basiak82

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/09/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten662552688338
Gemiddelde tier8,649,629,7510,02
Overwinningen3579254,02%1765,38%4247,73%18253,85%
Verloren2950144,53%934,62%4652,27%15244,97%
Gelijkstand9621,45%00,00%00,00%41,18%
Gevechten overleefd1778626,84%623,08%2427,27%10531,07%
Tanks vernietigd674081,02341,31921,053871,14
Gedood / dood ratio1,391,701,441,66
Gezien925921,40582,231311,494271,26
Schade toegebracht1.713,011.958,462.387,072.608,60
Veroveringspunten725511,10542,081471,673581,06
Verdedigingspunten312660,4700,0000,00430,13
Ervaring799,28961,73906,63972,53
WN71375,541631,111303,841447,95
WN81961,202561,962219,052451,22
Totaal
Gevechten66255
Gemiddelde tier8,64
Overwinningen3579254,02%
Verloren2950144,53%
Gelijkstand9621,45%
Gevechten overleefd1778626,84%
Tanks vernietigd674081,02
Gedood / dood ratio1,39
Gezien925921,40
Schade toegebracht1.713,01
Veroveringspunten725511,10
Verdedigingspunten312660,47
Ervaring799,28
WN71375,54
WN81961,20
Voorbije 24u
Gevechten26
Gemiddelde tier9,62
Overwinningen1765,38%
Verloren934,62%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd623,08%
Tanks vernietigd341,31
Gedood / dood ratio1,70
Gezien582,23
Schade toegebracht1.958,46
Veroveringspunten542,08
Verdedigingspunten00,00
Ervaring961,73
WN71631,11
WN82561,96
Voorbije 7 dagen
Gevechten88
Gemiddelde tier9,75
Overwinningen4247,73%
Verloren4652,27%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2427,27%
Tanks vernietigd921,05
Gedood / dood ratio1,44
Gezien1311,49
Schade toegebracht2.387,07
Veroveringspunten1471,67
Verdedigingspunten00,00
Ervaring906,63
WN71303,84
WN82219,05
Voorbije 30 dagen
Gevechten338
Gemiddelde tier10,02
Overwinningen18253,85%
Verloren15244,97%
Gelijkstand41,18%
Gevechten overleefd10531,07%
Tanks vernietigd3871,14
Gedood / dood ratio1,66
Gezien4271,26
Schade toegebracht2.608,60
Veroveringspunten3581,06
Verdedigingspunten430,13
Ervaring972,53
WN71447,95
WN82451,22
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten886000
Overwinningen47353,39%00,00%00,00%00,00%
Verloren38042,89%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand333,72%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd30334,20%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6160,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,060,000,000,00
Gezien5750,6500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.526,420,000,000,00
Veroveringspunten11241,2700,0000,0000,00
Verdedigingspunten3150,3600,0000,0000,00
Ervaring739,910,000,000,00
Totaal
Gevechten886
Overwinningen47353,39%
Verloren38042,89%
Gelijkstand333,72%
Gevechten overleefd30334,20%
Tanks vernietigd6160,70
Gedood / dood ratio1,06
Gezien5750,65
Schade toegebracht1.526,42
Veroveringspunten11241,27
Verdedigingspunten3150,36
Ervaring739,91
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten94000
Overwinningen5558,51%00,00%00,00%00,00%
Verloren3739,36%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand22,13%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3638,30%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd790,8400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,360,000,000,00
Gezien640,6800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.094,240,000,000,00
Veroveringspunten1731,8400,0000,0000,00
Verdedigingspunten90,1000,0000,0000,00
Ervaring746,010,000,000,00
Totaal
Gevechten94
Overwinningen5558,51%
Verloren3739,36%
Gelijkstand22,13%
Gevechten overleefd3638,30%
Tanks vernietigd790,84
Gedood / dood ratio1,36
Gezien640,68
Schade toegebracht1.094,24
Veroveringspunten1731,84
Verdedigingspunten90,10
Ervaring746,01
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten51000
Overwinningen3568,63%00,00%00,00%00,00%
Verloren1529,41%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand11,96%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2141,18%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd350,6900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,170,000,000,00
Gezien841,6500,0000,0000,00
Schade toegebracht603,570,000,000,00
Veroveringspunten1382,7100,0000,0000,00
Verdedigingspunten601,1800,0000,0000,00
Ervaring648,450,000,000,00
Totaal
Gevechten51
Overwinningen3568,63%
Verloren1529,41%
Gelijkstand11,96%
Gevechten overleefd2141,18%
Tanks vernietigd350,69
Gedood / dood ratio1,17
Gezien841,65
Schade toegebracht603,57
Veroveringspunten1382,71
Verdedigingspunten601,18
Ervaring648,45
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten7000
Overwinningen342,86%00,00%00,00%00,00%
Verloren457,14%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd228,57%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd101,4300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,000,000,000,00
Gezien81,1400,0000,0000,00
Schade toegebracht908,710,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten324,5700,0000,0000,00
Ervaring605,710,000,000,00
Totaal
Gevechten7
Overwinningen342,86%
Verloren457,14%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd228,57%
Tanks vernietigd101,43
Gedood / dood ratio2,00
Gezien81,14
Schade toegebracht908,71
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten324,57
Ervaring605,71
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten724000
Overwinningen41657,46%00,00%00,00%00,00%
Verloren30842,54%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd29841,16%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd6040,8300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,420,000,000,00
Gezien5650,7800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.314,990,000,000,00
Veroveringspunten12271,6900,0000,0000,00
Verdedigingspunten30554,2200,0000,0000,00
Ervaring852,950,000,000,00
Totaal
Gevechten724
Overwinningen41657,46%
Verloren30842,54%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd29841,16%
Tanks vernietigd6040,83
Gedood / dood ratio1,42
Gezien5650,78
Schade toegebracht1.314,99
Veroveringspunten12271,69
Verdedigingspunten30554,22
Ervaring852,95
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1469000
Overwinningen68046,29%00,00%00,00%00,00%
Verloren76151,80%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand281,91%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd44029,95%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd9450,6400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,920,000,000,00
Gezien10980,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.224,600,000,000,00
Veroveringspunten13030,8900,0000,0000,00
Verdedigingspunten21951,4900,0000,0000,00
Ervaring632,150,000,000,00
Totaal
Gevechten1469
Overwinningen68046,29%
Verloren76151,80%
Gelijkstand281,91%
Gevechten overleefd44029,95%
Tanks vernietigd9450,64
Gedood / dood ratio0,92
Gezien10980,75
Schade toegebracht1.224,60
Veroveringspunten13030,89
Verdedigingspunten21951,49
Ervaring632,15
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten256000
Overwinningen11645,31%00,00%00,00%00,00%
Verloren13954,30%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,39%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6726,17%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1710,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,900,000,000,00
Gezien1730,6800,0000,0000,00
Schade toegebracht1.567,870,000,000,00
Veroveringspunten1890,7400,0000,0000,00
Verdedigingspunten2040,8000,0000,0000,00
Ervaring651,990,000,000,00
Totaal
Gevechten256
Overwinningen11645,31%
Verloren13954,30%
Gelijkstand10,39%
Gevechten overleefd6726,17%
Tanks vernietigd1710,67
Gedood / dood ratio0,90
Gezien1730,68
Schade toegebracht1.567,87
Veroveringspunten1890,74
Verdedigingspunten2040,80
Ervaring651,99
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (307)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Löwe 81518,01884326054,88%2026,66
Bat.-Châtillon Bourrasque 81607,30930322557,33%2200,91
TVP T 50/51102435,24823173752,50%2378,98
T34 81528,00803153152,19%2008,39
AMX 50 B102343,66783152352,86%2099,68
E 50 Ausf. M102287,75818146855,25%2130,81
Type 59 81528,88930138055,51%2302,11
M6A2E1 81442,57868124456,51%1908,35
E 5092131,26891108655,52%2377,47
T110E5102344,79846107354,33%2136,57
Object 140102155,94836104851,81%2002,27
StuG III Ausf. G5508,6937493851,39%1300,34
Ferdinand81514,0769783952,92%1791,98
AMX 50 10081694,0687781958,36%2293,01
E 7591976,8189981855,13%2191,71
M48A5 Patton102264,6981681451,11%2075,20
FCM 50 t 81430,0087274554,50%2044,40
WZ-111 model 5A102505,1989372555,72%2431,40
T-62A102204,1284972255,12%2126,02
Tiger (P)71004,4356768450,29%1410,45
Bat.-Châtillon 12 t8893,1482166456,93%1933,11
Grille 15102409,3576064058,28%2125,41
FV4005 Stage II101954,9764963950,39%1490,14
Super Conqueror102583,1091663256,17%2340,61
E 100102373,3982362355,22%2167,14
T2971589,6999160562,15%2707,40
KV-856891,0064256451,06%1747,42
113102141,1382854356,17%2000,97
T-5491702,1585853651,31%1981,22
ELC EVEN 90 8714,2573653348,22%1472,25
T92 8575,2174952853,60%1099,49
Tiger II81054,5262248749,49%1193,07
AMX M4 mle. 54102644,4790346254,76%2150,34
T57 Heavy102607,7483946155,97%2141,80
Somua SM 81761,0798046056,74%2066,21
Leopard 120 Verbessert112806,5687645451,10%2394,02
T95/FV4201 Chieftain 102448,9085945456,39%1886,77
Rheinmetall Skorpion G 81827,6485945358,06%2277,26
IS-7102159,0282145254,42%1912,67
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4638,5077944963,03%2313,70
T-100 LT101501,0578244853,13%2108,22
T95E6 102314,1085543957,18%2138,24
Bat.-Châtillon 25 t101908,7772943048,14%1599,34
T-1091990,2485842153,92%2246,64
Manticore101180,4277641356,17%1555,88
T-4481096,2075041054,63%1609,51
T-15061321,8589040354,84%2736,12
T-437887,9067640053,75%1571,03
Leopard 1101982,0775839752,14%1631,73
Maus102272,7691538760,72%2065,00
XM69 Hacker113111,13101738256,54%2452,25
Kranvagn102293,9178937752,25%1907,65
IS-4102191,3684934956,16%1832,84
M10392067,0687934852,01%2221,17
ST-I92058,4593534161,29%2294,49
Rhm.-Borsig Waffenträger81895,2286032759,94%2210,19
Object 277102293,0381131951,72%2020,30
T3 HMC2334,4244831758,04%2029,77
WZ-111 model 1-492056,8589131456,69%2300,97
T-54 ltwt.91145,8677531252,24%1897,54
Grille5519,0839629852,68%1190,63
Jagdpanzer IV6653,4552029555,25%1268,56
Object 430U102318,2385129155,33%2190,11
HWK 128647,1869627858,99%1165,21
Kampfpanzer 50 t 91979,6697327856,83%1915,36
IS-381651,2587126754,68%2404,44
STK-2113307,21109226758,43%2549,52
Centurion Action X102118,0678426653,38%1896,76
XM551 Sheridan101051,1363126451,52%1169,35
Progetto M40 mod. 65102265,9379925853,49%2118,57
STB-1101865,8775225850,00%1465,16
Progetto M35 mod. 46 81472,1676625847,29%1832,76
AMX 50 12091862,3480825358,89%1937,90
ARL 446848,4463824652,44%1700,96
AMX 13 105101211,8268824351,85%1454,54
Vz. 55102536,9684124254,13%2082,42
Object 260 102185,0080924152,28%1690,25
AE Phase I 91864,7380123844,96%1723,90
UDES 15/16102068,8573423443,59%1655,60
M41 Walker Bulldog8721,0872723457,26%1320,39
Object 279 early 102600,5296623461,11%1973,66
Object 907 102075,4586122953,28%1838,25
FV215b 102328,9781722849,56%2062,59
Type 71102063,9384922755,95%1593,71
Object 261101230,9860122148,42%911,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5205,0321221445,79%351,93
LTTB8720,7177221358,69%1482,73
Rheinmetall Panzerwagen10984,5268121147,39%953,57
T1 Heavy5828,9175421059,05%2080,15
FV230 Canopener102447,0992621057,14%2091,49
VK 30.01 (P)6430,3534920544,39%562,47
Waffenträger auf Pz. IV92329,2185820553,17%2280,73
11081615,8887219753,30%2299,31
Panhard EBR 909887,6972219548,21%1346,28
Object 43092565,19109318763,64%3133,74
Object 432U112774,56102118756,15%2362,72
TVP VTU Koncept81278,2182418656,45%2090,09
T3281555,2292718661,29%2220,03
Pz.Kpfw. I Ausf. C3116,3320118638,71%327,97
Conqueror92216,6791118153,04%2520,20
Škoda T 5092267,6199017760,45%2709,52
M-V-Y102076,7382017350,29%1782,86
leKpz Borkenkäfer111373,4880417247,09%1452,23
Type 5 Heavy102648,1189916653,61%2025,44
Leopard Prototyp A91685,8778416453,66%1692,73
Tiger I71038,3164716344,79%1376,69
FV215b (183) 101743,3860316345,40%1131,67
Panther II81403,3185315759,87%2280,62
SU-130PM 81851,0182415749,04%2010,98
Panther7875,0168015452,60%1465,93
G.W. E 100101313,6061115451,30%999,15
KV-481150,3370015449,35%1418,77
T499948,8974615458,44%1449,89
Jagdpanther71041,9258615245,39%1483,63
Bat.-Châtillon 25 t AP91846,8581015246,05%2031,96
IS71298,6586915066,67%2123,00
Leo71191,5179214756,46%2219,55
E 25 71142,4276314657,53%1742,26
Char Futur 4 91788,0785314553,10%1656,04
Konštrukta T-34/1007961,5079014360,14%1930,12
VK 72.01 (K) 102522,1173314252,82%1862,60
60TP Lewandowskiego102295,3379114152,48%1848,40
M47 Iron Arnie 81589,1593514158,87%2030,38
Prototipo Standard B91916,2979913950,36%1823,67
Jagdpanzer E 100102191,7972713652,94%1675,65
G.W. Tiger (P)81320,5369613544,44%1591,72
IS-271178,9280613263,64%1803,93
T71 DA7696,6366413248,48%1326,79
Panhard EBR 10510778,6963613148,09%723,46
Pz.Kpfw. II Luchs471,6118513046,92%70,90
BZ-79113124,7899112948,84%1932,12
Emil II91944,2583512850,78%1877,84
AS-XX 40 t111971,8777212548,00%1441,34
Strv 103B102152,8181512157,02%1597,60
Jagdtiger91145,9854712152,89%842,96
Ares 90102002,1186112157,02%1626,41
G.W. Tiger91429,9068611848,31%1319,65
AMX 67 Imbattable112875,0090611652,59%1907,68
T803112726,30101011353,10%2149,93
121B 102091,9686811164,86%2093,04
WZ-113G FT102257,7174010845,37%1391,95
G.W. Panther7991,9469110846,30%1181,35
M66920,6070110753,27%1576,87
Ares 90 C112445,5894910751,40%1975,62
Vz. 63P113102,58106910658,49%2346,21
Taschenratte113080,35107010653,77%1977,35
Vz. 64 Blesk8441,0753310349,51%545,60
AMX M4 mle. 4571276,3883610258,82%2216,27
KV-15441,6845710151,49%827,51
T6981270,9175210153,47%1626,08
Cobra 91726,7278210050,00%1473,63
Leox 92315,7697110054,00%2311,59
Bat.-Châtillon 155 58101078,615739953,54%826,61
P.44 Pantera81419,227389744,33%1941,80
Char Murat 91859,407579642,71%1664,98
Black Rock 113108,1710619658,33%2424,16
SU-14-17820,206129552,63%1083,55
Concept 1B 92134,739479551,58%1735,19
TNH T Vz. 5192071,439249450,00%2012,49
Type 586771,566689455,32%1697,32
T54E191991,448509356,99%2143,97
Škoda T 56 81470,208559359,14%1458,80
KR-1112360,998999347,31%1657,69
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4174,221469241,30%217,64
CS-63101851,247829250,00%1579,71
M-III-Y81445,289769266,30%1952,42
Emil I81693,649509056,67%2374,91
Conqueror Gun Carriage101187,045819042,22%782,92
M60 102010,717029048,89%1631,03
AMX M4 mle. 5192340,6210059056,67%2379,35
Kampfpanzer 67102191,568518748,28%1697,71
Fauteur112696,119508750,57%1882,06
Centurion Mk. 7/191933,808818659,30%2184,76
M40/M4381120,096978647,67%1042,47
T376513,246178648,84%1370,38
SU-14-281165,676138440,48%1047,42
UDES 14 Alt 581376,578018452,38%1953,98
Škoda T 177341,854658145,68%484,02
FV229 Contender91532,988328050,00%1358,46
T92 HMC101251,685647848,72%970,45
Mäuschen91678,868107861,54%1642,13
SDP 60 Gonkiewicza91623,007487751,95%1332,34
VK 30.02 (M)6652,416117656,58%1362,06
Lorraine 155 mle. 5181046,416367349,32%1036,65
Pz.Kpfw. Neu113071,3910677150,70%2341,16
Hummel6676,545047052,86%1038,67
KV-371160,047886758,21%1713,09
M127932,427536761,19%1338,24
KV-137492,075476747,76%619,12
Sturer Emil71228,347316758,21%1920,39
T110E4102186,246296642,42%1535,08
Škoda T 256758,187196560,00%1713,20
Strv 7461019,637136553,85%2238,59
Sturmpanzer II4252,401836547,69%802,19
SU-10181428,227076549,23%1646,82
WZ-132-1101505,117956450,00%1856,95
BZ-75102202,069616262,90%1810,07
M53/M5591314,986796248,39%1234,25
M26 Pershing81098,157316043,33%1384,46
Pz.Kpfw. 35 (t)289,601365848,28%286,11
M75490,485785858,62%2157,35
FV4025 Contriver112577,249355850,00%1806,32
A-4471030,887925761,40%1847,34
IS-3A 81768,259905757,89%2143,01
T-284283,302775650,00%797,90
SU-86642,275145549,09%758,51
TNH 105/100081307,757555343,40%1481,21
AMX 13 7571106,728805358,49%3080,81
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.482,882085149,02%89,09
Pz.Kpfw. 38 (t)3130,381495042,00%252,64
LPT-67 Šelma9516,365665042,00%471,87
T2071258,008584961,22%2434,08
UDES 1691633,808264957,14%1734,44
T25/271156,797194856,25%1848,89
Škoda T 245478,565474348,84%1535,49
T110E3101749,056444344,19%1125,84
Charioteer81091,637414355,81%1289,51
BDR G1 B5717,985584240,48%1560,95
AMX 50 Foch B102464,437974240,48%1736,41
Strv m/425469,734904156,10%1296,58
T28 Prototype81141,987344057,50%1292,17
Object 41681219,058754077,50%1679,43
M446587,135084045,00%817,46
Object 268 Version 4102321,797003946,15%1670,35
T 55A 91482,927483852,63%1666,94
M4A3E8 Sherman6891,467753764,86%2076,46
A-436793,146833762,16%1913,05
Object 25791772,198453754,05%1784,85
Stone Sentinel 81580,779213548,57%1573,19
114 SP2 101531,466053551,43%901,94
Challenger71733,6210383479,41%3317,49
Object 777 Version II 91848,299533458,82%1888,40
SDP 58 Kilana81005,905583135,48%800,36
VK 30.01 (H)5668,476413063,33%1998,74
M2 Medium Tank3195,453312955,17%707,01
T216180,624002944,83%260,80
Durchbruchswagen 24463,675542766,67%1485,82
NC 70 Błyskawica101767,856482634,62%1076,82
Versuchspanzer 5792426,2310752665,38%2227,66
B14481,445772560,00%1764,37
Object 252U Defender 81734,549412462,50%2267,69
Vz. 62 Jasan 92183,5010332470,83%2160,62
CC-46 Pancernik 91664,227832347,83%1360,87
Hotchkiss EBR7344,005032339,13%444,40
T26E4 SuperPershing 81169,918332254,55%1738,08
Object 705A102012,687632240,91%1547,42
WZ-132A91319,008592045,00%2060,17
FV217 Badger101998,557842045,00%1286,02
Object 274a 81283,508412055,00%1629,74
T-345531,685391952,63%1607,51
M-VI-Y91455,055801947,37%1179,10
Buryan 92208,5811271973,68%1823,36
M4A1 Sherman5754,227261855,56%2491,02
Leichttraktor143,22671827,78%0,00
M18 Hellcat6965,228071872,22%2072,83
Pz.Kpfw. I235,831321855,56%163,24
VK 16.02 Leopard592,941961741,18%37,68
Vz. 71 Tesák101184,068031764,71%1416,16
Sturmpanzer I Bison352,561251668,75%260,68
Vz. 60S Dravec 102656,3610151457,14%1908,36
Lion 101746,297061450,00%1357,12
Sentinelle 92455,6910841369,23%2504,43
Durendal 101654,697001346,15%1013,99
Matilda4467,914561145,45%1190,73
ST vz. 394386,824401145,45%1121,66
T2 Medium Tank2162,552481136,36%768,14
IS-5 (Object 730) 81384,097921154,55%1661,57
Super Hellcat 71225,556621136,36%1412,79
T3091714,808431070,00%1399,87
T-46385,102011030,00%88,82
T675922,605461030,00%2228,52
Kpz. Erich Konzept I 91759,508241060,00%1668,65
Pz.Kpfw. 5581571,33956955,56%1328,88
BZ-16681077,88775862,50%1086,18
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6763,50574837,50%2051,21
AMBT 81553,00825742,86%1965,51
Object 703 Version II 81437,001017771,43%1714,97
LTP 3141,86140714,29%391,80
Panhard AML Lynx 6x68440,6733260,00%542,06
Carro da Combattimento 45 t 102774,201001560,00%2313,85
OCP Peacekeeper 93078,00936520,00%2833,68
T56 GMC3428,75398450,00%1862,60
Chimera 81738,75884450,00%1703,78
T-34-171392,33695333,33%1796,71
Type 97 Te-Ke 2196,33368366,67%1176,81
MS-1169,33220366,67%345,57
T-262132,00191333,33%507,99
Char Mle. 75 91162,33699366,67%1579,97
T28 Concept 7576,3340030,00%579,22
Renault Otsu1100,00189250,00%288,63
WZ-111G FT92534,0012332100,00%1810,87
Archer5265,5017120,00%344,71
IS-2 shielded 71137,0010242100,00%1619,80
Object 283 9566,50648250,00%382,30
FV201 (A45) 71299,00959250,00%2193,48
AMX ELC 901 6362,0031820,00%610,17
TKS z n.k.m. 20 mm 265,006210,00%64,95
D12103,002731100,00%465,89
105 leFH18B2 5992,0053410,00%1715,13
IS-6 81219,0029410,00%930,37
AMX AC mle. 4881083,009091100,00%1369,27
Patton the Tank 91307,0032410,00%909,10
T-45 293,0021610,00%178,11
Valentine II 4366,0029010,00%924,36
Light Mk. VIC 275,005910,00%118,61
T7 Combat Car 20,001291100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 298,008110,00%193,02

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 21/09/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 24/12/2024
Gestopt: 21/09/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/01/2023
Gestopt: 19/06/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 22/09/2022
Gestopt: 26/12/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 20/09/2022
Gestopt: 20/09/2022
Rol: Reservist
Toegetreden: 27/12/2022
Gestopt: 04/01/2023