cossmma

clanlogo
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 13/08/2014

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13179000
Gemiddelde tier7,080,000,000,00
Overwinningen632447,99%00,00%00,00%00,00%
Verloren668550,72%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand1701,29%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd300122,77%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd94030,7100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,920,000,000,00
Gezien137591,0400,0000,0000,00
Schade toegebracht869,030,000,000,00
Veroveringspunten131371,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten76900,5800,0000,0000,00
Ervaring501,860,000,000,00
WN7941,630,000,000,00
WN81018,330,000,000,00
Totaal
Gevechten13179
Gemiddelde tier7,08
Overwinningen632447,99%
Verloren668550,72%
Gelijkstand1701,29%
Gevechten overleefd300122,77%
Tanks vernietigd94030,71
Gedood / dood ratio0,92
Gezien137591,04
Schade toegebracht869,03
Veroveringspunten131371,00
Verdedigingspunten76900,58
Ervaring501,86
WN7941,63
WN81018,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten144000
Overwinningen4732,64%00,00%00,00%00,00%
Verloren9062,50%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand74,86%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd3826,39%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd700,4900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,660,000,000,00
Gezien1070,7400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.389,400,000,000,00
Veroveringspunten530,3700,0000,0000,00
Verdedigingspunten890,6200,0000,0000,00
Ervaring473,260,000,000,00
Totaal
Gevechten144
Overwinningen4732,64%
Verloren9062,50%
Gelijkstand74,86%
Gevechten overleefd3826,39%
Tanks vernietigd700,49
Gedood / dood ratio0,66
Gezien1070,74
Schade toegebracht1.389,40
Veroveringspunten530,37
Verdedigingspunten890,62
Ervaring473,26
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten32000
Overwinningen1134,38%00,00%00,00%00,00%
Verloren2165,63%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd928,13%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd190,5900,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,830,000,000,00
Gezien140,4400,0000,0000,00
Schade toegebracht1.046,310,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten20,0600,0000,0000,00
Ervaring493,220,000,000,00
Totaal
Gevechten32
Overwinningen1134,38%
Verloren2165,63%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd928,13%
Tanks vernietigd190,59
Gedood / dood ratio0,83
Gezien140,44
Schade toegebracht1.046,31
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten20,06
Ervaring493,22
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten26000
Overwinningen934,62%00,00%00,00%00,00%
Verloren1557,69%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand27,69%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd830,77%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd190,7300,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,060,000,000,00
Gezien230,8800,0000,0000,00
Schade toegebracht709,460,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten210,8100,0000,0000,00
Ervaring418,920,000,000,00
Totaal
Gevechten26
Overwinningen934,62%
Verloren1557,69%
Gelijkstand27,69%
Gevechten overleefd830,77%
Tanks vernietigd190,73
Gedood / dood ratio1,06
Gezien230,88
Schade toegebracht709,46
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten210,81
Ervaring418,92
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten132000
Overwinningen3929,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren9370,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd2619,70%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd740,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,700,000,000,00
Gezien1681,2700,0000,0000,00
Schade toegebracht715,280,000,000,00
Veroveringspunten510,3900,0000,0000,00
Verdedigingspunten310,2300,0000,0000,00
Ervaring378,650,000,000,00
Totaal
Gevechten132
Overwinningen3929,55%
Verloren9370,45%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd2619,70%
Tanks vernietigd740,56
Gedood / dood ratio0,70
Gezien1681,27
Schade toegebracht715,28
Veroveringspunten510,39
Verdedigingspunten310,23
Ervaring378,65
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten515000
Overwinningen29958,06%00,00%00,00%00,00%
Verloren19738,25%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand193,69%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd18335,53%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2990,5800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,900,000,000,00
Gezien4910,9500,0000,0000,00
Schade toegebracht863,860,000,000,00
Veroveringspunten12552,4400,0000,0000,00
Verdedigingspunten4760,9200,0000,0000,00
Ervaring606,980,000,000,00
Totaal
Gevechten515
Overwinningen29958,06%
Verloren19738,25%
Gelijkstand193,69%
Gevechten overleefd18335,53%
Tanks vernietigd2990,58
Gedood / dood ratio0,90
Gezien4910,95
Schade toegebracht863,86
Veroveringspunten12552,44
Verdedigingspunten4760,92
Ervaring606,98
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten23000
Overwinningen939,13%00,00%00,00%00,00%
Verloren1460,87%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd730,43%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd180,7800,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,130,000,000,00
Gezien311,3500,0000,0000,00
Schade toegebracht620,780,000,000,00
Veroveringspunten140,6100,0000,0000,00
Verdedigingspunten60,2600,0000,0000,00
Ervaring177,960,000,000,00
Totaal
Gevechten23
Overwinningen939,13%
Verloren1460,87%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd730,43%
Tanks vernietigd180,78
Gedood / dood ratio1,13
Gezien311,35
Schade toegebracht620,78
Veroveringspunten140,61
Verdedigingspunten60,26
Ervaring177,96
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (81)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
T1 Heavy5512,99464199351,33%1072,37
KV-856721,67518159952,41%1303,11
IS-7101423,39663103345,79%1019,38
T110E3101866,3757277445,35%1336,37
T57 Heavy101848,8561860844,74%1384,69
M10391074,4655351744,10%864,19
T-109965,2650846246,75%800,43
T9591747,3072743449,54%1473,44
T54E191221,1261241745,80%1027,03
IS-38831,7359240746,44%774,40
T110E5101294,5761037642,55%833,12
T328856,8051528745,30%847,35
IS7531,6150525043,60%488,65
T297833,3361522444,64%924,46
T698826,5559322345,74%931,52
T71 DA7328,1154021454,21%519,62
KV-48842,4751920843,27%800,60
AMX 12 t6331,7339820850,00%712,26
T25 AT7779,0150720642,72%927,63
KV-15367,6632020345,81%619,26
BT-7491,6212515043,33%93,34
T3 HMC2196,8716014141,13%761,75
M66506,1745513950,36%646,16
M36 Jackson6633,4152513351,13%1133,95
T2881267,9865413244,70%1352,36
M3 Lee4191,1418011942,86%487,27
M8A14224,8119111650,86%456,09
A-20588,9516911355,75%182,51
T216143,5544411060,00%307,37
KV-37881,9759710642,45%1015,03
BT-22115,8814510345,63%395,17
T-1506495,494859256,52%785,31
Nashorn6586,843928946,07%876,34
SU-263159,941328148,15%292,33
T-284105,161647349,32%135,63
T675171,482046050,00%202,44
AMX ELC bis5175,194695967,80%583,13
M75154,613395750,88%391,91
M10 Wolverine5557,705314759,57%1354,46
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5205,072834440,91%283,98
M415285,561884344,19%271,19
SU-54355,112633542,86%776,23
M2 Medium Tank344,97953540,00%2,22
M5 Stuart483,763333455,88%144,47
T-34596,191533138,71%2,48
Sturer Emil7540,974663154,84%672,24
T-46365,971143148,39%82,91
SU-182169,301333050,00%976,65
SU-85B4122,571993040,00%37,41
M374302,961932454,17%1055,86
MS-1177,501262254,55%291,27
SU-76M4195,571852157,14%484,07
VK 30.01 (P)6268,254142050,00%288,43
T404253,423721963,16%653,13
M3 Stuart3103,832561850,00%247,93
T56 GMC381,001451656,25%143,25
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.453,732501533,33%0,00
ST-I9967,145791442,86%632,57
Pz.Sfl. IVc5198,172691250,00%280,39
T1 Cunningham182,501541250,00%344,66
T2 Medium Tank280,25731225,00%159,34
AT-12186,502111090,00%839,35
Heavy Tank No. VI 6671,22299922,22%808,04
T-26275,6394837,50%117,07
Škoda T 245229,71172714,29%386,15
Leichttraktor114,4060580,00%261,00
Marder II338,25109425,00%1,09
T7 Combat Car 294,3314830,00%198,71
Renault NC-31148,6765333,33%0,00
AMX 404144,33377366,67%544,43
Kolohousenka195,502702100,00%518,86
Renault UE 573169,0012320,00%300,86
M7 Priest30,0095250,00%148,02
Hotchkiss H35279,50241250,00%185,73
Loyd Gun Carriage2160,002151100,00%1188,08
AMX 13 7570,0014710,00%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)2118,002651100,00%609,73
Renault FT10,00410,00%0,00
Light Mk. VIC 20,0001100,00%261,00
LT vz. 352110,002371100,00%565,15
LTP 3243,0015010,00%847,34

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 13/08/2014
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 13/08/2014
Gestopt: 24/12/2024
Rol: Rekruteringsofficier
Toegetreden: 03/05/2014