aviator_it

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 17/01/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten579121981235
Gemiddelde tier8,259,589,799,44
Overwinningen2947450,89%842,11%4049,38%11749,79%
Verloren2769947,83%1052,63%4049,38%11548,94%
Gelijkstand7391,28%15,26%11,23%31,28%
Gevechten overleefd1525726,35%526,32%2227,16%6628,09%
Tanks vernietigd474020,82201,05600,741940,83
Gedood / dood ratio1,111,431,021,15
Gezien699831,2160,32630,781980,84
Schade toegebracht1.264,032.088,891.778,531.692,24
Veroveringspunten574840,9900,00831,023391,44
Verdedigingspunten312770,5400,0000,00110,05
Ervaring531,57778,16619,15583,92
WN71106,671017,38938,231010,10
WN81408,261508,351326,601450,78
Totaal
Gevechten57912
Gemiddelde tier8,25
Overwinningen2947450,89%
Verloren2769947,83%
Gelijkstand7391,28%
Gevechten overleefd1525726,35%
Tanks vernietigd474020,82
Gedood / dood ratio1,11
Gezien699831,21
Schade toegebracht1.264,03
Veroveringspunten574840,99
Verdedigingspunten312770,54
Ervaring531,57
WN71106,67
WN81408,26
Voorbije 24u
Gevechten19
Gemiddelde tier9,58
Overwinningen842,11%
Verloren1052,63%
Gelijkstand15,26%
Gevechten overleefd526,32%
Tanks vernietigd201,05
Gedood / dood ratio1,43
Gezien60,32
Schade toegebracht2.088,89
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring778,16
WN71017,38
WN81508,35
Voorbije 7 dagen
Gevechten81
Gemiddelde tier9,79
Overwinningen4049,38%
Verloren4049,38%
Gelijkstand11,23%
Gevechten overleefd2227,16%
Tanks vernietigd600,74
Gedood / dood ratio1,02
Gezien630,78
Schade toegebracht1.778,53
Veroveringspunten831,02
Verdedigingspunten00,00
Ervaring619,15
WN7938,23
WN81326,60
Voorbije 30 dagen
Gevechten235
Gemiddelde tier9,44
Overwinningen11749,79%
Verloren11548,94%
Gelijkstand31,28%
Gevechten overleefd6628,09%
Tanks vernietigd1940,83
Gedood / dood ratio1,15
Gezien1980,84
Schade toegebracht1.692,24
Veroveringspunten3391,44
Verdedigingspunten110,05
Ervaring583,92
WN71010,10
WN81450,78
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen640,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren960,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd533,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd50,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,500,000,000,00
Gezien181,2000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.060,070,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring487,600,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen640,00%
Verloren960,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd533,33%
Tanks vernietigd50,33
Gedood / dood ratio0,50
Gezien181,20
Schade toegebracht1.060,07
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring487,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten77000
Overwinningen3545,45%00,00%00,00%00,00%
Verloren3849,35%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand45,19%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2532,47%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd480,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,920,000,000,00
Gezien781,0100,0000,0000,00
Schade toegebracht958,080,000,000,00
Veroveringspunten1582,0500,0000,0000,00
Verdedigingspunten991,2900,0000,0000,00
Ervaring528,860,000,000,00
Totaal
Gevechten77
Overwinningen3545,45%
Verloren3849,35%
Gelijkstand45,19%
Gevechten overleefd2532,47%
Tanks vernietigd480,62
Gedood / dood ratio0,92
Gezien781,01
Schade toegebracht958,08
Veroveringspunten1582,05
Verdedigingspunten991,29
Ervaring528,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten49000
Overwinningen2551,02%00,00%00,00%00,00%
Verloren2448,98%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1326,53%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd170,3500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,470,000,000,00
Gezien440,9000,0000,0000,00
Schade toegebracht640,730,000,000,00
Veroveringspunten270,5500,0000,0000,00
Verdedigingspunten100,2000,0000,0000,00
Ervaring449,610,000,000,00
Totaal
Gevechten49
Overwinningen2551,02%
Verloren2448,98%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1326,53%
Tanks vernietigd170,35
Gedood / dood ratio0,47
Gezien440,90
Schade toegebracht640,73
Veroveringspunten270,55
Verdedigingspunten100,20
Ervaring449,61
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten9000
Overwinningen444,44%00,00%00,00%00,00%
Verloren555,56%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd111,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,880,000,000,00
Gezien141,5600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.041,220,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring554,330,000,000,00
Totaal
Gevechten9
Overwinningen444,44%
Verloren555,56%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd111,11%
Tanks vernietigd70,78
Gedood / dood ratio0,88
Gezien141,56
Schade toegebracht1.041,22
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring554,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten488000
Overwinningen26153,48%00,00%00,00%00,00%
Verloren21844,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand91,84%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17936,68%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2860,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,930,000,000,00
Gezien4981,0200,0000,0000,00
Schade toegebracht833,330,000,000,00
Veroveringspunten8721,7900,0000,0000,00
Verdedigingspunten6191,2700,0000,0000,00
Ervaring468,580,000,000,00
Totaal
Gevechten488
Overwinningen26153,48%
Verloren21844,67%
Gelijkstand91,84%
Gevechten overleefd17936,68%
Tanks vernietigd2860,59
Gedood / dood ratio0,93
Gezien4981,02
Schade toegebracht833,33
Veroveringspunten8721,79
Verdedigingspunten6191,27
Ervaring468,58
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten218000
Overwinningen10849,54%00,00%00,00%00,00%
Verloren11050,46%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd7634,86%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd970,4400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,680,000,000,00
Gezien2861,3100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.137,880,000,000,00
Veroveringspunten2100,9600,0000,0000,00
Verdedigingspunten4572,1000,0000,0000,00
Ervaring332,310,000,000,00
Totaal
Gevechten218
Overwinningen10849,54%
Verloren11050,46%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd7634,86%
Tanks vernietigd970,44
Gedood / dood ratio0,68
Gezien2861,31
Schade toegebracht1.137,88
Veroveringspunten2100,96
Verdedigingspunten4572,10
Ervaring332,31
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (297)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T-34-85 Rudy 6838,93524238557,48%1766,69
Grille 15101915,42523191051,41%1469,94
Progetto M40 mod. 65102096,45598180654,04%1872,71
ELC EVEN 90 8757,22557139352,33%1535,12
T2971203,62622133555,66%1690,99
T3091808,44570132450,60%1688,19
TVP T 50/51101835,88557124449,12%1589,61
T675546,94394117953,69%1338,82
M18 Hellcat6686,66430102950,92%1219,39
STB-1101835,5661689655,13%1628,55
M53/M5591343,6049378048,72%1271,68
Char Futur 4 91757,5370974252,70%1781,44
T-100 LT101142,2551771447,76%1347,27
T57 Heavy101925,4058471048,03%1524,79
Object 430U101954,4362768553,14%1707,57
Manticore101206,9351467350,52%1402,87
AMX 50 Foch (155) 101742,6450865450,15%1265,08
Churchill III 5550,9156465154,53%1245,63
T-4481087,6061164552,40%1567,31
M41 Walker Bulldog8787,8456861052,62%1541,61
Bat.-Châtillon 25 t101731,9452658645,73%1400,24
Object 43091897,2064058353,00%1930,36
Prototipo Standard B91709,6856557552,70%1750,42
SU-130PM 81460,4966355550,45%1555,89
T-54 ltwt.91025,7853655152,09%1522,81
T-34-3 81280,7764452354,30%1737,87
KV-856545,6634751946,63%808,88
FV4202 81053,9656649950,70%1431,57
T54E191494,6367549849,00%1459,13
Rhm.-Borsig Waffenträger81268,3948549652,82%1259,07
T34 81067,7747647945,72%1129,19
60TP Lewandowskiego101993,8459847852,51%1610,56
AMX 13 909673,8761747447,89%866,28
AMX 13 105101274,0653946151,19%1454,01
Cobra 91634,4459845552,75%1621,36
T-34-856331,4830244944,32%421,73
T-5491109,7461244848,44%1048,75
Controcarro 3 Minotauro101807,0161944054,32%1344,30
UDES 15/16101738,2657543448,62%1387,07
T-1091547,5454342950,82%1584,25
IS-381100,6853940250,75%1247,77
Object 268 Version 4101882,5359139853,52%1454,85
AMX 50 10081271,2254738848,45%1400,31
Vz. 55101947,7459638345,95%1368,90
Hirschkäfer111985,3160236545,75%1267,81
CS-63101796,0861936351,52%1469,27
AMX 50 B101802,3049936341,60%1291,93
T698940,4447035852,51%1214,42
Super Conqueror101809,6459535747,06%1337,08
Centurion Action X101636,1454035644,94%1233,91
Conqueror91481,3151635449,72%1360,83
T3281299,1269634647,11%1540,30
T71 DA7518,0240834450,87%946,04
T-345276,3629133749,85%610,25
AMX 50 12091706,6252133151,36%1790,75
M10391446,4172033146,53%1325,79
Lorraine 40 t 81177,4352032948,02%1350,43
Object 780 101945,5560532845,12%1389,94
Pz.Kpfw. I Ausf. C3109,0025031753,00%416,06
leKpz Borkenkäfer111202,4364831549,52%1225,62
XM69 Hacker111973,5270330942,72%1256,92
M40/M4381193,7847030650,00%1378,01
Emil II91712,6760430058,33%1730,73
Leopard 1101732,0349230042,67%1292,95
Škoda T 5091538,7850129447,62%1507,55
Object 26391644,3957028952,60%1567,00
Emil I81353,5257228552,28%1650,41
Bat.-Châtillon 25 t AP91165,4262028442,25%975,17
Concept No. 5101751,3755127549,09%1223,34
M46 Patton91541,1354227350,92%1521,18
T110E5101699,0663027253,31%1297,51
IS7886,3149626953,90%1207,72
T28 Prototype81308,4549826651,13%1420,69
P.44 Pantera81144,6853225748,25%1489,53
M127779,1636225552,16%1038,14
Waffenträger auf Pz. IV91752,5050025351,78%1599,61
Tortoise91734,8861825056,00%1570,12
E 7591595,6058424051,25%1483,20
T499784,1546223947,70%1029,91
M4A3E2 Sherman Jumbo6520,5437723357,94%1050,50
FV215b (183) 101447,6944823243,53%957,51
LHMTV8814,2650522752,86%1555,05
AMX 13 757436,3859422551,11%786,92
Kranvagn102024,6956421848,62%1669,54
50TP Tyszkiewicza91690,0080221752,07%1601,58
Caernarvon81050,8846621748,85%1203,64
SU-10181291,2857021656,94%1691,82
Ares 90101776,4763021555,81%1442,22
FV201 (A45) 7942,1449121450,47%1379,89
T-437400,9835120546,83%433,46
T803112095,8681520452,45%1386,75
TVP VTU Koncept81045,7453220352,22%1476,03
M26 Pershing81075,9649520045,50%1276,30
Tiger II81153,9153719955,78%1371,68
Leopard Prototyp A91591,7164019755,84%1627,01
T25/27765,5349219152,88%1043,13
T110E4101864,8160718944,97%1213,98
Object 140101929,5358418650,54%1840,26
Sturer Emil7933,8241618051,67%1362,82
FV4005 Stage II101451,7844817850,00%960,82
UDES 1691360,1649617746,89%1241,03
Vz. 71 Tesák10941,3061017152,63%977,62
Achilles6729,7936817145,03%1336,84
AE Phase I 91580,5263116750,90%1501,39
53TP Markowskiego81137,5570116448,78%1264,52
T376475,7554116257,41%1298,95
Strv 103B101633,9671215650,00%1097,68
CS-52 LIS 81268,2661615156,29%1541,62
KV-15340,1928315048,00%551,99
Rheinmetall Panzerwagen101052,6766414639,04%964,83
GSR 3301 Setter7597,4246714454,86%1483,67
T-80458,2016714246,48%64,92
Black Prince7997,5552914049,29%1405,10
SU-100M171120,6947814045,00%1768,59
Panzer 58 Mutz 8884,2856113155,73%1095,23
Cromwell6651,9148713050,77%1400,52
Škoda T 256734,2441612951,16%1584,68
LTTB8678,2770512755,91%1246,85
T216276,9734012653,17%631,39
T 55A 91298,2650612543,20%1146,68
M4A1 Sherman5234,3123712447,58%414,16
Progetto C50 mod. 6691310,8453412252,46%1264,72
GSOR 3301 AVR FS9815,5551611956,30%1247,24
AMX M4 mle. 457789,0554411844,92%988,90
VK 30.01 (P)6730,7939311850,00%1266,67
AMX ELC bis593,3525711849,15%125,22
Object 277101717,4261811555,65%1337,78
Konštrukta T-34/1007692,6742211449,12%979,25
P.43 ter7880,1149611258,93%1582,31
IS-7101716,4448810945,87%1260,49
Churchill VII6661,4241910852,78%1182,84
45TP Habicha71026,7948710752,34%1430,79
Nashorn6633,8641510749,53%1042,58
Leo7854,1052510650,94%1302,86
ARL 446747,9357110643,40%1364,45
T207814,4161310456,73%1263,68
AMX 12 t6305,9241610449,04%660,15
Tiger I71040,3656310256,86%1465,68
Kunze Panzer 91549,7656010049,00%1490,82
Challenger71159,765249359,14%1794,68
Super Hellcat 7943,105109356,99%1552,71
T28 Concept 7868,074169246,74%1176,06
T110E3101877,226119150,55%1234,30
AMX 40458,971528946,07%70,51
M446693,884078852,27%1112,41
M3 Lee478,301258739,08%0,00
Object 705A101744,045438542,35%1245,29
AS-XX 40 t111440,434438434,52%803,45
Tiger (P)7778,274658353,01%1006,83
Charioteer8831,514088342,17%752,03
SU-1006738,113798151,85%1380,72
Škoda T 245508,103397847,44%1551,94
Strv m/425456,443327750,65%1207,06
Crusader6396,403767745,45%1167,25
M415498,742847650,00%731,62
Tiger 131 6732,834087646,05%1176,95
121B 101521,265317437,84%1021,20
VK 30.02 (M)6722,334167352,05%1454,69
VK 36.01 (H)6744,935497150,70%1356,82
M48A5 Patton101811,347767048,57%1354,55
Strv 746854,335146955,07%1893,65
P.43 bis6728,155056750,75%1471,65
Kampfpanzer 67101707,295716549,23%1218,74
K-91-PT 91399,526346450,00%1320,64
Windhund 81076,634946355,56%1138,14
SMV CC-678882,745146251,61%852,13
STA-18739,873606144,26%726,58
SMV CC-5671025,214416132,79%1294,48
Covenanter5142,872066149,18%292,15
T-1506943,104796155,74%1883,48
Pz.Sfl. IVc5375,573376152,46%801,20
Carro d'assalto P.8871036,026146055,00%1544,06
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5512,103296045,00%1305,67
M8A14118,611805752,63%145,31
T-70331,54985736,84%0,00
BDR G1 B5652,825965657,14%1474,58
P.435389,463375459,26%1084,76
Hotchkiss EBR7477,483395444,44%824,86
Archer5391,792625345,28%768,80
Vz. 44-171046,195135253,85%1483,26
M5 Stuart478,212045253,85%127,57
Panhard EBR 10510882,574855152,94%944,31
SU-855665,353834652,17%1695,38
Bishop5345,183054560,00%732,85
T-284117,502414454,55%218,66
Churchill I5599,163734452,27%1412,22
40TP Habicha6352,792954351,16%521,83
M75143,701634330,23%215,21
VK 45.02 (P) Ausf. A8924,274764146,34%896,48
M2 Medium Tank335,101104047,50%65,35
Marder 38T4341,253814042,50%785,07
UDES 14 Alt 58867,544033938,46%789,35
M10 RBFM 5725,644383953,85%1609,01
TNH 105/100081030,664743852,63%1129,41
GSOR 1006 Scheme 791072,345923557,14%962,55
Type 6191104,535483447,06%1042,47
Panhard EBR 909680,486103357,58%991,94
Löwe 81350,859103369,70%1765,57
T1 Cunningham1106,061893158,06%570,24
SU-85B498,471613053,33%122,66
GSOR the TANK 91094,805203060,00%1116,53
VK 30.01 (H)5511,665302951,72%1253,43
Birch Gun4337,342632941,38%1160,03
Progetto CC55 mod. 5481038,007432853,57%1124,12
Controcarro 1 Mk. 291313,005752740,74%934,53
25TP KSUST II5337,693042650,00%768,48
SU-76M449,881002642,31%25,86
AMX M4 mle. 54101803,925522653,85%1361,79
Panhard AMD 178B6561,735962661,54%1868,44
FV229 Contender91477,045322650,00%1278,19
AMX 38365,841252544,00%37,55
SU-26364,081212552,00%132,02
FV601 Saladin8663,804042556,00%695,98
SU-18254,00922454,17%186,15
T92 HMC10991,923932445,83%637,52
TNH T Vz. 5191093,395832352,17%861,95
Cruiser Mk. IV4128,551492240,91%152,50
M7 Priest362,861112142,86%80,76
CS-538749,676172152,38%960,89
T56 GMC342,19962128,57%3,10
14TP4195,752112035,00%437,27
MS-116,80412040,00%0,00
Waffenträger auf E 100101461,254462055,00%943,23
Patton the Tank 9938,605212050,00%846,12
Carro da Combattimento 45 t 102028,406892045,00%1462,10
StuG IV 5362,603852060,00%818,98
Matilda4386,162991942,11%917,11
T-45 2216,472291947,37%1081,08
T-46367,561521850,00%102,55
FV230 Canopener101702,835701838,89%1091,50
M3 Stuart392,712211752,94%220,97
Pz.Kpfw. 38 (t)3132,411791729,41%256,86
IS-6 81076,296381747,06%1023,07
T-50-2 6481,123801752,94%1350,73
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8844,884161752,94%910,54
Type 3 Chi-Nu5862,694791668,75%3288,39
Type 4 Chi-To6608,753391650,00%1065,46
T3 HMC2130,942001637,50%345,80
T-6026,69651637,50%0,00
43 M. Toldi III 3118,631741643,75%385,62
ST vz. 394281,672691573,33%981,03
CS-4471257,278681560,00%2122,42
FV227 Conceiver8758,436401457,14%742,88
Pz.Kpfw. I28,621011361,54%219,05
BT-7 artillery 3174,312311353,85%592,63
Hotchkiss H35277,582381266,67%317,27
Pz.Kpfw. 35 (t)262,641091127,27%64,65
Lago4339,183031145,45%995,40
T2 Medium Tank215,451231145,45%43,03
Marder II392,361011127,27%20,42
T26E4 SuperPershing 81226,706631020,00%1515,57
Indien-Panzer8676,005991060,00%790,91
Panzerjäger I297,56122955,56%244,53
Renault UE 573207,56180955,56%594,51
LTP 3119,44227944,44%344,04
LT vz. 352161,75200850,00%683,45
Type 5 Chi-Ri7682,63320837,50%825,30
T1 HMC242,5092850,00%106,25
Vickers Medium Mk. III393,00129850,00%171,02
Sexton II3148,75141837,50%359,76
VK 30.02 (D)71048,25874862,50%1757,12
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4468,88408862,50%2217,48
Durchbruchswagen 24156,88256850,00%269,21
Panhard AML Lynx 6x68313,14320742,86%285,81
Fantôme 91397,14656742,86%1365,01
Renault Otsu127,3339616,67%0,00
10TP3150,00254650,00%442,55
M2 Light278,67167650,00%158,06
Chi-Ni297,20227580,00%472,04
Rinoceronte102862,20770560,00%2445,74
Bat.-Châtillon 12 t81018,80372520,00%1618,05
Pz.Kpfw. II2198,50244425,00%813,97
Type 97 Te-Ke 2126,50211450,00%494,07
UDES 038418,50328425,00%134,74
Cruiser Mk. III393,75163475,00%435,15
MTLS-1G14 3197,50252475,00%814,82
Großtraktor - Krupp 3137,0010340,00%218,58
Vickers Medium Mk. II285,33135333,33%161,47
Renault FT119,6797366,67%230,82
Pz.Kpfw. III Ausf. E3240,67159333,33%525,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. D488,00211366,67%254,16
Char Mle. 75 9468,00487366,67%592,94
Kolohousenka1110,00192250,00%425,99
T-26219,50129250,00%82,06
StuG III Ausf. B4296,50324250,00%551,44
KV-1SA 5668,0036520,00%1100,28
T-29 3301,00491250,00%1131,86
TKS z n.k.m. 20 mm 2198,0010710,00%763,60
4TP1376,008611100,00%2619,79
Renault NC-31134,001551100,00%261,00
Leichttraktor10,001501100,00%261,00
M374297,0012410,00%696,40
T-34 with L-11 4109,002451100,00%328,02
Object 283 9990,0010041100,00%868,70
T-34 shielded 50,003201100,00%261,00
M24E2 Super Chaffee 6330,0021010,00%549,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2125,003911100,00%583,44

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 17/01/2026
Rol: Rekruut
Toegetreden: 14/08/2025
Gestopt: 16/01/2026