bizon164

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/03/2022

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten31357005
Gemiddelde tier6,490,000,002,20
Overwinningen1527548,71%00,00%00,00%240,00%
Verloren1559449,73%00,00%00,00%360,00%
Gelijkstand4881,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1124035,85%00,00%00,00%240,00%
Tanks vernietigd244130,7800,0000,0081,60
Gedood / dood ratio1,210,000,002,67
Gezien195360,6200,0000,0010,20
Schade toegebracht769,650,000,00509,20
Veroveringspunten661192,1100,0000,0000,00
Verdedigingspunten203140,6500,0000,0010020,00
Ervaring392,320,000,00314,40
WN7938,780,000,001255,34
WN8971,970,000,00791,51
Totaal
Gevechten31357
Gemiddelde tier6,49
Overwinningen1527548,71%
Verloren1559449,73%
Gelijkstand4881,56%
Gevechten overleefd1124035,85%
Tanks vernietigd244130,78
Gedood / dood ratio1,21
Gezien195360,62
Schade toegebracht769,65
Veroveringspunten661192,11
Verdedigingspunten203140,65
Ervaring392,32
WN7938,78
WN8971,97
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten5
Gemiddelde tier2,20
Overwinningen240,00%
Verloren360,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd240,00%
Tanks vernietigd81,60
Gedood / dood ratio2,67
Gezien10,20
Schade toegebracht509,20
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten10020,00
Ervaring314,40
WN71255,34
WN8791,51
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten545000
Overwinningen20537,61%00,00%00,00%00,00%
Verloren32359,27%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand173,12%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd14927,34%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2550,4700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,640,000,000,00
Gezien2920,5400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.299,490,000,000,00
Veroveringspunten4710,8600,0000,0000,00
Verdedigingspunten2920,5400,0000,0000,00
Ervaring434,980,000,000,00
Totaal
Gevechten545
Overwinningen20537,61%
Verloren32359,27%
Gelijkstand173,12%
Gevechten overleefd14927,34%
Tanks vernietigd2550,47
Gedood / dood ratio0,64
Gezien2920,54
Schade toegebracht1.299,49
Veroveringspunten4710,86
Verdedigingspunten2920,54
Ervaring434,98
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten45000
Overwinningen2351,11%00,00%00,00%00,00%
Verloren2248,89%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1635,56%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd350,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,210,000,000,00
Gezien90,2000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.196,820,000,000,00
Veroveringspunten581,2900,0000,0000,00
Verdedigingspunten721,6000,0000,0000,00
Ervaring472,980,000,000,00
Totaal
Gevechten45
Overwinningen2351,11%
Verloren2248,89%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1635,56%
Tanks vernietigd350,78
Gedood / dood ratio1,21
Gezien90,20
Schade toegebracht1.196,82
Veroveringspunten581,29
Verdedigingspunten721,60
Ervaring472,98
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2961000
Overwinningen147749,88%00,00%00,00%00,00%
Verloren148450,12%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd125942,52%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd18240,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,070,000,000,00
Gezien16760,5700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.040,690,000,000,00
Veroveringspunten93663,1600,0000,0000,00
Verdedigingspunten179366,0600,0000,0000,00
Ervaring530,600,000,000,00
Totaal
Gevechten2961
Overwinningen147749,88%
Verloren148450,12%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd125942,52%
Tanks vernietigd18240,62
Gedood / dood ratio1,07
Gezien16760,57
Schade toegebracht1.040,69
Veroveringspunten93663,16
Verdedigingspunten179366,06
Ervaring530,60
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten5471000
Overwinningen282351,60%00,00%00,00%00,00%
Verloren252046,06%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1282,34%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd208738,15%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd31380,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,930,000,000,00
Gezien29490,5400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.041,500,000,000,00
Veroveringspunten76871,4100,0000,0000,00
Verdedigingspunten39570,7200,0000,0000,00
Ervaring484,510,000,000,00
Totaal
Gevechten5471
Overwinningen282351,60%
Verloren252046,06%
Gelijkstand1282,34%
Gevechten overleefd208738,15%
Tanks vernietigd31380,57
Gedood / dood ratio0,93
Gezien29490,54
Schade toegebracht1.041,50
Veroveringspunten76871,41
Verdedigingspunten39570,72
Ervaring484,51
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2704000
Overwinningen121244,82%00,00%00,00%00,00%
Verloren146954,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand230,85%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd82430,47%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd14560,5400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,770,000,000,00
Gezien13370,4900,0000,0000,00
Schade toegebracht1.403,500,000,000,00
Veroveringspunten19120,7100,0000,0000,00
Verdedigingspunten13960,5200,0000,0000,00
Ervaring503,080,000,000,00
Totaal
Gevechten2704
Overwinningen121244,82%
Verloren146954,33%
Gelijkstand230,85%
Gevechten overleefd82430,47%
Tanks vernietigd14560,54
Gedood / dood ratio0,77
Gezien13370,49
Schade toegebracht1.403,50
Veroveringspunten19120,71
Verdedigingspunten13960,52
Ervaring503,08
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (200)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Leichttraktor1263,25219149753,37%1395,62
Tiger II8834,58392148445,15%778,71
T-34-85M 6860,93510120351,21%1462,06
AMX M4 mle. 49 Liberté 8949,30469118248,48%1005,39
Conqueror91522,33541115049,13%1351,20
E 100101304,51452107746,70%844,77
MTLS-1G14 3545,7952699755,17%2453,22
T3 HMC2221,3724695853,55%1077,35
Tiger I7717,7036689646,32%769,33
Škoda T 256510,5135182846,86%848,37
M415405,8524880747,83%561,32
VK 28.016517,6839580751,30%1563,39
AT 77717,0639279752,82%826,87
IS-38983,4445773747,90%959,45
E 759863,2038959043,05%564,33
T-345537,4235758754,68%1466,22
Super Conqueror101476,9151257045,26%947,98
VK 36.01 (H)6424,4229054646,15%559,44
AMX ELC bis5522,6434653851,67%1960,59
Škoda T 5091022,0040347842,26%705,77
TVP T 50/51101368,0044346046,09%948,95
TVP VTU Koncept8531,6034445446,92%479,47
Renault Otsu1401,4625343958,77%2188,26
leKpz M 41 90 mm GF 8737,1543340748,40%1257,00
T110E3101714,1452738751,16%1129,79
Object 268 Version 4101432,4843237940,11%840,93
Pz.Kpfw. III/IV5194,9319236448,08%334,04
Progetto M35 mod. 46 81144,5154334847,13%1185,07
IS-3A 81316,1660234451,74%1431,63
AT 86428,5529032350,15%598,97
M446652,2838031448,41%1085,35
Konštrukta T-34/1007528,6032528343,11%593,78
IS-7101479,1551927250,37%1117,38
Object 140101319,7646127239,34%813,38
Object 277101554,5348926040,38%1006,06
Type 5 Heavy101484,4850425149,80%906,02
Convert. Medium Tank T3 3542,9550123453,42%2050,29
Sav m/434295,6725923156,28%750,06
M7 Priest3393,5219622344,39%1052,34
P.435455,8537221956,16%1315,80
Pz.Kpfw. II Luchs4168,8522520548,29%473,59
AE Phase I 91363,8153220447,06%1153,83
O-Ho8915,9745520042,50%845,57
VK 16.02 Leopard5214,3125720045,00%506,76
T-1091084,1441419941,71%842,23
Type 4 Heavy9908,9145019646,43%625,35
Type 97 Te-Ke 2414,0544118455,43%2373,51
Jagdpanzer E 100101528,5251517642,05%975,95
T-448811,4342017443,10%929,67
AT 25343,4124017347,40%689,35
IS7538,0633417240,12%460,82
M53/M559738,5737716737,13%428,21
Caernarvon Action X 8939,7753015448,05%985,09
Object 252U Defender 81298,1467214860,81%1505,58
Vz. 55101586,5556313951,80%1113,89
M127867,4845613553,33%1129,57
Object 25791251,5847813051,54%1047,84
LT vz. 383186,7519912652,38%671,89
T95/FV4201 Chieftain 101600,5961012346,34%844,20
O-Ni7943,8849612050,00%1163,82
Škoda T 245277,0420711643,97%549,88
O-I6626,0736411047,27%920,47
Lago M38 3542,8251810854,63%1640,73
Pz.Kpfw. III Ausf. J4101,0815510646,23%60,13
Object 430U101451,9651710136,63%886,85
T-437793,684439551,58%1184,51
Alecto4272,672149157,14%714,39
Turán III prototípus 5455,733459054,44%1067,03
Churchill VII6460,133398953,93%686,40
BT-7 artillery 3117,011288828,41%166,56
Matilda4403,283238752,87%1080,66
M374283,761568547,06%849,15
A-205110,301698251,22%209,32
SU-1006400,842908247,56%512,54
Panhard EBR 10510618,794188241,46%456,55
T25 AT7751,293878045,00%846,12
T28 Concept 7800,454077850,00%1024,26
Marder II3432,412487456,76%1394,57
KV-856342,253027353,42%427,46
Churchill I5375,212957147,89%642,11
Kolohousenka1112,231767047,14%399,91
KV-1S6392,013267057,14%599,60
T-34-856492,203156943,48%738,02
CS-538739,756036454,69%879,30
Super Hellcat 7719,083445232,69%771,81
CS-63101467,847245062,00%1224,87
SU-85B4254,761825044,00%448,84
CS-599958,265645042,00%679,06
Valentine AT4195,851924858,33%475,90
M10 RBFM 5516,903394854,17%925,20
StuG IV 5364,702704751,06%780,62
SMV CC-6781183,326094454,55%1347,82
T1 HMC2103,881144348,84%446,40
Škoda T 56 81509,195094334,88%1143,97
BT-74128,731594151,22%289,87
M2 Light2376,883524151,22%1756,00
KV-1SA 5781,506804067,50%1690,66
Emil I8907,744623948,72%879,78
Pz.Kpfw. II290,562003953,85%252,22
T959618,243503740,54%234,34
T-549583,193533636,11%268,30
Vickers Medium Mk. I159,09913441,18%56,12
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3641,326533444,12%1985,23
P.43 bis6723,824283354,55%1324,43
SU-855331,222643250,00%579,20
T1 Cunningham1103,501333243,75%426,83
Pz.Kpfw. III Ausf. E3138,351603148,39%270,46
FCM 2C 3507,573903053,33%1665,43
Panhard AMD 178B6322,753002842,86%779,65
Hotchkiss EBR7448,254002864,29%960,90
Jagdtiger91333,635132744,44%910,77
KV-15123,921492634,62%0,00
LTP 3126,461832653,85%469,98
Škoda T 177597,805552552,00%1079,82
SU-100M17528,403602560,00%665,92
Pz.Sfl. IC 4391,123422548,00%1172,17
CS-447795,175282450,00%1027,26
M4 Improved 5377,212882433,33%691,09
M5 Stuart4101,301752339,13%13,54
M36 Jackson6679,914502347,83%971,90
M40/M438829,643462236,36%585,77
Panhard AML Lynx 6x68508,644272240,91%703,32
M3 Stuart386,441631866,67%318,86
BT-22120,821541758,82%514,57
SU-76M4192,711481741,18%295,18
Jagdpanther7401,442571618,75%223,38
B.U.G.I.6827,135161656,25%1368,19
T288540,445401656,25%437,11
O-I Experimental5575,803621546,67%974,23
M10 Wolverine5395,002201526,67%717,37
Universal Carrier 2-pdr270,201031560,00%196,31
L-60 2104,132581553,33%458,05
T7 Combat Car 264,46991330,77%44,20
M8A14452,752021216,67%1054,88
Ferdinand8847,803731040,00%588,27
T-29 3466,304081060,00%2123,73
Type 64 6493,503841040,00%893,30
Renault FT156,3393922,22%57,66
Lago4192,56173933,33%330,43
BZ-75101089,22400911,11%428,42
Spähpanzer SP I C7636,67387933,33%1102,68
FV230 Canopener10837,67633944,44%325,27
AM 39 Gendron-Somua 2427,00552977,78%2229,31
TKS z n.k.m. 20 mm 2128,50165837,50%521,06
TNH 105/100081059,75530837,50%891,64
BDR G1 B5422,13346862,50%878,97
Pz.Kpfw. I Ausf. C3224,13232825,00%869,49
M16/43 Sahariano 3378,50424862,50%1019,23
Caernarvon8299,57520757,14%222,58
Bat.-Châtillon 12 t8602,43717771,43%1009,27
MKA 2361,57362728,57%1622,99
14TP4142,00254666,67%499,30
Type 95 Heavy4155,17163633,33%221,22
Type 91 Heavy3139,00308683,33%467,48
KV-26398,67272633,33%360,99
Ikv 1035207,00199540,00%224,73
DS PZInż5473,80302580,00%1071,83
Strv S1 8760,00482560,00%673,05
Bishop5127,00233450,00%99,55
Waffenträger auf E 10010701,00456450,00%316,43
Panhard EBR 909451,25426450,00%519,29
Valiant 5314,75357450,00%492,02
Strv fm/21187,33193366,67%450,06
Fiat 3000139,674430,00%0,00
Grille5140,00123333,33%7,75
AMX 383149,009530,00%234,09
Type 89 I-Go/Chi-Ro2173,67330366,67%712,80
Cruiser Mk. IV431,6781333,33%0,00
StuG III Ausf. B4379,67216333,33%857,21
GSOR the TANK 91365,33711366,67%1389,87
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6325,00291366,67%740,18
Patton the Tank 9999,67514333,33%676,47
KV-220-2 5355,007623100,00%648,79
M4A1 Revalorisé 8393,00294333,33%144,17
Renault NC-3110,004520,00%0,00
P.44 Pantera81227,50550250,00%1340,17
MS-1174,502042100,00%403,92
Panzerjäger I240,5086250,00%76,78
Vz. 44-17742,0020320,00%672,06
FV229 Contender91617,5010152100,00%1461,95
SU-100Y 60,008820,00%0,00
Light Mk. VIC 276,50121250,00%237,00
Fantôme 91704,50784250,00%1644,74
D234,0011210,00%0,00
B140,001131100,00%261,00
D12146,002641100,00%743,75
Vickers Mk. E Type B20,002510,00%0,00
BZ-689600,009831100,00%454,32
BZ-1668405,0032410,00%133,70
FCM 36227,001701100,00%261,00
Gabler’s Destroyer 5533,0042910,00%1169,47
T-116 345,005310,00%0,00
T-50-2 60,006110,00%0,00
T-45 2466,006961100,00%2197,20
M24E2 Super Chaffee 6839,005111100,00%2702,16
KV-5 8249,0016410,00%0,00
Cromwell B 6380,0019610,00%453,65
Pz.Kpfw. II Ausf. D 224,0010610,00%0,00
Somua SM 81136,005761100,00%1021,46
43 M. Toldi III 30,002210,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/03/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/03/2022
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/12/2019
Gestopt: 13/10/2024
Rol: Reservist
Toegetreden: 26/03/2019
Gestopt: 29/04/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/03/2018
Gestopt: 01/10/2018
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 10/11/2018
Gestopt: 11/03/2019
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/06/2021
Gestopt: 21/09/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/01/2018
Gestopt: 31/01/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/03/2020
Gestopt: 04/06/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/12/2021
Gestopt: 15/01/2022
Rol: Soldaat
Toegetreden: 06/10/2021
Gestopt: 29/11/2021
Rol: Soldaat
Toegetreden: 16/01/2022
Gestopt: 12/03/2022
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 08/10/2017
Gestopt: 15/12/2017
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 11/05/2016
Gestopt: 05/10/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 23/12/2017
Gestopt: 14/01/2018