angelfire1000

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/12/2017

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten17021004
Gemiddelde tier7,500,000,009,00
Overwinningen824048,41%00,00%00,00%250,00%
Verloren854150,18%00,00%00,00%250,00%
Gelijkstand2401,41%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd387822,78%00,00%00,00%125,00%
Tanks vernietigd118550,7000,0000,0010,25
Gedood / dood ratio0,900,000,000,33
Gezien207431,2200,0000,0020,50
Schade toegebracht911,090,000,00654,50
Veroveringspunten237081,3900,0000,0030,75
Verdedigingspunten66600,3900,0000,0000,00
Ervaring551,280,000,00397,50
WN7926,440,000,00428,59
WN81124,360,000,00944,35
Totaal
Gevechten17021
Gemiddelde tier7,50
Overwinningen824048,41%
Verloren854150,18%
Gelijkstand2401,41%
Gevechten overleefd387822,78%
Tanks vernietigd118550,70
Gedood / dood ratio0,90
Gezien207431,22
Schade toegebracht911,09
Veroveringspunten237081,39
Verdedigingspunten66600,39
Ervaring551,28
WN7926,44
WN81124,36
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten4
Gemiddelde tier9,00
Overwinningen250,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd10,25
Gedood / dood ratio0,33
Gezien20,50
Schade toegebracht654,50
Veroveringspunten30,75
Verdedigingspunten00,00
Ervaring397,50
WN7428,59
WN8944,35
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten33000
Overwinningen2369,70%00,00%00,00%00,00%
Verloren927,27%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand13,03%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1442,42%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd200,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,050,000,000,00
Gezien351,0600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.513,670,000,000,00
Veroveringspunten672,0300,0000,0000,00
Verdedigingspunten100,3000,0000,0000,00
Ervaring898,450,000,000,00
Totaal
Gevechten33
Overwinningen2369,70%
Verloren927,27%
Gelijkstand13,03%
Gevechten overleefd1442,42%
Tanks vernietigd200,61
Gedood / dood ratio1,05
Gezien351,06
Schade toegebracht1.513,67
Veroveringspunten672,03
Verdedigingspunten100,30
Ervaring898,45
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten54000
Overwinningen2444,44%00,00%00,00%00,00%
Verloren2851,85%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand23,70%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1731,48%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd230,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,620,000,000,00
Gezien571,0600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.539,760,000,000,00
Veroveringspunten160,3000,0000,0000,00
Verdedigingspunten551,0200,0000,0000,00
Ervaring629,370,000,000,00
Totaal
Gevechten54
Overwinningen2444,44%
Verloren2851,85%
Gelijkstand23,70%
Gevechten overleefd1731,48%
Tanks vernietigd230,43
Gedood / dood ratio0,62
Gezien571,06
Schade toegebracht1.539,76
Veroveringspunten160,30
Verdedigingspunten551,02
Ervaring629,37
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten53000
Overwinningen2649,06%00,00%00,00%00,00%
Verloren2750,94%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2241,51%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd350,6600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien500,9400,0000,0000,00
Schade toegebracht971,980,000,000,00
Veroveringspunten1102,0800,0000,0000,00
Verdedigingspunten741,4000,0000,0000,00
Ervaring532,640,000,000,00
Totaal
Gevechten53
Overwinningen2649,06%
Verloren2750,94%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2241,51%
Tanks vernietigd350,66
Gedood / dood ratio1,13
Gezien500,94
Schade toegebracht971,98
Veroveringspunten1102,08
Verdedigingspunten741,40
Ervaring532,64
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten40000
Overwinningen2460,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1640,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd922,50%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd190,4800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,610,000,000,00
Gezien310,7800,0000,0000,00
Schade toegebracht657,630,000,000,00
Veroveringspunten972,4300,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring490,680,000,000,00
Totaal
Gevechten40
Overwinningen2460,00%
Verloren1640,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd922,50%
Tanks vernietigd190,48
Gedood / dood ratio0,61
Gezien310,78
Schade toegebracht657,63
Veroveringspunten972,43
Verdedigingspunten00,00
Ervaring490,68
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (120)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Type 59 8925,34655406348,61%1119,98
Bat.-Châtillon 12 t8332,0249883647,61%389,63
E 100102041,7165466750,52%1845,19
Pz.Kpfw. T 25 5430,4347948754,21%1165,47
T-1091665,7869348147,40%1773,40
E 7591660,1871245150,33%1722,63
Jagdtiger91555,7552443950,34%1322,02
VK 36.01 (H)6454,1942343546,90%598,76
IS-4101900,5162040050,75%1514,24
IS-381216,1563037645,48%1517,84
Ferdinand81368,0157234647,98%1562,60
Pz.Kpfw. II Luchs4207,2120531148,23%651,68
Tiger II81010,0960429145,02%1187,80
G.W. Tiger91435,6468529151,20%1328,81
G.W. Panther71107,8953226850,75%1395,93
Pz.Kpfw. III/IV5197,5727924446,31%319,20
Progetto M35 mod. 46 8932,4062124447,13%912,71
IS-7101665,3869423953,97%1439,79
Tiger I7531,3545323540,43%445,60
VK 16.02 Leopard5139,1825223445,73%252,05
IS7799,5057423351,93%1029,70
VK 28.016348,8145522948,47%877,46
Bat.-Châtillon 155 5591033,7560722842,54%833,50
AMX 12 t6365,0238622047,73%862,16
Lorraine 155 mle. 518876,7352721840,37%765,99
T-50-2 6240,9741720444,61%419,99
KV-26649,9944918959,26%1200,14
Bat.-Châtillon 25 t AP9920,4558518241,76%692,51
Lorraine 155 mle. 507846,3846918144,20%945,21
Jagdpanther7945,3551517046,47%1366,37
G.W. Tiger (P)81003,3554217050,59%1140,28
Type 4 Heavy91075,4972115653,85%890,88
AMX 13 757356,3033415543,23%499,62
Hummel6807,3544915048,67%1291,24
Super Hellcat 7702,7855813053,08%908,84
Pz.Kpfw. III Ausf. J4177,9822112644,44%259,49
AMX ELC bis5288,7733012452,42%919,37
T-1506604,6554412052,50%877,98
M10391140,7463911845,76%921,80
TNH T Vz. 5191208,5669311444,74%925,35
StuG IV 5383,533369850,00%813,74
Grille5457,543529047,78%938,70
TNH 105/10008806,516138544,71%749,35
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4252,632968350,60%562,38
Bat.-Châtillon 155 58101062,556128245,12%745,46
IS-2-II8774,115608237,80%597,33
KV-15416,454168051,25%742,36
Jagdpanzer E 100101568,616678056,25%1018,33
G.W. E 100101133,055807842,31%771,21
AMX 13 F3 AM6579,225067751,95%812,24
FV217 Badger101363,016587244,44%732,61
StuG III Ausf. G5347,963446848,53%634,47
IS-3-II9980,527066350,79%743,84
T297910,706396050,00%1024,97
Jagdpanzer IV6454,113725743,86%608,56
Wespe3218,052295552,73%767,63
M66696,425035347,17%946,70
T-284403,513994944,90%1340,04
Pz.Kpfw. 35 (t)2125,131544542,22%453,83
Object 70591419,938324560,00%1339,00
O-I Experimental5547,664684459,09%1099,21
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6392,884364245,24%777,63
Pz.Kpfw. II2166,981964047,50%619,62
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2153,243223756,76%674,84
AMX 404201,862623557,14%716,67
Pz.Kpfw. I Ausf. C3130,262643548,57%464,71
Dicker Max 6495,343123537,14%626,49
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4137,553773360,61%409,56
IS-M8731,446363259,38%743,26
T-463135,112302740,74%328,54
Škoda T 256438,164292544,00%622,99
O-Ni7751,965782540,00%698,96
O-Ho8677,134982441,67%505,30
Marder II3306,173462352,17%991,39
Vz. 44-17948,417072240,91%1017,69
KV-37973,006962254,55%1207,67
Object 277101347,366242240,91%801,36
Leichttraktor1110,481822152,38%422,87
Bat.-Châtillon 25 t10847,005152133,33%375,32
Matilda4351,532811931,58%848,55
T328880,896571957,89%888,59
T1 Heavy5334,314071650,00%489,80
T110E5101055,195671637,50%480,51
KV-1SA 5558,755531656,25%1042,71
Object 705A101032,535031533,33%472,68
121B 101184,336581553,33%817,07
Pz.Kpfw. III Ausf. E3213,082271369,23%752,30
Valiant 5802,778671376,92%2422,36
Object 283 91368,807891070,00%1394,74
WZ-120-1G FT 8693,90375100,00%429,57
Type 64 6176,503861050,00%244,92
Type 5 Heavy101184,78672944,44%592,12
M24E2 Super Chaffee 6218,78495944,44%364,61
Vickers Medium Mk. I1171,13232850,00%897,08
D2377,63181837,50%25,86
AT-12130,00174875,00%549,33
T-29 377,25152850,00%100,37
Panzerjäger I255,29159728,57%0,00
LTP 3115,71126742,86%302,78
IS-6 81002,67353633,33%759,65
Löwe 8590,80526540,00%391,78
Renault Otsu1118,50161475,00%551,53
Pz.Kpfw. 38 (t)3170,25296475,00%625,55
T-127 3102,25159425,00%112,16
T1E6 2102,00241450,00%353,88
Light Mk. VIC 250,75104450,00%110,55
Vickers Medium Mk. II2112,337230,00%285,02
O-I6117,33266333,33%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5776,67517333,33%2248,32
Pz.Kpfw. 558866,00515366,67%729,12
Pz.Sfl. IC 4213,67294333,33%385,81
MTLS-1G14 3240,00248366,67%1043,40
SU-100Y 6916,67481333,33%1514,09
T1 Cunningham158,001372100,00%343,56
Škoda T 24558,50173250,00%107,96
T-262280,50387250,00%1743,41
Fantôme 9474,50397250,00%274,02
FV230 Canopener10835,0015810,00%240,35
Black Prince II 71510,0012091100,00%2408,76
Tetrarch 245,001691100,00%261,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/12/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/12/2017
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 23/04/2016
Gestopt: 23/04/2016
Rol: Reservist
Toegetreden: 26/07/2016
Gestopt: 08/03/2017