| Naam tank | M | Type | Land | Rang | Gemiddelde schade | Gemiddelde ervaring | Gevechten | Overwinningen | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Charioteer | 8 | 1216,43 | 662 | 923 | 46,37% | 1269,37 | |||||
| Object 252U Defender | 8 | 1144,37 | 725 | 528 | 46,78% | 1167,79 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1220,33 | 721 | 490 | 48,57% | 1238,52 | |||||
| Challenger | 7 | 936,39 | 620 | 440 | 50,45% | 1267,05 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1179,33 | 748 | 418 | 47,37% | 1120,76 | |||||
| T67 | 5 | 590,64 | 454 | 390 | 49,49% | 1336,88 | |||||
| FV3805 | 9 | 837,81 | 647 | 284 | 48,59% | 679,91 | |||||
| Sherman VC Firefly | 6 | 746,86 | 667 | 214 | 54,21% | 1354,84 | |||||
| Achilles | 6 | 699,72 | 521 | 204 | 47,55% | 1177,53 | |||||
| Matilda | 4 | 490,72 | 460 | 199 | 59,30% | 1635,22 | |||||
| SU-85 | 5 | 619,25 | 357 | 191 | 52,36% | 1663,00 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1099,36 | 686 | 159 | 49,06% | 891,92 | |||||
| A43 BP prototype | 6 | 723,13 | 639 | 158 | 43,67% | 939,46 | |||||
| FV207 | 8 | 799,19 | 590 | 156 | 44,23% | 825,42 | |||||
| T-28 | 4 | 437,17 | 374 | 140 | 54,29% | 1702,90 | |||||
| SU-85B | 4 | 487,20 | 368 | 118 | 45,76% | 1510,69 | |||||
| T29 | 7 | 909,48 | 692 | 117 | 43,59% | 1024,35 | |||||
| Manticore | 10 | 916,61 | 717 | 109 | 48,62% | 953,53 | |||||
| KV-1 | 5 | 616,98 | 435 | 104 | 54,81% | 1472,86 | |||||
| FV4201 Chieftain Proto | 9 | 1098,34 | 674 | 103 | 41,75% | 854,84 | |||||
| Caernarvon | 8 | 917,65 | 687 | 101 | 45,54% | 927,00 | |||||
| Tortoise | 9 | 1490,62 | 736 | 101 | 41,58% | 1033,54 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 463,69 | 477 | 88 | 53,41% | 1301,98 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 778,62 | 601 | 84 | 41,67% | 877,50 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 694,42 | 656 | 83 | 48,19% | 1100,46 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1110,68 | 650 | 79 | 43,04% | 741,28 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 733,47 | 655 | 78 | 53,85% | 1094,68 | |||||
| M6 | 6 | 878,38 | 634 | 71 | 43,66% | 1326,46 | |||||
| Black Prince | 7 | 1008,42 | 798 | 71 | 54,93% | 1455,66 | |||||
| IS-7 | 10 | 1428,92 | 703 | 71 | 39,44% | 914,00 | |||||
| T32 | 8 | 1067,82 | 635 | 66 | 31,82% | 946,02 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 795,12 | 504 | 66 | 45,45% | 1043,33 | |||||
| Churchill VII | 6 | 880,80 | 761 | 65 | 55,38% | 1702,57 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 757,05 | 680 | 65 | 52,31% | 1094,63 | |||||
| Strv 74 | 6 | 516,52 | 443 | 63 | 44,44% | 841,49 | |||||
| XM57 | 8 | 1367,50 | 759 | 56 | 46,43% | 1117,38 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 475,21 | 482 | 56 | 42,86% | 739,57 | |||||
| T-46 | 3 | 248,38 | 326 | 53 | 58,49% | 1271,92 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1139,98 | 875 | 52 | 53,85% | 1478,34 | |||||
| E 25 | 7 | 799,33 | 526 | 52 | 55,77% | 1165,49 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 1352,60 | 686 | 50 | 46,00% | 847,86 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 787,78 | 626 | 50 | 54,00% | 820,88 | |||||
| Crusader | 6 | 361,94 | 396 | 49 | 59,18% | 1014,80 | |||||
| Churchill I | 5 | 629,61 | 549 | 49 | 61,22% | 1560,34 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 437,23 | 576 | 47 | 53,19% | 663,81 | |||||
| SU-100 | 6 | 656,93 | 461 | 43 | 44,19% | 1075,59 | |||||
| Conqueror | 9 | 1375,86 | 664 | 43 | 37,21% | 940,90 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 861,71 | 616 | 42 | 54,76% | 1500,44 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1349,07 | 797 | 41 | 53,66% | 930,61 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 379,08 | 508 | 40 | 42,50% | 639,07 | |||||
| Object 752 | 9 | 1319,65 | 802 | 37 | 56,76% | 946,55 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1194,75 | 617 | 36 | 52,78% | 947,87 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 739,14 | 670 | 35 | 57,14% | 1131,36 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 579,65 | 557 | 34 | 47,06% | 909,81 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 384,29 | 503 | 34 | 50,00% | 969,07 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 1284,21 | 724 | 34 | 47,06% | 1472,40 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 1335,63 | 575 | 32 | 34,38% | 702,35 | |||||
| T 54D | 9 | 1078,94 | 681 | 32 | 50,00% | 827,28 | |||||
| T-50-2 | 6 | 381,72 | 486 | 32 | 43,75% | 857,88 | |||||
| Lago | 4 | 398,55 | 520 | 31 | 51,61% | 1480,83 | |||||
| T3 HMC | 2 | 313,32 | 348 | 31 | 54,84% | 1752,85 | |||||
| SU-76M | 4 | 360,40 | 320 | 30 | 46,67% | 1066,67 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 1485,93 | 667 | 29 | 41,38% | 827,02 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 504,86 | 546 | 28 | 60,71% | 649,84 | |||||
| KV-1S | 6 | 499,14 | 392 | 28 | 53,57% | 850,15 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 903,93 | 578 | 27 | 37,04% | 589,77 | |||||
| T20 | 7 | 914,42 | 696 | 26 | 46,15% | 1191,34 | |||||
| T-34-85 | 6 | 896,62 | 717 | 26 | 57,69% | 1776,88 | |||||
| GSOR 1006 Scheme 7 | 9 | 936,35 | 499 | 26 | 23,08% | 525,89 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 835,73 | 656 | 26 | 46,15% | 932,24 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 587,36 | 519 | 25 | 40,00% | 780,88 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1106,72 | 725 | 25 | 60,00% | 1070,23 | |||||
| Centurion St. Gloriana | 7 | 805,44 | 737 | 25 | 68,00% | 1241,26 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 1217,16 | 784 | 25 | 56,00% | 1025,78 | |||||
| Comet | 7 | 587,79 | 671 | 24 | 54,17% | 931,16 | |||||
| T-150 | 6 | 789,21 | 561 | 24 | 45,83% | 1274,79 | |||||
| Nemesis | 8 | 889,88 | 608 | 24 | 25,00% | 834,16 | |||||
| Sherman Firefly | 6 | 668,04 | 649 | 23 | 65,22% | 1321,36 | |||||
| T25/2 | 7 | 843,52 | 615 | 23 | 47,83% | 1059,21 | |||||
| T6 Medium | 4 | 718,64 | 560 | 22 | 54,55% | 2247,49 | |||||
| Cromwell | 6 | 620,00 | 545 | 20 | 40,00% | 1064,33 | |||||
| Covenanter | 5 | 331,60 | 453 | 20 | 60,00% | 1350,06 | |||||
| M60 | 10 | 970,00 | 564 | 20 | 35,00% | 420,00 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 873,15 | 484 | 20 | 20,00% | 522,38 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 590,58 | 502 | 19 | 52,63% | 1000,37 | |||||
| M103 | 9 | 1212,21 | 761 | 19 | 57,89% | 1162,17 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 761,11 | 632 | 19 | 57,89% | 2188,90 | |||||
| AT 7 | 7 | 1027,28 | 688 | 18 | 38,89% | 1193,27 | |||||
| M8A1 | 4 | 357,39 | 383 | 18 | 27,78% | 900,68 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1168,50 | 803 | 18 | 61,11% | 979,99 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 183,75 | 348 | 16 | 75,00% | 690,41 | |||||
| Valentine | 3 | 276,94 | 430 | 16 | 50,00% | 1107,32 | |||||
| IS-3 | 8 | 1317,06 | 790 | 16 | 56,25% | 1371,15 | |||||
| E 77 | 9 | 895,56 | 567 | 16 | 31,25% | 429,65 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 267,33 | 321 | 15 | 60,00% | 1417,78 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 678,13 | 437 | 15 | 20,00% | 907,71 | |||||
| SU-26 | 3 | 250,80 | 230 | 15 | 73,33% | 839,30 | |||||
| AT 8 | 6 | 644,53 | 637 | 15 | 53,33% | 1178,63 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 845,13 | 634 | 15 | 60,00% | 988,33 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 576,40 | 597 | 15 | 80,00% | 1426,46 | |||||
| LHMTV | 8 | 557,87 | 635 | 15 | 53,33% | 827,97 | |||||
| T34 | 8 | 717,71 | 602 | 14 | 50,00% | 677,30 | |||||
| AT 15 | 8 | 562,14 | 578 | 14 | 50,00% | 412,58 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 1221,43 | 661 | 14 | 42,86% | 898,47 | |||||
| White Dragon | 8 | 758,07 | 716 | 14 | 71,43% | 970,83 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1133,36 | 562 | 14 | 28,57% | 772,38 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 233,31 | 367 | 13 | 69,23% | 1897,66 | |||||
| DZT-159 | 9 | 907,23 | 781 | 13 | 69,23% | 719,49 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 251,75 | 317 | 12 | 50,00% | 646,47 | |||||
| M7 Priest | 3 | 202,92 | 167 | 12 | 41,67% | 362,85 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 246,36 | 288 | 11 | 45,45% | 500,68 | |||||
| MS-1 | 1 | 198,18 | 237 | 11 | 27,27% | 1024,08 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 561,91 | 484 | 11 | 63,64% | 1388,97 | |||||
| Char de transition | 6 | 709,64 | 439 | 11 | 27,27% | 874,64 | |||||
| Dicker Max | 6 | 551,00 | 280 | 11 | 27,27% | 741,21 | |||||
| T78 | 6 | 600,64 | 402 | 11 | 18,18% | 557,54 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 525,20 | 465 | 10 | 60,00% | 1535,27 | |||||
| KV-3 | 7 | 922,00 | 607 | 10 | 40,00% | 1008,34 | |||||
| Wespe | 3 | 139,30 | 151 | 10 | 60,00% | 461,67 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 537,80 | 485 | 10 | 50,00% | 987,74 | |||||
| T-28E with F-30 | 4 | 509,40 | 445 | 10 | 40,00% | 1365,41 | |||||
| P26/40 | 4 | 373,89 | 390 | 9 | 55,56% | 1015,63 | |||||
| SU-152 | 7 | 676,00 | 437 | 9 | 33,33% | 714,26 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 267,78 | 331 | 9 | 66,67% | 1855,81 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 333,56 | 566 | 9 | 88,89% | 1220,68 | |||||
| Excelsior | 5 | 380,89 | 451 | 9 | 22,22% | 481,87 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 630,78 | 778 | 9 | 55,56% | 832,99 | |||||
| Šotek | 8 | 1143,11 | 642 | 9 | 33,33% | 779,29 | |||||
| Cobra | 9 | 1022,33 | 421 | 9 | 11,11% | 588,09 | |||||
| KR-1 | 11 | 1672,78 | 697 | 9 | 22,22% | 707,97 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 164,38 | 210 | 8 | 37,50% | 699,00 | |||||
| M41 | 5 | 350,38 | 460 | 8 | 75,00% | 573,73 | |||||
| T56 GMC | 3 | 254,50 | 273 | 8 | 62,50% | 908,22 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 643,00 | 581 | 7 | 71,43% | 1569,15 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 1009,71 | 903 | 7 | 85,71% | 2828,92 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 800,57 | 632 | 7 | 42,86% | 1469,81 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 458,14 | 381 | 7 | 42,86% | 1023,71 | |||||
| Cromwell B | 6 | 538,43 | 549 | 7 | 42,86% | 794,99 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 221,67 | 448 | 6 | 33,33% | 1383,63 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 317,17 | 384 | 6 | 33,33% | 1235,10 | |||||
| T-26 | 2 | 426,83 | 528 | 6 | 83,33% | 2702,13 | |||||
| M37 | 4 | 212,17 | 152 | 6 | 50,00% | 550,30 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 253,33 | 239 | 6 | 83,33% | 1506,42 | |||||
| SU-100I | 5 | 844,00 | 748 | 6 | 83,33% | 1783,49 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 421,00 | 313 | 5 | 20,00% | 2391,28 | |||||
| SU-18 | 2 | 190,60 | 226 | 5 | 100,00% | 1464,46 | |||||
| SU-122A | 5 | 319,60 | 117 | 5 | 0,00% | 424,76 | |||||
| LT-432 | 8 | 611,80 | 559 | 5 | 40,00% | 795,64 | |||||
| Churchill III | 5 | 588,60 | 992 | 5 | 100,00% | 1142,11 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 709,60 | 526 | 5 | 40,00% | 969,41 | |||||
| T-34 | 5 | 452,50 | 396 | 4 | 50,00% | 1119,23 | |||||
| FV304 | 6 | 664,25 | 453 | 4 | 50,00% | 1008,33 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 463,00 | 641 | 4 | 50,00% | 708,83 | |||||
| SU-85I | 5 | 987,25 | 1012 | 4 | 75,00% | 2976,80 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 288,00 | 297 | 3 | 0,00% | 1668,17 | |||||
| CS-53 | 8 | 1080,33 | 655 | 3 | 33,33% | 1296,89 | |||||
| CS-63 | 10 | 881,00 | 706 | 3 | 66,67% | 617,29 | |||||
| AT 2 | 5 | 430,33 | 387 | 3 | 33,33% | 891,72 | |||||
| BZ-58-2 | 9 | 1187,67 | 705 | 3 | 33,33% | 634,72 | |||||
| Somua S35 | 3 | 606,00 | 591 | 3 | 100,00% | 2630,79 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 242,33 | 386 | 3 | 33,33% | 473,56 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (K) | 5 | 261,00 | 318 | 3 | 33,33% | 202,95 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1183,00 | 341 | 3 | 0,00% | 723,42 | |||||
| KV-1SA | 5 | 642,00 | 485 | 3 | 0,00% | 1367,10 | |||||
| FV4202 | 8 | 469,00 | 453 | 3 | 33,33% | 294,06 | |||||
| M2 | 2 | 162,00 | 231 | 2 | 50,00% | 684,39 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 124,50 | 152 | 2 | 50,00% | 466,61 | |||||
| M15/42 | 3 | 149,50 | 318 | 2 | 100,00% | 442,03 | |||||
| B1 | 4 | 422,50 | 204 | 2 | 0,00% | 955,77 | |||||
| Stuart I-IV | 3 | 117,50 | 253 | 2 | 100,00% | 493,22 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 118,00 | 263 | 2 | 50,00% | 321,29 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 173,00 | 309 | 2 | 100,00% | 843,09 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 155,00 | 184 | 2 | 50,00% | 420,83 | |||||
| AT-1 | 2 | 144,00 | 292 | 2 | 100,00% | 599,62 | |||||
| Grille | 5 | 183,50 | 395 | 2 | 50,00% | 214,52 | |||||
| AMX 38 | 3 | 305,50 | 213 | 2 | 0,00% | 851,01 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 481,00 | 265 | 2 | 0,00% | 26,76 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 333,00 | 365 | 2 | 50,00% | 1122,71 | |||||
| M44 | 6 | 759,00 | 425 | 2 | 50,00% | 1254,62 | |||||
| Cromwell Applique | 5 | 110,50 | 352 | 2 | 50,00% | 99,55 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 867,50 | 590 | 2 | 50,00% | 720,21 | |||||
| Black Prince II | 7 | 922,50 | 493 | 2 | 0,00% | 934,93 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 701,00 | 507 | 2 | 50,00% | 1402,44 | |||||
| Lätt Stridsfordon 120 | 9 | 843,50 | 739 | 2 | 100,00% | 613,59 | |||||
| Ram II | 5 | 762,00 | 1011 | 2 | 100,00% | 2352,87 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 181,00 | 467 | 1 | 100,00% | 952,36 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 172,00 | 234 | 1 | 0,00% | 739,89 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 334,00 | 443 | 1 | 100,00% | 833,43 | |||||
| T-34-1 | 7 | 1461,00 | 1101 | 1 | 100,00% | 2698,32 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 68,00 | 25 | 1 | 0,00% | 101,04 | |||||
| P.43 | 5 | 323,00 | 272 | 1 | 0,00% | 530,24 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 347,00 | 524 | 1 | 100,00% | 692,43 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 571,00 | 545 | 1 | 100,00% | 3138,29 | |||||
| T-50 | 5 | 796,00 | 771 | 1 | 100,00% | 4164,37 | |||||
| Bishop | 5 | 259,00 | 132 | 1 | 0,00% | 268,39 | |||||
| Conqueror Gun Carriage | 10 | 827,00 | 566 | 1 | 0,00% | 368,96 | |||||
| Sherman III | 5 | 907,00 | 935 | 1 | 100,00% | 3854,86 | |||||
| T18 HMC | 3 | 236,00 | 258 | 1 | 100,00% | 1015,92 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 219,00 | 188 | 1 | 0,00% | 199,25 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1103,00 | 653 | 1 | 0,00% | 754,00 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 204,00 | 207 | 1 | 0,00% | 311,17 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 382,00 | 497 | 1 | 0,00% | 775,82 | |||||
| TBT | 9 | 1734,00 | 554 | 1 | 0,00% | 1212,48 | |||||
| TOG II* | 6 | 453,00 | 258 | 1 | 0,00% | 414,20 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 177,00 | 717 | 1 | 100,00% | 1089,89 | |||||
| Type 1 Ho-Ni II | 4 | 410,00 | 299 | 1 | 0,00% | 607,89 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 441,00 | 737 | 1 | 100,00% | 1065,31 | |||||
| FCM 2C | 3 | 463,00 | 596 | 1 | 100,00% | 1328,66 | |||||
| Valiant | 5 | 322,00 | 747 | 1 | 100,00% | 648,00 | |||||
| A7E3 | 3 | 418,00 | 267 | 1 | 0,00% | 1156,63 |
branioc
Totale statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 9090 | 7 | 19 | 57 | ||||
| Gemiddelde tier | 6,96 | 8,57 | 8,32 | 8,09 | ||||
| Overwinningen | 4418 | 48,60% | 3 | 42,86% | 8 | 42,11% | 31 | 54,39% |
| Verloren | 4532 | 49,86% | 4 | 57,14% | 11 | 57,89% | 26 | 45,61% |
| Gelijkstand | 140 | 1,54% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 2300 | 25,30% | 2 | 28,57% | 3 | 15,79% | 15 | 26,32% |
| Tanks vernietigd | 6812 | 0,75 | 1 | 0,14 | 6 | 0,32 | 28 | 0,49 |
| Gedood / dood ratio | 1,00 | 0,20 | 0,38 | 0,67 | ||||
| Gezien | 7581 | 0,83 | 9 | 1,29 | 21 | 1,11 | 49 | 0,86 |
| Schade toegebracht | 884,52 | 498,57 | 654,68 | 972,82 | ||||
| Veroveringspunten | 8345 | 0,92 | 16 | 2,29 | 16 | 0,84 | 75 | 1,32 |
| Verdedigingspunten | 5488 | 0,60 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 606,29 | 512,86 | 617,21 | 715,96 | ||||
| WN7 | 961,84 | 330,89 | 443,52 | 816,56 | ||||
| WN8 | 1126,45 | 264,68 | 472,46 | 993,79 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 9090 | |
| Gemiddelde tier | 6,96 | |
| Overwinningen | 4418 | 48,60% |
| Verloren | 4532 | 49,86% |
| Gelijkstand | 140 | 1,54% |
| Gevechten overleefd | 2300 | 25,30% |
| Tanks vernietigd | 6812 | 0,75 |
| Gedood / dood ratio | 1,00 | |
| Gezien | 7581 | 0,83 |
| Schade toegebracht | 884,52 | |
| Veroveringspunten | 8345 | 0,92 |
| Verdedigingspunten | 5488 | 0,60 |
| Ervaring | 606,29 | |
| WN7 | 961,84 | |
| WN8 | 1126,45 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 7 | |
| Gemiddelde tier | 8,57 | |
| Overwinningen | 3 | 42,86% |
| Verloren | 4 | 57,14% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 2 | 28,57% |
| Tanks vernietigd | 1 | 0,14 |
| Gedood / dood ratio | 0,20 | |
| Gezien | 9 | 1,29 |
| Schade toegebracht | 498,57 | |
| Veroveringspunten | 16 | 2,29 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 512,86 | |
| WN7 | 330,89 | |
| WN8 | 264,68 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 19 | |
| Gemiddelde tier | 8,32 | |
| Overwinningen | 8 | 42,11% |
| Verloren | 11 | 57,89% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 3 | 15,79% |
| Tanks vernietigd | 6 | 0,32 |
| Gedood / dood ratio | 0,38 | |
| Gezien | 21 | 1,11 |
| Schade toegebracht | 654,68 | |
| Veroveringspunten | 16 | 0,84 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 617,21 | |
| WN7 | 443,52 | |
| WN8 | 472,46 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 57 | |
| Gemiddelde tier | 8,09 | |
| Overwinningen | 31 | 54,39% |
| Verloren | 26 | 45,61% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 15 | 26,32% |
| Tanks vernietigd | 28 | 0,49 |
| Gedood / dood ratio | 0,67 | |
| Gezien | 49 | 0,86 |
| Schade toegebracht | 972,82 | |
| Veroveringspunten | 75 | 1,32 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 715,96 | |
| WN7 | 816,56 | |
| WN8 | 993,79 | |
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:
Wereldkaart Tier X
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VIII
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VI
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Peleton statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Team statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Schermutselingen statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 235 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 85 | 36,17% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 150 | 63,83% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 67 | 28,51% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 100 | 0,43 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 184 | 0,78 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 784,41 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 778 | 3,31 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 549 | 2,34 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 467,83 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 235 | |
| Overwinningen | 85 | 36,17% |
| Verloren | 150 | 63,83% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 67 | 28,51% |
| Tanks vernietigd | 100 | 0,43 |
| Gedood / dood ratio | 0,60 | |
| Gezien | 184 | 0,78 |
| Schade toegebracht | 784,41 | |
| Veroveringspunten | 778 | 3,31 |
| Verdedigingspunten | 549 | 2,34 |
| Ervaring | 467,83 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Vesting verdediging statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen