bartt01

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/11/2021

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14989004
Gemiddelde tier6,370,000,0010,00
Overwinningen732248,85%00,00%00,00%250,00%
Verloren754550,34%00,00%00,00%250,00%
Gelijkstand1220,81%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd407727,20%00,00%00,00%125,00%
Tanks vernietigd95890,6400,0000,0030,75
Gedood / dood ratio0,880,000,001,00
Gezien98120,6500,0000,0020,50
Schade toegebracht645,280,000,001.460,50
Veroveringspunten72950,4900,0000,0000,00
Verdedigingspunten84880,5700,0000,0000,00
Ervaring356,750,000,00463,50
WN7815,570,000,00818,61
WN8861,050,000,00984,85
Totaal
Gevechten14989
Gemiddelde tier6,37
Overwinningen732248,85%
Verloren754550,34%
Gelijkstand1220,81%
Gevechten overleefd407727,20%
Tanks vernietigd95890,64
Gedood / dood ratio0,88
Gezien98120,65
Schade toegebracht645,28
Veroveringspunten72950,49
Verdedigingspunten84880,57
Ervaring356,75
WN7815,57
WN8861,05
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten4
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen250,00%
Verloren250,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125,00%
Tanks vernietigd30,75
Gedood / dood ratio1,00
Gezien20,50
Schade toegebracht1.460,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring463,50
WN7818,61
WN8984,85
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten38000
Overwinningen1334,21%00,00%00,00%00,00%
Verloren2360,53%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand25,26%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1231,58%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd140,3700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,540,000,000,00
Gezien391,0300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.094,420,000,000,00
Veroveringspunten70,1800,0000,0000,00
Verdedigingspunten1153,0300,0000,0000,00
Ervaring308,000,000,000,00
Totaal
Gevechten38
Overwinningen1334,21%
Verloren2360,53%
Gelijkstand25,26%
Gevechten overleefd1231,58%
Tanks vernietigd140,37
Gedood / dood ratio0,54
Gezien391,03
Schade toegebracht1.094,42
Veroveringspunten70,18
Verdedigingspunten1153,03
Ervaring308,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten24000
Overwinningen729,17%00,00%00,00%00,00%
Verloren1770,83%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd625,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien160,6700,0000,0000,00
Schade toegebracht715,630,000,000,00
Veroveringspunten251,0400,0000,0000,00
Verdedigingspunten40,1700,0000,0000,00
Ervaring281,080,000,000,00
Totaal
Gevechten24
Overwinningen729,17%
Verloren1770,83%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd625,00%
Tanks vernietigd120,50
Gedood / dood ratio0,67
Gezien160,67
Schade toegebracht715,63
Veroveringspunten251,04
Verdedigingspunten40,17
Ervaring281,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten31000
Overwinningen516,13%00,00%00,00%00,00%
Verloren2580,65%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand13,23%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd516,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd190,6100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,730,000,000,00
Gezien160,5200,0000,0000,00
Schade toegebracht547,290,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten1575,0600,0000,0000,00
Ervaring181,060,000,000,00
Totaal
Gevechten31
Overwinningen516,13%
Verloren2580,65%
Gelijkstand13,23%
Gevechten overleefd516,13%
Tanks vernietigd190,61
Gedood / dood ratio0,73
Gezien160,52
Schade toegebracht547,29
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten1575,06
Ervaring181,06
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen233,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren466,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd350,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,1700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,330,000,000,00
Gezien30,5000,0000,0000,00
Schade toegebracht394,330,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring200,670,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen233,33%
Verloren466,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd350,00%
Tanks vernietigd10,17
Gedood / dood ratio0,33
Gezien30,50
Schade toegebracht394,33
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring200,67
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten47000
Overwinningen2655,32%00,00%00,00%00,00%
Verloren2144,68%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1838,30%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd300,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,030,000,000,00
Gezien330,7000,0000,0000,00
Schade toegebracht722,770,000,000,00
Veroveringspunten1152,4500,0000,0000,00
Verdedigingspunten1443,0600,0000,0000,00
Ervaring487,190,000,000,00
Totaal
Gevechten47
Overwinningen2655,32%
Verloren2144,68%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1838,30%
Tanks vernietigd300,64
Gedood / dood ratio1,03
Gezien330,70
Schade toegebracht722,77
Veroveringspunten1152,45
Verdedigingspunten1443,06
Ervaring487,19
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten932000
Overwinningen47250,64%00,00%00,00%00,00%
Verloren44247,42%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand181,93%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd35037,55%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5230,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,900,000,000,00
Gezien5630,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht724,570,000,000,00
Veroveringspunten17231,8500,0000,0000,00
Verdedigingspunten8250,8900,0000,0000,00
Ervaring362,060,000,000,00
Totaal
Gevechten932
Overwinningen47250,64%
Verloren44247,42%
Gelijkstand181,93%
Gevechten overleefd35037,55%
Tanks vernietigd5230,56
Gedood / dood ratio0,90
Gezien5630,60
Schade toegebracht724,57
Veroveringspunten17231,85
Verdedigingspunten8250,89
Ervaring362,06
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen428,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren1071,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd321,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,2100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,270,000,000,00
Gezien100,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.135,640,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring349,710,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen428,57%
Verloren1071,43%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd321,43%
Tanks vernietigd30,21
Gedood / dood ratio0,27
Gezien100,71
Schade toegebracht1.135,64
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring349,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (207)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
KV-856721,5340593952,93%1230,03
IS-381192,5850479752,20%1407,60
Cromwell6523,6236571050,28%1007,57
Conqueror91018,2142959245,10%737,45
Caernarvon8729,9139139245,66%659,21
M4A1 Sherman5405,4631931552,70%1054,72
Black Prince7730,6944830447,70%915,50
T-1506577,2335329748,15%933,83
M446607,7130727250,00%1004,18
FV3046475,0226625448,82%691,88
Tiger II8883,1848724549,80%833,22
Object 25791087,9248324445,90%849,56
FV215b 101462,5944524045,42%1125,79
Rhm.-Borsig Waffenträger8938,1242523948,12%764,24
SU-1006658,1434823246,98%1051,42
Churchill VII6388,7130022147,96%531,13
SU-1527707,6334421749,77%867,01
KV-26666,5837121244,81%1094,55
O-I6757,1539919847,47%1254,67
Matilda4362,9427619745,18%905,67
O-Ni7848,0244519351,30%1085,76
M415511,1530519255,21%797,23
Ferdinand8786,4044618947,62%607,42
IS-7101552,2363117751,98%1119,45
WZ-1317427,7934717342,77%658,36
KV-15482,9532017047,65%965,28
IS7886,2543816951,48%1200,23
Churchill I5198,4219816839,88%138,80
Tiger I7686,6237516144,72%740,44
Type T-345372,9028316148,45%943,35
Sturer Emil7739,0336615648,08%864,08
Jagdpanther7688,9936715050,00%761,12
M4A3E8 Sherman6506,8634514749,66%937,80
Crusader6123,1518313745,26%133,04
SU-855372,1423313245,45%726,95
Jagdpanzer IV6495,6729413046,92%762,47
Waffenträger auf Pz. IV91123,0258813055,38%823,02
StuG III Ausf. G5385,6526112447,58%829,17
T-34-856578,7539712153,72%1072,89
Jagdtiger91242,9360612148,76%940,52
Bishop5400,6225211949,58%839,32
S-517449,9525211745,30%341,59
T110E3101683,7358611751,28%1053,31
Grille 15101345,2146311649,14%785,42
Pz.Sfl. IVc5524,9828711552,17%1195,81
59-166209,3929611443,86%357,54
VK 36.01 (H)6531,4736011053,64%793,90
Nashorn6551,0429611053,64%827,62
SU-85B4325,1225910254,90%819,28
T-437562,193549943,43%676,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5354,882879648,96%859,04
Covenanter5101,141679446,81%120,23
M3 Lee4179,401789244,57%427,67
E 7591005,465869148,35%723,14
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4262,682238550,59%619,75
Birch Gun4220,791728541,18%704,07
O-Ho8681,324857856,41%675,14
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4137,052197754,55%351,05
M66508,873697561,33%742,63
T1 Heavy5509,683347550,67%1020,85
AMX ELC bis5210,762577047,14%530,12
Pz.Kpfw. III/IV5313,342536740,30%628,85
Jagdpanzer E 100101669,855986651,52%1086,24
Type 95 Heavy4202,611776437,50%398,94
M374268,551956443,75%813,21
S35 CA5529,342456144,26%982,00
T-284204,161905743,86%415,21
O-I Experimental5722,333935556,36%1477,49
Type 4 Heavy91244,096285345,28%952,51
Lago4155,882375265,38%479,51
AMX 404186,251965248,08%556,05
Vickers Medium Mk. III365,571285150,98%92,96
E 100101301,105964946,94%801,54
T-345333,722944755,32%784,36
T207382,303164746,81%356,87
121B 101076,155134742,55%639,34
M5A1 Stuart4149,352354353,49%395,48
KV-37603,443484348,84%593,85
Sexton II395,951114042,50%168,81
Durchbruchswagen 24172,281654037,50%212,05
ST vz. 394193,441623941,03%351,88
T9591655,086983941,03%1118,99
AT 25307,132493953,85%618,77
M8A14341,822373844,74%756,19
T-109641,473953855,26%484,92
KV-1SA 5512,114413850,00%911,46
Crusader 5.5-in. SP7429,922773641,67%354,82
VK 16.02 Leopard5128,172143537,14%120,92
T-463125,001633351,52%381,81
T-505110,521863348,48%181,83
Somua SAu 404183,641523342,42%255,78
T675338,732243342,42%556,96
M5 Stuart4124,282393253,13%214,31
M24 Chaffee5161,482012931,03%274,80
Type 2597 Chi-Ha3176,701722751,85%519,64
Marder 38T4377,632372751,85%935,26
AMX 105 AM mle. 474173,931732762,96%541,96
BT-7487,191292650,00%125,37
Pz.Kpfw. 38 (t)3139,311772646,15%320,54
Vickers Mk. E Type B2135,361062532,00%344,96
SU-76M494,361302544,00%43,55
ARL V396462,522212540,00%563,90
Super Conqueror101243,565682548,00%752,28
KV-1S6359,442742552,00%489,73
Valentine AT4149,501722450,00%262,84
D2381,651232347,83%99,06
Alecto4205,742112347,83%402,01
Pz.Kpfw. III Ausf. E3152,551822254,55%385,79
A-447536,183502254,55%701,16
KR-1111395,416592254,55%739,96
Vickers Medium Mk. I134,10592128,57%0,00
Type 5 Ke-Ho4125,521392133,33%133,52
M7 Priest371,001182152,38%171,97
Pz.Kpfw. III Ausf. J4126,001892166,67%306,35
Black Prince II 7843,864972161,90%1034,06
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2122,852782045,00%413,75
Type 97 Te-Ke 290,421251952,63%300,83
Loyd Gun Carriage238,26951957,89%160,78
Super Hellcat 7542,163361936,84%514,00
AMX 13 105 AM mle. 505426,781901838,89%617,05
Pz.Kpfw. II Luchs499,331931844,44%127,94
Panhard AMD 178B6143,112491855,56%266,00
SDP wz 66 Grom 8875,614311855,56%746,90
AMX 13 F3 AM6400,313171662,50%541,72
M2 Medium Tank3170,311761643,75%458,26
M10 Wolverine5370,752911675,00%832,71
T-116 3240,383011662,50%1001,68
M3 Stuart3174,332481560,00%712,47
Vickers Medium Mk. II258,73731540,00%19,25
LT vz. 383176,712011450,00%615,92
Type 3 Chi-Nu5277,002121442,86%475,06
Type 98 Ke-Ni3123,141821464,29%461,29
Cruiser Mk. IV474,861791457,14%152,49
Pz.Sfl. IC 4221,362381457,14%585,84
Grant4158,771941353,85%375,18
Pz.Kpfw. I Ausf. C3146,082081338,46%460,74
BT-7 artillery 3123,082101369,23%457,83
Strv m/40L3150,501891241,67%298,98
Strv m/425190,502161258,33%394,50
Stuart I-IV3172,421761233,33%448,61
AMX 383139,831791233,33%218,64
Renault UE 573134,831681250,00%263,91
Valentine3125,911911154,55%334,39
Cruiser Mk. III345,451071163,64%192,65
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5230,91156119,09%225,19
Pz.Kpfw. II2103,101631060,00%358,50
Type 91 Heavy3145,601281040,00%232,01
T3 HMC229,401231060,00%169,48
T1 HMC270,89113944,44%187,26
Ikv 723135,22178955,56%292,48
T-34 with L-11 4326,56351944,44%990,87
Lorraine 39L AM3212,00163837,50%542,27
T-262112,1376812,50%314,04
Marder II3325,50213850,00%1021,95
Universal Carrier 2-pdr265,75101837,50%14,77
T1E6 233,00107862,50%207,05
Kolohousenka1156,43194757,14%810,56
Renault FT117,2948742,86%21,60
Pz.Kpfw. 35 (t)252,5763728,57%2,02
Hotchkiss H352101,00146728,57%236,43
M2 Light295,43194771,43%397,62
MS-11101,1496728,57%304,04
AT-1267,86194785,71%270,67
CS-6310692,29387728,57%239,71
T2881193,146407100,00%1469,22
M24E2 Super Chaffee 6313,14415742,86%679,71
TOG II* 6465,43375771,43%779,37
BT-2278,83151666,67%349,43
B1494,00144633,33%0,00
T-29 3333,17279650,00%1139,30
LT vz. 352144,00190560,00%630,90
Pvlvv fm/42279,80128520,00%51,05
Leichttraktor145,0092560,00%170,39
Panzerjäger I281,4068520,00%50,76
Renault FT AC2129,80126560,00%428,82
Pz.Kpfw. I254,40106540,00%18,78
T-50-2 6254,80327520,00%381,75
Patton the Tank 9634,80469540,00%329,74
43 M. Toldi III 3157,00250580,00%825,37
Renault FT 75 BS2201,00189450,00%1207,96
Type 95 Ha-Go2174,25169475,00%789,07
D1284,50198475,00%392,49
T56 GMC392,75136475,00%310,90
TKS z n.k.m. 20 mm 2261,334343100,00%1666,69
T1 Cunningham130,3371366,67%218,72
M2296,67104333,33%199,43
Cruiser Mk. II2251,67287366,67%1288,52
Object 283 9630,00591366,67%547,26
AMX 13 (FL 11) 5143,00326333,33%153,54
Strv fm/211168,00287250,00%964,39
Sav m/4344,00123250,00%101,20
T2 Medium Tank287,00176250,00%291,18
T-45 2144,00165250,00%498,61
Light Mk. VIC 249,506020,00%1,50
T7 Combat Car 291,502172100,00%451,67
Caernarvon Action X 81074,5045320,00%861,81
Fantôme 9192,00343250,00%127,63
Renault NC-3110,00010,00%0,00
CS-538588,0026810,00%410,50
CS-59947,0010210,00%0,00
T6980,005671100,00%261,00
Convert. Medium Tank T3 3207,0018010,00%362,69
AMR 35 252,001721100,00%261,00
HWK 30 8744,0017510,00%883,16
MKA 20,003810,00%0,00
Strv S1 8392,0018910,00%81,70
LTP 30,001010,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/11/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 02/11/2021
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/12/2016
Gestopt: 22/10/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/01/2018
Gestopt: 20/01/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 23/01/2018
Gestopt: 01/05/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 03/04/2020
Gestopt: 19/09/2020
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 24/10/2017
Gestopt: 04/01/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 17/05/2018
Gestopt: 13/06/2018
Rol: Rekruut
Toegetreden: 30/06/2018
Gestopt: 30/06/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 10/11/2019
Gestopt: 23/01/2020
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 17/06/2019
Gestopt: 21/09/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/10/2019
Gestopt: 05/11/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/12/2014
Gestopt: 24/12/2016