cys13

clanlogo
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 19/02/2012

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten21000002
Gemiddelde tier6,290,000,0010,00
Overwinningen1055850,28%00,00%00,00%00,00%
Verloren1014348,30%00,00%00,00%2100,00%
Gelijkstand2991,42%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd643030,62%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd168080,8000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,150,000,000,00
Gezien219341,0400,0000,0042,00
Schade toegebracht766,130,000,00230,50
Veroveringspunten232401,1100,0000,0000,00
Verdedigingspunten142960,6800,0000,0000,00
Ervaring432,830,000,00384,50
WN71045,370,000,0082,37
WN81222,480,000,00165,39
Totaal
Gevechten21000
Gemiddelde tier6,29
Overwinningen1055850,28%
Verloren1014348,30%
Gelijkstand2991,42%
Gevechten overleefd643030,62%
Tanks vernietigd168080,80
Gedood / dood ratio1,15
Gezien219341,04
Schade toegebracht766,13
Veroveringspunten232401,11
Verdedigingspunten142960,68
Ervaring432,83
WN71045,37
WN81222,48
Voorbije 24u
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Gemiddelde tier0,00
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
WN70,00
WN80,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten2
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen00,00%
Verloren2100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien42,00
Schade toegebracht230,50
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring384,50
WN782,37
WN8165,39
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten3000
Overwinningen133,33%00,00%00,00%00,00%
Verloren266,67%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd133,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht1.509,670,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten134,3300,0000,0000,00
Ervaring117,000,000,000,00
Totaal
Gevechten3
Overwinningen133,33%
Verloren266,67%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd133,33%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht1.509,67
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten134,33
Ervaring117,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten13000
Overwinningen538,46%00,00%00,00%00,00%
Verloren753,85%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand17,69%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd430,77%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,3100,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,440,000,000,00
Gezien60,4600,0000,0000,00
Schade toegebracht980,850,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring316,920,000,000,00
Totaal
Gevechten13
Overwinningen538,46%
Verloren753,85%
Gelijkstand17,69%
Gevechten overleefd430,77%
Tanks vernietigd40,31
Gedood / dood ratio0,44
Gezien60,46
Schade toegebracht980,85
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring316,92
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten20000
Overwinningen735,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren1260,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand15,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd420,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd120,6000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,750,000,000,00
Gezien150,7500,0000,0000,00
Schade toegebracht427,650,000,000,00
Veroveringspunten40,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring242,850,000,000,00
Totaal
Gevechten20
Overwinningen735,00%
Verloren1260,00%
Gelijkstand15,00%
Gevechten overleefd420,00%
Tanks vernietigd120,60
Gedood / dood ratio0,75
Gezien150,75
Schade toegebracht427,65
Veroveringspunten40,20
Verdedigingspunten00,00
Ervaring242,85
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten350000
Overwinningen16045,71%00,00%00,00%00,00%
Verloren17449,71%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand164,57%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd11633,14%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1970,5600,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,840,000,000,00
Gezien4151,1900,0000,0000,00
Schade toegebracht437,250,000,000,00
Veroveringspunten5681,6200,0000,0000,00
Verdedigingspunten6631,8900,0000,0000,00
Ervaring295,010,000,000,00
Totaal
Gevechten350
Overwinningen16045,71%
Verloren17449,71%
Gelijkstand164,57%
Gevechten overleefd11633,14%
Tanks vernietigd1970,56
Gedood / dood ratio0,84
Gezien4151,19
Schade toegebracht437,25
Veroveringspunten5681,62
Verdedigingspunten6631,89
Ervaring295,01
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten15000
Overwinningen746,67%00,00%00,00%00,00%
Verloren853,33%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd533,33%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd40,2700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,400,000,000,00
Gezien151,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht826,070,000,000,00
Veroveringspunten181,2000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring415,330,000,000,00
Totaal
Gevechten15
Overwinningen746,67%
Verloren853,33%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd533,33%
Tanks vernietigd40,27
Gedood / dood ratio0,40
Gezien151,00
Schade toegebracht826,07
Veroveringspunten181,20
Verdedigingspunten00,00
Ervaring415,33
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten29000
Overwinningen931,03%00,00%00,00%00,00%
Verloren1965,52%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand13,45%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd620,69%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd150,5200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,650,000,000,00
Gezien341,1700,0000,0000,00
Schade toegebracht799,660,000,000,00
Veroveringspunten471,6200,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring244,550,000,000,00
Totaal
Gevechten29
Overwinningen931,03%
Verloren1965,52%
Gelijkstand13,45%
Gevechten overleefd620,69%
Tanks vernietigd150,52
Gedood / dood ratio0,65
Gezien341,17
Schade toegebracht799,66
Veroveringspunten471,62
Verdedigingspunten00,00
Ervaring244,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (173)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
M36 Jackson6816,98468172154,79%1646,13
T-34-856674,78465151753,59%1436,67
M446884,03469117851,61%1826,76
M4A3E2 Sherman Jumbo6589,20462102854,47%1201,53
M4151231,7446279252,65%2511,70
M40/M4381492,4048974049,46%1949,64
T328990,8554766246,53%1044,11
KV-15605,9741759151,10%1397,30
M4A1 Sherman5358,3031747249,36%884,02
KV-856660,3040246553,12%1142,14
M3 Lee4244,2624941053,17%867,57
M2 Medium Tank3219,4825435950,42%830,14
M53/M5591677,8746834746,97%1950,98
M10391230,7152134645,09%1051,44
M26 Pershing8777,6848131346,65%904,90
T71 DA7466,3643830847,40%789,89
T2881193,3956329948,49%1337,41
T9591405,0553329552,88%1194,18
M46 Patton9954,1050428840,63%694,46
ISU-1528870,9340628246,81%760,73
M66517,6337126746,44%635,92
AMX 13 F3 AM6837,0049324255,79%1446,12
T110E3101686,4550023442,74%1083,85
KV-26680,9440522943,67%1016,91
T698714,5742522446,43%718,42
Škoda T 256618,3544022349,33%1153,79
T2 Medium Tank2136,7520622347,98%640,06
T297856,3052320146,77%1056,63
IS-2-II8952,2951819549,23%1009,18
M1271359,5956519151,31%2074,06
M2 Light2162,3826517849,44%586,03
T25 AT7822,1847216654,22%1238,57
T110E5101314,2550316547,27%869,16
T207581,1642416454,88%831,44
Tetrarch 2149,8922716052,50%696,89
AMX 12 t6453,8539515749,04%1137,59
T92 HMC101517,6644214748,30%1356,38
Ikv 65 Alt II6685,7039914553,10%1293,94
T-448774,5751514348,25%930,27
KV-137645,0344914346,85%998,35
45TP Habicha7862,0253113149,62%1141,20
S-517826,2053612949,61%916,42
AMX ELC bis5177,0433112951,16%451,65
UDES 038810,9345111942,86%662,17
SU-1527653,9737111857,63%903,31
53TP Markowskiego81022,1751711442,98%928,24
M7 Priest3509,4230511161,26%1984,86
T1 Heavy5312,1525810842,59%432,15
Ikv 90 Typ B7695,2639010544,76%881,20
M48A5 Patton101067,4045210244,12%635,63
M10 Wolverine5343,4122410046,00%628,72
T28 Prototype81018,865409245,65%960,58
Lorraine 155 mle. 507729,905048953,93%917,34
T1 Cunningham154,901398057,50%205,39
T-345300,733567963,29%809,71
M5 Stuart4160,602517750,65%301,58
40TP Habicha6520,754207659,21%1037,44
T14 5499,724977557,33%1081,79
P.44 Pantera8852,044957538,67%855,80
Panther/M10 7782,265067250,00%1195,93
T1 HMC2195,491477145,07%1116,01
T3091266,545337147,89%976,22
Progetto CC55 mod. 5481045,516307152,11%1097,63
Churchill I5476,293567047,14%896,20
T25/27701,394196947,83%896,08
M24 Chaffee5248,073026749,25%751,00
M41 Walker Bulldog8506,333966735,82%598,60
Tiger II81053,785976549,23%1052,33
T404265,882376560,00%681,81
T216221,373666540,00%341,94
VK 30.01 (H)5387,443206243,55%734,29
KV-37663,424395955,93%795,45
Tiger I7930,886115844,83%1085,71
CS-447916,676755759,65%1583,66
Matilda4237,302585655,36%582,73
T54E19808,234745633,93%450,09
SU-1006724,944195366,04%1452,16
B.U.G.I.6593,583965350,94%984,63
CS-538669,325475349,06%734,98
T71 CMCD7422,044255250,00%750,33
VK 36.01 (H)6729,424985046,00%1166,58
StuG IV 5419,332984944,90%969,34
Ikv 1035370,062984852,08%878,98
M3 Stuart377,961484744,68%88,84
VK 16.02 Leopard5370,833574658,70%1257,02
Leichttraktor1103,331334542,22%265,55
SU-855349,002424348,84%694,09
25TP KSUST II5279,792414337,21%469,28
AMX 13 757432,704454355,81%825,91
IS-3-II91319,988084264,29%1292,45
T-29 3210,882424153,66%683,33
A-20571,411823948,72%97,68
Bat.-Châtillon 12 t8564,444933948,72%806,58
T499561,594333928,21%511,23
M374161,431283740,54%312,24
M75296,353973751,35%1080,77
Chrysler K GF 8648,383753426,47%446,57
M4A1 FL 10 6774,186113458,82%1439,50
Churchill VII6402,093753342,42%515,92
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4248,882663250,00%494,05
Carro d'assalto P.887710,105393132,26%682,04
T675304,352543145,16%480,43
BT-7 artillery 3263,602683040,00%851,12
T56 GMC3190,111882850,00%565,13
Sav m/434274,112482751,85%653,86
MS-1154,001172751,85%120,73
Super Hellcat 7927,404172532,00%1216,02
AMX 404177,572302347,83%548,02
Object 777 Version II 91153,226782360,87%1064,39
T2 Light Tank 2262,834242347,83%1180,12
M56 Scorpion 7795,954472254,55%993,15
M18 Hellcat6442,453362040,00%551,20
Ikv 723172,161521952,63%392,89
Panhard AMD 178B6345,424981978,95%1030,63
MKA 2299,263621952,63%1273,42
Renault FT175,001421855,56%329,61
P.43 bis6587,613951838,89%928,85
T57 Heavy101445,064581822,22%756,95
T-284269,823211752,94%756,91
Durchbruchswagen 24440,714081752,94%1346,57
Bretagne Panther 6793,735951553,33%1405,43
Type 97 Te-Ke 296,361621442,86%265,99
AMR 35 2161,792251457,14%802,85
T78 6834,864861450,00%1137,39
Caernarvon8478,62334137,69%220,99
T-50-2 6260,773541353,85%573,74
P.435313,083191258,33%786,99
SDP 44 Burza6565,364341154,55%847,66
Churchill Gun Carrier6269,092931154,55%348,55
T18 HMC3223,641791154,55%1109,60
T-127 3160,551841136,36%359,73
M8A14325,103041060,00%823,06
T376332,203331050,00%719,58
BT-74107,11277933,33%106,86
T7 Combat Car 2115,33130933,33%337,14
TKS z n.k.m. 20 mm 287,63205875,00%460,35
14TP4132,00197757,14%373,53
DS PZInż5315,71240757,14%627,31
LTP 3138,57116714,29%396,48
Vickers Medium Mk. III3135,17122633,33%255,34
Pvlvv fm/42259,17138666,67%261,67
Pz.Sfl. IC 4440,50438650,00%1296,38
7TP2283,40334580,00%1392,11
AM 39 Gendron-Somua 2156,6018450,00%398,67
P26/404374,50364450,00%1019,85
T-45 2228,50415475,00%1207,60
43 M. Toldi III 3149,25234475,00%776,18
Kolohousenka186,00194366,67%423,66
M15/423467,0018230,00%1148,95
4TP188,00165366,67%400,44
10TP3120,00103333,33%190,32
L-60 215,3377333,33%0,00
Light Mk. VIC 265,3386333,33%72,89
Vickers Medium Mk. I1127,509620,00%527,30
Strv fm/21194,501762100,00%511,87
Fiat 3000187,502062100,00%460,16
BT-2259,0011020,00%13,96
Strv 103-09999,5028520,00%482,04
M-II-Y7374,005572100,00%424,75
M24E2 Super Chaffee 6467,0029320,00%1068,08
TS-5 8935,5021320,00%579,40
Lorraine 40 t 8903,5022320,00%641,27
Vickers Medium Mk. II2214,002061100,00%1054,00
ARL 446611,003931100,00%1214,81
50TP Tyszkiewicza9798,0032810,00%353,47
T3 HMC20,003010,00%0,00
NC 70 Błyskawica100,0046110,00%0,00
Pawlack Tank61254,0034210,00%1568,09
M-V-Y10461,0030810,00%26,91
M16/43 Sahariano 3228,003421100,00%611,97
M22 Locust 30,0011110,00%0,00
T1E6 20,001011100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2275,004871100,00%1533,44

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Junior Officier
Toegetreden: 19/02/2012
Rol: Junior Officier
Toegetreden: 19/02/2012
Gestopt: 24/12/2024