| Naam tank | M | Type | Land | Rang | Gemiddelde schade | Gemiddelde ervaring | Gevechten | Overwinningen | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Škoda T 56 | 8 | 3249,01 | 1392 | 381 | 66,40% | 4342,35 | |||||
| CS-63 | 10 | 3552,86 | 1067 | 317 | 62,46% | 3725,70 | |||||
| Caliban | 8 | 1283,00 | 458 | 1 | 0,00% | 1459,92 |
call_me_Tayson
Totale statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 699 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Gemiddelde tier | 8,91 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Overwinningen | 451 | 64,52% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 240 | 34,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 8 | 1,14% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 301 | 43,06% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 1148 | 1,64 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 2,88 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 1051 | 1,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 3.383,99 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 108 | 0,15 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 540 | 0,77 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 1.243,25 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 2304,77 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 4022,69 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 699 | |
| Gemiddelde tier | 8,91 | |
| Overwinningen | 451 | 64,52% |
| Verloren | 240 | 34,33% |
| Gelijkstand | 8 | 1,14% |
| Gevechten overleefd | 301 | 43,06% |
| Tanks vernietigd | 1148 | 1,64 |
| Gedood / dood ratio | 2,88 | |
| Gezien | 1051 | 1,50 |
| Schade toegebracht | 3.383,99 | |
| Veroveringspunten | 108 | 0,15 |
| Verdedigingspunten | 540 | 0,77 |
| Ervaring | 1.243,25 | |
| WN7 | 2304,77 | |
| WN8 | 4022,69 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Gemiddelde tier | 0,00 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Gemiddelde tier | 0,00 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Gemiddelde tier | 0,00 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:
Wereldkaart Tier X
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VIII
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Wereldkaart Tier VI
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Peleton statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Team statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Schermutselingen statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 246 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 172 | 69,92% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 66 | 26,83% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 8 | 3,25% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 138 | 56,10% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 213 | 0,87 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 1,97 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 111 | 0,45 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 1.391,27 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 261 | 1,06 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 180 | 0,73 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 715,07 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 246 | |
| Overwinningen | 172 | 69,92% |
| Verloren | 66 | 26,83% |
| Gelijkstand | 8 | 3,25% |
| Gevechten overleefd | 138 | 56,10% |
| Tanks vernietigd | 213 | 0,87 |
| Gedood / dood ratio | 1,97 | |
| Gezien | 111 | 0,45 |
| Schade toegebracht | 1.391,27 | |
| Veroveringspunten | 261 | 1,06 |
| Verdedigingspunten | 180 | 0,73 |
| Ervaring | 715,07 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Vesting verdediging statistieken
| Totaal | Voorbije 24u | Voorbije 7 dagen | Voorbije 30 dagen | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gevechten | 6 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Overwinningen | 1 | 16,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Verloren | 5 | 83,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 1 | 16,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 2 | 0,33 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,40 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Gezien | 4 | 0,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 1.236,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Veroveringspunten | 48 | 8,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 381,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Totaal | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 6 | |
| Overwinningen | 1 | 16,67% |
| Verloren | 5 | 83,33% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 1 | 16,67% |
| Tanks vernietigd | 2 | 0,33 |
| Gedood / dood ratio | 0,40 | |
| Gezien | 4 | 0,67 |
| Schade toegebracht | 1.236,50 | |
| Veroveringspunten | 48 | 8,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 381,50 | |
| Voorbije 24u | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 7 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
| Voorbije 30 dagen | ||
|---|---|---|
| Gevechten | 0 | |
| Overwinningen | 0 | 0,00% |
| Verloren | 0 | 0,00% |
| Gelijkstand | 0 | 0,00% |
| Gevechten overleefd | 0 | 0,00% |
| Tanks vernietigd | 0 | 0,00 |
| Gedood / dood ratio | 0,00 | |
| Gezien | 0 | 0,00 |
| Schade toegebracht | 0,00 | |
| Veroveringspunten | 0 | 0,00 |
| Verdedigingspunten | 0 | 0,00 |
| Ervaring | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen