bobdebau

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 26/01/2022

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1176922699380
Gemiddelde tier6,435,466,136,32
Overwinningen6742657,29%1142,31%4444,44%19551,32%
Verloren4888441,54%1453,85%5454,55%17947,11%
Gelijkstand13821,17%13,85%11,01%61,58%
Gevechten overleefd3573830,37%415,38%2020,20%9725,53%
Tanks vernietigd1416411,20250,96860,873700,97
Gedood / dood ratio1,731,141,091,31
Gezien1449301,23200,77740,753080,81
Schade toegebracht1.160,441.195,771.132,781.134,28
Veroveringspunten1669471,42100,381411,423100,82
Verdedigingspunten680810,5800,0060,06420,11
Ervaring724,84651,88654,75692,79
WN71543,841239,121106,941255,66
WN82076,702244,561697,231710,93
Totaal
Gevechten117692
Gemiddelde tier6,43
Overwinningen6742657,29%
Verloren4888441,54%
Gelijkstand13821,17%
Gevechten overleefd3573830,37%
Tanks vernietigd1416411,20
Gedood / dood ratio1,73
Gezien1449301,23
Schade toegebracht1.160,44
Veroveringspunten1669471,42
Verdedigingspunten680810,58
Ervaring724,84
WN71543,84
WN82076,70
Voorbije 24u
Gevechten26
Gemiddelde tier5,46
Overwinningen1142,31%
Verloren1453,85%
Gelijkstand13,85%
Gevechten overleefd415,38%
Tanks vernietigd250,96
Gedood / dood ratio1,14
Gezien200,77
Schade toegebracht1.195,77
Veroveringspunten100,38
Verdedigingspunten00,00
Ervaring651,88
WN71239,12
WN82244,56
Voorbije 7 dagen
Gevechten99
Gemiddelde tier6,13
Overwinningen4444,44%
Verloren5454,55%
Gelijkstand11,01%
Gevechten overleefd2020,20%
Tanks vernietigd860,87
Gedood / dood ratio1,09
Gezien740,75
Schade toegebracht1.132,78
Veroveringspunten1411,42
Verdedigingspunten60,06
Ervaring654,75
WN71106,94
WN81697,23
Voorbije 30 dagen
Gevechten380
Gemiddelde tier6,32
Overwinningen19551,32%
Verloren17947,11%
Gelijkstand61,58%
Gevechten overleefd9725,53%
Tanks vernietigd3700,97
Gedood / dood ratio1,31
Gezien3080,81
Schade toegebracht1.134,28
Veroveringspunten3100,82
Verdedigingspunten420,11
Ervaring692,79
WN71255,66
WN81710,93
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten1742000
Overwinningen70140,24%00,00%00,00%00,00%
Verloren97956,20%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand623,56%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd43925,20%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd8700,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,670,000,000,00
Gezien12620,7200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.646,850,000,000,00
Veroveringspunten8940,5100,0000,0000,00
Verdedigingspunten9570,5500,0000,0000,00
Ervaring632,210,000,000,00
Totaal
Gevechten1742
Overwinningen70140,24%
Verloren97956,20%
Gelijkstand623,56%
Gevechten overleefd43925,20%
Tanks vernietigd8700,50
Gedood / dood ratio0,67
Gezien12620,72
Schade toegebracht1.646,85
Veroveringspunten8940,51
Verdedigingspunten9570,55
Ervaring632,21
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten310000
Overwinningen17054,84%00,00%00,00%00,00%
Verloren12640,65%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand144,52%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11236,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1790,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,900,000,000,00
Gezien1750,5600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.167,640,000,000,00
Veroveringspunten710,2300,0000,0000,00
Verdedigingspunten2270,7300,0000,0000,00
Ervaring712,420,000,000,00
Totaal
Gevechten310
Overwinningen17054,84%
Verloren12640,65%
Gelijkstand144,52%
Gevechten overleefd11236,13%
Tanks vernietigd1790,58
Gedood / dood ratio0,90
Gezien1750,56
Schade toegebracht1.167,64
Veroveringspunten710,23
Verdedigingspunten2270,73
Ervaring712,42
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren2100,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht497,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring115,000,000,000,00
Totaal
Gevechten2
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht497,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring115,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten300000
Overwinningen20869,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren8528,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand72,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd17056,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd3331,1100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio2,560,000,000,00
Gezien1790,6000,0000,0000,00
Schade toegebracht686,690,000,000,00
Veroveringspunten4091,3600,0000,0000,00
Verdedigingspunten2210,7400,0000,0000,00
Ervaring564,960,000,000,00
Totaal
Gevechten300
Overwinningen20869,33%
Verloren8528,33%
Gelijkstand72,33%
Gevechten overleefd17056,67%
Tanks vernietigd3331,11
Gedood / dood ratio2,56
Gezien1790,60
Schade toegebracht686,69
Veroveringspunten4091,36
Verdedigingspunten2210,74
Ervaring564,96
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten206000
Overwinningen9445,63%00,00%00,00%00,00%
Verloren11254,37%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6431,07%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1340,6500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,940,000,000,00
Gezien2311,1200,0000,0000,00
Schade toegebracht1.178,780,000,000,00
Veroveringspunten4962,4100,0000,0000,00
Verdedigingspunten8804,2700,0000,0000,00
Ervaring694,550,000,000,00
Totaal
Gevechten206
Overwinningen9445,63%
Verloren11254,37%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd6431,07%
Tanks vernietigd1340,65
Gedood / dood ratio0,94
Gezien2311,12
Schade toegebracht1.178,78
Veroveringspunten4962,41
Verdedigingspunten8804,27
Ervaring694,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2637000
Overwinningen127848,46%00,00%00,00%00,00%
Verloren131849,98%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand411,55%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd83731,74%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd16540,6300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,920,000,000,00
Gezien28251,0700,0000,0000,00
Schade toegebracht1.029,250,000,000,00
Veroveringspunten46901,7800,0000,0000,00
Verdedigingspunten39711,5100,0000,0000,00
Ervaring545,280,000,000,00
Totaal
Gevechten2637
Overwinningen127848,46%
Verloren131849,98%
Gelijkstand411,55%
Gevechten overleefd83731,74%
Tanks vernietigd16540,63
Gedood / dood ratio0,92
Gezien28251,07
Schade toegebracht1.029,25
Veroveringspunten46901,78
Verdedigingspunten39711,51
Ervaring545,28
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2898000
Overwinningen138347,72%00,00%00,00%00,00%
Verloren148951,38%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand260,90%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd77826,85%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd16620,5700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,780,000,000,00
Gezien18720,6500,0000,0000,00
Schade toegebracht1.812,390,000,000,00
Veroveringspunten17110,5900,0000,0000,00
Verdedigingspunten18750,6500,0000,0000,00
Ervaring705,380,000,000,00
Totaal
Gevechten2898
Overwinningen138347,72%
Verloren148951,38%
Gelijkstand260,90%
Gevechten overleefd77826,85%
Tanks vernietigd16620,57
Gedood / dood ratio0,78
Gezien18720,65
Schade toegebracht1.812,39
Veroveringspunten17110,59
Verdedigingspunten18750,65
Ervaring705,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (464)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Jagdtiger92149,40864222854,80%2099,03
S35 CA5987,94721189164,62%3191,73
StuG III Ausf. G5798,24531177358,09%2405,41
Marder II3472,90462172762,25%2257,37
Dicker Max 61048,20745168757,91%2266,83
Hummel61163,50545164853,46%2045,04
Jagdpanzer IV61013,35647146056,92%2274,22
Jagdpanther71293,53667142054,44%2090,17
Nashorn61119,08724139157,37%2366,36
Tortoise92071,89914139054,53%1910,65
FCM 36 Pak 40 3608,73690138665,37%2445,78
Waffenträger auf Pz. IV92078,59805127953,95%1986,86
SU-100Y 61099,31773127359,62%2317,67
G.W. Panther71381,05638118553,25%2057,93
T404808,76720116965,53%2945,99
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4590,47758112170,29%2100,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5631,64532104659,18%2211,49
Pz.Sfl. IVc5851,05624103859,83%2476,08
M36 Jackson61160,32782101355,77%2511,46
G.W. Tiger91889,4469298751,67%2273,35
105 leFH18B2 5927,9573098360,53%2352,74
Matilda4676,3965998067,24%2677,32
Sturer Emil71307,3474889457,83%2283,25
T9591961,0387488557,40%1789,15
Ferdinand81695,9478088352,10%2051,47
Tiger (P)71284,1572487856,04%2113,21
M661196,1883185058,94%2411,41
WZ-131G FT61071,0874384159,69%2287,27
T-34-85 Rudy 61020,8982684160,29%2163,71
Grille5841,6052584059,64%2350,75
Pz.Sfl. IVb4594,0255082963,69%2666,58
Marder 38T4792,9168881161,78%2895,43
T-34-85M 61053,6383679758,47%2069,88
O-I Experimental51053,6288177471,06%2882,98
AT 25713,6468372463,54%2128,50
SU-85B4749,1063572061,53%2658,05
60G FT5816,8160169758,54%2161,63
SU-76M4659,4062169662,50%2693,06
AT 15A 71254,0190769663,94%2287,14
KV-15863,2676769566,19%2415,51
G.W. E 100101931,1463566749,48%1983,95
M18 Hellcat61126,9577766758,77%2352,75
Achilles61037,2475166254,38%2273,03
M10 Wolverine5807,2971065862,31%2371,40
Churchill Gun Carrier6931,1361765755,40%1928,46
Rhm.-Borsig Waffenträger81852,1282963852,04%2343,34
SU-130PM 81596,1180963752,90%1732,62
ISU-15281571,8976260855,76%1915,44
KV-26964,8872860856,09%1983,52
Tiger I71196,4168360553,22%1733,23
Tiger II81434,8480059655,87%1928,25
Strv 103-091880,4677357848,62%1708,64
Leichttraktor1330,4860656964,15%2508,73
Excalibur 61004,1678053754,56%1796,83
Object 70492029,4679952451,53%1810,06
M446919,6168751351,07%1651,97
Object 430 Version II91859,0485450455,16%2078,02
FV380591286,4875049248,98%1235,80
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3469,0972949068,98%1593,21
M56 Scorpion 71148,9977749055,10%1804,05
VK 45.03 71308,4985848660,70%2101,90
M8A14762,1660748561,03%2598,09
T2971443,7890048458,88%2241,24
Type 586918,2975547857,74%2194,50
SU-85I 5835,4072347260,59%2239,60
SU-10061053,0272946759,31%2315,58
SU-76G FT4815,0956646457,97%2388,23
UDES 1691786,1682246150,33%1868,44
WZ-132A91100,8671645649,56%1608,89
T28 Concept 71358,2988144259,73%2448,13
T56 GMC3454,2363644065,68%2403,65
T499954,0369843848,63%1292,88
AMX 50 Foch91878,8182843652,52%1757,65
Cromwell6972,6083343563,22%2401,26
Rheinmetall Skorpion G 81432,0374843551,26%1588,15
SU-10181395,5076143453,23%1741,40
Pudel 6898,7575343358,43%1793,62
Type 6191703,8778042551,29%1793,30
Type 5 Chi-Ri71145,3777842455,90%2138,91
Strv S1 81612,8075242450,24%1781,45
T-34-856991,5780842163,18%2509,89
ARL 4461043,1172641856,22%2290,75
Maus102156,5881041649,28%1677,00
VK 36.01 (H)61198,4769440861,52%2888,47
AMX M4 mle. 4571266,5477740755,53%2009,50
VK 45.02 (P) Ausf. B91851,6384740757,25%2005,13
StuG III Ausf. B4711,7858340661,33%2435,36
Centurion Mk. 7/191692,6282640554,32%1797,68
T675721,4064140560,99%1960,92
AT 861062,0880239058,21%2300,74
212A91736,0679838552,47%1738,25
E 7591773,4078138449,22%1795,82
Type 4 Chi-To6900,5172237857,14%2061,84
VK 30.01 (H)5911,9777637761,80%2990,38
Škoda T 256886,0374337660,90%2008,51
T78 61098,0780737457,49%1819,19
Jagdpanzer E 100102186,2671336849,46%1715,55
BDR G1 B5869,7971036364,46%2294,34
Churchill III 5910,44113936256,91%2203,03
T-54 ltwt.91254,2776535952,92%1977,71
Bat.-Châtillon 12 t8949,3273035850,00%1843,65
Valentine AT4480,7957135564,23%1892,52
Krupp-Steyr Waffenträger 71143,8372235453,67%1772,80
Škoda T 5092382,2796134957,59%2789,98
Panther/M10 71157,2985034861,78%2252,63
M53/M5591632,3878034753,31%1767,34
KV-856984,7972034558,55%2079,55
Sherman Firefly6974,9276934360,64%2272,50
Cromwell B 6935,1682633957,82%2018,27
Covenanter5483,6264832764,22%2156,78
SU-15271252,8669732152,34%2199,71
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4456,3730831754,57%1342,19
AC 4 Experimental 6937,4076631757,10%2000,79
E 100101936,5875531548,89%1568,99
Alecto4568,2855331460,19%2064,02
AT 1581562,0286230254,97%2125,23
SU-100M171320,0682830158,47%2233,02
O-I61028,6878129962,54%2146,55
Bat.-Châtillon 155 5591323,3567929544,07%1256,25
Heavy Tank No. VI 61057,6278829555,93%2046,71
Panther II81377,3779728653,15%2104,64
M75657,9473428469,72%3355,54
Universal Carrier 2-pdr2374,7559228468,66%2386,90
Type 64 6626,8972728357,24%1713,30
Leopard Prototyp A91872,6277528150,18%2008,89
T1 Heavy5813,1578628067,14%2174,99
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6592,5865227855,76%1577,24
P.43 bis6953,2174027660,51%2088,64
Grille 15102215,3574727453,65%1807,93
FV217 Badger102153,5076227247,43%1595,51
Charioteer81781,9090026860,45%2535,50
Object 244 61093,6286226859,33%1898,34
AMX AC mle. 4881358,5072126747,57%1539,81
Jagdpanther II81720,1081426552,45%2065,61
Panhard EBR 909736,5372926355,13%1069,82
Turtle Mk. I 81559,2191426055,38%1723,29
VK 45.02 (P) Ausf. A81293,3468825848,06%1546,23
VK 30.01 (P)6626,5642425551,76%1102,68
T-15061101,9480325264,29%2297,52
AMX 50 10081468,1375825153,39%1800,67
Ikv 65 Alt II61027,9368025151,79%2198,52
40TP Habicha6984,2773625058,00%2258,33
Type T-345706,7069225064,00%2661,56
Spähpanzer Ru 25191237,9077125055,20%1982,14
Archer5761,5064224862,50%2229,40
Bretagne Panther 6964,1984424755,47%1953,07
VK 28.016645,3769124651,63%2214,54
Pz.Kpfw. III/IV5589,2062924463,93%1955,78
T-5492097,5595024254,96%2705,95
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3588,9882524271,90%2468,36
SU-855728,5957024164,32%2136,83
T-1091834,3780924052,92%1931,85
Leopard 1101681,8374023949,79%1223,19
WZ-111G FT91860,6777423851,68%1704,88
AMX 30 1er prototype91781,8879123647,46%1845,69
AMX AC mle. 4671039,3365623456,84%1646,35
A-436974,8174823255,17%2222,31
Sherman VC Firefly 6952,6375923252,59%1763,69
Conqueror92173,6087023155,41%2298,62
IS-381605,7185023154,98%2102,42
UDES 0381614,7680622858,33%1994,51
AMX 13 57 7878,5781622751,54%1791,83
Renault G15606,5463022659,73%2059,08
Kanonenjagdpanzer 105 81497,6280022654,87%1822,46
M10391882,9782822552,44%1943,56
T-345703,8671322268,92%2654,34
Type 3 Chi-Nu Kai 5708,9673822068,18%2361,67
Sherman III5614,9966221966,21%2214,52
O-Ho81454,2983521459,81%2030,59
E 50 Ausf. M101789,0273021349,30%1455,45
M4A3E8 Thunderbolt VII 6947,4987721256,60%2006,50
T 55A 91921,7389321258,49%2128,89
E 5092092,2785021153,08%2240,69
O-Ni71307,8385920960,77%2143,53
Type 97 Chi-Ha3484,7661320762,32%2438,44
T3091773,7474620550,73%1626,13
AMX 13 105 AM mle. 505673,6559320362,07%1897,27
M40/M4381389,2377120354,19%1706,92
AT 771164,9976720154,73%1617,11
AMX 13 F3 AM6964,8672720056,00%1662,43
FV4004 Conway91941,7474820047,00%2058,50
Tiger 131 61096,2580420053,00%2063,61
AMX M4 mle. 5191810,1887819956,78%1686,64
50TP Tyszkiewicza91948,8079319846,46%1862,66
AMX 13 9091109,7570319549,23%1718,78
Type 2597 Chi-Ha3473,4459519464,95%2456,94
ARL V396834,2735019446,91%1683,49
FV3046861,2455619152,36%1583,25
AMX 50 12091882,4275619048,42%1835,04
KV-481467,2982019053,68%2075,66
SU-76I 3777,3580018853,72%2115,42
T28 Prototype81702,9078418748,66%2130,16
M10 RBFM 5889,4282218662,37%2189,32
Sturmpanzer I Bison3285,5619418556,22%1214,89
WZ-111 model 1-492038,2988218355,19%2338,13
VK 30.02 (M)6842,1373518258,79%1895,57
Centurion Mk. I81070,4473117753,11%1427,46
T3 HMC2332,6048917653,98%2000,63
Cruiser Mk. II2359,7149117558,29%2233,70
T-34-2G FT71298,5177517459,77%2155,74
Indien-Panzer81272,0372217450,00%1708,64
T-44-100 81498,7690017357,80%2162,96
Wespe3461,7522817058,82%2072,01
WZ-12091516,7572216347,85%1500,66
Škoda T 245629,9365316264,81%2232,21
M4A1 Sherman5832,9483516172,05%3213,93
AMX 65 t81371,2179215957,23%1858,08
T3281454,7185815856,96%1917,20
Type 3 Chi-Nu5621,4359315760,51%2039,29
Emil II91830,0881315649,36%1805,55
Panzerjäger I2352,1045715657,05%1788,27
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2406,5165115664,74%1696,54
Cruiser Mk. IV4410,8060115567,74%1761,09
E 25 71287,7687115554,84%2071,04
Prototipo Standard B92019,7185615455,84%2082,41
Pz.Kpfw. II2236,3349515262,50%1241,73
Type 4 Heavy92066,9695615262,50%2451,77
WZ-120G FT 91574,1676315255,92%1165,38
FV20781199,8577415047,33%1416,99
Type 3 Ho-Ni III5752,8952314855,41%1775,78
T2881490,3372314846,62%1662,84
IS71293,9380714759,18%2131,73
Pz.Kpfw. T 15 3385,1765514768,71%2509,93
Object 70591695,2274614446,53%1550,89
M46 Patton91711,7979314352,45%1737,83
Strv 103B102195,2080514251,41%1663,91
SU-122-5491531,3670914249,30%1510,89
T54E191908,3582414151,77%2035,95
Lorraine 155 mle. 5181337,2982313953,96%1633,26
WZ-111-1G FT81421,9970413949,64%1646,70
Bat.-Châtillon 25 t AP91427,8671613650,00%1443,99
WZ-113G FT102034,0879613354,89%1426,05
T71 DA71160,7181213350,38%2886,21
ISU-152K 81395,0072913352,63%1544,47
Emil I81543,3687713257,58%2097,77
Black Prince71120,3882613158,02%1783,00
Rheinmetall Panzerwagen101017,6866913139,69%874,16
KPz 3 Projekt 07 HK 91503,9270713145,04%1320,86
Semovente M43 Bassotto61035,3671013056,92%1949,81
T110E3101935,7271012952,71%1456,15
SU-100I 51036,0979612961,24%2238,95
BT-7 artillery 3373,7356712866,41%1936,26
AMX Canon d'assaut 105 81585,7984312851,56%1868,48
M4A3E8 Sherman6890,8377912764,57%2133,51
King Tiger (Captured) 71120,3382112661,11%1593,05
Leo71054,0672712549,60%1918,22
StuG IV 5646,6457412554,40%1920,26
Strv m/425673,5563112458,06%2155,33
T-34-281361,9884412454,03%1878,10
A-4471179,3575312449,19%1983,62
S-5171208,8074912355,28%1529,76
WZ-1328914,7280712360,16%1738,24
Pz.Kpfw. III Ausf. E3210,1129812355,28%655,27
T25 AT71202,0873812352,85%1875,54
Primo Victoria 81196,9182412352,85%1666,64
T-28E with F-30 4739,4775812369,11%2334,60
Panther71091,8678412157,02%1889,46
Caernarvon81482,4685812160,33%2005,56
CS-63101519,7070612142,98%1001,44
Type 71101819,7277412145,45%1197,64
P.44 Pantera81346,3883311957,14%1981,65
SU-14-281716,4088611956,30%2357,48
M48A5 Patton101598,3571711945,38%1141,81
Ho-Ri 191738,0884511860,17%1600,91
T2 Light Tank 2225,2546411854,24%1106,86
M4A3E2 Sherman Jumbo6962,7380511660,34%2225,90
Comet71120,2789311362,83%2196,05
T25/271256,9978811354,87%2265,25
Jagdtiger Prototype 81547,7282111351,33%1550,01
Valentine3382,1453711268,75%1814,28
SDP 40 Zadymka5814,7951411251,79%1879,97
AMX 404353,0244711151,35%1461,58
Challenger71086,9173811155,86%1595,86
TVP VTU Koncept81359,2578811057,27%2099,33
Sav m/434521,3655511064,55%1778,54
KV-220-2 5847,9993211070,91%2151,55
T-804495,4259610961,47%2449,50
Mäuschen92072,9292010962,39%2250,96
ST-I91830,2786110859,26%2002,35
LT vz. 383326,9549110762,62%1766,96
Ikv 1035715,0164110763,55%2461,56
Object 261101534,9271510749,53%1232,26
Renault FT1254,5431710551,43%1926,16
KV-371285,7881210556,19%1987,39
Progetto M35 mod. 46 81169,1969410548,57%1271,57
T-34-171242,7087710463,46%2232,55
STA-181344,9481410352,43%1744,44
11081670,8592210360,19%2260,14
Churchill VII6927,7175310359,22%1963,99
Object 41681615,5686810256,86%2193,11
MT-256551,3556410140,59%1552,93
K-91-PT 91668,0581510154,46%1580,18
VK 30.01 (D)61036,6279810049,00%2295,85
Konštrukta T-34/10071314,717989947,47%2459,17
IS-7102111,318609948,48%1620,05
AMX ELC bis5647,176819956,57%2879,06
T25 Pilot Number 1 81295,808979957,58%2051,37
Object 263102579,858139852,04%2120,76
VK 100.01 (P)81376,677989852,04%1665,58
Object 430U102023,268499854,08%1682,91
Type 95 Ji-Ro61084,246519743,30%2133,50
Semovente M415822,786479660,42%2152,33
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4181,223179651,04%503,11
Pz.Kpfw. V/IV 5882,488919663,54%1560,71
T-4481451,008999564,21%2367,48
WZ-111 81663,2010109368,82%2283,63
Pz.Kpfw. II Luchs4292,635609360,22%1192,64
Valentine II 4518,816999362,37%2621,09
Conqueror Gun Carriage101394,827029252,17%1093,82
M41 Walker Bulldog8837,137409258,70%1649,97
45TP Habicha71335,068169054,44%2048,22
M26 Pershing81331,398419056,67%1890,05
GSOR 1008 81615,668829055,56%1893,00
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5700,846759054,44%2007,73
M3 Lee4451,664888757,47%1971,80
Type 91 Heavy3609,645198759,77%2941,28
AMX 13 7571079,267458648,84%2687,22
LTTB8824,968448558,82%1720,14
LHMTV8718,666578551,76%1224,38
WZ-120-1G FT 81587,679178563,53%1937,87
VK 30.02 (D)7876,816858445,24%1319,44
IS-M81347,578068454,76%1742,43
Somua S353438,615568360,24%1707,22
Ikv 90 Typ B71115,436908256,10%1763,31
Type 5 Heavy102067,628038146,91%1375,96
Somua SAu 404417,572518150,62%1281,15
ISU-122S 71264,308148057,50%1995,07
T6981251,857867949,37%1653,12
Churchill I5735,366367759,74%1827,40
Crusader6432,825007652,63%1355,16
UDES 14 Alt 581368,698647565,33%1870,44
Panhard AML Lynx 6x68966,697247552,00%1981,05
B14394,764367460,81%1294,17
Crusader 5.5-in. SP7931,697667459,46%1483,86
L-60 2198,194007455,41%1250,59
Spähpanzer SP I C7972,867967353,42%2162,78
M22 Locust 3431,676417368,49%2620,31
T110E5101717,718347255,56%1256,59
T-4371308,119007157,75%2528,56
SARL 424504,995887170,42%2091,09
Sexton I 3411,244467169,01%1852,52
M1271133,547487050,00%1651,76
Strv 7461000,017416955,07%2076,79
T2071242,398616756,72%2287,04
P.43 ter71197,648546759,70%2334,85
53TP Markowskiego81348,247596750,75%1705,06
MTLS-1G14 3312,454936753,73%1448,61
VK 16.02 Leopard5368,445856656,06%1313,33
M3 Light 3248,243306651,52%1342,00
Object 268 Version 4102028,787436546,15%1487,00
P.435458,475266450,00%1338,88
Lorraine 155 mle. 5071201,317466459,38%2015,09
Aufklärungspanzer Panther 7593,285856443,75%1111,63
AE Phase I 91654,307656446,88%1402,66
IS-271425,738936363,49%2406,65
SU-122A5498,004646355,56%1185,06
Hotchkiss EBR7715,056306352,38%1644,07
leKpz M 41 90 mm GF 8840,496596349,21%1461,36
AC 1 Sentinel 4463,215516350,79%1845,23
T-34 shielded 5570,826136254,84%1596,34
T1E6 2156,082836159,02%803,01
T110E4102087,938285959,32%1615,04
Turán III prototípus 5625,755515952,54%1734,18
AMX 12 t6798,387295863,79%2766,41
T-103 81207,417215848,28%1266,98
T26E5 81214,188785666,07%1629,23
AT-12318,343865352,83%1664,09
T92 HMC101710,796405339,62%1491,21
Tetrarch 2269,553765354,72%1534,56
WZ-13171068,818125248,08%2710,88
M415612,945855257,69%1043,88
Hotchkiss H352205,653505154,90%1010,53
Panhard AMD 178B6661,927204957,14%2606,24
43 M. Toldi III 3254,513964955,10%1563,91
Ho-Ri 281338,487834856,25%1610,97
TOG II* 61107,568094858,33%2413,13
25TP KSUST II5721,876264656,52%2169,96
Type 95 Heavy4586,856184650,00%2681,01
Pz.Kpfw. T 25 5756,897504654,35%2449,73
SU-86933,737034557,78%1489,79
Strv m/42-57 Alt A.2 61166,318934557,78%2430,23
Matilda Black Prince 5678,095904544,44%1826,08
Type 1 Ho-Ni II 4779,826574452,27%1872,59
Super Hellcat 71144,846354431,82%1742,27
SMV CC-5671169,147804252,38%1776,97
Matilda IV 5706,667384153,66%2032,34
T216670,486264045,00%2296,06
GSR 3301 Setter7676,107234065,00%1783,98
ShPTK-TVP 100 81186,136384040,00%1086,81
Pz.Kpfw. II Ausf. G3287,415493764,86%1373,87
TS-60 91554,387283745,95%1224,30
EMIL 1951 81514,148173650,00%1939,06
SU-122-44 71439,368383661,11%2244,91
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2256,475383666,67%1618,33
Chi-To SP71638,899303554,29%2304,13
Pz.Kpfw. 35 (t)2313,566693470,59%2357,04
59-166854,507443461,76%3568,08
M24E2 Super Chaffee 6604,975633444,12%1457,98
A46 6337,124913447,06%863,13
WZ-111 Alpine Tiger 81552,748663452,94%2039,81
Type 5 Ka-Ri 81564,307143339,39%1376,76
MKA 2320,004843246,88%1399,90
Renault UE 573296,452443161,29%1091,21
T-45 2254,384292955,17%1485,23
Light Mk. VIC 2163,523542955,17%922,99
Renault FT AC2290,812592759,26%1512,48
Caernarvon Action X 81026,747242748,15%1035,65
Pz.Kpfw. 38 (t)3487,466802669,23%2671,92
M3G FT3546,965472665,38%2265,17
Mitsu 1085862,245662540,00%1605,23
T7 Combat Car 2142,083192544,00%598,60
SU-14-171084,927822454,17%1610,75
Strv m/40L3321,354352360,87%1365,67
AM 39 Gendron-Somua 2217,143972268,18%989,59
T23E3 7760,486092147,62%1146,57
AMR 35 2204,763092142,86%933,64
Vickers Medium Mk. I1425,902742040,00%2575,26
WZ-111 model 5A102299,308742060,00%2178,69
Object 252U 81173,406312040,00%992,41
Ikv 723522,005511947,37%1839,53
Pz.Sfl. IC 4491,374771936,84%1501,35
T-29 3403,675271573,33%1909,66
14TP4515,234821330,77%2315,28
Matilda LVT 4851,0010281392,31%2533,43
Object 260 101879,858441361,54%1420,49
Bat.-Châtillon 155 58101342,007611241,67%1066,68
AMX 50 Foch B102002,368721163,64%1658,73
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81306,829071163,64%1864,80
Centurion Action X101334,606561040,00%761,40
Durchbruchswagen 24905,607361060,00%3537,97
Super Conqueror101592,205011020,00%766,03
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6986,807551040,00%1698,60
TKS z n.k.m. 20 mm 2203,56391944,44%1169,27
T-34 with L-11 4467,78659944,44%1727,37
TVP T 50/51101531,25629850,00%996,54
A43 BP prototype 6988,63736850,00%1453,62
60TP Lewandowskiego10957,1431170,00%327,51
XM551 Sheridan10940,8339360,00%775,14
Lago M38 3268,67319633,33%419,80
IS-3A 81257,83771616,67%1200,71
Renault Otsu1168,40410560,00%854,21
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 51064,60829560,00%2727,48
T-116 3405,20607580,00%2467,48
M4A3(76)W Sherman 6989,00770560,00%1483,36
Type 97 Te-Ke 2319,25427450,00%2140,24
AMX 50 Foch (155) 101096,67608333,33%487,18
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 82089,671243366,67%3070,38
Type 62 71246,0011352100,00%3735,57
Object 277101380,50748250,00%951,66
Panhard EBR 75 (FL 10) 8695,00733250,00%905,77
Object 252U Defender 81672,50897250,00%2101,98
STB-110766,007401100,00%519,61
AMX 50 B100,008001100,00%261,00
FV215b (183) 102381,0011881100,00%1965,21
Object 268104083,0012811100,00%3737,34
KV-1S62145,0016551100,00%7093,27
Object 703 Version II 80,0012210,00%0,00
Object 268 Version V 10768,0019810,00%235,55
LTP 3802,009841100,00%5455,25
Chimera 8864,0035010,00%487,82
T95/FV4201 Chieftain 102080,0010881100,00%1575,56
Pz.Kpfw. KW I (r) 51096,0024541100,00%2767,32
Großtraktor - Krupp 3848,0012501100,00%5081,42
M4A1 FL 10 62752,0020971100,00%8874,40

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 26/01/2022
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 26/01/2022
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 12/01/2017
Gestopt: 17/11/2018
Rol: Soldaat
Toegetreden: 27/07/2020
Gestopt: 24/01/2022
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 22/01/2014
Gestopt: 10/01/2017
Rol: Soldaat
Toegetreden: 19/11/2018
Gestopt: 03/01/2020
Rol: Soldaat
Toegetreden: 05/01/2020
Gestopt: 21/07/2020