591233,33%0,00
T698860,834971258,33%1020,20
Pz.Kpfw. II27,641011163,64%201,26
T56 GMC3143,361651163,64%439,59
B14256,202701050,00%664,06
10TP3154,401911040,00%328,99
FV4202 8292,304321060,00%288,68
Chi-Ni294,56120922,22%209,03
Pz.Kpfw. I2111,33181944,44%286,51
BT-7 artillery 3235,56187933,33%747,62
Vickers Medium Mk. I117,0079875,00%261,00
Škoda T 256536,88574862,50%1023,37
Type 2597 Chi-Ha3224,38353837,50%738,39
Cruiser Mk. I1146,38179862,50%709,18
Pz.Kpfw. II Luchs4187,63282862,50%642,85
T-29 3200,63170850,00%557,66
Strv m/40L3184,14202728,57%402,69
MS-1157,57102742,86%65,27
Cruiser Mk. II2155,29181757,14%549,53
T-50-2 6401,71277742,86%823,38
StuG IV 5550,14307728,57%1352,89
T2 Medium Tank2104,00181580,00%529,95
AT 86299,60298560,00%419,67
Somua SM 81118,00705560,00%1150,93
M2279,252044100,00%370,97
Panzerjäger I2151,75123425,00%396,12
Loyd Gun Carriage2139,75151425,00%852,56
Renault R35248,00144450,00%72,35
Light Mk. VIC 286,25217475,00%438,96
TKS z n.k.m. 20 mm 2144,00193333,33%587,14
Pz.Kpfw. 35 (t)237,6772366,67%227,75
Lago4214,00233333,33%457,24
MKA 2198,0020930,00%600,49
AMX Canon d'assaut 105 8796,50432250,00%605,11
Strv m/382154,003521100,00%818,86
Renault FT128,00831100,00%261,00
Renault NC-3110,00881100,00%261,00
7TP2532,006331100,00%2832,32
T-26G FT20,001091100,00%261,00
T7 Combat Car 256,001821100,00%261,00
LTP 30,001361100,00%261,00
Valiant 5310,0030310,00%361,40
Pz.Kpfw. II Ausf. D 277,003691100,00%357,59

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Diplomaat
Toegetreden: 23/03/2020
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/08/2018
Gestopt: 31/05/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 29/08/2015
Gestopt: 04/09/2015
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/01/2015
Gestopt: 13/03/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 19/08/2016
Gestopt: 02/12/2016
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 21/12/2016
Gestopt: 27/01/2018
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 11/02/2018
Gestopt: 07/03/2018
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 30/06/2018
Gestopt: 25/07/2018