bubu_390

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/09/2026

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3249900230
Gemiddelde tier9,370,000,0010,40
Overwinningen1569048,28%00,00%00,00%10646,09%
Verloren1613549,65%00,00%00,00%12052,17%
Gelijkstand6742,07%00,00%00,00%41,74%
Gevechten overleefd1245338,32%00,00%00,00%8034,78%
Tanks vernietigd247720,7600,0000,001260,55
Gedood / dood ratio1,240,000,000,84
Gezien216740,6700,0000,001360,59
Schade toegebracht1.452,850,000,001.419,32
Veroveringspunten398401,2300,0000,001790,78
Verdedigingspunten79400,2400,0000,0000,00
Ervaring666,780,000,00694,17
WN7893,610,000,00632,28
WN81216,560,000,00940,22
Totaal
Gevechten32499
Gemiddelde tier9,37
Overwinningen1569048,28%
Verloren1613549,65%
Gelijkstand6742,07%
Gevechten overleefd1245338,32%
Tanks vernietigd247720,76
Gedood / dood ratio1,24
Gezien216740,67
Schade toegebracht1.452,85
Veroveringspunten398401,23
Verdedigingspunten79400,24
Ervaring666,78
WN7893,61
WN81216,56
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten230
Gemiddelde tier10,40
Overwinningen10646,09%
Verloren12052,17%
Gelijkstand41,74%
Gevechten overleefd8034,78%
Tanks vernietigd1260,55
Gedood / dood ratio0,84
Gezien1360,59
Schade toegebracht1.419,32
Veroveringspunten1790,78
Verdedigingspunten00,00
Ervaring694,17
WN7632,28
WN8940,22
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten93000
Overwinningen2425,81%00,00%00,00%00,00%
Verloren6064,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand99,68%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1516,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd310,3300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,400,000,000,00
Gezien2793,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.114,760,000,000,00
Veroveringspunten690,7400,0000,0000,00
Verdedigingspunten260,2800,0000,0000,00
Ervaring470,340,000,000,00
Totaal
Gevechten93
Overwinningen2425,81%
Verloren6064,52%
Gelijkstand99,68%
Gevechten overleefd1516,13%
Tanks vernietigd310,33
Gedood / dood ratio0,40
Gezien2793,00
Schade toegebracht1.114,76
Veroveringspunten690,74
Verdedigingspunten260,28
Ervaring470,34
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten6000
Overwinningen116,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren583,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd116,67%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,1700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,200,000,000,00
Gezien50,8300,0000,0000,00
Schade toegebracht512,500,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring221,500,000,000,00
Totaal
Gevechten6
Overwinningen116,67%
Verloren583,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd116,67%
Tanks vernietigd10,17
Gedood / dood ratio0,20
Gezien50,83
Schade toegebracht512,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring221,50
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten365702448
Overwinningen139038,01%00,00%1041,67%1531,25%
Verloren219960,13%00,00%1458,33%3368,75%
Gelijkstand681,86%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd102227,95%00,00%625,00%816,67%
Tanks vernietigd18720,5100,00100,42190,40
Gedood / dood ratio0,710,000,560,48
Gezien34820,9500,00271,13440,92
Schade toegebracht1.401,360,002.032,921.760,60
Veroveringspunten63501,7400,001014,211012,10
Verdedigingspunten109122,9800,001215,041723,58
Ervaring570,930,00549,71487,73
Totaal
Gevechten3657
Overwinningen139038,01%
Verloren219960,13%
Gelijkstand681,86%
Gevechten overleefd102227,95%
Tanks vernietigd18720,51
Gedood / dood ratio0,71
Gezien34820,95
Schade toegebracht1.401,36
Veroveringspunten63501,74
Verdedigingspunten109122,98
Ervaring570,93
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten24
Overwinningen1041,67%
Verloren1458,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd625,00%
Tanks vernietigd100,42
Gedood / dood ratio0,56
Gezien271,13
Schade toegebracht2.032,92
Veroveringspunten1014,21
Verdedigingspunten1215,04
Ervaring549,71
Voorbije 30 dagen
Gevechten48
Overwinningen1531,25%
Verloren3368,75%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd816,67%
Tanks vernietigd190,40
Gedood / dood ratio0,48
Gezien440,92
Schade toegebracht1.760,60
Veroveringspunten1012,10
Verdedigingspunten1723,58
Ervaring487,73

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten2210009
Overwinningen103746,92%00,00%00,00%333,33%
Verloren113851,49%00,00%00,00%666,67%
Gelijkstand351,58%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd69231,31%00,00%00,00%222,22%
Tanks vernietigd12570,5700,0000,0040,44
Gedood / dood ratio0,830,000,000,57
Gezien40811,8500,0000,00131,44
Schade toegebracht1.605,180,000,002.255,11
Veroveringspunten36241,6400,0000,0000,00
Verdedigingspunten20530,9300,0000,0000,00
Ervaring713,350,000,00741,00
Totaal
Gevechten2210
Overwinningen103746,92%
Verloren113851,49%
Gelijkstand351,58%
Gevechten overleefd69231,31%
Tanks vernietigd12570,57
Gedood / dood ratio0,83
Gezien40811,85
Schade toegebracht1.605,18
Veroveringspunten36241,64
Verdedigingspunten20530,93
Ervaring713,35
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten9
Overwinningen333,33%
Verloren666,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd222,22%
Tanks vernietigd40,44
Gedood / dood ratio0,57
Gezien131,44
Schade toegebracht2.255,11
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring741,00
Anzeigen

Tanks (210)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Progetto M40 mod. 65102006,80687253848,46%1548,19
AMX 13 105101173,93671162047,47%1297,28
Object 261101475,23676152650,98%1201,50
Bat.-Châtillon 155 58101200,19637146351,13%941,66
Strv 103B101834,53606117946,82%1155,51
Char Futur 4 91793,75774114750,48%1542,17
G.W. E 100101349,7857990550,50%1024,14
Bat.-Châtillon 25 t101774,4466987344,44%1344,80
T-100 LT10859,4569884248,57%950,52
Grille 15101680,0159678147,25%1067,16
Controcarro 3 Minotauro101810,4261275147,67%1151,66
Panhard EBR 10510851,3661773945,87%856,97
Carro da Combattimento 45 t 101877,2874360248,17%1332,76
Vz. 55101948,9468557948,70%1361,17
AMX 50 Foch (155) 101718,2457056946,05%1087,76
121B 101672,0364745345,92%1209,78
ShPTK-TVP 100 81418,5073043953,30%1558,82
ISU-15281322,5561239749,87%1303,14
IS-7101628,8870136746,05%1120,04
Bat.-Châtillon 155 5591082,2255231448,09%918,68
T110E4101846,1865030643,46%1169,26
Rhm.-Borsig Waffenträger81265,7362830450,33%1194,24
UDES 0381263,0163929350,85%1287,52
Rinoceronte102172,7178628647,20%1605,85
CS-63101625,8760628646,85%1157,88
Object 268 Version 4101738,1267225546,27%1066,25
Object 277101565,5264524537,96%945,09
Bat.-Châtillon 12 t8700,5764123844,54%1150,07
ELC EVEN 90 8419,4256622847,81%646,50
T92 HMC101265,3061522549,33%1025,92
Waffenträger auf Pz. IV91622,6661421744,24%1181,79
Object 705A101763,3071621543,26%1218,74
G.W. Tiger91085,9163220650,49%889,11
BZ-75101812,3174320345,81%1277,43
Ares 90101919,7176620049,50%1383,13
G.W. Panther7788,3261619550,77%881,26
IS-381088,3866119042,11%988,07
P.44 Pantera8925,9359417542,29%927,38
Strv 103-091423,6165217448,28%1071,29
KR-1111991,6778717341,04%1154,79
M60 101831,2067616744,31%1336,99
M53/M5591289,7770616753,89%1190,56
Object 777 Version II 91304,8370816748,50%1034,12
Panhard EBR 909785,8870416450,00%1038,92
FV4005 Stage II101314,0652116348,47%840,01
AMX 13 909866,2072416154,04%1234,87
SU-14-28916,6065015952,20%875,42
FV2078974,9665415946,54%981,71
T3091533,0467715747,13%1201,85
AE Phase I 91401,1076715647,44%1183,18
G.W. Tiger (P)81009,0171315457,14%1123,19
Object 260 101906,9684614953,02%1445,00
Prototipo Standard B91254,9769314650,00%1008,71
Type 71101732,7979414551,03%1175,84
Super Conqueror101675,1966014440,97%1019,28
T803111923,0278814144,68%1151,72
T-54 ltwt.9899,5670214048,57%1297,80
XM69 Hacker112298,4780013946,04%1458,14
T-1091228,3166913743,07%967,56
Controcarro 1 Mk. 291522,6073613149,62%1288,55
TNH T Vz. 5191742,1580312754,33%1550,76
AS-XX 40 t112037,5781712751,97%1541,79
Ashigaru 101823,8567312649,21%1171,96
113 Beijing Opera 101637,3470812552,80%1206,81
Panhard AML Lynx 6x68612,9461512449,19%1014,58
Conqueror91390,5877012151,24%1115,87
FV230 Canopener101825,5677212142,15%1129,99
Concept 1B 91636,8078911754,70%1290,50
M40/M4381229,7767111549,57%1240,12
CS-5991458,9469811247,32%1240,08
FV4004 Conway91613,9158310944,95%1283,57
T110E5101666,3971610543,81%1104,85
Lorraine 155 mle. 518981,4670810453,85%1021,73
SMV CC-6781016,7266310348,54%1050,06
Bat.-Châtillon 25 t AP91152,0770610152,48%1107,09
Object 26391485,637489957,58%1255,71
Vz. 60S Dravec 102199,138149743,30%1421,79
LTTB8458,356259746,39%652,67
Mäuschen91319,807479654,17%1110,91
Kranvagn101694,836969444,68%1148,29
CS-5381028,696179441,49%1198,68
SU-10181157,786509247,83%1225,98
Type 5781172,017369148,35%1253,87
Object 452K 101670,527328845,45%1175,64
P.43 ter7642,875588752,87%852,78
M48A5 Patton101826,647648346,99%1283,99
Type 6891662,067888250,00%1359,37
LTG7573,655828242,68%1098,36
WZ-111 Alpine Tiger 81029,997958256,10%1162,78
Object 25791231,467777858,97%1119,83
FV217 Badger101727,036817741,56%1057,90
Tortoise91694,477787749,35%1342,52
BZ-79112122,617977643,42%1115,02
Ares 7581230,787647647,37%1393,89
Kunze Panzer 91410,145787644,74%1172,96
TNH 105/100081277,296977548,00%1500,70
VK 100.01 (P)8966,975957540,00%846,36
Pz.Kpfw. VII101913,997307445,95%1232,26
SU-1527991,216377354,79%1341,97
T28 Prototype81118,746147240,28%955,98
Crusader 5.5-in. SP7841,675677044,29%1088,12
Emil II91409,267876957,97%1210,09
T-62A101342,496166939,13%854,77
Object 70591807,598516947,83%1734,00
Charioteer81334,786656747,76%1395,89
P.43 bis6445,054246650,00%650,98
Sturer Emil7774,235286643,94%887,35
Ares 90 C111388,187526653,03%826,86
Maus101555,986786541,54%948,06
BZ-6891445,948336558,46%1320,85
WZ-111-1G FT81219,956656450,00%1155,17
IS-M8944,325976338,10%817,49
Kampfpanzer 50 t 91453,606776248,39%1064,25
Ares 8591494,008375954,24%1313,94
STG Guard 81187,176545850,00%1371,83
T28 Concept 71000,796245851,72%1316,43
AT 1581180,006665743,86%1079,34
K-91-PT 91391,456955648,21%1209,80
Caernarvon8996,667285345,28%956,01
Type 4 Ju-To71016,236655250,00%1146,40
BZ-16681073,126825147,06%1111,75
Ikv 90 Typ B7857,125284944,90%1082,26
SMV CC-567923,535984938,78%1129,15
AMX 13 757568,375574940,82%1069,95
SU-100M17880,496354944,90%1031,26
Black Prince7685,236484847,92%738,54
Ikv 65 Alt II6727,214494744,68%1133,65
S-517788,876034650,00%839,60
Hotchkiss EBR7691,366684450,00%1480,55
E 65 Zwilling 81630,938644452,27%1476,78
Churchill VII6518,605664252,38%763,11
Jagdpanther II8928,715254235,71%665,85
VK 36.01 (H)6606,635724158,54%966,98
T-103 81256,505884055,00%1350,36
IS7715,566203946,15%761,16
M18 Hellcat6704,285723961,54%1192,57
Pawlack Tank6587,925813956,41%846,02
Nashorn6894,815463751,35%1498,39
Panhard AMD 178B6683,696713652,78%2075,28
KV-1S6754,585623638,89%1128,46
FV215b (183) 101597,037043458,82%1115,76
Lorraine 40 t 81063,126243450,00%1161,16
AMX 12 t6586,196403271,88%1707,32
WZ-111G FT91094,556343148,39%764,25
Grille5504,174192944,83%972,64
212A91119,248592968,97%1052,44
Hummel6421,353712638,46%382,41
Tiger I7784,566442548,00%842,91
Ikv 1035416,463532454,17%916,35
M24E2 Super Chaffee 6574,585562445,83%1477,48
Type 3 Ju-Nu6731,096192352,17%937,82
T25/27820,484772356,52%1167,77
TS-60 91405,806822045,00%1070,09
SU-86532,374341936,84%478,78
Gorilla111748,476351942,11%905,29
FV4025 Contriver111747,326851931,58%745,65
Mitsu 1085400,173631844,44%510,53
Object 430U101794,718111747,06%1379,56
T1 Heavy5542,885591643,75%971,71
StuG III Ausf. G5681,405131566,67%1732,22
Pz.Kpfw. III Ausf. J4486,133811560,00%1371,07
StuG III Ausf. B4382,003311553,33%860,39
Black Rock 111684,008851553,33%1010,33
M446550,574611435,71%695,32
Windhund 81189,365611435,71%953,93
Sav m/434360,922431323,08%707,27
KV-15550,855251369,23%1193,81
TBT 91735,698311346,15%1318,15
AMX M4 mle. 49 Liberté 8882,007961369,23%1027,72
Fantôme 91473,624941323,08%1149,76
VK 30.01 (H)5251,503211258,33%489,00
STK-2111257,926121233,33%442,46
Emil I81346,827171145,45%1453,41
WZ-131G FT6755,905301040,00%1196,63
Obsidian 81000,106371030,00%988,82
Lorraine 50 t 91076,505721060,00%925,18
Dicker Max 6764,605251050,00%1299,24
Type 586565,75437875,00%1156,05
M14/412159,57192771,43%594,67
Pz.Kpfw. III Ausf. E3407,29300742,86%1100,96
AMX ELC bis5362,29522785,71%1263,90
Chieftain Mk. 6 101850,71793757,14%1554,92
Waffenträger auf E 100101338,71689771,43%829,09
T-34-2G FT71184,67817666,67%1745,32
Chaffee Camouflaged 5593,83871683,33%1726,03
T-34-85M 6974,20603520,00%1618,74
Churchill Crocodile 61045,40741580,00%1681,66
SU-10061542,501014475,00%3361,77
Mars 81999,501001450,00%2219,59
Strv m/40L3134,00223366,67%439,44
M15/423431,6712730,00%1141,45
Kpz. 3 GST Turm 82159,33931366,67%2541,47
M4A3(76)W Sherman 6660,0046130,00%801,59
T78 6850,33520333,33%1023,67
King Tiger (Captured) 7541,00391366,67%669,76
Type 1 Chi-He4334,005792100,00%1101,93
Object 7049413,00519250,00%157,71
AEC Armoured Car5287,504852100,00%589,64
GSOR the TANK 9559,5038020,00%224,15
T-34 with L-11 4222,50313250,00%601,27
TS-54 81085,00519250,00%959,32
Patton the Tank 91926,5013232100,00%2268,15
Nergal 8338,00364250,00%168,88
M46 Patton9584,0030210,00%214,54
KV-1SA 5516,0033310,00%956,82
Tiger 131 61333,006641100,00%2632,58
Excalibur 6577,008671100,00%964,79
StuG IV 5305,0028110,00%478,63
T 55A 92609,0013731100,00%3229,28
122 TM 8878,0043110,00%754,27

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/09/2026
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 15/04/2026
Gestopt: 29/08/2026
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 13/11/2025
Gestopt: 13/04/2026
Rol: Soldaat
Toegetreden: 28/09/2025
Gestopt: 12/11/2025
Rol: Soldaat
Toegetreden: 13/09/2025
Gestopt: 18/09/2025
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 31/01/2025
Gestopt: 07/09/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 14/11/2024
Gestopt: 28/01/2025
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 14/11/2024
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 01/11/2024
Gestopt: 13/11/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 30/05/2024
Gestopt: 31/10/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 10/05/2024
Gestopt: 29/05/2024
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 01/04/2024
Gestopt: 12/05/2024
Rol: Soldaat
Toegetreden: 26/03/2024
Gestopt: 01/04/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 04/04/2022
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 07/11/2023
Gestopt: 25/03/2024
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 02/06/2023
Gestopt: 29/03/2024
Rol: Gevechtsofficier
Toegetreden: 29/01/2022
Gestopt: 05/02/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 12/02/2022
Gestopt: 02/04/2022
Rol: Vervangende leider
Toegetreden: 07/02/2022
Gestopt: 11/02/2022
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 09/07/2023
Gestopt: 10/07/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 17/08/2023
Gestopt: 05/11/2023
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 12/07/2023
Gestopt: 15/08/2023
Rol: Personeelsofficier
Toegetreden: 07/08/2021
Gestopt: 13/01/2022
Rol: Rekruut
Toegetreden: 02/08/2021
Gestopt: 05/08/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 31/07/2021
Gestopt: 01/08/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 24/07/2021
Gestopt: 27/07/2021
Rol: Rekruut
Toegetreden: 15/07/2021
Gestopt: 21/07/2021