bart1210

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 08/12/2025

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten4711819134372
Gemiddelde tier8,579,7910,4810,53
Overwinningen2321649,27%1157,89%7052,24%19351,88%
Verloren2327749,40%842,11%6246,27%17446,77%
Gelijkstand6251,33%00,00%21,49%51,34%
Gevechten overleefd1407929,88%631,58%3727,61%12734,14%
Tanks vernietigd378160,80251,321160,873630,98
Gedood / dood ratio1,141,921,201,48
Gezien391670,83231,211521,133380,91
Schade toegebracht1.314,951.948,262.151,202.189,62
Veroveringspunten389690,83472,471300,974471,20
Verdedigingspunten271210,5800,00300,22580,16
Ervaring569,08954,63903,05796,69
WN71015,571424,041124,871138,36
WN81310,351766,521613,211642,12
Totaal
Gevechten47118
Gemiddelde tier8,57
Overwinningen2321649,27%
Verloren2327749,40%
Gelijkstand6251,33%
Gevechten overleefd1407929,88%
Tanks vernietigd378160,80
Gedood / dood ratio1,14
Gezien391670,83
Schade toegebracht1.314,95
Veroveringspunten389690,83
Verdedigingspunten271210,58
Ervaring569,08
WN71015,57
WN81310,35
Voorbije 24u
Gevechten19
Gemiddelde tier9,79
Overwinningen1157,89%
Verloren842,11%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd631,58%
Tanks vernietigd251,32
Gedood / dood ratio1,92
Gezien231,21
Schade toegebracht1.948,26
Veroveringspunten472,47
Verdedigingspunten00,00
Ervaring954,63
WN71424,04
WN81766,52
Voorbije 7 dagen
Gevechten134
Gemiddelde tier10,48
Overwinningen7052,24%
Verloren6246,27%
Gelijkstand21,49%
Gevechten overleefd3727,61%
Tanks vernietigd1160,87
Gedood / dood ratio1,20
Gezien1521,13
Schade toegebracht2.151,20
Veroveringspunten1300,97
Verdedigingspunten300,22
Ervaring903,05
WN71124,87
WN81613,21
Voorbije 30 dagen
Gevechten372
Gemiddelde tier10,53
Overwinningen19351,88%
Verloren17446,77%
Gelijkstand51,34%
Gevechten overleefd12734,14%
Tanks vernietigd3630,98
Gedood / dood ratio1,48
Gezien3380,91
Schade toegebracht2.189,62
Veroveringspunten4471,20
Verdedigingspunten580,16
Ervaring796,69
WN71138,36
WN81642,12
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten123000
Overwinningen3931,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren7964,23%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand54,07%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3226,02%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd870,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,960,000,000,00
Gezien680,5500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.608,270,000,000,00
Veroveringspunten730,5900,0000,0000,00
Verdedigingspunten2081,6900,0000,0000,00
Ervaring418,260,000,000,00
Totaal
Gevechten123
Overwinningen3931,71%
Verloren7964,23%
Gelijkstand54,07%
Gevechten overleefd3226,02%
Tanks vernietigd870,71
Gedood / dood ratio0,96
Gezien680,55
Schade toegebracht1.608,27
Veroveringspunten730,59
Verdedigingspunten2081,69
Ervaring418,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten34000
Overwinningen1235,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren2058,82%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand25,88%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1029,41%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd180,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien140,4100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.000,760,000,000,00
Veroveringspunten200,5900,0000,0000,00
Verdedigingspunten992,9100,0000,0000,00
Ervaring416,240,000,000,00
Totaal
Gevechten34
Overwinningen1235,29%
Verloren2058,82%
Gelijkstand25,88%
Gevechten overleefd1029,41%
Tanks vernietigd180,53
Gedood / dood ratio0,75
Gezien140,41
Schade toegebracht1.000,76
Veroveringspunten200,59
Verdedigingspunten992,91
Ervaring416,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2286000
Overwinningen116951,14%00,00%00,00%00,00%
Verloren111748,86%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd86938,01%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd13410,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,950,000,000,00
Gezien14710,6400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.040,580,000,000,00
Veroveringspunten51022,2300,0000,0000,00
Verdedigingspunten98854,3200,0000,0000,00
Ervaring615,470,000,000,00
Totaal
Gevechten2286
Overwinningen116951,14%
Verloren111748,86%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd86938,01%
Tanks vernietigd13410,59
Gedood / dood ratio0,95
Gezien14710,64
Schade toegebracht1.040,58
Veroveringspunten51022,23
Verdedigingspunten98854,32
Ervaring615,47
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2380000
Overwinningen122251,34%00,00%00,00%00,00%
Verloren106944,92%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand893,74%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd91438,40%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd18000,7600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,230,000,000,00
Gezien15870,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.271,070,000,000,00
Veroveringspunten36061,5200,0000,0000,00
Verdedigingspunten50672,1300,0000,0000,00
Ervaring601,170,000,000,00
Totaal
Gevechten2380
Overwinningen122251,34%
Verloren106944,92%
Gelijkstand893,74%
Gevechten overleefd91438,40%
Tanks vernietigd18000,76
Gedood / dood ratio1,23
Gezien15870,67
Schade toegebracht1.271,07
Veroveringspunten36061,52
Verdedigingspunten50672,13
Ervaring601,17
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1689000
Overwinningen84650,09%00,00%00,00%00,00%
Verloren82048,55%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand231,36%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd62537,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd12750,7500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,200,000,000,00
Gezien8720,5200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.926,410,000,000,00
Veroveringspunten17121,0100,0000,0000,00
Verdedigingspunten20561,2200,0000,0000,00
Ervaring627,430,000,000,00
Totaal
Gevechten1689
Overwinningen84650,09%
Verloren82048,55%
Gelijkstand231,36%
Gevechten overleefd62537,00%
Tanks vernietigd12750,75
Gedood / dood ratio1,20
Gezien8720,52
Schade toegebracht1.926,41
Veroveringspunten17121,01
Verdedigingspunten20561,22
Ervaring627,43
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (248)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Leopard 1102031,26679420049,29%1712,46
Progetto M35 mod. 46 81496,20720270153,17%1942,24
IS-381173,65506149650,27%1383,32
Object 261101409,50593145649,93%1194,80
T-1091352,31507139846,49%1209,91
Tiger (P)7885,41443123249,59%1148,81
Object 140101676,4865198050,41%1390,53
Škoda T 5091631,2563197349,43%1564,02
Object 268101905,5556182949,10%1308,88
Grille 15102280,0374378153,14%1769,04
AMX 13 909727,1444976745,11%916,80
G.W. Tiger (P)8959,5843671848,33%1072,29
IS-7101713,0070169948,93%1378,17
STB-1101688,4969068748,91%1371,52
Object 430U101781,6469867444,81%1444,63
G.W. E 100101440,8151367051,34%1289,08
Cromwell6513,2246166651,65%969,29
Object 277101831,8169065950,38%1451,29
VK 45.02 (P) Ausf. A8998,3849863050,32%1112,69
AMX 13 105101120,1053159246,62%1179,41
KV-856641,6832557949,05%996,58
Manticore101111,1968957248,43%1286,90
AMX M4 mle. 54101845,0068552250,57%1467,81
ISU-15281036,7547250248,01%913,19
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5301,3623246550,75%685,69
Bat.-Châtillon 12 t8632,1952546045,43%1075,90
T110E5101909,6683445751,86%1548,71
VK 45.02 (P) Ausf. B91189,8251439748,11%1045,71
G.W. Panther7625,7531339545,57%642,30
Vz. 55102067,8267937646,01%1514,99
Panhard EBR 10510812,1355336747,41%819,17
TVP T 50/51101645,3766536150,97%1338,08
Super Conqueror101728,7166435949,03%1250,28
Panhard EBR 909823,9761635550,99%1200,00
Object 43091780,3059934849,14%1718,85
IS7819,1038134647,40%963,17
T-5491252,6955932551,08%1257,18
AMX 50 10081188,2463531348,24%1224,33
60TP Lewandowskiego101697,8469831247,44%1168,05
T110E3101736,9662530247,35%1140,95
Leopard 120 Verbessert112453,5187630252,32%2194,24
Conqueror91483,6973329651,35%1349,44
Maus101523,7670529552,20%1089,97
T-4481030,8551928353,00%1380,61
Panhard AML Lynx 6x68621,7645728151,60%1043,95
Progetto M40 mod. 65101783,9563627851,80%1398,83
Type 586577,5142227258,09%1131,19
Leichttraktor1143,2416626045,77%575,64
KR-1112193,7190025150,60%1425,87
121B 101499,5164624443,85%1092,69
T92 HMC101465,3758824045,83%1323,11
G.W. Tiger91318,0452123348,50%1244,46
IS-4101897,8684023250,00%1485,32
E 50 Ausf. M101754,5768123050,00%1386,93
XM69 Hacker112293,5971922945,85%1442,71
SU-1006653,8035922254,95%1117,82
Škoda T 256428,6932521844,95%636,94
TVP VTU Koncept8648,7443021448,13%677,82
T71 DA7496,1836420346,31%805,60
Konštrukta T-34/1007765,7240320245,05%1065,08
Object 70491429,6357320048,00%1014,48
VK 30.01 (P)6368,2424819944,22%413,08
SU-1527757,4739319747,21%902,86
FV4005 Stage II101224,4549919743,15%716,41
T297786,0747618946,56%862,20
UDES 038890,0845518245,60%793,44
AMX 13 757417,7138317850,00%690,90
T-1506604,9838917847,19%929,47
Comet7560,6942417448,28%752,18
M53/M5591315,3158617349,13%1295,42
Bat.-Châtillon 25 t101348,5055217247,67%1044,07
AMX 50 12091495,2759016951,48%1389,64
TNH 105/100081149,3860216551,52%1413,62
Taschenratte112411,2594016452,44%1625,43
Hummel6464,6427115943,40%531,38
KV-15358,1624715946,54%558,39
Object 705A102081,9981015752,23%1695,71
AMX M4 mle. 457836,0148515550,32%1009,35
Bat.-Châtillon 25 t AP91171,5648515150,33%1187,56
Strv 103B101725,0560114650,00%1240,49
AMX 50 Foch (155) 101954,7771714250,00%1397,76
Type T-345372,5027413947,48%938,34
Object 268 Version 4101894,3662413749,64%1387,33
Controcarro 3 Minotauro101961,5173713642,65%1300,40
T803112713,4498813053,85%2104,07
AMX 12 t6332,3632712944,96%680,13
T-34-17727,0743512849,22%1110,56
SU-855538,2930912653,17%1302,57
53TP Markowskiego81238,5275112462,10%1614,19
Hotchkiss EBR7467,6340112451,61%950,80
CS-538992,3265312143,80%1297,65
Object 780 102230,1680712047,50%1760,96
FV230 Canopener101876,9081111747,86%1267,90
M75299,2928111653,45%1016,65
Black Prince7630,5245811443,86%650,78
Controcarro 1 Mk. 291427,8478311348,67%1178,08
T216360,6532111052,73%867,89
AMX 50 B101647,1749510943,12%1127,27
CS-5991459,7376810857,41%1503,78
T288961,7051810438,46%804,42
M48A5 Patton101864,1374610150,50%1385,01
Ares 90101808,1187110157,43%1459,60
M40/M4381274,1875410058,00%1467,87
P.43 bis6570,305039847,96%990,66
ARL 446515,533699848,98%774,39
Strv 103-091406,026509749,48%1145,47
Object 777 Version II 91793,059069755,67%1855,46
Type 6191170,396799350,54%1037,80
Type 71102025,527369051,11%1582,80
CS-63101522,355828846,59%1155,23
E 5091355,197138860,23%1376,40
Kranvagn101967,036018749,43%1552,93
Churchill VII6508,423488648,84%727,14
T-437612,624228543,53%855,80
Škoda T 245293,672538442,86%596,61
P.44 Pantera8880,654538450,00%1005,71
SU-14-281131,906658446,43%1100,65
Crusader6237,622678252,44%585,10
T-34-856612,213698146,91%1057,10
Caernarvon81109,626538148,15%1186,31
SU-85B4359,862838151,85%977,18
Ferdinand81089,936098145,68%993,48
T-284238,292087847,44%584,67
Renault G15289,102627842,31%552,68
Vz. 60S Dravec 101693,016457846,15%888,97
E 100101761,837667647,37%1319,32
P.43 ter7762,324217542,67%1010,07
212A91535,457247557,33%1464,30
M66357,413007345,21%329,02
M3 Lee4275,372287350,68%897,45
Bat.-Châtillon 155 58101168,996327349,32%962,92
40TP Habicha6530,624267142,25%916,96
Pz.Kpfw. 35 (t)2149,031536939,13%605,99
T1 Heavy5418,773816956,52%797,21
Jagdpanzer E 100101699,195786946,38%1103,34
AMX ELC bis5305,582606732,84%749,47
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4112,451736642,42%140,54
Super Hellcat 7973,034716454,69%1453,04
FV38059885,765786358,73%890,61
Grille5371,152466147,54%715,18
M4A1 Sherman5307,082905944,07%610,78
M446694,855695952,54%1188,50
Ares 90 C111643,316805935,59%970,71
Type 5 Chi-Ri7800,846075855,17%1306,10
Kampfpanzer 07 P(E) 101762,337045846,55%1152,85
Sturmpanzer II4168,591425642,86%313,14
SU-10181309,916255648,21%1465,45
Pz.Kpfw. VII101929,687205648,21%1293,08
Pz.Kpfw. II Luchs4133,151875451,85%339,66
ST vz. 394174,891985347,17%374,36
AMX 38354,09965333,96%1,25
CS-4471092,467485259,62%1845,42
AMX M4 mle. 5191373,476795145,10%1030,08
Jagdtiger91159,675484948,98%837,91
Charioteer8712,715084843,75%599,67
Covenanter5144,492054751,06%316,84
M127862,325914445,45%1059,49
STK-2112113,208344445,45%1156,53
T 55A 91116,126024351,16%923,26
AMX 404201,312124247,62%631,33
VK 30.02 (D)7750,834184042,50%1018,35
BZ-16681294,198043759,46%1409,85
WZ-1317677,197043661,11%1523,53
Renault FT157,631133545,71%113,00
P.435362,094683464,71%969,88
T1 Cunningham195,212003369,70%594,08
B.U.G.I.6696,555353141,94%1080,77
M5 Stuart489,351873148,39%77,80
Ikv 90 Typ B7628,004883060,00%894,44
T-463117,001392955,17%369,86
Type 4 Chi-To6563,524382762,96%1080,58
Pz.Kpfw. 38 (t)3115,631712762,96%358,71
FV217 Badger101859,898052748,15%1153,90
T7 Combat Car 225,33662733,33%0,00
Lago4187,002382657,69%478,74
Lion 101400,736172642,31%935,04
25TP KSUST II5205,363382552,00%321,88
MS-1134,68692540,00%0,00
Ares 8591283,447632552,00%1091,24
SU-76M4132,221352347,83%177,66
M5A1 Stuart4209,362902263,64%746,92
M2 Medium Tank3210,551892240,91%644,26
Emil I8967,575182142,86%814,49
Sturmpanzer I Bison363,24982147,62%70,86
EMIL 1951 8915,305742065,00%1014,24
M3 Stuart3232,741811931,58%704,62
Cruiser Mk. II2128,111521952,63%424,11
Versuchspanzer 5792166,2110331957,89%4060,80
T-262157,611351844,44%619,14
Cobra 91529,066981838,89%1329,88
Strv m/40L3170,002081637,50%331,48
Cruiser Mk. IV4140,441511637,50%178,22
FV4004 Conway91219,334691540,00%877,85
DS PZInż5330,293891450,00%528,37
T2 Medium Tank288,081831376,92%468,09
Char Futur 4 9911,923941225,00%491,97
Carro da Combattimento 45 t 101571,734991136,36%855,31
Lorraine 40 t 8802,004121118,18%561,12
Cruiser Mk. III3123,901391050,00%434,25
Valentine AT4361,56184922,22%794,93
Bishop5364,56187944,44%572,92
AT-1288,5061825,00%93,54
Pz.Kpfw. I Ausf. C3279,50406862,50%1409,10
Patton the Tank 9826,00609850,00%710,70
T959527,43533785,71%366,73
T-29 3549,00573785,71%2558,27
Cruiser Mk. I1272,83194666,67%1575,74
MTLS-1G14 3190,67338666,67%856,33
Hotchkiss H35263,60116540,00%28,01
Pz.Kpfw. II235,20121540,00%0,00
Strv m/38233,0097475,00%261,00
Renault Otsu1111,00234450,00%364,73
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6220,50244475,00%496,20
T-50-2 6169,7520140,00%162,41
T1 HMC271,33101366,67%396,50
Panzerjäger I277,3392333,33%31,99
Pz.Sfl. IC 4401,33535366,67%1362,27
L-60 283,67180333,33%178,34
T1E6 294,67140333,33%183,64
ISU-122S 71006,3326730,00%1400,97
BT-7 artillery 3217,67292333,33%644,15
ELC EVEN 90 8144,33364333,33%0,00
Vickers Medium Mk. I176,50211250,00%256,10
Strv fm/21190,5017520,00%270,66
TKS z n.k.m. 20 mm 2162,00237250,00%756,42
Renault NC-31196,502912100,00%548,41
Pz.Kpfw. II Ausf. G3125,50147250,00%307,01
T-116 3108,5011320,00%184,23
VK 168.01 Mauerbrecher 8852,50579250,00%885,71
T28 Concept 7701,5025920,00%729,19
Chimera 81092,50862250,00%974,52
Excalibur 6492,00556250,00%537,04
TS-5 8964,00515250,00%831,04
StuG IV 557,00135250,00%120,29
Kolohousenka141,009310,00%0,00
LT vz. 352164,0020010,00%659,59
4TP159,006810,00%18,77
SU-182216,001241100,00%1259,49
Object 283 9975,0017610,00%697,00
MKA 249,0022210,00%0,00
Ram II 5582,005951100,00%1581,32
Strv S1 8778,0024510,00%434,34
Tortoise91018,009441100,00%850,29
Light Mk. VIC 2139,0018310,00%561,36
LTP 375,003610,00%74,56
AMX ELC 901 60,004311100,00%261,00
Somua SM 81217,008491100,00%1273,98
43 M. Toldi III 3134,006810,00%339,77

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 08/12/2025
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 14/04/2024
Gestopt: 07/11/2025
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 14/04/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 08/05/2019
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Rekruut
Toegetreden: 13/12/2023
Gestopt: 13/04/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/04/2015
Gestopt: 18/01/2016
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 26/11/2018
Gestopt: 15/04/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 03/10/2017
Gestopt: 15/10/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/04/2017
Gestopt: 09/09/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 16/09/2017
Gestopt: 23/09/2017
Rol: Kwartiermeester
Toegetreden: 13/11/2017
Gestopt: 12/08/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/10/2018
Gestopt: 22/11/2018