bex92

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8242901145
Gemiddelde tier8,140,009,009,05
Overwinningen4161550,49%00,00%1100,00%8357,24%
Verloren3978848,27%00,00%00,00%6142,07%
Gelijkstand10261,24%00,00%00,00%10,69%
Gevechten overleefd2537230,78%00,00%1100,00%5336,55%
Tanks vernietigd765740,9300,0022,001701,17
Gedood / dood ratio1,340,000,001,85
Gezien723220,8800,0011,00680,47
Schade toegebracht1.380,010,002.675,001.794,70
Veroveringspunten433550,5300,0000,0000,00
Verdedigingspunten403650,4900,0000,00740,51
Ervaring673,150,001.361,00859,71
WN71158,970,002140,471352,05
WN81553,920,000,002295,10
Totaal
Gevechten82429
Gemiddelde tier8,14
Overwinningen4161550,49%
Verloren3978848,27%
Gelijkstand10261,24%
Gevechten overleefd2537230,78%
Tanks vernietigd765740,93
Gedood / dood ratio1,34
Gezien723220,88
Schade toegebracht1.380,01
Veroveringspunten433550,53
Verdedigingspunten403650,49
Ervaring673,15
WN71158,97
WN81553,92
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten1
Gemiddelde tier9,00
Overwinningen1100,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1100,00%
Tanks vernietigd22,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien11,00
Schade toegebracht2.675,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring1.361,00
WN72140,47
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten145
Gemiddelde tier9,05
Overwinningen8357,24%
Verloren6142,07%
Gelijkstand10,69%
Gevechten overleefd5336,55%
Tanks vernietigd1701,17
Gedood / dood ratio1,85
Gezien680,47
Schade toegebracht1.794,70
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten740,51
Ervaring859,71
WN71352,05
WN82295,10
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten189000
Overwinningen7740,74%00,00%00,00%00,00%
Verloren10656,08%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand63,17%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6132,28%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1120,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,880,000,000,00
Gezien1780,9400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.482,090,000,000,00
Veroveringspunten1991,0500,0000,0000,00
Verdedigingspunten2341,2400,0000,0000,00
Ervaring517,030,000,000,00
Totaal
Gevechten189
Overwinningen7740,74%
Verloren10656,08%
Gelijkstand63,17%
Gevechten overleefd6132,28%
Tanks vernietigd1120,59
Gedood / dood ratio0,88
Gezien1780,94
Schade toegebracht1.482,09
Veroveringspunten1991,05
Verdedigingspunten2341,24
Ervaring517,03
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten36000
Overwinningen1747,22%00,00%00,00%00,00%
Verloren1952,78%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1336,11%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd280,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,220,000,000,00
Gezien200,5600,0000,0000,00
Schade toegebracht999,420,000,000,00
Veroveringspunten1273,5300,0000,0000,00
Verdedigingspunten170,4700,0000,0000,00
Ervaring528,140,000,000,00
Totaal
Gevechten36
Overwinningen1747,22%
Verloren1952,78%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1336,11%
Tanks vernietigd280,78
Gedood / dood ratio1,22
Gezien200,56
Schade toegebracht999,42
Veroveringspunten1273,53
Verdedigingspunten170,47
Ervaring528,14
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten10000
Overwinningen550,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren440,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand110,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd330,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,7000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien70,7000,0000,0000,00
Schade toegebracht252,300,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring208,400,000,000,00
Totaal
Gevechten10
Overwinningen550,00%
Verloren440,00%
Gelijkstand110,00%
Gevechten overleefd330,00%
Tanks vernietigd70,70
Gedood / dood ratio1,00
Gezien70,70
Schade toegebracht252,30
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring208,40
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten186000
Overwinningen8244,09%00,00%00,00%00,00%
Verloren9953,23%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand52,69%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd5730,65%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd980,5300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,760,000,000,00
Gezien1610,8700,0000,0000,00
Schade toegebracht495,210,000,000,00
Veroveringspunten2091,1200,0000,0000,00
Verdedigingspunten2211,1900,0000,0000,00
Ervaring273,240,000,000,00
Totaal
Gevechten186
Overwinningen8244,09%
Verloren9953,23%
Gelijkstand52,69%
Gevechten overleefd5730,65%
Tanks vernietigd980,53
Gedood / dood ratio0,76
Gezien1610,87
Schade toegebracht495,21
Veroveringspunten2091,12
Verdedigingspunten2211,19
Ervaring273,24
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten864000
Overwinningen45352,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren40346,64%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand80,93%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd24928,82%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd5100,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,830,000,000,00
Gezien10591,2300,0000,0000,00
Schade toegebracht1.035,170,000,000,00
Veroveringspunten2780,3200,0000,0000,00
Verdedigingspunten34193,9600,0000,0000,00
Ervaring723,120,000,000,00
Totaal
Gevechten864
Overwinningen45352,43%
Verloren40346,64%
Gelijkstand80,93%
Gevechten overleefd24928,82%
Tanks vernietigd5100,59
Gedood / dood ratio0,83
Gezien10591,23
Schade toegebracht1.035,17
Veroveringspunten2780,32
Verdedigingspunten34193,96
Ervaring723,12
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2258000
Overwinningen114450,66%00,00%00,00%00,00%
Verloren106847,30%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand462,04%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd74032,77%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd15180,6700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,000,000,000,00
Gezien19880,8800,0000,0000,00
Schade toegebracht983,430,000,000,00
Veroveringspunten22160,9800,0000,0000,00
Verdedigingspunten21970,9700,0000,0000,00
Ervaring541,630,000,000,00
Totaal
Gevechten2258
Overwinningen114450,66%
Verloren106847,30%
Gelijkstand462,04%
Gevechten overleefd74032,77%
Tanks vernietigd15180,67
Gedood / dood ratio1,00
Gezien19880,88
Schade toegebracht983,43
Veroveringspunten22160,98
Verdedigingspunten21970,97
Ervaring541,63
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten288000
Overwinningen14650,69%00,00%00,00%00,00%
Verloren14148,96%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand10,35%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd8730,21%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1810,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,900,000,000,00
Gezien2450,8500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.441,290,000,000,00
Veroveringspunten1730,6000,0000,0000,00
Verdedigingspunten360,1300,0000,0000,00
Ervaring551,350,000,000,00
Totaal
Gevechten288
Overwinningen14650,69%
Verloren14148,96%
Gelijkstand10,35%
Gevechten overleefd8730,21%
Tanks vernietigd1810,63
Gedood / dood ratio0,90
Gezien2450,85
Schade toegebracht1.441,29
Veroveringspunten1730,60
Verdedigingspunten360,13
Ervaring551,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (476)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T34 81380,20723875652,41%1731,54
Progetto M35 mod. 46 81442,30689319449,72%1749,60
T-44-100 81297,99736312452,98%1759,09
M48A5 Patton101845,67676216347,99%1504,71
T 55A 91706,54728145150,52%1736,37
Cromwell6874,80683144854,42%2030,75
T110E5101761,10627142043,66%1348,43
WZ-111 81243,31735140251,36%1571,80
Object 252U Defender 81627,01763133353,26%2010,19
Char Futur 4 91826,02801127749,10%1627,53
Object 140101785,18648126448,18%1480,84
leKpz M 41 90 mm GF 8820,41522119849,08%1486,23
T110E4102163,98655114649,65%1697,23
Prototipo 6 81737,03856113250,53%1699,64
IS-7101997,01654102851,65%1741,28
T-5491540,15773101354,29%1693,94
T-54 ltwt.9947,9964797750,67%1398,15
M41 Walker Bulldog8793,2469893652,88%1532,84
G.W. Tiger (P)81006,4954983749,94%1184,03
FV4202 81263,3569082753,93%1789,74
T26E4 SuperPershing 81136,8374980451,87%1503,81
Bat.-Châtillon Bourrasque 81315,3775875050,67%1486,29
E 65 Zwilling 81900,0798372653,03%1955,96
M47 Iron Arnie 81449,8186567152,61%1798,94
Rhm.-Borsig Waffenträger81485,4865266146,90%1602,22
AMX 50 B102096,1766065248,77%1720,67
UDES 03 Alt 3 91819,3580062350,88%1637,49
T-1091788,3165355449,82%1882,17
M66663,5841455349,19%1003,86
TVP T 50/51101934,0964155344,85%1579,32
T-832 81579,2692054855,47%1824,58
XM69 Hacker112442,5685653347,65%1658,13
BZ-176 81596,4193052554,86%1591,10
Projekt ION 81806,3693349357,20%1787,15
Type 4 Heavy91406,3552947246,40%1289,60
T25 Pilot Number 1 81236,4474046751,61%1722,14
T14 5617,0061646156,40%1446,07
Bisonte C45 81558,4292045552,75%1756,51
Rheinmetall Skorpion G 81273,1854143046,51%1274,54
T28 Prototype81230,8957041046,34%1398,82
ST-I91622,5578140948,66%1585,11
IS-381519,1980839254,08%1896,19
IS-4101970,1167638548,57%1594,83
Caernarvon Action X 81241,3860638246,86%1483,21
T297976,6646737146,09%1166,32
FV4201 Chieftain Proto 91753,7085237153,64%1796,59
Type 5 Heavy102375,6964937052,97%1822,99
T3091613,6464036648,91%1395,90
BZ-58-2 91894,3587836253,31%1748,19
Object 277102058,5261235750,14%1744,56
AMX 50 12091698,1164935648,31%1705,74
Centurion Action X101927,1874732649,39%1476,23
Lorraine 155 mle. 5181077,9658532151,09%1281,51
Emil I81591,4359231749,21%2053,28
Object 430U101826,7861531050,65%1431,55
Spähpanzer Ru 2519826,3755530948,22%1155,28
G.W. Tiger91080,6353930745,60%943,97
Heavy Tank No. VI 6900,6366330758,63%1838,17
T-62A101709,9765229945,48%1390,01
AE Phase I 91692,9770629749,49%1606,76
G.W. E 100101417,3356729646,96%1095,32
Object 43091908,5859829455,78%1928,40
Maus102206,7975529356,31%1922,28
T3281008,5663928749,83%1150,70
STA-2 81073,9463728551,23%1480,41
IS71063,5967128448,94%1533,34
Concept 1B 91998,6691027950,54%1581,18
Hummel6781,7136427342,86%1139,48
Waffenträger auf Pz. IV91519,3159627252,57%1320,97
M10391082,4362627046,67%934,18
Grille5532,4334326947,96%1138,05
Škoda T 5091761,0183026755,81%1816,16
M26 Pershing8917,0061726650,38%1122,97
Churchill III 5602,5268526650,75%1308,81
KV-481114,9972126553,21%1381,12
Centurion Mk. I81144,3564926350,57%1567,09
VK 45.02 (P) Ausf. B91423,3456626047,69%1359,56
AMX M4 mle. 5192143,4963325453,54%2397,84
Rambo 91730,9687625453,94%1627,81
T110E3102334,3464724647,56%1768,18
G.W. Panther7721,0943424345,27%813,49
Vz. 60S Dravec 102520,4591424251,65%1669,18
AMX 50 10081229,9766523943,51%1350,81
O-Ni71274,0783523856,30%1882,39
E 50 Ausf. M102022,7875723647,88%1548,29
VK 45.02 (P) Ausf. A81368,2765822650,88%1732,57
Škoda T 40 6802,3963622557,78%1834,69
T25/27651,3248721945,66%821,24
Object 777 Version II 91815,1985421949,77%1622,13
M18 Hellcat6539,7638721446,26%832,37
Caernarvon81575,4871120960,29%2111,94
TVP VTU Koncept81049,9157920544,88%1353,81
STB-1101549,6071320548,29%1108,60
T9592054,2974420357,64%1982,22
T-100 LT101127,2750120347,78%1351,47
AMBT 81591,8782420348,77%1917,29
FV215b (183) 101675,5652819848,99%1188,58
KV-856555,7439619650,51%835,10
AMX M4 mle. 54101981,7464419648,47%1548,44
Jagdpanzer E 90 91929,6580419551,79%1594,16
ShPTK-TVP 100 81271,4174719550,77%1309,09
CS-52 LIS 81417,5674019244,27%1605,87
T1 Heavy5281,6625419148,17%408,27
AltProto AMX 30 81422,1884218553,51%1740,14
Conqueror91585,0363017944,13%1354,07
T71 DA7500,5853317851,12%895,60
O-Ho81203,5372817453,45%1322,19
Lorraine 155 mle. 507764,2950517349,13%987,88
LTTB8671,5165917050,59%1191,98
O-I6870,6556616850,60%1682,70
ARL 446682,2455716649,40%1218,09
M46 Patton91535,9072916344,17%1449,73
AMX M4 mle. 49 Liberté 81315,5574616253,09%1565,73
Churchill VII6725,7855915847,47%1286,03
11081219,2162615545,16%1304,90
T-34-85M 6854,9053715552,26%1429,20
T675348,3630315242,11%590,57
Monkey King 101931,7369415242,11%1505,14
Leo71007,5365815052,67%1695,56
AMX M4 mle. 4571063,3369614852,70%1471,98
Bat.-Châtillon 155 5591264,5655714749,66%1353,35
T-4481176,5453614549,66%1674,42
ARL V396426,5528714543,45%579,63
Super Conqueror101683,6569614252,82%1257,98
IS-271035,2171814052,86%1464,33
AMX 65 t81164,8060414048,57%1381,42
M3 Lee4151,6716513842,75%340,94
KV-15352,8632813851,45%623,71
DZT-159 91806,6480213847,83%1562,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5386,4335213745,26%993,56
KR-1112479,0891913744,53%1719,81
Emil II91764,2968513648,53%1655,12
S35 CA5412,4125213549,63%858,71
Sturer Emil7850,6958613557,04%1231,26
DBV-152 101905,7367713151,15%1218,77
AMX 13 F3 AM6609,8544113056,92%942,59
Kunze Panzer 91708,3781613053,08%1744,29
T28 Concept 7921,2963812954,26%1390,14
Progetto M40 mod. 65102081,1378112849,22%1608,11
T207782,6970712761,42%1277,01
Type 586633,7455612547,20%1213,21
Konštrukta T-34/1007974,2559512348,78%1609,25
BZ-79112559,3386912343,09%1486,14
Grille 15101650,4058012345,53%1153,96
WZ-111 model 1-491492,6767512243,44%1258,89
Leopard 1101952,5968312144,63%1356,75
Centurion Mk. 7/191849,4282311952,10%1719,32
Churchill I5422,8831211750,43%764,71
Type 59 81351,4677611646,55%1701,07
Bofors Tornvagn 81556,1685111552,17%1859,61
T216170,6234411447,37%260,72
Toro 91983,4586711450,00%1790,10
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4322,1023911345,13%779,67
ASTRON Rex 105 mm 81520,7183111250,89%1612,09
Pz.Sfl. IVc5380,0037011153,15%817,10
SU-100Y 6696,1251411056,36%1222,99
Comet71108,8082510858,33%2217,13
M374237,5616110741,12%682,53
T2881092,0758710542,86%984,16
KV-26920,4571410449,04%1735,32
Vz. 55101791,2373010344,66%1181,31
Vz. 62 Jasan 91719,0585110255,88%1488,83
Kranvagn101870,156009944,44%1370,11
UDES 15/16101763,307599951,52%1330,14
StuG III Ausf. G5312,322769848,98%571,90
Škoda T 27 81375,058019855,10%1884,87
M2 Medium Tank3108,091689651,04%255,02
T803112499,268849545,26%1641,13
56TP 81511,568549455,32%1710,18
AT 15A 7695,494499434,04%838,26
Type 5 Chi-Ri71150,417649156,04%2008,22
Object 268 Version 4101669,556129145,05%1083,84
Kampfpanzer 50 t 91648,218649060,00%1410,38
Škoda T 256694,224548952,81%1478,57
T3 HMC2196,632878949,44%820,87
Kampfpanzer 07 P(E) 101888,548158952,81%1522,93
T376539,175518851,14%1507,40
FV226 Contradictious 81586,688918751,72%1557,81
TS-6 91775,277878644,19%1430,61
UDES 14 Alt 581340,596378554,12%1760,36
M40/M4381165,445538543,53%1168,25
Type 63 81432,928048545,88%1377,66
Black Prince7817,254948446,43%1005,75
SU-1018998,944268442,86%960,82
M4A3E2 Sherman Jumbo6455,544368452,38%791,59
Controcarro 3 Minotauro102050,927688348,19%1364,63
BT-2277,401298235,37%113,09
Strv m/425494,833148038,75%1333,13
Object 752 91961,608898048,75%1624,40
Pz.Kpfw. T 25 5563,355158046,25%1676,66
Strv 103B101833,727707960,76%1259,69
KB-52 91998,978917652,63%1771,78
Strv 746747,954657451,35%1458,55
Somua SAu 404240,891977448,65%550,18
SU-85B4300,162227349,32%683,22
M7 Priest3350,242227244,44%994,79
M75215,213627255,56%674,06
Object 590 91713,908117247,22%1560,41
AMX Chasseur de chars 81054,737237050,00%1508,30
Type 64 6740,105447042,86%1801,72
T404346,902516953,62%879,69
Kpz. 3 GST Turm 81530,257906850,00%1627,04
XM57 81545,538026854,41%1353,25
Type 3 Chi-Nu Kai 5358,464506845,59%825,14
SU-100M171125,316706758,21%1686,27
SU-855573,274596646,97%1365,88
BDR G1 B5427,894056646,97%706,83
VK 30.01 (P)6637,005336653,03%1059,50
FV230 Canopener101850,417846643,94%1267,11
T1 Cunningham1100,031806550,77%490,03
M4A1 Sherman5392,543766560,00%1127,69
AT 25423,774306456,25%1006,54
GSOR 1008 81444,287856456,25%1489,29
Tiger (P)71184,227996361,90%1870,68
SU-1006996,526766053,33%2037,87
Type T-345548,785056046,67%1764,26
Object 261101276,187186051,67%1002,55
Kpz. Erich Konzept I 91579,027336050,00%1287,85
60TP Lewandowskiego101942,787295942,37%1245,11
M415431,293975853,45%671,85
M446596,604215850,00%965,14
T-284177,772585759,65%482,06
Alecto4265,792715644,64%580,82
Type 71102276,608555549,09%1631,65
M8A14260,982455565,45%711,31
Löwe 81334,258245550,91%1820,66
Durendal 102063,787035442,59%1303,10
Lorraine 50 t 91630,917555345,28%1490,18
E 100101969,297815251,92%1530,90
Object 274a 81397,968805263,46%1699,23
Ares 8591352,467405248,08%1098,22
T1 HMC2114,411075137,25%454,82
Spähpanzer SP I C7814,906295141,18%1472,44
Bat.-Châtillon 25 t102060,128325058,00%1766,22
M5 Stuart4167,342595056,00%386,31
Wespe3178,101664951,02%553,49
EMIL 1951 81188,106194946,94%1235,83
M-VII-Y 92063,108744946,94%1451,64
Matilda4289,312874854,17%793,38
Crusader6402,604554860,42%1390,94
H3 91788,007494843,75%1410,55
StuG IV 5482,233944845,83%1128,86
M10 RBFM 5605,883804854,17%1298,94
T-1506744,476444761,70%1287,89
AMX 13 57 GF 7950,367894753,19%2012,69
KV-37941,986604643,48%1182,63
FV3046432,353634643,48%586,53
Kampfpanzer 07 RH 81142,577424656,52%1427,21
Felice 91382,477264548,89%1238,29
Taschenratte112067,318624542,22%1061,76
AMX 13 105 AM mle. 505366,821994434,09%520,81
Nashorn6675,394774445,45%1064,15
Cobra 91653,117944452,27%1478,77
T-463103,721494344,19%217,47
AMX 30 B101419,536594344,19%1051,24
Turtle Mk. I 81572,168594348,84%1518,83
T56 GMC3145,331434242,86%279,14
Covenanter5177,292784252,38%468,81
Rinoceronte102294,518534156,10%1662,09
Lorraine 39L AM3329,852004153,66%1188,13
Kanonenjagdpanzer 2 81734,567414143,90%1586,48
Versuchspanzer 5791977,888984148,78%1632,16
E 75 TS 81546,248284143,90%1731,86
Pz.Kpfw. II2201,633844047,50%901,65
Progetto C50 mod. 6691902,659994070,00%2143,63
M127759,054864057,50%977,36
A-436616,585564045,00%1128,11
Type 4 Chi-To6878,187343958,97%2014,56
40TP Habicha6494,003163951,28%799,99
ELC EVEN 90 8633,796513946,15%1140,21
Renault UE 573179,551983865,79%605,61
Marder 38T4331,972683852,63%855,63
KJPZ TIII Jäger 91535,007713855,26%1329,49
SMV CC-64 Vipera 81160,847193842,11%1072,60
Carro da Combattimento 45 t 102230,768743857,89%1652,86
WZ-120-1G FT 81346,425173857,89%1506,50
122 TM 81375,167633847,37%1494,26
Škoda T 245540,225543764,86%1789,83
Controcarro 1 Mk. 291498,167853754,05%1300,55
Valentine AT4164,611823647,22%290,05
T 54D 91541,977653647,22%1309,74
Charioteer Nomad 81432,176943647,22%1396,26
S-517798,495573548,57%831,53
CS-67 Szakal111738,917413548,57%1127,09
O-I Experimental5735,036403452,94%1726,38
Marder II3206,711573438,24%478,08
T-262112,731773354,55%485,70
Coccodrillo 101872,886703330,30%1174,55
Super Hellcat 71093,557743369,70%2152,00
B14181,783193268,75%532,31
Chieftain/T95 81018,817083240,63%1254,17
Object 25791701,066763177,42%1890,15
Kampfpanzer 67101552,586963141,94%911,29
AS-XX 40 t111676,298133158,06%1230,59
BZ-72-1 101763,036633132,26%1298,29
M4A1 Revalorisé 81139,066233132,26%1367,33
SFAC 105 81420,267273151,61%1231,12
Type 3 Chi-Nu5554,475863066,67%1911,47
Tiger-Maus 91564,207493043,33%1230,32
SU-130PM 81146,306283046,67%938,60
Stinger 102174,038263053,33%1446,03
CC-46 Pancernik 91581,488012948,28%1447,18
AMX ELC bis5361,174802948,28%1152,29
P.435465,963192850,00%1221,89
GSOR the TANK 91447,006532839,29%1176,95
Dicker Max 6498,253492832,14%557,86
WZ-120G FT 91721,717482846,43%1118,12
T2 Medium Tank278,221502751,85%257,15
WZ-111 model 5A101411,155602737,04%816,77
Bat.-Châtillon 155 5810855,306792759,26%700,23
M-IV-Y 81310,936992737,04%1199,63
Patton the Tank 91721,047302740,74%1691,88
Type 2597 Chi-Ha392,651872642,31%89,63
T499589,086202661,54%769,26
K-91-PT 91326,156422638,46%1038,07
T-29 3327,383222669,23%1300,75
TT-130M 91615,467712642,31%1343,49
Vickers Medium Mk. III3185,361822552,00%644,63
TS-5 81175,407912560,00%1188,06
AMX 12 t6525,883922433,33%1106,97
Char Mle. 75 9739,296582454,17%947,90
Type 5 Ka-Ri 81812,468142445,83%1820,63
WZ-111 model 6 81508,088512450,00%1449,10
GSOR 1010 FB 81363,216332437,50%1384,30
Lago4282,573582352,17%884,81
Leopard Prototyp A91041,435722343,48%762,33
Object 432U112051,966972330,43%1217,57
Strv 81 81212,307892347,83%1546,05
SU-76M4130,821432245,45%156,69
Pz.Kpfw. II Luchs4197,293792147,62%540,40
Ares 7581311,488102152,38%1436,07
Stridsyxa 81381,107422147,62%1268,03
Yong Bing 91813,439052161,90%1445,36
Object 265T 91681,147262138,10%1246,24
Type 5 Ke-Ho4408,304072065,00%1561,84
SDP wz 66 Grom 81364,607562050,00%1490,99
D23240,632811973,68%1197,01
45TP Habicha71146,745801942,11%1438,40
AT-1237,53831947,37%51,95
XM66F 81528,637091942,11%1394,20
TL-7 91392,266311936,84%1001,36
TBT 91984,429161947,37%1743,85
M3 Stuart3152,562151861,11%578,26
AMX 404228,333051844,44%779,22
IS-2 shielded 71340,569171872,22%2106,77
T-50-2 6622,505221872,22%1967,26
VK 16.02 Leopard5160,243611747,06%329,28
Renault FT AC2139,471551770,59%572,91
BZ-75102211,189751758,82%1632,40
FV217 Badger101837,357021741,18%1094,84
M10 Wolverine5271,632001643,75%369,68
Pz.Kpfw. II Ausf. G3140,881861631,25%310,92
TS-54 81152,447611650,00%1078,40
LT-432 8600,756071650,00%922,83
Valentine II 4294,313791650,00%1019,60
BZT-70 102397,677171526,67%1313,72
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81162,135971540,00%1121,96
Ambassador 91896,207641553,33%1441,82
IS-3A 81523,7310431580,00%1863,94
T-345583,435901457,14%1679,18
M2 Light289,711971442,86%139,59
STA-181046,004631435,71%988,09
Leichttraktor138,07741421,43%0,00
M5A1 Stuart4148,003181450,00%325,88
Panzerjäger I296,211001442,86%124,79
Concept No. 5101611,077381457,14%1129,67
AMX 38378,691531315,38%1,36
FV215b 101321,387061346,15%922,54
TOG II* 6783,545251346,15%1026,83
Terrifiant 91826,699011361,54%1408,45
Leox 91635,386951346,15%1194,80
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4150,582701250,00%326,77
T-34 shielded 5559,254321258,33%1675,24
Projet Louis 91013,756381233,33%1138,31
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2181,833161241,67%843,30
TNH 105/100081178,187171145,45%1394,13
AMX 50 Foch (155) 101800,187181145,45%1125,40
FV4005 Stage II101060,364421127,27%462,15
Rheinmetall Panzerwagen101042,006941145,45%925,60
BT-7 artillery 3235,552611136,36%678,31
BT-74189,702701080,00%730,26
Universal Carrier 2-pdr2142,001401040,00%381,91
Panhard EBR 10510883,306931050,00%921,91
E 77 91745,508361050,00%1420,96
VK 168.01 Mauerbrecher 81511,106581050,00%2092,09
Light Mk. VIC 276,401741050,00%255,08
Renault FT 75 BS2206,89208955,56%1225,28
Type 98 Ke-Ni3109,11161933,33%187,05
MS-116,6766977,78%261,00
SDP 60 Gonkiewicza91620,22660933,33%1110,58
Jagdtiger Prototype 81131,67616933,33%906,50
L-60 2117,78332988,89%689,23
Manticore10758,11601944,44%626,89
Fantôme 91390,89593933,33%930,07
OCP Peacekeeper 91969,22720933,33%1651,79
ST vz. 394297,13371875,00%1178,90
Hotchkiss H352186,38266837,50%698,81
Pz.Kpfw. III Ausf. E384,63245862,50%213,18
CS-63101441,38643837,50%1002,87
Chi-To SP71087,75793862,50%1404,73
Ho-Ri 3101588,00581837,50%732,26
T-50545,50382875,00%261,00
leKpz Borkenkäfer11920,75909875,00%916,80
Vz. 68 Squall 8732,63607850,00%1026,71
Object 168 German 81107,6339180,00%1085,29
WZ-114 92257,13888850,00%2435,30
VCS 6x6 TS 90 9785,88643850,00%962,70
Vickers Medium Mk. II258,8684728,57%20,16
Type 95 Ha-Go2180,29275757,14%862,07
D1297,29153771,43%444,26
Vickers Mk. E Type B2104,71161742,86%230,16
Pz.Kpfw. 38 (t)3134,57278714,29%263,53
SU-182165,71128742,86%812,54
Cruiser Mk. IV4133,14138728,57%169,30
Pz.Kpfw. I Ausf. C3134,57277757,14%594,71
Pz.Kpfw. VII101422,14531714,29%793,07
M-V-Y101819,86869757,14%1496,10
Leichter Kpz. 70 (K) 8692,00580742,86%806,26
Windhund 8741,00543757,14%638,12
M48A2 Räumpanzer 81473,14827757,14%1514,88
M15/423214,67326650,00%550,18
P.43 bis6529,83279633,33%705,80
ERAC 105 Proto 9651,67587650,00%737,28
Object 283 91664,33918666,67%2016,72
T77 81154,00785666,67%1398,64
P26/404430,60525560,00%1187,02
E 7592373,201064560,00%2254,66
Pz.Kpfw. I290,40217560,00%328,96
VK 100.01 (P)81831,20861540,00%2604,81
Vz. 58 Medvěd 91799,80703540,00%1092,64
Somua SM 81315,80496520,00%1023,49
Nergal 8958,80709580,00%945,46
M14/412370,00444450,00%1657,90
7TP2126,0010140,00%232,30
Sturmpanzer I Bison352,7597450,00%89,84
Object 705A101192,25755425,00%652,78
K-2 81531,50999475,00%2113,00
NC 70 Błyskawica101890,67672333,33%1214,74
MKA 2317,67328366,67%1304,85
Gonsalo 81076,67587333,33%788,72
TKS z n.k.m. 20 mm 293,00165250,00%346,80
Pz.Kpfw. III Ausf. J414,00168250,00%90,63
SU-263201,502132100,00%594,86
Cruiser Mk. III3343,00315250,00%1884,14
VK 28.016318,505372100,00%816,60
T698892,50682250,00%993,84
Waffenträger auf E 10010556,00467250,00%208,87
KV-1SA 5484,50413250,00%754,84
T1E6 2156,50223250,00%636,41
Excelsior 5486,5037720,00%878,74
Tetrarch 232,505120,00%0,00
LTP 3287,004852100,00%1494,44
Char de transition 6260,50454250,00%215,00
AMX 13 (FL 11) 5376,5029420,00%855,21
Bretagne Panther 6529,5022420,00%623,07
112 8427,50708250,00%321,01
Vickers Medium Mk. I10,001810,00%0,00
Kolohousenka135,001501100,00%261,00
Fiat 30001146,002841100,00%864,07
LT vz. 352156,003301100,00%732,64
Renault FT1368,005401100,00%2761,45
Pz.Kpfw. 35 (t)2289,006371100,00%2014,11
4TP1200,003841100,00%1133,64
Type 97 Te-Ke 20,004710,00%0,00
Cruiser Mk. I145,003210,00%0,00
Jagdpanther II8440,0011710,00%157,96
HWK 1281079,007611100,00%2141,82
SU-2-122 50,003501100,00%261,00
ISU-122-2 8404,0020110,00%89,01
Object 268 Version V 10774,0024610,00%219,68
Ram II 5283,003781100,00%748,69
Husarz 82353,0015051100,00%2732,71
T7 Combat Car 280,001501100,00%382,06
Churchill Crocodile 6514,008551100,00%810,89
43 M. Toldi III 3140,0013410,00%367,98
Chi-Go 71864,0072810,00%2666,74

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/03/2026
Gestopt: 25/03/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 24/07/2024
Gestopt: 21/03/2026
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 24/07/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/01/2016
Gestopt: 12/02/2017
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/12/2022
Gestopt: 01/05/2023
Rol: Rekruut
Toegetreden: 07/04/2017
Gestopt: 09/06/2017
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 27/11/2015
Gestopt: 11/01/2016
Rol: Soldaat
Toegetreden: 15/08/2018
Gestopt: 13/10/2018
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 05/03/2017
Gestopt: 04/04/2017
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 12/06/2017
Gestopt: 15/06/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 08/10/2017
Gestopt: 13/04/2018
Rol: Reservist
Toegetreden: 18/04/2018
Gestopt: 07/06/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/01/2019
Gestopt: 18/03/2019
Rol: Rekruut
Toegetreden: 17/11/2015
Gestopt: 25/11/2015
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 20/01/2015
Gestopt: 14/11/2015
Rol: Rekruut
Toegetreden: 21/11/2014
Gestopt: 17/01/2015