colocolo

clanlogo
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 27/10/2013

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3045101487
Gemiddelde tier7,700,0010,0010,00
Overwinningen1583752,01%00,00%535,71%4147,13%
Verloren1432147,03%00,00%964,29%4652,87%
Gelijkstand2930,96%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd869428,55%00,00%214,29%1517,24%
Tanks vernietigd319641,0500,0080,57540,62
Gedood / dood ratio1,470,000,670,75
Gezien348701,1500,00211,50680,78
Schade toegebracht1.303,730,001.498,141.771,44
Veroveringspunten194350,6400,0000,0000,00
Verdedigingspunten236260,7800,0000,00110,13
Ervaring496,040,00416,86474,11
WN71321,800,00673,17835,73
WN81705,860,00928,961312,35
Totaal
Gevechten30451
Gemiddelde tier7,70
Overwinningen1583752,01%
Verloren1432147,03%
Gelijkstand2930,96%
Gevechten overleefd869428,55%
Tanks vernietigd319641,05
Gedood / dood ratio1,47
Gezien348701,15
Schade toegebracht1.303,73
Veroveringspunten194350,64
Verdedigingspunten236260,78
Ervaring496,04
WN71321,80
WN81705,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten14
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen535,71%
Verloren964,29%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd214,29%
Tanks vernietigd80,57
Gedood / dood ratio0,67
Gezien211,50
Schade toegebracht1.498,14
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring416,86
WN7673,17
WN8928,96
Voorbije 30 dagen
Gevechten87
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen4147,13%
Verloren4652,87%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1517,24%
Tanks vernietigd540,62
Gedood / dood ratio0,75
Gezien680,78
Schade toegebracht1.771,44
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten110,13
Ervaring474,11
WN7835,73
WN81312,35
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten17000
Overwinningen423,53%00,00%00,00%00,00%
Verloren1376,47%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd211,76%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd70,4100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,470,000,000,00
Gezien291,7100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.220,000,000,000,00
Veroveringspunten583,4100,0000,0000,00
Verdedigingspunten40,2400,0000,0000,00
Ervaring235,650,000,000,00
Totaal
Gevechten17
Overwinningen423,53%
Verloren1376,47%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd211,76%
Tanks vernietigd70,41
Gedood / dood ratio0,47
Gezien291,71
Schade toegebracht1.220,00
Veroveringspunten583,41
Verdedigingspunten40,24
Ervaring235,65
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten8000
Overwinningen112,50%00,00%00,00%00,00%
Verloren787,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd10,1300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,130,000,000,00
Gezien81,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.083,380,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring225,380,000,000,00
Totaal
Gevechten8
Overwinningen112,50%
Verloren787,50%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd10,13
Gedood / dood ratio0,13
Gezien81,00
Schade toegebracht1.083,38
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring225,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten30000
Overwinningen1756,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren1240,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand13,33%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1343,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd220,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,290,000,000,00
Gezien411,3700,0000,0000,00
Schade toegebracht549,230,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring325,470,000,000,00
Totaal
Gevechten30
Overwinningen1756,67%
Verloren1240,00%
Gelijkstand13,33%
Gevechten overleefd1343,33%
Tanks vernietigd220,73
Gedood / dood ratio1,29
Gezien411,37
Schade toegebracht549,23
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring325,47
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13000
Overwinningen430,77%00,00%00,00%00,00%
Verloren969,23%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd323,08%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd30,2300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,300,000,000,00
Gezien262,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht270,150,000,000,00
Veroveringspunten20,1500,0000,0000,00
Verdedigingspunten40,3100,0000,0000,00
Ervaring158,380,000,000,00
Totaal
Gevechten13
Overwinningen430,77%
Verloren969,23%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd323,08%
Tanks vernietigd30,23
Gedood / dood ratio0,30
Gezien262,00
Schade toegebracht270,15
Veroveringspunten20,15
Verdedigingspunten40,31
Ervaring158,38
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten28000
Overwinningen1553,57%00,00%00,00%00,00%
Verloren1346,43%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd1035,71%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd140,5000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,780,000,000,00
Gezien291,0400,0000,0000,00
Schade toegebracht963,000,000,000,00
Veroveringspunten602,1400,0000,0000,00
Verdedigingspunten541,9300,0000,0000,00
Ervaring495,040,000,000,00
Totaal
Gevechten28
Overwinningen1553,57%
Verloren1346,43%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd1035,71%
Tanks vernietigd140,50
Gedood / dood ratio0,78
Gezien291,04
Schade toegebracht963,00
Veroveringspunten602,14
Verdedigingspunten541,93
Ervaring495,04
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten14000
Overwinningen857,14%00,00%00,00%00,00%
Verloren642,86%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd642,86%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd130,9300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,630,000,000,00
Gezien120,8600,0000,0000,00
Schade toegebracht836,140,000,000,00
Veroveringspunten634,5000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring411,860,000,000,00
Totaal
Gevechten14
Overwinningen857,14%
Verloren642,86%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd642,86%
Tanks vernietigd130,93
Gedood / dood ratio1,63
Gezien120,86
Schade toegebracht836,14
Veroveringspunten634,50
Verdedigingspunten00,00
Ervaring411,86
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (145)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
Rhm.-Borsig Waffenträger81834,45588231254,71%2378,11
Leopard 1101899,93540208850,57%1622,33
Cromwell6902,59578173458,02%2375,08
Jagdpanther II81755,22568156653,32%2299,42
T110E5102122,42573153950,62%1917,50
Bat.-Châtillon 25 t101917,70538141350,11%1772,13
AMX 50 Foch B101891,78524114449,21%1441,66
O-I6890,32494101555,67%1774,78
T297979,3750098153,52%1333,40
AMX ELC bis5477,5339892453,46%1988,67
Jagdpanzer E 100101880,9651180449,00%1360,14
M66576,0432656646,47%794,40
T3281128,7849755647,84%1361,47
AMX 13 9091045,5153154249,63%1775,17
T57 Heavy102052,4055448151,98%1783,72
M10391671,4558746751,82%1848,69
T1 Heavy5415,8931541249,03%777,23
Progetto M40 mod. 65101902,3458837750,40%1546,79
FV3046681,8935537552,00%1316,42
VK 30.01 (D)6598,0440536654,37%1224,89
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4332,3026234153,67%915,30
AMX 50 Foch91945,7159032652,15%1966,80
Indien-Panzer81076,1148832246,27%1456,29
Hummel6840,8039230855,84%1430,29
Leopard Prototyp A91491,7352430848,38%1541,97
T54E191790,5255530449,01%1980,79
P.44 Pantera81303,9751029348,12%1988,16
AMX AC mle. 4881312,3050029052,76%1641,08
G.W. Tiger (P)81251,9441728347,35%1626,33
Bat.-Châtillon 25 t AP91667,2759927552,73%2051,71
AMX 50 10081567,0459424251,24%2217,08
G.W. Panther71122,6741223951,05%1690,37
T 55A 91317,8154823249,57%1346,99
FV2078935,6551222248,20%1068,95
AMX AC mle. 4671017,1245221450,93%1592,82
Sturer Emil71153,6244221449,53%1901,83
Jagdpanther71049,2845420854,81%1547,55
Jagdtiger91728,9852519046,32%1437,59
Prototipo Standard B91816,0863018653,23%1987,40
VK 30.02 (D)7740,6948718451,63%1256,73
Controcarro 1 Mk. 291677,5163917750,85%1622,25
Grille5693,3531417254,07%1757,19
Centurion Mk. I81147,0854717156,14%1752,57
T28 Concept 71072,0649617050,59%1648,41
T6981519,9563816561,21%2415,84
ARL 446809,4946916050,63%1679,92
M2 Medium Tank358,1112615752,23%106,39
Crusader 5.5-in. SP7774,7342314452,08%1079,62
AMX 13 757613,4552714257,75%1357,87
Jagdpanzer IV6712,6234612550,40%1384,88
ARL V396667,7538612450,81%1250,19
Controcarro 3 Minotauro101704,6663312154,55%1237,74
AMX 12 t6361,9037911747,86%825,37
T216341,7738911753,85%876,10
StuG III Ausf. G5502,5827211655,17%1268,18
Škoda T 256844,9846211247,32%1988,43
Pz.Sfl. IVb4413,0827711257,14%1619,90
T71 DA7569,0847111155,86%1203,96
Konštrukta T-34/1007870,0950011059,09%1485,42
SMV CC-6781275,6161510757,01%1618,24
59-166356,7435310645,28%889,22
M3 Lee4118,1314510542,86%184,12
Comet71128,775749848,98%2190,56
Pz.Kpfw. III/IV5311,742529854,08%764,77
WZ-1317716,934609743,30%1530,93
TOG II* 6776,544309751,55%1497,15
Progetto CC55 mod. 5481238,405928655,81%1548,43
O-I Experimental5886,545338563,53%2422,93
T1E6 280,131408547,06%188,00
Pz.Sfl. IVc5641,783918254,88%1815,81
AMX 13 105101027,465268254,88%1121,90
Bishop5598,163318058,75%1569,84
Nashorn6799,903817858,97%1617,03
Sturmpanzer II4196,391547147,89%506,27
Progetto C50 mod. 6691197,305636750,75%1028,91
SMV CC-5671208,465466346,03%1829,58
Carro d'assalto P.887988,635556058,33%1564,37
AMX 404168,032025954,24%575,13
M5A1 Stuart4376,273615666,07%1595,72
BDR G1 B5716,004195561,82%1735,43
T1 Cunningham1113,282075446,30%562,64
Type T-345515,103585255,77%1618,34
AMX M4 mle. 4571216,905575056,00%2003,46
S35 CA5584,303195044,00%1315,51
M75363,104444971,43%1697,95
Crusader6392,083074841,67%1235,69
T2 Medium Tank280,151364850,00%247,31
Covenanter5302,963414856,25%1151,29
Semovente M43 Bassotto6813,983744245,24%1335,63
Super Hellcat 7790,905284261,90%1182,64
Pz.Kpfw. III Ausf. J4136,322104163,41%317,73
Somua SAu 404220,531984060,00%566,25
Pz.Kpfw. 35 (t)244,591043946,15%49,15
CS-6310894,265123839,47%389,97
Marder 38T4465,263493458,82%1393,16
Marder II3127,941503250,00%233,71
StuG IV 5442,062703243,75%1126,98
Panhard EBR 10510631,686083145,16%489,42
Pz.Kpfw. 38 (t)326,731053050,00%82,06
Sturmpanzer I Bison3165,521382944,83%412,99
AMX 50 12091176,414292937,93%829,01
M5 Stuart4148,932652951,72%284,33
AMX 383109,961742762,96%323,06
AT 25461,933372744,44%962,57
Tetrarch 2182,602132544,00%841,43
Pz.Kpfw. III Ausf. E3166,872102343,48%367,02
T3 HMC2279,053212055,00%1485,55
Renault FT137,891191861,11%182,00
Rinoceronte102102,066601850,00%1510,93
B14284,062871650,00%736,85
Centurion Action X102297,276051560,00%1880,37
AT 86934,405701540,00%1679,96
Pz.Kpfw. I Ausf. C3167,572671471,43%813,45
BT-7 artillery 3134,932051450,00%369,79
Leichttraktor123,381021369,23%251,22
LTP 3169,621501315,38%572,62
113 Beijing Opera 101244,385051330,77%618,44
FV215b (183) 10734,254131241,67%268,63
AMX Canon d'assaut 105 81116,204651050,00%1049,50
Hotchkiss H35298,00117911,11%222,36
43 M. Toldi III 3177,67244955,56%926,95
P26/404449,00338837,50%1190,82
LT vz. 352183,00267650,00%823,66
Pz.Kpfw. I289,17128616,67%139,47
Kolohousenka1125,00323580,00%716,13
MS-1114,6089580,00%261,00
Vz. 44-17883,20333520,00%789,52
Vickers Medium Mk. I152,50140450,00%97,64
Pz.Kpfw. II292,25172450,00%214,41
Sexton II3121,5081425,00%226,89
Centurion Mk. 7/191447,6738530,00%1230,86
Excalibur 6491,3324930,00%456,23
Fiat 30001140,00228250,00%623,01
Renault Otsu151,50193250,00%70,89
T2 Light Tank 275,50288250,00%175,03
T7 Combat Car 2128,5013320,00%408,78
Renault NC-31185,007910,00%212,55
TVP VTU Koncept80,0017510,00%0,00
T1 HMC20,001741100,00%261,00
Panzerjäger I2130,002001100,00%547,26
Bat.-Châtillon 12 t8343,0010610,00%279,43
T-50-2 6201,0018310,00%264,48
T-29 3736,0010041100,00%3964,89
M24E2 Super Chaffee 6826,0059310,00%2564,85
Pz.Kpfw. II Ausf. D 255,001210,00%0,00

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Diplomaat
Toegetreden: 27/10/2013
Rol: Diplomaat
Toegetreden: 27/10/2013
Gestopt: 24/12/2024